Starý příběh – její pohled 02

Toto je 2 díl z 25 v seriálu Starý příběh

Hned na ten můj letmý dotek zareagoval. Cítila jsem, jak je vzrušený, když horečně šeptal: „Už jsem ti říkal, že jsem tuhle viděl a slyšel, jak to s tátou děláte, že se milujete. Slyšel jsem, že se ti to moc nelíbilo, že nechceš, ale že jsi nakonec nakonec povolila. Jen jsem nechápal proč, když už ho nemáš ráda? Tolik bych chtěl zkusit jaký to je, milovat se s tebou a ty to nechceš dovolit. Vždyť my dva se přeci máme tolik moc rádi, tak to snad zkusit můžeme, ne?“

Bylo to úplně ujeté, ale po té lahvi vínka jsem cítila, jak ta situace víc a víc vzrušuje i mne a vůbec se mi nechtělo tu neuvěřitelnou hru nějak ukončit. Jasně jsem vnímala, jak mě sevřel do náručí a šeptala jsem: „Tohle přeci nesmíš dělat, Myšáku! Jsi moc hodnej, mám tě moc ráda ale měli bychom mít rozum! A tady toho svého klučíka nech ještě spát, má dost času!“ a tu jeho chloubu jsem něžně vzala do ruky a znovu pohladila, malinko odtlačila od sebe, a snažila se dívat svému Ládíkovi do očí.
Bylo v nich nekonečné vzrušení, nedočkavost, jasná touha za každou cenu se se mnou milovat.
Zakázané nebo neobvyklé věci mne vždycky přitahovaly. To už jsem také zmínila. Nechtěla jsem ani trochu, aby mne poslechl, ale nechtěla jsem mu hned ve všem vyhovět, přestože i on už určitě musel zahlédnout stopy vzrušení i v mé tváři.
Netušila jsem ale, že jeho reakce bude okamžitá. Jeho tolik vzrušené rysy vystřídal obraz naprostého zoufalství a já na noční košilce a na své ruce ucítila teplo, jak se jeho miminka bleskově prodrala ven.

„Promiň, já za to nemůžu!“ začal vzlykat můj Ládík a bylo vidět, že se moc stydí za to, co se mu stalo.
„Já vím, že ne, lásko, to se mladým klukům často stává! Stává se to i starším,“ snažila jsem se ho uklidnit a pohladila ho znovu po tváři. „Musíme to ale honem uklidit, nic si z toho nedělej, ale příště musíš mít rozum. To přeci nejde, to co jsi chtěl zkusit! Pěkně běž radši honem do koupelny!“
Miminek byla spousta a trochu mi bylo v tu chvíli líto, že přišla nazmar, ale „aspoň se to vyřešilo samo,“ říkala jsem si sama pro sebe. „Víš, jaký to mohly být problémy? Buď ráda, jsi úplně blbá,“ uklidňoval mne takový ten oficiálnější vnitřní hlas, ale ten druhý hned zezadu začal rýt: „Taková škoda! Víš, jaký to mohlo být zvláštní? Kdy se Ti něco takovýho zase povede zažít a Ládík je teď úplně rozhozenej a bude mít mindráky! Chudáček! Musíš ho hned nějak uklidnit, aby si z toho zase tak moc nedělal,“ honilo se mi v hlavě, po celou dobu kdy jsem likvidovala ty následky.

Když jsem se umyla, převlekla a všechno uklidila, vzrušení trochu opadlo a vlezla jsem zpátky pod deku, jenže Ládík, který se také umyl, se za tu chvíli už uklidnil, slzičky byly ty tam a znovu se ke mně pod peřinku přitulil. „Moc se omlouvám, jen nevím, proč se to tak pokazilo. Vždyť jsem ti teď říkal, že jsem vás s tátou nedávno slyšel, jak se milujete, když jste o mně nevěděli, akorát že jsem měl pocit, že ty ho moc nechceš, i když pak jste oba byli stejně dost vzrušený. Kdybys věděla, jak mi to vadilo! Myslel jsem si, že to je tak snadný a nevěděl jsem, že se mi může tohle stát. Taky jsem si myslel, že když tě mám tak rád a ty máš tak moc ráda mě, že můžeme zkusit spolu se milovat a že se ti to bude se mnou líbit mnohem, mnohem víc než s ním a že mi to dovolíš.“
Po krátké pauze lítostivě dodal: „Pojďme to zkusit…,“ a po krátké odmlce ještě zopakoval, „vůbec jsem nevěděl, že se může tohle stát, takovej trapas, aspoň mi vysvětli proč se tohle stalo?“
Snažil se mě znovu pohladit a obejmout. Jeho naivita, i když možná trochu hraná, mne překvapila stejně jako jeho upřímnost, s jakou znovu vyslovil to svoje ještě nedávno tak nepřijatelné, ale teď tak úžasně lákavé přání.
Nejvíc ze všeho na mne ale zapůsobilo, že si vůbec nepřipustil žádný problém s tím, že by celá ta hra mohla tím fiaskem skončit.

To vzrušení, které jsem tak silně cítila před chvílí, se začalo vracet s ještě větší intenzitou. Ládík už byl zase v plné síle. To se mi s manželem nebo s přítelem nestalo, aby takhle bleskově byli znovu připraveni.
Uvnitř jsem si říkala, že to snad nemůže být pravda, že mne tahle situace dokáže znovu skoro okamžitě takhle naladit.
Ale věděla jsem, že když se on přes ten trapas, co se mu stal, přenesl tak snadno, že já si počkám, co bude a určitě ho nikam nezaženu.
Rozhodla jsem se, že teď už to nebudu brzdit a že mu zkusím všechno krok za krokem vysvětlit a ukázat.

„Lásko, vždyť by to byl incest a to by se fakt nemělo, vždyť to přeci víš“, snažila jsem se ze všech sil, aby to vyznělo, jako že já nic takového nechtěla. Ale hluboko uvnitř jsem cítila, že něžné milování mi opravdu chybělo.
Tady mám někoho, kdo mě hrozně chce a koho já taky tolik miluju… Třeba by to mohlo být krásné a třeba i tak trochu napořád nebo spíš na delší čas. Všechno ale trochu brzdil fakt, že mu právě bylo osmnáct a asi žádnou slečnu nikdy neměl…
„Vždyť bys byla úplná zrůda, vždyť je to tvůj syn a ještě k tomu čerstvě plnoletý“, říkala jsem si sama sobě, „akorát si koleduješ o malér a zdaleka nejen pro sebe!“
Ještě jsem si v duchu trochu spílala, ale začala jasně vítězit bláznivá touha obejmout mého Myšáka, mazlit se s ním, na všechno zapomenout a všechno krůček za krůčkem provést tak, aby příště už neměl žádné mindráky.
Na okamžik jsem si zase představila, jaké by to mohlo být krásné, cítit svého úžasného Ládíka v sobě.
Úplně se mne to zmocnilo a najednou jsem věděla, že to chci, a to hned teď. „Jaká zrůda, vždyť se máme tolik moc rádi a on mě bláznivě miluje, to je jasný a já vlastně jeho taky a kdyby to nebyl můj syn, tak už nic neřeším a kdo se to může dovědět? Vždyť si sama jen něco namlouvám o nějakém tabu! Kde je rozdíl? Akorát v mý hlavě a když to nebudu nikde vykládat, a to tedy nebudu, tak bych byla úplně pitomá, kdybych se svým citům bránila! Vždyť je to moje láska! Rozhodně větší než kdy byla kterákoliv jiná.
Navíc, podívej se, kam jsme se teď dostali. Stejně už je nám oběma jasný, že jsme hranice překročili, tak si přestaň něco vyčítat. Vrátit to nejde,“ ozval se můj druhý vnitřní hlas a jen potvrdil ten intenzivní pocit, který se ve mně probudil. Tu okamžitou a tak silnou touhu zkusit něco zakázaného. Nepředstavitelného.

Do těch myšlenek, které se tenkrát odehrály ve zlomku vteřiny, Ládík dodal skoro přesně to, co jsem si sama v hlavě tak bleskově promítla.
„Bylo by mi to úplně jedno, že se to nesmí, protože tě tolik miluju! A taky se to přeci nikdo nemůže dovědět, jsme tu přeci sami“, pokračoval sice potichu, ale o to naléhavěji Ládík. Skoro jako kdyby četl mé myšlenky. „Nikdy nebudu žádnou jinou holku mít tolik rád, jako tebe, ale prosím, kdybych někdy nějakou holku měl, zkus mi teď aspoň poradit nebo ukázat, jak to mám dělat, aby se mi už nikdy nestalo to co před chvílí! Vždyť víš, že fotra se ptát nemůžu. Říct mu, co se mi teď tady s tebou stalo? Jak mám zjistit, co je správně nebo co dělám špatně a proč se to stalo?“
Bylo vidět, že Ládík se své utkvělé myšlenky jen tak nevzdá a to byla voda na můj mlýn.
Blesklo mi hlavou, že i mně se to může brzy také hodit, ale v duchu jsem se za to hned zastyděla a připadala jsem si na okamžik zase úplně zvrhlá.

Víno definitivně zapůsobilo a o pár vteřin později úplně bláznivé vzrušení z té situace zasunulo zdravý rozum na druhou kolej a já se rozhodla, že jeho nápad je super a že mu tedy nějaké věci vysvětlím, ale věděla jsem současně, že to je fakt úplně ulítlé.
Ale sama sobě jsem si v té chvíli znovu zopakovala, že když je náš vztah tak nádherný a plný citu a docela určitě jiný, než jakýkoliv rodinný vztah, o kterém jsem kdy ve svém okolí slyšela, tak že to, co tady teď děláme, nemůže přeci být nic až tak špatného.
„Koneckonců, vždyť se nemusíme hned milovat, třeba mu jen něco vysvětlím“, stihla jsem si poslední mizející špetkou zdravého rozumu říct.

Slyšela jsem se, jak povídám: “Jsi hroznej trdlík, Myšáku, úplně pitomej, ale tolik milovanej.
Na holky máš ještě nejmíň chvíli času, třeba až doděláš gympl, ale když tak moc chceš, tak teď na chvilku zapomeneme na to, že tohle všechno, co tady chceš dělat, je tabu, je to zakázaný a že to, co už jenom teď tady děláme, je incest, ale zkusím Ti tedy něco vysvětlit, abys příště aspoň trochu věděl, co a jak se slečnama,“ zašeptala jsem skoro polohlasně a věděla, že cesta zpátky se tím definitivně zavřela.
„V první řadě si musíš uvědomit, že to, co se ti stalo před chvílí, se stává spoustě kluků a chvíli trvá, než se milování naučí. Prvních pár tvých milování asi nebude žádnej zázrak, ale žádnej učenej z nebe nespadnul.
Ani mladý holky na tom nebudou se zkušenostma asi nejlíp. Taky by sis měl zapamatovat, že holky většinou chtějí něžnýho milence, kterej jim vyjde maximálně vstříc, žádnýho chlapa nebo burana, kterej má akorát tak svoje ego a kouká jen na sebe.
Holkám to většinou trvá o chvilku dýl, než se rozehřejou a musíš to s nima dobře umět a mít to pořád na paměti. Musíš je něžně hladit a nebát se je pohladit nebo i trochu něžně mačkat jejich prsíčka, dávat jim pusinky na co nejvíc míst, třeba za ouško, na šíji, na oči, nejen se snažit líbat je na pusu, ale i na ty prsíčka, zkrátka všude, kam se tvoje rty dostanou a hlavně něco hezkýho jim pořád šeptat. To holky vždycky bude vzrušovat a rády to uslyší, víš?
Nikdy nespěchej, leda by strašně moc spěchala ta slečna, ale i pak jí stejně zkus zpomalit. Pamatuj si, že milování není o nějaký rychlosti, ale o tom, že oba z něj musí mít co největší požitek a musí si to užít.
Zkus jim něco hezkýho šeptat o tom, jak jsou krásný, co se ti na nich líbí a že je miluješ, když to bude pravda a tak podobně. Ale taky musí ty holky pocítit, že ty jsi ten správnej, opravdovej chlap, žádnej ufňukanej bačkora a že pánem jsi ty, takže si musíš umět jemně, ale důrazně prosadit to, co bys ty rád. Ale tak, aby holky měly pocit, že se děje všechno tak, jak si oni přejou, ale aby zároveň cítily tvojí převahu.
Časem pak uvidíš, že je dokážeš přemluvit skoro k čemukoliv, protože jsou taky zvědavý. Když tě slečna bude mít ráda a bude tě chtít, tak si vždycky všechno prosadíš, ale nesmíš násilím, musíš jemně a takticky. Já vím, je to trošku složitý, ale chápeš, co myslím? Rozumíš mi?“

„No, něco jo, ale úplně jasný mi to tedy není“, zněla Ládíkova odpověď.
„Jo a ještě chci zdůraznit, že si musíš dávat velikej pozor, abys nepřivedl ty tvoje budoucí slečny do jinýho stavu, bacha na to, aby se tvoje miminka nedostaly tam, kam nemají, protože to by mohl být malér.
Teda kdyby se ti při milování s nějakou slečnou stalo to, co před chvilkou, kdy ti utekly, ani jsi nevěděl jak. Ber to jako vysvětlení toho, co by se mohlo holkám líbit a co ti snad mohl vysvětlit nebo ještě vysvětlí tvůj táta. Ale co ti tedy není jasný, lásko?“ zeptala jsem se pro jistotu.

„Hladit a dávat pusinky, to chápu, ale jak mám udělat, aby ony udělaly, co já chci, ale aby si myslely, že to je podle nich?“
Pak ještě dodal: „Taky jsi to měla ještě předevčírem, když ses vrátila ze služebky, takže i kdyby teď náhodu miminka utekly, tak se nám nemůže nic stát, ničeho se neboj!“
Úplně mě odzbrojil. On mě snad pozoruje, a asi si to snad všechno promyslel dopředu, sledoval moje bezpečný dny!
On snad musel předem vědět, že mu vždycky skoro ve všem ustoupím! Že s tím dokonce naprosto jistě počítal a počkal si, až si dám vínko!
Nevěděla jsem, jestli ho mám za tu drzost hned vyhnat nebo za tu nádhernou odvahu skoro obdivovat.
První varianta už vůbec nepřipadala do úvahy. Ale ta skutečnost, že jsme tady začali dělat něco tak zakázaného začala být ještě víc vzrušující a zmocnila se mě neovladatelná touha to okamžitě zkusit a vykašlat se na nějaké vysvětlování, ale věděla, jsem, že uspěchat to nejde.

„Jak to víš?“ zeptala jsem se naivně.
Znovu mi blesklo hlavou, že s manželem to skoro nešlo a když, tak to za nic nestálo, protože ten cit byl pryč a s mým přítelem jsme se míjeli nebo to zase nešlo, protože já nikdy nepoužívala antikoncepci a nějaké přerušované milování nebylo nic pro mne, takže to jsem ani nedovolila.
Cítila jsem najednou, že to je neuvěřitelná příležitost mít zase nádherný vztah plný lásky a citu, i když mi to spíš připomínalo nějakou vzrušující hru z erotického filmu s incestní tématikou nebo nějaký sen.
Jasně jsem si uvědomila, že ta představa, že bych se mohla nádherně milovat s vlastním synem, kdykoliv to bude možné, mě úplně bláznivě dostala a šíleně přitahovala a do té hry jsem se teď už definitivně a úplně vžila. Určitě hlavně proto, že to bylo něco naprosto zakázaného, nemyslitelného a nebezpečného, ale zakázané ovoce přeci nejvíc chutná…

Vždycky mne přitahovaly nekonvenční nebo i zakázané věci, i když v práci jsem vždycky byla vzorem zodpovědnosti. Jenže spousta lidí žije dvojí život. Patřím mezi ně.
Na jedné straně prožívají ten konvenční, kdy se snaží být jako ostatní nebo být ostatním i vzorem a na druhé straně si kompenzují všechna ta omezení, která z konvencí vyplývají a tolik omezují lidské charaktery tak, že jsou schopni provést něco, co se naprosto vymyká všemu, co si ostatní o nich celou dobu mysleli.
Někdy to lidé utají, jindy se o utajení ani nesnaží.
Už jsem si prostě nedokázala říct NE!
Najednou jsem si řekla: „K čertu se všema kolem a co je jim do toho, co já si sama ve svém soukromí dělám!“ Najednou jsem chtěla všechno zkusit a mému milovanému Ládíkovi vysvětlit a hlavně ukázat a nechat ho, ať se naučí…
Jeho přímočarost, s jakou si o milování se mnou řekl, způsobila, že ta myšlenka mě úplně ovládla, ale nechtěla jsem, aby si myslel něco špatného a schválně jsem jakoby ponechala iniciativu na jeho straně. Ještě mi blesklo hlavou, že když Ládíka všechno naučím, že to bude o to krásnější, ale hned jsem se sama v duchu okřikla, že jsem úplně praštěná.

„No jasně, neboj!“ zamluvil to rychle Ládík. „Jenom mi něco vysvětlíš nebo ukážeš, to se přece smí, ne? Může to, co jsi mi teď vysvětlila, vypadat třeba takhle?“
Začal se mnou dál tu hru zkoušet. Vzal mě do náruče, začal mi dávat pusinky na čelo, na tváře, za ouško, na rty a jeho ruka mi hladila moje neposedné vlnité vlasy, odhrnoval mi je něžně z tváře, aby jí mohl pohladit a jak mi dával něžné a horké polibky, zajel rukou níž a jemně pohladil a pak i sevřel moje tenkrát ještě tak nádherně pevné a veliké ňadro.
Byl ještě hodně nešikovný a nervózní, ale bylo to neskutečně vzrušující od takového mladého kluka, ale také jsem si všimla, že už je zase i on hrozně vzrušený.

Úplně jsem přestala vnímat, že je to můj syn. Celý se vzrušením chvěl, doslova vibroval, jak strašně moc ho dráždilo to, co dělá a co mu dovoluju a docela určitě působila i jeho představa o milování se mnou, kterou rozhodně měl v plánu uskutečnit.
Já v tu chvíli neměla v plánu nic jiného, než nechat ho ty jeho představy uskutečnit a navíc tak, aby to bylo pro nás oba co nejhezčí. Vždyť jsem byla naprosto jasně jeho první žena, kterou měl takhle v náručí!
To ještě víc vzrušilo i mě. Bylo to něco nepředstavitelného. Navíc po několika týdnech bez skutečného milování…
Blesklo mi na okamžik hlavou: „Fakt se tady eroticky mazlíš na hranici zdravýho rozumu se svým vlastním synem, a to mu teprve teď bylo osmnáct. Ani nevím, kolik zákonů jsi právě teď porušila,“ ale hned jsem tu myšlenku zavrhla.

Bylo to zároveň něco tak nádherně bláznivého, ale bylo v tom tolik vzájemného citu! Ve skutečnosti jsem cítila jenom tu vzrušující krásu toho okamžiku a vůbec žádné výčitky.
Ládíka jsem šeptem pochválila a snažila se, aby neviděl, jak moc jsem taky vzrušená: „Vidíš, docela ti to jde, klidně by to takhle mohlo vypadat!. Ale holky taky nebývají jako prkno a nečekají, co s nimi provedeš. Taky tě můžou všude hladit a líbat. Musíš na to bejt připravenej a nebránit se tomu. Ale nemysli na to, nebo budeš hned „hotovej“, jak se říká. Zkrátka, že všechny tvoje miminka utečou dřív, než vlastně něco začnete a nic z toho nebude, akorát rozpaky. Třeba to nějaká tvoje slečna zkusí takhle, ale ty se soustřeď hlavně na to, co ty bys rád dělal jí.“
Jemně jsem Ládíka odstrčila, převrátila ho trošku na záda a začala dávat pusinky já jemu, hladila ho po jeho hladké hrudi, kde teprve začalo rašit pár chloupků, sladce ho na ní líbala, dala jsem pusinky i na jeho bradavky a cítila, jak jím projel další záchvěv vzrušení a nechala jsem svojí ruku sklouznout schválně až k jeho nádherně zvednutému klučíkovi a opatrně ho pohladila.
Když jsem se ho dotkla, úplně jsem cítila jak celý zavibroval a klučík se mu ještě víc napnul a on začal zrychleně oddychovat.
Dalo mi práci ovládnout se nezačít ho naplno líbat a dráždit.
„Zklidni se, lásko! Musíš mít všechno pod kontrolou. Říkala jsem ti: soustřeď se na to, co ty chceš a ne na to, co se děje tobě. Odpoutej se od svýho klučíka. Nemysli na to, kde nebo jak se tě nějaká slečna dotýká nebo že si s ním dokonce hraje a co ti dělá!
Mysli na to, co by tvý slečně udělalo ještě víc dobře!“
Zároveň jsem jemně jeho nádherně trčícího klučíka sevřela a přejela po něm svojí tlapkou nahoru a dolů a tam ho silně stiskla a stiskla jsem až skoro bolestivě i jeho špičku, abych trochu přibrzdila jeho vzrušení.
Měla jsem sto chutí vzít ho do pusy nebo ho aspoň líbat, ale to jsem v tuhle chvíli zavrhla, protože jsem cítila, že to by nebylo správně.
Ládík se úplně napnul, jak ho to zabolelo.
Přitočila jsem se k němu blíž, ale tak aby mohl co nejsnáz hladit můj zadeček a jednu nohu jsem malinko odtáhla.
„Podívej se, jak tady u tebe ležím a taky mě hlaď a neboj se dosáhnout všude, kam to půjde a kam bys chtěl a nečekej jenom, co udělám, uvolni se, lásko a nemysli na svýho klučíka a nepozoruj ho. Ona se ta slečna taky třeba nebude stydět a bude chtít, abys toho dokázal trochu využít.“
Posunula jsem se ještě malinko níž a přisunula se blíž k němu, aby mohl dosáhnout doopravdy všude, kdyby našel tu odvahu a na špičku jeho neskutečně napnutého mužství jsem přeci jen dala malinkou pusu.
Bylo to úplně bláznivé, za hranou, ale teď jsem o tom už nepřemýšlela.
Jen jsem se snažila všechno řídit tak, aby zase nebylo jeho miminek všude plno. Byl tak úžasně roztomilý a sladký!

Zase s ním napětí úplně zavibrovalo, celý se zachvěl. Poslechl mě a cítila jsem, jak jeho ruka přejíždí po mých zádech a boku a hladí mě na zadečku (ten mám fakt malý).
Noční košilka se mi dost vyhrnula a ucítila jsem, jak se snaží opatrně dosáhnout dál, mezi moje trochu rozevřená stehna.
Malinko jsem povolila a bylo neskutečné vnímat neobratnou ruku tak mladého kluka v místech, kde už je to tolik vzrušující, ale také za normálních okolností absolutně nepřípustné.
Ještě jsem dala pár něžných pusinek na špičku jeho dokonale tvrdého klučíka a vrátila jsem se pomalu zpátky, položila hlavu k jeho rameni a dávala mu pusinky na ucho a na tváře.
„Vidíš, takhle to klidně může být. Slečna se s tebou bude sama taky třeba mazlit, bude ti dávat pusinky všude a ty jí na oplátku taky můžeš hladit všude. Bylo moc příjemný, jak jsi mě teď zkoušel prstama pohladit. Strašně moc vzrušující, abys věděl. V takový chvíli by se to už skoro každý slečně líbilo.
Mysli na to, co bys se slečnou chtěl dělat tak, aby jí to vzrušovalo a tím pádem bylo příjemný,“ radila jsem mu šeptem během té série něžných polibků.
„Snaž se vůbec nemyslet na svoje vzrušení, na to, že tvůj klučík by nejradši ty miminka hned pustil. Soustředil ses na svojí tlapku, které hladila můj zadeček a snažila se dosáhnout i dál nebo jsi jen vnímal moje pusinky a to, kde se tě dotýkám já?“ opakovala jsem mu znovu a zároveň se ptala. Připadala jsem si tak trochu jako nějaká zvrhlá paní učitelka.
„Popravdě, napřed jsem cítil jen tvoje pusinky, ale když jsi se posunula a řekla, co mám dělat a kde tě mám hladit, začalo být tak úžasný takhle se tě dotýkat, že jsem na ty pusinky přestal myslet.
Na chvilku bylo najednou strašně moc vzrušující cítit, kam až se ty moje prsty dostaly. To jsem nikdy nezkusil! Ty jsi tak úžasná!“ vzrušeně analyzoval situaci Ládík.
„No vidíš, trdlíku! V tom je z velký části to kouzlo! Nauč se soustředit na to, co ty bys rád a taky zkus opatrně vysondovat, co by slečna ráda, ale musíš si dávat bacha, aby to slečně třeba nevadilo, to s tím hned přestaň a tvůj klučík se hned uklidní.
Slečny taky bývají hravé a zvědavé, tak je nech a budou si myslet, že tě ovládají,“ spokojeně jsem se zasmála a můj Myšák také a úplně naráz bylo vidět, jak jeho nervozita mizí.

Jeho ruce se ke mně zase zvedly, trochu si mě přitáhl a položil mne na záda a začal pro změnu on mne líbat na rty.
Povolila jsem a pootevřela malinko svoje rty.
Moc mu to nešlo, ale i tak to bylo tak báječně něžné a krásné.

Po chvilince se posunul kousek níž a začal přes jemnou noční košilku líbat moje prsíčka a jako úplně zkušený milovník vzal moje bradavky jednu po druhé do svých rtů a jemně je jimi tiskl.
Byla jsem z toho úplně hotová, bylo to úplné šílenství, nikdy jsem nic podobně vzrušujícího nezažila. Tenhle druh mazlení jsem vždycky zbožňovala. Ale takový mladý kluk! K tomu můj syn! Překročili jsme všechny zákazy a on určitě věděl, že teď už mu dovolím všechno.
Zbytek nervozity z něho spadl jako mávnutím kouzelného proutku, ale ze mne také.
Jeho hlavu jsem si oběma rukama přitáhla k těm špuntíkům ještě blíž a v tu chvíli jsem nadobro zapomněla, čím sobě jsme navzájem.
„Zkus je rukou taky trochu hladit a třeba i trochu zmáčknout, ale opatrně! To dělává skoro všem holkám moc dobře,“ slyšela jsem se, jak mu zase radím.
Poslechl mě a zase to bylo nádherné. Byl sice trochu nešikovný a bylo znát, že něco podobného nikdy nezažil, ale stejně to bylo a nebo možná i proto to bylo tak krásné.
Dívala jsem se do jeho vzrušené tváře a viděla, jak jeho oči bloudí k dolnímu lemu mojí noční košilky, která zůstala hodně vyhrnutá a jak vzrušeně při líbání mých prsíček pozoruje kožíšek mých chloupků.
Po chvilce jsem se malinko posunula a pootočila se k němu a vzala jeho klučíka pevněji do ruky a začala ho něžně a pomalinku masírovat, pěkně nahoru a dolů tak, aby se jeho kůžička přetahovala nahoru a zase úplně stahovala.
„Vidíš, a tohle ti může potom nějaká slečna taky dělat. To jen abys věděl, na co bys taky měl bejt připravenej a určitě tě pak bude chtít slečna taky trochu vášnivějc líbat, tak s tím taky počítej,“ potichu jsem mu šeptala a druhou rukou ho objímala a začala jsem ho pro změnu líbat na jeho rty já.

Byl z toho úplně překvapený, chvilinku nic nedělal, protože moje tlapka ho úplně zmrazila, ale pak začal moje líbání oplácet tak, jak zatím uměl.
Naše jazyky se dotýkaly a něžně si hrály, ale po kratinké chvilce Ládík přestal a začal vzdychat: „Aaaáá, to je úžasný, ještě mi to udělej! Jooo.“ Úplně ztuhnul a zapomněl na všechno ostatní i na to, že jeho ruka zůstala položená na mém ňadru. Soustředil se jen na tu mojí tlapku.

Okamžitě jsem přestala s tou něžnou, pomalou masáží, ještě jsem ho znovu stejně jako před chvilkou silně a bolestivě stiskla, abych na chvilku přerušila to jeho obrovské vzrušení a potichu říkala: „Počkej, lásko, takhle by ses moc nevyznamenal a žádný slečně bys neudělal velkou radost, protože by bylo hned hotovo. Teď jsem ti to přeci znovu opakovala.
Taky se musíš ty postarat o to, aby ta tvoje budoucí slečna z toho milování měla co největší potěšení. V tom je klíč k tomu, aby tě příště zase chtěla, až s ní budeš. Nesmíš zůstat ležet jako mrtvola! To už jsem ti řekla.
Ona bude čekat taky na Tvoje další doteky!
Pěkně vezmi svojí tlapku a od prsíček jí pomalu posouvej níž, neboj se jí zajet pomalu pod kalhotky, pokud je bude mít nebo, jako teď mně, pod noční košilku. Zkus to pomalu!“
Nemohla jsem uvěřit, co mu to radím, ale položila jsem si znovu vedle něj svojí hlavu u jeho ramene, natáhla se spíš na záda, než abych byla na boku, hladila jsem ho po jeho hrudi a jeho ruku jsem posunula z prsíček mnohem níž.
Ládík se zatím vzpamatoval, ožil a hned začal mojí radu sám realizovat. Pomalu mi zajel rukou pod noční košilku, která se i tak hodně vyhrnula a začal mi hladit můj pečlivě upravený kožíšek.
Ten se tenkrát ještě nosil v plné parádě. Vídával ho docela určitě jasně prosvítat pod mými obvykle krajkovými nebo poloprůhlednými kalhotkami, když si mě občas pokradmu prohlížel.
Myslela jsem, že se zblázním, jak to bylo silné, ale to zdaleka ještě nebylo všechno.
„Jo, to je přesně ono! Vidíš, jsi šikulka! Ale jsi taky chlap, kterej chce víc, tak jak jsem se ti to snažila vysvětlit. Takže se neboj posunout tu tlapku svý budoucí slečně mezi stehna a kdyby byly moc sevřený, tak jedno kolínko jemně odtlač do strany a neboj se prstama pohladit její holčinku.
Holky buď hned povolí nebo je něco špatně a uzavřou se a pak buď opatrnej, abys něco nepokazil nějakým zbytečným násilím a začni pěkně znovu od začátku. Nezkoušej nikdy nic silou, Myšáku.
Budeme teď dělat, že jsem tvoje slečna, která už tě taky moc chce,“ šeptala jsem a snažila jsem se držet si odstup.
V tu chvíli mi jeho prst zajel dolů jejím žlábkem pod kožíšek a chtěl se dostat dál.
Schválně jsem odolávala, držela stehna pevně stisknutá k sobě a radila jsem: „Když to nejde, zkus jedno kolínko malinko, jakoby mimoděk, posunout do strany.“
Cítila jsem ihned, jak mi jeho tlapka tlačí jedno koleno do strany a hladila Ládíka po vlasech.
„Jsi úžasnej, Myšáku, takhle je to nádherný, děláš to úplně přesně,“ šeptala jsem mu, ale zatím jsem nepovolila. „Takhle to stačí a snad už jsi všechno pochopil a další lekce „jak na slečny“ je u konce, pro dnešek stačilo,“ zasmála jsem se.

Hned zareagoval a začal mi šeptat svoje něžnosti.
„Tolik jsi úžasná, tak nádherná, miluju tě tak šíleně moc! Je to něco tak báječnýho takhle si to vyzkoušet, když mi dovolíš takhle si s tebou hrát! Nevěděl jsem, jak to může bejt úžasný… Chtěl bych, aby se ti to taky tak moc líbilo. Ale teď už to snad můžeme konečně zkusit doopravdy?“
Bylo toho víc, co šeptal. Úplně se zachvěl, celý se roztřásl, ale pořád se snažil prosadit si svojí hlavní myšlenku.

„Počkej, počkej, Myšáku, ty bys to opravdu chtěl zkusit doopravdy? Měj trochu rozum, vždyť to se nesmí!“ bránila jsem se, když jeho tlapka nepřestávala moje kolínko něžně tlačit do strany.
„Je to sice moc krásný a nádherně příjemný a vzrušující, ale já jsem tvoje máma a ty můj syn, takže to by byl incest. Tak měj přeci rozum. Na vysvětlení a pro představu to už rozhodně stačilo,“ opakovala jsem mu potichu a hladila ho rukou po tváři.
Byla jsem ale tak moc vzrušená, že se mi určitě hlas trochu třásl a Ládík přesně vycítil, že když jsem ho teď jasně a přísně nezahnala, že to jsou jen řeči a že už jen čekám na jeho další kroky.

Autor

Navigace v seriálu<< Starý příběh – její pohled 01Starý příběh – její pohled 03 >>
4.3 19 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Omlouváme se za nedostupnost povídky, zaúřadoval nějaký šotek a poškodil link k povídce.

věrný čtenář

Je to krásné, povídka se mi moc líbí. Těch čerstvých osmnáct ale moc k uvěření není. Předpokládám, že věk hlavního hrdiny byl záměrně navýšen kvůli pravidlům těchto stránek. Jinak mi totiž připadá, že i 15 je moc. Když jsem ale při čtení místo osmnáctky četl třináctku, hned je to o něčem jiném, a povídka se čte daleko lépe. 😀 😀 😀

Shock

Stále psáno stylem, který mi moc nesedí, ale to je v pohodě….. Spíše čekám, kam to dospěje. Jestli matka povolí, nebo se incestu „ubrání.“

harai

Asi je dobře, že autor uvedl věk Ládíka alias Myšáka. Jinak bych tam tipoval věk výrazně mladší a přiznám se, že to mi povídku poměrně znechucuje, ačkoli incest, jak známo, rád píšu i čtu.

dedek.Jeff

Celá série povídek byla samozřejmě napsaná o mladíkovi, kterému bylo o něco méně. Vzhledem k pravidlům tohoto webu, by ale nebylo možné tento příběh publikovat. Doporučit autorovi, aby celé dílo přepsal právě z tohoto důvodu, je jako byste mu doporučili, aby všechno zmačkal a napsal něco jiného. To by byla samozřejmě škoda, protože celý příběh je psán krásným slohem a přáním matky toužící po zakázaném styku se synem. Doporučuji všem, kterým Ládíkův věk vadí, představit si při čtení věk, který by jim vyhovoval a věřte, že si vychutnáte tohle opravdu poetické dílo nadějné autorky. Můžete mi věřit, že je opravdu… Číst vice »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x