Starý příběh – Tentokrát po mnoha letech – Ona II.

Toto je 20 díl z 25 v seriálu Starý příběh

Uteklo pěkných pár let od doby, kdy jsme se s mým přítelem (říkejme mu od teď dál třeba Tomáš) seznámili a Ládík se mezi tím rozvedl. Našel si novou známost a tvrdil, že doma to už nešlo vydržet, že jeho Helenka byla naprosto studená, že si to prý ani nedovedu představit a že to by žádný chlap dlouho nevydržel. Bylo mi jasné, že za tím bude něco víc, protože to s ní vydržel víc než deset let a všechno bylo vždycky fajn.

Byla jsem z toho úplně v šoku. Nikdy tomu nic vůbec nenasvědčovalo. Láďa to přede mnou tajil a tušila jsem zkrátka, že tam budou i jiné důvody, protože Láďu jsem opravdu dobře znala, ale to tady rozvádět nebudu.

Pověděla jsem o novém vztahu mého syna i Tomášovi a zmínila se i o tom, jak těžce jsem jeho rozvod snášela, hlavně kvůli vnoučatům.
Láďova nová dáma jeho srdce byla opravdu fajn a milá holka a rychle jsme se skamarádily, ale časem to začalo mezi ní a Ládíkem skřípat a ten vztah trval možná jen rok nebo rok a půl.

Svému příteli jsem vždycky říkala skoro úplně všechno o své rodině a tak jsem mu pověděla i spoustu věcí o novém synově vztahu a mimo jiné jsem zmínila situaci, že jednou v pátek před prázdninami Ládík s přítelkyní měli zůstat u mne v bytě v Praze, protože on něco oslavoval a neměl jak se dostat domů za Prahu.

“Přišel dost „na šrot“ a snad je ti jasný, že my jsme s jeho Lenkou taky neseděly nasucho. Vypily jsme po lahvince vínka a chystaly se do postele. Znáš mě. Já měla jen svojí lehkou noční košilku a Lence jsem dala na noc jeho tričko, protože na spaní si nic nevzala.
Byla to psina, měla to jak noční košili. Chystaly jsme se zalézt do mojí velké postele a v tu chvíli Láďa dorazil. Byl fakt pěkně nalíznutej, ale hrozně roztomilej. Chvilku se motal a pak se posadil na širokánskou postel, kam jsme se chystaly zakutat.”

Chvilku jsem přemýšlela, co ještě mám dát vykládat a pak jsem zvolila “soft verzi”:
“Fakt to vypadalo, že je hotovej a tak jsme mu pomohly svlíknout šaty, protože to vypadalo, že koordinaci pohybů moc nezvládá.
Víš, že spává nahej a tak šlo dolu úplně všechno a my ho poslaly vedle do jeho pokojíku, kde spával, když byl ještě malej kluk.”
“A to se jako fakt nechal svlíknout od dvou ženských, jo? Ještě k tomu oblečených na spaní tak, jak tě znám? Košilka sotva pod prdelku a Lenka jen v tričku? Ta by ho určitě jen tak nechala usnout. A kdyby ho nechala zahlídnout, že pod tričkem nic nemá, tak by nenechal spát ani on jí. Na to vsadím klidně svoje boty. No a taky je fakt, že to by museli vypakovat z tý velikánský postele tebe. To by asi neprošlo, co?” nevěřícně to mé sdělení rozebíral Tomáš.

“Jo, nekecám, jenže jak už byl nahatej, tak si nás obě najednou přitáhnul k sobě. Najednou byl úplně fit. Svalil se s náma na postel a začal nám lichotit, že jsme takový dvě holky jeho úžasný a milovaný a začal nás olíbávat.”
“Ty jo, tak to na vás obě zkusil naráz, jo? A to fakt i na tebe, jo? Jaký to bylo, bambulko?” ptal se s ohromným zájmem můj přítel.
“Tome, ty jsi úplně pitomej! Normálně jsme ho uklidnily a uložily do jeho bývalý postýlky v jeho bývalém pokojíku a samy zalehly do tý mý širokánský houpavý postele. Usnul za moment jako špalek.”
“Nevykládej mi tady, že se mu nepostavil jako maják, když si vás tam svlečenej obě k sobě přitáhnul a že vás to nechalo úplně lhostejný! Není to přeci žádnej impotent.”
“Ty jsi fakt úplně pitomej, lásko! Normální úchyl. Vždyť něco takovýho přeci nejde,” docela naštvaně jsem se na něj obořila.
Vypadalo to, že ne až tak úplně uvěřil té mé story, ale dál jsem to neřešila.

O pár týdnů později jsem mu vyprávěla jiný příběh.
“Lásko, musím ti zase povykládat o neskutečným zážitku. Byla jsem o víkendu u Ládíka a jeho Lenky v tom jeho novým domě na venkově.
Bylo šílený vedro, vždyť víš a já po opejkání buřtíků a nějaký tý lahvince vínka zůstala na noc u nich.
Spala jsem nahá jen pod prostěradlem, protože jsem s noclehem u nich nepočítala a bylo fakt příšerný dusno. Nebudeš tomu věřit, ale k ránu ke mně přišel do mýho pokoje Ládík, přitulil se pod prostěradlo a pár minut jsme takhle zůstali stulený v ďolíčku.”
“Hele, ale von přeci spává nahej, ne? Takže jste byli jen tak pod prostěradlem oba nahý? Nekecej! A jak to pokračovalo? Jaký to bylo?”
Bylo vidět, že ta představa mého přítele úplně dostala a že jeho fantazie začala pracovat na plné obrátky.
Naprosto si nechtěl připustit, že bych se s Ládíkem hned nezačala milovat, když za mnou přišel do postele nahý a já už nahá byla.
Neklamné známky vzrušení na něm byly jasně patrné.
“Samo, že přišel nahej. Ale nemysli si, že něco bylo! Ty jsi fakt blázen! Jen tak jsme se prostě k sobě stulili. Víš, že se občas jen tak k sobě přivineme. Jenže po chvilce přišla i jeho Lenka a zalezla si k nám. No a takhle jsme zůstali stulený k sobě všichni tři až do rána.”

Můj přítel se jen zeptal: “Hele, to byla taky svlečená?”
“Ládík říká, že vona vždycky spí v pyžamu a taky tak přišla. A neštvi mně se svýma úchylnýma představama. Prostě jsme se k sobě jen tak přitulili a usnuli až do rána.”

Bylo vidět, že si o tom zase myslí své a že ani téhle verzi moc nevěří, navíc v takovém vedru, které tenkrát panovalo, ale odbylo se to bez dalších komentářů. Věděl, že by se svými “zvrhlými” teoriemi pěkně ostře narazil.

Povídala jsem mu pochopitelně i o úplně běžných věcech z našeho života, ale pak se stalo, že se mě asi po půl roce, den před Vánočními svátky, na tohle zeptal a já najednou zpanikařila a úplně jsem zapřela, že bych kdy něco takového byla vyprávěla. Ještě jsem ho obvinila z toho, že si všechno vymýšlí, že je úchyl a rovnou ho poslala na vyšetření k psychiatrům.

Byla jsem fakt asi dost hnusná a zapřela mu tenkrát ještě několik dalších mých povídání. Netušila jsem, že se kvůli tomu se mnou málem rozešel, napsal mi to až o hodně později.
Věděl, že, když se snaží se mnou mluvit o věcech, které se týkají mne a mého syna a co jsem někdy napovídala, tak vždycky narazí a proto mi pak posílá své názory mailem. Také dost úlet. Jenže já bych ho nenechala mluvit, to moc dobře vím a pohádali bychom se.
To moc dobře ví on také. Bohužel, občas se mi stává, hlavně po pár skleničkách vína, že něco povím a pak to „přehodnotím“ a později klidně zapřu, že jsem to říkala.

Výsledkem bylo, že si Tomáš dal dvě a dvě dohromady, protože zastává naprosto neochvějně názor, že ve vínu je pravda.
Časem mi napsal, jak to asi bylo podle jeho názoru. Bál se o tom mluvit, abych zase nespustila nějaký cirkus.
To vážně umím, když se něco nebo někdo začíná dotýkat mého soukromí a jak už jsem právě napsala, tak především čehokoliv, co se týká Ládi a mého vztahu s ním.

Napsal tehdy.
„Haničko, to by žádná ženská nevydejchala, kdyby její chlap v noci vod ní odešel do postele za jinou ženskou (nota bene za jakou!). Ta by z toho udělala skandál po celým městě a Ládíkovo děti by z toho měly ostudu. To ti snad je jasný, o vás nemluvě.
Takže poprvé to asi skončilo tak, že jste si třeba užili nejspíš prima erotickou zábavu ve třech, protože Láďa už vás prostě od sebe nepustil a pak jste teprve Ládíka uložily (a to kdo ví jestli). Já bych vás na jeho místě už nepustil.“
Ještě k tomu připsal nějaké poznámky a pak pokračoval.
„No a podruhý se nejspíš Ládík s přítelkyní dohodli, že pro „velký úspěch“ tu zábavu ve třech zopakujete a Ládík šel napřed a jeho přítelkyně pak po dohodě „jako přišla zjistit, co se děje“ no a zase z toho byla úžasná trojka.
No a možná jste se na ní rovnou dohodli hned večer, jen co děti usnou, čemuž bych asi věřil nejvíc a možná jste se na to celý den už od rána těšili. Já bych se těšil už od tý první vaší trojky a koukal bych, aby ta druhá a pak další byly co nejdřív a byly co nejzajímavější, takže nejspíš jste začali, jen co děti usnuly.“

No, docela mne tím šokoval, co tady budu něco zastírat. Jenže navíc daleko od pravdy nebyl včetně toho těšení se.
S Ládíkem jsme si o tom několikrát povídali a další pokračování jsme fakt naplánovali, ale pro Lenku to mělo být překvapení.
Nebyli jsme si jistí, jestli bude podruhé také chtít, protože jsem byli všichni docela dost “ovíněni”, jakkoliv se jí to bezpochyby poprvé velice líbilo, takže jsme měli v záloze i scénář bez dalších hrátek.

Já se prostě neodvážila tohle všechno mému příteli říkat.
Ládík ale před svou přítelkyní všechno netajil. Věděl, že ráda experimentuje a tak to risknul protože věděl, že sama se chlubit nikde nebude.
To já naopak paličatě tajila před svým milovaným Tomášem všechno, protože jsem se za to styděla. Úplně zbytečně, ale to vím až teď.

Byl to pro mne tenkrát v mém bytě naprosto neskutečný zážitek, protože ve třech jsem před tím milování ještě nikdy nezkusila. Bylo neuvěřitelně vzrušující, když nás k sobě tenkrát Láďa poprvé přivinul a nechtěl nás pustit. Úplně nahý.
Trochu mne to vyděsilo, protože ta jeho chlouba se opravdu okamžitě vztyčila až úplně vibrovala napětím a nešlo si jí nevšimnout.
Tedy vyděsila mne hlavně ta přítomost Lenky.
Nedovedla jsem si nic takového představit a najednou mne pevně držel kolem ramen, abych nemohla utéct a začal se vášnivě líbat právě s ní. Zjistila jsem, že mi to vůbec nevadí a mohla jsem na nich oči nechat. Zahlídla jsem, jak si Lenka koutkem oka změřila ten jeho báječný nástroj a o to vášnivěji se s ním začala líbat.
Její malá ručka mu po něm za pár vteřin párkrát přejela sem a tam. Evidentně jí bylo fuk, že jsem tam s nimi a že mne Ládík jednou rukou objímá, rozhodně ho chtěla mít v sobě co nejdřív.

Najednou se otočil, držel pevně jí jednou rukou a začal se líbat se mnou a já mu to úplně automaticky začala vášnivě oplácet.
Pak Lenku pustil a jeho ruka zajela pod mou košilku a začala mi hníst moje ňadro. Věděl, že to mne vždycky okamžitě vzruší.
Lenka se zvedla, opřela se o něj a já koutkem oka zahlédla, jak nás vzrušeně pozoruje.
Když cítil, že už asi nikam neuteču, protože takhle vzrušená už přistoupím skoro na cokoliv, otočil se k ní.
Začal se s ní líbat a jeho ruka tentokrát začala něžně hladit její dokonale hladkou štěrbinku bez jediného chloupku.
Myslela jsem, že se zblázním jednak okamžitým pocitem žárlivosti a jednak vzrušením z toho, jak ona ochotně roztáhla své dlouhé, štíhlé, vysportované nohy, aby měl dost místa a její ruka začala masírovat přirození mého milovaného Ládíka. A jemu to dělalo tak dobře!

A mně! Zblízka vidět mého milovaného Ládínka, jak se nádherně mazlí se svojí krásnou, mladou partnerkou a jak se bez nejmenšího ostychu přede mnou přesunul rovnou nad ní, protože ona byla v tu ránu mokrá, což on pak už nikdy nevydrží a jak začínají něžně milovat.
Fascinovalo mne, jak je ona čím dál tím víc vzrušená. Její vzdechy jasně svědčily o tom, že Láďa je fakt úžasnej milenec.
Mohla jsem na nich oči nechat, když jsem viděla, jak se mu Lenka nabízí a chce ho čím dál tím víc a jak se jeho náramné vybavení do ní noří úplně celé a zase celé lesklé vyjíždí úplně ven a hledá si cestu zpátky.
Začala jsem se zvedat, že je raději nechám spolu a nebudu rušit, přestože bylo tak neskutečně sexy vidět takhle zblízka dvě ještě docela mladá těla plná síly a nabušená hormony. Jemu tenkrát bylo asi pět a třicet, jí kolem třiceti.
Zase nový poznatek o sobě: “Mám tak trochu malinko další úchylku a tou je voyeurství… Aspoň příležitostné.”

Jenže Ládík to zahlédl a okamžitě se přestal věnovat Lence.
“Kam utíkáš Hani, to přeci nejde, abys teď utekla, pojď sem, lásko a přitáhl si mne pod sebe.
Moje kolena šla okamžitě co nejvíc do stran a hned vzápětí jsem ucítila tu jeho úžasnou sílu naplno v sobě. Musela jsem být dočista mokrá, zrovna jako Lenka, když se do mne tak snadno až nadoraz zabořil.
Chvilku jsme se co nejsmyslněji pomalu milovali a mně najednou vůbec nejenže nevadilo, že jsem tady ve třech.
Byl pro mne neskutečný zážitek vědět, že jeho přítelkyně zase vzrušeně zblízka pozoruje to, jak si nenasytně užíváme my dva Ládíkových nádherně houpavých pohybů mezi mými doširoka roztaženými koleny.
Ty její pohledy, jak sledovala s obrovským zaujetím chvilku naše tváře a chvilku zase sledovala ten jeho úžasný nástroj, jak ve mně mizí, mi dělaly neskutečně dobře. Sama jsem si přála, abych to mohla vidět.

Já ho pobízela: “Pojď, lásko, pojď, je to úžasný, tolik tě chci! Víš, že se na nás Lenka dívá a asi se jí to hrozně líbí?”
To už jsem jen šeptala, vzrušením úplně bez sebe, ale hlavně, aby to oba slyšeli. A to nebylo všechno.
Začala se nás dotýkat a hladit nás na nejcitlivějších místech. Střídavě mne nebo Ládínka tak, aby naše vzrušení bylo ještě větší.
Cítila jsem naprosto zřetelně, jak její prsty opřené o mou úplně mokrou štěrbinku nechávají prokluzávat mezi sebou jeho skálopevný kolík do mne a jak se mazlí s mojí horkou vlhkostí a pak celá nedočkavá, aby mne užuž vystřídala prosila: “Pojď zase teď ke mně, miláčku, ať se chvilku dívá Hanička!”

Bylo to něco neskutečného, něco, co jsem před tím nikdy nezažila. Nevěděla jsem, jak se mám zapojit, když se milovali ti dva spolu, ale snažila jsem se aspoň hladit jeho kuličky a pozorovala, jak se jeho nádherný kůl zase noří do ní. A jak hluboko! A jak z ní vytékají kapičky její šťávičky.
Pak jsem se odvážila i pohladit a zmáčknout její prsa.
Snad nejvíc mne ale vzrušovalo vědomí, že se na nás před tím dívala ona a to, že jsem vnímala, jak jí pohled na nás vzrušuje a to, že se nás smí dotýkat a pozoruje nás úplně zblízka a snažila jsem se o to víc, aby to bylo dokonalé. Něco úplně jiného, než tenkrát v kině. Úplně jiný level. A bylo v tom i něco jiného. Nesmírně zvláštní pocit, že někdo další teď naprosto dokonale ví, co vlastně bylo a je mezi mnou a Ládíkem. Divný pocit z toho, že se spolu s námi někdo další účastní incestu se vším všudy a že ho to vzrušuje.
Zároveň i jakási úleva, protože jsem si stihla i uvědomit, že tímhle se ona nikde chlubit nebude a že budeme mít tajemství ve třech.

Tedy ještě jeden poznatek o sobě.
“Jsem asi taky malinko exhibicionistka. Nebo snad i víc?”
Koneckonců, tenkrát v tom kině se to projevilo stejně, ale to mi to ještě nedošlo. Ale zároveň se zase po dlouhé době dostavily i výčitky.
“Ty jsi úplně zvrhlá! Nejen, že šukáš už léta se svým synem, ale ještě teď navíc i s jeho možná nastávající a se svojí možná budoucí snachou! Ty ses snad zbláznila! Víš, co to bude za ostudu, až se to provalí?”
Takhle a ještě daleko víc jsem si v těch okamžicích sama sobě nadávala, ale to bláznivé okamžité vzrušení všechno zatlačilo bleskově do pozadí. Zase jasně zvítězilo to šílené vzrušení z něčeho naprosto společensky nepřijatelného, ale tak nádherného.

Ládík to tenkrát nedotahoval s žádnou z nás do konce. V nejlepším vždycky po chvilce přestal, aby mohl udělat radost i té druhé a to střídání bylo tak neskutečně mučivě a dráždivě smyslné. Celá ta hra trvala snad hodinu, snad víc.
Zkoušeli jsme postupně všechny možné polohy, ale vždycky každá zvlášť, maximálně jen s podporou doteků a hlazení té druhé.

Stejně tak báječné bylo, když jsme si pak hráli všichni tři navzájem.
Dodnes nevím, zda mne vzrušovalo víc samo milování se synem před jeho přítelkyní nebo vidět, jak je šíleně vzrušený on i ona při milování přede mnou.

Nikdy jsem to se žádnou holkou před tím nezkusila a zjistila jsem, že i to všechno je báječně vzrušující a chuť takového milování je úplně jiná. Chvilku jsem z těch doteků byla na rozpacích, ale vědomí, že nás nenasytně pozoruje můj milovaný Ládík naprosto odbouralo všechny zábrany. Najednou jsem se jí sama nastavila, prohnula se do mostu, boky jsem si podepřela rukama a kmitání jejího jazýčku kolem mé rozmáčené štěrbinky a naběhlého špuntíku mne pomalu přivádělo k šílenství.
Asi fakt nejsilněji na mne působilo vědomí, že Ládík se na nás při tom hraní vzrušeně dívá a je z toho také úplně hotový.
Pomáhal Lence svými zkušenými prsty a to byl další krůček k vrcholu.

Já už psala, že mne vždycky náramně bavilo dělat radost jeho očím. Vím, že pohled na mne, když jsem ho malinko provokovala, ho vždycky hodně vzrušoval. Teď to měl ještě jinak a úplně zblízka.
Nechala jsem Lenku, aby její prstíky a jazýček odvedly tu nejúžasnější práci a zároveň aby Ládík kromě hraní si prsty společně s Lenčinými také střídavě hnětl moje pořád ještě docela pěkná prsa, takže skvělý orgasmus nakonec končil mými hlasitými vzdechy a výkřiky.
Pak už jsem se jen na chvíli propadla do polovědomí jiného světa. Vzápětí následovala divočina mezi nimi a za pár okamžiků už byli také úplně vyřízení.
Já jen pozorovala, jak to na ně přichází, ale sama už jsem nemohla v tom okamžiku vůbec nic.

Tenkrát poprvé jsem ho sice strašně chtěla, ale ovládla jsem se, protože jednak už jsem byla totálně hotová a pocit, že uvidím jeho, jak se s ní bude milovat až do úplného konce, vyhrál.
“Už to neprotahuj Ládíčku, udělej to Lence hned teď, vidíš, že už je úplně hotová, že už to nevydrží!”
Ona už byla opravdu skoro bezvládná, na pokraji sil, ale pořád chtěla víc a víc, což prozrazovaly její hlasité vzdechy a výkřiky, jimiž Láďu povzbuzovala.
Ani se na mne nepodíval, ale spustil úžasné tempo a za pár okamžiků na ní přišel orgasmus a jen o pár vteřin později následovala záplava jeho smetánky.
Chvilku zůstali ležet a pak Lenka odběhla do sprchy a já začala ještě trochu hladit Ládíka a líbat jeho úd.
“Teda kluci moji milovaní, to bylo něco neskutečnýho,” lichotila jsem jim oběma a aniž bych měla nějaké úmysly, protože už jsem fakt byla vyřízená, tak se najednou k mému úžasu po pár něžných pusinkách ten jeho nástroj zase zvedl.
Trochu jsem mu ještě několika pohyby ruky pomohla, ale rozhodně bez nějakého očekávání, spíš mne fascinovalo, že se v mé dlani zase tak neskutečně napřímil a vzápětí už byl jako kámen.
Divoce mne otočil na záda, roztáhl moje kolena prudce od sebe, přitiskl mne do polštáře. Já ho v mžiku ucítila hluboko v sobě a následovala další smršť.
Nevím, kde se to v něm ještě vzalo. Moje postel jeho brutální přírazy ještě umocňovala a Lenka, která se vrátila ze sprchy nás jen bez dechu pozorovala.
Snažila jsem se trochu od té neuvěřitelné blázniviny odpojit a dívala jsem se jí chvilku do očí a jasně vnímala její úžas, se kterým naše úsilí pozorovala a pak už jen následovala další várka jeho semene.
Já byla znovu úplně mimo sebe a tentokrát se Ládík zhroutil na mne a zůstali jsme oba ležet úplně bez dechu. Ještě jsem vnímala, jak ze mne pomalinku jeho zmenšující se božský nástroj vyklouzává. Zachytila jsem tu bílou nadílku a na roztřesených nohou zmizela ve sprše.

Když jsem se ze sprchy vrátila k nim, zůstali jsme všichni chvilku stulení u sebe.
“Páni, já nevěděla, že to máte spolu až takhle úžasný,” vydechla Lenka. “Ty jo! To bylo něco!”

Spali jsme tenkrát všichni tři na té mé veliké posteli a před usnutím jsme si notovali, jaký to byl neskutečný zážitek pro nás všechny.
Pro mne rozhodně ano. Já byla léta zvyklá spíš jen na “klasiku”, čímž mám na mysli misionářskou polohu a o moc víc jsme s mým manželem ani s mým dlouholetým přítelem nezkusili, jakkoliv bych si ve chvílích vzrušení přála provádět téměř cokoliv.
Ale oba jsme byli o hodně let starší, dalo by se říct stará, téměř puritánská škola. Sex nás bavil, to jistě, ale na experimenty nás neužilo. Spíš to bylo jen takové to šup, šup a je to. A zítra trochu pomazlit zase to samé. Žádný šílený orgasmus se nekonával.
Až s Ládíkem jsme vyzkoušeli skoro všechno a já si ho mohla navigovat, jak mne napadalo a on později vymýšlel nové experimenty.
Tenkrát ve třech to byl pro mne vrchol.

Nějaké erotické filmy samozřejmě Láďa viděl, dokonce jsme se občas dřív jen tak pro inspiraci na některé spolu podívali v některém z hotelů na našich dávných společných cestách.
O pár dní později se mi přiznal: „Víš ty co, Hani? Já vůbec neměl ani ponětí, že takhle zblízka „live“ to může bejt tak silnej zážitek a nota bene, pozorovat tebe a ještě ke všemu s mojí druhou láskou. Ty vole! Obě moje lásky spolu! A já si vás obou mohl do sytosti užívat! A ještě se vám oběma líbilo, jak šukám tu druhou! Tomu se žádnej film nevyrovná a navíc, stejně jsme zkusili snad všechno, co se dá, kromě nějakýho sado maso, ale to mě nebere. A pokud vím, tak ani tebe. Musíme to zase zkusit. Co ty na to?“

Netušila jsem, že bych něco takového mohla někdy zažít, že bych toho byla vůbec schopná a už vůbec ne, že by takový zážitek mohl být tak strašně erotický.
“Ládíne, já to netušila taky. Já fakt trojku nikdy nedala, i když nějaký pozvánky byly, ale já si myslela, že to je zvrhlost a bála jsem se toho,” přiznávala jsem se. “Jenže ono to fakt může bejt supr a úžasný, když se to povede a když nikdo nedělá nikomu nic, co by se nelíbilo, že je to tak?” nechtěla jsem zůstat pozadu.

Jen byla škoda, že jsme to zažili jen tak málo krát, protože se hned krátce nato s přítelkyní rozešli.
Tuhle nádhernou divočinu jsme si zopakovali pak o pár týdnů později u Ládíka, ale to už jsem zmínila a tady to rozvádět nebudu. Byla by to jen variace na dané a teď již dobře známé téma, které však aktéry asi sotva kdy omrzí.
Jen snad podotknu, že Ládík nám to tenkrát naznačil hned během dne, krátce po mém příjezdu k nim.
“Teda dámy, co takhle si dát večer repete toho supr mejdanu tam od tebe, Hani?”
“Styď se, Láďo, ty akorát myslíš jen na ten sex, ty jsi fakt hroznej,” dělala stydlivku Lenka.
Ale v jejích očích jsem zahlédla jasnou otázku: “A co ty? Byla bys pro?” Takže jsem po chvilce váhání neutrálně odpověděla: “Já tedy nevím, vždyť je to zvrhlý, mládeži! Vám to fakt nevadilo?”
“Byly jste minule super úžasný moje lásky obě dvě! Takže se budu večer těšit na nějaký sexy oblečení, lahvinku vínka a nový úžasný zážitky,” zakončil tuhle debatu Láďa.
My jsme se pak s Lenkou dohodly, že letní šaty naboso budou ideální, i když v mém věku to bez podprsenky není moc soudný, ale že doma to vadit nebude. Lenka mi trochu zalichotila a při tom tedy už zůstalo.

Když děti usnuly a první lahvinka vína padla, Lenka už na nic moc nečekala a začala se s Ládíkem mazlit, svádět ho, ale tak, abych měla vždy ten nejlepší výhled a Ládík jí to stejnou měrou vracel.
Po celém dnu náznaků, narážek a doteků jsme všichni byli nažhavení, takže nějaká dlouhá předehra se nekonala.
Ládík zbavil Lenku šatiček velice brzy, pak se oba obrátili ke mně a vzápětí jsem byla bez nich také a nakonec jsme společnými silami zbavily našeho milence jeho oblíbených bermud.
Další průběh se pak silně podobal tomu, co jsem popsala před chvíli.
Prostě dokonalá nádhera, které vévodil jeho božský nástroj, o který jsme s Lenkou sice obě usilovaly, ale zároveň jsme ho dopřávaly i jedna druhé.
Za odměnu jsme se obě dostaly vždycky i s Ládíkem, jak já říkávám, “na druhý břeh” a to hraní v tom nočním parnu bylo tak vysilující, že na další pokračování už pak stejně nikdo neměl sílu.

Jenže asi to zase až taková láska přeci jen nebyla. Rozešli se o pár týdnů později, jak už jsem se zmínila.
Když znovu napíšu, že mi už v té době táhlo na šedesát, tak si o mně každý pomyslí jen to nejhorší.
Ale také jsem si ve dvaceti myslela, že po padesátce je už sex naprosto vyloučená věc, že to už je člověk skoro jednou nohou v hrobě a akorát tak někde vysedává na lavičce na sluníčku. Jenže on není a některé zážitky mohou být úplně nové a nádherné i takhle pozdě.

Zjistila jsem najednou, ke svému velkému překvapení, že věk v téhle oblasti není zase až takové omezení. Nechci si fandit, ale možná svou roli sehrává i to, že mám prostě štěstí. Vůbec nepřibírám a postavu mám pořád jako za mlada. Pružná jsem taky pořád stejně a to jsem gymnastiku nikdy nedělala. Jen vrásek dost přibylo. Bohužel…

Pak se mi o pár měsíců později stalo, že jsem pár dní po sv. Valentinu přišla na rande s Tomášem a při nádherném divokém milování se mi strhnul stroupek na zádech. Přesně na tom samém místě mi ho právě on udělal nějaký čas před tím jednou při milování na koberci a to se mi jindy podařilo podobné nehodě včas na poslední chvíli zabránit.
Doteď tam mám bílou jizvičku. Prostě spáleninka.
Mého přítele nenapadlo nic jiného, než se mne s významným úsměvem zeptat: „Lásko, kdepak jsi k takovýmu stroupku přišla? Vypadá úplně přesně jako ten po spálenince, co jsme ti udělali před pár měsíci na koberci. A je úplně přesně na stejným místě?“
Vědoucně se usmíval a dodal: „Jestli vono to náhodou nebylo na Valentýna?“ Věděl, že jsem tenkrát byla u syna něco navařit jako vždycky a zůstala tam tentokrát do druhého dne.
Chvíli jsem honem nevěděla, co mám odpovědět, horečně jsem přemýšlela a pak mne napadla spásná myšlenka: “Medvídku, já teď přesně nevím, ale určitě asi nejspíš ve čtvrtek na cvičení při pilates.”
Samozřejmě, že to byla pěkná blbost. Větší hovadinu jsem fakt už plácnout nemohla.
Pilates jsou hodně statická cvičení a Tomáš to také ví.
Hned mi s úsměvem řekl, že jako sportovec také ví, že taková spáleninka hned pěkně zabolí.
„Lásko, to si člověk okamžitě všimne, kde k ní přišel. A nejmíň dokud má ten stroupek, tak si přesně pamatuje, jak to bylo. Při pilates by to byl pěknej masochismus takhle pomalu si spáleninu udělat. Pamatuješ tenkrát u nás na koberci?“
Docela se bavil a bylo mu jasné, že jsem si nejspíš zase něco vymyslela. A navíc takovou kravinu.
„Bambulko, takovou spáleninu jeden fakt hned tak nezapomene, tedy přesně to, kde k ní přišel,” opakoval ještě jednou.
“Tys pěkně dlouho a marně lovila v paměti, kde se vzala. Ne a ne tě napadnout správná výmluva, viď? Pilates jsou naprostá blbost,“ smál se mi docela nepokrytě a bavil se tím, jak jsem naštvaná.
Ještě jednou mi to opakoval, když jsem se snažila trvat na svém. Fakt z toho měl legraci a věděl, že kecám, ale mne to šíleně navztekalo.
“Ty si normální úchyl! Co si o mně vůbec myslíš? A navíc Ládík žádný koberce nemá. Přestaň už s těma tvejma hnusnejma fantas magoriema. Udělala jsem si to ve čtvrtek na pilates!” snažila jsem se ho přesvědčit za každou cenu, aby mi ty pilates uvěřil.
To, že syn má velikánskou sedací soupravu ve tvaru písmene “U” s trochu drsnějším povrchem, aby to vydrželo řádění dětí, ještě tenkrát Tomáš nevěděl.

Koneckonců, sama jsem jednou takové spálenince na poslední chvíli zabránila právě protože jsem si včas všimla, že to začíná, což mi také můj přítel hned vypočítal a já se urazila.
To, že navíc přišel s opatrnou teorií, že nejspíš se mi to stalo na oslavě Valentina u mého Ládíka mne rozzuřilo ještě víc. Zkrátka já to tak ve své hlavě měla uspořádané a nesnášela jsem, když mi někdo tohle nabourá a zpochybní povahu mého vztahu s Láďou.

Věděl, že jsem u něho byla a snadno si dal dvě a dvě dohromady.
Také samozřejmě věděl, že Ládík už byl tenkrát nějaký čas rozvedený a že jeho další nová přítelkyně nežila v Praze, takže usoudil, že Ládík „byl v nouzi“, což mi hned také vysvětlil.
Věděl i to, že jsem za ním jezdívala a pomáhala mu s dětmi. Neušlo mu, že občas jsem tam zajela i když děti zrovna na starosti neměl s tím, že mu musím navařit. Většinou jsem mu to na rovinu oznámila.
Je jasné, že jsem nevařila celý den, ale chodívali jsme i do lesa na procházky, na houby a tak podobně. Jindy jsem tam zajela hned po ránu, než přišly děti ze školy. Prostě chlapovi uklidit, vyžehlit a uvařit.

Suplovala jsem tenkrát synovi tak trochu jeho manželku a doopravdy se vším všudy, což po tolika letech pro nás dva nebylo nic divného, ale byl to báječný důvod pro celý svět, že tam jezdím.
Samozřejmě, že i pro Tomáše jen ve vší počestnosti, jenže on věděl, že „se vším všudy“, jak to nazýval. Zkrátka „full service“.
To také jednou řekl a pěkně mne naštval.

V té době jsem fakt už neměla tolik síly, abych stačila oběma nenasytným sexuálním maniakům, jak jsem jim občas říkávala, a asi na to doplácel víc můj přítel.
U Ládíka jsem byla skoro týden co týden a snad v polovině případů jsem tam přespala. Tedy pokud jeho nová přítelkyně náhodou nebyla v Praze nebo on někde za ní, což zase nebyl tak vzácný jev.
Do práce jsem v té době už nechodila, takže výmluvy už žádné nebyly a ani jsem se vymlouvat nechtěla.
Ty kratší návštěvy znamenaly úžasné dopoledne nebo odpoledne, ty delší zase báječný večer nebo noc. To když měl na starosti svoje šmudlíky.
Uložili jsme je ke spánku a měli pak celý večer jen pro sebe.

Jasně, že Tomášovy poznámky typu “se vším všudy” nebo “full service” se mne hluboce dotkly a zase jsem se zhrozila, jak si může něco tak šíleného o mně a o mém synovi myslet a zahrála jsem smrtelně uraženou.
Potom se všemožně snažil si mne udobřit. Mělo to tedy i své plusy. Byl pak obzvlášť něžný, pozorný a snaživý milenec.

Na dalším rande asi dva týdny po Valentýnovi jsme si hezky povídali, úžasně se pomilovali, což bylo skoro pravidlo, obzvlášť po takových scénách, jako jsem stropila minule a pak jsme šli na tramvaj.
Po litříku vína, nádherném milování a „lechtivých debatách“ jsem najednou slyšela samu sebe povídat, že se třeba příště zajedeme za Láďou podívat spolu. Nebo ještě líp, až se to Ládíkovi bude hodit a nebude mít děti, můžeme u něj přenocovat. A že zdravý rozum třeba necháme odložený někde v předsíni.
Když se Tomáš zeptal, jestli šaty také, potvrdila jsem: “Jasně že i šaty, medvídku!”
„Úplně všechno?“ ujišťoval se a já na všechno kývala: „Jasně, jasně, že jo.“ Ještě jsme si takhle řekli pár dalších vzrušujících podrobností včetně toho že odpoledne nebo i druhý den si ještě můžeme užít zábavu v bazénu.
On se ptal co všechno zkusíme a jestli třeba v tom bazénu můžeme rozvázat tkaničky od plavek a já mu na všechno nadšeně přikývla a všechno slíbila. Naprostá šílenost.

Najednou se mi vybavily ne tak úplně dávné zážitky se synovou minulou přítelkyní, o kterých neměl můj přítel tenkrát ani ponětí a dostala jsem v tu chvíli strašnou chuť zase něco podobného zkusit, tentokrát ale s mým přítelem.

Ta představa mi v té chvíli přišla být tak ostře reálná a vzrušující, že bych byla rozváděla ty podrobnosti ještě chvíli. Kdybychom byli u Ládi v tom okamžiku, tak bych vůbec neváhala hned bych začala všechno sama realizovat, ale přijela tramvaj, já dala rychle mé lásce krásnou pusu a rozloučila se s ním se slovy: „Už aby bylo to příště, nemůžu se dočkat, medvídku.“
Mrkla jsem na něj spiklenecky, hupla do tramvaje a zamávala mu ze zadního okna a poslala mu vzdušnou pusinku na rozloučenou.
“Mít tak oba svý miláčky spolu! To bude neskutečný!”
Na nic jiného jsem nedokázala myslet. Zase to zatracené vínko. Vím, že když ho vypiju trochu víc, veškeré zábrany ze mne padají.

Můj přítel mi pak psal SMS a jak mi potom i řekl, měl obavy, aby to zase nebylo „fiasko“, jako když jsme se spolu měli milovat poprvé, protože když se od něj „něco čeká“, jeho mužství se někdy najednou zašprajcuje a není vůbec k použití.
Když jsem o tom pár dnů přemýšlela, začala jsem z toho mít obavy sama.

Jak už jsem napsala, sice jsem něco podobného ani ne rok před tím vyzkoušela, ale přeci jen to bylo něco jiného, nebyla to moje iniciativa.
Tenkrát to nebyli dva úžasní milenci, ale jen jeden a ještě jsem se o něj tak báječně dělila. Když se syn nebo můj přítel dostali do ráže, dokázali mě úplně vyřídit každý zvlášť a tady by byli oba.
Nádhera, ale pro mne také možná úplně zničující šílenství. Koneckonců, už jsem nebyla nejmladší.

Ale co bylo nejhorší, já přeci nemohla připustit únik informací o mně a o Ládíkovi a tak jsem to svedla na vínko a napsala mu SMS: “Něco takovýho přeci vůbec nemůže připadat do úvahy. Nejsem žádnej úchyl tak jako ty a sex s mým vlastním synem už vůbec nepřipadá do úvahy. Ty ses zbláznil, jestli jsi si něco takovýho aspoň na chvíli mohl myslet.”

Můj přítel se sice urazil, že nedržím slovo, ale napsala jsem mu v další smsce, že „to prostě nedám“, ať se nezlobí, ale že jsem mu zkrátka asi po vínku jen „chtěla udělat radost“. Že si to vůbec nepamatuju a znovu jsem mu napsala, že jeho úchylné představy zkrátka splnit nemůžu. Docela se mi povedlo udělat úchyla z něj.
Později jsem dokonce i tohle všechno zapřela včetně těch SMS a snažila se dokonce zapřít i tu spáleninku na zádech.

Tvrdě jsem si za svým stála a do očí jsem mu říkala, že si zase všechno vymyslel. Byla jsem zkrátka úplně pitomá a nepolevila jsem, dokonce ani když mi můj přítel naposílal do mailu ty spousty SMSek, ze kterých dost jasně vyplývalo, jak to všechno bylo. Raději jsem na to neodpověděla a sama se o tom na našich dalších rande ani nezmínila.
Vlastně se divím, že se mnou tenkrát zůstal a neposlal mne do háje.

Říkala jsem si tenkrát, že jsem se možná připravila o něco výjimečného, ale prostě jsem se toho lekla. Dokonce jsem to všechno zapřela i později, když už jsem mému příteli jednou svůj vztah s Ládíkem přiznala a pak zase zapřela. Některé věci jsem zkrátka ještě pořád nedokázala vyslovit nahlas.

Jak už jsem naznačila, Láďa si našel další novou lásku velice brzy, ale dohodli jsme se, že už nemůžeme dál riskovat, protože jeho děti rychle vyrůstaly, jeho bývalka po něm pořád slídila a snažila se mu škodit a pomlouvat ho, kde to jenom šlo. Sama si také ještě dost dlouho před rozvodem výrazně pozměnila svůj obrázek o mém vztahu s Ládíkem, za což mohl především on sám. To sem ale nepatří.
Nějak se o pravé podstatě našeho vztahu dozvěděla.

Zkrátka jsme se raději dohodli, že uděláme za historií našeho společného vztahu tlustou čáru a raději už nebudeme riskovat a omezíme se jen na běžná setkání tak, aby nikdo už nemohl nikdy nic namítat. Trvala jsem na tom, že nic podobného se už nesmí opakovat. Bylo to asi nejdůležitější rozhodnutí v mém životě. Tak mi to tenkrát přišlo být těžké.

Tomášovi jsem pak krátce před svou dovolenou se známými u moře řekla: “Lásko, před pár dny jsme měli se synem dlouhou několikahodinovou debatu a udělali jsme tlustou čáru za temnou stránkou minulosti našeho společného vztahu.“
“Fakt, jo? A co bylo na vašem vztahu temnýho, lásko?”
“Musí se zkrátka víc osamostatnit. Nemůžu mu přeci pořád doma se vším pomáhat. A už to nebudeme rozebírat.“
Jenže jsme seděli v kavárně, já si dala pár dvojek vínka a nějak jsem se rozlítostnila a Tomovi jsem to opakovala několikrát a slzičky se mi samou lítostí draly do očí. Už to moc nekomentoval, utěšoval mě, ale bylo mu asi dost jasné, že domácí práce samy o sobě asi nebyly všechno, za čím jsem udělala tlustou čáru.

Můj přítel mi pak poslal na dovolenou zase jeden z jeho snů, které se naučil docela pěkně stylizovat.
Četla jsem si to každý den, to se přiznám. Vrátila jsem se od moře a na letišti mne čekal Tomáš. Jeli jsme rovnou k němu.
Druhý den se ozval Láďa a to, co mi všechno vyčetl, se nedá opakovat.
Nemohl asi unést, že jsme náš vztah ukončili a asi dva měsíce jsme se pak neviděli.
Můj přítel nás zkoušel dát dohromady, ale syn mu o mně navykládal úplné šílenosti, i když některé možná nebyly až tak mimo, ale část rozhodně ano a pak se navíc ještě málem do krve pohádali.
To všechno snad aby se mi pomstil nebo aby Tomáše ode mne odradil? Dodnes nevím. Ale asi po dvou měsících jsme se zase s Ládíkem sblížili.

Svému příteli jsem sice řekla, že máme normální vztah a že je úchyl, jestli si myslí, že mezi námi je něco víc, ale ještě před tím, něž jsme s Láďou náš vztah obnovili, jsem na jedné společné procházce s Tomem jsem plácla:
“Lásko, to je dobře, že už to mám za sebou. Už nikdy nebudu synovou sub…“ Je jasné, že můj Tomáš si to vyložil po svém.

V té době se několikrát pokusil dostat ze mne co to byla ta “temná minulost našeho společného vztahu” a já na to pokaždé zřejmě odpověděla něco jiného, což si on moc dobře pamatoval. Zase jsem zapírala.

Až jednou jsme si povídali, když mi přes WhatsApp volal z ciziny.
Bylo mi smutno, a já se najednou rozpovídala, že když se mi začalo rozpadat manželství, tak Ládík byl jediný, kdo se ke mně přitulil a utišoval mne v mém zoufalství. Připustila jsem dokonce i to, že si ke mně vlezl pod peřinku a že už tenkrát spával nahatý. A ještě jsem připustila, když se mne na to při tom telefonickém rozhovoru zeptal, že i tenkrát před lety jsem spávala v lehounkých kratinkých nočních košilkách. A někdy v horkém létě i bez nich.
A to nebylo všechno.

“Ty jo! Já bych byl v jeho věku na jeho místě úplně hotovej. Nebo by se mi minimálně postavil a nebyl by k uklidnění. Nevykládej mi, že se Ládíkovi nepostavil vedle skoro nahatý krásný ženský, se kterou byl pod peřinkou a ještě k tomu taky nahatej. To by byl úplně frigidní impotent a to tedy rozhodně není”.
“Jo, něco jsem tam vzadu někdy cítila, ale když mě to začalo tlačit, posunula jsem to rukou nahoru a bylo.”
“Tak to já bych nevydržel a určitě bych něco zkusil,” přiznávala moje druhá láska.
“Ty jsi praštěnej, trdlík můj milovanej. My se s Láďou občas spolu přitulíme, to jo, to už jsem ti říkala, ale nic víc. A přestaň za tím hledat pořád nějakej sex.”
Jasně, že jsem mu dodala vodu na jeho mlýn. Povídali jsme si tenkrát skoro tři čtvrti hodiny a já toho navyprávěla! Hrůza!

Ale zase jsem to o pár týdnů později na jednom z našich rande zapřela, protože moje manželství se rozpadlo, když Láďa ještě chodil na gympl a jestli si myslí, že bych něco takového mohla provést se svým synem, který ještě možná byl v pubertě, tak je blázen a úchyl.

Prostě pokaždé jsem bezostyšně lhala. Nemohla jsem si pomoct. Představa, že bych o tom otevřeně mluvila, mne úplně drtila. Nedokázala jsem to ani tentokrát.
Jeli jsme pak spolu tramvají, na přední plošině jsme se k sobě tiskli a Tomáš mi šeptal do ucha: “Bambulko, stejně jsem si nejmíň na 70% jistej, že to bylo tak, jak jsi říkala pár tejdnů před tím po telefonu. Jsi prostě úžasná!”
Já mu jen šeptem vynadala.
“Ty jsi takovej můj trdlík jeden úplně pitomej! Přeci to tak, jak si myslíš, prostě není možný a ani to bejt nemůže,” a dala mu asi dvacet něžných pusinek.
V duchu jsem byla ráda, že to tak vidí, ale připustit jsem to nedokázala. Zase taková ta vnitřní schíza.

Ta dobrodružnější moje část by mu to byla nejraději všechno vypověděla a možná by to uchystala tak, abychom se s Láďou občas všichni potkali, a to “se vším všudy”, ale ta konzervativní, která měla dozor nad utajením, vždycky nakonec vyhrála.
Pak z toho bývaly scény, kdy si moje láska o mně nemohla myslet nic dobrého a jasně věděla, že lžu, jako když tiskne.
Ale i to jsem dokázala vytěsnit z hlavy a sama sebe dokázala přesvědčit, že já jsem vlastně úplně v pořádku a že zvrhlík je on.
Dodnes to pořádně nechápu, ale lidská psychika asi bývá dost komplikovaná.

Ještě zmíním Vánoce krátce poté, když jsme se znovu se synem usmířili, jak jsem se před chvílí zmínila.
V pátek před Vánočním svátky, které začínaly v neděli, jsem měla rande s mým Tomíkem, ale místo báječného milování, které jsem mu ještě ráno slibovala, jsem se s ním pohádala tak, jako nikdy před tím. Zapřela jsem mu spoustu věcí, které jsem někdy dřív navyprávěla. Prostě totální zkrat v mé mysli. To všechno docela určitě pod vlivem očekávání následujících tří dnů u Ládíka s tím, že první den a kus druhého tam budeme sami a pak s jeho dětmi.

Po takové době bez něho! Udělala jsem to úplně schválně, protože jsem se Ládíka nemohla dočkat a slíbila mu na svátky úplně všechno, co bude chtít. Že mu splním všechna jeho přání tak jako dřív, protože jsme se po té šílené hádce po mé dovolené už zase sblížili, ale tolik sexu s takovými dvěma sexuchtivými šílenci bych nezvládla.

V šedesáti není divu. Jak už jsem napsala, když mi bylo dvacet, byl pro mne sex v padesáti nepředstavitelný a já ho měla ještě po šedesátce najednou tolik! A jak úžasného! Rozhodně lepšího než v dobách mého mládí. Nesrovnatelně lepšího.
Jenže, jak už jsem se o téhle scéně okrajově zmínila, tak jsem to přehnala a Tomáš se rozhodl, že to už je moc a že končíme, jenže si to do rána rozmyslel.

Nahlas mi to neřekl, jen později napsal: “Lásko, tenkrát v ten pátek před Vánoci, když jsi mě poslala do blázince kvůli tomu, co jsi sama řekla, jsem se sám pro sebe rozhodnul, že to je teda konec a že debila už ze sebe dál nenechám dělat. Jenže jsem se ráno probudil a zjistil, že by v mým srdci byla fakt veliká díra a tu bych už do konce života ničím nezaplnil.”

Když jsem to četla, bylo mi to fakt líto. Trochu jsem se sama sebe zhrozila z toho, jak jsem fakt byla tenkrát naprosto hnusná a věděla jsem to moc dobře.
Ládík byl pro mne v tu chvíli nejdůležitější a prostě jsem si nedokázala představit, že milování s ním by nebylo zase to nejnádhernější a nějak mi toho dne asi bylo jedno, že můžu Tomáše takhle ztratit, nebo jsem si to neuvědomila a věřila jsem si, že ho úplně ovládám? Nevím. Jen mi bylo jasné, že tři dny neskutečného sexu po sobě bych nedala nebo dala, ale nebylo by to ono a Ládíka bych zklamala. To jsem nechtěla dopustit.
Nicméně, řekla jsem si, že podruhé něco takového už udělat nesmím, protože to by asi byl mezi námi konec a myslím, že by své slovo Tomáš tentokrát dodržel.

Setkala jsem se s Ládíkem totiž po tak dlouhé pauze už o dva týdny dříve a nevydrželi jsme to.
Jo, navařila jsem, vyžehlila, ale po obědě jsme se na sebe vrhli, jako kdyby nám bylo dvacet. Jako kdybychom se před tím nikdy nepohádali. Tolik jsme po sobě po takové době toužili!
Oblečení bylo v mžiku dole. Jeho prsty okamžitě prozkoumaly všechna tajná místečka, o kterých věděl jen on a teď i můj přítel.
Moje zase okamžitě proměnily jeho penis v dokonalý, skoro kamenný nástroj. Bylo to tak neskutečně intenzivní! Bože, jak já byla šťastná!
Zase jsem měla svého Ládíka “se vším všudy” a jak nádherně!
Tenkrát jsem to s Ládínem za to odpoledme, kdy jsem u něj byla, zvládla dvakrát, ale jaké maratóny! Potřetí už to nešlo. Po několika měsících odříkání! Ještě druhý den mě buchtička pěkně bolela.
Neskutečná divočina.

Ládík mi nabídnul, že když bude teď často pryč, protože bude jezdit za svou novou láskou, tak můžeme jeho dům využívat společně s Tomášem. Nechtěl ho sice ani vidět, ale udělal gesto. Snad aby mne zase získal a nebo možná docela nezištně? Nevím a ani nebudu pátrat. Byla bych pro něj v tu chvíli také udělala cokoliv. A to se tenkrát to odpoledne stalo.

Další podrobnosti vynechám, ale tohle možná překonalo všechno i z dob dávno minulých a o tom jsem toho napsala už spoustu v předchozích částech mého vyprávění.
A teď byly přede mnou tři dny s ním a skoro dva dny jen my spolu sami!!!

Všechno jsme dokonale připravili na Štědrý den s dětmi, ale celý den a celou noc před tím jsme měli jen pro sebe. A byla úžasná. Tentokrát plná něžností a žádných divokých experimentů.
Byla to dlouhá noc a ráno mne zase bolelo snad všechno a ze všeho nejvíc moje dírka mezi nohama, protože Ládík byl v plné síle nejlepších let a s obrovským apetitem a já mu po tak dlouhém půstu nedokázala říct už dost. Tomáš byl sice také skvělý, ale syn mi prostě chyběl. Asi snad pro tu zakázanost. Pořád ve mně přetrvával ten báječně šílený pocit, že děláme něco tak zakázaného, absolutně nemyslitelného.

Přeci jen mi už bylo malinko přes šedesát a jakkoliv mám postavu pořád jako proutek a záviděla by mi jí většina čtyřicítek a i spousta mladších, což tady na těch stránkách občas zmiňuji, přeci jenom té energie již není tolik. Zkrátka dva dny po sobě bych už něco podobného v plné parádě nedala a to mi hrozily tři dny takové blázniviny.

Proto jsem před tím prvním dnem mé lásce řekla takové hrůzy a odmítla ho, přestože jsem mu psala ještě dopoledne smsky, jak moc se na něj těším. Nevěděla jsem, jak to navléct a tak jsem zvolila asi tu nejhorší variantu, ale zaručeně funkční.

Hned po svátcích jsme jeli na tři dny na výlet s Tomášem, abych mu to vynahradila, ale během Vánoc jsme s Ládíkem ještě naplánovali další celý společný den hned, jak to půjde po Novém roce, až nebude mít děti na hlídání.
Plánovali jsme sice další úžasné rande a ještě jeden výlet i s Tomem a už dlouho předem také, ale večer před výletem mi zavolal Láďa, že odletí do ciziny za svou novou láskou a že mne ještě jednou strašně chce a já rande mému příteli odřekla to ráno.
“Lásko, stalo se něco hroznýho! Láďova přítelkyně se s ním rozešla a on je z toho úplně hotovej! Musím tam zajet a nějak ho uklidnit. Promiň mi to, ale určitě ti to vynahradím!”
Samozřejmě to nebyla pravda a nejspíš to Tomáš i vycítil, ale zase jsem vyrazila za Prahu.

Naplánovali jsme s Ládíkem výlet za jeho přítelkyní do zahraničí s tím, že se oni dva jako zase udobřili, koupili jsme letenky a zbytek odpoledne jsme strávili nádherným milováním. Dokonce jsme během toho nekonečného laskání, kdy jsem ho tolik cítila pulzovat hluboko v sobě, plánovali, že by možná nebylo špatné zkusit to s jeho novou láskou jako s Lenkou, ale nechali jsme to otevřené.
Předem prostě nejde odhadnout, jak se kdo k čemu postaví.

Navečer jsem chytila autobus do Prahy a u něj na mne čekal Tomáš.
Ještě jsme spolu poseděli, ale byla jsem myšlenkami u svého Ládíka a u nádherného odpoledne a celou cestu autobusem jsem si promítala to báječné milování i představu, že s ním konečně po dlouhé době sama zase někam poletím, i když to bude za jeho tehdejší přítelkyní. Ale co kdyby?

Dokud se neoženil, brávala jsem ho občas s sebou na služebky do ciziny, ale to už bylo dávno. Samozřejmě, že jsem si pamatovala ta naše nádherná milování v různých super hotelech, ale léta běžela neúprosně dál. Ani jsem nevzpomněla, kdy to bylo naposled! Určitě před jeho svatbou, a to se ženil poměrně brzy.

Byly to tenkrát naše společné nádherné časy, ale možná jsme to přeci jen trochu přeháněli, protože jednou mi můj Tomáš povídal: “Lásko, tuhle jsem potkal Věru, tu naší společnou známou z gymplu. Jen tak jsem jí řekl, že se dost často potkáváme na kafíčko a ptal jsem se, jestli si na tebe taky pamatuje. A víš ty, co mi řekla? Prý má kámošku, co s tebou dělala a ta jí říkala, že jsi měla jednoho přítele, ale že to s ním nějak špatně skončilo (to byla pravda).”
Pak pokračoval něčím, co mě skoro uzemnilo.
“Víš, jaká to byla vždycky drbna. Začala mi vykládat, že jí ta kamarádka povídala, že prej máš naprosto nestandardní vztah se svým synem, že jsi na něm úplně závislá a že se o tobě a o něm ve vaší práci v tý souvislosti říkávalo všelicos.”
Pátravě si mě prohlížel, co já na to.

Pěkně jsem se vylekala, ale hrdinně jsem nad tím mávla rukou: “Kdyby bylo pravda všechno, co lidi navykládají! Vykašli se na to.”
Ale to jsem odbočila od mého vyprávění.

Tak abych se vrátila k tomu podstatnému. Jen co jsme si s Tomem objednali dvojku vína, ucítila jsem najednou, jak se na cestu vydal zřejmě zbytek Ládíkových spermií. Kalhotky jsem měla úplně mokré a mohlo za to jak to promítání si těch nádherných podrobností z toho odpoledne v autobuse, tak i to semeno, které jsem ve spěchu, abych chytila ten autobus, už nestihla všechno důkladně zlikvidovat.

“Lásko, musím si honem odskočit, ta cesta busem mě nějak vytřásla, počkej chvilku,” a zmizela jsem na toaletu.
Po chvíli úklidu všech stop po tom nádherném odpoledním nebo spíš podvečerním zážitku jsem se rozhodla, že půjdu bez úplně mokrých kalhotek, jen v kamaších domů a další vínko že už si nedám. Byl teprve začátek ledna a pěkná zima.

Než jsem se vrátila, Tomáš už vypil první dvě deci a já ještě ani neusrknula. Trvala mi ta „úprava“ asi dost dlouho. Jen jsem seděla se svým přítelem jak na trní a čekala, kdy vyrazíme domů.
“Lásko, já už jsem měla nějaký vínko u Ládi, už si nedám, radši bych vyrazila.”
Zaplatil a šli jsme. Na výstupu z metra si můj miláček neodpustil svou oblíbenou hru na jezdících schodech.
Stoupl si těsně za mne a nenápadně mne začal hladit pod bundou přes kamaše mojí štěrbinku.
“Tyjo! Ta je takhle přes kamaše úplně dokonalá! Perfektně cítím všechny její tvary! Je to úža!”
Nahmatal její obrysy úplně přesně hned a já cítila, jak ho to okamžitě vzrušilo.

“Cítíš, jak bleskově zareagoval?” a mojí ruku zanavigoval tak, abych měla jasno.
“Co si takhle dát zítra jedno supr rande? Udělat zase trochu radosti mýmu nedočkavýmu klacíku a jeho nejmilejší kamarádce, když dneska dostal košem?” šeptal mi ještě v podchodu.
Normálně bych byla celá bez sebe, ale tentokrát na mne z toho spíš padl stres.
Přestava, že bych hned ráno měla dát repete toho, co teď bylo s Ládíkem mě úplně vyděsila. Nezvládla bych to. A to jsem to Tomíkovi ráno slíbila. Na něco jsem se vymluvila, že musím pro Láďu zařídit a že rande dáme pozítří.

Ještě, že na stanici tramvaje, kde jsem přestupovala, bylo tolik lidí, že nemohl ve svých hrách pokračovat. Jindy by to byl udělal a bylo by to úžasné, ale já teď byla bez kalhotek a jen jsem doufala, že si toho nevšiml. Venku byla spousta lidí a naštěstí se už neodvážil nic zkoumat dál. Bylo to o fous.

Jenže tím to neskončilo. Tomovi to došlo ještě cestou domů, ale nejspíš už na těch jezdících schodech. Hned mne smskou pochválil: “Bambulko, to byl bezva nápad jít naostro! To musíme zopakovat častějc. Víš, jak jsi byla sexy? Supr!“
Všimnul si toho tedy.
Hned si také vytvořil k tomu teorii, protože bez kalhotek naprosto zásadně nikdy nechodím, i když mne o to můj Tomáš kolikrát prosil s tím, že by to byla bláznivě vzrušující zábava, když bychom to věděli jen my dva.

Jasně, že jeho představa byla správná prakticky ve všech bodech. Ještě jsem mu slíbila, že když zítra musím na nehty, protože mi je přehodili a pak pro Láďu něco zařídit, takže rande nebude.
Pozítří přijdu zase v takhle úžasných kamaškách s těma „tak báječně pavučinovejma“ kalhotkama, protože jsem přiznala jen to, že to byly ty nejjemnější kalhotečky.
Samozřejmě, že jsem nepřišla, protože tak jemné snad ani neexistují.

Pochopitelně jsem všechno na tom rande zapřela a zase z něj udělala úchyla.
“Já a bez kalhotek? Ty ses zbláznil! Vždyť je leden a co si zase o mně myslíš? Kdy už s těma tvýma zvrhlýma nesmyslama přestaneš?”

Byla jsem nepolepšitelná a přestože bych si normálně byla přála všechno mu o mně a o Láďovi říct, tak když na to přišla řeč, zavřela jsem se do ulity, zaujala krajně nepřátelský postoj a cokoliv, co by naznačovalo něco takového, jsem kategoricky zapřela.

Můj přítel později sepsal celý dlouhatánský seznam případů, kdy jsem dělala nebo říkala něco a později to zase zapřela, a to ještě říkal, že to zdaleka nebyl úplný výčet mých výmyslů. Už jsem to jednou zmínila. Prosil mne, abychom si o tom popovídali.
Tady jsem uvedla jen nepatrný zlomek toho, jak jsem bezostyšně lhala a pak zapírala, že jsem něco takového vůbec kdy řekla nebo i napsala do SMS.

Ale stal se malér. Vytiskl si to, aby mi to mohl předat, ale jeho žena část z toho objevila a tu si přečetla. Zjistila, co mezi námi je a málem to skončilo jeho rozvodem. A to si ještě docela jistě udělala pěkný obrázek o mně.

Jenže nakonec se ukázalo, že to byl nový začátek…

Autor

Navigace v seriálu<< Starý příběh – Tentokrát po mnoha letech – Ona ITentokrát po mnoha letech – Ona III >>
4.2 20 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x