Story 04b – Intermezzo

Toto je 6 díl z 47 v seriálu Story

Zdravím všechny čtenáře. Tenhle díl tak úplně nezapadá do série, proto jsem ho nečíslovala, je to jen taková vložka, tak doufám, že Vás tím nezklamu :-). Příští díl bude mít normálně číslo 5 a bude se zase odehrávat tam, kde se odehrával díl č. 4. Děkuju Vám za maily, které jste mi poslali a i za hodnocení mojí práce, jsem moc ráda, že bylo vesměs kladné, díky moc… Dejte mi, prosím, vědět, jak se Vám tento díl líbil, můj mail je pro jistotu laura147258369@seznam.cz

My jsme si doma užívaly prázdnin a rodiče si užívali v Itálii. Vyrazili tam společně s taťkovou mladší sestrou Zuzanou a jejím manželem Alešem. Zuzka byla celkem mladá holka s dlouhými špinavými blond vlasy, bylo jí teprve 23 let a Alešovi, také blonďákovi bylo 26. Důvod, proč jezdili Richard a Tamara právě s nimi, jsme ještě tenkrát neznali. Tamara je velmi štíhlá blondýna s vlasy sotva po ramena. Ačkoliv je to naše máma, vypadá skoro jako Kamila. Richard je zase pěkně vypracovaný a opálený chlap s tmavě černými vlasy, které po něm zdědily Eva s Denisou. Nikdy jsme nepřemýšleli o tom, proč už asi čtvrtý rok jedou právě se Zuzkou a Alešem, kteří jsou přes 10 let mladší, ale už brzo jsme se to měli dozvědět.

Bydleli v jedné chatce, jsou tam dvě ložnice, koupelna, malá kuchyně a ještě menší obývák. Zatímco Richard s Alešem vyrazili hned ráno nakoupit nějaké drobnosti, holky mezitím vařily. No vařily. Zuzka seděla na kuchyňském pultě jen ve svých kraťoučkých plážových šatech a Tamara klečela mezi roztaženýma nohama s hlavou zabořenou v tekoucí kundičce. Rukama svírala maličký zadeček a mačkala pevné hýždě. Na chvíli zdvihla hlavu od Zuzčiny kundičky a přetáhla jí červené šaty přes hlavu. Té zůstaly tím pádem jen kalhotky, stažené na stranu, uskutečňující lehký přístup k její buchtičce. Zuzka pokrčila nohy a tanga ze sebe rychle strhla. Začaly se líbat. Jazyky se divoce proplétaly, navzájem se ochutnávaly a dotýkaly. Tamča jemně masírovala Zuzčiny ňadra. Nedosahovala sice Tamařiny velikosti, dokonce ani velikosti prsou jejích vlastních dcerušek, ale byla pěkná a pevná, akorát do ruky.

Tamča jemně mačkala bradavky sestře svého manžela a začala jí líbat na krk. Polibky směřovala níž a níž, až nakonec skončila právě na Zuzčiných pevných prsou. Zuzka byla rukama opřená o kuchyňskou linku, prohýbala se jako kočka a nabízela tak svá ňadra Tamařině nenasytné pusince. Ta, aby zvýšila její rozkoš, přesunula svojí ruku mezi stehna svojí mladé milenky a masírovala jemně rozevřenou štěrbinku. Rukou rozevírala její vnější závojíčky a odkrývala tak ty vnitřní, které byly již řádně nalité krví. Kousala Zuzančiny tvrdé bradavky a zuby je natahovala, až Zuzka křičela bolestí a rozkoší zároveň. Jednou rukou štípala rudé nateklé rtíky a prsty té druhé tvrdě vrážela do její těsné pičky. Pak opustila vábivé bradavky a klesla na kolena, což jí zaručovalo pohodlný přístup k oběma Zuzčiným dírkám. Prstem namočený v milostných šťávách jí přejela přes celou kundičku od poštěváku až k zadečku, kam prst následovně tvrdě vrazila. Zuzka začala křičet.
„Tamčo, ty bestie, ošukej mě do prdele, já to moc potřebujůůůůůůů!“

Tamara se jen zasmála a přidala ke svému prstu další dva. Druhou rukou popadla Zuzaniny ruce a donutila jí otočit se na bříško, vystrčit zadeček a pořádně si ho roztáhnout. Tamara vrážela prsty do Zuzanina análu a zuby jí tvrdě zakusovala do stydkých pysků, které byly celé vlhké od jejích milostných šťáv a neustále jí vyklouzávaly. Když se jí konečně podařilo jeden Zuzanin závojíček chytnout mezi zuby, tahala za něj vší silou a proudy poševního moku jí stříkaly do obličeje. Její oběť jen řvala rozkoší, na nic jiného se nezmohla. Když Zuzana byla na kraji orgasmu, Tamara náhle vstala a odběhla. Zuzka přestala sténat a prstíky si zasouvala do kundičky i zadečku zároveň. Tamara se objevila ve dveřích se svojí kabelkou. Zuzaně jen zasvítily oči a obě ruce opustily nenasytné dírky, aby se přestěhovaly výš, kde začaly kroutit a štípat bradavky. Tamara rozepnula svojí kabelku a vyndala sadu různých erotických pomůcek, vesměs vibrátorů. Jednoho většího macka, který byl dlouhý asi 20 cm a v průměru měl tak 5cm, okamžitě zapnula a nemilosrdně ho vrazila Zuzce do kundy. Pak našla jeden menší kousek, který měl na délku jen 10 cm a na šířku asi 3 cm, a rozdráždila její sevřenou zadní dírku. Pak zase sáhla do své kabelky, vytáhla láhev lubrikantu, vymáčkla část na Zuzanin zadeček, část na vibrátor a začala ho do ní zasouvat.

Zuzaniny temně rudé závojíčky se chvěly, jak jí dildo v kundičce vibrovalo a jak Tamařin jazyk přejížděl přes její velký poštěvák. Zuzana měla jeden z největších klitorisů, jakých Tamara za svůj život viděla. Ačkoliv na střední škole lízala spoustu holek a v práci už také některé z kolegyň měly to potěšení křičet pod jejím zkušeným jazýčkem, jen málo jich mělo tak velký poštěváček jako tahle její švagrová. Tamařiny dlouhé nehty škrábaly maličký rozkošný zadeček, než se konečně odhodlala zasunout vibrátor do Zuzanina análku. Sotva se kovová špička ponořila do jejího těla, Zuzana se zachvěla rozkoší a jakmile ho zapnula, Zuzana se s křikem udělala a na zem pod ní vytékala celá loužička vonícího nektaru. Tamara s úsměvem na tváři začala pohybovat vibrátorem v kroutícím se zadečku a Zuzanin orgasmus tak prodloužila, až nakonec Zuzka dostala ještě jeden. Tamara snížila vibrace na obou přístrojích na minimum a poručila Zuzce.
„Teď mě vylížeš kundičku a zadeček. A pořádně.“

Měla na sobě jen průsvitnou noční košili, která končila těsně pod její prdelkou. Pomalu si jí stáhla, takže jí zůstaly akorát její sandály. Roztáhla do široka své štíhlé dlouhé nohy, sedla si pomalu na židli, popadla Zuzanu za vlasy a přimáčkla jí mezi roztažená stehna. Ta si před ní opatrně klekla, aby jí z dírek nevypadly vrčící vibrátory a roztáhla Tamařiny nateklé rtíky. Plivla jí na kundičku, aby byla vlhčí a začala jí lízat. Svým šikovným jazýčkem obkroužila Tamařin klitoris a přisála se na něj ústy. Střídavě ho sála, kousala a přejížděla po něm svým mrštným jazykem. Zatímco její rty se věnovaly poštěváčku, jedním prstem pomalu přejížděla po Tamařině nedočkavé pičce. Na chvíli si ukazováček strčila do pusy, navlhčila ho jazykem a pak ho začala pomalu zasouvat do nedočkavé Tamary.
„Ty malá kurvičko, pořádně mě vylízej, vylííííízej měěě!!!!.“

Vyjekla, jak Zuzka prudce strčila prst do její kundičky. Nezůstala u jednoho prstu a po chvíli už měla v Tamařině lasturce zastrčené všechny prsty kromě palce. Tamara ji odtrhla od svojí prciny a poručila jí, ať se teď věnuje její druhé dírce. Zuzana opustila poštěváček a ihned svůj jazýček nahradila palcem ruky, kterou již tvrdě zarážela do rozkoší kapající pičky. Jazykem přejela od kundičky až k Tamařinu zadečku, který jí začala okamžitě olizovat. Snažila se proniknout jazykem do těsně sevřené dírky a po několika minutách usilovného lízání se jí to konečně povedlo. Zadeček, celý vlhký od Zuzaniných slin a Tamařiných šťáv, povolil a Zuzana v tom roztomilém otvůrku rejdila svým jazykem. Tamara milovala dotek něžného dívčího jazyku hluboko ve svojí prdelce a kundičce, bylo to něco než orální uspokojování od mužů. Nechala Zuzanu, aby jí ještě chvíli kroutila svým jazykem v zadečku a potom si jí přitáhla k sobě, protože strašně moc potřebovala někoho políbit.
Obě ženy se k sobě přitiskly, jejich bradavky se navzájem dráždily a kundičky se o sebe třely. Tamara cítila chuť svých vlastních šťáv v Zuzanině pusince a svým mrštným jazykem očistila obličej od svého sladkého nektaru. Zuzka si vytáhla oba vibrátory ze svých dírek, jeden začala ihned olizovat a druhý nabídla Tamaře. Oba vibrátory byly po chvíli čisté a Tamara se Zuzanou se přesunuly do 69. Lízaly si svoje kundičky, vrážely do sebe prsty a křičely, jak se jim to líbilo. Když se konečně obě udělaly, už bylo celkem pozdě, tak se ještě rozhodly pro rychlou sprchu.

„Tamčo, viděla jsi na pláži ty dva černochy? Ty měly vybavení, to by bylo pěkný mrdání, to bych si určitě užila.“
„Ale neříkej, vždyť by tě umrdali k smrti, ty musí mít obrovský čuráky.“
„No právě, jednoho bych kouřila a druhej by mě šukal, to by bylo něco. Neříkej, že ty bys do toho nešla. To bych ti neuvěřila.“
Akorát se vrátili Richard s Alešem, když řešily penisy černochů. Protože žádné jídlo nebylo, bylo jen lízání kundiček, tak museli jít na jídlo do restaurace. Potom šli všichni čtyři na pár hodin k moři, a jakmile se vrátili, Richard hned vytáhnul ptáka.
„Tak která z vás, holky, mi ho vykouří?“

Těšil se na to, jak vykouří jeho šikovná mladší sestra. Byla sice o spoustu let mladší, ale to jim ani trochu nebránilo v tom, aby si spolu užívali sex. Když bylo Zuzce osmnáct, jela k nám jednou na víkend. A když byla v koupelně, tak nezamkla dveře a Richard s Tamarou ji pozorovali, jak se sprchuje a honí si svojí nadrženou mušličku. Byli z toho tenkrát oba pěkně vzrušení, tak hned zamířili do ložnice, aby si pořádně zašukali. Když se Zuzka vysprchovala, tak zjistila, že nemá žádné čisté oblečení.
Tak šla najít někoho, kdo by jí něco půjčil. Nám bylo tenkrát něco přes deset let, takže naše oblečení nepřipadalo v úvahu. Takže chytla Richarda s Tamarou uprostřed sexu. Když viděla, jak si spolu užívají, začala její buchtička opět kapat touhou po uspokojení, a tak nechala osušku spadnout na zem a začala si znovu prstit kundičku a honit poštěváček.
Rodiče si brzy uvědomili, že mají společnost, ale všichni tři byli tenkrát strašně nadržení, takže Zuzka si, aniž se jich zeptala, lehla k nim a začala svého staršího bráchu, Richarda, který se zrovna vystříkal do Tamary, kouřit. Oba dva na ní koukali a nevěděli, co říct. Zuzka po chvíli přestala orálně uspokojovat Richarda a začala orálně uspokojovat Tamaru. Pořádně jí vylízala kundičku, zatímco rukou honila Ríšovi péro. Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo, a všichni tři si užívali sex ve třech. Když pak jeli naši na dovolenou do Itálie, navrhli Zuzce, jestli nechce jet s nimi. Ona souhlasila a tak vznikla tato ‚tradice‘. Po dvou letech s sebou začali brát i Aleše a šukali ve čtyřech.

Teď když se Richard zeptal na kouření, Tamara i Zuzana hned klesly na kolena a obě najednou začaly kouřit jeho ptáka. Zatímco jedna mu olizovala špičku žaludu, druhá se starala o zbytek jeho čuráka. Aleš, když viděl, jak obě dvě hezky klečí na zemi s prdelkami vystrčenými pěkně do vzduchu, kleknul si za ně, odhrnul jim oběma plavku na stranu a strčil do každé kundičky dva prsty. Dlouho ho to ale nebavilo a tak brzo zaplnil Tamaře kundu svým tvrdým pérem. Ta na něj začala okamžitě přirážet a nechala celého Ríšova čuráka Zuzance. Ta si ho ještě chvíli pokouřila a pak ho posadila na zem a dosedla na jeho vztyčené kopí.

Oba páry prudce oddychovaly a pomalu se blížily k vrcholu. První se udělala Tamara, která s hlasitým výkřikem přirážela svůj kulatý zadeček proti Alešovu nateklému čurákovi. Spadla na zem a stočila se do klubíčka, ale Aleš si to nenechal líbit a hrubě jí vrazil čuráka do pusy. Tamara ho slabě kouřila, ale i to mu stačilo, aby se jí vystříkal do pusy a Tamara celou jeho dávku spolykala. Když se trochu oba trochu probrali, začali sledovat Richarda se Zuzanou.
Ti změnili polohu, takže Richard seděl na zemi, opřený zády o zeď a Zuzka seděla na něm zády k němu s široce roztaženýma nohama a skákala na jeho péru jako šílená. Když to viděla Tamara, neodolala a připlazila se mezi její nohy a ihned se přilepila ústy k její tekoucí pičce. Střídavě lízala Richardovo šukající péro a Zuzaninu rozšukanou kundičku, až se nakonec oba udělali. Tamara vzala do pusy Richardova měknoucího ptáka a pěkně ho vyčistila. Poté roztáhla Zuzančinu kundičku a vysála z ní všechno sperma smíšené s jejími šťávičkami.

Tak takhle si naši rodiče ‚užívali dovolenou‘. Doufali, že to nezjistíme, stejně jako já jsem doufal, že oni nezjistí, až se vrátí, že jejich milovaný synáček šuká dvě z jejich milovaných dcerek. Nevěděl jsem ale, jak by zareagovali, snad by mě na místě nezabili…

pokračovaní příště

Autor

Navigace v seriálu<< Story 04a – Eva, nebo Kamila??Story 05 – Eva i Kamila!! >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x