Story 18 – Návštěva pokračuje

Toto je 21 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 200

Jak už název napovídá, tento díl přímo navazuje na ten minulý. Dlouho jsem psaní odkládala a moc mi to nešlo. Takže snad ty z Vás, kdo moje povídky sledujete, nezklamu. Laura (laura147258369@seznam.cz)

Koukal jsem jako blázen na scénu přede mnou. Václav a Simona si právě užili skvělý sex a moje sestra Denisa klečela na zemi a olizovala střídavě pohlaví obou manželů. Oba dva těžce oddychovali a pot se z nich jen lil. Tedy nejen pot. Ze Simoniny kundičky odkapávala směs ženských šťáviček a mužského spermatu a slabá vrstvička stejného složení pokrývala i temně rudý penis. A pro šikovný jazyk sestřičky to byly úplné magnety. Jednu chvíli vylizovala kapající štěrbinku a za moment už rudé rtíky objímaly tvrdý pyj.

Krátce jsem pohledem opustil Denisinu hlavu a zjistil jsem, že nejsem jediný, kdo se v této situaci ani trochu nevyzná. Ani jeden z manželů nevěděl, co dělat. Oba byli krátce po orgasmu, byli tudíž uspokojení a rozum se začal prodírat na povrch. Jako první se vzpamatoval Vašek, protože Denisa byla v tu chvíli daleko více zabraná do čištění jeho manželky. Otočil se na mě se slovy:

„Jak se vy vlastně jmenujete?“
„Ségra je Denisa, já jsem Jindřich, teda všichni mi říkají Jindra.“
„Takže ne po tátovi?“
„Ne, ale to byste asi neuhodl, po čem mě prý pojmenovali.“
Denisa, která už přestala polykat milostné kapičky, se zachichotala.
„Jára Cimrman? Ptakopysk Jindra? Říká vám to něco?“ zeptala se. Oba přikývli a po chviličce rozpomínání se začali smát na celé kolo. Simona tomu nechtěla věřit:
„To jako tě fakt vaši pojmenovali po ptakopyskovi?“
„No jo, když nás čekali a přemýšleli o jménech, tak zrovna tahle hra byla v televizi a to jméno se jim nějak zalíbilo.“
Denisa už celá smíchy zčervenala, protože tohle bylo u nás doma často omílané téma, které dokázalo pokaždé všechny rozesmát. Takto se atmosféra uvolnila i nyní a napětí povolilo.

„No když už jsme se tak pěkně seznámili, tak bychom mohli pokračovat. Co ty myslíš, zlato?“ zeptal se Vašek Simony. Ta jen přikývla hlavou, naklonila se blíž k němu a něco mu zašeptala. Oči se jí přitom žádostivě leskly. Nejistě se jí zeptal:
„To myslíš vážně?“
„A proč by ne?“

Ani já, ani Denisa jsme netušili, o čem se baví, ale napjatě jsme čekali, jestli se to dozvíme.
„Hele děcka, nebudete nikde vykládat, co se tady dneska dělo, že ne?“ zeptala se nás Simona.
„No když vy si necháte pro sebe, jak je to mezi mnou a ségrou, tak budeme oba mlčet jako hrob.“
„No vidíš,“ otočila se Simona opět na Václava. Ten se jen lišácky usmál, vstal a někam odešel. Za pár okamžiků byl zpátky a v ruce držel klubko řemínků. Simoně při tom pohledu zasvítilo znovu v očích a chystala se vstát. Manžel ji ale zastavil:
„Kam si myslíš, že jdeš? Jen zůstaň hezky sedět.“

A hned ji přitáhl ruce za záda a svázal je k sobě. Pak jí ještě přivázal za kotníky k nohám židle, takže se nemohla ani hnout.
„Pojďte na chvíli se mnou,“ kývnul poté na mě a na ségru. Přešli jsme do vedlejšího pokoje, Vašek zavřel dveře a otočil se na nás.
„Abyste rozuměli, Simča je tak trochu submisivní masochistka a taky vždycky chtěla, aby nás někdo při sexu sledoval.“
„Myslíte jako exhibicionistka? zeptala se Denisa.
„Ne tak úplně, rozhodně nemá potřebu odhalovat se někde na veřejnosti, ale tuším, že víte, co tím myslím. Tak kdybyste chtěli, tak tady můžete ještě klidně pobýt.“
„No my jsme sem přišli hlavně z jediného důvodu, my totiž …“ začal jsem větu, ale pan Matějka mě přerušil.

„Ano, já vím a odteď už nikdy nikam bez zazvonění nepolezu.“
„A necháte si to, prosím vás, pro sebe? My s bráškou bychom vám byli nesmírně vděční,“ udělala na něj Denča psí oči a ještě pokračovala:
„Kdybyste třeba chtěl…“ a naznačila rukou a ústy, že by mu vykouřila. Ten se jen zasmál:
„To je zajímavej návrh. Ale teď bych zašel za Simonou, určitě už pěkně poteče a třeba tu nabídku ještě využiju.“

Václav vyrazil zpět do pokoje, ale já celkem váhal co dál. To po nás chtějí, abychom tady koukali na něco jako BDSM live? To mě nikdy ani v nejmenším nepřitahovalo, ale Denisa očividně vůbec nepřemýšlela o tom, že bychom teď odešli. A samotnou bych ji tady nechtěl nechat. Proto jsem radši nic neříkal a pomalu jsem následoval Vaška i Denisu. Simona byla stále přivázaná k židli a mezi stehny se jí leskla maličká loužička ženského sekretu. U hlavy jí stál manžel, držel ji oběma rukama za vlasy a nutil ji ke kouření. No co, tak se podívám, snad z nich noční můry mít nebudu. Naklonil jsem se k Denise, která se opírala o stůl a se zájmem dvojici pozorovala, a zeptal jsem se jí:

„Tak co, přišel jsem o něco?“
„Ne, ne,“ zakroutila hlavou, „Akorát se dohodli na konci.“
„Na konci?“
„Jo, až ona bude chtít skončit, tak řekne slovo ‚osika‘.“
Kouření už se táhlo nějakou dobu a já už se celkem nudil. Václavův penis byl už pokrytý pořádnou vrstvou slin a on ho neustále zarážel Simoně hluboko do krku. V obličeji už byla celá rudá a každou chvíli se začala dusit. Jak jsem neměl, co na práci, tak jsem si tak pro sebe stopoval čas, jak dlouho si dokáže udržet celého ptáka až po kořen v krku.
Průměrně to byla tak půlminuta a pokaždé, když ho z ní vytáhl, začala kašlat nebo lapat po dechu. Potom jí opět nacpal tvrdý klacek do povolné tlamičky a ještě k tomu jí dvěma prsty sevřel nos, takže nemohla skoro vůbec dýchat. Nevěřícně jsem zavrtěl hlavou a podíval se na ségru. Ta si přejížděla rukou přes blůzu po prsou a slaboučce se štípala do bradavek.

„Denčo, tebe to vzrušuje?“
„Trošičku jo,“ přiznala se mi, trochu zčervenala a začala se kousat do spodního rtu. To mi na holkách přijde strašně sexy.
„Mně se líbí, když je chlap ten, kdo rozhoduje, když se mu holka prostě musí podřídit.“
„A nenarodila ses náhodou ve špatným století? Třeba v pravěku by tě frajer praštil kyjem po hlavě, odtáhl tě do jeskyně a pak tě ošukal tak, že by ses nemohla týden ani hnout. To by se ti líbilo?“
Ségra se zahihňala:
„Ne, ne. Já myslím jen v sexu. Vždyť víš, s jakýma klukama jsem chodila. A chodím.“

Zasmál jsem se v duchu a pokýval jsem hlavou. Denisa totiž moc nekouká u kluků na vzhled, na image, ani na to, jaká je s nimi sranda, ona si vždycky hledá inteligenty, aby se spolu mohli sofistikovaně bavit. A protože sama je tak trochu šprtka a blázen do počítačů, tak to podle toho vypadá. Když už nějakého kluka objeví, tak je to vždycky člověk, který si od ní nechá cokoliv líbit. Ti kluci většinou sami nemají na nějakou hezčí slečnu šanci, takže se snaží udržet si Denisu, která je až neobyčejně krásná, za každou cenu.

„Tak se někdy domluv s Evou a vyspi se s nějakým jejím klukem,“ navrhl jsem jí. Naše Evča na druhou stranu obvykle nechodí se svými vrstevníky, ale s kluky, co jsou o pár let starší. A je to vždycky vztah založený hlavně na sexu, kde jsou oba dva ten dominantní. Proto jí to nikdy moc dlouho nevydrží. Její momentální přítel, Michal, je o pět let starší než ona, podle mě totální magor, a neustále se spolu hádají. A hádky pokaždé následuje usmiřovací sex.

„Vstávej!“
Z přemítání o Evině intimním životě mě přerušil Vašek, kterého už nejspíš kouření nebavilo, proto z manželky penis vytáhl a uvolnil jí nohy přivázané k židli. Chytil ji za vlasy a donutil ji tak jít, kam se mu zlíbí. Já i Denisa jsme je pomalu následovali. Došli až do ložnice, kde byla Simona přinucena lehnout si na břicho a vystrčit svoje dírky na Václava. Pro připomenutí, obě ruce měla stále za zády svázané a nemohla s nimi ani hnout. On k ní zezadu přistoupil a tvrdý klacek zarazil hluboko do mírně otevřené kundičky.
Okamžitě nasadil neuvěřitelně rychlé tempo a silně do ní přirážel. Jednou rukou stále svíral její vlasy a nutil ji tak prohnout záda a ještě víc vystrčit svoje horké pohlaví proti němu. Druhou rukou ji každou chvíli proplesknul kulatý zadeček, takže zanedlouho už byl celý rudý. Simoně se to už asi přestávalo líbit a prosila ho mezi vzdechy:
„Už mě nech, prosím, už mě nebij.“

Na Vaška ty slova měla úplně opačný účinek. Začal ji mrdat ještě rychleji a surověji, natáhl se pro nějaký kus látky, který se na posteli povaloval a nacpal ho Simoně do úst.
„Teď si stěžuj, děvko,“ procedil mezi zuby. Ze Simoniných úst se linuly všelijaké zvuky, sténání bolestí i rozkoší a rozpoznal jsem i prosby:
„Prosím, dost, prosííím!““

Deniska se ke mně opět naklonila:
„Tohle se jí musí strašně líbit.“
„Asi jo, jinak už by řekla to bezpečnostní slovo. Ty bys taky chtěla něco takovýho zkusit?“
Sestřička jen pokrčila rameny. Chtěla by to vyzkoušet, určitě by to chtěla zkusit. Ale ne tady a ne teď. Souložící pár se opět chystal změnit pozici. Vaška už to asi nebavilo, nebo už se blížil ke stříkání a chtěl ještě nějakou chvíli vydržet, proto vytáhl z manželky čuráka obaleného vrstvou kluzkých šťáviček a opět ji silně plácnul přes již rudé půlky.

„Lehni si na záda a roztáhni nohy, kurvo. Ať si tě můžu přivázat k posteli.“
„Ano,“ špitla Simona a bez odkladů splnila manželův rozkaz. Přivázal ji každou nohy k jednomu z rohů postele, pak jí uvolnil ruce, aby jí je vzápětí taktéž přivázal. Simona nyní ležela na břiše na posteli, všechny čtyři končetiny přivázané ke každé ze čtyř rohových příček.

Václav se otočil na mě a na Denisu:
„Nepředvedli byste tý mojí kurvě pořádnou incestní šukačku? Aby se správně nažhavila?“
Ségra se zazubila a oba zároveň jsme přikývli v odpověď.
„Předvedeme jim pořádný divadýlko, co ty na to?“ zašeptal jsem. Mám už za sebou jednu zkušenost, při které jsme byli s Kamilou v sauně a úplně otevřeně jsme si to rozdávali před nějakou cizí ženskou, která neměla nejmenší tušení, že jsme bratr a sestra. Ta se po chvíli už nevydržela pouze dívat a musela se začít prstit. Nakonec se udělala, což byl pro nás hodně účinný impulz a navíc se Kamila přiznala, že ji takový styl sexu, to znamená, sex na veřejnosti, sex před cizími a totálně neznámými lidmi silně vzrušuje. Sice jsem měl ze začátku pochybnosti, ale teď už mi to bylo jedno.

„Dobře, Jindro. Tak začni a já se snad nějak chytnu,“ poprosila mě.
„Jasný,“ přikývl jsem hlavou a ještě tiše zašeptal, aby to slyšela jen Denisa:
„Hlavně hodně zdůrazňovat, že jsme sourozenci, ať si to úchylové užijou.“
Z divadla jsem měl dost zkušeností na to, abych takovou blbost na úrovni porno filmů bez problémů zvládl, takže jsem si v rychlosti vymyslel určitý scénář a doufal jsem, že se ségra chytí. Přestal jsem šeptat a naladil třesoucí se hlas, a tak, aby to slyšeli oba manželé, jsem se zeptal:

„Sestřičko, máš špinavou sukýnku. Můžu ti ji sundat?“
„Určitě, bráško, to bych byla moc ráda,“ opověděla rádoby nevinně. Takže asi pochopila, co mám v úmyslu. Pohledem jsem sklouzl na postel. Václav držel Simonu zase za vlasy a hlavu jí nasměroval směrem k nám, aby náhodou o něco nepřišla. Jistý zájmem našeho publika, obrátil jsem pozornost zpět na Denisu. Ta si přede mě postavila a zavrtěla se v bocích. Rukama jsem uchopil okraje červené sukně a začal ji z ní pomalu stahovat.
„Není ti ta sukně trochu malá, sestřičko?“
„Trošičku. Ale zase mi pěkně zvýrazní zadeček. Líbí se ti, bratříčku? Líbí se ti můj zadeček? Jestli ano, tak si na něj klidně šáhni. Já se zlobit nebudu.“

Sakra, to je šílený, ale dobrý nápad. Docela mě to začalo bavit. Stáhl jsem jí sukni až ke kotníkům, aby z ní mohla vystoupit. Denisa se mírně předklonila a otočila se ke mně zády. Protože jsem pořád klečel na zemi, její rozkošné polokoule, rozpůlené hedvábným vláknem růžových kalhotek, se mi najednou ocitly tváří v tvář.
„Nejsi náhodou ještě moc mladá na to, abys nosila tanga, sestřičko? Jak to, že na sobě nemáš ty kalhotky se srdíčky, co ti koupila mamka?“
„Víš, brácha, já už jsem velká holka. Tak bych měla nosit oblečení pro velký holky.“
„Velká holka? Opravdu?“

Denča se prudce postavila a jakoby prudce do mě strčila:
„Ty mi nevěříš! Tak se koukej!“
A přetáhla si blůzu přes hlavu. Neměla žádnou podprsenku, proto na mě jako dva měsíčky zasvítily nádherně kulatá a pevná ňadra.
„Jen si je pořádně prohlídni, bráško. Abys mi věřil, že už jsem velká holka!“
Začal jsem hladit ty úžasné polokoule. Denisa slaboučce vzdychla.
„Já jsem se asi spletl, sestřičko. Nezlob se na mě, prosím tě. Ty už si opravdu vyrostla!“
Pohledem směrem k posteli jsem zjistil, že Václav zarazil Simoně do pičky vibrátor a pustil ho na nejnižší frekvenci, zatímco sám si pomalu honil péro.

„Líbej mi moje prsa, bráško. Prosím, prosím!“
„To víš, sestřičko. Takový krásný prsa si nic jinýho ani nezaslouží!“
Začal jsem levé ňadro pokrývat jemnými polibky. Postupně jsem rty obkroužil bradavku, pak jsem navlhčil údolíčko mezi oběma vzdouvajícími se kopečky, abych se mohl přesunout na druhé prso.
„Moje bradavky. Bratříčku, cucej mi moje bradavky!“

Ještě chvilku jsem Denisku trápil, než jsem nakonec sevřel jeden z těch růžových bonbónků v ústech. Ta sladká chuť mě začala velmi vzrušovat a kalhoty mi pomalu začínaly být těsné. Tak když už předvádíme takovou šílenost, proč to nezmínit?
„Ségra, škrtí mě kalhoty. Nevíš, co to může být?“
Denisa se naoko vystrašeně zeptala:
„Nemáš tam nějakou bolístku? Počkej, počkej, já se radši podívám.“

A už klečela přede mnou a stahovala mi kalhoty. Penis už asi z půlky ztopořený, proto se jí pěkně zahoupal před obličejem, když mi jedním pohybem stáhla kalhoty i trenky až ke kolenům.
„Kde tě to bolí, bráško?“ podívala se mi do očí.
„Tady,“ ukázal jsem jí na špičku žaludu, a vší silou zadržuje smích, jsem pokračoval: „Mohla bys mi to pofoukat?“

Denisa začala mírně foukat na můj penis. Ten na to nijak nereagoval, proto se rozhodla o další krok.
„Pořád tě to bolí?“
„Ještě jo, nevíš, co by mi pomohlo, sestřičko?“
„A co pusa, bráško? Nepomohla by pusa?“ Začala pusinkovat můj růžový žalud, což se mi moc líbilo, proto se začal ještě víc nalévat krví a zvedat se do výše.
„Bráško?“ vyjekla překvapeně, „ale to bebínko se ti ale vůbec nezmenšuje!“

Já raději začal skřípat zuby, abych se při tom posledním komentáři nezačal hlasitě smát. Udržovat tohle divadlo v chodu, to chtělo opravdu silnou vůli. Ale přemohl jsem se a nevyprskl smíchy. Ségra sice ale uvědomila, že já nemůžu mluvit, aniž bych se nesmál, tak pokračovala:
„Ale, bráško. Mně se to moc líbí, jak se ti ten kolík zvedá. A jak pěkně roste. Co bych měla dělat, aby byl ještě větší? Co bych měla udělat, bráško?“
Podíval jsem se jí do očí, zářilo v nich obrovské pobavení, ale taky vzrušení z tohoto pokusu o dětskou naivitu. Naše hra ji očividně velmi bavila.

„Zkus si ho vzít do pusy, ségra. To by bylo určitě moc super,“ navrhl jsem jí (jakoby to sama nevěděla). Trochu nejistě sevřela tvrdý klacek rukou a zasunula si růžovou špičku mezi své měkké rty.
„Pěkně ho cumlej, sestřičko, jako to lízátko, co ve čtvrtek donesla Kamila.“
Denča se při té vzpomínce vykašlala na předvádění, místo toho mě začala pořádně kouřit. Nezkušené líbání a olizování se změnilo v pořádné orální dráždění, na jaké byla pravý expert. Jako třešničku na dortu si mě začala zasouvat hlouběji do krku, což mě vzrušovalo téměř k nepříčetnosti.

„Ty seš skvělááá!“ skučel jsem a ještě jsem pro jistotu dodal: „Sestřičko.“
Její zkušený jazýček věděl, co a jak, proto netrvalo dlouho a dávka spermií se řinula z varlat do penisu a odtud do Denisiných úst.
„ÁÁÁÁ, TO JE ONÓÓÓÓ!!! PĚKNĚ POLYKEJ, SÉÉGRÁÁÁ! VŠECHNO TO SPOLYKÉÉÉÉÉJ!!“
Uspokojená, vrátila se do role nezkušené holčičky:
„Co si mi to udělal, bráško? Co si mi to nastříkal do pusinky?“
Čekala na mojí odpověď, ale nedočkala se, protože už jsem jen slastně oddychoval a k žádné reakci jsem se neměl.

„Bráško, vstávej!“ třásla se mnou.
„Ty volé, já jsem úplně v hajzlu… teda vlastně: líbilo se ti to, sestřičko?“
Už jsem úplně vypadnul z role, ale ještě jsem se to pokusil nahodit zpátky. Denisa sice úplně prskala smíchy, ale po chvíli hozenou rukavici sebrala a zareagovala na moji otázku. I když pořád to v ní očividně cukalo.
„Já nevím. Bylo to nejdřív takový fuj-fuj. Ale to tvoje bílý cosi bylo strašně moc sladký.“
„Sladký?“ skoro jsem dostal další záchvat smíchu, ale udržel jsem se.
„Jo. Moc mi to chutnalo. Moc, moc, strašně moc,“ potvrdila mi svoje chutě a přidala, „a teď mě to krásně hřeje v bříšku!“
„Hřeje tě to v bříšku? Sestřičko?“ pokýval jsem vážně hlavou, „tak to si to budeme muset zase někdy zopakovat.“

Náš erotický incestní dialog byl přerušen sténáním dvojice manželů Matějkových. Václav totiž opět klečel za ležící Simonou a nateklým penisem jí přejížděl přes mokrou kundičku. Její svázané tělo se jen chvělo, když se přiblížil žaludem ke klitorisu, který doslova křičel o pozornost. Denisa si stáhla kalhotky, já ji přitáhl k sobě na klín a opět jsme pozorovali, co se děje na posteli. Václav párkrát smočil tuhý pyj v manželčině pičce, ale asi mu to bylo málo, protože ho z ní opět vytáhl a začal si ji štelovat tak, že byla prohnutá jako kočka.

„Vraž ho do mě, vraž ho tam!“
„Ticho, ty kurvo. Už tě nechci mrdat do kundy. Chci taky vyzkoušet tu tvojí pěknou prdel.“
Simona vykulila oči:
„Ne, tam ne. To jsme přece ještě nikdy nedělali. To bude strašně bolet!!“
„Hovno bude bolet! Seš moje kurva, takže uděláš, co ti řeknu. A bez odmlouvání!“
„Ale, ale…“
„Žádný ale, ty děvko. Tady Denisa ti určitě poví, jak je anál super, že jo?“ otočil se na Denisku. Ta bez sebemenšího zaváhání odpověděla:
„No jasný. Když to zažiješ, tak zjistíš, že je to daleko lepší, než šukání do kundičky. To ti garantuju!“
„Ale, ale…“ začala si opět Simona stěžovat. „Ale jak můžeš vědět, že oni to spolu zkoušeli?“
„Když jsem k nim přišel pro tu smlouvu, zrovna si to spolu rozdávali. A už dost těch otázek. Nebo ti zase zacpu pusu!“

Ztichla, ale zatínala zuby, jak se Václavův penis pomalu probojovával proti jejím sevřeným svalům.
„Poprvý je nejhorší to, že se nedokáže uvolnit. Pak už to bude v pohodě,“ špitla mi do ucha ségra.
„Jestli nepovolíš, tak ti tu prdel roztrhnu!“ křičel Václav. Simona skučela a snažila se ze všech sil uvolnit svěrač. Nakonec se jí to povedlo a on byl až po kořen zabořený v jejích střevech.
„Prosím! Prosíííím! Už dost! Dóóóst!“ řvala, ale asi se jí to nějakým zvráceným způsobem líbilo, protože by to mohla ukončit tím bezpečnostním slovem. Ale zatím nic.

Denisa mi mlela zadečkem na klíně a pohyby štíhlého nahého těla mě začaly znovu vzrušovat.
„Nadzvedni se kousek,“ pošeptal jsem jí do ucha, a když to udělala, uchopil jsem tuhnoucí klacek do ruky. Denča se začala pomalu spouštět dolů a přitom jsem nasměroval péro do její vlhké kundičky. Dosedla a slastně vydechla:
„Takhle je to lepší. Daleko lepší.“

Na posteli naproti nám se mezitím rozjela pořádná akce. Vašek neustával v mrdání Simonina análku, nyní se zdálo, že přiráží ještě rychleji a ona mu odpovídala výkřiky bolesti a rozkoše. Z jeho výrazu bylo znát, že už se blíží ke stříkání. Ale můj odhad se nepotvrdil. Alespoň ne doslovně. Když to totiž vypadalo, že by ji měl vykropit střeva, prudce z ní vyjel a těžce oddychoval.
„Nechcete si s ní chvíli pohrát? Já ještě totiž nechci stříkat.“

Denča seskočila z mého ztopořeného pyje a přiběhla k ležící ženě a začala si opět hrát s jejími balónky. Jak se na ně přisála, začalo z nich opět kapat mléko, což mě nyní, nevím proč, začalo pekelně vzrušovat. Ségra se zaměřila na jedno prso a mně přenechala druhé. Oba jsme sáli tvrdé bradavky a do našich úst teklo sladké mléko. Vychutnávali jsme si tu situaci, jak jen to šlo a Simona, která nám byla vydaná na pospas, si to taky velice užívala. Po chvíli jsem se odlepil od kapajícího ňadra, roztáhl jí nohy a klekl si mezi ně.
Přiložil jsem ptáka ke kundičce a zatlačil. Bez problémů jsem do ní pronikl a z pomalého tempa jsem postupně zrychloval. Denisa po chvíli přestala dráždit Simoně bradavky a udělala mi víc místa. Chytil jsem jí za nohy a položil si je na ramena, takže byla její pička daleko těsnější a dráždění bylo mnohem účinnější. Rukama jsem si přidržoval její nohy a pánví jsem rychleji a rychleji bušil do horké skuliny.

Napadlo mě, co asi dělá ségra. Přejel jsem pohledem po místnosti a všiml si, že sedí na klíně Václavovi a ve svojí pičce má zasunutý jeho velký klacek. Začal jsem se raději soustředit opět na Simonu. Měla zavřené oči, rukama si masírovala prsa a hlasitě oddechovala. Na prst jedné ruky jsem nabral pár kapiček tekutin, které byly všude kolem našich spojených rozkroků, a začal jsem s ním kroužit kolem análku.
Když se mi podařilo strčit tam celý prst a současně jsem ji šukal do obou dírek, její sténání se stávalo ještě hlasitější. Pokojem se už nerozléhalo jen Simonino hekání, ale i pištění Denisy a funění Václava, kterému se podařilo nacpat svůj velký ocas do úzkého zadečku mojí sestřičky.
Všichni čtyři už jsme pomalu finišovali. Už jsem nevnímal svět kolem sebe, všechny moje smysly se přenesly do nervů, které mi končily v penisu, a cítil jsem pouze hebké stěny horké a vlhké kundičky, do které jsem tvrdě přirážel.
„Šukej mě, kluku! Pořádně!! Už brzo buduuuu!!!“ prosila mě.
„Jak chceš!“

Rukou jsem jí začal mnout klitoris a do zadečku ji mrdal už i prostředníčkem. Začala se chvět, potom i hlasitě ječet a v křeči se zhroutila. Přitom ze mě sklouzla a já rychle hledal způsob, jakým se udělat.
„Deniso, mohla bys?“ ukázal jsem ji rukou na svoje stojící péro. Stále byla nabodnutá zadečkem na Václavově kopí. Teď se tedy naklonila směrem ke mně a začala mě krásně kouřit. V očích jí přitom probleskovaly jiskřičky rozkoše. Po chvíli strávené v takovéto pozici začal Vašek sténat:
„Už budu, už buduuuuuu, UŽ BUUUUDDDDDUUU­UUUU!!!!!!!“ a sestřin zadeček se začal plnit spermatem. Když z ní vyjel, Denisa se plně začala soustředit na mě. Netrvalo dlouho a další dávka pronikala do jejího těla, tentokrát přímo do krku a dál jí stékala do bříška. Unaveně jsem sebou praštil na zem a zhluboka oddechoval. Vašek mezitím našel na zemi ležící kalhoty, vytáhl z nich pásek, přešel k ležící Simoně a donutil ji vstát.

„Vylížeš z Denisy všechnu mojí mrdku, rozumíš!? Rozumíš, ty moje kurvičko?!?“
Simona přikývla.
„Tak dělej!“ pobídl ji a slabě ji švihl páskem přes zadek. Simona vypískla, ale připlazila se zezadu k Denise a začala slízávat bílé kapičky, které vytékaly z jejího análku. Denča se přitom prohnula v zádech a začala krásně vzdychat. Vašek se znovu napřáhl a pásek prudce dopadl na Simoniny červené půlky.
„AUUUUU!!“
„Lízej a drž hubu!“

Když byly všechny kapičky sestřina dívčího orgasmu pryč, zabořila jazyk do rozevírající se dírky. Z úst Denisy se vydral další vzdech.
„Všechno to z ní vysaj!“ přikázal jí Václav a znovu ji přetáhl páskem. Simona při dopadu koženého předmětu jen zavřela oči a zašklebila se, ale přesto přitiskla ústa k sevřené růžové dírce a začala z mojí sestřičky vysávat sperma. Ta jen rozkošně vzdychala a užívala si jazyk pracující v jejím análku. Sám jsem moc dobře věděl, že Denča má zadeček velice citlivý a strašně ráda se do něj nechává ošukat. A stejně jako šukání se jí líbí, když jí ho někdo líže.
Proto tedy netrvalo dlouho a hlasité sténání prozrazovalo blížící se orgasmus. Kromě toho se vzduchem nesla i občasná zasvištění pásku, který co chvíli dopadl na Simonin zadek. Ta se už přesunula ústy ze zadečku na kundičku a slízávala všechny sladké šťávičky, které z ní vytékaly. Denisa ji prosila, ať jí líže a cucá poštěváček, aby se konečně udělala a ona se nenechala dlouho pobízet. Navíc ji v tom manžel povzbuzoval, a to nejen slovy, nýbrž činy. Konečně i ségra dosáhla orgasmu a krásně při něm sténala.

Seděli jsme na zemi a koukali na sebe. Já se sice pobaveně usmíval, ale netušil jsem, jak teď začít hovor. Jakmile totiž opadlo sexuální napětí, ve vzduchu bylo znát trapné ticho. Koukali jsme na sebe, jeden na druhého a nikdo neměl odvahu otevřít pusu a říct aspoň slovíčko. Všichni jsme byli totálně vykolejení. Tihle dva nám předvedli takové lehké sado-maso hrátky, my jim zase dali nahlédnout do našeho incestního vztahu. A co teď?

Teprve pláč malého Dominika nás vrátil do reality. Simona se zvedla a běžela se podívat na synka. My jen zahlédli její do červena zbarvené půlky, jak odbíhala do vedlejšího pokoje. Vašek na nás hodil takový omluvný pohled a rychle ji následoval. Já posbíral svoje oblečení a začal se oblékat, protože už bylo na čase, abychom vypadli. Ségra se taktéž rychle oblékla a ještě před odchodem jsme je jednou poprosili, aby si naše tajemství nechali pro sebe.

Cestou domů se mě očividně vyřízená Denisa zeptala:
„Tak co myslíš? Jak to šlo?“
„No nevím. Ale když už nic, tak jsme jim aspoň donesli tu smlouvu. Počkej, teď jsem si na něco vzpomněl!“
Vytáhl jsem mobil, našel tátovo číslo a napsal jednoduchou esemesku. „Mission completed.“

Počet zobrazení: 200

Autor

Navigace v seriálu<< Story 17 – Na návštěvěStory 19 – Sestřičky a vodka >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x