Story 20 – Vendetta

Toto je 23 díl z 47 v seriálu Story
Počet zobrazení: 158

Další díl je tady, opět vzniklý z emailové konverzace s jedním z Vás. Takže jestli máte nějaký návrh a nechcete tady psát do komentářů, napište mi maila (laura147258369@seznam.cz)

Eva se pomalu probouzela a měla takový divný pocit. Po včerejším večeru ji trochu bolela hlava, tudíž nebyla ochotná se zmotat a otevřít oči. Nacházela v takovém poblouzněném stavu, kdy není úplně jasné, co je sen a co už je skutečnost. Ležela na zádech a přišlo jí, že obě ruce má úplně přeležené, vůbec je totiž necítila. Viděla před sebou pěkného kluka, který se k ní přibližoval a začal jí do uší šeptat vzrušující slůvka. Chtěla k němu natáhnout ruku, ale tělo ji neposlouchalo. Z úst jí vyšlo smutné zamumlání, protože její fantazie se pozvolna rozplývala. Spánek v poloze na zádech jí nebyl příjemný, raději usínala na boku, proto se chtěla přetočit do příjemnější polohy, aby mohla ještě chrupkat a užívat si vzrušující sny.
Ale nějak jí to nešlo. Zamlela celým tělem a zjistila, že ani nohy ji nějak neposlouchají. Pomalu jí začalo docházet, co je sen a co už je realita. Prudce trhla ramenem a najednou ucítila zbytek ruky. Ale nemohla s ní ani hnout. Zatřásla hlavou, otevřela oči a uvědomila si, že je přivázaná k posteli a má na sobě jen bráchovu košili. „Co je to, kurva?“ vykřikla rozzlobeně.

Ve stejném pokoji, na druhé posteli spala Denisa. I ta měla krásně vzrušující sen. Stála před postelí, ve které ležely dvě postavy. Kluk a holka. Vzájemně se hladili, líbali a objímali. Denisa slaboučce zakašlala a získala si tak jejich pozornost. Oba dva k ní okamžitě natáhli ruce a položili ji na postel. Než se Denča nadála, byla nahá. Dvojice se vrhla mezi její roztažené nohy a dva rychlé jazyky začaly dráždit obě její vzrušené dírky. Denča začala sténat a chtěla si hlavu, která jí lízala kundičku, přimáčknout silněji k sobě. Ale nemohla ani pohnout rukama. Ta bezmoc ji ještě víc vzrušila a ona cítila, jak z její štěrbinky vytékají milostné šťávičky. Najednou uslyšela výkřik:
„Co je to, kurva?“
a prudce se probudila. Okamžitě zjistila, že je přivázaná k posteli svého bratra a že s ní v pokoji je ještě její jednovaječné dvojče, Eva, která je zase přivázaná ke svojí posteli. Překvapeně vykulila oči a jen doufala, že je to dílo jejích sourozenců a že v domě není nikdo cizí. Avšak pocit strachu u ní brzy překonal pocit vzrušení z bezmoci a Denisa cítila, jak její kundička vlhne a vypouští sladké dívčí šťávičky do prostěradla.

Mezitím, co Eva a Denisa byly doma přivázané k postelím, já a Kamila jsme se byli proběhnout a ještě si něco vyzkoušet. Moc dobře známe naše sestry a víme, že si moc rády přispí, navíc když mají v krvi nějakou tu promili. Takže jsme měli docela dost času, než se nám holčičky proberou.

Kousek za městem je lesík, kde vždy odpoledne a po večerech bývá několik lidí, obvykle zamilovaných dvojic, ale po ránu tam nikdo moc nechodí. Snad tomu dneska nebude jinak. Běžel jsem několik metrů před Kamilou a rozhlížel se na všechny strany, jestli jsme opravdu sami. Když jsme si byli jistí, že nikde nikdo není, zastavili jsme se.

„Tak co, jdeš do toho?“ zeptal jsem se ségry. Ta se jen kousla do rtu a přikývla. Sáhla do ledvinky, kterou měla přivázanou k pasu a vytáhla dva menší vibrátory.
„Jsme tady fakt sami?“ zeptala se mě nejistě. Stále jsem se rozhlížel na všechny strany.
„Nikde nikoho nevidím. Můžeš.“
Kamila si stáhla kraťásky i kalhotky pod zadeček a začala do sebe šroubovat vibrátory. Nejprve jeden do kundičky, ten šel docela snadno. A pak druhý do prdelky. To jí ale vůbec nešlo, celá se kroutila a nepříjemně se šklebila.
„To nejde,“ bezradně se na mě podívala.
„Počkej, já to zkusím. Otoč se,“ pobídl jsem ji. Otočila se tedy ke mně zády, mírně se předklonila, vystrčila na mě zadeček a dala nožky trochu od sebe. Dřepl jsem si na zem a jazykem jsem se začal dobývat do sestřiny sevřené zadní dírky. Do jedné ruky jsem uchopil vibrátor, který v sobě měla zasunutý, a začal jsem s ním dráždit kundičku. Kamila tiše sténala.
„Co když sem někdo přijde?“

Přestal jsem jí lízat zadeček a řekl jsem:
„Přece sis chtěla zapíchat někde venku, kde nás může někdo vidět, ne?“
„No jo. Ale chtěla jsem si zapíchat. A ne, abys do mě strkal tyhle uměláky!“ skučela a trochu se třásla.
„Denča by s takovým mrňousem neměla žádný problémy. A ty kolem toho naděláš!“ odpálkoval jsem ji a znovu začal lízat ten rozkošný zadeček. Kamila opět tiše sténala, ale ještě víc se ohnula a víc se mně zpřístupnila. Zanedlouho jsem ucítil, že sevřené svaly trochu povolují a během chvilky už jsem měl jazyk zabořený v sestřině análku. Začala krásně vzdychat.

„Hmmm, to se mi líbíííí!!“ vypískla. Přestal jsem ji lízat a začal jsem do pootevřeného zadečku zasouvat úzký vibrátor. Sice to moc nešlo, ale když jsem druhou rukou pozlobil sestřin poštěváček, svěrač povolil a vibrátor byl uvnitř.
„A je tam!“ oznámil jsem jí, když jsem se zvedl ze země. Kamila se celá chvěla, takže jsem jí natáhl kalhotky i kraťásky. Obešel jsem ji a pozorně si ji prohlédl.
„Je to dobrý. Když z tebe nevyklouznou, tak nebudou vidět.“
Kamila nepřítomně přikývla hlavou a pomalu se chtěla znovu rozběhnout.
„Počkej. Na něco si zapomněla,“ zastavil jsem ji. Zadívala se na mě a znovu nepřítomně přikývla. Sáhla do ledvinky a podala mně dvě dálková ovládání. Znovu se rozeběhla. Daleko pomaleji než obvykle a velmi výrazně přitom kroutila zadkem. Snad tu nikoho nepotkáme, povzdechl jsem si a také se pomalu rozběhl. Dal jsem Kamče náskok asi deseti metrů a přes dálkové ovládání jsem zapnul jeden vibrátor.
Ségra se okamžitě zastavila a celá se rozklepala. Naštěstí byl asi metr od ní strom, takže se o něj opřela a začala zhluboka oddechovat. Vzal jsem druhý ovladač a zapnul i ten. Kamila zavřela oči, otevřela ústa a v tichém zasténání se sesunula na zem. Prosebně se na mě zadívala a zoufale ke mně natáhla ruce. Doběhl jsem k ní a pomohl jí na nohy. Oba vibrátory stále vrčely a chudák sestřička se celá jen třásla. V rychlosti jsem je vypnul a ona se pomalu rozdýchávala.

„No ty vole, to je síla,“ usmála se na mě.
„Tak utíkej. Já to zase zapnu,“ pobídl jsem ji a poplácal ji po zadečku. Vyplázla na mě vesele jazyk, ale stejně se rozeběhla. Neodolal jsem a během ani ne minuty jsem několikrát na pár okamžiků zapínal střídavě oba dva vibrátory. Pokaždé sebou jen cukla, ale stále pokračovala v běhu. I když běh se to nedalo nazývat. Spíš takové potácení se od stromu ke stromu, přičemž u každého druhého se zastavila, opřela se o něj a zhluboka oddechovala.
Pomalu jsme se blížili zpátky k městu a přemýšlel jsem, jestli v ní mám ty vibrátory nechat. Už jsme vybíhali z lesa a blížili se k sídlišti, když jsem se konečně rozhodl. Oba dva jsem zapnul a nechal je běžet. Čekal jsem, co to s ní udělá. Zastavila se a hodila po mně rozzlobený pohled.

„Nech toho, tady nás lidi znaj!“
„Ale nikdo nemůže vědět, co se s tebou děje, Kamí. Takže si to užívej!“ kontroval jsem. Během pár vteřin jsem doběhl až k ní a poplácal jsem ji opět po zadečku.
„To je dobrá výzva, ne? Přejít po městě v takovýmhle stavu.“
Našpulila rty a chtěla se mi začít hrabat po kapsách, aby vibrace obou hraček zastavila. Ale já byl rychlejší. Chytil jsem ji a vysadil si ji na záda. Vypískla, ale rukama se mě chytila kolem krku.
„Donesu tě doma, holka, ale zastavovat je nebudu! Co ty na to?“ navrhl jsem.
„Oukej, oukej,“ zabořila mi obličej do vlasů a slaboučce sténala, zatímco já ji nesl ulicemi. Kamila byla lehoučká a já ji v pohodě unesl. Sice bylo ještě ráno, ale přesto jsme potkali nějaké lidi. Někteří na nás tak divně koukali, ale nikdo nic neříkal.

„Co se ti stalo??“ uslyšeli jsme vyděšený výkřik. Byla to paní Čížková, jedna postarší dáma z naší ulice, která neměla nikdy moc co na práci a tak jen chodila po obchodech a drbala sousedy.
„Dobrý ráno,“ pozdravil jsem ji. Kamila se nezmohla na víc než na pouhé zasténání.
„Brýtro. Stalo se něco?“ zopakovala otázku.
„Ne, nestalo,“ zakroutil jsem hlavou. „Viď že ne, Kamí?“ a trochu jsem si ji na zádech popohodil. Ségra znovu jen tiše zasténala a zakroutila hlavou. Ruce, které měla obtočené kolem krku, mě silně svíraly, byla očividně úplně mimo.
„To je jen naražená noha. Nic, co by stálo za zmínku,“ zasmál jsem se a pokračoval dál.

„Ty hajzlíku!“ zašeptala mi Kamča do ucha. Stále se mě však držela jako klíště, kdybych se teď měla postavit na vlastní nohy, určitě by tady zůstala ležet. Jak jsme procházeli městem, ještě několik dalších lidí se zastavilo a ptalo se, co se stalo. Všem jsem stejně odpovídal, zatímco ségra se mi na zádech jen vrtěla, snažíc se udržet svoje sténání na uzdě.
Dokonce zastavilo jedno auto a chlápek se zeptal, jestli nepotřebujeme nějak pomoct. Kamila celou dobu tichoučce vzdychala vzrušením, zatímco jsem borce ujistil, že si jen narazila nohu a že bude v pohodě. Ještě se zeptal, jestli nechceme hodit do nemocnice, ale oba jsme jen zakroutili hlavou. Když konečně nastoupil do auta a odjel, musel jsem se začít smát. Trochu už mě bolela záda, ale naštěstí jsme se blížili domů.

Jakmile se za námi zavřely dveře, Kamča ze sebe strhla kraťasy i s kalhotkami a vytrhla ze sebe obě vibrující dilda.
„Ty seš taková svině!“ řekla mi a praštila mě pěstí do ramene.
„Au! Ještě mi řekni, že se ti to nelíbilo!“ bránil jsem se a mnul si rameno.
„Nelíbilo!“
„Ale prosimtě! Vždyť to na tobě vidím. Úplně tečeš!“ smál jsem se jí.
„Ne ne!“ také už se smála a odběhla do sprchy. Úplně jsem zapomněl, proč jsme to vůbec zkoušeli. Chtěli jsme se pomstít Evě a Denise, že nás předchozí večer pořád otravovaly, a tak jsme je ráno přivázali k postelím a měli jsme v plánu, že na ně ty vibrátory na dálkové ovládání použijeme. Kamila si ale nebyla jistá, jak fungují, tak jsme je chtěli nejdřív vyzkoušet. A jak jsme zjistili, oba jsou perfektně funkční. Vlezl jsem do koupelny a zeptal se Kamči:
„Můžu za tebou?“
„Co mám s tebou dělat, brácho?“ povzdechla si a dodala: „aspoň mi umeješ záda.“

Přitiskl jsem se zezadu k ní, do rukou jsem sevřel její heboučké balónky a začal si s nimi hrát.
„Víš, že máš strašně krásný prsa, ségra?“ zeptal jsem se jí, uchvácen tou nádherou. Kamila se jen zachichotala:
„Ty máš zase pěknýho ptáka, brácha.“

Ten už se začal probouzet a začal se jí otírat o stehno. Kamila po něm chňapla a začala ho pomalu honit. Na oplátku jsem mezi palce a ukazováčky sevřel maličké růžovoučké bradavky a začal s nimi jemně kroutit.
„Hele Kamí, tebe fakt neláká vyzkoušet si někdy anál?“ znovu jsem zkusil nadhodit téma včerejší noci.
„Ne. Ty to máš z toho, Jindro, že koukáš na to porno. Tam ta kurva první půlhoďku kouří péro a pak se nechá rovnou vošukat do prdele. A jen proto, že se to líbí chlapům.“
„Náhodou, teď jsem koukal na jedno, kde borec holku asi půlhoďku lízal, než ho do ní strčil.“
„Stejně nechápu, že na to musíš koukat.“
„No teď už nemusím!“ zazubil jsem se, „ale když už o tom mluvíme, tak jsem ještě viděl jedno porno, kde dokonce holka měla najednou dva čuráky v prdeli.“
„Blé! Lidem se líbí všechno možný. Ale stejně by tyhle kurvy potřebovaly dostat pořádně pěstí!“ rozohnila se ségra.
„Třeba Denče se taky anál líbí a o ní bys řekla, že je kurva?“
„Tak když se to někomu líbí, já mu v tom bránit nebudu. Ale já z toho mám strach.“
„Jo, strach,“ ušklíbl jsem se ironicky. „Tak mi ještě řekni, jakej je rozdíl mezi tím vibrátorem a ptákem.“
„Já prostě zatím nechci!“ odsekla už docela naštvaně.
„Tak zatím,“ zašklebil jsem se na ni.
„Prosím tě, neřeš to už!“ poprosila mě.
„No jo, ale když já…“ chtěl jsem ji ještě přesvědčovat, ale zarazila mě tím, že mě chytla za hlavu a přitiskla si ji na prsa. Tak proč ne, řekl jsem si pro sebe a sevřel jsem rty růžovou bradavku. Nejprve jsem ji jen jemně sál, potom jsem přes ni začal přejíždět jazykem.

„I tu druhou, nezapomeň na tu druhou…“ sténala sestřička. Přesunul jsem se tedy na druhé ňadro a začal si hrát i s ním. Střídavě jsem sál obě růžové perličky a slabě do nich kousal. Kroužil jsem kolem nich jazykem a co chvíli políbil hladkou kůži pružných polokoulí. Natáhl jsem se rukou po sprše, vytáhl ji z držáku a namířil ji na sestřinu horkou kundičku.
Snažila se mi vykroutit a dostat se z dosahu proudu vody. Ale já ji držel a nepustil. Netrvalo dlouho a sestřička se svíjela ve vlnách orgasmu. Rychle jsem si klekl před ní na zem, ústy se přitiskl na pulsující kundičku a začal ji sát. Ještě se tím zvýšilo její vzrušení a do úst mi vytekla sladká tekutina. Ještě chvilku jsem rejdil jazykem v té hebké štěrbince, než jsem se rychle zvedl a zasunul do ní již připravený klacek. Kamila se opřela zády o stěnu a já do ní začal přirážet.

„Kamilo, Kamilo, Kamíí!“ sténal jsem, zatímco jsem projížděl její horkou a vlhkou pičku. Taktéž vášnivě sténala, nehty mi zarývala do zad a kousala mě do ramena. Tvrdé bradavky mě píchaly do hrudi pokaždé, když jsme se k sobě přitiskli. Čas se kolem nás zastavil a vnímal jsem jen sestřinu svírající kundičku, vodu ze sprchy, která na nás padala a její blankytně modré oči, ve kterých jsem se celou dobu našeho milování utápěl.

„Už to bude, už to tady bude,“ oddychoval jsem a upozorňoval Kamču na to, že už budu brzo stříkat. Rychle ze mě slezla, klekla si přede mě a cukající ocas si vrazila do své hladové pusinky. Měkké rty přejížděly po celé délce mého kopí a krásně mě dráždily. Bylo mi jasné, že finiš už se blíží.
„Ty vole, ségra, ty umíš tak krásně kouřit!“ Jazýček mě začal dráždit a to už jsem se začal celý třást. Když Kamila začala ještě sát, tak už to bylo tady. Sestřina ústa se začala plnit bílou smetanovou a lepkavou tekutinou. Jen jsem zavřel oči a vychutnával si tu krásu.

„Všechno to pěkně spolkni!“ zasténal jsem. Pootevřela ústa a měknoucí klacek vyklouzl ven, následován několika potůčky spermatu. Stékaly jí po bradě a skapávaly na prsa. Prstem jsem nabral několik kapek z její vztyčené bradavky a přejel s ním přes její měkoučké rty. Pootevřela je a bílou kapku zachytla jazykem. Chviličku ji převalovala v ústech, než konečně polkla.

„Super! Super sladkej bráška!“ chichotala se. Oba dva jsme se začali smát. Nějakou dobu jsme ještě blbli ve sprše a užili jsme si spoustu srandy.
„Čeknem ty dvě, ne?“ navrhl jsem jí. Kamila souhlasila, takže jsme vylezli ze sprchy a navzájem se dosucha utřeli. Jen jsme se zabalili do osušek a vyběhli jsme po schodech nahoru. Jen jsme otevřeli dveře do pokoje, kde byly téměř nahé a totálně znehybněné holky, už se ozval řev:

„Vy hajzlové! Rozvažte mě!! Okamžitě mě rozvažte! Já vám tady nebudu dělat šaška, vy svině! Rozvažte mě!!!“
Evě se to očividně ani trochu nelíbilo, ale my si ráno dali záležet, takže ať se snažila sebevíc, provázky držely. Na druhé straně pokoje ležela Denisa, ale ta si nijak nestěžovala, jen se trochu vrtěla a bylo vidět, jak se jí leskne kundička. Na podlaze ležely něčí kalhotky, takže jsem se pro ně sehnul a zacpal s nimi Evě pusu, aby byla chvíli zticha. Z očí jí sice šlehaly blesky, ale neměla na vybranou.

„Tak holky, tohle máte za ty vaše včerejší vtípky. Já si chtěla s Jindrou zašukat a vy jste nás celou dobu votravovaly a provokovaly!“ zakroutila se před ní Kamila a skočila mi znovu na záda. Eva z pusy vyplivla kalhotky a zasyčela na nás.
„To byla jen prdel, vy kreténi! Rozvažte měěěěě!“
„Tohle je taky jen prdel. Zejtra se tomu zasmějeme,“ odpověděl jsem jí a znovu ji zacpal pusu.
„Nechali jsme je dole, viď?“ zeptal jsem se Kamči. Ta ze mě seskočila a vydala se pro vibrátory.
„A co ty, Dení? Co ty na to říkáš?“ zeptal jsem se zvědavě.
„Mně se to celkem líbí,“ zašeptala. Eva otočila hlavu jejím směrem a protočila oči v sloup. Zavrzaly schody, otevřely se dveře a už tady byla Kamila s oběma vibrátory.

„A teď se trochu pobavíme,“ zasmála se a sehnula se k Evě. Začala se do ní dobývat vibrátorem. Eva sebou cukala a snažila se jí uhnout, takže si jí Kamila sedla na bříško. Prstem jí polechtala poštěváček a pak vibrátorem zajela sestřičce mezi hladké růžové rtíky. Ty se pootevřely a špička vibrátoru zajela dovnitř.
„Tak co, Evíku, dostanu ho do tebe, nebo nedostanu?“ smála se. Sehnula se k sestřině kundičce a uchopila nateklý poštěváček mezi rty. Cucala ho a slaboučce do něj kousala. Byl jsem si jistý, že by sebou Eva házela a křičela, kdyby mohla, ale teď jí nezbývalo než kousat do kalhotek. Kamila už byla schopná zastrčit vibrátor do Evy, takže se zcela zaměřila na poštěváček. Já sebral ze země druhý a skočil na postel k Denise. Otevřela oči a zadívala se na mě.

„Co jste mi to udělali?“ zašeptala tichoučce a přitom trochu vzrušeně.
„Tobě se to líbí, viď?“ zeptal jsem se s úsměvem.
„Ehm, hmm,“ přikývla a zavrtěla se. Sklonil jsem se k ní a rozepnul košili, kterou měla na sobě. Její pevná prsa se s každým nádechem zvedala a opět klesala. Sehnul jsem se k ní a sevřel jednu z růžovoučkých bradavek mezi rty. Kroužil jsem po ní jazykem a ona krásně vzdychala. Po chvíli se mě zeptala:
„Dáš mi pusu?“
Vzpomněl jsem si na minulou noc, jak mě lechtala, a zavrtěl jsem hlavou.
„Ne, nedám, nezasloužíš si ji. Ale něco do tebe strčím.“
„Ach jo,“ povzdechla si smutně sestřička. Byla krásně mokrá, takže nebyl problém zasunout do ní vibrátor. Ihned jsem ho zapnul a sledoval jí. Zavřela oči, řasy se jí jen lehoučce třásly a celé tělo se jí vlnilo. Nechal jsem Denisu Denisou a kouknul na holky. Kamila už odhodila svojí osušku stranou a strčila svojí kundičku Evě do obličeje. Rukou navíc stále lechtala Evčin poštěváček.

Já měl zatím v plánu něco jiného. Rychle jsem prošel domem a našel několik věcí. Když jsem se vrátil, Kamila byla pro změnu skloněná nad Denisou a lízala jí poštěváček. Eva na mě podezřívavě koukala a v pičce jí vrčel vibrátor. Malinko sebou škubala, možná se jí to trochu líbilo. Sklonil jsem se nad ní a s ďábelským úsměvem jí ukázal kolíčky na prádlo.
„Tak co myslíš, Evičko. Co bych s nima mohl udělat?“ zeptal jsem se jí a vytáhl jí kalhotky z pusy.
„Nemyslíš to vážně? Že ne?“ zavrtěla vyděšeně hlavou.
„No co, nic strašnýho to nebude,“ zazubil jsem se na ni. „Jo, a když si budeš stěžovat, tak ti tu pusu zase zacpu!“

A na jednu bradavku jsem jí připnul kolíček. Eva zavřela oči a začala se kousat do rtu. Po celém těle jí vyskočila husí kůže a začala se třást. Když je vzrušená, tak má bradavky nesmírně citlivé. Připnul jsem jí další kolíček na druhou bradavku a stále ji pozorně sledoval.
„Sundej je! Sundej je ze mě!“ prosila mě, ale já se jen usmíval. Chtěl jsem jí zase zacpat pusu kalhotkami, ale napadlo mě něco lepšího. Přistoupil jsem k její hlavě a do úst jí zastrčil ptáka, který už mi krásně stál. Přestala sténat a začala mi ho kouřit. Zavřel jsem oči a vychutnával jsem si zkušený jazýček, oblizující mi uzdičku. Sundal jsem z ní jeden kolíček a začal kroutit s nateklou bradavkou.

Mrknul jsem na Kamilu, ta seděla Denise na obličeji. Denisa byla nosem zabořená do Kamiliny kundičky a jazýčkem kroužila po růžových rtíkách a po zduřelém poštěváčku. Kamila měla zavřené oči a spokojeně vzdychala. Při tom pohledu jsem cítil, že bych mohl brzo stříkat. A protože nebylo nač čekat, zarazil jsem ptáka Evče hluboko do krku. Sice trochu zrudla v obličeji, ale stále mě silně sála. Cítil jsem, jak mi v koulích začalo cukat a během momentu se sperma hrnulo do penisu. Povytáhl jsem ho z Evy, takže žalud se dostal mezi její měkké rtíky. A už to stříkalo. Nebylo toho tolik, takže ségra neměla problémy s polknutím.

„Šikulka,“ pohladil jsem ji po vlasech a sundal z ní i druhý kolíček.
„Tak už mě rozvážeš?“ procedila mezi rty.
„Leda ve snu!“ zasmál jsem se. Další věc, kterou jsem si přinesl, bylo peříčko z páva, které máme od příbuzných z venkova a které leží u nás v obýváku jako lapač prachu. Zamával jsem s ním Evče před obličejem a čekal na její reakci.
„Ty si fakt kokot!“ zakroutila hlavou. Sklonil jsem se k sestřině kundičce, ve které vrčela vibrující hračka, a přejel peříčkem po rtíkách. Eva sebou zavrtěla. Ještě chvíli jsem setrval na růžových závojíčkách, než jsem ji začal lechtat na poštěváčku. Pomalými dráždivými pohyby jsem s ním přejížděl po maličkém heboučkém hrášku. Eva se celá kroutila a sténala:
„Už mě nech, už mě nech!“
„No dobře, když chceš…,“ zasmál jsem se a přestal. Ségra překvapeně vykulila oči, protože to nečekala. Já taky neměl v plánu nechat ji na pokoji. Přesunul jsem se k jejím chodidlům, kde byla nejvíce lechtivá, a zlehka jsem jí přejel pavím pérem přes nárt.

„UUUUUUUUUU!!! ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁ!!!“ řvala smíchy Evča. Najednou její hlas utichl a ozvalo se jen přidušené mumlání. Zvedl jsem hlavu a zjistil, že na Evčině obličeji sedí Kamila. Ta na mě hodila omluvný pohled a vesele se zasmála. V ruce držela ovladač od vibrátoru, který byl zabořený v Denčině kundičce a vyvolával v ní vlny rozkoše. Kamča na mě mrkla a zahihňala se:
„Hele, nezkusíme jí něco strčit do zadečku?“
„Na to ani nemyslete!“ ozvalo se okamžitě mezi jejími stehny.
„Dobře, dobře,“ zavrtěla hlavou Kamila, „radši lízej!“ Zavrtěla boky a Evin nosík se ponořil mezi její růžové závojíčky. Evčin jazýček začal okamžitě kroužit kolem sestřina vykukujícího poštěváčku.
Kamila slastně přivřela oči a vychutnávala si ten úžasný pocit. Povytáhl jsem vibrující dildo ze sestřiny vlhké buchtičky a začal ji s ním pomalu a smyslně mrdat. Dovnitř a ven. Dovnitř a ven. A znovu a znovu.

Když už se mi kundička zdála pořádně promočená, natáhl jsem se pro odložené kolíčky na prádlo. Roztáhl jsem ji dvěma prsty vnější stydké rtíky a na každý připnul jeden z nich. Eva bolestivě vykřikla.
„AAUUUU!!!“
Kamila zvedla hlavu a podívala se, co dělám. Když si všimla kolíčků na kundičce, vyplázla vesele jazyk.
„Ještě jí tam připni jeden,“ navrhla mi.
„NÉÉÉÉÉÉ!“ ozvalo se. Natáhl jsem se tedy pro další kolíček a zlehka s ním začal přejíždět přes sestřin poštěváček.
„NÉÉÉÉÉÉÉ!!! TAM NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!“ křičela Eva. Ale bylo pozdě, už byl tam. Přímo na růžové perličce. Citlivý orgán se naléval krví a nervové receptory přenášely úžasné a bolestivé pocity rozkoše do jejího mozku.

„TY SVINĚĚĚĚ JEDNAAA!!“ řvala ségra bezmocně. Kamila z ní slezla, přiklekla si vedle mě a se zaujetím sledovala kundičku, která se slabé chvěla a ze které vytékalo několik pramínků sladkých dívčích šťáviček. Kamila se natáhla pro další kolíčky a připnula je Evě zpět na bradavky. Ta sebou celá škubala, ale na víc se nezmohla. Většinu energie vydala na házení hlavou sem tam, takže místo obličeje jsme viděli jen změť černých vlasů.

„Eví, no tak!“ snažil jsem se ji uklidnit, „jestli sebou nepřestaneš házet, tak to bude jen horší.“
Eva se pokusila trochu zklidnit, ale dech se jí zuřivě třásl a z očí jí neustále šlehaly blesky.
„Až mě rozvážete, tak vás zabiju!“ zasyčela.
„Tak to tě asi nerozvážem!“ smála se Kamila a prstíky přejela Evě po kundičce. Ta se opět začala cukat.
„Co tady ještě máme?“ otočila se pak na mě.
„Koukej,“ odpověděl jsem a ukázal jí kartáček na zuby. Kamile se na tváři vykouzlil ďábelský úsměv. Rychle se sklonila k Evině kundičce a do rukou chytla kolíčky připnuté na stydké pysky. Začala kundičku pomocí kolíčků na prádlo opatrně roztahovat. Eva se celou dobu cukala, ale nebylo jí to nic platné. Já se naklonil nad její obličej s kartáčkem v ruce a zeptal se jí:

„Co myslíš? Co bych s ním měl udělat?“
„Narvi si ho do prdele!“ vyštěkla na mě.
„Jestli nebudeš hodná holka, tak to udělám tobě!“ pohrozil jsem jí. Radši ztichla a čekala, co bude následovat. Kamila už pomocí kolíčků roztáhla Evčiny rtíky a odhalila mokrou růžovou dírku s vrčícím dildem uvnitř. Začal jsem přejíždět kartáčkem přes vlhkou sliznici. Eva začala znovu sténat.
Už mi jí bylo i trochu líto. Měla na sobě připnutých pět kolíčků na prádlo, jeden na každé bradavce, dva na rtíkách kundičky a jeden na poštěváčku, dále v sobě měla vibrátor a ještě k tomu jsem jí přejížděl po kundičce kartáčkem na zuby.

Vytáhl jsem z ní vibrátor, zastavil ho a přivoněl k němu. Byla z něj cítit Evina nádherná vůně.
„Jak nám Evča pěkně voní,“ zasmál jsem se. Kamila mi ho vytrhla z ruky, zastavila vibrace a strčila si ho do pusy. Chvíli ho olizovala, než mi řekla „a taky strašně pěkně chutná.“
Vibrátor se leskl od Eviných poševních šťáviček a Kamiliných slin, když mi ho strčila zpátky do ruky se slovy, „co s ním teď uděláme?“

Otočil jsem hlavu směrem k Denise a zasmál se:
„Co takhle ještě jednou vyzkoušet, co jsem s tebou ráno udělal?“ Kamila se ke mně přiblížila a dala mi krásnou pusu.
„Jasný! Tys mě s nima sral celou cestu, tak teď si to na někom zkusím já,“ zachichotala se, když se naše rty oddělily. Usmál jsem se na ni a opět jsem ji políbil. Jazykem jsem prozkoumával sestřinu tlamičku a slaboučce kousal měkké rtíky.
Ještě nějakou chvíli jsme se spolu líbali, než jsme se konečně přesunuli mezi Denisiny roztažené nožky. V kundičce jí vrčel vibrátor a na posteli pod zadečkem se leskla malá loužička. S Kamčou jsme se na sebe podívali, usmáli se a vrhli se na lákavé dírečky.
Nejprve jsem lízal Denčin zadeček a Kamila kundičku a každou chvilku jsme se prostřídali. Oba jsme byli zapatlaní od sladkých šťáviček, které chutnaly úplně stejně jako ty Eviny. No jo, jednovaječná dvojčata, tak není divu. Cucal jsem ségřin poštěváček, zatímco Kamila vzala vibrátor a začala ho soukat do těsné zadní dírky. Denisa tiše sténala, jak se jí dildo nořilo do zadečku. Blonďatá Kamilina hlava se sklonila ke mně a znovu jsme se políbili. Zanedlouho byl celý vibrátor uvnitř. Po chvíli ho vytáhla ven a análek pořádně jí naslinila.

„Tak Dení, teď něco zažiješ,“ smála se Kamila a začala klouzat vibrátorem sem a tam. Znovu jsem sáhnul po kartáčku a začal dráždit Denisčiny závojíčky. Celá sebou cukala, jak v sobě cítila dva vibrátory. Kamila přestala projíždět její zadeček, raději ho zarazila hluboko do ségry a natáhla se po ovladači. Střídavě oba dva vypínala a zapínala, napodobujíc naše ranní „běhání“. Denisa se začala celá vrtět, takže jsem ji nechal být a radši jsem si sednul vedle Kamily a sledoval, jak se naše ségry svíjí na postelích.

„Necháme je ještě chvilku vycukat, než je pustíme, ne?“ navrhl jsem jí.
„Dobrý. A co zatím s Evčou? Má na sobě jen ty kolíčky. To si chudinka moc neužije.“
„Máš nějakej nápad?“
Kamila jen pokrčila rameny, „tak můžeme vzít nějakej vobyč a strčit ho do ní.“
Rychle doběhla do svého pokoje a přinesla středně velký vibrátor.

„SUNDEJTE ZE MĚ TY KOLÍČKYYYY!!!!!!“
„Ještě ne, Eví, ještě si užívej,“ vyplázla na ní Kamila drze jazyk a přejela jí pičku vibrující hračkou. Zatímco ji strkala do Evčiny kundičky, já střídavě vypínal a zapínal vibrátory v Denčiných dírkách. Obě holky se kroutily a sténaly. Takto jsme je trápili dost dlouho. Asi půl hodiny.
To už jsme pomalu chtěli skončit. Vytáhli jsme z holek vibrátory, byly docela mokré, a z Evy jsme sundali kolíčky. Ještě nás napadlo použít horký vosk ze svíček, ale to jsme raději zavrhli, protože jsme nechtěli sestřičkám nijak vážně ublížit. Obě dvě se teď kroutily a sténaly vzrušením a bolestí, jak se jim do rukou a do nohou zařezávaly provázky. Už chtěly odvázat, ale my s Kamčou měli v plánu ještě jednu poslední věc. Včera večer jsme si nemohli spolu pořádně zašukat, takže jsme to naplánovali na teď.

„Tak holky, teď se dívejte, o co přicházíte!“ oznámil jsem jim, než jsem k sobě naší blonďatou sestřičku přitáhnul a začal se s ní líbat. Seděli jsme na židli, aby na nás obě ségry viděly. Když jsme se od sebe odlepili, otočil jsem si ji zády k sobě a narazil si ji na sebe. Teď to zase byla úplně opačná provokace. Holky byly přivázané, nemohly se hýbat a musely se dívat a poslouchat, jak si spolu užíváme. Kamila se na mě vrtěla, nabodávala se na tvrdý klacek a vesele se přitom smála. Jak jsme oba zrychlovali své pohyby, její smích se postupně měnil ve vášnivé sténání. Hladil jsem ji rukama po bříšku, chvílemi jsem sevřel do dlaní sestřina pevná ňadra a pohrával si s nimi.
Pokaždé když jsem trochu silněji zmáčknul bradavku, vzrušeně vypískla. Jak se naše pohyby zrychlovaly, ségra ze mě začala klouzat dolů, takže jsem chtíc nechtíc musel opustit její pružné balónky a místo toho ji chytit za boky a držet si ji. Pravidelnými pohyby pánví jsem do ní pronikal hluboko do horké kundičky a ona jen skučela:
„Ještě… ještě… ještě!“

Toto jedno slovo dokola opakovala a jak jsme zrychlovali, ono slovo se zredukovalo na pouhou jednu samohlásku:
„ÉÉ… ÉÉÉ… ÉÉÉÉ!!“
Naklonil jsem se blíž k jejímu obličeji a začal ji jemně kousat do ušního lalůčku. Sestřička se celá klepala, jak se blížila k vytouženému orgasmu. Už to opravdu netrvalo dlouho a celá se v křeči zhroutila. Mně ještě zbývalo trochu síly, takže jsem do ní stále pronikal a penisem jsem klouzal v kapající kundičce.

„Už ne, už ne, už mám dost!“ vzdychala Kamila a namáhavě se postavila. Vrávoravým krokem došla k Evině posteli, která byla o něco širší než moje a svalila se vedle svojí svázané sestřičky. Stulila se k ní a začala jí něžně olizovat nateklé bradavky.
Já se potřeboval vystříkat, takže jsem si v rychlosti zrekapituloval ranní události. Nejprve mě ve sprše Kamila vykouřila, podruhé jsem se vystříkal Evě do pusinky, takže ještě zbývala Denisa. Zvedl jsem oči jejím směrem a zachytil její prosebný pohled. Usmál jsem se na ní a lehl si k ní.
Přejel jsem jí rukou po prsou a lehce zmáčkl zduřelou bradavku. Ségra bolestivě sykla, ale jen sebou trochu zamlela. Pak se prohnula v pase a vmáčkla mi tak své krásné ňadro pevně do dlaně.

„Tak tobě se to líbí, Denčo?“ zeptal jsem se a polechtal jí na bříšku.
„Moc!“ usmála se na mě a zavrtěla se. Přejel jsem dlaní přes naducanou buchtičku a prostředníčkem podráždil poštěváček. Byla pěkně uvolněná a připravená. Lehl jsem si na ní a jedním pohybem vklouzl penisem do rozpálené kundičky. Denisa začala vydávat rozkošně roztomilé zvuky.
Přerušil jsem její sténání tím, že jsem se přilepil na její ústa svými. Na chvíli jsem se od ní odlepil a usmál se na ni. Denisa se také zasmála a vesele na mě vyplázla jazyk. Okamžitě jsem ho sevřel mezi rty a začal slaboučce sát. Ségře zajiskřilo vesele v očích a vrazila mi svůj jazyk s piercingem hluboko do úst. Skousl jsem ho zuby a jemně ho okousával. Kroutil se jako had a snažil se mi vyklouznout, ale já ho držel a nepustil. Když jsme se od sebe po chvíli odtrhli, Denča se zachichotala:
„Tohle se mi taky líbilo!“

Naše těla se třela o sebe a do prsou se mi zabodávaly sestřiny tvrdé bradavky. Tvrdě jsem do ní přirážel a ještě jsem jí prstem začal dráždit zadeček. Denisa vzrušeně sténala a povzbuzovala mě:
„Přidej… Jindro, ještě!! Prosím, šukej mě, prosím!“
„Neboj se, Dení, já ti dám do těla,“ zazubil jsem se na ni a stále jí rychle mrdal. Opět jsme se k sobě přitiskli ústy a divoce se líbali.
„Deniso, Dení!“ zasténal jsem, „můžu ti vyšukat zadeček?“

Na tváři se jí objevil kouzelný úsměv a nadšeně přikývla. Vytáhl jsem ptáka z kundičky a začal ho soukat do sevřené prdelky. Denisa zavřela oči a vzrušeně oddychovala. Řasy se jí třásly a po čele jí stékal pot. Zrychloval jsem a zrychloval a užíval si ten skvělý pocit. Zadeček byl krásně těsný a cítil jsem, že se blížím k vyvrcholení. Už mi pomalu docházely síly, takže jsem chtěl rychle skončit.
Měl jsem v plánu vystříkat sestřičce prdelku, proto jsem se zabořil hluboko do ní a pevně ji objal. Přitiskl jsem se těsně k ní a políbil jsem její rozkošný nosík. Sestřiny rudé vlasy se mi dostaly do očí a do úst, a tak jsem je snažil odhrnout a omylem jsem z ní vyklouzl. Rychle jsem chytil tuhý klacek do ruky a snažil se ho zastrčit zpět do úzkého análku. Ale sotva jsem do ní vklouzl žaludem, cítil jsem, že už opravdu budu stříkat.
Na poslední chvíli jsem změnil plán. Oběma holkám jsem se udělal do pusinek, tak by byla škoda připravit Denču o to samé. Rychle jsem se tedy přemístil k jejímu obličeji a nacpal jí do pusy stříkající kládu. No, stříkající asi není to správné slovo. To už byl dneska třetí orgasmus během chvíle, takže už ve mně zbylo jen pár kapek. I přesto si je Denča podržela v ústech a převalovala je na jazyku, než je konečně s úsměvem spolkla.

„Mňam!“ olízla si rtíky. Unaveně jsem se svalil vedle ní a pomalu se vzpamatovával. Když se mi přestala točit hlava, otočil jsem se na Denisu.
„Ses ani neudělala, viď?“ zeptal jsem se jí smutně.
„Teď ne, ale z toho si nic nedělej. Předtím jsem se udělala několikrát,“ povzbudivě se na mě usmála.
„Počkej chvilku, až chytnu dech. Ještě s tebou snad něco udělám,“ řekl jsem jí. Jakmile jsem se trochu vzpamatoval a rozhlédl se po pokoji, měl jsem docela jasno.

Na nočním stolku vedle postele jsem měl postavený kuličkový deodorant. Takže bylo jasno. Natáhl jsem se pro něj, přetočil se k Denisčině mokré kundičce a opatrně ho zasunul dovnitř. Byl v obvodu o trochu větší než můj penis, takže ségra maličko vydechla, když do ní vklouzl. Z předchozí akce byla ještě docela rozjetá, takže mi nedalo moc práce přivést ji k orgasmu. Chviličku jsem jí tedy projížděl pouze kundičku, a když začala hlasitěji vzdychat, olízl jsem pomalu poštěváček, žadonící o pozornost. Uchopil jsem ho mezi rty a začal sát. Denisa sebou začala škubat a po několika dlouhých sekundách, vyplněných vysokým zapištěním, úplně zkolabovala. Jen bezvládně ležela a zhluboka oddechovala.

Kamila zřejmě vzrušila podívaná na nás, protože byla hlavou zabořená do Eviny rozkošné pičky a její jazýček se mezi růžovými závojíčky změnil v úplné tornádo. Eva také jen sténala a celá se třásla, než kompletně ztichla a jen slaboučce oddechovala. Všichni čtyři jsme vyčerpaně a spokojeně leželi a usínali. Najednou se ozval zvonek. Zvedl jsem hlavu a zamumlal:
„Nejsme doma!“

Holky se začaly chichotat, ale zvonek pořád nepřestával.
„Tak už se na to vyser. Nikdo na tebe nemáme náladu!“ pomyslel jsem si nahlas. Konečně to protivné zvonění ustalo. Místo toho začal zvonit mobil, položený na stole.
„Ten je můj, ten je můj!!“ zapískla Denča. Ale Kamila už ho držela v ruce.
„Sakra, to je Matěj! Mám to vzít, Dení?“ podívala se na ní.
„My byli domluvený, že se sem ráno zastaví. Rozvážete mě?“ poprosila nás Denisa. Vrhli jsme se s Kamilou na provázky a v rychlosti je uvolnili. Denisa si na sebe natáhla kalhotky, zapnula si košili a vyskočila z postele. Kamila ji náhle chytla za ruku, přitáhla ji k sobě a olízla ji tvář.
„Co to?“ nechápala Denisa.
„Měla si na tváři něco od Jindry,“ zasmála se Kamila a pomalu se vydala za Denisou. Ta už mezitím odběhla po schodech a dole otevírala dveře.

„Ahoj,“ přivítala Matěje s úsměvem a dala mu pusu.
„Ahoj,“ odpověděl jí, „něco jsem ti přinesl.“ A ukázal jí igelitku, na které bylo logo cukrárny. Denise zasvítily oči.
„Tak pojď dál, honem!“ povzbuzovala ho. Dotáhla ho do kuchyně a Matěj vytáhl z tašky několik balíčků. Když je rozbalovali, objevila se i Kamila.
„Dáš si s náma?“ zeptal se jí Matěj.
„Jasný!“ usmála se na něj.
Seděli všichni tři u stolu, bavili se a pojídali zmrzlinu, když jsem tam proběhl já a jen na ně mávl. Vzápětí za mnou proběhla také Eva, pouze v košili a ničem jiném.
„Co se děje?“ zeptal se nechápavě Matěj a koukal střídavě na Kamilu a na Denisu, čekaje vysvětlení.
„Ale nic,“ chichotaly se obě dvě.

„Hele, Deniso, máš něco na nose,“ upozornil ji po chvíli Matěj. Denisa si sáhla na nos a na prst se jí zachytila kapka něčeho bílého a lepkavého. Nechápavě na ni koukala a vzápětí ji celou polil studený pot. Vůbec, ale vůbec netušila, jak by měla zareagovat.
„To máš z toho, že jíš jogurty v posteli,“ zachránila ji Kamila. Denisa si oddechla, zasmála se a kapku labužnicky olízla.

Před několika okamžiky
Oblékl jsem se a dal se do rozvazování Evy. Ta byla ještě trochu mimo, tak to šlo v pohodě. Nejprve nohy, pak levou ruku a pravou ruku. Náhle si uvědomila, že je volná a prudce se vymrštila.
„Ty hajzle!“ a sevřená pěst letěla proti mému obličeji. Rychle jsem se vyhnul a se smíchem utíkal pryč. Eva běžela kousek za mnou a neustále nadávala. Proběhl jsem kuchyní, kde u stolu seděli Matěj, Denisa a Kamila a o něčem se bavili.

„Čus!“ mávnul jsem na Matěje a běžel rychle dál. Vytřeštili na mě oči, jak jsem proběhl kolem nich. Vyběhl jsem na zahradu, doběhl ke stromu, vyskočil, chytil se větve a vytáhl se nahoru. Během pár sekund tam byla i Evča. Ta je o něco menší než já, takže nedokázala vyskočit dostatečně vysoko. Zuřivě se rozhlížela a nejspíš hledala něco, co by po mně mohla hodit. Na zemi se válelo několik spadlých jablek, tak je po mě začala házet. Vylezl jsem raději ještě o něco výš, takže už jsem i viděl k sousedům. Manželský pár sedící venku na verandě a užívající si pozdní snídani.
„Zdravíčko,“ pozdravil jsem je. Nechápavě na mě chvíli koukali, dokud neuslyšeli Evin křik.
„Až slezeš, ty hajzle, tak uvidíš!“
Soused se zasmál a zavolal mým směrem:
„Ženský, co?“
Sousedka se na něj vražedně podívala, zatímco on i já jsme jen smáli.

Počet zobrazení: 158

Autor

Navigace v seriálu<< Story 19 – Sestřičky a vodkaStory 21 – Lízačka v koupelně >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x