Story 39 – Dámský výlet 2.

Toto je 42 díl z 47 v seriálu Story

Neuběhla ani hodina a bylo jasně vidět, co všechno holky po mamce nezdědily. Všechny byly pouze mírně rudé v obličeji a trochu uhihňané, ale jinak jim to pořád myslelo. Náladu měly všechny skvělou, pouze v jednu chvíli se trochu pohádaly. Eva tvrdila, že nejvíc sexy chlap je Robert Downey Jr., zatímco Denisa trvala na Danielu Craigovi. A Kamila posilněná alkoholem se k nim přidala a začala pro změnu prosazovat svůj idol, tenistu Rogera Federera.
Ne tak Tamara, která je poslouchala jen na půl ucha a celou dobu upíjela z lahve víno. Nějak jí to chytlo a už nemohla přestat. Jakmile holky ztichly, začala vykládat páté přes deváté a dost hlasitě se smála. V jejím případě sice za rychlejší náběh opilosti mohl i její předchozí stav, ale ona přesto nikdy nevydržela vypít toho tolik, co její manžel nebo děti.

Kamila, kterou stále zajímalo, co jí předchozího dne mamka řekla, neodolala a znovu to téma nadhodila. Předpokládala, že jak je napitá, že bude daleko sdílnější.
„Mamí, cos to včera vlastně říkala. Víš, o tom, když si byla v našem věku a …“
To zcela stačilo. Tamara ji přerušila a začala jim vykládat, jak si s vlastní mámou nikdy pořádně nerozuměla.
„…To bylo pořád Davídku sem, Davídku tam a já pro ni byla úplnej vzduch. Když jsem něco podělala, tak mi hned vmetla do tváře svýho dokonalýho Davídka. A teď se na něj podívejte, chudákovi Davídkovi už vypadaly skoro všechny vlasy, vypadá na padesát, a jak se pořád musí votáčet v tý svojí pitomý práci! A ze mě je doktorka. Doktorka! Ale pro naší matinku to nic neznamená! Ať prej se podívám na Davídka, jakou si našel slušnou manželku. A jak jsou jí voba dva k dispozici, jak potřebuje, hned za ní přijedou. Riki má pravdu, vždycky vod nich chce akorát zapnout televizi. Prej vezmi si příklad z Davida… Kdybych nepotkala Rikiho, tak bych dneska čuměla zašitá někde v zapadákově a kopala bych se do prdele, protože matka by mě na žádnou školu neposlala.“

Tamara byla dost mimo, a když tedy Kamila zlehka nadhodila téma, jak jí prý matka (tedy naše babička) vyhnala z domu, rozproudila se v ní krev a byla k nezastavení. Tedy na zcela, pouze když se napila, tak bylo chvíli ticho.
„Mami, nebudem se radši bavit o něčem jiným? Tohle je fakt, FAKT divný.“
Tamara se zarazila a zadívala se na holky. Moc nechápala, na co holky naráží, protože byla dost pod obraz.
„O čem jiným, Denčo? Vy ji taky přece nemáte rádi! A pokaždý jí to dáváte dost najevo. A když vám jednou řeknu, že ji taky moc nemusím, tak se najednou začnete cukat!“
„Ale ty už jí pomlouváš přes hodinu!“ ušklíbla se Eva. Sice to nebyla zcela pravda, ale když na nás působí alkohol, kdo je schopen správně vnímat čas?

„Přes hodinu? No jo, o svý vlastní mámě bych takhle neměla… Holčičky moje, nemluvíte takhle o mě?“ otevřela doširoka oči a s obavami je pozorovala. Všechny tři zakroutily hlavou a začaly jí jedna přes druhou vykládat, jak moc ji mají rády, jak jsou pyšné na to, že je jejich matka, a že by takhle o ní nikdy nemluvily.

„Když já jsem strašná, já furt potřebuju někoho, kdo mě bude mít rád. A když tady nemám vašeho taťku…“
„…ale jsme tady my!“ skočila jí do řeči Denisa.
„No jo,“ zasnila se Tamara, zatímco holky se při pohledu na její výraz jen chichotaly.
„Ale von umí tak úžasně masírovat!“ dodala asi po minutě.
„Jenom masírovat?“ vyplázla na ní jazyk Eva. Mamka se taktéž rozhihňala a asi po minutě se jí konečně podařilo nějak rozumně odpovědět.
„Když von dokonce chodil na nějaký kurzy nebo co. Já ani nevím… Ale je to nádherný!“
„Že o tom ani nevíme,“ podotkla Kamila. Ani si přitom neuvědomila, že mamka taky neví, jak ona sama chodí s  tátou skákat s padákem.
„Tak já mu někdy řeknu, aby… ale ne! To nemůžu! To není pro vás!“ blábolila už dost napitá mamka.

„Co není pro nás? Tohle?“ zazubila se Denisa, která věděla, jak taťka mamku masíruje, protože táta nechal na stole ležet nějakou složenku na zaplacení kurzu erotických masáží. Vyhrnula mamce triko až pod prsa a začala jí pomalu a lehce mnout bříško. Denisa byla celý večer lehce nadržená a mamčina přítomnost její stav pouze zhoršovala. Strašně moc se jí chtěla dotknout a teď se k tomu konečně odhodlala. Sice čekala, že se Tamara odtáhne nebo ji okřikne, ale ta při doteku hebkých prstíků pouze ztichla a zavřela oči. Mozek ji v té chvíli docela neposlouchal a ona si jen užívala ty lehce erotické doteky. Po chvíli sice zaslechla, jak se jí některá z dcer ptá, jestli spí, tak jenom zakroutila hlavou. Při tom všem vnímala, že se kolem ní něco děje. Ale všechno to bylo takové zvláštní, podivné, nejasné…

*************************************

To že se mamka neodtáhla a ani ji nijak neokřikla, Denisu nesmírně povzbudilo, a tak ani ji nenapadlo, že by měla přestat. Byla zcela fascinovaná horkou kůží plochého sexy bříška a její prstíky kreslily všechny možné i nemožné obrazce. „Tak tady jsme strávili skoro devět měsíců, to je neskutečný. Jak jsme se tam mohli všichni vejít?“ zakroutila nevěřícně hlavou. Eva se zapozorovala do pohybu sestřiných prstů, zatímco Kamila sledovala matčin obličej. Obě dvě byly pohledem na vlastní matku nesmírně vzrušené. Eva se sklonila k jejím pootevřeným rtům a zašeptala:
„Spíš?“
Mamka zakroutila hlavou, ale oči neotevřela. Eva, posilněná vínem, pocítila nutkání Tamaru políbit. Nerozmýšlela se a svoje rty přitiskla k jejím. Nepříjemně se zašklebila, když zjistila, že z mamčina dechu je silně cítit víno, ale nenechala se tím odradit.

Kamila seděla opodál a překvapeně pozorovala akci obou sester. Nevypila toho tolik jako ostatní a byla ze všech nejstřízlivější. Docela se tedy divila, jak rychle spadly zábrany obou sestřiček a ani jejich drahá maminka se vůbec nebránila. Kamila se možná cítila trochu nadržená, ale v hlavě jí hlodaly i jiné pocity. Ráno jí mamka řekla, že jejich společný zážitek by mělo být jenom jejich tajemství. A teď to vypadá, že budou mít další společný zážitek. A Kamila si byla jistá, že kdyby ona a její ségry začaly s mamkou pravidelně vytvářet takovéto zážitky, že by se celá naše rodina změnila. Ale jak, to Kamila zatím netušila. A snad ani nechtěla tušit.

Eva, která až doposud byla ústy přilepená na mamku, se od ní odtáhla a zašeptala:
„Střídání.“
Vzápětí vyhrnula Tamaře triko ještě výš, takže jedno prso vykoukalo téměř celé ven. Mlsně se olízla a vzápětí měkké rtíky pokryly pevný balónek deštěm sladkých polibků, prozatím se vyhýbajíce růžové, lákající bradavce. Když Denisa uslyšela, co Eva říká, jenom se zazubila a okamžitě se vrhnula k mamčinu obličeji. Přitiskla se k jejím sténajícím ústům a začala ji náruživě líbat.

Kamila je stále pozorovala a musela si přiznat, že ji ten pohled chtíc nechtíc vzrušuje. Jedna její ruka se ji pomalu vplížila do kalhotek, ale když se dotkla poštěváčku, uvědomila si, co dělá a rychle ji vytáhla. Denisa překvapeně, ale spokojeně zamrkala, když ucítila, jak mamka začala ocucávat její jazýček, a v reakci na její počínání se ji ho snažila zasunout ještě hlouběji do úst. Stejně jako předtím Eva, i ona cítila z Tamařina dechu víno, ale Denise to zdaleka tolik nevadilo. Byla totiž o dost víc napitá. Vrtěla jazykem do stran, až její piercing cvakal mamce o zuby.

Eva přejížděla levou rukou po mamčině plochém a hladkém bříšku, zatímco druhou lehce hladila pevné kulaté ňadro. Její ústa už zůstala přilepená na sladkou bradavku. Střídavě ji sála a dráždila jazykem. Celá se třásla blahem, když cítila, jak jí tuhne v ústech a okamžitě se do ní lehce zakousla.
Denisa byla stále přilepená k mamčiným ústům a vášnivě se s ní líbala. Ačkoliv tušila, že mamka ani nevnímá, co se vlastně děje. Ale když ucítila v ústech piercing, konečně zareagovala. Položila jí ruce na tváře a jemně ji od sebe odtáhla. Chtěla něco říct, ale nebyla schopná promluvit. Navíc stále cítila, jak jí někdo saje její nesmírně citlivou bradavku, což ji donutilo zasténat. Chtěla Denisu oslovit, ale v hlavě se jí to všechno pomotalo a místo toho se jí zeptala:
„Piercing? Ty máš piercing?“
Denisa se zachichotala a přikývla hlavou.
„Jo! A mám jich víc.“

Mamka nevěděla, proč, ale také se začala chichotat. Denisa tedy o ničem nepřemýšlela, jednou rukou si stáhla kalhotky ke straně a roztáhla si kundičku. Druhou chytila mamčiny prsty a přitáhla si je do svého rozpáleného a promočeného klína.
„A tady mám další! Šáhni si!“ pochlubila se a přimáčkla si její ruku na svůj ocelový kroužek. Denisa se spokojeně usmívala, a když ucítila, jak matčiny prsty přejíždí po pičce, začala rychleji oddechovat. Na tenhle dotek čekala tak dlouho a věděla, že střízlivou mamku by k tomu nikdy nepřinutila. I Eva pokročila dál. Už vyhrnula mámě triko až pod krk, čímž odhalila obě kulatá a pevná prsa. Střídavě je obě líbala, cucala a kousala, takže obě třešničky byly krásně naběhlé. Zatímco byla ústy přilepená na jednu, do druhé lehce štípala. A aby toho nebylo málo, druhou rukou sjela níž a strčila ji do mamčiných přiléhavých kraťásků.
„Mamí, to je krása, maminečko…“ zasténala vzrušená Denisa. Vzápětí se zamračila, protože mamka celá ztuhla a přestala jí přejíždět prsty po kundičce.

„Jen pěkně pokračuj, mami,“ zašeptala pevným hlasem Eva. Mamka sebou trhla a její prsty se opět daly do pohybu a začaly dál dráždit Denisinu mokrou a horkou štěrbinku.
„Co to má znamenat?“ zamračila se Kamila, stále sedící opodál, „co se s ní děje?“
„Já myslím, že je v podobným stavu, jako bejvá Denča,“ tipla si Eva.
„Myslíš, když po tobě chci, abys…“
„Jo, přesně to!“ zazubila se Eva. Sklonila se opět k mamce a rázně jí poručila:
„Už dost prstění. Teď by naše kurvička chtěla vylízat. Řeknu jí, aby si ti sedla na obličej, co ty na to? Chceš jí vochutnat?“

Matčina mysl byla silně pokřivená alkoholem a na poprvé tedy nepochopila, co se vlastně děje. Ale Eva jí ještě chvíli šeptala vzrušující slovíčka, takže za chvíli pochopila, co se po ní chce. Vytáhla prsty z Denisiny kundičky, strčila si je do pusy a ochutnala. Její tělo se přitom podvědomě celé roztřáslo.
„Líbí se ti to, mami? Chutnám ti?“ ptala se Denisa, ačkoliv ji mamka nevnímala.
„Žádná odpověď, taky odpověď,“ pokrčila rameny a klekla si jí nad obličej.
„Holky,“ zadívala se na Evu a Kamilu a zachichotala se, „já to vážně udělám!“

Tamara byla jako v nějakém snu. Sice se považovala za bisexuálku, ale vztahy se stejným pohlavím neměla poslední dobou téměř žádné. A přitom v našem domě jsou kromě ní ještě tři sexy holčičky. Střízlivá by si to nikdy nepřiznala, ale teď ji sexy tělíčko, co měla před sebou, nesmírně vzrušovalo. Ani si neuvědomovala, komu patří. Natáhla ruce, položila je na kulaťoučký zadeček a přitáhla si lákavou pochvičku blíž k ústům, aby ji mohla znovu ochutnat.

Když Denisa ucítila, jak mamčin jazyk vklouzl mezi její vlhké závojíčky, podlomily se jí kolena a málem se skácela. Naštěstí u ní byla Eva, aby ji podepřela.
„Denča o tomhle básní už několik nocí,“ podotkla Kamila, ale nikdo ji nevnímal.
„No, než skončí tahle noc, tak si to chci s mamkou taky vyzkoušet!“ mrkla na ní Eva.
„Neměly bysme toho nechat? Tohle je fakt divný! Když to děláme spolu nebo s bráchou, tak je to jenom sranda, ale tohle už je vážný!“
„No, nevím, Kamí. Já bych si to radši užila. A jí se to taky líbí,“ zazubila se Eva.
„Ale ona o sobě neví, jak je vožralá,“ namítla Kamila. Ale marně, protože Eva už ji neposlouchala.
„Nedrž mě! Pusť mě!“ začala si totiž stěžovat Denisa. Eva se jenom zašklebila a udělala, co nadržená sestřička chtěla. Neuběhlo ani pár vteřin a už ležela na mámině těle v lesbické 69.
„Vona si jí fakt zabere celou pro sebe! No věříš tomu?“ otočila se Eva na Kamilu.
„Měly bysme jí nechat, ať se vyspí! Tohle je fakt divný!“
„No, já se na ně nebudu jenom dívat!“ pokrčila rameny Eva, která Kamilu snad ani neposlouchala, a po kolenou se doškrábala na druhou stranu postele, mezi poloroztažené mamčiny nohy.
Oběma rukama chytila šortky, které měla máma v půlce hladkých stehen a jedním pohybem je stáhla. Vzápětí ji chytla za kolena, doširoka roztáhla mamčiny dlouhé štíhlé nožky a sklonila se k lákavé skulince. Okolo vykukujícího poštěváčku už kroužila Denisa vlhkým jazýčkem a dokonce ho i vsála mezi své měkké rtíky. Eva se olízla, sklonila se níž a pomalu olízla těsnou sevřenou dírečku. Růžové závojíčky se pomalu rozestoupily a její jazyk se zabořil do sladké kundičky.

„Nech mě ji, to je moje maminka!“ začala opile blábolit Denisa a snažila se sestru odstrčit. Eva se rozesmála, ale nechtěla zůstat stranou. Místo toho se přesunula k mámině hlavě, párkrát si odkašlala a hlubokým chraplavým hlasem se jí zeptala:
„Líbí se ti to, mami?“
„To seš ty, Eví?“ zašeptala Tamara, aniž by se namáhala otevřít oči.
„Pořádně tuhle kundičku vylízej!“ dodala místo odpovědi. Ale překvapeně sebou trhla, když zjistila, že mamčiny ruce jí pevně chytly za obličej a přitáhly si ji blíž.
„Evičko, to já přece nemůžu,“ zachichotala se Tamara, ale místo Denisiny kundičky začala líbat Evin obličej. Denisa nespokojeně zavrtěla boky a Eva okamžitě věděla, co bude následovat.
„Vylízej jí vobě dírky, mami!!“ zašeptala neúprosně. Maminka se při tom pokynu jen roztřásla a vzápětí začala jazykem dráždit střídavě pičku i zadeček, nacházející se před jejími ústy.

„To je hodná holka,“ pochválila ji Eva a pohladila ji po vlasech. Strašně ji vzrušovalo, když mohla rozkazovat Denise, což ovšem byl jen takový okresní přebor, zatímco tohle byla extraliga. EXXXtraliga. Tohle by přece mělo být naopak a matka by měla přikazovat dceři a ne naopak. Eva si vklouzla několika prsty do kundičky a vybavila si několik týdnů starou vzpomínku, když jí mamka vynadala za nepořádek v pokoji.
„Teď ochutnej tohle!“ zašeptala a přisunula ji svoje prsty pokryté krémovou vrstvičkou ke rtům. Tamara se vůbec nerozmýšlela a začala nabízené prstíky okamžitě olizovat. Eva si opět vybavila, jak se na ní mamka naštvaně tvářila, kdykoliv něco provedla, a celá se při pohledu na ní roztřásla.

„Polykej!“ poručila a v hlavě si vzpomněla, jak ji jako malou jednou máma v rozčilení ohnula přes kolena a naplácala ji na zadek. Sice zaslouženě, protože tenkrát asi pětiletá Eva vzala Tamařinu učebnici mikrobiologie a prohodila ji skleněným oknem z pátého patra. Kombinace těch dvou vjemů, vzdálené vzpomínky na výprask a současně mámina povolného těla polykajícího její šťávičky na ní zapůsobily nepředvídatelnou silou. Několikrát zalapala po dechu, ale z úst se ji nevydrala ani hláska. Vzápětí si volnou rukou přikryla pusu, aby nevykřikla, a svalila se na postel ve velice nezvyklém, ale přesto intenzivním orgasmu. Nikdy se ji totiž nepovedlo udělat se, aniž by měla něco v kundičce.

„Li… li… lízej ji,“ zašeptala roztřeseným hlasem, zabořila hlavu do peřin a začala tiše vzlykat. Tamara okamžitě uposlechla. Rukama si k sobě přitáhla blíže horké tělíčko, které na ní leželo, a zabořila se obličejem do vlhké pochvičky. Ale dlouho tam nevydržela a její ústa se zanedlouho přesunula na druhou, těsnější dírečku. Denisa je totiž po ní, obě jsou nesmírně ujeté na anální sex.

Denisa ji nyní klečela na obličeji, rukama se opírajíc o zdvihající se Tamařina ňadra. Lízání obou dírek na ni bylo příliš. Navíc celý zážitek ještě umocňoval fakt, že jazyk řádící nejen v tekoucí štěrbince, nýbrž i v úzkém zadečku, patří její šíleně krásné mamince. Tudíž to netrvalo dlouho, než se z ní s vášnivými výkřiky („Mamí!!!!“) skulila a přitiskla se k opodál ležící Evě.
Kamila se zvedla a zadívala se na mamku. Ta se na ní také dívala, ale pohled měla zahalený alkoholovým oparem.
„Pojď ke mně, zlatíčko, já ti chci vylízat kundičku,“ zaprosila.
„Kdybys mi to řekla včera, možná bych se nechala,“ ušklíbla se Kamila.
„Ne, nechoď pryč,“ natáhla k ní prosebně ruku mamka, „udělám, co budeš chtít, pojď sem, prosím, prosím.“
„Jdi spát!“ odsekla Kamila, zvedla se z postele a zhasla světlo. Když si začala čistit zuby, z vedlejšího pokoje se opět ozvalo sténání. Neměla chuť se k nim zpátky vracet, ale přesto bylo i přes dveře docela dobře slyšet.

„Hele, sledujte!“ (Denisa)
„Mami, víš, že je to Denisa, kdo tě zrovna prstí?“ (Eva)
„Mmmm…“ (Mamka)
„Denča, tvoje vlastní dcera, má skoro celou ruku v tvojí buchtičce, víš, jak je to strašně vzrušující?“ (Eva)
„Ne, to né!“ (Mamka)
„Zavři oči a vychutnej si to. To je naše Deniska, která tě teď prstí, jen si to pořádně užívej!“ (Eva)
„Mám v mamce celou ruku, mám v mamce celou ruku, mám v naší mamce celou svojí ruku!“
„Tak si představ, mami, že Denisa má celou ruku v tobě. Celou ruku až po zápěstí! Jen si to představ! Celou svojí ruku!“
„Ne! To nemůžu! Já a Denisa, to nejde! Já jsem její máma… Ne! To nejde! To nesmíme! Ne! Ne! Ne! NEE!NEEE!“

Kamila si dala ručník pod hlavu a pokusila se usnout ve vaně. Bylo jí jasné, co se vedle právě stalo, ale měla už všeho plné zuby. Teď jenom doufala, že ta nadržená trojice konečně usne.
„Líbilo se ti to, mamí?“ vypískla Denisa a Kamila si naštvaně povzdechla.
„To bylo úžasný, jak jsi do mě strčila celou ruku, to bylo vážně něco, něco neskutečnýho, to si nedokážeš snad ani představit…“ blábolila Tamara.
„Ne, mami, to si nedokážu představit.“
„A chtěla bys?“

Znovu se ozvalo sténání, do toho Eva očividně mamku povzbuzovala.
„Ne, to už je moc, to bolí!“
„Do toho, mami, strč do ni celou ruku, mami, ona to zvládne.“
„Lízej mě, LÍZEJ!!“ zaječela Eva.
„A je tam! Mám jí celou v tobě!“
„Já to nepřežiju, já asi umřu,“ začala vzlykat Denisa, ale přitom nepřestala skučet blahem.
Kamila si dala druhý ručník na hlavu, zavřela oči a konečně se jí povedlo usnout.

*************************************

Konečně se Tamaře podařilo rozeznat sny od reality. Zdálo se jí střídavě o incidentu v autě, který byl prokládán podivnými vjemy, kdy se její tělo třáslo jako při orgasmu. Hlava ji jenom třeštila vypitým vínem a měla neskutečně sucho v krku. Ale její tělo ji ještě neposlouchalo a nedokázala ani otevřít oči. Začala proto v duchu počítat a asi na potřetí se ji povedlo dostat se až ke stovce. To už se její hlava tolik nemotala a začala vnímat víc věcí. Například velmi příjemný pocit, který pramenil z toho, že obě její dírky byly příjemně roztažené a něčím vyplněné. Naopak, jednu nohu měla zcela znecitlivělou, asi přeleženou. Oční víčka stále nereagovala na příkazy z mozku a tak se snažila aspoň si vzpomenout, kde vůbec je a co je vlastně za den. Ale nešlo to, nebyla si schopná vybavit vůbec nic.

Vedle ni se náhle něco pohnulo a ucítila, jak se ji něco dotklo. To probudilo její spící reflexy, pohnula hlavou a oči se otevřely. Párkrát sice musela zamrkat, než ji zrak začal fungovat, ale nedávalo ji to smysl, protože před obličejem viděla něčí nohy. Ale víc toho nerozpoznala, protože celý svět se roztočil jako na kolotoči. Raději oči znovu zavřela.

„Kde to jsem?“ zamyslela se Tamara a snažila si vzpomenout. Její tělo už se začalo probouzet, tak zkusila znovu otevřít oči. Podívala se kolem sebe. Ale ten pohled ji tak vyděsil, že vzápětí oči zavřela a roztřásla se.

„Ne, to ne, to ne, to není možný, tohle ne,“ opakovala si vyděšeně. Ale znovu na moment oči otevřela a pohled se vůbec nezměnil.

Sama na sobě měla pouze noční košili, kterou byla vyhrnutá hodně vysoko a odhalovala jedno prso. Ale to nebylo to nejhorší. Vedle ni totiž ležela Denisa, úplně nahá. Ale ležela tak, že právě její nohy měla Tamara vedle hlavy, zatímco Denisa měla hlavu položenou na jejím stehně. Ale to také nebylo to nejhorší. Denisina ruka totiž byla v jejím rozkroku a Tamara zřetelně cítila několik prstů, které vyplňovaly její dírky. To už nebylo pochyby o tom, z čeho vznikaly ty pěkné pocity.

Začala si vybavovat události předchozího dne. Začátek výletu, nákupy a kino. Pak přišla cesta autem, při které upadla do mikrospánku, a málem došlo k bouračce. Pak následoval příjezd do hotelu a dál?
Snažila se ze všech sil si vzpomenout. Vybavila si ještě, že ležela ve vaně.

„Někde tady musí bejt i Evča,“ pomyslela si. Zhluboka se nadechla, znovu otevřela oči, zvedla hlavu a rozhlédla se kolem sebe. Eva ležela stočená do klubíčka na druhém konci postele. A taktéž nahá. Tamara nechápavě zakroutila hlavou, když zjistila, že Eva ze spaní cucá její palec u nohy.

„Co se to stalo? Co se sakra stalo!!!?“ opakovala si zděšeně. Znovu se rozhlédla kolem sebe a zrak jí padl na několik prázdných lahví od vína, které se válely kolem. Ještě víc se vylekala, když ucítila, jak se Denisina ruka lehce pohnula a palcem přejela po vztyčeném poštěváčku.
„Co se to děje? To musí bejt nějakej sen! Tohle přece není možný!!“
Ale stále víc a víc si uvědomovala, že nespí. A stále jasněji cítila Denisiny prstíky ve své pičce a ve svém análku a Eviny rtíky cucající její palec u nohy. Také si uvědomila, že ve vzduchu je zřetelně znatelné aroma sexu.

Tamara se velmi opatrně pokusila rozplést z hromady nahých dívčích tělíček, což se ji po chvíli skutečně povedlo. A dokonce se povedlo žádnou z dcerek nevzbudit. Celá bledá na sebe natáhla první tričko, po kterém sáhla, na vratkých nohou doklopýtala do koupelny, kde si sedla na záchod a začala vzlykat.

„No ty vypadáš,“ ozval se unavený hlas. Tamara překvapeně zamrkala, rukou si otřela slzy a uviděla rozcuchanou Kamilinu hlavu, vyčuhující z vany.
„Co… co tady děláš?“
„Spím. Teda spala jsem,“ zkřivila obličej Kamila. Ona vana totiž není to nejlepší místo na spánek, což bylo znát podle kruhů pod očima.
„Proč tady? V posteli přece…“
„V posteli jste byly vyvalený vy tři,“ odvrátila Kamila obličej.
„Ale vana?“
„Ještě předevčírem jsem spala na zemi ve spacáku. A vana aspoň nemá kameny a kořeny. Jau!“ vyjekla a pokusila se posadit. Když se jí to povedlo, začala se protahovat a u toho se šklebila, jak měla přeležené celé tělo. Obě dvě na sebe koukaly a ani jedna nevěděla, co říct.

„Bude ti vadit, když se vosprchuju?“ zeptala se konečně Kamila. Tamara jen zavrtěla hlavou. Kamila si vlezla do sprchového koutu, zatáhla za sebou závěs a přehodila přes něj oblečení. Tamara si náhle uvědomila, že ona je stále kromě trička nahá. To zřejmě nebylo její, protože končilo těsně pod jejím rozkrokem, ale samo se neustále vytahovalo výš. Nohy se jí třásly a neměla sílu se zvednout. Navíc ve vedlejším pokoji zřejmě spaly stále nahé její další dvě dcery.

Když se ozval zvuk padající vody, uvědomila si nepříjemný tlak v podbřišku. Ale věděla, že kdyby se teď vyčurala a spláchla, tak by ji Kamila přizabila. Překřížila nohy a vrtěla se, dokud konečně voda nezastavila. Úlevou zavřela oči a místností se rozlehl typický zvuk padajícího pramínku vody do vody.

Když konečně otevřela oči. Před ni stála Kamila, v očích ublížený výraz.
„Co se děje?“ zeptala se.
„Víš,“ kousla se Kamila do rtu a zadívala se na ní. Vypadala unaveně a smutně. Ale zavrtěla hlavou a zhluboka se nadechla. „Vypadáš jak štětka, mami. To se děje!“
„Prosím?“ nazvedla oči Tamara a snad by se i postavila, kdyby ji poslouchaly nohy.
„Sedíš tady polonahá na záchodě, po takový podělaný noci. A to si úplně pamatuju, cos mi ráno říkala! Prostě se to nestalo! Nebudeme vo tom mluvit,“ snažila se napodobit její hlas. Sice jí to moc nešlo, ale Tamara poznala, co má Kamča na mysli.
„Vždycky jsem tě vobdivovala, ale teď o tom začínám pochybovat.“
V odpověď ji přišlo pouze nechápavé zakroucení hlavou.
„Mně řekneš kdoví co, když jsem s tebou včera ležela v posteli, řekneš mi, že se o tom nebudeme bavit, že se to nestalo. A ten stejnej den se potom vychrápeš s těma dvěma,“ hodila hlavou směrem ke dveřím. Tamara stále nereagovala.
„Ale to není to nejhorší. My jsme se spolu tak akorát držely a daly si pusu. Ale s nima?“ odvrátila Kamila hlavu. Teď vypadala spíš znechuceně.

„Kamilo, já byla… já se prostě napila! A navíc si skoro nic nepamatuju.“
„Tak já ti to připomenu,“ odpověděla hořce Kamila.
„Leželas na posteli nahá jako nějaká štětka s roztaženýma nohama, nechala ses lízat od Denči a Eva ti seděla na obličeji a pro změnu jsi lízala ty jí!“
„Cože?“
„To nebudu vopakovat znova,“ kousla se Kamila do rtu, „ale těžko se na tebe teď podívám jako na svojí mamku.“
„Kamilo, já bych nikdy…“ začala Tamara větu, ale nedokončila ji, protože se musela bleskurychle otočit, kleknout si k záchodu a nechat volnou cestu obsahu žaludku. Když konečně zvedla hlavu a podívala se na dceru, viděla, že se tváří smutně, ublíženě a znechuceně. Zhluboka se nadechla a konečně se jí povedlo postavit se na nohy.
„Kamí, prosím,“ natáhla k ní ruce. Ale Kamila ustoupila o krok zpátky a v očích měla slzy.
„Nech mě bejt! Radši si zalez za Evou a Denisou! A můžete se spolu znova lízat!“

S těmi slovy opustila koupelnu a během minuty se ozvalo i další bouchnutí dveří. Tamaře se znovu podlomila a svezla se zpátky na studenou zem. Když znovu zavrzaly dveře, zvedla hlavu a uviděla rozcuchané obličeje Evy a Denisy. Naštěstí jen obličeje a ona doufala, že už se oblékly.
„Kde je Kamila?“ zeptala se jich.
„Vzala si boty, kabelku a někam zmizela. Co se stalo?“
„Já ani nevím, Denčo. Kamila říkala, že se něco v noci stalo, a já…“
„Stalo, trochu jsme si zablbly,“ pokrčila rameny Eva. Už byly obě dvě v koupelně a zděšená Tamara si uvědomila, že jsou stále nahé.
„To nemůže bejt pravda! Holky, že to není pravda?“ zatočila se Tamaře hlava. Denisa celá rozzářená pouze přikývla hlavou a Eva se jen zazubila.

„To ne, jestli je to pravda, tak mě zavřou, vždyť to přece nejde,“ šeptala zdrceně.
„Mami, to bylo tak strašně nádherný a tobě se to v noci taky strašně líbilo!“ oznámila jí vesele Denisa a sedla k ní na zem. Ruku automaticky položila na Tamařino stehno, které z toho doteku vyskočila husí kůže. Prstíky se pohnuly a téměř se dotkly její růžové kundičky…
„Deniso! Co to děláš!“
„Já… já… já nevím…“ zakoktala se Denisa a ucukla rukou pryč. Zadívala se na ní a Tamara jí v očích viděla strach a nejistotu.
„Promiň, Denčo, já si vůbec nic nepamatuju! Mám to celý takový zamlžený. Večer jsme pily a najednou je ráno, jsme nahý a ty věci, co mi Kamča řekla…“
„Jestli ti řekla, že jsme se spolu vyspaly, tak si nevymejšlela, mami,“ pokrčila rameny Eva, „fakt jsme se včera pořádně rozjely! A bylo to super, i tobě se to strašně líbilo.“

Tamara znovu zavřela oči a prudce zatřásla hlavou v naději, že je to všechno je sen, ze kterého se probudí. Ale nic se nestalo, když otevřela oči, stále seděla v noční košili na zemi v koupelně hotelu a její dvě dcerky jí zvědavě pozorovaly. A obě byly nahé.
„Jděte se oblíct,“ poprosila je. Sice se zdráhaly, ale postupně obě opustily koupelnu. Tamara se horko těžko postavila na nohy, došla k umyvadlu a opláchla si obličej. Zadívala se na sebe a opakovala si v duchu, že to přece nemůže být pravda.
Když otevřela dveře do pokoje, do nosu ji praštila vzrušující vůně sexu, což jí ještě víc zděsilo. Ale už věděla, co musí udělat.

„Holky,“ oslovila dcery sedící na posteli, „nic z toho, co jste mi teď říkaly, se nestalo. Nezlobte se na mě, ale nestalo se to. Byl to prostě jenom hloupej sen.“
„Ale mami! To přece…“ přerušila jí Eva, ale Tamara se nedala.
„Ticho!“ zvýšila hlas a Eva automaticky zavřela pusu. Společně s Denisou ji nechápavě pozorovaly a čekaly, co jim ještě poví.

„Kolikrát jste mi přece říkaly, že se vám zdál ten samej sen. Tak to, co se stalo v noci, byl jenom další sen. Já o ničem nevím, ale kdyby to byla pravda, tak by mě zavřely za pedofilii a sexuální zneužívání.“
„Ale nám už bylo osmnáct! A ty jsi nás rozhodně do ničeho nenutila! Nám se to líbilo!“ přerušila ji Denisa.
„Ne, do ničeho jsem vás nenutila, protože jsem se vožrala a usnula jsem. A vám se něco zdálo. Nějakej hloupej sen. Taky jste se napily, takže nemůžete vědět, co se stalo. A ať mi budete říkat cokoliv, tak vám to už neuvěřím!“

„Ale vždyť je to pravda, my si nevymýšlíme,“ podotkla tiše Eva, zatímco Denisa měla jen šokovaný výraz v obličeji.

Autor

Navigace v seriálu<< Story 38 – Dámský výlet 1.Story 40 – Kuřba s překvapením >>
4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Lesbický family grupík se nádherně rozjel. Jedinou vadu vidím v tom, že se již asi nedovíme, jak to pokračovalo a jak to skončilo.

Trysky

Je velká škoda, že Laura skončila s psaní. Tahle série byla perfektní. Ale přeju jí, aby se dala co nejdříve do pořádku, to je nejdůležitější.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x