Story 44 – Kalhotky

Toto je 47 díl z 47 v seriálu Story

*Od zážitků, popisovaných v minulých dílech, uběhlo několik dní (pro lepší orientaci doporučuji zopakovat si pár předchozích dílů našeho vyprávění).*

Původně jsem nepředpokládal, že budu doma s mamkou sám a na náš společný, ale nepříjemný zážitek se pozapomene. Ale nakonec všechno dopadlo jinak.

Ačkoliv musím podotknout jednu věc. Píšu nepříjemný, ale ve skutečnosti si teď daleko víc uvědomuji onu realitu. Mamka je prostě prvotřídní, štíhlá, vysoká, sexy, blond milfka s úžasným, bezchybným tělem, o které se pravidelně stará. Přitom nelze nezmínit její úžasná prsa, perfektní zadek a nekonečně dlouhé nohy. A k tomu navrch je i neskutečně krásná v obličeji. Dřív jsem to tak nevnímal, pouze různí kluci na ni měli narážky, což jsem přecházel mávnutím ruky a párkrát i pěstí do obličeje… Ale teď, po tom, co mi vykouřila ptáka a pak mi vlezla do pokoje ve chvíli, kdy jsem zrovna koukal na péčko, jsem ji daleko více vnímal právě jako velice vzrušující a nádhernou ženu. A navíc mi při myšlenkách na ni pěkně stálo péro.

Ale zpátky k příběhu.

Taťka dostal v práci (namísto peněz) nabídku na neplánovanou dovolenou. Jednalo se o vinné sklípky na Moravě. Spousta alkoholu, k tomu koupání, také nějaké hrady, kultura atd. Prostě bylo potřeba utratit peníze, aby se nemusely platit zbytečně velké daně.
„No nevím. Dneska mi to šéf řekl a mám mu zítra dát vědět, jestli o to mám zájem.“
„No jo, ale já mám teď to divadlo a pozítří musím na zkoušku,“ zareagoval jsem okamžitě.
Ta nabídka sice zněla lákavě, ale nemohl jsem jen tak vypadnout ze zkoušek. Premiéra nové hry se blížila a bylo potřeba využít každé minuty ke zkoušení.
„Já bych jela!“ rozzářila se Denisa.
Svou brigádu v servisu s počítači měla totiž dost na háku. Její vedoucí byl rád, že vůbec někoho schopného, ochotného a spolehlivého našel a těžko mohl Denču, coby velmi schopnou ajťačku, vyhodit, protože nikoho lepšího by nenašel.
Ale nikdo další kromě mě a Denisy se nevyjádřil. Kamila se mračila (poslední dobou ostatně jiný výraz neměla) a Eva začala okamžitě něco cvakat do mobilu.

„Je to fakt blbý, ale zejtra mu musím říct, jestli tam chcem jet,“ zamračil se omluvně táta.
„Já to chápu,“ ošila se mamka, „ale takhle ze dne na den je to vážně nešikovný.“
„To je slabý slovo. Šéfík mi kvůli nějakým problémům nemůže proplatit přesčasy a už zaplatil tuhle šaškárnu. Jenom mi o tom, kokot, zapomněl říct. Nebo mi o tom řekl a já, kokot, na to klasicky zapomněl. Ale každopádně zejtra mu musím říct, kolik míst bych chtěl.“
„Já musím zavolat do nemocnice,“ omluvila se mamka a s mobilem u ucha odešla z místnosti.
V místnosti se rozhostilo zvláštní ticho. Taťka na nás omluvně koukal a čekal, jak se k neočekávané nabídce postavíme, zatímco my koukali do mobilů a zjišťovali situaci.

„Jupí!“ vykřikla Eva, „pojedu!“
„Super!“ rozzářil se tatík, „teď už jsme tři, takže s tím můžeme najisto počítat!“
„Cože?!“ ozvala se uraženě Denča, „takže kdybych byla pro jenom já, tak by nic nebylo? To snad ne!!“
Táta sice začal situaci žehlit, ale Kamila, která doposud přecházela po místnosti sem a tam, hodila naštvaně mobil na gauč.
„Co se děje?“ zeptal se jí.
„Z toho zápasu se nevykroutím, už tak nemáme nikoho na střídačku,“ ušklíbla se.
„A co ty?“ otočil se na mě.
Já také psal smsky různým lidem ze souboru, kteří by byli schopní posoudit dopady mé nepřítomnosti.
„Zatím to moc nevypadá. Počká to do rána?“
„Do rána jo, ale do osmi musím dát starýmu vědět. Ale zkus to nějak vyřešit. Jinak s náma pojede ten kokot Sedláček.“
To je tátův kolega, který u nich ve firmě sice pracuje o řadu let déle než on, ale nemá zdaleka tak dobré výsledky a s naším tátou nevychází zrovna nejlépe. Něco jako major Frank Burns v seriálu M.A.S.H.
„Ten né,“ povzdechla si Denča, která tatíkovi častokrát vypomáhala s počítači, a tak měla možnost ho poznat.
„Nějak to vymyslete, všechno zrušte, najděte si nějakou náhradu, ale udělejte to!“ otočila se na mě a na Kamilu.
„Zkouším to, co myslíš?“ zareagoval jsem já, zatímco Kamila jen zakroutila hlavou.
„Špatné zprávy,“ ozvalo se od dveří.
„Tu službu mi už nevymění. Karel už je v Itálii a kvůli téhle hurá akci se určitě vracet nebude.“

Karel je takový starší pán kousek před důchodem, je to mámin kolega, se kterým se navzájem střídají v ordinacích v okolních vesnicích. A jestli už je na dovolené, tak to znamená, že má teď mamka navíc i jeho pacienty.
Tátovi to očividně bylo dost nepříjemné, ale zkoušel ještě chvíli Kamilu a mamku nějak přemluvit, jestli by nemohly změnit názor. Ale mamka jen bezradně kroutila hlavou, protože opravdu neměla na vybranou a Kamila několikrát odvětila, že to nejde, než odešla naštvaně pryč, aby nemusela na nic dalšího odpovídat.
Když mě ráno v sedm probudil (protože vyrážel do práce), aby se mě zeptal, jak to vypadá se mnou, já mu musel říci, že zůstávám doma.
„Já fakt nemám jinou možnost,“ omlouval jsem se mu.
„Já to chápu,“ povzdechl si, „doufám, že mě nebereš vážně, když si z toho tvýho divadla dělám furt prdel. Ale dokud ti to jde, tak se toho drž!“
Ještě přidal několik dalších vět, ve kterých mě pochválil za to, co dělám. Byl jsem z toho popravdě trochu mimo, protože jsem nebyl zvyklý, že by mě právě za moji divadelní činnost táta někdy pochválil. Vysvětlil jsem si to tak, že ještě napůl spal a netušil, co vlastně povídá.

Nakonec to tedy dopadlo tak, že doma zůstala mamka se mnou a s Kamilou, zatímco táta s Evou a Denisou vyrazili na služební výlet.
Den uběhl vcelku normálně, ráno jsem vyrazil na brigádu v pivovaru, odpoledne jsme se s klukama toulali po městě a v podvečer jsem zapnul počítač, protože bylo potřeba postřílet teroristy v Counter Strike. Když jsem byl zrovna v nejlepším, přišla ke mně mamka.
„Čau.“
„Čau,“ kývnul jsem hlavou, ale ruce jsem měl stále na klávesnici a myši a oči přilepené k obrazovce. Navíc jsem si pomyslel, že kdybych se na ni podíval, určitě by se mi postavilo péro.
„Udělala jsem jídlo.“
„Dobře,“ odvětil jsem.
Ale ještě jsem potřeboval dohrát několik kol. Právě jsem byl v týmu, který hrál proti nějakým rusákům a bylo to dost vyrovnané. Ne že bych byl mistr světa (spíš naopak), ale nechtělo se mi ještě odcházet. A samozřejmě jsem chtěl vyhrát a nakopat bolševikům prdel. Ten pocit je vždycky k nezaplacení.

„Tak to snad vypneš, ne?“
„Já to nemůžu vypnout, ještě dvě kola.“
„Tak to zapauzuj.“
„To je online hra, ta se nedá zapauzovat,“ protočil jsem oči v sloup.
Sice jsem jí tohle už kolikrát vysvětloval, ale mamka mi přesto vždycky říkala, ať hru zapauzuju, bez ohledu na to, jestli to byl single-player nebo multi-player.
„To je ale blbost,“ ušklíbla se, když na obrazovce vybouchla bomba, kterou jsem s dalšími spoluhráči bránil.
„No jo, já celý dopoledne koulel s borcema sudy, tak si chci dát voraz,“ pokrčil jsem rameny a zazubil se na ni.
„Jo, tak já byla od rána v práci, a když jsem přišla, tak jsem musela uklidit, sundat ze šňůry prádlo a teď jsem ještě uvařila,“ podotkla sarkasticky.
„No jo,“ chtěl jsem se bránit.
„Žádný no jo, když už jsem to uvařila, tak to půjdeš sníst, mladíku!“
„Ale mami, to přece chvíli počká!“

Povzdechla si a zakroutila beznadějně hlavou. Otočil jsem se zpátky k monitoru, kde začínalo další kolo. Zničehonic ale obrazovka zčernala. I počítač přestal vydávat zvuky. Překvapeně jsem se otočil a uviděl mamku, která klečela u zásuvky, v ruce držela kabel a u toho se potměšile usmívala.
„To se tahle nemá vypínat. Jenom to rozbiješ,“ ohradil jsem se naštvaně.
„No jo, ale aspoň už vaše veličenstvo nic nezdržuje.“
S povzdechem jsem se zvedl a šel za ní do jídelny. Přitom jsem si nemohl pomoci a sledoval její kulatý zadeček, kterým celou dobu svůdně kroutila. Měla na sobě krátké šortky, které krásně zdůrazňovaly křivky jejího pěkného pozadí a odhalovaly její nekonečně dlouhé nohy. Znovu jsem ucítil, jak mi začíná stoupat péro.

U stolu už seděla Kamila a koukala do mobilu. Dojedli jsme večeři (atmosféra byla velice tichá a napjatá), když jsem se ségry zeptal:
„Jdeš dneska běhat?“
Neodpověděla, ale jen pokrčila rameny.
„Tak já půjdu s tebou“
„Nepůjdeš!“ odsekla mi.
„Proč ne?“
„Prostě proto!“
„Proč?“
„Chci bejt sama! A ty bys mi stejně nestačil!“ pronesla naštvaně.
„Hele,“ ohradil jsem se, „ty seš teď nějaká divná! Co ti přelítlo přes nos?!“
Kamila se zamračila:
„Zeptej se mámy, idiote!“
A s těmi slovy se zvedla a odešla, zatímco já jen vykulil oči.

„Neříkej mu tak!“ okřikla ji mamka.
Kamila se zastavila, ušklíbla se a pokračovala v chůzi pryč z místnosti.
„Co tím myslela?“ otočil jsem se na mamku.
„Nic,“ odvětila tiše mamka, „a Kamila to tak nemyslela,“ dodala.
„Co jak nemyslela?“ zeptal jsem se nechápavě.
„To idiote,“ zakroutila mamka hlavou a povzdechla si.
„Aha,“ podotkl jsem, ale nic dalšího jsem neříkal.
Podíval jsem se na mamku a čekal, že něco řekne, ale koukala z okna a nervózně si pohrávala s konečky vlasů. Už jsem jí ani nekoukal na zadek, protože ta situace mě spíš děsila a téměř vůbec nevzrušovala.

„Já zapnu televizi, jo?“ položil jsem jednoduchou otázku.
Taky se mi úplně nechtělo trávit s ní tichou hodinku. Zvláště po tom našem velmi zvláštním zážitku.
„Co? Jo, klidně,“ zareagovala a v její reakci byla znát lehká úleva, že se spolu nemusíme bavit.
Zapnul jsem televizi, kde zrovna běžel AZ kvíz.
„Kam jdeš?“ ozvala se mamka, když jsme uslyšeli bouchnutí dveří.
„Pryč,“ pronesla Kamila a v jejím hlase byla znát podivná arogance až nenávist.
„A kam?“ zeptala se mamka a lehce zvýšila hlas.
Ten se jí třásl a byla v něm cítit nervozita.
„Za Honzou. Ty ho tady přece nesnášíš.“
„Cože? To není pravda, že ho nesnáším, co sis to vymyslela? A když se mnou takhle budeš mluvit, tak za ním teda rozhodně nepůjdeš!“
„Tak jdu za kámoškou“ odsekla Kamila.
„Cože? Za kterou?“
„Co je ti po tom? Vždyť je to fuk,“ protočila sestra oči, otočila se a odešla.
„Jak to se mnou mluvíš, Kamilo? Já jsem tvoje matka, a když řeknu, že nikam nepůjdeš, tak nikam nepůjdeš!“ zvýšila ještě víc hlas mamka, téměř křičela, ale nemělo to žádný efekt, protože Kamila už byla pryč.
Mamka téměř zbělela a podívala se na mě. A jak normálně vypadá o deset let mladší, tak teď vypadala najednou o dvacet let starší, úplně jsem v ní viděl babičku. Zatřásl jsem se, naprázdno polkl a rychle otočil hlavu zpět k televizi.

Koutkem oka jsem vnímal, že přechází sem tam po kuchyni, bere do ruky věci a zase je pokládá. Když otevřela skříňku s talíři a začala je přerovnávat, musel jsem se zvednout.
„Já jdu taky ven,“ prohodil jsem, protože z jejího chování mi vyskakovala husí kůže.
„Počkej,“ zastavila mě tichým sevřeným hlasem.
„Co se děje?“ podíval jsem se na ni.
Docela se mi ulevilo, že už neměla takový šílený výraz, ale působila naopak nesmírně unaveně. Ale pořád stejně staře.
„Nezůstal bys tady? Se mnou? Prosím,“ zněla už naopak zoufale a napjatě.
„Mami, já…“ chtěl jsem se začít vykrucovat, ale nenechala mě promluvit.
„Pustíme si nějakej film. Nebo si zahrajeme nějakou hru. Třeba pexeso – to vás vždycky bavilo, když jste byli menší,“ naléhala na mě.
Té vzpomínce jsem se musel pousmát. Pexeso jsem nehrál už několik let, kdoví jestli doma nějaké máme?
„Nebo si můžeš zkoušet tu svojí novou roli a já bych tady jen seděla a poslouchala tě. Prosím.“
Teď už na mě nepůsobila děsivě nebo zoufale, spíš smutně. Hlavně mi přišlo, že nechce být sama.

„A na jakej film by ses chtěla kouknout?“ zeptal jsem se.
V hlavě mi přitom okamžitě vyskočila vzpomínka, jak přišla ke mně, zatímco jsem sledoval péčko a přidala se ke mně. Napadlo mě, jestli by si to nechtěla zopakovat. Ale když jsem viděl, jak zdrceně vypadá, tak jsem tu myšlenku rychle odehnal. Jakmile mamce došlo, že bych s ní doma zůstal, do jejího bledého obličeje se náhle vlila barva a před očima mi opět omládla. Tak trochu jako Theoden v Pánovi prstenů (ve Dvou věžích).
„To je jedno, uděláme cokoliv budeš chtít! Víš co? Já si dám sprchu a zkusím něco vymyslet.“
„Dobře,“ přikývl jsem.
„A neuteč mi,“ zahrozila pobaveně prstem, čemuž jsem se jen pousmál. Otočil jsem se zpět k televizi a přemýšlel, co asi vymyslí. Na jednu stranu jsem měl trochu strach z toho, že s ní budu sám. Zatím jsme se totiž nijak nebavili o tom, co se mezi námi stalo a kvůli tomu jsem se cítil zvlášť nepříjemně. Je to taková neuzavřená záležitost. Sice mě dost vzrušovalo, co se mezi námi stalo, ale vůbec jsem netušil, jak se k tomu staví mamka. Asi musela být sama sebou dost zhnusená. Ale přitom jsem viděl, jak si z prstů olizuje moje semeno. Tak co si o tom mám myslet?

V koupelně jsem ze sebe rychle sházela oblečení a zapnula vodu. Doufala jsem, že mi horká voda trochu spraví náladu. Kamila mě svým přístupem znovu úplně rozhodila a teď netuším, jak tu situaci vyřešit.
„Ach jo,“ povzdechla jsem si a podívala se na sebe do zrcadla.
Na svoje štíhlé tělo jsem byla neuvěřitelně pyšná, však jsem se také snažila sportovat a dodržovat diety a výsledky byly krásně vidět. Přejela jsem si rukou přes svoje kulatá, ale stále pevná prsa, po plochém bříšku a zastavila se až v rozkroku. Lehce jsem dvěma prsty objížděla okolo poštěváčku a přitom se pozorovala v zrcadle. Nejen že jsem na svoji postavu byla pyšná, moje nahé tělo mě taky pěkně vzrušovalo. Sjela jsem rukou ještě níž a zjistila, že v okolí kundičky i análku mám malé chloupky.

„Budu se muset oholit,“ pomyslela jsem si a sáhla pro žiletku.
Moje kundička se při dotecích rychle vzrušila a přitom jsem si vzpomněla, jak ráno Riki s holkama odjížděli a jak řekl Jindrovi, že teď se o mě bude muset postarat on. Přitom na mě mrknul a já okamžitě pochopila, na co manžílek naráží. Že by se Jindra měl postarat právě o moje nadržené dírečky. A vzpomněla jsem si, jak mi v tu chvíli ztvrdly bradavky.
Když mi na nohou (a ani mezi nimi) nezbyly žádné chloupky, zavřela jsem oči a nechala na sebe padat vodu. Přitom se mi vybavil můj dnešní sen. Obvykle si je nepamatuji, ale tenhle byl tak bizarní a vzrušující, že se mi pořádně zaryl do paměti.

Kráčela jsem po ulici společně s Rikim, když před námi najednou zastavilo auto a oba nás vtáhli dovnitř. Přes hlavu mi okamžitě přetáhli nějaký hadr a zacpali mi pusu, abych neječela. Po chvíli auto zastavilo a něčí ruce mě z něj vytáhly ven. Dovedli mě do místnosti s velkou postelí, kde mi z hlavy sundali ten pytel. To už jsem zjistila, že naši únosci jsou parta černochů. Donutili mě se svléknout a sami šli také do naha.
A pak to začalo. Nejprve jsem je musela všechny vykouřit. Ze začátku jsem se sice bránila, ale když jsem viděla, že dali Rikimu nůž ke krku, vystrašeně jsem otevřela pusu a nechala je dělat si, co chtějí. A musím se přiznat, že po pár minutách se mi to začalo paradoxně líbit. Do úst a do krku mně strkali svoje dlouhé černé klobásy a já se začala prstit, abych si to taky užila. Když to viděli, jeden z nich mě chytil za vlasy, dovlekl k posteli a přinutil mě, abych si lehla. Okamžitě na mě klekl a svou tlustou kládu mi strčil mezi prsa. Sklonila jsem hlavu a kdykoliv se jeho nateklý žalud přiblížil k mým ústům, okamžitě jsem ho olízla. Na postel vyskočil další černoch, donutil mě pro změnu zaklonit hlavu dozadu a celý svůj dlouhý tuhý úd mi nacpal až do krku. Začal pomalu přirážet a jeho houpající se varlata mě pravidelně pinkala do nosu. První na mě stále klečel, uspokojoval se mezi mými ňadry a přitom mně kroutil bradavkami.

Když mi ústa naplnila horká dávka semene, vytáhl měknoucího ptáka ven. Sotva jsem všechno horké sperma poctivě spolykala, jeho místo už zaujal jiný. Takhle se střídali a postupně se mi jich asi pět vystříkalo do pusy nebo přímo do krku. Přitom si vybavuji, že i do rukou mi strkali ty svoje klacky a nutili mě, abych jim je honila. No, nenechala jsem se moc pobízet a kdykoliv se některý z nich blížil k výstřiku, okamžitě se přesunul k mojí hlavě, abych mohla všechnu jejich smetanu s chutí spolykat.

Když už jim kouření nestačilo, přišla na řadu moje kundička. Dva černoši mi roztáhli nohy téměř do provazu, třetí si mezi ně klekl a okamžitě do mě vnikl. Byla jsem celá promáčená, takže to šlo krásně. Po chvíli začal hekat a než jsem se nadála, udělal se do mě. Celá jsem se třásla, když jeho místo zaujal druhý s ptákem, který měl snad třicet čísel. Neskutečně jsem si užila, jak do mě prudce bušil a než se do mě vystříkal, udělala jsem se asi třikrát. Při posledním orgasmu mi ještě někdo strčil prst do zadečku, což na mě vždycky spolehlivě zafunguje a mému vyvrcholení to vždycky přidá na intenzitě. Když mě začal buchtičku projíždět třetí černoch (který měl pro změnu hodně tlustého ptáka), přitáhli naši únosci z vedlejší místnosti Jindru. Vytřeštila jsem oči, ale nemohla jsem nic dělat.

„Nechte ho, pusťte ho, udělám úplně cokoliv. Cokoliv!“ prosila jsem. Ale marně. Jak už to navíc ve snech bývá, neuvědomuji si, že by některý z těch neznámých gentlemanů vůbec promluvil. Jenom občas zasténal nebo zahekal, když se udělal, ale slovo z nich nevypadlo.
Sice jsem se bránila zuby nehty, ale bylo to naprosto zbytečné. Donutili synka, aby se také svléknul a já mu měla začít kouřit. Nechtěla jsem, ale naznačili mi, že když mu nebudu kouřit já, tak bude můj andílek muset kouřit jim.
„To ne! Já to neudělám! Ne! Mami, pomoc! POMOC!“ zmítal se a křičel, zatímco ho dva drželi a třetí mu strkal svoji černou tlustou kládu k obličeji.
„Nechte ho! Pusťte ho, vy hajzlové!“ sténala jsem.
Frajer s tlustým klackem mi totiž stále tvrdě a hluboko píchal mojí rozmáčenou buchtičku.
Černoch, který mu držel péro u obličeje, nadzvedl obočí a přistrčil Jindru ke mně. Teď jsem měla jeho vybavení přímo před nosem.
„Hlavně mu neubližujte, vy sviňáci!“ procedila jsem mezi zuby.
Jeden z nich chytil moje zápěstí a donutil mě, abych vzala do ruky synáčkův měkký ocas.

„Promiň,“ zadívala jsem se mu do obličeje a začala ho lehce dráždit.
Přitom jsem se musela kousat do rtu, abych nezačala znovu sténat, protože borec v mojí kundičce se blížil do finále. Zároveň jsem cítila, jak mi dva cizí prsty protahují mou vzrušenou zadní dírku a já nechtěla dát před Jindrou najevo, jak moc se mi ta šílená situace líbí.
Když černoch, který mě divoce píchal, začal řvát a stříkat, moje tělo mě zradilo a také se ho zmocnil orgasmus. Abych před synem nesténala rozkoší, přitáhla jsem si jeho penis, který mezitím díky mojí láskyplné péči pěkně ztuhnul, blíž k sobě a začala ho vášnivě cucat a olizovat.
„To je ono, mamí, to je krása!“ vydechl, když se moje rty dotkly jeho tuhého žaludu.
Dívala jsem se mu do očí a pomalu si ho vsouvala hlouběji a hlouběji. Jakmile tlustá kláda vyjela z mojí rozdrážděné a vystříkané kundičky, rozhodla jsem se změnit polohu, klekla jsem si na všechny čtyři a na dalšího adepta zakroutila zadečkem. Jakmile do mě zajel, překvapeně jsem zalapala po dechu, jak se mi to líbilo. Jednou rukou jsem chytla synáčkův ocásek a přitáhla jsem si ho zpátky k sobě. Když jsem ho začala znovu polykat, chytil mě rukama za hlavu a začal do mých úst přirážet. Celou dobu jsem se mu snažila dívat do očí, protože jsem chtěla, aby věděl, že myslím na něj a ne že si užívám velký černý klobásy. A právě ta situace, kdy jsme si zároveň hleděli do očí, mě nesmírně vzrušovala.

„Mami, mamí,“ sténal jako smyslů zbavený, když se mu podařilo zasunout celou délku svého penisu do mých úst a já mu k tomu všemu navrch ještě začala jazykem dráždit pytlík.
Nepřestávala jsem s kuřbou, ani když jsem ucítila, že si nad moje tělo klekl další černoch a zatímco ten první mě stále tvrdě šukal kundičku, ten nový mi dráždil zadeček. Nebál se toho a rovnou do mě vsunul dva prsty, ale dlouho nevydržel a vyměnil je za něco mnohem lepšího. Než jsem se nadála, bušili do mých dírek dva velcí černí ptáci. Přitom jsem stále měla v puse Jindrův ocas.
V té chvíli jsem se bohužel probudila, ale nedalo mi to, probudila jsem Rikiho a i když se ze začátku bránil a chtěl dál spát, celý sen jsem mu pěkně barvitě popsala. Když jsem skončila, byli jsme oba pěkně vzrušení, a co následovalo, asi nemusím popisovat.

Pomalu jsem otevřela oči a vrátila se zpět do reality. Ze sprchy na mě padala voda a já si uvědomila, že mám levou ruku mezi stehny a v každé dírce po dvou prstech. Pravou rukou jsem zastavila sprchu, levou si strčila do pusy a všechny prstíky jsem poctivě olízala. Moje dírky chutnají fakt úžasně…

Z mého přemítání na téma, jak se bude dál vyvíjet můj vztah s mamkou, mě vyrušilo, když se otevřely dveře a ona vstoupila do místnosti. Byla zabalená do zeleného županu, který jí sahal až ke kolenům. Trochu jsem zalitoval, že na sobě nemá něco víc odhalujícího. Ale župan nezakrýval její krásný obličej. Možná se pletu, ale v růžových tvářích měla pěkně vzrušující výraz.
„Dáme film?“ usmála se na mě.
„Máš na mysli nějakej konkrétní?“
„Počkej a uvidíš!“
Že bych mu pustila nějaké péčko? A donutila ho, aby si znovu vyhonil? Ale ne, mám lepší nápad!
Začala se přehrabovat v šuplíku, vytáhla tužku a papír. Asi za dvě tři minuty přišla ke mně a v natažené ruce jí leželo několik přeložených papírků.
„Vyber si, broučku,“ zachichotala se.
Vytáhl jsem jeden, rozložil a přečetl ho.
„Casino Royale… Takže Bond.“
„Nedá se nic dělat, náhoda je náhoda,“ pokrčila rameny, otočila se a šla ostatní papírky hodit do koše.
Ale nevšimla si, že jí jeden vypadl na zem. Ze zvědavosti jsem ho zvedl a přečetl. A jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že i na něm bylo napsáno Casino Royale.
„Mami?“ nadzvedl jsem pobaveně obočí.
„Copak?“ otočila se ke mně.
Když zjistila, že její podvod vyšel najevo, vyprskla smíchy.

„Táta má ve sklepě pivo, tak si pro jedno nebo dvě skoč, ať se na mě nezlobíš,“ mrkla na mě, asi aby si mě usmířila.
Ale to ani nebylo potřeba, ten film už jsem dlouho neviděl a její chování mě docela pobavilo a vůbec nerozzlobilo. Mamka byla totiž většinu času docela vážná, a když se jednou za čas trošku odvázala nebo jenom zavtipkovala, tak jsem to všichni dost oceňovali.
„Jedno pivo nebo dvě piva jsou dohromady tři piva,“ zasmál jsem se upravenou hláškou z pohádky Byl jednou jeden král, ale její nabídku jsem přijal a pro pivo si zašel.
„Vezmi mi taky jedno!“ zavolala ještě za mnou.
To bylo pro mě další překvapení. Ale příjemné překvapení. Vzal jsem jich tedy rovnou šest, čtyři strčil do lednice a dvě přinesl k televizi.
Mamka už seděla na gauči (má tvar písmene L a ona byla uvelebená pěkně v rohu) a v televizi, která byla připojená k počítači, už byla zapauzovaná úvodní scéna. Sednul jsem si vedle ní a pustili jsme film. V průběhu ze sebe shodila župan, pod kterým měla tenkou noční košilku. Bohužel byla osvětlená pouze světlem z televize, takže jsem na ni nemohl nijak extra zírat. Stejně jsem byl více zabrán do příběhu agenta 007.

„Vem si, že ve většině filmů, kde hrajou poker, je závěrečná scéna s kombinací royal flush. Ale tady měli naštěstí rozum a udělali to nějak jinak,“ dloubla do mě loktem, když probíhala scéna v kasinu.
„Jo jo, tady je to zajímavější,“ souhlasil jsem. Společně jsme popíjeli lahvové pivo a dál sledovali film. Když přišla na řadu scéna, ve které se záporák snaží z Bonda dostat heslo, docela jsem se otřásl.
(Nebudu sem psát jak, ale doporučuju ke zhlédnutí, je to fakt super film.)
„Fuj, to bych nechtěl zažít,“ okomentoval jsem to.
„Neboj se, broučku, kdyby to někdo jenom chtěl zkusit, maminka by ho zastřelila,“ byla její odpověď. Pronesla to tak ledově chladným hlasem, až jsem se na ni překvapivě otočil.
„Vždyť nemáš na pistoli papíry,“ podotkl jsem.
„To nevadí, tak bych vzala železnou tyč a rozmlátila mu hlavu,“ zachichotala se a pohladila mě po tváři. Obejmula mě a já si položil hlavu na její rameno. Mamčina ruka mě začala hladit po vlasech, což mi jako vždy připomnělo dětství.

„Jako když jsi byl malej klouček,“ dodala spokojeně.
Ale když jsem byl menší, tak jsem ji nikdy tak moc nekoukal do výstřihu a na zadek jako poslední dobou, pomyslel jsem si.
Nicméně film už se pomalu blížil k závěru a na mě začala padat únava.
„Áááááá,“ zívnul jsem si a protáhl se, „jdu spát. Ráno musím do pivovaru. Na půl sedmou. Tak abych vstal.“
„Já tě tam hodím, chceš?“ usmála se na mě.
„Vždyť ty jdeš až na půl osmou, ne? A navíc pojedeš autem, tak můžeš spát dýl.“
„To nevadí,“ dál mě hladila po vlasech a dala mi pusu na tvář.
Její měkké rty na mě působily neskutečně. Úplně jsem cítil, jak začínám tuhnout.
„Vstanu dřív a dovezu ­tě autem. Když jsi se mnou zůstal dneska doma, tak se ti musím nějak odvděčit.“
„To přece nestojí za řeč,“ mávl jsem rukou, ale v duchu jsem díky její nabídce zajásal.
„Tak utíkej spát. Já ještě počkám na Kamilu,“ oznámila mi a při zmínce o sestře se jí do tváře znovu vkradl smutek, čehož jsem si nemohl nevšimnout.

Sedl jsem si zpátky vedle mamky a zeptal se:
„Co se s ní stalo? Od toho vašeho víkendu je jak vyměněná.“
Mamka se ošila:
„Víš, to je těžký. Je to taková hloupá… ne hloupá ne… je to nešťastná věc.“
„A co se stalo? Kamča se chová fakt divně. Na všechny se utrhuje a s nikým nemluví.“
Mamka, která byla lehce pobledlá, mě chytla za ruku a propletla svoje prsty s mými.
„Já ti to zkusím popsat. Nebude to úplně přesně, ale snad to bude dávat smysl.“
Na několik dlouhých vteřin se odmlčela a její ruka silně sevřela mojí.
„Těsně před tou cestou jsme si s Kamčou pověděly takový důležitý a hodně osobní tajemství. No a potom ,během tý naší cesty, jsme skoro měly nehodu, protože jsem usnula za volantem. A když jsme konečně dorazily na jeden hotel, tak na mě holky vytáhly víno. Já byla z toho auta úplně vyřízená, takže jsem se skoro hned opila a prokecla jsem, o čem jsme před tím s Kamilou mluvily. No a ona je teď na mě naštvaná.“

Přikývl jsem, protože jsem netušil, co by se dalo dodat. Když jsem ale viděl, že je z toho mamka pořád dost roztřesená, tak jsem ji objal a přitiskl ji k sobě. Ruce mi obtočila kolem krku a přimáčkla se těsně ke mně.
„Mám tě strašně ráda, víš to?“ zašeptala mi do ucha.
„Já tebe přece taky,“ odpověděl jsem stejně tiše. Několik minut jsme se jen drželi, dokud jsem neucítil, jak se jí při dýchání zdvihají a zase klesají její krásná ňadra. Přitom jsem cítil, že se mi začíná v kalhotech něco zvedat, tudíž jsem objetí rychle ukončil s tím, že už půjdu spát.
„Ještě pusu,“ poprosila mě.
Naklonil jsem se k ní, že jí dám pusu na tvář, ale na poslední chvíli pootočila obličejem, tak jsem se trefil do koutku jejích krásných plných rtů. Překvapilo mě, jak byly krásně měkké a sladké.
„Dobrou noc, broučku,“ pohladila mě po vlasech. Rychle jsem jí odpověděl a téměř utekl, protože už mi v kalhotách slušně stál ocas.
Když jsem si vzápětí v koupelně čistil zuby, všiml jsem si, že na vrchu koše s prádlem leží modré krajkové kalhotky. Naprázdno jsem polkl, a zatímco jsem kartáčkem přejížděl přes zuby a dásně, nemohl jsem od nich odtrhnout oči. Když jsem koupelnu opustil, ten kousek bavlny jsem svíral v dlani.

Dnešní večer byl vážně prima, moc jsem si ho užila. Už dlouho jsem si jenom s Jindříškem nepustila nějakej film. Ale musím přiznat, že ten můj malý podvůdek, kdy jsem napsala na všechny lístky stejný film, mě vážně pobavil. A on ani nepoznal, že jsem jeden ten lístek upustila schválně.

Vůbec nechápu, proč jsem měla předtím takový strach z toho, že tu budu sama jenom s ním. I když na druhou stranu… V posledních dnech jsem nedokázala myslet na nic jiného, než na svoje děti, a to takovým způsobem, že by mě měli okamžitě zavřít a zlynčovat. Nejhorší bylo, že jsem vlastnímu synovi nevědomky vykouřila. A když jsem zjistila, že to byl on a ne můj Riki, tak mě to překvapivě nejen znechutilo, ale i strašně vzrušilo. Několik dalších dní jsem úplně tekla a dokola se mi v hlavě odehrával ten okamžik, když mi do pusy stříkala jeho horká smetana. Nakonec jsem to nevydržela a musela se svěřit manžílkovi. Naštěstí moje drahá polovička našla jako vždycky úžasné řešení a já si s ním užila úžasný sex, kdy jsem se mohla vykřičet ze svých incestních fantazií a předstírat, že to není můj manžel, ale můj syn. A od té doby jsem měla klid a už jsem zase na děti myslela jako na děti. Ačkoliv tajně doufám, že si to s Rikim ještě zopakujeme. Už aby byl zase doma, pěkně v posteli, mezi mýma nohama.

Ach jo, jak ráda bych jela s nima. Přes den jsme mohli trávit čas jako celá rodina a po večerech si užívat naše manželský hrátky. Nebo kdyby s sebou aspoň vzali i Kamču, třeba by se jí to tam rozleželo a nějak by se srovnala. Navíc na svýho tátu ona dá, ne jako na mě. Ale už se musím nějak sebrat a konečně si s ní pořádně promluvit. Jenomže jak ji vidím, tak mě opustí všechny síly a zase si uvědomuju, jak jsem se probudila nahá v tom hotelu a jak jsem měla Denisiny prstíky zasunuté v buchtičce. Ale toho ani tak nelituju. Spíš je mi líto, že Kamila se mnou ani s nikým jiným od toho výletu nemluví. Teda nemluví, spíš mnou opovrhuje. Prostě jsem to podělala, ale teď mi nezbejvá nic jinýho, než to dát zase do pořádku. Ale jak?

Jak jsem tak přemýšlela, na stole přede mnou se rozsvítil mobil. Ale nebyl můj, byl Jindry. Nechci se mu hrabat v soukromí, ale co když je to Kamča? Sáhla jsem po něm a na obrazovce jsem viděla, že mu přišla zpráva od Katky (to je sestřenice Honzy, se kterým chodí Kamila). Okamžitě jsem pocítila, jak se ve mně probouzí vztek. Jelikož znám jeho heslo, odemkla jsem mobil. Zobrazila se mi konverzace, kterou synáček vedl s tou potvorou, která mě v obchodu s oblečením v domnění, že jsem Kamila, vrazila svoje věci do rukou a vlítla do převlékací kabiny k Jindrovi. Co tam následně dělali, bylo jasné asi celému krámu, zatímco já se mohla hanbou propadnout.
Co mu ta malá mrcha chce?

Překvapením jsem zalapala po dechu, když jsem zjistila, že právě mému synáčkovi poslala fotku nahoře bez.

„Co si vůbec myslí? Nána jedna pitomá…“ vydechla jsem rozzlobeně a očima přejížděla po obrázku mladých pevných ňader.
Jindy by mě taková fotka okamžitě vzrušila, ale teď jsem si spíš hořce uvědomila, že dnes musím strávit noc sama samotinká. Naštvaně jsem vypnula obrazovku a začala přemýšlet. Přitom se mi začalo vybavovat, k čemu mě donutila moje drahá polovička, když jsme si spolu užívali venku u bazénu. Jak mě nutil předstírat, že on je můj syn, jak po mě chtěl slyšet slova „ošukej maminku“. A jasně si vzpomínám, jak jsem ho prosila, aby „vomrdal maminku do prdele“. Při té vzpomínce mě znovu začala svědit kundička, tak jsem zajela rukou pod noční košili a vsunula do sebe dva prstíky. Lehounce jsem si masírovala poštěváček a vzpomínala, jak mě Riki úžasně píchal, zatímco já si představovala, že je to Jindra. Přitom jsem cítila, jak se o pozornost hlásí i moje zadní dírka. Strčila jsem si pod zadeček polštář, abych měla lepší přístup, a začala jsem si prsty na střídačku zasouvat do pičky a do prdelky. Přitom jsem si znovu vzpomněla na svůj sen a zalitovala jsem, že jsem se probudila tak brzo a nedozvěděla se tedy, jestli by mě donutili, abych musela svého andílka nejen vykouřit, ale pustit ho i mezi své dlouhé nožky a ukázat mu sedm divů světa. Vytáhla jsem ruku a oba prsty pokryté krémovou šťávičkou dočista ocucala. Vzrušující vůně a chuť mých nadržených díreček mně musely zatemnit mozek, protože jsem se zvedla a vydala se k Jindrovi do pokoje.

Jelikož bylo opravdu horké léto, rozhodl jsem se vlézt do postele bez pyžama. Jakmile jsem přes sebe přehodil přikrývku, přitiskl jsem si mamčiny krajkové kalhotky k obličeji. Nasál jsem její vůni a rozkoší se zatřásl. To bylo tak nádherné! Okamžitě jsem cítil, že mi ocas ještě víc tvrdne a druhou rukou jsem ho začal lehce masírovat.
Jak jsem byl zabraný do masturbace a vůně mamčiny úžasné kundičky, vůbec jsem nezaznamenal lehké kroky, jak někdo stoupal po schodech. Až když jsem uslyšel zalapání po dechu a v pokoji se mi náhle rozsvítilo, překvapeně jsem otevřel oči.

To byl pohled. Můj brouček ležel na posteli, v jedné ruce držel svůj tuhý klacek a ve druhé nějaký modrý hadřík, který si tiskl k obličeji. Jen jsem zamrkala, když mi došlo, že jsou to moje kalhotky, které jsem celý den měla na sobě a před sprchou jsem je nechala na koši na prádlo. Chtěla jsem se naštvat, ale moje nadržené tělo mě zradilo a cítila jsem, jak se mi rozklepaly nohy, jak mi tuhnou bradavky a jak obě dírky začínají pulzovat touhou po něčem dlouhém a tvrdém.

Vytřeštil jsem oči a zděšeně přes sebe přehodil peřinu. Což ale bylo zbytečné, protože to všechno jasně a zřetelně viděla. Vystrašeně jsem ji sledoval a čekal, co udělá. Několik dlouhých sekund měla v obličeji zmatený a překvapený výraz. Co ale překvapilo mě, byla její následná reakce.
„Kvůli mně nemusíš přestávat. To už jsem přece viděla,“ podotkla nepřirozeně klidným hlasem a na obličeji se jí objevil lehký úsměv, „a vlastně taky držela v ruce.“
A měla v puse, pomyslel jsem si.
„A taky měla v puse,“ dodala, jakoby mně četla myšlenky. To mě ještě víc vyděsilo. Naprázdno jsem polkl a dál na ni nechápavě koukal.
„Fakt, kvůli mně vážně nepřestávej,“ zopakovala a přešla k posteli.
Její hlas už nezněl překvapeně, spíš bych řekl svádivě. Ale to mě asi mátly smysly…
„Mně bylo dole samotný smutno, tak jsem si řekla, že počkám tady u tebe, nevadí ti to?“
„Ne, nevadí,“ zakroutil jsem hlavou a v posteli se posadil.
Mamka na nic nečekala a sedla si vedle mě.
„Jak často to děláš?“ zeptala se tichým hlasem.
„Co myslíš?“ zeptal jsem se nechápavě.
„No jak často si ho…, ehm… masturbuješ?“

Celý jsem zrudl a začal koktat.
„No… to… já…“
„Dvakrát denně? Třikrát denně?“ nadhodila pobaveně a přisedla si blíž ke mně.
„To ne,“ vyhrkl jsem, „na to není čas!“
Mamka se v odpověď tiše zahihňala.
„Ale s holkou je to lepší než takhle, že jo?“
„No to je,“ přikývl jsem.
Dlouhou dobu nic neříkala, ale opřela se mi hlavou o rameno a přejížděla mi prsty po předloktí. Předloktí té ruky, ve které jsem stále svíral její kalhotky. Beze slov mě donutila ruku vyndat zpod peřiny.
„Mami, já… promiň… já se strašně omlouvám… fakt je mi to líto,“ snažil jsem se nějak omluvit neomluvitelné.
Ale mamka se vůbec netvářila rozzlobeně. To mě na tom nejvíc zaráželo. Přitom před několika dny mi prohledávala kapsy, jestli v nich nemám právě její kalhotky. Teď ale nic neříkala a místo toho chytla mokré prádelko do ruky a začala si s ním pohrávat.

„Co se ti na nich tak líbí?“ zeptala se mě.
Ale vůbec nezněla naštvaně, spíš zvědavě.
Rozhodl jsem se říct jí pravdu.
„Jsou krásně měkký. Ale hlavně úžasně voní,“ odpověděl jsem popravdě.
Mamka překvapeně nadzdvihla obočí, ale vzápětí si je přitiskla k obličeji a sama si přivoněla.
„Tobě voní?“ zachichotala se.
„No jo,“ kývnul jsem hlavou.
„Tobě ne?“ přidal jsem drzou otázku.

Přece ti nemůžu přiznat, mladíku, jak moc mě vzrušuje moje vlastní vůně. Znovu jsem k nim přivoněla a beze slova přikývla hlavou. S pohledem upřeným na Jindru jsem lehce pootevřela ústa a po hedvábné látce pomalu a smyslně přejela jazykem. Naprázdno polkl, ale nespustil ze mě oči. Přitom jsem si uvědomila, že se mu pod peřinou něco hýbe. Tušila jsem, že se snaží nějak schovat stojící penis. Olízla jsem si rty a hleděla mu přímo do očí.

Teď nebo nikdy, řekla jsem si v hlavě.
„Copak to tam máš?“ zeptala jsem se ho pobaveným hlasem a stále si přidržovala své kalhotky těsně u úst.
Jejich vůně mně úplně mátla smysly a nutila mě pokračovat v téhle šílené situaci.

„Já… to víš…“ nevěděl jsem, jak bych měl zareagovat.
„To sis zase vzal nějakou viagru?“ zasmála se.
Její hlas zněl neuvěřitelně krásně a měl takovou vzrušující barvu. Když na mě mluvila, péro mi ještě víc tvrdlo.
„Nevzal,“ ohradil jsem se okamžitě.
„Ale když ty tvoje kalhotky jsou fakt super. No víš, jak to myslím, že jo?“ snažil jsem se jí vysvětlit, proč mi stojí péro.
A nechtěl jsem přiznat, že je to ona, kdo mě tak neuvěřitelně vzrušuje, tudíž jsem vinu svaloval na ten nevinný kousek prádla.
„Tak víš co? Já ti je ještě půjčím,“ navrhla mi a natáhla ke mně ukazováček, na kterém se houpaly.
Vůbec jsem netušil, co se děje. Naprázdno jsem polkl a beze slova pozoroval její krásný obličej.

Naprázdno polkl a hleděl mi upřeně do očí. Moje nabídka ho určitě zarazila. Cítila jsem, jak se moje dírky dožadují pozornosti a obě by chtěly, abych do nich něco strčila. Podvědomě jsem chtěla, aby to něco byl tuhý ocásek mého synáčka. Ale musela jsem se ovládnout.

„Ale něco za něco. Ukážeš mi, co s nima děláš. Platí?“ navrhla jsem a čekala, co mi odpoví.
Teď jsem vykulil oči. Cože? Vážně jsem se nepřeslechl?
„Platí?“ zeptala se znovu s nadzvednutým obočím.
Jako ve snu jsem přikývl a vzal si od ní kalhotky. Jednu ruku jsem strčil pod peřinu a začal zlehka masírovat stojící klacek. Mamka se lehce kousala do spodního rtu a mlčky mě pozorovala. Když jsem si přitiskl její kalhotky k obličeji, naprázdno polkla a olízla si rty. Svoje plné a měkké rty, na které jsem ji při odchodu z obýváku políbil.

„Tak je to lepší,“ poznamenala tiše, když odhodila peřinu stranou, takže moje počínání už před ní nic neskrývalo.
Nechápal jsem, co se vlastně děje, ale chtěl jsem si celou situaci co nejvíce užít. Ze začátku jsem měl sice přivřené oči a nasával jsem vůni jejích kalhotek a její kundičky, ale po chvíli mi došlo, že tu mám daleko lepší inspiraci. Zadíval jsem se pozorně na mamku, aniž bych přestal v honění. Měla na sobě růžovou noční košili, která jí sahala ke kolenům. Neměla sice žádný extra velký výstřih a ani nebyla průhledná, ale přesto bylo podle obrysů bradavek znát, že pod ní nemá žádnou podprsenku. Zadíval jsem se na její dlouhé, štíhlé a opálené nohy. Byly neskutečně krásné, navíc měla nalakované nehty na nohou, což se mi neskutečně líbilo. Přejel jsem pohledem výš a oči se mi zastavily na jejích sexy stehnech, schovaných z větší části pod noční košilí. Naprázdno jsem polkl.
Přestal jsem s honěním a zadíval se do jejího krásného obličeje. Měla neskutečně sexy výraz a její nádherné modré oči se zarývaly do mých.

„Nepřestávej,“ zašeptala.
„Mami?“
„Copak?“
„Ty seš krásná,“ zašeptal jsem a stále jí hleděl do obličeje.
„Ty trdlo,“ zachichotala se v odpověď.
Ale přesto jsem si všiml, že se začervenala.
„Vyhrneš si tu košili?“ poprosil jsem.
„Na tom jsme se přece nedomluvili,“ zasmála se laškovně a zakroutila hlavou.
„Aspoň kousíček,“ zaprosil jsem.
„Pokračuj, nebo ti ty kalhotky zase vezmu,“ vyzvala mě s úsměvem.
Košilku si sice nevyhrnula, ale přesedla si do tureckého sedu, kdy jí košili vyhrnuly její zkřížené nohy. Aspoň do poloviny stehen. Hladká, opálená kůže byla neskutečná, očima jsem přejížděl po celé délce mamčiných krásných nožek a znovu jsem si opakoval, že tenhle sen nesmím zapomenout.
„Ty jseš nádherná,“ vydechnul jsem tiše a znovu jsem se jí zadíval do očí.
To pro mě bylo ještě více vzrušující.

Když koukal na moje nohy nebo na moje prsa, kundička mě svrběla víc než normálně a když se mi díval do očí, ten pocit byl ještě silnější, intimnější. I jeho komplimenty mě neskutečně vzrušovaly. Snad ještě víc než pohled na jeho stojící úd. Chtěla jsem mu navrhnout, že mu s tím pomůžu, že to udělám místo něj. Takový neškodný handjob přece nemůže uškodit, ne? Ale nedokázala jsem sebrat dostatek odvahy. Pořád to byl můj malý klouček, a kdybych mu ho vyhonila, to už by bylo za hranou. Ale chtěla jsem mu aspoň nějak pomoci, když už jsem se před ním odmítla svléci.

„Strč si je do pusy,“ zašeptala jsem po chvíli.
„Cože?“ dělal jsem, že nechápu.
„Strč si ty kalhotky do pusy,“ zopakovala svůj požadavek.
„Jaký kalhotky?“ zašklebil jsem se na ni, protože jsem chtěl, aby ještě mluvila.
Její hlas byl neskutečně něžný a vzrušující, až jsem se divil, že jsem vydržel tak dlouho honit péro a nestříkat.
„Moje kalhotky. Strč si moje kalhotky do pusy. Hned!“ poručila mi svým sexy hlasem.
Udělal jsem to a bavlněný kousek prádelka jsem si vsunul do úst. Začal jsem mamčino spodní prádlo převalovat na jazyku a přemýšlel přitom, jestli i její kundička chutná stejně tak úžasně naživo, nebo je ještě lepší.
„Už budu,“ oznámil jsem jí udýchaně a vytáhl je z pusy.
„Do nich,“ zašeptala, „udělej se do nich.“
Blížil jsem se do finiše a divoce si mastil péro.
„Kam se mám udělat?“ zeptal jsem se mezi nádechy.
„Do mých kalhotek, vystříkej se do maminčiných kalhotek,“ zašeptala.
Při posledních dvou slovech jsem cítil, že to na mě jde. Přistrčil jsem si kalhotky před péro a začal je plnit horkým semenem. Přitom jsem cítil, jak se mi roztočila hlava a zmocnila se mě strašná únava. Přitom jsem si uvědomil, že mě mamka hladí po vlasech a že mám položenou hlavu na jejím rameni. Přesně jako předtím dole u televize.

„Ukaž, já je hodím do prádla,“ zašeptala jsem mu tiše do ucha a vzala mu z ruky svoje zmáčené kalhotky. Vypadal chudáček strašně unaveně. Nahnula jsem se k němu a dala mu několik lehkých polibků na tvář.
„Dobrou noc, broučku, mám tě moc ráda,“ zašeptala jsem a přidala další polibek, teď přímo na jeho rty.
„Já tě mám taky moc rád, mami,“ odpověděl mi tiše. Bylo na něm znát, že se snaží z posledních sil udržet otevřené oči.
Usmála jsem se na něj, sáhla rukou pod noční košili a stáhla si kalhotky, které jsem měla na sobě.  Na rozdíl od těch krajkových modrých, tohle byla žlutá tanga.
„To máš na ráno, když ti tak pěkně voní,“ mrkla jsem na něj, kalhotky jsem s očima upřenýma na něj políbila přesně v místě, kde se dotýkaly mojí kundičky, a položila mu je na polštář vedle hlavy.
„Mami…“
„Pěkně se vyspi…“ dodala jsem a dala mu ještě jednu pusu na rty a jednu na čelo.

Během pár vteřin usnul. Sedla jsem si na židli a chvíli ho tiše pozorovala. V hlavě se mi honilo několik myšlenek, ale ty zvrácené byly silnější. Já jsem to vážně udělala! Tiše jsem zasténala, jednou rukou si vjela mezi stehna, kde jsem začala dráždit svou rozpálenou a zmáčenou kundičku. Při pohledu na svého spícího synáčka jsem si nacpala své vlastní kalhotky plné jeho horkého semene rovnou do úst.

Jaké by to bylo, kdyby se mi mohl vystříkat přímo do pusy? Přesně to jsem si pomyslela, když jsem ze svých kalhotek vysála všechno, co šlo, a postupně všechno sperma pěkně spolykala. Noční košilku jsem měla vyhrnutou, nohy zvednuté a roztažené a v každé dírce jsem měla několik prstů. Musela jsem se hodně přemáhat, abych z něj nestáhla peřinu a neudělala nějakou ještě větší hloupost. Namísto toho jsem kalhotky dále ždímala mezi zuby a převalovala na jazyku, jelikož jsem na nich nepřestávala cítit jak svou vlastní vzrušující chuť, tak synáčkovo úžasné, dokonalé, perfektní semeno. Jak jsem bez toho mohla vůbec být?

Autor

Navigace v seriálu<< Story 43 – Manželská idylka
4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Jedním slovem výborné.

ybew

Paráda !!! na tento díl jsem čekal !

Třicetsedm

Úžasné. Prosím, pokračuj. Od prvního dílu na tom visím a čekám na ka] dé jedno pokračování. Jen tak dál 🙂

efewf

Paráda! Už jsem ani nedoufal 😀

Ale pořád nevíme, jak pokračuje linka Tamary s Denisou.

Vrhcab

Děkuji za tento seriál 🙂

Talmann

Wow! Tak tohle bude svátek! Budu si muset najít nerušenou chvíli a vychutnat si dalšé dlooouho očekávané pokračování. Nemůžu se dočkat.

Talmann

BTW, jen mám pocit, že nesedí číslování kapitoly. V URL je, IMHO správné, číslo 44, ale v textu je uvedeno číslo 47. …som z toho voľaaký zmetěný. Vďaka za nápravu.

Frank

To číslo je v pořádku, některé díly jsou dělené

Lukasei

Skvělé a nádherné originální!! Příběh krásně a plynule pokračuje, prostě nemám slov. Je to úžasné čtení a doufám, že co nejdřív bude nové a stejně nádherné pokračování. Hrozně se těšíme!

penis

chtelo by to zas trochu akce mezi sestrama a jindrou a nechat rodice na pokoji

Patronas

Už by to zase chtělo další díl 🤤 sedím u toho každej den a kontroluji… 🙃🙃🙃

Hana 48

Lauro!!!! Měla by jsi to dokočit s tou matkou a kalhotkach. Měla jsem podobnou zkušenost. Mlady je hodnne ujety na moje kalhotky a legíny. Nosil mi je a dělal se mi do nich a me se to pak zacalo libit. Moc hezky se to čte.
Prosim o pokračování a nejsem sama tady

Junior

Prosím, kdy bude další pokračování. Pěkně nás napínáš. Hlavně aby se narovnal vztah matky s Kamilou.

Kokajncz

Nevíte kdy bude konečně nová povídka

penis

napíše Laura ještě někdy něco? nebo píše jinam?

Junior

Tohle je dobrá otázka. Bohužel pokud vím tak mail uvedený v povídkách nefunguje a proto se s autorkou nedá spojit. Jinak pokud jsem viděl tak na některých serverech s povídkami se některé části Story nachází, ale nikde jsem neviděl, že by existoval další díl po tomto. Snad jedině u v počítači a hlavě.

michal

bude ještě pokračování?

Clark

Musím se přiznat, že něco takového jsem ještě nečetl. Škoda, že se Laura odmlčela a už nepokračuje. Napsat takovou řadu, tak že jsem většinu přečetl jedním dechem, je pro mě nepředstavitelné. Scény, kde Laura popisuje kontakt Tamary s dcerami a následně synem, je skutečná lahůdka. Je to vzrušující a přitom tak hezky a něžně napsané, prostě geniální.
Mohu pouze smeknout klobouk a pokud si tohle Lauro přečteš, tak věř, že máš můj obdiv.

nsit

Ahoj, skvělé povídky od tebe. Zkoušel jsem ti napsat i na e-mail, ale už asi nefunguje. Kdyby jsi si to četla a měla zájem o dalších povídkách popsat/přeložit/sepsat společně ozvi se na nsit@centrum.cz Hezký den.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x