Teambuilding 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Teambuilding

Na stole se povalovaly prázdné hrnky od kávy, které Blanka otráveně uklidila. Další den v práci, která ji nebavila a vzala ji jen na přání matky. V duchu se vrátila o pár týdnů dříve. Po maturitě nemohla sehnat práci odpovídající jejímu vzdělání a pomalu se smiřovala s myšlenkou, že skončí ve zdejší montovně u pásu, když matka odhodila zbytky důstojnosti a přemluvila strýce, aby ji zaměstnal ve své firmě. Blanka věděla, že ji to muselo stát hodně práce, protože byla se svým bratrem už několik let rozhádaná.

Na pozici asistentky se nudila, mezi její hlavní náplň patřilo vaření kávy, zbytek času trávila na internetu, kde neustále hledala nové zaměstnání. Strýc ji přehlížel a nezdálo se, že by se něco mělo v brzké době změnit. Byla si jistá, že ji ostatní zaměstnanci za zády pomlouvají, v lepším případě tiše tolerují. Vlastně se jim nedivila, kvůli ní přišla jejich bývalá kolegyně o práci.

„Pamatuju se dobře, že jsi hrála jako malá tenis?“ zeptal se jí strýc, když procházel kolem jejího stolu.
„Jo, docela mi to šlo,“ pokrčila rameny. „Proč?“
„Zajisti si na víkend volno. S kolegy ze spřátelených firem jezdíme každý rok na teambuilding, budu tě tam potřebovat.“

Blance neušlo, jak si ji přezíravě přeměřil, jako by hodnotil, jestli za tu námahu vůbec stojí. Nerozuměla jeho chování, přece nemůže za starou rozmíšku, která rozdělila rodinu na dva znepřátelené tábory. Nikam se jí s ním nechtělo, proto rychle hledala nějakou výmluvu. „Já ale nemám žádné oblečení ani raketu,“ upozornila ho. „Hrála jsem to naposledy ve třinácti. Po rozvodu už na to nebyly peníze.“

„Žádný problém, od toho jsou provozní výdaje. A kup si i nějaké šaty, ať působíš dostatečně reprezentativně,“ sklouzl pohledem po omšelých džínách, v kterých chodila do práce.
„Abys mi pak nevyčetl, že jsem utratila zbytečně moc.“
„Hlavně si nezapomeň vzít stvrzenku a dát ji do účetnictví,“ ukončil rozhovor. „Kreditka má neomezený limit, nemusíš mít strach.“

Když potom v prodejně vybírala šaty, připadala si jako v Jiříkově vidění. Oči jí přecházely z luxusu, který viděla a ráda si s výběrem nechala poradit od prodavačky v jejím věku. 
„K těmhle šatům potřebujete i patřičné spodní prádlo,“ napověděla jí s úsměvem prodavačka, když zpozorovala, jak váhá. Blanka nejistě přikývla, stále si nebyla jistá, kolik vlastně může utratit.

Doma se potom probírala balíčky a nevěřícně zírala na spoustu oblečení, které nakoupila. „Až strýc zjistí, kolik to stálo, tak mě určitě vyhodí,“blesklo jí hlavou. „No co, stejně hledám novou práci,“pokrčila nakonec rezignovaně rameny. Překvapeně potom ráno sledovala, jak strýc nevzrušeně potvrdil účtenku a s úlevou hodila celou záležitost za hlavu.

V pátek vyrazili už dopoledne. Blanku překvapilo strýcovo přátelské chování. Vyptával se během jízdy na matčin rozvod, zajímal se o všechno, co mu během jejich rozmíšky uteklo. Cesta utekla nečekaně rychle. Byli ubytováni v přepychovém resortu, Blanka cupitala za strýcem a snažila se nedat najevo své obavy. V podobném hotelu byla poprvé, připadala si jako Popelka na plese.

„Máš pokoj vedle mě,“ podal jí strýc kartu ke dveřím. „Pokojová služba funguje nonstop, vyřeší všechny tvé požadavky.“

Po otevření dveří zkoprněla úžasem. Na posteli čekal dárkový balíček luxusní kosmetiky, minibar byl naplněný drahým alkoholem a na nočním stolku ležela připravená bonboniéra, už od pohledu nejdražší, kterou kdy Blanka v životě jedla. Zobla si jednu pralinku a labužnicky polkla nahořklou chuť doplněnou nádechem koňaku.

Náhle ji vyrušilo zaklepání na dveře, kterých si předtím nevšimla. Byla zvědavá, kdo to může být, a tak rychle otevřela.

„Zapomněl jsem ti říct, že máme apartmán,“ nakoukl dovnitř strýc. „Příslušenství je u mě, snad to přežijeme. Bohužel jsem zapomněl nahlásit změnu.“

Blanka to hodila za hlavu, vychutnávala si luxus kolem sebe a teprve před večeří jí došlo, že se musí osprchovat. Proklouzla kolem strýce do koupelny a rychle se svlékla donaha. Ve vaně si všimla masážní hlavice, kterou se rozhodla vyzkoušet. Zvědavě jí zamířila k ňadrům, vzápětí se roztřásla rozkoší. Nechala dopadat kapky vody na tuhnoucí bradavky a uvelebila se ve vaně. Hlavou jí probleskla myšlenka na strýce, který netrpělivě posedával ve vedlejším pokoji, ale hodila ji za hlavu. Masturbovala vždycky ráda, nikdy nedokázala odolat nutkání, které ji nutilo pohrát si s kundičkou kdykoli to bylo možné. Podařilo se jí nastavit pulsující masážní proudy, kterými zaútočila na naběhlý poštěváček. Během chvíle se zkroutila v silném orgasmu.

Vzrušení pomalu odeznívalo, tak jako vždy po vyvrcholení, a ona si uvědomila, že v návalu vzrušení zapomněla na opatrnost. „Co když strýc poznal, co jsem dělala?“lekla se. Vklouzla do huňatého županu a v rozpacích přeběhla do svého pokoje, kde se nejistě převlékla do elastických šatů, které obepínaly její štíhlou postavu.  Stáhla neposedné vlasy do drdolu a zadívala se na sebe ve zrcadle.

Uviděla někoho jiného, staršího, atraktivnějšího. Z dekoltu vykukovala černá krajková podprsenka, přesně podle doporučení prodavačky. Sklouzla pohledem níž a nervózně popotáhla lem šatů, které odhalovaly hladká, opálená stehna. Proklínala tanga, na které nebyla zvyklá, protože se jí šňůrka nepříjemně zařezávala mezi půlky.

S bušícím srdcem vyšla z pokoje. Nálada se jí zlepšila, když v strýcových očích spatřila záblesk uznání. Večeře pro ni byla utrpením, ve společnosti se cítila nepatřičně a byla ráda, když se po ní vytratila do pokoje. Se sluchátky v uších se zachumlala do deky a otevřela knížku.

„Kam jsi odešla?“ objevil se ve dveřích bez zaklepání strýc.
„Jsem unavená,“ bránila se.
„To mě nezajímá. Možná je to nepříjemné, ale pochop, že to patří k tvé práci. Je ti to jasné?“

Zrudlá rozpaky přikývla. Strýc ji stroze připomněl, že v devět hodin mají sraz na tenisovém kurtu. Po jeho odchodu zabořila hlavu do polštáře ve snaze nerozplakat se.

Probudila se s příchodem prvních slunečních paprsků. Převalovala se v posteli do poslední chvíle, nechtělo se jí předvádět před strýcem v noční košilce. Konečně uslyšela zaklapnutí dveří. Přeběhla do koupelny a po rychlé sprše vyrazila na snídani. Byla překvapená, když si k ní přisedla dívka, s kterou se letmo setkala při včerejší večeři. Blanka si nemohla vzpomenout na její jméno. Eva, určitě je to Eva přesvědčovala se v duchu. „Jak ses vyspala… Evi?“ nadhodila opatrně.

„Ani se neptej,“ povzdychla si dívka. „Šéf se utrhne od manželky jednou za čas a pak mi dá pěkně zabrat. Jsem ráda, že můžu chodit, bušili jsme do toho celou noc.“
„Aha,“ hlesla Blanka.
„Ten tvůj ti dal taky zabrat?“
„Ne, to ne,“ ošila se Blanka.
„Buď ráda, aspoň to dneska líp přežiješ. Já to budu mít horší.“
„Jak to myslíš?“
„Ty jsi tady poprvé, viď?“
„Hmmm,“ přisvědčila Blanka.

Eva se k ní naklonila. „Už chápu, proč ti mám vysvětlit pravidla,“ povzdechla si. „Hraje se bez spodního prádla, takže žádné kalhotky, podprsenka. Je ti to jasný?“
„To nemyslíš vážně,“ ohradila se Blanka.
„Netvař se tak překvapeně. Myslíš, že tohle všechno máme zadarmo?“ rozhlédla se Eva kolem sebe. „Hraje se vždycky čtyřhra,“ pokračovala ve vysvětlování. „Pokud prohrajete, vítěz stanovuje odměnu. Většinou je to vykouření,“ nakrčila znechuceně obočí.
„To v žádném případě,“ vyjekla Blanka.
„Neblázni, ve výplatě budeš mít pěkný bonus, to je v pravidlech taky.“
„Nejsem žádná kurva.“
„Se šéfem taky šukáš, tak nehraj divadlo.“
„Nešukám,“ zavrtěla hlavou Blanka.
„Tak budeš,“ utnula diskuzi Eva. „Tohle zatím stačí, zbytek ti vysvětlím odpoledne.“

Po návratu na pokoj se Blanka rychle převlékla. Smutně se rozloučila s kalhotkami pohozenými na posteli a s obličejem staženým rozpaky odkráčela na kurty. Připadala si jako nahá, zdálo se jí, že ji všichni pozorují. Potom si ale uvědomila, že ostatní dívky jsou na tom stejně a trochu se uklidnila.

Strýc na ni čekal s nečitelným výrazem ve tváři. „Můžeš mi vysvětlit, co to znamená?“ přitočila se k němu. „Uvědomuješ si, že jsem tvoje neteř?“
„To si vyřiď s mámou. Ta mě vydírala, abych tě zaměstnal,“ pokrčil nevzrušeně rameny.

Blanka se prudce otočila a odpálila vztekle míček na druhou stranu kurtu. „Nikdo tady tenis pořádně neumí,“ uklidňoval ji strýc. „Stačí, když budeme vyhrávat.“
„Tak hlavně, že si to užiješ,“ odsekla naštvaně.

Ukázalo se však, že má pravdu. Stačilo, aby Blanka zapomněla, že se vystavuje téměř nahá a první zápas rychle vyhráli. Strýc odešel do šaten s hezkou plavovláskou po boku, odkud se po chvíli spokojeně vrátil. Blanka sledovala, jak si dívka s úsměvem otírá koutky úst a znepokojeně se otřásla při představě, co by následovalo v případě prohry.

Po krátkém odpočinku nastoupili k dalšímu zápasu. Blanka hned na začátku uklouzla, s bolestivým zasyknutím se chytila za kotník a neuvědomila si, že zpod vyhrnuté sukně všem nabídla pohled na své přirození. Došlo jí to až ve chvíli, kdy si všimla strýcova upřeného pohledu. Zrudlá rozpaky se upravila a s drobným pokulháváním se vrátila ke hře. Bolest ji však limitovala při pohybu, zanedlouho zápas prohráli.

Za pomoci soupeře, obtloustlého muže ve středním věku, odklopýtala do šaten. „Nestačilo by to rukou?“ zeptala se nešťastně, když ze šortek vytáhl napůl ztopořený penis.

„V žádném případě,“ ujistil ji.

S odporem obemkla rty naběhlý žalud, aby co nejrychleji splnila nepříjemnou povinnost. Za okamžik naplnil její ústa záplavou lepkavé tekutiny. Zalykala se ponížením, když musela vysát sperma do poslední kapky.

„Jsi šikovná,“ pochválil ji muž spokojeně. Než se vzpamatovala, vklouzl dlaní pod lem šatů a zabořil bříško prstu mezi stydké pysky. „Jsi pěkně těsná,“ pochválil ji. „Doufám, že zítra budeme v jednom týmu.“ Nechápavě se na něj podívala, ale bližšího vysvětlení se nedočkala.

Strýc na ni čekal u stolku. Rozpačitě se posadila naproti němu s úzkostlivě sevřenými stehny. „Všechno v pořádku?“ zeptal se nepřítomně.
„Hmmm,“ zamumlala.
„Vrátila jsi se rychle,“ konstatoval.
„Chtěla jsem to mít rychle za sebou.“
„Příští zápas prohrajeme,“ upozornil ji.

Nechápavě se na něho podívala. „Jak to myslíš?“
„Prohrajeme, víc tě nemusí zajímat.“

Nasupeně odkráčela na kurt, kde během zápasu všechny míčky vyházela vztekle do autu. V šatnách potom mlčky splnila nemilou povinnost. Proti své vůli však ucítila vzrušení při pohledu na ztopořený úd, který se před ní klátil z houštiny narezlých chlupů. „Neznám ani jeho jméno,“zhrozila se, když s odporem polykala hustou mrdku.

Překvapilo ji, když k ní strýc po návratu starostlivě přiklekl, aby prozkoumal zraněnou nohu. „Vypadá to na lehký výron. Stačí, když to stáhneme,“ pohladil ji po lýtku. „Tady tě to nebolí?“ zjišťoval. Blanka zavrtěla hlavou. Zaraženě sledovala, jak pokračuje dlaní výš. „Může to být natažené,“ prohmatával stehno. Když si uvědomila, že je bez kalhotek a strýc musí vidět zblízka její kundičku, otřásla se rozpaky, ale zároveň i nečekaným vzrušením. Nervózně si popotáhla sukni. „Dojdu pro ošetřovatelku,“ zvedl se strýc. Při odchodu si všimla boule v jeho šortkách a došlo jí, že musel být stejně vzrušený, jako ona.

Po ošetření zkusmo našlápla na nohu. Výrazné zlepšení bylo jasně patrné. Poslední utkání jasně vyhráli. „Počkám tady,“ prohodila ke strýci, který balil věci.
„To nemusíš, bude to rychlovka,“ pokrčil rameny. „Můžeš jít s námi.“

Z tónu jeho hlasu bylo jasně patrné, že se jedná o příkaz. Blance nezbylo nic jiného než ho následovat. V šatně už na ně čekala odbarvená blondýnka. Bez otálení sklouzla na zem a vyprostila ze šortek strýcův ztopořený ocas. Blanka tiše vydechla, krátký, ale tlustý, žilnatý penis ji fascinoval. Dívka zkušeně jazykem obkroužila naběhlý žalud, Blance náhle projela hlavou představa sebe na jejím místě. „Jsem jenom nadržená, nemůžu se divit, vykouřila jsem dva ocasy,“bránila se v duchu. Nemohla spustit zrak ze vzrušující podívané. Proti své vůli zvedla hlavu a nečekaně se střetla pohledem se strýcem. Upřeně si hleděli do očí, zatímco dívka usilovně pracovala na jeho vyvrcholení. „Ještě… ještě… už… uuuuž,“ zasténal strýc.

Dívka s vyboulenými tvářemi polykala semeno, které jí stékalo koutky úst na bradu. „Dneska jsme ještě nevyhráli,“ postěžovala si Blance při odchodu. „Takže mě večer čeká ještě druhá směna. Ten můj pitomec bude neskutečně nadrženej.“

Na pokoji se Blanka vyčerpaně zhroutila. Noha ji začínala bolet čím dál víc, odkulhala do koupelny, kde kotník zchladila ledovou vodou. Po rychlé sprše obtočila nedbale osušku kolem těla. To se jí vzápětí vymstilo, protože uprostřed pokoje klopýtla a osuška spadla na zem. Strýc sedící u stolu prudce zvedl hlavu. Cítila jeho upřený pohled, když kulhala k pootevřeným dveřím. V pokoji znechuceně odhodila osušku na zem. „Jako by to celý den nestačilo, teď ještě tohle. Kdyby se na mě aspoň tak nedíval, připadala jsem si jako kus hadru.“

Podřimovala na posteli s bolestivě staženým obličejem, když ji vyrušil strýc. V panice se zachumlala do deky. „Co chceš?“ vyhrkla.
„Přinesl jsem ti led na tu nohu,“ posadil se k ní strýc.

Bez ptaní odhodil cíp deky a zadíval se na nateklý kotník. „Vypadá to ošklivě,“ povzdechl si. Blanka vydechla úlevou, když přitiskl sáček k noze. „Je to lepší?“ zeptal se.
„Hmmm,“ zamumlala.

Náhle ucítila, jak jí dlaní pohladil lýtko.  „Máš hezké nohy, byla by škoda zkazit je sádrou,“ usmál se.
„Neříkej, že máš o mě starost.“
„Jsi moje neteř.“
„Když jsi chtěl, abych se dívala, jak tě ta holka vykouří, tak ti to bylo jedno.“

Poprvé zpozorovala, že znejistěl. „Jsem jenom chlap. A ty jsi atraktivní dívka.“ Pohladil zlehka napjaté stehno. Proti její vůli jí z úst uniklo tiché zasténání. Pochopil to jako souhlas a přiblížil se prsty k jejímu rozkroku. Cítila, jak nezadržitelně vlhne. „Jestli bude pokračovat, musí zjistit, jak jsem vzrušená,“zhrozila se.

Odhrnul deku, najednou před ním ležela nahá. Zakryla ňadra zkříženými pažemi a stiskla nohy k sobě. „Mám přestat?“ zeptal se tiše. Blanka zrudla rozpaky, když odmítavě zavrtěla hlavou. Bříškem prstu pohladil vystouplé závojíčky, aby je rozdělil a zadíval se na obnaženou kundičku. Prostředníčkem pronikl do štěrbiny. Stačilo, aby se dotkl naběhlého poštěváčku a z úst jí uniklo další tiché zasténání. „Pořád můžu přestat,“ zadíval se jí do očí.

„Pokračuj,“ vydechla.

Obkroužil zkušeně zduřelý hrášek, proti své vůli se vzepjala v bocích a vyšla mu naproti. Najednou v sobě měla celý prst. Povytáhl ho, aby k němu přidal ukazováček a zajel znovu dovnitř. Po celém dnu byla na prahu vyvrcholení, podbřišek jí zalila stoupající rozkoš. Zklamaně pozorovala, jak vytahuje prsty ven. „Teď ty,“ přikázal jí, zatímco rozepínal poklopec. Ponořila prsty do hlubin své kundičky, bez zábran masturbovala s pohledem upřeným na strýce, který už vyprostil ztopořený ocas. Chtěla, aby do ní pronikl, toužila po jeho dotecích, místo toho sledovala, jak začal onanovat.

Během chvilky před ním zahanbeně vyvrcholila. Tělo jí zalila vlna slasti, z roztoužené kundičky vytryskla čirá tekutina, která stékala po stehnech na prostěradlo. Strýc v šíleném tempu proháněl vkleče tlustého čuráka, aby potom zkropil její břicho sprškou hustého semene.

Blanka doufala, že budou pokračovat. Strýc se však roztřesenými prsty upravil a ztěžka vstal. „Zítra zůstaneš doma, ta noha si potřebuje odpočinout,“ pohladil ji po kotníku.

„A ty?“ odvážila se zeptat.
„Mám povinnosti,“ odbyl ji.

Po jeho odchodu se zadívala na řídnoucí sperma na břiše. „Proč nepokračoval?“prolétlo jí hlavou. „Kdyby chtěl, dovolila bych mu všechno.“Vklouzla dlaní mezi nohy a rychle, zklamaně, se znovu uspokojila.

Hotelem pomalu utichala ozvěna vzrušených výkřiků linoucí se z pokojů a dům se ponořil do klidného spánku přerušovaného tu a tam posledním zbloudilým výbuchem vášně.

Author

Navigace v seriáluTeambuilding 02 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Dobrá práce.
Penis a tenis se liší jen jedním písmenkem. 😀

Shock

Lituju ty holky. Ty jsou tam pasovány jen do role šukacích a kouřících panenek. Sami z toho nemají nic. Jen prachy (ovšem jestli jim to za to stojí). 🙂

Gourmet56

Já bych to neviděl tak tragicky. Myslím, že to je určitě lepší, nežli u pásu nebo za kasou, mají tam luxus, peníze a která to má ráda, ještě si užije. Blanka k tomu má určitě nakročeno. Takže jen dál!

Marťas

Hodně dobře rozepsaný začátek. Věřím tomu, že se vztah neteř strýc zlepší a pěkně rozvine. Role asistentky bývá často stejná. Potěšit svého vedoucího a získat odměnu. Je to pouze otázka peněz a sebeúcty. Od kamarádky, která byla už od začátku manželství v domácnosti, jsem slyšel, jak na narozeninové párty se při obsluhování hostů náhodou dověděla, že to je poslední oslava jejího manžela a dostane padáka. Protože bral opravdu hodně a byla zvyklá na luxus, tak to zkusila s jeho ředitelem urovnat. Bez rozpaků jí řekl, že za dvacet minut bokem od hostí. Pak jí dal na výběr, buď 2 krát… Číst vice »

Tvoje máma

S takovými lidmi bych neměl slitování.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk