Teambuilding 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Teambuilding

Cestou do nového bytu si Blanka rychle nakoupila ve večerce. Stále si nemohla zvyknout na soukromí, které pro ni bylo po letech strávených s matkou v levných bytech novinkou. Uklidila skromný nákup do ledničky a rychle ze sebe shodila oblečení. Nahá přeběhla do koupelny, kde se nechala bičovat pramínky teplé vody, když ji vyrušil domovní zvonek. Rychle se zabalila do osušky a pootevřela dveře, v kterých uviděla strýce. „Vypadá to dobře,“ nahlédl do předsíně.

„Ty jsi tady ještě nebyl?“ zeptala se překvapeně, když ho pouštěla dovnitř.
„Zařídil jsem to přes známého. Dobře víš, že bohužel nemám moc volného času,“ pokrčil rameny.

Přeměřil si ji pohledem, Blanka si rychle přitáhla osušku těsněji k tělu. Dosud se ani slovem nevrátili k tomu, co se tenkrát stalo. Vyhýbali se jakékoli zmínce, která by mohla způsobit napětí, ačkoli to mezi nimi viselo jako závaží. „Zrovna jsem se sprchovala,“ vysvětlovala rozpačitě.

Kvapně sklidila poházené oblečení a natáhla na sebe starý župan, který ji provázel už od puberty. Měl pro ni nostalgickou hodnotu, dostala ho kdysi od otce a bylo jí jedno, že už se pomalu rozpadá. Když se vrátila do pokoje, uviděla strýce se zmuchlanými kalhotkami v ruce. „Mám tady bordel, musím uklidit,“ snažila se mu je vytrhnout.
„Můžu si je nechat?“ zeptal se.
„Radši nechci vědět, k čemu ti budou,“ ušklíbla se.
„Proč ne?“ zadíval se jí do očí.

Ucítila z jeho dechu slabý závan alkoholu. Odpoledne zmizel z kanceláře, teď jí začínala jeho nečekaná návštěva dávat smysl.

„Protože je mi jasný, co bys s nimi dělal,“ odsekla.
„Ty se divíš? Jsem normální chlap, potřebuju to.“
„Můžeš si říct tetě,“ provokovala ho.
„Už spolu skoro nespíme.“
„Proč jsi přišel?“ zeptala se tiše.

Strýc si zamyšleně prohrábl vlasy, jeho sebejistota byla rázem pryč. „Líbíš se mi,“ přiznal. „Vím, že jsi moje neteř, ale… prostě se mi líbíš.“ Skousl si rozpačitě rty a zadíval se na ni. „Za Regnera se omlouvám.“
„Trochu pozdě, nemyslíš?“
„Díky té smlouvě máš tenhle byt,“ rozhlédl se kolem.

Rozpačitě se odmlčeli. Blanka s úlevou natáhla zmožené nohy a opřela se do křesla. „Asi mi upadnou nohy,“ postěžovala si. „Jsem tak pitomá, že jsem si vzala do práce nové boty.“

Strýc si k ní klekl a jemně stiskl bosá chodidla. „To je příjemný,“ zavrněla Blanka. Tělem se jí rozlévala nečekaná slast. Pomalu se propadala do spánku, nechala strýce, aby prsty hnětl klenbu, opatrně promačkával jednotlivé prsty a užívala si jeho masáž. „Tohle můžeš dělat pořád,“ broukla ospale. Neprotestovala, když bříšky prstů přejel ztuhlá lýtka a promasíroval je. Podvědomě tušila, k čemu se schyluje, ale nechtěla to zastavit. Při letmém doteku na vnitřní straně stehna se zachvěla. Strýc se stáhl, ale po chvíli znovu ucítila jeho dlaň, jak stoupá po stehnu výš.

„Šukat s tebou nebudu,“ pronesla zřetelně. „Ale jestli chceš, můžeš mě vylízat, dodala, když uviděla jeho zklamaný výraz. Povolila pásek a nechala župan spadnout z ramen, náhle před ním seděla úplně nahá. Ztěžka polkl a roztáhl jí dlaněmi kolena. Neodbytné vlhko mezi nohami ji usvědčovalo ze vzrušení. Strýc zhluboka oddechoval. Když uviděla jeho zrudlou tvář, dostala strach o jeho zdraví. Prsty roztáhl stydké pysky, aby se pokochal její mladou kundičkou. Třísly jí projelo slastné zaškubnutí, cítila, jak téměř teče. „Tak už dělej,“ vydechla. Strýc se probral a zabořil obličej mezi její stehna. Když poprvé olízl naběhlý poštěváček, propnula se v bocích a hlasitě vykřikla. S funěním lízal rozdrážděnou kundičku, občas si pomohl prsty. Jejím tělem projela vlna rozkoše, toužila po dalších dotecích jeho jazyka, kterým zkušeně dráždil poštěvák.

Když se vynořil z jejího rozkroku, aby se nadechl, zklamaně si pomohla rukou. Po chvíli odpočinku se znovu sklonil k jejímu klínu. Nedočkavě roztáhla stehna, aby mohl pokračovat. Překvapeně však ucítila, jak minul její kundičku a obkroužil jazykem svraštělou anální hvězdici. Bylo to poprvé, kdy ji někdo dráždil zadeček, ale musela si přiznat, že ji to vzrušilo na nejvyšší míru. Strýc jí přitáhl ruku do rozkroku, pochopila a zběsile masturbovala, zatímco se věnoval jejímu nahnědlému otvoru. Přála si, aby to nikdy neskončilo, během krátkého okamžiku ji však zalila vlna slasti. S hlasitým výkřikem vyvrcholila, aby se potom vyčerpaně svalila na gauč.

„Kde ses tohle naučil?“ zeptala se strýce, který se snažil zklidnit rozbouřený dech.
„Radši to nechtěj vědět,“ zalapal ztěžka po kyslíku.
„Teď mě to zajímá ještě víc,“ otřela mu dlaní zpocené čelo. „Že by to měla ráda teta?“
Nerozhodně stiskl rty. „Teta ne,“ zadíval se jí do očí, „ale tvoje máma ano,“ dodal tiše.

Blanka se zprudka posadila. „Děláš si prdel?!“ vyhrkla. „Nebo chceš říct, že jsi píchal i s mámou?“
„Uklidni se,“ povzdechl si. „Je to už dávno, stalo se to jenom párkrát. Nic to neznamenalo, jenom jsme si vypomohli.“
„Proto se nemusí s tetou?“
„Hmmm,“ přisvědčil. „Nějak se to provalilo, ani nevím jak.“

Blanka se hlavou mihla představa strýce s matkou, jak se oba nazí svíjí ve vzájemném objetí a proti své vůli ucítila zatrnutí v podbřišku. „Vyndej ho,“ kývla ke strýcovu klínu, kde byly ve volných kalhotách jasně patrné obrysy vztyčeného penisu. Jakmile ji poslechl, zadívala se na tvrdý ocas a vzrušeně si olízla vyschlé rty. Přetáhla dolů předkožku, na špičce naběhlého žaludu se objevila kapka slané touhy, kterou otřela bříškem prstu a olízla. Poválela ji na jazyku, teprve potom polkla. Znovu si představila matku na svém místě. To stačilo, aby se sklonila k trčícímu ocasu a obemkla ho ústy. Nebylo to poprvé, kdy strýce ochutnala, ale až teď si vychutnávala chuť mužského vzrušení. Olizovala čůráka po celé délce, hrála si se svraštělými varlaty, občas žilňáka pohonila, ale vždy se znovu poslušně vrátila k felaci, která skončila mohutným výstřikem.

„Kdybys ještě chvilku vydržel, tak bych tě pustila i do sebe,“ vyčetla mu.
„Přece ještě nekončíme,“ otřel jí prstem sperma z koutků úst.
„Co řekneš doma?“
„Teď mě zajímá něco jiného,“ pohladil její nahá ňadra.

Bradavky na jeho dotek ihned zareagovaly. Všiml si toho a stiskl je mezi zuby. Blance uniklo z úst tiché zasténání. Překvapeně ucítila na stehnu ožívající penis. Převalila se na strýce a otírala se o napůl tvrdý ocas kundičkou, dokud se nezmátořil. „Já sama,“ odstrčila jeho ruku a pomohla si sama. Nasměrovala špičku žaludu mezi pysky. Prudce se na něj nabodla, byla ho plná, jako by patřil přesně do její kundičky. Se zakloněnou hlavou se na něho divoce narážela, sama si určovala tempo, které jí vyhovovalo. Strýc ji přidržoval za boky, upřeně si hleděli do očí, zatímco se svíjela nabodnutá na jeho ztopořeném údu.

Konečně vybuchla rozkoší. Tělem se jí rozlil slastný pocit, pohupovala se na zrudlém strýci s rozcuchanými vlasy spadlými do obličeje. Pomalu zrychlovala tempo, tentokrát se podrobila strýcovu nátlaku a přijala jeho rytmus.

„Takhle se neudělám, klekni si,“ zachraptěl zklamaně po chvíli. Poslušně se přetočila na čtyři. Přitiskl se k jejímu zadečku a zespodu přirazil do rozdychtěné kundičky. S hlasitým hekáním vrážel čuráka stále hlouběji, Blanka se zapírala o ruce a nervózně se snažila odfouknout překážející vlasy, které se jí připletly do úst. Náhle jí to bylo nepříjemné, přesto poslušně nechala strýce vystříkat se do ní.

„Měl bys jít domů,“ naznačila mu, když se vyčerpaně zhroutil vedle ní.
„Udělala ses?“ zeptal se, zatímco se oblékal.
„Tys to nepoznal?“ ušklíbla se.
„Tímhle si nikdy nejsem jistý,“ zavrávoral s nohou uvězněnou v nohavici.

Při odchodu nezapomněl sebrat pohozené kalhotky. „Tohle si nechám na památku,“ přičichl k nim, než je schoval do kapsy.

„Jsi divnej,“ zavrtěla nechápavě hlavou Blanka.

Po jeho odchodu se venku rozpršelo. Zavřela okno a zamyslela se. „Jak to bude pokračovat? Tohle není tak velké město, určitě si toho někdo všimne…“Na těle stále cítila strýcovy doteky, naběhlé bradavky byly ještě citlivé po prožitém milování, na stehnech jí pomalu zasychalo sperma vytékající z přirození a ona věděla, že tento zvláštní vztah nedokáže ukončit. „Zatím to nebudu řešit,“rozhodla se. „Jenom by mě zajímalo, co by na to řekla máma…“

Author

Navigace v seriálu<< Teambuilding 03
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Další, vynikající pokračování seriálu, ve kterém slaví Haraiovo pero, či spíše prsty na klávesnici, úspěch. Opět přečteno jedním dechem. Až by jeden strejdovi záviděl. Nemůžu jinak, než 5*.

Gourmet

Skvělé, úžasné, báječné. Kdyby to šlo, dal bych 10*.

Miky

Naprosto senzační, jsem moc zvědav na pokračování. Treba je to jeho dcera…

Marťas

Špičkové pokračování. Co bude asi dál? Dozví se o poměru dcery a strýce její matka, nebo snad jeho manželka? Nebo budou jezdit kvůli utajení do penzionu za městem. Nejsem autor a nevím jakým směrem se bude vyvíjet další děj,ale dal bych přednost stávajícímu vývoji. To je lehký nátlak k sexu s obchodními partnery. Je to zde takové oživení i tak famoznich povídek. V každém případě jsi další díl rozehrál famózně. Ani těch 5* nestačí.

Tomas

Tiez si myslim ze stryc mal s matkou netere dost viac.. ale vyborne a presne podla mojho gusta.. strycek si uziva mladu…😈😋🐷

5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk