Těhotná ségra

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Těhotná ségra

Víkend strávený u rodičů považoval Pavel za zbytečný, přesto pravidelně jednou za čtrnáct dní přijížděl, aby poslouchal matčiny výtky, že už má věk na vážný vztah.
„Ty tvoje známosti si už ani nepamatuju,“ slyšel jako vždy, když oznámil, že se jeho poslední přítelkyně zařadila mezi bývalé. „Podívej se na Míšu. Honza byl její první kluk a teď spolu čekají miminko. Kdyby se nepřihodila ta hrozná věc, tak jsou spolu pořád.“

Pavel věděl, na co matka naráží. Jeho švagr se zabil na motorce a on dodnes nezapomněl, jak mu sestra brečela celou noc na rameni. Jako dvojčata k sobě vždycky měli blíž než ostatní sourozenci, které znal. Nikdo nechápal, jak to dělají, ale oni přesně věděli, kde se ten druhý nachází. Tenkrát vytušil, že se stalo něco hrozného a než mu to stačili rodiče zavolat, utěšoval už Míšu, která mu bez zvonění otevřela dveře a vrhla se mu kolem krku.

„Míša je slušná holka, zatímco já jsem černá skvrna rodiny,“ pohladil matku po tváři a hbitě uhnul před výchovným pohlavkem.

Když potom seděl u televize vedle sestry, nenápadně ji pozoroval. Míša se mu vždycky líbila a sám moc dobře tušil, že jeho vztahy končí tak brzy proto, že se žádná z dívek nevyrovná jeho sestře. Proti své vůli sklouzl zrakem do jejího plného výstřihu. Úžlabinka mezi ňadry přitahovala jeho pohledy jako magnet.
„Nemáš je nějaký větší?“ zeptal se zvědavě.
„Nechceš koukat radši na televizi?“ zabručela Míša otráveně a nevěnovala mu pozornost.
„Počkej, fakt mi připadají nějaký větší,“ nedokázal odtrhnout pohled od ňader napěchovaných v bílé podprsence, která vykukovala zpod výstřihu.
„Trochu jo,“ přiznala mimoděk s pohledem upřeným na obrazovku. „Jsem těhotná, to se dalo čekat,“ dodala. „Aspoň k něčemu to je dobrý, když je všechno v hajzlu,“ ušklíbla se.
„Zase bude líp,“ pohladil ji Petr po vlasech.
„Tak to nevím, jsem sama, umřel mi manžel, čekám dítě a ke všemu jsem děsně nadržená.“
To Pavla zaujalo.
„Jak to myslíš, že jsi pořád nadržená?“ zeptal se opatrně. „Chceš říct, že by sis chtěla s někým zapíchat?“

Míša si jenom povzdechla a pokrčila rameny. „To asi ne, ale potřebovala bych to. Honím si frndu každý večer a stejně ráno vstanu a musím se zase vyprstit. Ty hormony jsou fakt děsný.“
„Já bych ti klidně pomohl,“ navrhl Pavel, kterého představa masturbující sestry zaujala tak, že proklínal svoji bujnou představivost.
„Jsi normální?!“ otočila se k němu sestra. „Tohle už jsme přece párkrát probírali, pamatuješ si to?“

Samozřejmě, že si to Pavel pamatoval. Schoulení v posteli spolu probírali, co k sobě cítí, aby si potom vzájemně slíbili, že jsou to jenom řeči a nikdy se mezi nimi nic neodehraje.

Jenom jednou se odvážila Míša říct to slovo, které mezi nimi leželo jako balvan. „Incest… brácho, byl by to přece incest, to nemůžeme…“ a tím to pro ně skončilo.
„A co třeba každej sám, ale před sebou… jako tenkrát,“ navrhl Pavel rozechvěně.
Využil kdysi, ještě v pubertě, Míšiny slabé chvilky a přemluvil ji ke společné onanii. Nikdy nezapomněl pohled na její štíhlé, roztažené nohy, mezi kterými byla schovaná ochmýřená kundička, kterou si stydlivě zakrývala roztaženou dlaní.

„S tím nepočítej,“ zavrtěla hlavou nesouhlasně Míša. „Už nejsem blbá, malá holka, abych se nechala přemluvit k tvým debilním nápadům.“
Pavel ale v jejím hlase postřehl vzrušení.
„Možná to byl debilní nápad, ale líbilo se ti to,“ ohradil se.
Míša si jenom povzdechla.
„Kraviny si pamatuješ. Ale že mi dlužíš masáž krku, na to jsi zapomněl,“ uhnula raději od tématu.
„Já tě namasíruju klidně všude,“ zasmál se Pavel a vzápětí ho těsně minul hozený polštář.
„Stačí krk,“ ušklíbla se Míša a natočila se k němu.
Odhrnula dlouhé, hnědé vlasy a nastavila svou šíji.
Pavel ji jemně promnul a cítil, jak se Míša chvěje. „Líbí se ti to?“ zeptal se tiše.
„Hmmm, pokračuj,“ zamumlala se zavřenými oči.
„Tak si sundej tričko, takhle to moc nejde,“ snažil se Pavel utajit své vzrušení.
Pokud ho Míša postřehla, nedala nic najevo a bez protestů se svlékla.
Snažil se nevnímat plná ňadra uvězněná v bílé podprsence a stiskl ztuhlá ramena.
„Uvolni se trochu,“ ozval se netrpělivě, když cítil, jak se mu Míša podvědomě vzpírá.
Chvíli trvalo, než ho poslechla a podvolila se jeho chlácholivým dotekům. Postupem času napětí ustoupilo a on prsty nenápadně sklouzával k jejím prsům.

„Tohle jsme si nedomluvili,“ zamumlala Míša, když přes podprsenku obemkl její ňadra a mazlil se s nimi. Nevzpírala se však a nechala ho dál, aby si vychutnával nečekanou intimitu, která je oba trochu děsila a zároveň vzrušovala.
„Mám toho nechat?“ zeptal se po chvíli Pavel, když prsty vnikl do podprsenky a ucítil, jak Míša ztuhla.
„Jestli toho teď necháš, tak tě zabiju,“ sykla a přitiskla si jeho dlaně pevněji k ňadrům.

Obkroužil bříškem prstu zduřelou bradavku a zaslechl, jak Míša tiše vydechla napětím. Neodolal a jemně ji políbil na šíji.
„Tohle se nedá vydržet,“ zasténala.
Přejel jazykem k jejímu lalůčku a stiskl ho mezi rty.
„Počkej, sundám si podprsenku,“ vydechla po chvíli Míša a odstrčila ho.
Hlasitě polkl, když ze sebe podprsenku stáhla a on uviděl její nahá, plná ňadra s velkými prsními dvorci. „Fakt jsou větší,“ vydechl obdivně při pohledu na ně.
„Pitomče, tenkrát jsem měla jenom dvojky,“ zachichotala se Míša. „Nezapomínej, kolik mi bylo… Teď jsou to čtyřky, tak by měly být větší, nemyslíš?“

Vychutnávala si jeho obdivné pohledy a podepřela prsa dlaněmi, aby ještě víc vynikly.
„Doufám, že ti z toho stojí,“ zasmála se, když viděla, jak je vytřeštěně pozoruje.
„Chceš se podívat?“ navrhl Pavel dychtivě. „Takhle mi v životě nestál,“ přiznal.
„Tak ukaž,“ olízla si Míša vzrušením vyschlé rty.

Pavlovi bleskla hlavou představa, jak jazykem objíždí jeho žalud a zmučeně vydechl. Roztřesenými prsty rozepnul poklopec a vytáhl ven ztopořený ocas, který se tyčil v houštině hustých chlupů jako stožár.
„Ten ale je,“ vydechla Míša nadšeně. „Taky jsi trochu vyrostl, bráško,“ zahihňala se.
Přitáhl si ji k sobě a jemně ji políbil na rty. Překvapilo ho, když mu odpověděla a vklouzla jazykem do jeho úst. S tichým mumláním si vychutnávali polibek.
Míša se nevědomky dotkla rukou jeho vztyčeného údu a Pavlem projel záškub nečekaného orgasmu. Se skučením ejakuloval, zatímco ho Míša chlácholivě hladila po vlasech.
„To nevadí,“ utěšovala ho, když k ní se zahanbením vzhlédl. „Stejně by sis to musel udělat sám,“ zdůraznila, když viděla jeho zklamaný pohled.
„Teď já, jo?“ vydechla a netrpělivě se soukala z těsných džín.

Pavel napjatě vydechl, když spatřil bílé kalhotky nadité bujným ochlupením.
„Nedívej se na mě tak, jsem tlustá,“ špitla Míša a rychle je ze sebe stáhla. Při pohledu na hustě zarostlý podbřišek zasténal, ale to už Míša vklouzla rukou mezi nohy a nedočkavě se začala uspokojovat.
„Ještě… chvilku… a budu… taky,“ projížděla před ním prstem roztaženou kundu a vychutnávala si jeho obdivné pohledy. „Já… už… už…jéééé,“ vypískla a zhroutila se v návalu vyvrcholení
„To teda bylo něco,“ vydechla, když se vzpamatovala. „Moc jsme si to neužili, viď?“ zasmála se při pohledu na jeho zvadlé přirození. „Takhle rychle jsem se snad v životě neudělala,“ přiznala upřímně.
„Mně to povídej,“ povzdechl si Pavel.

Napětí pomalu vyprchávalo, v rozpacích na sebe pohlédli.
„Asi se oblečeme?“ navrhla tiše Míša a hmátla po zmuchlaných kalhotkách. „Stejně za to může ten prcek,“ pohladila si těhotenské bříško.
„Ty hormony se mnou dělají neskutečné věci,“ mumlala, když si neobratně kalhotky natahovala na sebe.

Pavel si otřel do kapesníku chlupy zalepené semenem a odhodil ho na zem.
„Takhle jsem se udělal naposledy v pubertě,“ přiznal se. „Stačilo, aby ses ho dotkla a už jsem stříkal.“
„Já ale nechtěla,“ bránila se zrudlá Míša. „To byla náhoda.“
„Jen aby,“ ušklíbl se Pavel. „Zopakujeme si to někdy?“

Míša na něj zkoumavě pohlédla a pokrčila rameny. „Buď rád, že nás nepřistihli naši. Umíš si představit, že by nás někdo z nich nachytal?“
„Asi by se divili,“ zasmál se uvolněně Pavel.
„Příště si musíme dát pozor,“ prohodila Míša a vzápětí jí došlo, co tím vlastně řekla. „Pokud nějaké příště bude,“ dodala rychle, zatímco si zapínala podprsenku.

Rozloučila se s bratrem letmým polibkem a utekla do svého pokoje, zatímco Pavel se ještě dlouho díval na televizi. Nevnímal děj, který se odehrával na obrazovce, měl plnou hlavu vzpomínek na předešlé události.
Nevěděl ani, kdy usnul, vzbudila ho až matka, která vstala jako první. „Jdi si lehnout k sobě. Nechápu, proč tak rád spíš na gauči,“ peskovala ho.
V polospánku se přesunul do svého pokoje, kde ihned usnul.

Autor

Navigace v seriáluTěhotná ségra 2 >>
4.9 96 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkná povídka, Bude ten příběh mít pokračování?

Trysky

Super začátek, který si o pokračování přímo říka.

Jikom33

Velmi přímočará povídka, která si na nic nehraje. Pro povídky Haraie mám slabost, dávám 5* 🙂

Raketak

Tak na tuhle jsem se dlouho těšil, chvilku jsme si psali o námětu a zase jako vždycky, hezky to začíná. Uvidíme jak to dopadne. Jen tak dál.

Juli

Pěkná práce, dobrá linka a příjemné kvalitní počteni 👍🤗.

Denis86

Povídka byla nádherná

7
0
Would love your thoughts, please comment.x