Tentokrát po mnoha letech – Ona V.

Toto je 23 díl z 25 v seriálu Starý příběh
Počet zobrazení: 46

Na stolku šuměly skleničky šampaňského a já byla schoulená v Ládíkově náručí, zatímco můj přítel byl ke mně přitulený z druhé strany a pozoroval nás, jak se něžně hladíme a dáváme si pusinky na čelo, na rty, jak mne Ládík líbá na šíji a na ouško a já ho zase něžně hladím po tvářích, jak se oba hladíme navzájem na bocích tak něžně, že jsme se skoro ani jeden druhého nedotýkali.
Tomáš mi potom říkal, jak bylo dokonale, úchvatně nádherné, jak jsme si při tom lichotili a vyznávali lásku.

Chvilku nás poslouchal, upíjel šampaňské a pozoroval a to vědomí moje vzrušení ještě zvýšilo.
Po chvilce skleničku odložil a přidal se k nám. Šeptal mi samé něžné lichotky o mně i o Ládíkovi a ty mé vzrušení posouvaly ještě dál.
Vyšpulila jsem trochu zadeček, abych se k němu dokonale přitiskla, protože jsem měla vyzkoušené, že takhle je to ono a řekla jsem: „Jo, do tohohle ďolíčku dokonale pasuju, ten je taky úžasnej.“
Položil mi ruku na bok a začal s motýlky od krčku až do půlky zad, všude, kam až dosáhl, aniž by změnil svou polohu.

„Hmmm, motýlci jsou úžasný,“ spokojeně jsem zavrněla.
Jeho ruka občas přejížděla z boku až k prsu, kde si chvilku hrála s malinkým špuntíčkem, který hezky ztuhl. Já se zatím líbala s mým synem a jeho jemné ruce také nezahálely.

Chvilku jsme se všichni jenom takhle něžně laskali, ale pak jsem ucítila, že můj Tomík to už nevydržel, posunul se malinko níž a svůj náramně pevný úd nasměroval zezadu co nejblíž k mojí žemličcece.
Úplně zřetelně jsem cítila, jak hlaďounce klouže kolem ní. Byla jsem úplně mokrá od těch jeho pusinek tam dole v obýváku a ještě víc od toho jak do mne před tím hladce chvilku zajížděl.
„Hmmm, co je to lásko, řekli jsme ve vší počestnosti!“ trochu jsem protestovala a prohnula se v bocích dopředu.
Prohnul se okamžitě za mnou, ale cítila jsem, jak narazil na druhý úd, který můj syn, se zcela zřejmými a naprosto stejnými úmysly nasměroval dolů z druhé strany.

Tomáš se posunul pro změnu výš a poprosil: „Můžu taky dostat pusinku?“ Byla jsem vlastně celou dobu zády k němu a tak jsem se otočila a zůstala ležet na zádech.
Vzal mojí pravou ruku do své, naše prsty se propletly, ruku mi položil na polštář za hlavou a začal se se mnou nádherně líbat a hledat svým jazykem ten můj.
Druhou rukou kroužil kolem mého prsu, malinko ho několikrát stiskl svou dlaní tak, jak to miluju, nechal svůj prst kroužit kolem mé malinké, ale teď už tvrdé bradavky.
Po chvilce, zatímco roli prstu převzal jeho jazyk, který dokázal udělat s mým ňadrem úplné divy, nechal ukazováček pomalu sjíždět přes pupík až k hrbolku, pod kterým na něj čekala moje rozechvělá, nedočkavá holčinka a šeptal:
„Když se dva doopravdy tak moc milujou, tak je tohleto to nejpočestnejší, lásko. A tři taky,“ potichu se šibalsky zasmál.
Ládík ležel na boku z druhé strany a pozoroval nás pro změnu zase on.
Svojí rukou něžně laskal moje druhé pořád ještě docela pevné prso.

„Jste oba tak nádherně pitomí, lásky moje, ale strašně moc vás miluju a je to úžasný,“ zašeptala jsem jim oběma jako odpověď.
Nikdy jsem netušila, jaká to může být nádhera, když jsou obě prsa krásně zaměstnaná a ještě zbývají další prsty na hraní i jinde.
Začínala jsem z toho pomalu šílet. Nádhera. Extáze? Ne, ta ještě ne, ta teprve měla přijít.
Tomův ukazováček sjel o kousek níž a ucítila jsem, jak zlehounka vklouzl dovnitř a hned vzápětí jeho mírný tlak na úplně hladkém špuntíku.
Úplně jsem vnímala, jak jsem se malinko napnula a protaženě vydechla „hmmmmm“.
Ale teď už to zdaleka neznělo odmítavě. Jeho prst pokračoval pomaličku dál po stehně níž. Zastavil se u kolínka, zaťukal na něj a potichu se zeptal: „Funguje kolínko? A chce se mu fungovat?“

Doširoka jsem otevřela oči, podívala se do těch jeho a protaženě jsem zase jen zavrněla svoje: „Hmmmmm, chce.“
K jeho docela velkému údivu koleno fungovalo a posunulo se co nejvíc do strany až úplně na něj.
Nechal prst pomalu vracet po vnitřní straně mého štíhlého stehna a když neskutečně hladce klouzal kolem kundičky a po ní zpátky, zašeptal: „Jsi absolutně úžasná, lásko, nádherná, tak moc tě miluju, že bych se z toho zbláznil! Nebude Ti vadit, když tuhle ruku teď na chvilku podrží Láďa?“
Vzal jeho ruku a posunul jí tak, že teď držel tu mou pravou na polštáři, místo Tomáše Ládík.

„A druhý kolínko taky funguje?“ zeptal se tiše.
„Joooo, určitě! Musí!“ jemně protaženě jsem vydechla a levé koleno se pomalu začalo podsouvat pod Láďu.
Tomu nezbylo, než se přesunout přes něj. Držel teď obě moje ruce přitisknuté pevně do polštáře. Lehce se nade mnou vzepřel a začal mi dávat polibky.
Jeho oblíbená poloha, kdy já se nemohla nijak bránit tomu, co se mnou dělal.
Moje dokořán otevřené oči plné vzrušení, přitáhly ty Ládíkovy a naše pohledy se do sebe vpily a tak zůstaly. Četla jsem v jeho očích takové vzrušení, jaké v nich snad ještě nikdy nebylo. Myslím, že on v mých viděl to samé.
Tomáš se zatím posadil, upíjel znovu šampaňské a pozoroval, jak se moje paty přisunuly pomalu nahoru, chodidla se opřela o synova lýtka a doširoka rozevřená kolena se zvedla kolem Ládíkových boků.
Později mi řekl, že když nás tak pozoroval, blesklo mu hlavou, že tohle je přeci tak dokonale úžasné, že my dva k sobě prostě patříme a že na tom doopravdy není ani nemůže být nic špatného, jak by si snad mohl někdo mysle.

“Lásko, nějaké řeči o něčem zakázaným, když vidím ten úžasnej cit a jak se vy dva máte rádi, to je blbost. K vám to milování naprosto patří. Říkal jsem to i Láďovi. Bez toho byste byli obyčejný lidi, jako všichni ostatní, co nemají koule na to udělat něco mimo zaběhaný konvence a nechají se tak připravit o ty nejúžasnější zážitky. Ale doufám, že mě pořád budeš mít ráda a že si najdeš vždycky čas i na mě.”

Ale tenkrát nás ještě poučoval: „Ládíne, hlavně nikam nespěchej, vnímejte navzájem každej dotek a pohyb toho druhýho,“ tiše poprosil mého Ládíka a vlastně nás oba.
„Jste úplně úžasný a ještě úžasnější je, že jsem tady s váma a takhle vás vidím,“ šeptal tiše Tom.
Podívala jsem se na něj a viděla, jak soustředěně pozoruje Láďovu pánev, která se pomalu krouživě posouvala nahoru a dolů a za okamžik už mohl vidět, jak se už moje paty zvedly kolem jeho boků.
Na okamžik zachytil můj bláznivě vzrušený pohled a pak už jen mohl slyšet naše vzdechy: „Prosím, bože, tolik jsi můj… prosím.“

A Láďa odpovídal: „Jsi ta nejúžasnější a největší moje láska, Haničko moje! To snad není možný… něco tak nádhernýho… tohle je zázrak.“
Malinko zrychlil a přitvrdil a já ho cítila až úplně nejhlouběji, ale pořád ještě žádná divočina jen úžasné plné vychutnávání dokonalého milování. Pomalého, dlouhého, hravého, něžného, laskavého.

Můj Tomík jemně vzal mojí pravou nohu do svých dlaní, začal mi masírovat chodidlo a postupně bral do svých rtů jeden prstík za druhým.
Říkává, že miluje jejich příjemnou slanost, ale i když jsem nohu úplně povolila, zůstala jsem dokonale soustředěná jen na každý pohyb svého Ládíka.
Koutkem oka jsem znovu viděla, že můj přítel vzrušeně a soustředěně pozoruje, jak se úd mého syna, rytmicky, ale ne nijak rychle noří do mého klína a vyjíždí ven a zase a znovu. Pomalu. Musel být úplně lesklý.
Tomášovo přirození z toho všeho stálo pevně jako skála a já už se začala těšit pro změnu na něj.

Vyprostila jsem svou pravou ruku z Ládíkova sevření a pevně sevřela Tomovu trčící svíci a začala ho projíždět po celé délce.
V tu chvíli jsem snad ani nevěděla, jestli mne víc vzrušuje to nádherné něžné, pomalé milování nebo to, že nás právě v té tolik intimní chvíli pozoruje moje druhá obrovská láska a že já aspoň trochu vnímám i jeho. Podíval se na mne a zachytil můj pohled.
Říkal potom, že jsem byla tak neuvěřitelně nádherná. To prý bývám vždycky, když jsem nejvíc vzrušená, ale tenkrát to bylo úplně výjimečné.

Jeho pohled mne vrátil zpátky, něžně jsem odstrčila Ládíka, takže se překulil vedle mne na záda a vydechl: „Bože, proč tohle nezkoušíme pořád? Taková nádhera! Je to tak jiný, než když jsme sami, Myšinko!“
Já se mezi tím rychle odpojila od předchozího transu: „Lásko, nesmíme Tě zanedbávat, pojď sem ke mně!“

Přitáhla jsem si svou druhou lásku vedle sebe na postel a překulila jsem se na něho, podržela jsem pro změnu teď zase já jeho ruce za hlavou, dala je k sobě tak, abych je držela jen jednou rukou a druhou jsem mu nabídla k vysání svoje ňadro.
„Nic nedělej, lásko, zůstaň, jak jsi,“ poručila jsem mu a pustila jeho ruce, abych mu pomohla zvednout hlavu, aby se mohl dokonale přisát.
Věděla jsem, že z mých špuntíčků se pořád ještě dá snadno vysávat šťávička, kvůli které by on udělal nevím co.
Teď nás pozoroval pro změnu Ládík a dělal to zase opravdu s velikým zaujetím.

Když Tomáš přestal moje špuntíky vysávat, poprosil mne: „Lásko, vezmi svého Myšáčka ještě jednou do pusinky, ale teď víc, pořádně!“
„Teď ještě počkej, teď chci chvilku tebe!“ zamítla jsem jeho nezištnou prosbu a pustila jeho hlavu na polštář. Posunula jsem se kousíček níž a okamžitě jsem cítila, jak se jeho taky náramně napnutý klacík ponořil, teď už úplně celý do mé nekonečně hladké holčiny.
Stačily asi tak dva pohyby, napřímila jsem se a v okamžiku, kdy byl tak hluboko, že víc už to nešlo, začal pevně svírat moje prsa.

Zaklonila jsem hlavu a začala zrychlovat. Ládík nás ještě chvilku pozoroval, ale pak si klekl za nás zezadu, převzal moje ňadra a do své péče a já se s ním začala přes rameno nenasytně líbat.
Jednou rukou jsem ho zezadu objala kolem jeho šíje, abych si ho přitáhla a mohla se s ním líbat ještě vášnivěji. Zároveň jsem ucítila prst mého přítele, jak se snaží najít můj poštěváček.
Poprosila jsem Láďu v tom šíleném transu, který se mne už zase začal zmocňovat: „Zmáčkni je víc, pořádně!“

Nemusela jsem ho pobízet dvakrát. Ještě jsem malinko zrychlila tempo pohupování, svojí volnou rukou jsem sevřela tu Ládíkovu a šeptala nahlas:
„Ještě víc, po… řád… ně, zmáčkni je víc!“

Moje druhá láska mne zatím svým prstem pomalu přiváděla k explozi přes můj špuntík, který tancoval kolem jeho přirození, hluboko ponořeného do mne.
To už ale asi začal i on mít pocit, že brzy exploduje, protože si mne naléhavě přitáhl blíž k sobě a podsunul se pode mne, protože ve mně by už dlouho nevydržel a sperma by bylo všude.
Ládík se posunul spolu se mnou a trochu do strany a zpracovával moje prsa oběma rukama a s maximálním úsilím a já ho přerývaně povzbuzovala: „Ješ… tě je zmáč… kni, chci za… se cí… tit, ja… ký to je, když to boo… lí!“ Současně jsem měla přímo pod mojí doširoka rozevřenou nádherně růžovou a úplně mokrou kundičkou, jazyk mé druhé lásky.
Ten se snažil dosáhnou všude, kam to šlo, ale hlavně co nejvíc pomalu ale intenzivně dráždil můj poštěváček, který teď už byl určitě náramně veliký. Bral ho do pusy, vysával, jazykem něžně lízal, přiváděl mne do úplného šílenství tak, jak to umí jenom on a navíc přidal své prsty.
Já nahlas oddychovala, ale nabádala jsem pořád i svého syna, ať nepřestává a nebojí se mne zmáčknout: „Jo, jo, pořádně, jo, to je ono!“

Ale to už jsem se dostávala do svého zvláštního světa, protože jsem začínala nahlas vzlykat a téměř křičet vzrušením a moje tělo se začalo vzpínat a otřásat.
Pak už jsem jen cítila, že jsem se dostala „na druhý břeh“, úplně mimo náš reálný svět a akorát jsem si slabě uvědomila, že mou lásku asi zaplavila spousta nektaru, protože jsem zažila teprve, kdo ví jestli vůbec potřetí nebo snad popáté v životě pořádný mokrý orgasmus, ale tak silný, jako nikdy před tím.
Už jsem někdy dříve zmínila, že takové silné orgasmy se mi daří prožít jen občas. Obvykle, když zažívám něco neobvyklého nebo neobyčejně silného.

Když jsem se trochu vzpamatovala, zatímco moje lásky teď už jen něžně, polehounku a pomalu, ale nádherně pokračovaly ve své tak neuvěřitelně dokonalé činnosti, snažila jsem se rukou zjistit, co se stalo.
Když jsem se přesvědčila, že se mi to nezdálo, ale že je pode mnou pěkně mokro, jen jsem vydechla: „Prosím, už dost!“
Svezla jsem se vedle mojí lásky na polštář a Ládík zase vedle mne z druhé strany.
V tom transu jsem ale zřetelně věděla, že tohle jsem ještě nikdy nezažila, i když nádherný mokrý orgasmus už jsme hlavně s Tomášem párkrát prožili. Já se při milování zdaleka ne vždycky orgasmu dopracuju. V tom mám trochu handicap, ale takových nás je, bohužel dost.
Ne jako v erotických povídkách, kde na jejich hrdiny a hrdinky přichází orgasmus po pár chvilkách a hned následuje druhý, třetí, desátý…
Ale když už se podaří, je to obrovsky silné. A ten “mokrý” je v mém případě úplná vzácnost. Asi se nedokážu tak uvolnit. Někdy mi přijde, že čím víc se snažím, tím méně se to podaří. Nevím. Musí to zkrátka přijít samo.

Schoulila jsem se do klubíčka, moje ruka objímala Tomíka a Ládík zase mne a celá jsem se třásla a teprve po chvilce jsem tichounce vzdychla: „Už jsem zpátky… Tolik mě mrzí, že jsem vás zklamala, lásky moje.“
„Teď odpočívej, naopak byla jsi neskutečná, jedinečná, úžasná,“ předháněli se moji dva miláčkové v pochvalách.
Ládík se ke mně přitulil zezadu, hladil mi vlasy a líbal mne na ouško a na krk, moje druhá láska mne hladila co nejněžněji to šlo po celém těle, po tvářích, ve vlasech…
Bylo nám všem jasné, že jsme zažili něco mimořádného, ale věděli jsme, že to ještě neskončilo.

Já už se pomalu vzpamatovávala: „To bylo ode mě hrozně sobecký! Já jsem dosáhla všeho a vy lásky moje, chudinky moje, nic!“
Samozřejmě, že mne uklidňovali a znovu ujišťovali, že to bylo naprosto neskutečné a dokonalé.
„A co vaše semeno? Udělali jste se?“ zeptala jsem se po chvilce zase už úplně živá.
„Nikam nespěchej lásko, uvolni se natáhni se, na nic nemysli,“ uklidňoval mne můj Tomáš.
„Máme celou noc, když budeme chtít,“ přidal se Láďa.
„Teď si chvilku odpočineme.“

Poslechla jsem, překulila se na záda, oba moji nenasytové se ke mně každý z jedné strany přitiskli a chvíli jsme tak všichni odpočívali.
Možná deset minut, možná půl hodiny. Čas neexistoval. Naprostý relax.
Najednou jsem ale ucítila, jak se Tomášova ruka zvedla a ukazováčkem pomalu kroužil kolem mého ňadraa, a po chvilce svými prsty pomalu sjížděl níž po mém bříšku.
O pár okamžiků později mne zamrazilo až po kořínky vlasů, to když jsem zaregistrovala, jak i Ládíkova ruka hladí co možná nejněžněji moje druhé prso. Vnímala jsem, jak mne líbá na ouško a něco nesmírně sexy a vzrušujícího mi šeptal, ale dneska už si přesně nevybavuji, co.
Ruka mého přítele sjela pomalinku zase do místa, kde začíná úžlabinka mojí kundičky, zastavila se a pomalinku kroužila jen malinká kolečka kolem. Věděla jsem, na co čeká a tak se moje kolínko pěkně pomalounku, doširoka roztáhlo.
Byla to jasná pozvánka pro jeho prsty a ty si okamžitě začaly nesmírně pomalu a něžně hrát. Dával mi pusinky na ramínko, krk, ale i na rty a střídavě jedním nebo dvěma prsty zajížděl přes pořád ještě veliký špuntík hluboko do mé štěrbiny. Vzala jsem Láďovu ruku a posunula jí dolů a navedla jeho prsty k poštěváčku.

„Oba, prosím,“ zašeptala jsem a začala pro změnu líbat Ládíka.
tři ruce se setkaly v něžných dotycích a s mým milovaným Myšákem i s mojí druhou láskou jsme střídavě i naráz společně každý jedním prstem zkoumali mojí dokonalou hladkost a já jim oběma sázela střídavě na jejich rty pomalé, ale o to smyslnější pusinky.
Bylo až drásavě vzrušující vnímat, jak si jeden můj prst se mnou hraje společně s jedním dalším nebo když se potkávají dva jiné prsty kousíček ve mně a já je oba jasně cítím pod jemným dotekem své ruky, která je tam naviguje.
Tohle se nedá popsat, to se musí zažít, protože když se ta vzájemná něha a souhra propojí, je to něco, co člověka může vzrušením doslova roztrhnout. Chtělo by se ještě a ještě, víc a víc, ale víc už to prostě nejde.
Začala jsem zase tiše vzdychat slastí. Napřed jsem svou rukou opatrně navigovala činnost mých lásek, ale po chvilce té nekonečné, ale tak jemné nádhery jsem na oplátku začala špičkami svých prstů laskat jejich už zase nádherně vzpřímené penisy.
Se vzrůstající intenzitou jejich hraní jsem pomalu přidávala na intenzitě i já. Určitě víte, jak úžasné to je, když si hrají dva, ale teď jsem měla dva sama pro sebe a dva měli mne a skoro jsem nevěděla, kterého laskat dřív, abych někoho neošidila a zároveň jsem vnímala to jejich dráždění.
Dokonale se stihli sehrát.

Po chvilce už ale toho něžného laskání bylo dost. Otočila jsem se k Tomášoví a tiše ho a poprosila: „Pojď ještě sem ke mně lásko!“
S těmi slovy jsem ho objala a sevřela v náručí. Udělal totéž. Svojí rukou jsem pomohla najít jeho pevnému údu cestu a z toho neskutečného pocitu dokonalosti na mě v tom transu už zase padaly mrákoty.
„Pojď, pojď!“ žádala jsem ho důrazně, protože dlouho bych to podruhé nevydržela a už jsem zaklesla paty na jeho bocích.
Ládík nás pozoroval.
Jenže moje láska už taky byla z toho hraní úplně nadoraz a rychle se vymanila z mého náručí: „Tady to nechám Ládíkovi, já už tohle nevydržím. Vezmi mě do pusy, prosím!“

Překulil se na záda, já si klekla a sedla si na svoje paty, vzala jeho úd do ruky a intenzivně ho začala vysávat a masírovat. To zase nevydržel můj Ládín, rychle si mne malinko zvedl: „Počkej lásko, na to se nedá jen tak koukat, musím takhle!“
Moje kolena poodsunul malinko od sebe, takže můj zadeček byl dokonale vyzývavý a jeho úd zezadu vklouzl do mojí nádherně připravené jeskyňky. Docela mi to vyrazilo dech, protože tohle skoro nikdy neděláváme.
Nemám moc ráda milování zezadu, protože chci vždycky na svou lásku vidět. Leda tak na chvilinku zase pro jiný pocit, ale obejdu se bez toho. Teď to ale bylo jiné, protože jednoho z mužů jsem měla přímo před sebou.

Ládík začal být intenzivní, ale cítila jsem, že moje ruce, jazyk, rty už brzy dosáhnou svého a soustředila se hlavně na to, že exploze mého přítele už byla neodvratná.
Ještě stihl penis malinko uvolnit z mých rukou a první veliká dávka semene už byla až na jeho břiše.
Myslím, že tak velikou dávku bych fakt nezvládla.
„Počkej, nech mě!“ odstrčila jsem jeho ruce a zbytek spermatu, který se dál dral ven z jeho údu, jsem vysála a i když ani tohle nebývá moje oblíbená disciplína. Tenkrát jsem ten zbytek zlikvidovala úplně nenasytně.
Tomáš zůstal ležet úplně paralyzovaný.

Soustředila jsem se na Ládíkovy stále silnější nárazy, ale takhle jsem to nechtěla. Chtěla jsem svého syna vidět. Divoce jsem se překulila na záda, přitáhla si Ládíka k sobě. Moje kolena se doširoka rozevřela.
Tomáš se už zase vzpamatoval a pozoroval, jak, do mne syn prudce vklouzl.
„Teď pojď ty, lásko, jo, pojď, pojď, pojď!“
Ale myslím, že Ládíka jsem nemusela tolikrát pobízet. Znovu mi začal silně mačkat ňadra. Ta už doopravdy bolela z jeho předchozí aktivity a cítila jsem, že na nich budou pěkné modřinky, ale ještě v něm byla spousta energie.
Přeci jen byl víc než o dvacet let mladší a s Tomášem jsme mu v tu chvíli jeho energii, s jakou mne miloval, mohli jen závidět.
Můj přítel říkává: “Hani, jestli chceš, abych ti vydržel a dostal tě na tu tvojí druhou stranu, jak ty říkáš jen tady tím kolíčkem, tak na něco takovýho musím zobnout prášek, po kterým člověk dýl vydrží. Mládí ale ničím nenahradíš”.

Bylo to tak šíleně vzrušující. Snažila jsem se nezůstat pozadu a divoce jsem se proti němu vypínala. Ládík se po malé chvíli nadzvedl, klekl si, přitáhl si nahoru moje boky, a protože jsem se vypnula do nádherného oblouku, dostal se svým penisem opravdu hluboko.

„Jo, jo,“ prolínaly se naše divoké hlasitý vzdechy, skoro až výkřiky.
„Bože! Ještě pojď do mně! Víc! Víc! Ještě víc!“
Byla jsem v tu chvíli zase jednou opravdu nádherně nenasytná. Tohle jsem často zažívala s mým přítelem a někdy i s Ládíkem a teď to tady bylo zas. Naprosté nekončící šílenství.
Ládík odpovídal: „Jo, ještě, víc už to nejde! Jsi neuvěřitelná, šílená!“
Po chvilce té divoké, neskutečné, nespoutané vášně, kdy si proti sobě zvedal svýma silnýma rukama mé štíhlé boky a nabodával mne na své úžasné kopí, vykřikl: „Už, už!“
Já splynula s ním v jediným hlubokým výdechu: “Jooo.“
Další neuvěřitelně silný orgasmus. Dva takové v jednom dnu jsou pro mne naprostou vzácností.

Ládík se na mne pomalu sesunul. Oba jsme zhluboka oddychovali, sevřeni v pevném objetí.
Tomáš se ke mně po chvilce přitulil a šeptal: „Byli jste tak úžasný! Přesně takový milování k vám patří! Po tomhle už nebudu věřit, že to nejde a vůbec Tě nechápu, že jsi to tolikrát zapírala a tolik sis vymýšlela ty své nesmysly! Jsi neuvěřitelná, dokonalá! Šíleně, bláznivě tě miluju! A Ládík k Tobě patří úplně stejně, jako já. Zase bych se na vás chtěl někdy dívat a možná, že i Ládík na nás.“
A po chvilce dodal už se smíchem: „Musíme ještě najít nějakou pěknou ženskou, aby ses taky měla na co dívat ty!“

Rovnou jsem ho bez nějakých řečí praštila: „Nikomu tě nepučím, ale Ládík si nějakou novou ženskou najít musí a doufám, že tahle, co teď má, je konečně ta pravá, ale dost už o tom!“
Tomáš na to odpověděl: „Nechtěli jsme žádný extravagance, jenom ďolíček, ale tohle se líbilo všem a ať teď někdo řekne, že ne! Takže je jasný, že nešlo o žádný extravagance, ale že jsme fakt všichni úžasný,“ a rozesmál se šťastně na celé kolo.
Láďa se přidal: „Vy dva jste taky byli neuvěřitelný! Úžasný! Nádhera, Myšičko! A od teď to všichni budou chtít opakovat, kdykoliv to půjde, to se vsadím,“ smál se také.

Nakonec jsem přidala se i já: „Jste dva trdlíci moji milovaný, šílený, pitomí! Já už jsem starší dáma, já už nezvládnu vás dva takový šílence naráz! Vždyť jste mě úplně zničili! A dvakrát,“ smála jsem se spolu s nimi a byla v tu chvíli stejně tak šťastná, jako oni!
„A ty tvoje řeči si musím hodně rozmyslet, lásko. Jednou se to stát mohlo, ale…“ mrkla jsem na Tomíka, ale mám pocit, že nepochopil, jak to myslím.
Já ale v tu chvíli jasně věděla, že takovou krásu zase budu chtít opakovat, jen jakmile se to podaří skloubit nám všem časově a budu na to cítit v sobě dost sil. Věděla, jsem, že mi moje lásky jenom tak nelichotí, ale že byli stejně tak unesení tím neuvěřitelně erotickým zážitkem, jako já.
Láďa jako by mi mluvil z duše: „Bella mia, kdybych jen věděl, jaký to může být úžasný, tak už jsme si takhle hráli dávno! A ty nic nepovídej, je na tobě úplně vidět, jak záříš! To tys zničila nás dva,“ odpověděl gentlemansky můj syn.
Tomáš jen přitakal: “To nejsou žádný gentlemanský kecy, lásko, Láďa vyřknul naprosto svatou pravdu. Jsi božská.”
Nebylo mi nepříjemné slyšet taková slova, to přiznávám.

Může si o mně každý myslet jen to nejhorší, ale kdyby prožil to, co jsem spoustu let prožívala já a co nakonec takhle pozdě, ale tak nádherně vyvrcholilo, třeba by mne už neodsuzoval.
Já jsem nesmírně šťastná, že mám dvě lásky, které mne milují, které by pro mne udělaly skoro všechno, které o sobě ví a nic si nevyčítají a navíc jsou to tak báječní, něžní i nezkrotně divocí milenci, jaké by každá žena chtěla mít jen pro sebe a já mám pro sebe hned dva. A už spoustu let a v tomhle věku! Samotné mi to přijde být neuvěřitelné. Asi je opravdu někdy dobré povznést se nad konvence všedního života, nebát se dělat něco, co je daleko za hranicí běžných představ.
Myslím, že občas se za nějakou takovou hranici dostane spousta lidí, ale nikdo o tom nemluví ani nepíše. I já měla ohromné problémy vůbec něco takového nahlas připustit, ale takhle anonymně je to něco jiného.
Třeba to tak cítí mnohem víc lidí, než bych kdy byla ochotná si připustit. Ale to se už nikdy nedozvím.

Počet zobrazení: 46

Autor

Navigace v seriálu<< Tentokrát po letech – Ona IV.Tentokrát po mnoha letech – On I. >>
4.4 25 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mara

Už dva dny žádná povídka 😒

dedek.Jeff

Z důvodu problémů při převodu povídek ze starého eFenixu, došlo k určitému výpadku. Zítra se už dočkáš povídky z nové tvorby. Zároveň došlo k onemocnění některých našich spolupracovníků a proto nelze vyloučit další výpadky.

Galaxis32

🙁

Ts garp

Diky , uz se tesim

4
0
Would love your thoughts, please comment.x