Tinnitus 12

Toto je 12 díl z 17 v seriálu Tinnitus

Celý den mě zaměstnávala starost o babičku a já tak aspoň neměla čas přemýšlet nad nedávnými událostmi. Jenom při praní prádla jsem se pousmála, když jsem na bráchově prostěradle zpozorovala zaschlé skvrny od semene. Víkend se blížil a já doufala, že máma s Luďkem přijedou. Byla jsem zvědavá, co všechno se mezi nimi doma odehrálo. 

Krátce po obědě za mnou přišla Denisa. Překvapeně jsem ji přivítala a se souhlasem babičky jsme zmizely v pokojíku. 

„Brácha to asi nestihne, mají něco ve škole,“ posadila se nenuceně na postel.
„Stačilo, kdyby napsal,“ pokrčila jsem rameny. 
„Já se doma stejně nudila,“ listovala rozečtenou knížkou, a potom na mě zvědavě pohlédla. „Kájo… to včera… tobě to nevadilo, když s Honzou chodíš?“
„My spolu nechodíme,“ pokrčila jsem rameny. „Řekla bych, že je to kamarádství s výhodami,“ dodala jsem po chvilce. „Stejně za týden odjedu, tak by to nemělo cenu.“
„Tak já ti něco řeknu,“ odložila Denisa knížku a spiklenecky se na mě podívala. „Večer jsem se koukala s našima na televizi a on mi poslal fotku svýho péra. Stačilo, aby se mi máma podívala přes rameno a byl průšvih.“
„A líbila se ti ta fotka?“ vyzvídala jsem.
„Ani se neptej,“ zachichotala se. „Měla jsem úplně mokrý kalhotky.“

Na nepatrný okamžik se odmlčela. „Neříkej, že tím to skončilo?“ podívala jsem se jí zpříma do očí. Denisa si nervózně olízla rty a pokračovala. „Chtěl, abych mu taky poslala fotku,“ přiznala. Bez otálení vytáhla mobil a chvilku v něm hledala. Potom mi ho podala.

Na fotce byla vidět její roztažená kundička a já ucítila známé zachvění v podbřišku. „Tak tohle se mu muselo líbit,“ usmála jsem se.
„Fotila jsem to narychlo v koupelně,“ ušklíbla se Denisa. „Kdyby přišla máma, tak by mě zabila.“
„To je vážně tak hrozná?“ zajímala jsem se, protože Honza o ní mluvil stejně.
„Většinou je v pohodě,“ povzdechla si. „Ale co se týče sexu… je prostě dost puritánská.“
„A pak to končí takhle,“ zasmála jsem se uvolněně. Vzpomněla jsem si přitom na mámu a uvědomila si, že zítra už s bráchou přijedou. Najednou jsem se nemohla dočkat.
„Kájo… tobě nepřijde divný, když brácha a já… když spolu… vždyť víš…“ zeptala se tiše. „Tohle přece není normální…“

Na krátký okamžik jsem zaváhala a pak jí šeptem vyprávěla, jak to začalo u nás doma.

„To nemyslíš vážně,“ vydechla, když jsem skončila. „A já myslela, že jsem divná, když se mi to včera líbilo… Vaše máma je asi hodně v pohodě.“
„Možná až moc,“ zasmála jsem se. „Nebo je nadržená… od tý doby, co se to stalo s tátou, nikoho neměla.“
„A vážně mu ho vyhonila?“ ujišťovala se Denča vzrušeně.          
„Hmmm,“ zamumlala jsem.
„To by se u nás stát nemohlo,“ zalitovala. „Máma je v tomhle hrozná.“

Atmosféra v místnosti se náhle změnila. Denisa si toho musela všimnout, protože se ke mně otočila a nerozhodně si skousla ret. „Kájo… když tady není Honza… to by asi bylo divný, kdyby… víš, jako včera… my dvě spolu…“ hledala pracně slova.

Místo odpovědi jsem jí odhrnula spadlý pramen vlasů z tváře a pohledem sklouzla k obrysům jejích drobných ňader, která se zřetelně rýsovala pod tričkem. Zpozorovala, kam se dívám a zrudla. „Vypadám jako malá holka,“ politovala se. 
„Mně se ale líbí,“ pohladila jsem ji po tváři. „A řekla bych, že Honzovi taky…“
„Protože brácha je úchylnej,“ zachichotala se uvolněně. „Ačkoli já asi taky, protože jsem si celou noc představovala, jak před tebou onanuju a ty se na mě přitom díváš.“
„Tak to udělej,“ polkla jsem napjatě.

Na nepatrný okamžik zaváhala a potom si roztřeseně přetáhla tričko přes hlavu. Neměla podprsenku a já uviděla její malá ňadra s bradavkami ztuhlými vzrušením. „Mám se svléct taky?“ zeptala jsem se tiše. 
„Až potom,“ špitla a pokračovala ve svlékání. Během chvilky přede mnou ležela úplně nahá a já nemohla spustit zrak z její kundičky, nepatřičně dospělé v poměru ke zbytku těla. 
„Teď jako malá holka nevypadáš,“ ujistila jsem ji rozechvěně.

Denisa sklouzla rukou mezi nohy a začala se uspokojovat. Bez dechu jsem pozorovala, jak se blíží k vyvrcholení a neodbytně jsem přitom vnímala zvlhlé kalhotky v rozkroku.

„Ještě chviličku,“ zasténala a rejdila prsty v roztažené kundičce. „Jeeeště… uuuuž… uuuuž… jéééé,“ vykřikla a podvolila se orgasmu.

Přesně v tom okamžiku ji vyrušilo zaklepání na okno. Denisa hmátla po zmuchlaných kalhotkách a vklouzla pod deku. „To je brácha,“ vypískla a nemotorně se snažila obléct. 

Pomalu jsem přešla k oknu a otevřela. „Proč ti to trvá tak dlouho?“ postěžoval si Honza a vlezl dovnitř. Potom uviděl Denisu zachumlanou v posteli a ztuhl. 

„Co tady děláš?“ vydechl užasle, když uviděl její vyděšený obličej vykukující zpod přikrývky. Neodpovídala a křečovitě si ji tiskla k hrudi.
„To tě nemusí zajímat,“ ušklíbla jsem se. „Radši mi vysvětli, proč jí posíláš fotky svýho péra a mně ne?“

Honza bezradně postával u stolu a rozpaky nevěděl, kam s očima. Vychutnávala jsem si jeho zahanbení a posadila se k Denise. „Určitě si ho přitom honil,“ přidala se ke mně s potměšilým úsměvem.

Jeho zaskočený výraz se rovnal přiznání. „Jsi pěkný prase,“ pokárala jsem ho výsměšně. „Za trest si ho vyhoníš teď.“

Honza zašmátral v poklopci a chtěl vytáhnout ztuhlíka, ale já ho zarazila. „Tady ne,“ vychutnávala jsem si jeho ponížení. „Běž za dveře a udělej si to tam. A opatrně, ať nevzbudíš babičku.“

Sklesle odcházel ke dveřím, když jsem dostala další nápad. „Počkej,“ zastavila jsem ho. Sklonila jsem se k Denise a šeptem jí řekla, ať si sundá kalhotky. 
„Teď jsem si je oblékla,“ brblala, ale poslechla mě. Podala jsem je Honzovi se slovy, ať se vystříká do nich. 
„Nechci to pak po tobě uklízet,“ zdůraznila jsem. 

Potichu za sebou zavřel a my s Denisou vyprskly smíchy. „Škoda, že to neuvidím,“ zalitovala. „Jenomže to by on právě chtěl,“ bránila jsem se. „Takhle bude onanovat za trest sám.“

Rukou jsem vklouzla pod přikrývku a nahmatala její teplou dlaň. Přitáhla jsem ji k sobě a olízla prst před nedávnem vytažený z přirození. „Hezky chutnáš,“ vydechla jsem.
„Jestli chceš, tak mě můžeš vylízat,“ špitla Denisa s ruměncem ve tváři.
„A tvůj brácha?“ podívala jsem se na ni zvědavě. „Nebudeš se potom stydět?“
„Ať se klidně dívá, mně je to jedno,“ trhla vzdorovitě hlavou. „Já taky viděla, jak si s Luďkem honí ocasy, tak mu to klidně připomenu.“
„Tys je přitom viděla?“ vykulila jsem na ni oči.
„Dělali to u nás ve stodole,“ ušklíbla se. „Připadali si děsně nenápadný. Ty jsi o tom věděla?“ zeptala se pátravě.
„Hmmm,“ přitakala jsem. „Když byl Honza u nás, tak mi to předvedli. Honza mýho bráchu dokonce vykouřil.“
„Škoda, že jsem to neviděla,“ zalitovala upřímně.

Během rozhovoru jsem se postupně svlékala, a teď mi zbývaly jenom kalhotky s podprsenkou. „Rozepneš mi ji?“ otočila jsem se k Denise. Cítila jsem, jak s ní roztřesenými prsty zápolí. Konečně se jí to povedlo a já mohla podprsenku sundat. Denisa nesměle pohladila moje plná ňadra a obkroužila vztyčené bradavky. 

Po chvíli jsem jí odtáhla ruce a ústy sklouzávala po nahé kůži k zarostlému klínu. Ještě mě mohla zastavit, ale neudělala to. Když jsem jazykem poprvé ochutnala její přirození, táhle vykřikla a vyšla mi vstříc. Najednou jsem měla plná ústa chloupků. „To je hezký,“ zasténala a tlačila si dlaněmi mojí hlavu hlouběji do rozkroku.          

V tom se otevřely dveře a objevil se v nich zahanbený Honza s kalhotkami v ruce. „Doufám, že jsi spokojená,“ zamumlal a odhodil je na stůl. Teprve potom si všiml, co děláme. „Kájo?“ vydechl užasle a ztuhl uprostřed pohybu. „Deniso?“

Jenomže ani jedna z nás mu neodpovídala. Užívala jsem si známou chuť ženského přirození a hlavou se mi mihla vzpomínka na mámu s její dospělou kundou. To už ale Denča s hlasitým výkřikem vyvrcholila a uvěznila mou hlavu mezi stehny. 

„Nikdy bych nevěřila, že to bude takhle hezký,“ vydechla, když jsem se vynořila z jejího rozkroku.

Honza stále postával před postelí a ohromeně na nás zíral. „Deniso… ty… s Kájou… vy dvě…“ polykal zaskočeně slova a nemohl spustit zrak ze sestry.
„No a co, ty jsi to s Luďkem taky dělal,“ vyrazila ze sebe dotčeně Denča a vyplázla na něj výsměšně jazyk.

Honza na mě vyčítavě pohlédl a nerozhodně přešlápl. „Kájo, můžu k vám?“ zeptal se nejistě. 

Měla jsem kalhotky úplně mokré vzrušením a nejradši bych se od něho nechala pořádně ošukat, jenomže jsem ho chtěla taky vytrestat. „To sis měl rozmyslet včera, když jsi posílal fotku svýho péra ségře,“ řekla jsem s předstíranou lhostejností.

Stáhla jsem si vlhké kalhotky a vychutnávala si vzrušené pohledy obou sourozenců. Vkleče jsem se začala uspokojovat. Denisa zhluboka oddechovala a váhavě se mi zadívala do očí. „Chceš… chceš taky vylízat?“ zadrhl se jí nejistě hlas.
„Hmmm,“ souhlasila jsem a lehla si k ní.

Překvapeně jsem ucítila, jak mě políbila. Jazykem pronikla do mých úst a nejistě je prozkoumávala. Chudák Honza nás pozoroval a rukou lovil v poklopci zvadlíka.

Denisa mi jazykem olízla krk, potom zduřelé bradavky a konečně se pomalu blížila k mé roztoužené kundičce. Prsty rozhrnula chloupky a váhavě přitiskla ústa k mému přirození. „Tak už dělej, to se nedá vydržet,“ vydechla jsem a vmáčkla si její hlavu hlouběji do klína. Hřbetem ruky jsem si musela otřít slinu, která mi stékala po bradě. Znovu jsem si vzpomněla na mámu a vykřikla rozkoší. „Lízej mě… mami… mamíííí… maminečko,“ vyjekla jsem v návalu uspokojení. 

Když jsem se vzpamatovala, zahanbeně jsem pohlédla na sourozence, kteří mě zaraženě sledovali. „No a co,“ trhla jsem vzdorovitě hlavou. „Přece víte, co se děje u nás doma… tak děláme i tohle…“
„To je hustý,“ vydechla Denisa. „U nás by se to stát nemohlo,“ dodala lítostivě a já zaslechla v jejím hlase náznak zklamání.
„Jaký to je, nechat se vylízat od mámy?“ vyzvídal Honza a s hekáním drtil v ruce ztopořený ocas.
„Jestli tě to zajímá, tak to vyzkoušej,“ vyprskla jsem naštvaně a zabořila hlavu do polštáře. 

Denisa mě hladila po rozcuchaných vlasech a rozzlobeně se ohlédla po bráchovi. „Jsi debil,“ procedila skrz zuby a dál mě utěšovala. 
„Já to tak nemyslel,“ bránil se Honza. Ohlédla jsem se po něm a viděla, jak před námi zkroušeně stojí s trčícím pinďourem. „Za to si ho vyhoníš znovu do kalhotek,“ ušklíbla jsem se.

Pokorně hmátl po kalhotkách a vrátil se k onanování. „Dělej, brácho, naši nás budou za chvíli shánět,“ popoháněla ho Denisa. „Víš, že dneska jezdí na návštěvu teta.“

Honza bezmocně svíral kalhotky v hrsti a drtil v dlani naběhlého pinďoura. S hekáním se blížil k vyvrcholení. Náhle sebou trhl a s neartikulovaným chrčením začal ejakulovat do připravených kalhotek. 

S pohledem upřeným k zemi potupeně svíral zašpiněné kalhotky v křečovitě zatnuté dlani, z vystříkaného ocasu mu odkapávalo zbylé semeno a mě ho bylo skoro líto.

„To jsem zvědavá, v čem půjdu domů,“ vypískla Denisa pohoršeně. „Tohle si na sebe nevezmu.“

S úsměvem jsem jí podala svoje zmuchlané kalhotky. „Můžeš si vzít tyhle,“ mrkla jsem na ni. Beze slova po nich sáhla a začala se do nich soukat. 
„Je to pěkně nechutný,“ postěžovala si. Postřehla jsem však v jejím hlase vzrušení a to mě uklidnilo. „A ty na mě tak nezírej,“ obořila se na Honzu, který nemohl spustit zrak z jejího nahého těla.

Při rozloučení jsem Honzovi vlepila na usmířenou vlhkou pusu a zklamaně pozorovala, jak sourozenci rozhádaně odcházejí. Prohrábla jsem si chloupky a chtěla si ještě jednou udělat dobře, když se zezdola ozvala babička. Otráveně jsem se oblékla a vyrazila za ní. 

„Co potřebuješ, babi?“ nahlédla jsem do jejího pokoje.
„Mluvila s tebou máma?“ 
„Asi mám vybitý mobil. Děje se něco?“ podívala jsem se na ni ostražitě.
„Přijedou už zítra, tak jim musíme nachystat povlečení,“ povzdechla si.
„Já to udělám, ty stejně musíš ležet,“ mávla jsem rukou. „A není to tak dlouho, co tady byli naposledy. Tak ho snad nemusíme měnit pokaždý.“
„Já už to nestihla, ale u Luďka to musíme vyměnit určitě,“ odsekla mi. „Měl ho ušpiněný od těch svých nechutností.“
„Jestli myslíš to, co si myslím já, tak na to teda sahat nebudu,“ otřásla jsem se štítivě, ačkoli jsem se v duchu musela smát.
„Však ono tě neubude,“ potřásla hlavou. „Ten kluk je celej děda, ten se taky musel vycákat aspoň dvakrát denně, aby dal pokoj.“
„No babi,“ vyjekla jsem. „Tohle nemyslíš vážně.“
„Buď ráda, že jsi ho nezažila,“ povzdychla si. „Tvoje máma by mohla vyprávět. Dělalo mu dobře, když se před ní promenádoval s tím svým žilnatým klackem a natřásal se před ní.“

„A tobě to nevadilo?“ odvážila jsem se zeptat.
„Aspoň nechodil za nějakými děvečkama jinam,“ zamyslela se. „Nechal to pěkně doma, tak to má bejt. Aspoň jsem si někdy oddechla, byl až moc náruživej,“ ponořila se do vzpomínek. 

Náhle sebou trhla a káravě se na mě zadívala. „Karolíno, já vím, že už jsi dospělá, ale ta dívka, kterou jsem zaslechla… tobě se líbí?“ 
„Babi, to ale není tak, jak si myslíš,“ uklidňovala jsem ji s ruměncem ve tváři. „Jenom jsem měla nahlas televizi.“
„A televize na tebe křičela, abys ji nepřestávala lízat?“ nadzdvihla babička významně obočí.
„Babi, já o tom nechci mluvit,“ řekla jsem se sklopeným zrakem.
„Hlavně si v tom udělej pořádek,“ povzdychla si. „Nejdřív ten mládenec, teď tahle dívka… Nezapomínej, že tohle je malé městečko, všichni si tu vidí do talíře.“
„Neboj, stejně budeš brzy v pořádku a já se vrátím domů,“ pohladila jsem ji po vrásčité tváři.
„Tak už běž,“ mávla rukou a vyhnala mě. 

Večer jsem se chystala ke spaní, když jsem nahmatala zmuchlané kalhotky, které Honza pohodil na postel a zapomněl je tady. Přitiskla jsem je ke tváři a nasála vůni dívčího přirození. Radši nebudu popisovat, co jsem všechno s nimi v noci dělala, protože se za to stydím ještě teď. Když jsem se probudila, našla jsem je uvízlé mezi půlkami. Zahanbeně jsem je odhodila na postel a zakryla si hlavu polštářem. Poslední dobou toho na mě bylo moc.

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 11Tinnitus 13 >>
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Výborné jako vždycky. Škoda jen že čekáme na další povídku tak dlouho. 😊

Junior

Opravdu výborné pokračování. To že čekáme dlouho je sice pravda, ale musíme brát ohled na to, že autor povídky píše ve volném čase a ne vždy je na to nálada nebo inspirace jak pokračovat. takovou povídku můžete zkusit napsat jak dlouho Vám to bude trvat. 🙂 Pak to dostanou korektoři, kteří zkontrolují zda povídka neodporuje českým zákonům a samozřejmě projdou gramatiku občas i něco v povídce opraví. I korektoři to dělají ve volném čase takže pak z toho mohou být delší intervaly. Já jsem rád, že má stránka svoji úroveň a že sem autoři posílají své povídky. Úroveň serveru je… Číst vice »

anonym123

S tim zakonem to tak zhave nebude, korektor neni cenzor. Korektor je zamereny spis na jazyk

harai

Je zde míněno dodržování platných zákonů ČR, například věk aktérů nad 18 let a podobně. To korektoři také hlídají.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x