Tinnitus 14

Toto je 14 díl z 19 v seriálu Tinnitus
Počet zobrazení: 316

Ráno jsem se převalovala v posteli a vychutnávala si zasloužené volno. O babičku se starala máma a já měla čas jen pro sebe.
Od chvíle, kdy jsem se vzbudila, jsem myslela jenom na to, co se stalo včera. Když se k mým vzpomínkám připojila ještě Denča s Honzou, nevydržela jsem a vklouzla dlaní pod košilku.Rozhrnula jsem chloupky a náhle mě napadlo, jak bych asi vypadala s vyholenou kundičkou.  Povytáhla jsem košilku a zadívala se do svého rozkroku.
Odmala mě vzrušoval pohled na vlastní přirození, na tom se nic nezměnilo. Hrála jsem si s kundičkou už jako malá holka a pamatuju si, jak jsem byla pyšná, když se mi na ní vyrašily první chloupky. A teď bych se jich měla vzdát? Začínala jsem chápat, jak se asi cítila máma, když jsem jí pomáhala vyholit se.

 Rozpačitě jsem zašmátrala v šuplíku a vytáhla holicí pěnu. Nastříkala jsem si ji na chlupy a rozetřela ji dlaní. Příjemně to chladilo a já nejistě sáhla po holicím strojku. Pořád jsem si nebyla jistá, jestli to chci doopravdy udělat.  Byl to zvláštní pocit strachu a vzrušení, který rozhodl.
Opatrně jsem si začala kundičku holit, občas jsem musela prstem alespoň přejet naběhlé pysky, abych se z toho vzrušení nezbláznila. Konečně jsem to měla za sebou, otřela jsem si přirození zmuchlanými kalhotkami a zadívala se na svou kundičku. Byla jiná, než jsem si ji pamatovala, bez chlupů jsem si znovu připadala jako malá holčička.
„Proto se chlapům tak líbí vyholené kundy,“ pomyslela jsem si s úšklebkem. „Mají rádi kundičky malých holčiček, jenom se to bojí přiznat.“

Růžové závojíčky mi vystupovaly ven. Neodolala jsem a prstem vklouzla mezi ně.
V tom se ale otevřely dveře a v nich stála máma. Rychle jsem se zachumlala do deky,ale už bylo pozdě.
„Jsi stejná jako Luděk,“ povzdechla si máma, když uviděla můj zahanbený pohled. „Poslala jsem ho pro pečivo a ještě než odešel, tak si ho stihnul přede mnou vyhonit. Měla bys mít víc rozumu, jsi přece starší.“

Viděla jsem ale, jak pohledem neustále sklouzává k mému nahému lýtku, které vykukovalo zpod deky. Schválně jsem si ji vysoukala výš, při pohledu na mé stehno máma se máma zachvěla.
„Chceš se podívat?“ zeptala jsem se nevinně, jako by o nic nešlo.
„Kájo, nezlob mě,“ zašeptala, ale upřeně pozorovala mou ruku, kterou jsem pomalu odhrnovala deku a tím odkrývala kundičku.
„Ty jsi vyholená?“ vyjekla překvapeně, když uviděla moje hladké přirození bez jediného chloupku.

„Vypadám jako malá holka,“ postěžovala jsem si naoko.
„Taky jsi si tak připadala?“
Máma si olízla vyschlé rty .
„Na to už se nepamatuju,“ vyhrkla.
„Já myslím, že určitě jo,“ provokovala jsem ji.
Máma se ke mně posadila, viděla jsem, jak se jí plná hruď zhluboka nadzvedává.
„Zlobíš mě,“ povzdechla si a mimoděk pohladila mé nahé lýtko. „Dobře víš, že se o tom nechci bavit.“
„Tebe to vzrušuje?“ provokovala jsem ji. „Klidně se přiznej, že tě vzrušuje vlastní dcera.“

Pevně sevřela rty a odmlčela se. Odkryla jsem se a nabídla jí pohled na mou kundičku. Z posledních zbytků sil jsem odolávala touze promnout zduřelý poštěváček, abych se vzrušením nezbláznila.
„Chceš mě vylízat?“ zeptala jsem se rozechvěně.
Máma se zavrtěla a sklopila pohled k zemi.
„Jestli chceš, tak můžeš,“ chytila jsem ji za  ruku a přitáhla si ji k přirození.
„Počkej,“ odtáhla se. „Slib mi, že až se vrátíme domů, tak všechno skončí. Luděk… ty… já… všechno se vrátí do normálu. Slib mi to.“
„Tak to nedělej,“ zkřivil se mi obličej zlostí. „Jestli nechceš, tak si to udělám sama,“ vyhrkla jsem. „Nebo si řeknu bráchovi, tomu to vadit nebude.“
„Občas přemýšlím, kam se poděla ta malá, roztomilá holčička, kterou mi záviděly všechny maminky z okolí,“ povzdechla si máma. „Teď tady přede mnou ležíš  nahatá a rozčiluješ se, že tě nechci vylízat.“
„Stejně už jsme to dělaly, naposledy včera. A když jsem tě vylízala já, tak ti to nevadilo,“ nakrčila jsem rozzlobeně nos.

Máma se ke mně místo odpovědi naklonila a políbila mě svými měkkými, vlhkými rty. Potom se odtrhla a prsty projela moje rozcuchané vlasy.
„Kdyby všechno bylo tak jednoduché, jak si myslíš…“ posteskla si. „Víš, jak se cítím, když s tebou a Luďkem dělám tyhle věci? A to nemluvím o tom, že by nás přitom někdo viděl…“
„Mami, teď už je na výčitky pozdě,“ přemlouvala jsem ji. „Včera jsi to dělala s Luďkem,“ připomněla jsem jí vyčítavě. „Já to chci taky.“
Zadívala se mi do očí a pokrčila rameny.
„Bude to ale podle mých pravidel,“ rozhodla se. „A jsi pěkná vyděračka,“ dodala s úsměvem, když si svlékala domácí šaty.
Uviděla jsem její bujná ňadra uvězněná v podprsence a zachvěla jsem se vzrušením.

Máma si zkušeně svlékla podprsenku a po hrudi se jí rozlila osvobozená prsa. Zírala jsem očarovaně na tmavé prsní dvorce a cítila, jak mi po stehnech stéká pramínek vzrušení.
„Kalhotky mi musíš sundat sama,“ oznámila mi.
Vmžiku jsem před ní klečela a rozechvěně stahovala kalhotky dolů. Při pohledu na její nahé přirození jsem neodolala a přitiskla k němu obličej,  abych nasála máminu vůni.
„Krásně voníš,“ vydechla jsem.
Místo odpovědi mi přetáhla košilku přes hlavu a já byla rázem nahá.
„Lehni si,“ přikázala mi jemně, ale důrazně.

Poslechla jsem ji a napjatě čekala, co bude následovat.
„Mami… já už to ale potřebuju,“ zakňourala jsem, když prstem zlehka přejela po mém těle k ňadrům. „Ty to naschvál zdržuješ,“ postěžovala jsem si, zatímco bříškem prstu objížděla mé zduřelé bradavky.
„Nezlob,“ přejela mi prstem po mých rtech.  
Náhle jsem ucítila, jak mi políbila vztyčené bradavky a slabě je skousla. Zároveň je obkroužila jazykem a já ztuhla napětím.
„Mami… prosím… já už to chci,“ zasténala jsem a tlačila jí hlavu dolů.
Chytila mě za ruce a rozzlobeně se na mě podívala.
„Tohle jsou moje pravidla,“ řekla důrazně. „Hezky lež a nehýbej se.“

Potom se znovu vrátila k mým ňadrům. Zlehka je políbila a vlhkými ústy pomalu sklouzávala po mém rozpáleném těle dolů. Zanechávala na mé kůži vlhkou stopu, která pomaličku usychala.
Napětím jsem téměř nedýchala, když vklouzla jazykem do mého pupíku. Musela cítit mé napětí, protože něco spokojeně zamumlala a vydala se na cestu k mému klínu.
„Vážně vypadáš jako malá holčička,“ zvedla hlavu a zadívala se mi do očí.

Překvapeně jsem pozorovala, jak minula moje přirození a zastavila se až u svraštělého análního věnečku.
Roztáhla mi dlaněmi půlky a obkroužila ho jazykem.
„Mami!“ vydechla jsem a snažila se ji zastavit, jenomže ona tvrdohlavě pokračovala. Pomáhala si i prstem, bylo to neskutečně dráždivé. Chtěla jsem si alespoň pohladit kundičku, ale máma mi odstrčila ruku a přitiskla ji k posteli.
„Žádné dotýkání,“ připomněla mi důrazně.
Zabořila jsem prsty do prostěradla a napětím téměř nedýchala. Tohle bylo něco nového, dráždivého a zároveň trýznivého.
Máma se s hlavou zabořenou mezi roztaženými půlkami dál věnovala mému nahnědlému otvoru.
„Mami… tohle se nedá vydržet…“ zasténala jsem a touhou si téměř prokousla ret.
„Teď mi ukaž, jak si hraješ sama,“ zvedla hlavu místo odpovědi máma a přitáhla mi ruku k zadečku. „Já se budu jenom dívat.“
Rozechvěle jsem vjela prostředníčkem do svého zmučeného zadečku. Byl už tak roztažený, že jsem k němu během chvilky přidala i druhý prst.
„Kdyby tady tak byl brácha,“ napadlo mě náhle. „Určitě by mě tam ošukal a máma by se na to musela dívat.“

Kundička mi tekla vzrušením, něco takového jsem ještě nezažila.
Máma mi olízla stehna a pomalu přejela k mému klínu. Jazykem prozkoumávala záhyby mého přirození, to už jsem hlasitě sténala v touze po vyvrcholení.  Stačilo, aby se vlhkým jazykem dotkla mých překrvených pysků a já se propnula v návalu orgasmu. Zalykala jsem se vlastními slinami, ústa jsem si zacpávala zmuchlanými kalhotkami, abych nevzbudila babičku a máma, která věděla, jak na tom jsem, dál tvrdohlavě dráždila můj naběhlý poštěváček.
„Líbilo se ti to?“ vynořila se po chvíli z mého klínu, aby popadla dech.
„Ani mi nepovídej,“ odfoukla jsem si spadlé vlasy z obličeje a usmála se na ni. „Kdybych si na ni mohla aspoň sáhnout,“ přiznala jsem. „Tohle se nedalo vydržet.“
„Tohle mi jednou udělal tvůj táta,“ svěřila se mi máma. „Radši nechci vědět, kde se to naučil…“
„Měl  by se stydět, takhle tě trápit,“ zachichotala jsem se.
Vzápětí mi došlo, co jsem řekla. Věděla jsem, že je máma na podobné zmínky o tátovi citlivá.
„Promiň,“ pohladila jsem ji po tváři. „Já nechtěla…“
„To nic,“ mávla rukou. „Už je to dávno,“ povzdechla si. „A teď měmísto něho trápíte vy dva,“ postěžovala si s úsměvem.

Náhle se v chodbě ozval brácha.
„Kde jste?“ vpadnul ke mě do pokoje. „Babička už je vzhůru.“
Když nás uviděl nahé v posteli, zaraženě ztuhl. 
„Já si ho musel vyhonit sám,“ vyčetl mámě. „Tohle je nefér.“
„Nefér je spousta věcí,“ zvedla se máma z postele. „Třeba to, že zneužíváš ten zpropadený tinnitus, aby sis s námi užil.“
„To není pravda,“ bránil se Luděk. „A ty to dobře víš,“ dodal téměř plačtivě.
„Musím za babičkou,“ vyhnula se odpovědi máma a uhladila si rozcuchané vlasy. „Doufám, že nic neslyšela,“ povzdechla si.

Zůstali jsme s bráchou sami.
„Kájo… nechtěla bys…“ kývl hlavou k mému klínu. „Já bych to potřeboval.“
Nenápadně jsem se zavrtěla na posteli, rozdrážděný zadek mě neskutečně svěděl, stále jsem na něm cítila vlhko z máminých slin.
„Tak mi přiznej, jestli má máma pravdu. Opravdu nás jenom zneužíváš nebo je to vážně tak špatný?“ uhodila jsem na něho.
„Tak napůl,“ vykrucoval se s obličejem zrudlým rozpaky. „Kdybych ale nebral ty prášky, tak se zblázním,“ bránil se, když uviděl můj naštvaný výraz. „A víš, co se mnou ty prášky dělají…“ ušklíbl se.

Byla jsem na něho rozzlobená, ale zároveň jsem potřebovala jeho napružený penis, který se jasně rýsoval v kalhotách.
„Tak ho vyndej,“ vyzvala jsem ho hlasem staženým napětím. „Ale dělej, než si to rozmyslím.“
Než se svlékl, překulila jsem se na všechny čtyři a vystrčila na něj zadek.
„Tam ne,“ zastavila jsem ho, když neobratně hledal ztopořeným ocasem vchod do mé kundičky. „Do zadku,“ vydechla jsem.
Luděk ztuhl, ale potom mi s funěním zabořil ocas do zmučeného análu.
„Opatrně, debile,“ zaskučela jsem bolestí. Zároveň jsem ale byla neuvěřitelně vzrušená.
Luděk opatrně zatlačil na stažený svěrač a zvolna pronikal do mé prdelky. Anál se děsivě pomalu, bolestivě rozevíral a brácha se nemilosrdně cpal do mého zadku.
Najednou svěrač povolila a brácha do mě vjel ocasem až po kořen. Přidržoval si mě za boky a pomalu se pohupoval ve sladkém rytmu.
„Jsi krásně těsná,“ pochvaloval si a nechal čůráka vyklouznout ven, aby potom znovu pomalu pronikl do mých útrob.
Teď už zvolil ostřejší tempo a já si volnou rukou proháněla poštěváček. Při posledním přírazu jsem téměř spadla, brácha zaskučel a naplnil mé vnitřnosti svým horkým semenem.
„Já myslel, že se ti to minule do zadku nelíbilo,“ konstatoval, když si otíral zbytky semene do deky.
„To není pravda,“ bránila jsem se. „Jenom mě pak ten zadek dva dny bolel,“ ušklíbla jsem se. „Kdyby mě tam máma dneska tak nerozdráždila, tak máš smůlu,“ vyplázla jsem na něj jazyk.
„A já o to přišel,“ politoval se Luděk.

Náhle se ozval můj telefon. Natáhla jsem se pro něj a podívala se, kdo mi píše.
„Kdo to je?“ zajímal se zvědavě Luděk.
„Denisa,“ pokrčila jsem rameny. „Píše, že jejich rodiče budou až do zítra pryč. Jestli se nechceme stavit.“
„Denisa?“ zvedl ke mně zvědavě obličej. „Docela by mě zajímalo, jak vypadá. Už má aspoň prsa?“
Postřehla jsem v jeho hlase zvláštní podtón. Že by se mu Denisa líbila? Konečně proč ne, hezká je, pomyslela jsem si s náhlým ostnem žárlivosti.
„Ty jsi fakt debil,“ povzdechla jsem si. „Kdyby tě na ně nechala sáhnout, tak se hned uděláš  a je ti jedno, jestli jsou malý,“ zachichotala jsem se potměšile.
„To se asi nestane,“ povzdechl si brácha.
„Hmmm, možná by se to stát mohlo,“ zamyslela jsem se. „Myslíš, že se ti postaví?“ zadívala jsem se na jeho zvadlý úd.
„Asi jo, proč?“ vyzvídal a už rukou probouzel zvadlíka k životu.
„Neptej se a dělej,“ pobídla jsem ho netrpělivě.

 Stačila chvilka a ocas mu znovu trčel vzhůru.
„Ty prášky jsou lepší než viagra,“ napadlo mě, ale to už jsem měla v ruce mobil, abych si bráchův penis mohla vyfotit. 
Fotku jsem napjatě  poslala Denise, která vzápětí odpověděla. „Co mi to posíláš za sprosťárny?“ následovala spousta vysmátých smajlíků.
„Chtěla jsi vědět, co jsme včera s bráchou dělali. Už to víš?“
„To je Luděk?“ napsala s vytřeštěným smajlíkem.
„Spíš jeho penis :D“
„Pěknej,“ ohodnotila ho Denča. „Dala bych si říct.“
„To ti nestačí Honza?“
„Přece nebudu píchat s bráchou. Včera jsem mu ho musela vykouřit, to mu musí stačit.“
„Jak se ti to líbilo?“ vyzvídala jsem.
„Moc jsem si to neužila,“ odpověděla po krátké odmlce. „Musela jsem být schovaná pod dekou, máma ještě nespala.“
„Polykala jsi to?“ poslala jsem jí vzápětí smajlíka s vyplazeným jazykem.
„Fuuuj. V žádným případě.“

Brácha si během naší konverzace pohrával se vztyčeným ocasem a já si ho nepozorovaně vyfotila.
„Co tomu říkáš?“ zeptala jsem se Denči.
„Pěknýýýý,“ odpověděla. „Klidně bych se na něj podívala naživo…“ dodala s mrkajícím smajlíkem.
„Tak mi pošli fotku kundičky,“ vyťukala jsem odpověď.
„Proč?“
„Chci bráchovi udělat radost.“

Nastala odmlka. Potom blikla zpráva a já ji zvědavě otevřela.
Vykoukla na mě Denčina roztažená kundička, kterou už jsem dobře znala.
„Podívej se,“ strčila jsem mobil bráchovi před oči. „Ještě si myslíš, že je Denisa malá holka?“
Luděk vytřeštil oči a beze slova zběsile proháněl ocas.
Náhle vystříkl a mohutný proud semene dopadl na displej mobilu.
„Fakt děkuju,“ utrousila jsem kysele a otřela mobil do deky. „A šetři si to, budeš to potřebovat,“ ušklíbla jsem se.

Poslala jsem Denče zprávu, že přijdeme po obědě. „A moc neblbněte, ať bráchovi něco zůstane i pro nás,“ dodala jsem potměšile.

Počet zobrazení: 316

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 13Tinnitus 15 >>
4.8 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Jen se to začíná trochu podobat seriálu Rodinné vztahy. Tak se nechám překvapit pokračováním.

Junior

Nebudeš tomu věřit, ale zrovna minulý týden jsem si znova četl rodinné vztahy a proto mne ta podobnost zaujala a teprve poté co jsem odeslal komentář tak jsem si uvědomil informaci, kterou jsi tady teď pustil.

Denis86

Tahle série mi připadala už od začátku padlá na hlavu . Ještě jsem o podobné nemoci neslyšel a pak to zneužívání obou žen mi připadalo jako pěkný nesmysl . Mám bratra který je u psychiatra má jednu nemoc ten jako důsledek toho kouří dost cigaret a tatku a bráchu když nemá cigarety . Tak vidirá je oba ,tvoje celá série této povídky mi připomíná tak trochu bratra proto si myslím je v tom tak trochu reality a zbytek mi aslpoň mě nechutné proto tuhle sérii nečtu . Je totiž rozdíl tohle číst a žít s takovým člověkem v reálném životě… Číst vice »

dedek.Jeff

Tímto přiznáním jsi možná mnoha čtenářům vyrazil dech a připravil je o iluzi, že to píše nějaká pěkná ženská, která se vypovídává ze svých sexuálních zážitků.
I tak byl celý příběh napsaný velice pěkně, což je u tebe samozřejmostí. Je to škoda, protože příběh měl potenciál na spoustu dalších pokračování.

Martin

Grupáč nepiš a radši udělej příběh dvou vrušených holek , které mají v hrsti své bratry a vzájemně si je vymění . Každý byt i dům má samostatné pokoje , nebo pokoj a koupelnu 😉 Tvé povídky jsou neskutečně realistické . Jsi prostě zvíře 😀 😀 Samozřejmě v dobrém .

Tomas

Rodinne vztahy boli hoci dlhym serialom- mne osobne sa velmi pacili a rad sa k nemu vraciam. Aj to po rokoch… velmi dobre 10/10. Tento serial ma lepsie diely, ma aj -za mna- slabsie. No je pisany inak. Netipoval by som to na toho isteho autora. Napriek vsetkemu som si rad ozivil co sa v rodine udialo a som zvedavy ako to autor uzavrie al ci to necha volne..

Medved

taky bych byl pro další díly, tento seriál má mnoho možností jak pokračovat a vyvíjet se.

Talmann

Ano, tato série má silnější i slabší díly, ale pořádně rajcovní, to tedy je. A o tu tu IMHO jde, aby se autor vyřádil při psaní a čtenář bavil při čtení. A oba aby při tom třeba vzrušení lechtalo v podbřišku nebo v mozku.
A to tahle série má. Nepropadej depresi, inspirace přijde. Tahle série má dějových linek rozjetých víc a nějaká se jistě chytne. škoda ji jen tak utnout a nechat viset nedodělanou 🙂
Držím pěsti a „ať ti péro neoschne“, jak by řekl klasik.

Sasha

Sice mi anál ani pokusy o něj nic neříkají, ale i tak je to dobré pokraččování…. Jak psali ostatní, grupáč všech se všemi není nutný, i tak je tam dost dalších možnodstí a motivů, zajímavý by třeba byl i pohled matky, vzpomínky babičky 🙂 Ale chápu, když dojde inspirace nebo nápady, je to těžký….

14
0
Would love your thoughts, please comment.x