Velmi blízké vztahy 24

Toto je 24 díl z 26 v seriálu Velmi blízké vztahy

V setmělé ulici postával před luxusním automobilem osamělý muž s cigaretou v ruce. Dominika ho potají sledovala ze vchodu, kde čekala na matku.
„Co na něm vidí?“ napadlo ji mimoděk. „Táta je mnohem větší frajer než tenhle seladon.“
To už ale po schodech seběhla matka a přidala se k ní. Při rychlém seznámení Dominice neušlo, jak Karel spokojeným přikývnutím ocenil její ňadra a zkřivila obličej zlostí.  
„Co si to dovoluje? Měl by myslet jenom na mámu,“ zkřivila obličej zlostí. 

V autě panovala dusná atmosféra. Dominika se snažila ignorovat Karlův slídivý pohled upřený do zpětného zrcátka a raději pozorovala v odlesku pouličních lamp chvátající chodce.
Konečně auto zastavilo. Jakmile vystoupila, protáhla ztuhlé tělo a zavěsila se do matky. Nechaly Karla, aby zaparkoval a vešly dovnitř. Přivítal je hlasitý šum nabitého sálu. Prodraly se narvaným parketem ke svému stolu a čekaly na Karla, který zanedlouho přispěchal za nimi.

Postupem času se Dominika uvolnila. Po několika přípitcích už jí Karel nepřipadal tak odpudivě a dokonce svolila ke společnému tanci. Když ale ucítila, jak dlaní sklouzává po obnažených zádech k jejímu zadku, s úšklebkem mu ruku odstrčila.
„Na tohle jsem ještě střízlivá,“ zadívala se mu výsměšně do očí.
Karel to nijak nekomentoval, pouze se k ní pevněji přitiskl. Dominika si musela nechtěně přiznat, že je lepší tanečník než ona. Zkušeně ji vedl, poddala se jeho rytmu a nakonec ho s útrpným povzdechem  nechala, aby se dlaní seznámil s oblinami jejího pozadí.

„Měla by sis ho hlídat,“ nešetřila ho, když se zadýchaně vrátili k matce, která zamyšleně upíjela víno. „Měl ruce snad úplně všude,“ svěřila se jí.
Matka jen pokrčila rameny, jako by jí to nevadilo.

Dominika cítila trnoucí tvář, otřela si zpocené čelo a posadila se naproti Karlovi. Vzápětí si všimla si, jak ji pokradmu pozoruje. Schválně se natočila tak, aby mohl zahlédnout její kalhotky, a potom škodolibě upozornila matku na jeho dobře rozpoznatelnou erekci.
„Pořád mě očumuje a stojí mu, podívej se,“ žalovala.

Přesto se nedala přemlouvat a po krátkém odpočinku vyrazila s Karlem na parket znovu. Tentokrát už ho úmyslně provokovala. Tiskla se k němu kozičkami uvězněnými v krajkové podprsence, která vyčuhovala zpod šatů, třela se klínem o jeho ztopořený úd, který napínal volné společenské kalhoty, šeptala mu do ucha, jak je nadržená, až ji Karel odtáhl do tmavého zákoutí, kde nedočkavě obemkl dlaněmi její ňadra.
Dominika, která dobře věděla, že je matka celou dobu pozorně sleduje, netrpělivě čekala na její příchod. Doufala, že ztropí scénu a dojde jí, jaký Karel doopravdy je. Místo toho musela znechuceně poslouchat, jak obstarožní nadrženec nadšeně chválí její poprsí. „To by stačilo,“ vytrhla se mu, když ucítila jeho ruku mezi stehny.

„Tobě nevadí, co dělá?“ vyčetla matce při návratu.
„Vždyť se nic hrozného nestalo,“ uklidňovala ji matka.  
„Osahával mě.“
„Podle toho, co jsem viděla, ti to moc nevadilo.“
„Tobě to fakt nevadí?“ zavrtěla nechápavě hlavou Dominika.
„Provokuješ ho, tak se nediv.“
Dominika by nejraději utekla pryč. Místo toho musela sledovat, jak se  matka přivinula ke Karlovi, který znuděně přijímal její laskání.

„Pojedeme už domů?“ využila chvilky, kdy zůstaly o samotě.
„Napadlo mě, že přespíme u Karla, je to blíž,“
„Já myslela, že budeme pokračovat tam, kde jsme odpoledne skončily. Slíbila jsi mi to,“ vyčetla jí.
„Nebuď jako malá, všechno se netočí kolem tebe,“ usadila ji rezolutně matka.

Dominika se uraženě odvrátila. Zbytek večera trucovala a cesta autem proběhla v napjaté atmosféře. Když ale uviděla přepychovou vilu, kde měla strávit noc, rychle ji špatná nálada opustila.
„Můžeme si zaplavat,“ navrhla matka.
Nechápavě se na ni podívala, když ale potom uviděla bazén s vířivkou schovaný v suterénu budovy, nadšeně vydechla.
„Já ale sebou nemám plavky,“ zalitovala vzápětí.
„Ty přece nepotřebujeme,“ zapojil se do rozhovoru Karel.

Dominika se tázavě otočila k matce, která pokrčila rameny.
„Jsme už přece dospělí, tak proč ne,“ odložila nedopitou láhev vína na podlahu a začala se svlékat.
Karel ji vzápětí napodobil. Při pohledu na jeho trčící úd Dominika ztuhla.
„Ani se to nesnaží zamaskovat,“ zhrozila se. „A máma dělá, jako by to bylo naprosto normální.“
„Ty se k nám nepřidáš?“ zavolala na ni matka z vířivky, jako by tušila, na co myslí.

Dominika se na kuráž  napila z odložené lahve, zhluboka se nadechla a rychle spustila šaty k zemi. Vnímala pohledy upřené na její tělo, se sklopenou hlavou ze sebe stáhla spodní prádlo a vklouzla do vířivky.
„Pojď k nám,“ lákala ji matka.
V průzračné vodě uviděla, jak pod hladinou nenápadně prohání Karlův ztopořený ocas.

„Radši zůstanu tady,“ chytla se okraje bazénu a zapřela se nohami o jeho stěnu, aby si vychutnala proud vody směřující do rozkroku. Zatímco si nechala masírovat stydké pysky, poočku sledovala dovádějící dvojici, která během chvíle neskrývaně souložila. Bylo poznat, že si užívají Dominičinu přítomnost, matka se vrtěla napíchnutá na Karlovi a těžký vzduch byl naplněný jejich hlasitým sténáním. Dominika sklouzla rukou mezi nohy, aby si podráždila rozdychtěnou kundičku.

Mezitím Karel vyvrcholil s neartikulovaným výkřikem na rtech. S matkou teď sledovali Dominiku, která vytrvale pracovala na svém uspokojení. Netrvalo dlouho a napodobila je. Podbřiškem jí projel silný záškub, který se rozlil celým tělem. S vytřeštěnýma očima lapala po dechu a byla vděčná za matčino objetí, kterým ji podepřela.
„Už je to v pořádku,“ hladila ji matka konejšivě po mokrých vlasech.

Dominika se vyčerpaně vyškrábala z bazénu a sesunula se na dlaždičky.
„Mně se chce čůrat,“ zamumlala přiopile.
Tlak v měchýři byl téměř bolestivý, s pevně sevřenými rty se posadila do dřepu a soustředila se.
„Vy mě šmírujete,“ obvinila Karla s matkou, kteří ji upřeně pozorovali.
Bez ohledu na jejich přítomnost se během chvíle  po dlaždičkách rozlila kaluž nažloutlé tekutiny. Na krátký okamžik zadoufala, že se k ní matka přidá. Když se ale nic nestalo, otřela si dlaní chloupky a postavila se.
„Kde budu spát?“ artikulovala ztěžka.
„Odvedu tě do postele,“ chytila ji matka pevně za rámě.

Odpotácely se do rozlehlé ložnice.
„Dáš mi pusu na dobrou noc?“ přivinula se Dominika k matce.
Ta chvilku vzdorovala, ale postupem času splynuly v dlouhém polibku. Pevné objetí přerůstalo ve žhavé doteky, třely se o sebe nahými těly, s chichotáním prozkoumávaly nejtajnější zákoutí svého těla, aby nakonec skončily s ústy vzájemně zabořenými ve svých klínech.

Zatímco se Dominika zalykala matčiným přirozením, ucítila na vystrčeném zadku Karlovy nenechavé ruce. Nebránila se, naopak mu vyšla zadečkem vstříc. Karel s funěním zabořil ptáka do její broskvičky.
„Jsi krásně těsná,“ zachrčel přilepený k jejímu tělu.
„Co s tím všichni mají?“ projelo jí při vzpomínce na otce, který také chválil sevření její mladé kundičky.
Užívala si pravidelné přírazy zkušeného mrdáka, ale zároveň nezapomínala na matku, která se pod ní svíjela s roztaženou kundou. 

„Bereš něco, nebo ho mám vytáhnout?“ vydechl ztěžka Karel, který se nezadržitelně blížil k výstřiku.
„Vystříkej mě,“ zasténala.
Karel drtící v dlaních její pevné kozičky naposledy zamrskal bílým zadkem, aby vzápětí vykropil rozdychtěnou kundu.

Usnuli až k ránu s navzájem propletenými údy. Venku už dávno panoval den, když se probudili.
Dominika otupěle zírala na Karlovo zarostlou hruď a postupně se rozpomínala na včerejší večer. Nejraději by utekla, bylo však už pozdě. Karel pootevřel oči a vzápětí se na ni převalil.
„Musím si tě užít,“ chrochtal s obličejem zabořeným v jejích vlasech.
Téměř s  odporem se mu podvolila. Nasliněným prstem si připravil její kundičku a vzápětí do ní neurvale pronikl. Dominika, která  pod ním útrpně ležela s roztaženými stehny, se střetla pohledem s matkou. Poté, co uviděla v jejích očích vzrušení, znechuceně otočila hlavu na druhou stranu. Když se však do ní Karel s chrčením vystříkal, nechala ji olízat sperma vytékající z kundičky.

„Doufám, že to zůstane mezi námi,“ upozornila ji matka při loučení.
Dominika beze slova přikývla. 
Po jejím odchodu se otupěle posadila na lavičku. Nádražní hala byla pořád stejně špinavá, s odporem položila tašku na zem a čekala na vlak.
„Vlastně to nebylo tak špatný,“ přiznala si, když v duchu rekapitulovala víkend strávený u matky. „Škoda, že se mnou nepřijel Adam, mohlo to být ještě lepší,“ prolétla jí hlavou představa bratra zaklíněného mezi matčinými stehny.

Author

Navigace v seriálu<< Velmi blízké vztahy 23Velmi blízké vztahy 25 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

krásná fotka. A krásně perverzní obsah. Matku a dceru jsem nikdy neměl, teď vidím, že to byla chyba.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk