Vilové předměstí 11 – Ráno u Sedláčků

Toto je 11 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

U Sedláčků panovalo v dalších dnech nesnesitelné erotické dusno. Sandra netušila o Petře, zato Petra věděla vše o Robertovi a Sandře.

Sandra se stala na vzrušivém adrenalinu z možného prozrazení svého vztahu s Robertem doslova závislá. Při jakékoliv příležitosti, kdy byli mimo dohled ostatních, se o Roberta otřela zadkem, pohladila jej po chloubě nebo jej začala vášnivě líbat.
Robert ji pro změnu každou možnou chvíli mačkal výstavní kozy nebo zajížděl nasliněnými prsty do kundičky či rovnou do zadečku.
Sandra na to konto přestala nosit spodní prádlo a užívala si každý Robertův dotek, z něhož vlhla prakticky na počkání.

Petra nezůstávala za svou nadrženou matkou pozadu a nevlastního bratra dráždila stejným způsobem.
Občas sledovala Roberta se Sandrou, když si mysleli, že je nikdo nevidí, třeba v koupelně, v prádelně nebo za zahradním domkem.
Čas od času se stalo, že si jí Robert všiml, jak je šmíruje a bez Sandřina vědomí odehrál pro potěchu sestry malé vzrušující představení. Petru to obvykle tak rozohnilo, že se musel Robert po dokončení Sandry okamžitě věnovat další mokré kundě v domácnosti.

Nevěděl však, že Petra má ještě jedno želízko v ohni a sice svého nevlastního otce Jana.
Líbil se jí vždycky, ale teprve aféra její matky jí přiměla k akci. Když může Sandra s nevlastním synem, může ona s nevlastním otcem.

Jednoho rána vstal Jan dřív. Žena ještě vedle něj spokojeně spala. Při pohledu na ni, respektive na odhalené prso, které jí vylezlo zpod noční košilky, se mu okamžitě postavil.
Od té náruživé šukačky, kdy si to rozdali u něj v pracovně, dostal jejich milostný život úplně jiný náboj. Sandra byla mnohem náruživější, navíc přestala nosit po domě spodní prádlo. Sice se mu to zdálo s ohledem na mládež v domě trochu příliš, ale nemohl si stěžovat.

Nechtěl Sandru budit a řekl si, že přebytek páry raději upustí dole v tělocvičně.
Sešel pouze v boxerkách do suterénu a přemýšlel, zda si dneska dá činky nebo jen rotoped.
Ve dveřích se však zarazil. Zády k němu tam už cvičila Petra. Vlasy sčesané do drdolu, růžovou sportovní podprsenku, a hlavně upnuté růžové legíny na cvičení. Měla sluchátka v uších. Celá se leskla potem a krůpěje potu jí stékaly po hebkém a pevném dívčím těle.

Jan tam stál a mlčky ji pozoroval, zatímco mu v klacku cukalo a hučelo. „Je to tvoje nevlastní dcera, vzpamatuj se. Ježiši, ale ten božský zadek. A teď začala dělat dřepy, já se poseru. A ty kozy, ty božské kozy, má sice sportovní podprdu, ale stejně se jí derou ven. Chtěl bych ji vidět nahou, jen vidět, nic víc,“ honilo se mu hlavou, že ani nezpozoroval, že na něho kouká.
Respektive mu kouká na rozkrok, v němž se mu v boxerkách dost zřetelně rýsovalo vzrušené péro.

Usmála se a sundala si sluchátka.
„Ahoj, co ty tady?“ zeptala se bezelstně.
„Potřebuji… já vlastně … matka spí, tak jsem si… jdu si zacvičit,“ vykoktal ze sebe a snažil se dělat, jakože nic.
„A nepomohl bys mi?“
„S čím?“

Položila se na zem na záda a pokrčila nohy. „Chci dělat sedy lehy a s někým druhým je to lepší. No pojď, Honzi, já tě neukousnu.“
Vždycky mu říkala Honzi, pravého tátu přece měla, byť o ní moc nejevil zájem. A matčin nový manžel byl prostě vždycky Honzi.

Přišel k ní, klekl jí koleny na chodidla a dlaněmi chytl za kotníky. Petra si zkřížila ruce na ramenou, zatnula břišáky a začala zvedat horní půlku těla. Setrvala tak vteřinu a zase se položila. A zase nahoru a zase dolů. Nepřestávala se dívat do očí Janovi, který nevěděl, kam s pohledem. Voněla zvláštně vzrušivým pižmem, navíc byl jen kousek od jejího klína a cítil i ten. Petra při té námaze vzdychala o něco víc, než měla. Jan byl vzrušený k nepříčetnosti a nemohl to zakrýt. Přál si, aby mohl odejít.

Udělala asi třicet sedů lehů a zůstala ležet. Nedívala se na něj a jen řekla: „Děkuji, Honzi, to mi stačí.“
Pustil jí kotníky a uvolnil chodidla.
Jan se chystal vstát, ale Petra byla rychlejší a postavila se mu rozkrokem přímo před tvář. Cítil vůni její vzrušené pičky a zůstal zaraženě klečet.

„Mohla bych udělat něco já pro tebe?“ zeptala se jej, zatímco jí klečel u nohou. „A tím myslím naprosto cokoliv,“ dodala a pohladila jej po šedivějících vlasech.
Pohlédl na ni. Měla zvláštní jiskru v oku.
„Naprosto cokoliv?“ zopakoval nevěřícně.
Místo odpovědi přistoupila ještě blíž, až se dotýkal nosem jejího klína. Nepřestávala jej hladit po vlasech, teď už i druhou rukou. Jan byl naprosto vyveden z konceptu.
„Tys na to nikdy nepomyslel?“ šeptla Petra takřka neslyšně.
„To nemůžeme, to nejde,“ zaprotestoval Jan, ale mluvil přitom do jejího klína a nasával jeho omamnou vůni.
„Můžeme cokoliv chceme, jsme oba dospělí,“ odpověděla Petra.
„To nejde, jsme otec a dcera.“
„Možná na papíře. Ve skutečnosti můžu být, co budeš chtít.“
„Co budu chtít…“
„Chceš, abych byla tvoje poslušná děvka?“
„Tvoje matka může kdykoliv přijít,“ šeptl Jan.
„Tak to, aby sis pospíšil.“

Zvedl oči a pohlédl na Petru. Kousla se do rtu a tenhle výraz její tváře ho přesvědčil, že to prostě musí udělat. Že ta holka to fakt chce. Mrduchtivost jí čišela z očí. A chce to i on, a dlouho.

V mžiku jí stáhl legíny ke kolenům. Petra vyjekla a přimáčkla si obličej nevlastního otce k vyholené mokré pičce. Ani si ji nestačil prohlédnout a už ji začal zpracovávat. Byl mnohem zkušenější než Robert. Prostředníčkem pravé ruky jí jezdil v dírce a současně palcem masíroval naběhlý klitoris. Mezi prsty pak rejdil jazykem sem a tam. Přesně věděl, ve kterých místech to Petře dělá dobře, jako by jí lízal dnes a denně. Chvěla se po celém těle v návalech slasti a slabě vzdychala. Nejraději by řvala na celé kolo, ale nechtěla riskovat, že probudí zbytek domu.

Janova levá ruka si mezitím vzala do parády Petřin zadek. Mačkal jej, pleskal, po chvíli zajel zezadu mezi nohy a zpracovával pičku i druhou rukou. Po bradě mu tekly její šťávy smíšené s potem.
Přestala jej hladit ve vlasech a vysvobodila si kozy z podprsenky, aby si je mohla hladit a tahat se za bradavky.
Jan si toho všiml a snažil se těch obřích a pevných pahorků, které ho už tak dlouho lákaly dotknout. Pleskla ho po ruce a tak se zase stáhl a věnoval se její roztoužené horké kundě.
Roztřásla se po celém těle a bylo jasné, že se, co nevidět udělá. Jan byl k pičce své nevlastní dcery přisát jak klíště a odmítl se odtrhnout. Vylizoval ji až do úplného konce, kdy s obrovským vzdychnutím vystříkla přímo jemu do pusy. Takhle intenzivní mokrý orgasmus ho překvapil, ale nešokoval. Zažil už leccos. Všechno poctivě polykal a nechal si postříkat i obličej.

Když Petřin orgáč odezněl, rychle si přetáhla podprdu zpátky přes kozy, natáhla si legíny a sklonila se k postříkanému Janovi. Políbila jej dlouze na rty.
„Děkuji, žes mně udělal jako nikdo,“ šeptla mu do ucha a dodala, „taťko.“

Odkráčela středem, konečně dosáhla svého a užila si i s nevlastním otcem. Ten tam klečel na zemi a vůbec netušil, co se stalo. Ale bylo to nádherné.

Robert mezitím ležel v posteli ve svém pokoji a spokojeně oddychoval. Zdálo se mu, jak si to rozdává se Sandrou.
Od ostatních snů se to lišilo velmi živým prožitkem. Jak mu sundává kalhoty, stahuje předkožku, hladí jeho vztyčené kopí, a nakonec jej olízne jako nanuk. Vtom ucítil v rozkroku mokro.
Mátožně se probíral a předpokládal, že jde o ranní poluci. Nikdy ji nedostal nebo si toho nebyl vědom, ale nyní zřejmě patří do klubu. Úlekem zjistil, že se v žádném případě nejedná o nehodu.

Viděl, jak mu špička penisu mizí v Sandřiných ústech, které měly co dělat, aby se tloušťce ohonu přizpůsobily.
„Sandro, ty jedna kurvičko“ šeptl a chytil ji za vlasy, aby si sám určoval tempo.
Sandra ho kouřila, co jí síly stačily. Musel uznat, že velmi profesionálně. Měla hodně slin a zvlhčovala suchou kládu, až měl po chvíli mokrá stehna i povlečení. Rukou mu hnětla varlata, ale ne bolestivě, jen velmi pevně.
Sandra si to užívala, měla Roberta až na mandlích a pečlivě ho zpracovávala. Vytušila, že se chystá vystříknout, vyndala péro z úst a dvěma prsty zmáčkla malou dírku v žaludu.
Robert nadskočil, ale nic z něj nevyteklo. Polykat by to bylo škoda, chtěla ho cítit v jiných místech. Doposud byla v růžové noční košilce, ale tu si nyní svlékla a vyjevila se před nevlastním synem nahá. Nemeškal a začal mačkat ta úžasná velká ňadra.
Nevěděla, jestli je více vzrušená z dotyků jeho chlapeckých, a přece tak zkušených dlaní nebo z toho, že její manžel Jan zrovna cvičí dole v posilovně. O tom, co ve skutečnosti dělal, neměla ani páru.

Robert se opřel o polštář a penis trčel proti její žádostivé kundičce. Přisunula se k němu, nasedla si obkročmo na Robertův klín a přitiskla se k němu. Ten tlustý čurák jí už pořádně chyběl a teď ho cítila znovu v sobě. Byl to slastný pocit, ačkoliv to naposledy s Janem při jejich hře na šéfa a sekretářku taky stálo za to. Pohybovala pánví a ze začátku jen nadskakovala.
„Táta…,“ hlesl Robert a ona se vrátila do reality.
„Je dole v posilovně, neboj se, máme spoustu času, miláčku,“ načež se začala dokonale poddávat jeho jemným přírazům.
Robert cítil na hrudi vzrušené bradavky, jež občas pocumlal nebo vzal mezi zuby. Ještě častěji však líbal Sandru na šiji a hladil po zádech, případně splynuli v dlouhý polibek.
Zpocená a horká těla o sebe třela a tiskla se vší silou k sobě. Robert zrychleně dýchal a Sandra se kontrolovala ve svých projevech. Ta atmosféra možného prozrazení ji vzrušovala a Roberta rovněž.

Sandra zaklonila hlavu dozadu a při očekávaném orgasmu tenounce zavyla. Kousala se smyslně do rtů a Robert zrychlil.
Tentokrát mu nic nebránilo a oba milenci se udělali současně.
Byl to náhlý výbuch, mířící každý jiným směrem. Sandra vystříkla kundí šťávy Robertovi do klína, Robert se vystříkal do nevlastní matky.
Ještě pevněji se objali a zůstali tak, dokud poslední zbytky vášní neopadly a oni se neuklidnili. Z pičky jí vytékalo jeho horké semeno a zasychalo na prostěradle. Celá tato rychlovka netrvala ani 10 minut.
Sandra sesedla z Roberta, pohladila mu slehlé péro, důkladně ho očistila a naposledy se políbili.

Vtom se ozvala chůze na patře.
„Roberte,“ zvolal otec a oba milenci strnuli.
„Já nezamkla,“ hlesla zděšeně Sandra a rychle seskočila z postele a lehla si na zem.
Robert přes sebe rychle hodil deku, zrovna, když se otevřely dveře. Stál v nich Jan.
Po té rychlovce se jen rychle opláchl, ale stejně byl myšlenkami úplně jinde. Od dveří nebyla vidět za druhou stranu postele, kde ležela jeho nahá ošukaná žena.
„Boby, budeš chtít jít se mnou dneska do klubu?“ řekl mírně roztěkaný Jan.
„Jakože na golf?“ zeptal se mírně roztěkaný Robert.
„Jo, jo, jasně, kam jinam.“
„Dneska asi ne, tati, mám nějaké vyřizování.“
„OK, tak jindy, juniore.“
„Jasnačka, tati.“

Jan zavřel dveře a Robert si hlasitě oddechl. Mrkl na Sandru, která ležela na podlaze a oba se začali smát.
„Tak to bylo těsně,“ odtušil.
Sandra ho políbila a oblékla se do odhozeného kusu látky, který svým střihem zdůrazňoval velikost jejích ňader a potichu se vykradla z pokoje nevlastního syna. Vila na předměstí opět ztichla. Že Robert již neusnul, netřeba zdůrazňovat.

Autor

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 10Vilové předměstí 12 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Knight Rider/Noční Jezdec

Tohle je dobré pokračování tohle seriálu . Taky Petra pěkně vybarvila ten sex s otcem je fakt něco a rozhodně je to trochu už pro silné nátury ale proč na konec ne . Taky jsem pomalu získal po předčení tohoto posledního dílu pocit že dál by to už byly jen orgie které by jely v nekonečném kuse Winstone Bloome a to mi připadá už jako pornofilm . Taky bych to pomalu pane Bloome uzavřel tento seriál ale je mi jasné že to ukončit tak snadno nepůjde ? Postava Sandra Sedláčková je žádostivá ,vášnívá žena která miluje je sex a pokud… Číst vice »

Martin

Dobře napsané pokračování , jen se sem opět vkrádá více sexu každý s každým . Celé se to zatím rozrostlo o orální uspokojení Petry nevlastním otcem . Nevím jak to bude pokračovat , jen je škoda , že se to zvrhává v orgie .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x