Vilové předměstí 3

Toto je 4 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

První milování s nevlastní matkou

Všechny zábrany padly a oba toužili jen po tom jednom. Sandra se položila na kuchyňskou linku a na přirození ji zastudila tryskající šlehačka.
Ještě více před Robertem roztáhla nohy, aby měl snadnější přistup. Klekl si a nasál omamnou vůni rozvodněné kundičky a šlehačky. Nejdříve slízal pěnu z chlupatého hrbolku, načež se přesunul k roztoužené pičce. Pamatoval si, jak v ní viděl zastrčeného gumového ptáka, a teď má tu nádheru přímo před sebou. Prsty ji rozevřel a uviděl tunýlek vedoucí do nitra své nevlastní matky.

Začal vevnitř kmitat jazýčkem a Sandra se samou rozkoší udělala. Přišel na ni první orgasmus dnešního dne a první, který po dlouhé době nemusela hrát, a vystříkla Robertovi do obličeje.
Ten však cítil, že macecha ještě nemá dost a vrhl se na klitoris. Vzal ho jemně mezi zuby a pohrával si s ním jako s přívěškem jejího skvostného těla.
„Ano, ano, dělej mi to, nepřestávej Roberte, lízej mi kundu, dělej,“ křičela v extázi a užívala si každou sekundu, kdy ji nevlastní syn orálně uspokojoval.
„Líbí se ti to, jsem lepší než otec?“
„Jsi úžasný, tohle se mnou nikdy tvůj táta nedělal. Nepřestávej, chci si pořádně zapíchat.“

Začala sebou házet, takže si ji přidržel. Natáhl ruku a uchopil Sandřinu pravou kozu. Nádherně pevná a pružná, natolik ho upoutala, že nechal kundu kundou a jal se propátrat tyto nepoznané končiny. S obličejem ulepeným od kundích šťáv a šlehačky líbal dvorce Sandříných nádherných koz. Občas skousl ztvrdlou bradavku a na kozách jí začal dělat cucfleky. Takový drsný způsob sexu neprovozovala, a tak ji to neskutečně nažhavilo.
„Zbožňuju tvoje cecky, vždycky jsem ti je chtěl cucat.“
„Jsou jenom tvoje, dělej si s nima, co chceš,“ řekla a obě si je zmáčkla a nastavila mu je. Robert neváhal a do každé se začal zakusovat a sát je.

Na stehně ucítila, že jeho kopí opět tvrdne. Chytla mu výstavní péro a pomaličku ho začala honit. Robertovi to dělalo moc dobře, a přestal se věnovat jejím kozám.
Pomohl Sandře seskočit z linky a zatlačil jí do podřepu. Před obličejem se jí tyčil jeho ztvrdlý ohon. Pohlédli si do očí a Sandra instinktivně otevřela pusu.
Stoupl si na špičky a péro zarazil do její pusinky. Začal jí nabodávat líci, na kterou zároveň tlačil dlaní. Sandra si začala opět pohrávat s opuštěnou pičkou.
Občas vyprskla přehršli slin, ale líbilo se jí to.
„Kuř mě, ty děvko, ukaž, jak jsi na tom,“ řekl Robert a několikrát přirazil.
Sandra se přestala ovládat a nechala se strhnout intenzivní předehrou s nevlastním synem.
Vrážela si jeho macka hluboko do krku, žmoulala Robertova varlata v dlani a zároveň si do tekoucí kundičky zarážela tři a pak i čtyři prsty. Občas mu klacek vyplivla z pusy a zhluboka se nadechla.
„Kouříš skvěle, Sandro,“ vysekl jí poklonu.
„Nejseš můj první, miláčku,“ usmála se a opět si ho vsála hluboko do pusy, až se mu protočily panenky.

Cítil se být připraven k zásunu. Chytil ji za vlasy a vytáhl nahoru. Otočil si jí, opřel o linku a pleskl ji po krásném a vysportovaném zadku.
„Vyšpul ji na mě, ať ti ho tam můžu vrazit!“
Učinila tak a dala nohy co nejvíce od sebe.
„Vraž mi ho tam, dělej, sním o tom už dlouho!“
„Chceš šukat zároveň s otcem i synem, ty děvko?“
„Jo, hrozně mě rajcuje mít vás oba. Dělej, píchej mě!“

Robert si stáhl předkožku, naslinil si odkrytý žalud a přiblížil se k Sandřině kundičce. Ten pocit je oba zamrazil a zároveň ještě více vzrušil.
Sykla a očekávala ten tlustý válec v sobě. Ještě si pohrával kolem kundičky nebo s ním jezdil mezi análkem a pičkou, aby svou macechu nabudil, sám se i trochu ostýchal. Nemohl uvěřit, že ho zastrčí do pičky nevlastní matky.
Ta už to nevydržela: „Na co čekáš? Vraž mi ho tam. Chci, abys mě ošukal!“
Nenechal se dvakrát pobízet, chytl jí za boky a prudce přirazil, ale asi jen do poloviny svého penisu. Vykřikla. Bylo to ještě intenzivnější, než si myslela.

Nechával ho dlouze v ní a vychutnával si ten pocit horké a mokré kundičky obepínající tlustého čuráka. Bylo v ní těsno, ale to se dvěma třemi přírazy změnilo. Pronikal hlouběji a hlouběji. Vychutnával si to živočišné teplo a hlasitě hekal.
„Mrdej mě, dělej, prcej svou nevlastní mámu, píchej mě,“ vzdychala a třásla se po celém těle.
Místností se ozývalo hlasité pleskání jejich těl a čvachtání péra v kundě.

Užívali si okamžiky, jaké by měly být mezi příbuznými zapovězeny, ale na Roberta to stále nepřicházelo. Občas jej vytáhl a udělal kolečko okolo rozevřených pysků. Sandra zrychleně dýchala a souhlasně přikyvovala hlavou.
Závojíčky se pokaždé vrátily k sobě a ona ten pocit, kdy jí tlusté péro proniká dovnitř, zažívala znovu a znovu. Většinou nebyla schopná se ani nadechnout. Tak dlouho, skoro 6 let, jí podobný pocit chyběl.

Po chvilce z ní Robert vyklouzl, čehož využila a otočila se k němu. Začala ho vášnivě líbat a rukou mu zpracovávala péro.
„Pícháš úžasně, lépe jak táta. Jak jsem tě mohla tak dlouho ignorovat?“

Přesunuli se o kus dál, kde doufali, že budou mít více místa. Opřela se o jídelní stůl, na kterém měla položený velký čokoládový dort a jeden z dvojice šlehačkových s jahodami. Vystrčila na Roberta macatou prdelku. S rozmachem plácl jednu půlku, až se zavlnila. Zůstal tam jen červený otlak ruky. Zkusil to i s druhou.
„Ano, to se mi líbí, naplácej své nevlastní mámě,“ sténala. Nasekal jí několik ran na holou. Klidně by pokračoval, ale chtěl být opět v Sandře.
Projel kundičku prsty a se Sandřinou pomocí jí ho tam opět zezadu vrazil. Prohnula se jako luk, když přirazil až po kořen. Oba to zabolelo, ale nevšímali si toho. Roberta napadlo, že by to mohl něčím okořenit a natáhl se po nedalekém dortu. Nabral plnou dlaní šlehačkovou polevu a potřel Sandře obě půlky.
„Né, dorty né,“ křikla, ale Robert přirazil mnohem prudčeji, až po kulky, aby ji umlčel. Chytil Sandru za boky a zuřivě přirážel, ale stále nemohl vystříknout. Připadalo mu hloupé Sandru zklamat v takové chvíli.
Ta naopak byla ráda, že to trvá tak dlouho a pochvalovala si, jak je nový milenec výkonný. Její manžel je hotový za pár minut a ona se pak musí dodělat sama. Nyní cítila, že na ni přichází další orgasmus.
„Nepospíchej tolik, Boby, mrdej mě pomaleji.“

Zklidnil se a nasadil mírnější tempo. Ucítila, že ji chytl rukou od šlehačky za kozu, nejdřív jen jemně za bradavku, ale pak drapl její chloubu celou a začal ji mačkat. Bylo to krapet bolestivé, ale rovněž neskonale krásné.
Netrvalo dlouho a prožila druhý orgasmus. Snad ještě intenzivnější, než předtím. Tentokrát již nestříkala jako fontánka, jen se třásla a skučela blahem. Po těle jí stékal pot a kapal na stůl. Řekla si, že s dortem je už stejně konec, takže si rovněž vzala kus do ruky a mrskla ho Robertovi do obličeje.
Zasmál se, že ho to taky nenapadlo a Sandře to oplatil. Byli teď celí upatlaní od dortu a Robert jí ještě ke všemu potíral záda rozmačkanými jahodami.

Na Roberta to už také přicházelo. Přitiskl se jí na zpocená lesknoucí se záda. Jeho váha způsobila, že se celým hrudníkem položila do čokoládového dortu, který se rozplizl po celém stole.
„Můžu do tebe?“
„Musíš, vykrop mě, vystříkej se do mě.“
Posledních několik přírazů a kundičku zaplavil mohutný příval semene. Stříkal snad nejvíc v životě. Sandřina slast byla obrovská. Řvala jak pominutá a udělala se současně s Robertem potřetí.
Vydrželi tak dlouhou chvíli a pak si lehli na zem. Ona zády na podlahu, on si nalehl na ni a olizoval její upatlaná ňadra od šlehačky a čokolády. Z pičky jí mezitím vytékalo jeho semeno…

 

Leželi tam snad deset minut a spokojeně oddychovali. Navzájem ze sebe slízali šlehačku a čokoládu a mazlili se.
„Táta se o tom nesmí dozvědět,“ řekla Sandra.
„Nemluv o tom, nepokaž to,“ odpověděl Robert a začal jí z obličeje slízavat poslední kusy šlehačky.
„Prozraď mi, máš nějakou holku?“
„Ne, nikoho nemám.“
„Mě můžeš mít, kdy chceš,“ zasnila se nahlas, „ale dneska už ne. Jsem úplně vyšoustaná.“
Olizovala mu hruď i tvář a Robert hnětl skvostné kozy.
Nakonec splynuli v dlouhém francouzáku a Robertův klacek se opět začal zvedat, až ho to samotného bolelo, ale přírodě neporučíš. Sandra nevěřila, co na stehně cítí.

„Teda, ty máš výdrž,“ usmála se.
„Chci tě ještě ošukat, nemůžu se tě nabažit,“ řekl a hladil ji po chlupatém pahrbku.
„Dobře, ale už naposled. Já už vážně nemůžu,“ řekla.
Nebýt to pravda, prošoustala by s Bobym zbytek dne. Ale tlusté tágo mu bylo v tomhle případě na obtíž a rozmrdanou pičku měla úplně bolavou.

Robert nalehl na Sandru a rukou si nasměroval penis. V téhle poloze bylo vše intimnější, proto do ní zajížděl pomalu. Dosedl na dno a oba naráz vzdychli. Přirážel zadkem a s citem a opatrně se projížděl v Sandřině pičce.
„Ano, ano, to je krásné, udělej mi to, ách, ošukej mě znovu, dělej,“ povzbuzovala ho, ačkoliv to neměl zapotřebí.
Podívali se navzájem do očí a viděli, jak je to nádherné. Sandra začala Roberta líbat a v polibku neustali, dokud Robert nevystříkl. Tentokrát se udělal mnohem rychleji a spíše vypustil ten přebytek, co mu zbýval v koulích.

Ani potom, co se vyprázdnil, se nepřestali objímat a líbat. Nevyklouzl z ní, naopak tam slehlé péro nechal, protože viděl, jak to Sandru stále vzrušuje. Robertovo semene vyteklo z pochvy a smísilo se na zemi s kousky sladkostí.
„Ale těch dortů je škoda,“ posteskla si s hraným smutkem.
„Upečeš jiné. Pomůžu ti.“
„Ty už mi s pečením raději nepomáhej. Ale s něčím jiným bys mohl,“ naznačila mu.
Zvedli se a namířili si to do koupelny. Šla před ním a svůdně kroutila nahým zadečkem, ušpiněným od sladkostí. Pleskl ho a olízl se. Raději se ani neohlídl, jinak by viděl, jakou spoušť může natropit náruživé milování neuspokojené paničky a mladého nadržence.

Sandra a Robert už se ten den nepomilovali, ale oba věděli, že to nebylo naposled…
A dorty Sandra raději objednala hotové z cukrárny.

Autor

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 8Vilové předměstí 7 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tento díl mi přijde lepší než ten předchozí . Dobře napsaný náruživý sex mezi hlavními hrdiny . Věřím , že Sandra je ráda za mladého a výkonného milence . Ale je jen otázkou času kdy se jejich náruživý sex prozradí a hlavně jako se k tomu postaví její manžel a Robertův otec . Tak se těším na další vývoj této povídky .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x