Vilové předměstí 4

Toto je 8 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

Oslava narozenin

Manžel Jan nenašel po příjezdu žádné stopy nevázané šukačky mezi jeho synem a manželkou. Všechno stihli uklidit, než přijel. Postřehl, že se moc nehádají, ani se nějak jinak navzájem nevytáčí a přičítal to tomu, že Robert již konečně dospěl nebo se domluvil se Sandrou na příměří a oba těch žabomyších válek zanechají.
Večer pomiloval Sandru a opět mu bylo patrné, že ona si to moc neužívá. Nezmiňoval se o tom a spíše ji orálně dráždil. Netušil, že Sandra celou dobu myslí na Roberta, který byl v jiném pokoji.
Ta si představovala, jak do ní zasouvá své macaté tágo, vylizuje jí kundu, kouše jí do bradavek a dělá s ní všechny ty věci, na které byl jeho otec tak prudérní.
Robert se mezitím ve svém pokoji uspokojoval při představě, co nevlastní matka s otcem provádějí. Nežárlil, jen mu záviděl, nejraději by ji měl tady u sebe v pokoji a dělal jí dobře na tisíc různých způsobů.

Chystala se narozeninová oslava Petry, jeho nevlastní sestry, Sandřiny dcery z prvního manželství, a to musela všechna žádostivost stranou, navíc tu byl s nimi v domě jeho otec Jan. Ani to jim nebránilo se provokovat, kdykoliv osaměli, nebo se Jan nedíval.
Robert mačkal Sandřin výstavní zadek, ona mu „nechtěně“ pohladila rouru v kalhotách. K ničemu dalšímu jako při pečení dortů však nedošlo…

Robertova nevlastní sestra Petra se vrátila ráno, v den svých 18. narozenin.
Výpravu na vodu do Rakouska si pochvalovala, ale mnohem více se těšila na oslavu, kterou pro ni matka přichystala. Byla jen trošku zklamaná, že neupekla své výborné dorty, na což Sandra se zarudlou tváří raději nereagovala.

Nedělní počasí se obzvláště vyvedlo. Bylo slunečno, žádné velké vedro. Přišlo kolem čtyřiceti pozvaných hostů. Petra uvítala kamarády a kamarádky ze školy, Jan a Sandra známé a spolupracovníky. Před polednem se pogratulovalo oslavenkyni a rozdaly se dárky. Po přípitku se začalo hodovat.

Robert myslel jen na jedno. Sandra se oblékla obzvláště vyzývavě. Červená saténová blůzka dokonale tvarující její čtyřky, černá sukýnka po stehna, černé punčocháče a boty s vysokým podpatkem.

„Ta tvoje macecha je docela kus,“ řekl mu s úsměvem jeden kamarád. Robert se zprvu lekl, zda něco netuší, ale zachoval chladnou hlavu a mluvil o ní jako vždy.
„Obléká se jak šlapka, to je toho.“
„Sím tě. Se na ni mrkni, takovou bych si dal hned líbit. Musí se s ní šoustat náramně. Tvůj otec má pěkný štěstí.“
Robertovi dělalo dobře pomyšlení, že štěstí má nejen otec, ale i on sám.
Pohledy ostatních, když Sandra procházela kolem, mu to potvrzovaly. Sandra byla na svůj věk neskutečná kočka a uměla se nosit jako žádná jiná.
Jeho otec stál u grilu a tvrdil, že připravuje své vyhlášené hamburgery a hot-dogy, ale většinu času jen klábosil s hosty o firmě nebo sportu a dalších věcech.
Petra si štěbetala s kamarádkami a pak se rozhodly, že si zaplavou v bazénu. Mužská část jejich vrstevníku se ráda přidala.

Robert odešel na prázdnou přízemní terasu a díval se na chumel hostů.
„Pogratuloval jsi nevlastní sestřičce?“ ozvalo se za ním a čísi ruka mu zmáčkla zadek.
„Co blbneš? Někdo nás může vidět,“ odpověděl Sandře.
Nahnula se k němu a pošeptala mu:
„Pro tebe jsem si taky nechala jeden dáreček. Chceš si ho rozbalit?“
Vyschlo mu v ústech: „Že váháš.“
„Tak pojď nahoru.“
„Teď? Vždyť jsou tu lidi. A táta.“
„Tebe to nevzrušuje? Mě strašně. Jsem úplně mokrá, jen na to pomyslím, představuju si to od rána,“ řekla a smyslně si olízla rudé rty.
Sama nevěřila, co mu říká, ale byla tak nadržená, že jí to bylo de facto jedno.
Robert rovněž zahodil zábrany a řekl si, že taková příležitost se mu nemusí dvakrát nabídnout. A rovněž ho takový nápad vzrušil.
„Vymysli si alibi a za pět minut buď u mě v ložnici,“ zavelela. „Nebo si pomůžu svým fialovým kamarádem a už tě na sebe nenechám nikdy sáhnout.“
Robert se díval za odcházející nevlastní matkou a sledoval její rajcovní zadek. A snažil se vymyslet plán. Vtom ho to napadlo.

Zašel za otcem a snažil se překřičet hlasitou muziku z reproduktorů.
„Sandře prý není dobře, prý si šla lehnout.“
„Jo, dobře. Šel bych se tam podívat, ale nemůžu tu nechat hosty samotné. Jdi ji zkontrolovat.“
Robert se začal se vykrucovat, aby to nebylo nápadné.
„Jednou je to moje žena, tak bys mi mohl udělat radost a chovat se k ní jako dospělý chlap. Věk na to máš.“
„To máš pravdu, věk na to mám,“ pomyslel si  Robert a s hraným otráveným výrazem odešel.

Ve svém pokoji pustil taneční hudbu na „plné koule,“ aby přehlušila případné výkřiky slasti z vedlejší místnosti. Mládež dole byla už tak dost hlučná, ale jistota je jistota.

Přišel do ložnice, kde na něj Sandra čekala. Zavřel za sebou dveře a zamkl. Přistižení by bylo nežádoucí, toho si byli vědomi.
„Bude to jen rychlovka, Boby, jsem strašně nadržená,“ řekla Sandra a rozepla mu kalhoty.
Dotýkala se ztopořeného penisu přes látku spodního prádla a chtěla jej osvobodit.
Vzpomněl si na její slova, že si s ní může dělat, co chce. Šeptl svou žádost a vyhrnoval jí černou sukýnku k bokům. Měla pod ní černé krajkované kalhotky. Ty sundal také a přičichl k nim. Vábivá vůně roztoužené kundičky se nezapomíná.

„To nestihneme, to je na dýl,“ vykrucovala se.
Chytl Sandru za ramena a hodil ji na postel.
„Otoč se na břicho, ty nadržená couro,“ zavelel.
„Já to nikdy nedělala,“ protestovala.
„Tak si to teď vyzkoušíš poprvé,“ konstatoval suše. „Vystrč ji na mě, dělej.“
Udělala, co chtěl i přestože nevěřila, že to stihnou, těšila se na nový zážitek.
Její fantazie pracovala na plné obrátky a užívala si, co právě provádí. Viděla, jak Boby otvírá spodní šuplík jejího prádelníku a bere si potřebnou věc. Zavřela oči a očekávala Bobbyho smyslné dotyky.
Byla vzrušená a zároveň vyděšená, že se prozradí. Kdykoliv zezdola někoho zaslechla, trhla s sebou. Boby to měl podobné, ale oba tohle riziko ještě více vzrušovalo.
Pár metrů od nich jsou otec se sestrou, desítky známých a přátel… A oni si to tady rozdávají jak dva nadržení puberťáci, ne jako nevlastní matka se synem.

Robert si sundal boxerky a jeho vztyčený čurák vystřelil. Košili si nechal, nebude se zdržovat. Rozevřel Sandřiny nohy do V a ještě vyhrnul sukýnku, aby nezavazela. Krásný velký zadek byl uvězněn mezi sukní a punčochami a byla to jediná holá část Sandřina těla. Vystrčila jej na Bobyho a nechávala se strhnout přívaly polibků, kterými její hýždě zavalil.
Mačkal je a olizoval s neskrývanou vášní. Kundička se pěkně leskla touhou. Začal ji hladit rukou, nejdřív jemně, pak zrychlil tempo.
Sandra se zakousla do polštáře, jinak by křičela, jako by ji na nože brali. Vystříkla mu do dlaně, což potřeboval. Rozevřel půlky její macaté prdýlky a promazával okolí kakaové dírky.
Nakonec zajel do otvůrku prstem. Začala sebou škubat a zrychleně dýchala. Vytáhl jej, dal ukazovák a prostředníček k sobě, plivl na ně a znovu se zasoukal dovnitř své nevlastní matky. Překonal odpor svěrače a už si užíval teplo panenské dírky, do které se jeho otec, ani nikdo předtím neodvážil.
A rozhodně přicházeli o hodně.

Uplynula chvilka  a análek stále nebyl roztažený do potřebné velikosti. Sandra začínala být nervózní, ale byla tak nadržená, že se nemohla pohnout a naopak více a více si rukama roztahovala zadek od sebe. Boby nanesl nachystaný lubrikant do žlábku zadečku a tentokrát třemi prsty začal análek rozevírat. Šlo to znatelně líp a Sandra potichoučku skučela.
Uplynula další chvilka. Museli mít na paměti, že nesmí být nahoře moc dlouho, jinak by je začali hledat.
Robert si potřel gelem i svého tlustého macka. Klekl si na kolena na postel a kroužil s ním kolem dírky. Nakonec plivl do rozevřeného otvůrku a začal přitlačovat. Sandra byla již promazaná, přesto byl odpor silný.

„Roztrhneš mě,“ křikla a Robert jí vrazil hlavu do měkkých peřin.
Pronikl do řiťky po žalud a měl v úmyslu jít jen dopředu. Zadeček se začal jeho péru přizpůsobovat. Chytl jí za bok a znovu přirazil. Sandra řičela slastí do povlečení a šla mu naproti. Překvapilo ho to a zajel do Sandry na doraz.
Sandřina tvář se změnila v bolestivou grimasu. Byl to nepoznaný pocit, podobný tlaku, který ucítila před dávnými lety na panenskou blánu. Zatnula zuby a nasála mezi ně vzduch.
Robert si lehl na její záda a po chvilce sladili své přírazy. Varlata mu pleskala o mokrou kundičku. Tlustý penis ji celou vyplňoval a musela začít vzdychat nahlas, jak se jí to zalíbilo. Tlak tam byl stále, ale bolest ustoupila a vše přebrala do své režie rozkoš.
„Píchej mě, mrdej mě do zadku, prcej svou nevlastní mámu, tak to mám ráda, ano, ano!“ vzdychala polohlasně a celá rudá se snažila zadržovat hlasité projevy.

Šukali v manželské posteli jak králíci. Robertovi byl penis v cizím zadečku příjemný, nechápal, proč to mnozí odmítají. Dokonce na chvíli pocítil nutkání to taky někdy zkusit se Sandřiným robertkem.
Sandra si také nestěžovala a celá zpocená zvedla hlavu a natočila se k Robertovi, jak nejvíc mohla. Ten se na ní trošku posunul a splynuli v polibku. Líbali se dlouho a krásně. Robert cítil, že vystříkne a budou toho kvanta.
Vtom se ozvalo zaklepání na dveře. Oba ztuhli úlekem.

„Sandro, je všechno v pořádku?“ otázal se za dveřmi Jan. Robert byl rád, že zamkl.
„Je mi líp, asi migréna, zlato, dala jsem si na to prášky, za chvíli jsem dole,“ zavolala Sandra, zatímco na ní ležel Robert a vrtěl se jí pérem v zadku.
Snažila se, aby toho nechal, ale ten syčák ještě přirazil. Hekla a zacpala si ústa rukou.
„Nevíš, kde je Robert?“ ozvalo se zpoza dveří.
„Byl tady, zkontroloval mě a už odešel.“
Robert schválně na to konto naposledy přirazil a Sandra slabě hekla. Cítila, jak do ní proudí horké semeno a zaplavuje řitní otvůrek. Spermatu bylo víc než při prvním společném milování. Robert samotný byl překvapen, kolik toho je.
„Dobře, miláčku, jak budeš moct, tak přijď, hosté se po tobě ptají,“ zahlásil Jan a odešel.
Robert se Sandrou se na sebe podívali a museli se začít smát. Jak blízko byli prozrazení.

Robert slezl ze Sandry, otřel si zvadlý penis a kvapně se oblékal. Šokovalo ho, když viděl, co Sandra udělala. Vstala z postele a klekla si do podřepu. Dala si ruku pod sebe a ta se jí zaplnila vytékajícím semenem. Labužnicky z dlaně usrkla. Trochu spermatu jí stékalo po stehnech, tak si ho rovněž utřela a slízla.
Robert přiskočil a dlouze Sandru políbil.
„Ty seš taková děvka, Sandro.“

Hladili se ve vlasech a líbali, přitisklí jeden k druhému.
„Bylo to nádherné. Někdy si to zase zkusíme, synku,“ dodala s úsměvem.
Nasucho polkl.
„Rajcuje mě, že jsme něco jako syn a matka.“
„Mě taky. Zakázané ovoce chutná nejlépe,“ načež Sandru naposledy políbil.

Natáhla si čisté kalhotky, ty použité si vzal Robert jako trofej. Narovnala si sukni, otřela Bobyho rty od rtěnky, upravila si rozcuchané vlasy a vyšli z pokoje pár minut po sobě.
Připojili se k hostům na oslavě, z nichž nikdo neměl ani ponětí, co ti dva dělali…
Alespoň si to Robert a Sandra mysleli, netušili, že jejich akcička měla třetího pozorovatele. Velice překvapeného, ale vzrušeného pozorovatele…

Autor

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 5Vilové předměstí 9 – Poprvé s Petrou >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Hodně dobré a vzrušující čtení . Tedy až na to ochutnávání semena z análu . Jinak jsem zvědav kdo bude ten pozorovatel . Třeba se objeví nějaké vydírání a nakonec i společná trojka .

childe

Začíná to být zajímavé. Kdo byl asi tím pozorovatelem?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x