Vilové předměstí 6

Toto je 6 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí

Rychlovka se Sandrou

Když se Robert s Petrou vrátili z kina, rodiče už spali. Nerozsvítili a vyzouvali se v předsíni. Roberta napadlo, zda si otec se Sandrou užil, zatímco byli s nevlastní sestrou pryč.

„Myslíš na ni, viď?“ vyrušila ho Petra z rozjímání.
„Možná, trochu,“ vykoktal ze sebe.
„To šuká vážně tak skvěle?“ vyptávala se dál.
„Naprosto úžasně,“ usmál se.
Petra výhružně vyšpulila rty. „Ale to bude tím, že nemůžu zatím srovnávat s tebou,“ snažil se ji vzápětí usmířit a chytil ji za zadek.
Vysmekla se mu.
„Pomalu, pomalu, mourku, máš zálusk na svoji sestřičku.“
„Nevlastní,“ doplnil jí.
„To je jedno. Zkrátka jsem něco trochu speciálnějšího, než má drahá maminka. A ráda bych si to s tebou poprvé užila jinak,“ škádlila Roberta a při tom si začala přes triko hladit a mačkat ňadra.
„Ty seš taková děvka, Petro,“ zasnil se Robert při pohledu na svou vzrušující nevlastní sestru.

Přišla k němu blíž, přitiskla se kozami na jeho hruď a přes kalhoty mu pohladila probouzející se kopí. „Myslím, že dneska jsem ti už posloužila. Jsem už unavená a zítra musím brzy vstávat. Ale slibuji ti, že mi ho tam už brzo vrazíš. A pak si můžeš porovnat, kdo je lepší, jestli já nebo máma.“
Poslední větu mu zašeptala do ucha a pak ho dlouze políbila. Robert se ji pokusil opět přidržet u těla, ale opět se mu vysmekla.
„Děkuji za hezký večer, mourku,“ oblízla si a zkousla dolní ret a s vrtěním zadečku odešla nahoru do svého pokoje.

Robert se za ní dlouho díval a pak si jen pro sebe řekl: „No ty vole, ta je nadržená jak stepní koza.“
Chystal se jít spát, ale při čichnutí k podpaží si uvědomil, že potřebuje rychlou sprchu.
Vyšel nahoru a šel do koupelny naproti Petřina pokoje. Vysvlékl se z propoceného oblečení a vlezl do proskleného sprchového kouta. Byl tak prostorný, že by se sem vešli s klidem čtyři tlustí lidé.

Měl rád pořádně horkou vodu a sprcháč rychle zahalila pára. Přes hukot vody neslyšel, že do koupelny vešla paní domu a dívá se s obdivem na Robertova záda a pevné hýždě.
Sandru probudila tekoucí voda v koupelně a napadlo ji, že se mladí vrátili z kina. Manžel Jan zhluboka chrápal. Předtím využili prázdného domu a dali si dvě čísla. Udělala Janovi radost a oba orgasmy hlasitě předstírala. V duchu si však myslela na nevlastního syna, který ji dokázal udělat jako dlouho nikdo. Šla zkontrolovat, zda jde o Petru nebo o Roberta, a byla velice potěšená svým zjištěním.
Na rozdíl od Roberta nyní zamkla. Otočil se a zahlédl ji přes zamlžená skla.
V první chvíli se lekl, ale pak ho něco napadlo. Setřel opar na skle jen v místech svého macatého bimbase a čekal, jak na to Sandra zareaguje. Rozmazaná postava v černém svrchníku se rázem stala pleťově růžovou. Otevřela se dvířka a vstoupila k němu do sprchy, bez kouska oděvu.

„Nebude ti vadit, když se přidám?“
Popadl jí za boky a přitáhl k sobě. Namísto odpovědi ji dlouze a vášnivě líbal. Splynuli v objetí pod tekoucí vodou.
Jeho čurák byl v pozoru a dočkal se jemného hlazení a občasného pohonění. Robert ji nezůstal nic dlužný a hladil její pevné kozy a oholenou kundičku. Zasunul dovnitř dva prsty a zažil ten známý pocit sevření. Sandra slastně vzdychla a opřela se zády o stěnu sprcháče. Začal prsty pohybovat a přidal i zbylé dva. Vyjekla a začala vzdychat.
„Dělej, rychleji, ošoustej mě prsty.“
Chytil Sandru za zadek a zmáčkl pevnou půlku své krásné nevlastní matky. Pomalu, ale tvrdě přirážel čtyřmi prsty a do toho jí olizoval a cumlal prsa.
Museli se krotit, nedaleko nich spala sestra i manžel. Po několika minutách laskání a hlazení doufal, že hned na místě zasune.
Vzal ji za boky, otočil a opřel o sklo. Kozičky se připlácly na stěnu, ale Sandra měla jiné plány. Vysmekla se z jeho sevření.
„Pojď k tobě, miláčku.“
Dala si na sebe osušku, vzala svou noční košilku a ještě věc, kterou Robert nepostřehl.
Vykoukla z koupelny a zkontrolovala, zda je čistý vzduch. Robert se k ní zezadu přikradl a vztyčeným pérem jí přejel po kundičce. Otřásla se vzrušením a odstrčila: „Neblbni a pojď,“ šeptla.

Rychle přeběhli do Robertova pokoje. Ten za sebou zamkl a Sandra mezitím hupsla do postele a začala se utírat o povlečení. Skočil za ní a společně třeli svá mokrá těla o peřiny a o sebe navzájem.
Políbila mu nástroj, lehla si na záda a řekla mu: „Užil sis s Petrou kino?“
„Jo, bylo to zábavné,“ pronesl, aniž by pochopila jeho dvojsmysl. „A ty sis užila s tátou?“
„Šukali jsme spolu. Ale nebylo to vůbec jako s tebou. Chci být tvoje děvka, prosím, chci, abys mě opíchal, s tvým tátou si už vůbec neužívám,“ žadonila.

Robert neváhal a svůj souhlas dal najevo tím, že se přisál na jeden z jejích dvorců a začal ňadro drtit v ústech. Sandra pod jeho doteky roztála jako zmrzlina.
Po chvilce, kdy měla prsa úplně rudá, sáhla na noční stolek, kam předtím položila věc, kterou si přinesla z koupelny, a podala mu tubu tělového krému.
„Vždycky po koupání se natírám, ale samotné mi to jde těžko…“

Pochopil, kam tím směřuje a umlčel ji dlouhým polibkem, během něhož odšrouboval uzávěr. Proužek krému ji nastříkal od koziček přes břicho až po vyholenou kundu. Celou dobu ležela nehnutě. Pak začal rukama roztírat tělové mléko a počínal si jako zkušený thajský masér.
Ňadra důkladně prohnětl, zulíbal, a pičku si obzvláště vychutnal. Jestliže do této chvíle držela, nyní vzdychala nahlas slastí a nakonec polohlasně řekla:
„Narvi mi ho tam, hned mě omrdej, chci, abys opíchal svou matku!“
„Nevlastní,“ opravil ji a překulil Sandru na bok.
Lehl si za ní, rovněž na bok a zvedl ji nohu, aby měl snadnější přístup k jeskyňce. Péro bylo mokré dost, stáhl předkožku a obnaženým žaludem se dotkl rozhicované mušličky. Třela mu penis rukou a navedla si ho k otvoru. Přejížděl po něm a nakonec přirazil.

Vzdychla, jak jí ten tlustý čurák prorážel štěrbinku a dojel na úplné dno. Byla promazaná a šlo to jako po másle.
Robert pomaličku vytáhl penis, takřka po okraj a zase prudce zarazil po kořen. Tohle několikrát opakoval. Nemohla pořádně křičet, a přitom by tolik chtěla. Zarývala hlavu do peřin, které tlumily její nářky a vzdychání.
„Buď zticha nebo probudíš celou ulici,“ usměrňoval ji Robert a dál prudce rozrážel její pičku svým mackem. Na čele jí naběhla rudá žíla a začala mu šeptat sprosťárny:
„To je mi jedno. Šukej mě, dělej, jako sprostou kurvičku. Ještě, víc, víc. Ano, ano, to mi dělá dobře. Opíchej mě jako nadrženou kurvičku, nic jiného si nezasloužím! A pak mi ho vraž i do zadku jako včera a ošukej mi análek, chci to, jsem tvoje štětka, slyšíš. Olizuj mi kozy, dělej jim dobře, Boby.“

Nemohl se těch skvostných kopečků nabažit a vzal je do ruky a mačkal je jak pískací hračku. Několikrát je i plácl nebo zatahal za tvrdé bradavky velké jak višeň. To ještě zvyšovalo její extázi. Výkřiky přerušovalo pleskání a čvachtání při přírazech.
Rukou se dodělávala až ji poštěvák bolel. Kunda se začala stahovat, stehna třást v návalech extáze a Sandra konečně dosáhla orgasmu.
Robert nevěřil, kolik toho žena dokáže vystříkat, ale po chvíli ji píchal v louži kundích šťáv, které se nestačily vpíjet do peřin. Místnost provoněl její sladký výstřik a pot milenců. Musel Sandru přidržovat, jak s sebou házela a pro zvýšení slasti se jí jemně kousl do šíje.
Přicházelo to i na něj. Sandra byla zkušená a vycítila ten okamžik:
„Dneska už se do mě udělal tvůj otec, postříkej mě, chci tě mít všude na sobě.“

Jak poručila, tak učinil. Vyndal jej, obrátil ji na záda, stoupl si rozkročmo nad ní a dohonil se rukou. Vychrlil toho ze sebe takové množství, že to ani sám nečekal, obzvláště po předchozí akci s Petrou.
Něco dopadlo Sandře na břicho, nejvíc na kozy, na krk, na obličej a trochu spermatu měla i ve vlasech. Co měla na tváři si setřela a s úsměvem slízla. Zbytek si rozetřela po nádherném vyšukaném těle, jako by to byl krém.
„To bylo nádherné, Boby.“

Robert se vyčerpaně sesunul vedle ní a přidal se k rozmazávání svého semene po jejích kozách. Když byl hotov, vzala mu ruku, přitáhla si ji k puse a olízala mu ji.
„Bylas dokonalá, mami,“ hlesl.
Projela jí další vlna vzrušení a políbila ho. Trochu doufal, že si dají i druhé číslo, sil měl na to dost. Sandra se však zvedla a sbírala si věci z podlahy.
„Ty už nechceš?“ zeptal se jí a pozoroval její vyšpulený zadek.
„Chtěla bych, miláčku, ale byl jsi moje třetí číslo dneska. Jsem úplně rozšukaná a bolavá,“ sehnula se k němu a políbila jej na slehlé péro. „Ale slibuju ti, že si to zase brzo zopákneme.“

Roberta při těch slovech napadla hříšná myšlenka, zda by si časem nevyzkoušel matku i dceru naráz.

 

Autor

Navigace v seriálu<< Vilové předměstí 7Vilové předměstí 5 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Dobře napsané pokračování . Předpokládám , že v poslední větě uvedená hříšná myšlenka se rozvine v nějaké pokračování .

childe

Šukající rodinka, aby si toho nevšiml tatík a neudělal s tím krátký proces.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x