Výhra v loterii II.

Počet zobrazení: 175

Volné pokračování povídky, kdy je zde popsána dovolená matky hlavního hrdiny se svou sestrou a jejími dětmi.

***

„Tak ne abyste tu zlobili,“ usmívala se matka, šťastná, že si konečně splní svůj sen a pojede na báječnou dovolenou na druhý konec světa, byť bez manžela, kterému podobné radovánky byly do slova a do písmene u prdele.

Já jsem s ní jet mohl. Teta Míla měla dva kluky, dvojčata, jen o rok mladší než já, se kterejma by se dalo něco podnikat a dceru Ingrid, která byla o tři roky starší a nás měla na háku. Byla ve věku, kdy si myslela, že jí má celý svět ležet u nohou a ne na ní hledět jako na vnadný materiál k ošukání. Tímto pohledem jsem na ni koukal já.
Upřímně řečeno, neměl jsem na bratránky ani sestřenku náladu a mámě jsem nabídku odmítl, že zůstanu doma s tátou.

***

Stáňa a Míla s dětmi odletěly vstříc novým zážitkům do Honolulu.
Míla plynně mluvila španělsky, děti se domluvily anglicky, a tak s ubytováním v superluxusním hotelu neměly problém. Tedy, jistý problém byl s pokoji. Jeden ze dvou objednaných apartmánů se ukázal být obsazen a jeho dočasný obyvatel, V.I.P. byznysmen, ho odmítal opustit. I když mu ženy nabízely finanční kompenzaci, s úšklebkem je odmítl a úlisným hlasem Míle sdělil, že si jeho odchod může ona nebo její sestra, nejlépe však obě najednou, odšukat. Řekl to naplno a tím možní dohoda skončila.

Míla s potomky tak obsadila poslední volný apartmán a Stáňa byla ubytována ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového. Na druhou stranu, cenový rozdíl, převedeno na české koruny, byl více než příjemný.
„Teto, můžu bydlet s tebou?“ požádala Ingrid Stáňu o azyl.
I když bydlely v apartmánu, cítila se Ingrid nesvá. Tak jako doma, věděla, že i tady jí bráchové budou očumovat a ona si chtěla tento ráj na zemi užít a ne se furt všude zamykat, nejen v koupelně. Míla nic nenamítala a Stáňa byla ráda za společnost.

Kluci tak získali volné prostory navíc a když zjistili, že v TV je z mnoha desítek programů i jeden pornokanál, bylo jejich štěstí takřka dokonalé.
Některé ženy z personálu byly hezké a svůdné, a tak si tady mohli třít ocasy od rána do večera. Markovi a Davidovi bylo osmnáct a nebylo se čemu divit, že měli stále chuť. Panici již nebyli, ale protažených kundiček měli doposud na kontě málo. Doufali, že tady se to změní.

***

Stáňa a Míla se slunily u bazénu, popíjely drink a přemítaly, zda s jich všimnou místní plážoví playboyové.
„Co tamhle ten blonďák? Jestli ho má jak ty svaly, chi… chi,“ smála se Míla, které případný sex s nějakým mladíkem vůbec nebyl proti mysli.
„Prosím tě, vždyť mu ještě teče mlíko po bradě… Co ten s tím tetováním?“ poukázala Stáňa na objekt svého zájmu.

I když sestry měly co nabídnout, přece jen byly už starší a zájem mladíků byl hlavně o mladší ročníky. I kolem Ingrid jich pár kroužilo, ale ta zatím pokusy o kontakt odmítala. A tak se dostalo i na paničky.
„Smím vás pozvat na drink,“ ozvalo se náhle vedle Míly.
Otočila hlavu a spatřila sympatického mladíka, který se věkem příliš nelišil od jejích synů.
Míla kývla a nechala se dovést na bar, kde mladík zapředl hovor.

Stáňa je pozorovala a pak jen nasucho polkla, když náhle vstali a šli do hotelu.
„No to snad ne?“ zhrozila se, ale pak si uvědomila, že Míla je rozvedená a může si dělat co chce, tedy i šukat s místním playboyem.

***

Apartmán byl prázdný. Mladík John a Míla se hned za dveřmi začali vášnivě líbat.
Pak se přesunuli do ložnice, kde si Míla dřepla a věnovala se kouření napruženého ptáka. John měl přivřené oči a slastně vzdychal nad uměním dámičky, která se jen třese, až jí ho tam vrazí. Takových už měl….
Míla mu poskytla veškeré své ústní umění, pak si lehli a bylo na něm, aby ukázal, jaký je milenec.

Její tělo už nebylo nejdokonalejší, ale celkově stálo za hřích. John se zaměřil na prsa. Byla velká a měkká na mnutí a hnětení. Bradavky měla Míla tvrdé a sténáním dávala najevo, že se jí to líbí. Pod kalhotkami se skrývala vyholená rýha s praménky vytékajících šťáv.
John je začal vylizovat a sát a Míla jen skučela dlouho neprožívanou slastí a trhavě zmítala tělem. Mladík se na ní narovnal, přirazil a pak mu ocas obemklo vlhko a teplo.
Míla slastně vydechla a pevně ho sevřela za zadek. John hned začal rytmicky přirážet. Užíval si kundu téhle paničky a jel jak fretka.
Míla byla v sedmém nebi, spokojená z jeho výbavy, která ji krásně vyplňovala a tření bylo maximální a přinášelo zesilující výboje rozkoše.
Při výkřiku „jooo… stříkeeej,“ John ztuhl, protože Míla to vykřikla česky.
Cítil však poševní stahy, a tak pevně dorazil a trhavě se do ní vyprazdňoval. Míla se udělala jako už dlouho ne a byla šťastná a uspokojená.

Když se oblékli, Míla mu podala bankovku a mladík ji vzal bez mrknutí oka. Tak to tu prostě chodí. Platit mu nemusela, ale Míla chápala, že tohle byla od mladíka služba a ne, že to dělal jen a jen pro vlastní potěšení.

***

Marek a Davidem trávili čas na pláži a hodnotili ženy i dívky ve svém okolí. Nejdřív se těšili na místní krásky, ale ty se vyskytovaly jen tam, kde mohly nasadit turistům květinový věnec s tím jejich „Aloha.“ Jinde je prostě nepotkali.
Ostatní domorodky byly staré babice mezi padesáti a smrtí, jak si je chlapci sami označili.

Zatímco David byl obdivovatelem mladých krasavic, Marek oceňoval spíše zkušenost starších žen.
„Vole, mladá holka ti jen heká do ucha, ale starší ti sama řekne, jak to chce a ještě ti to krásně udělá,“ rozumoval Marek. „Vzpomeň si na Jessicu, jak ti ho odmítla kouřit, že to nikdy nedělala a dělat nebude a její starší ségra mi ho málem pusou urvala i s koulema.“

David si to pamatoval, ale stejně ho stále lákala snědá hladká pružná mladá těla, než zkušenější, ale už ne tak dokonalé, starší ženy.

***

Druhého dne Mílu oslovil další z playboyů. Řekl, že se jmenuje John, což bylo asi neoficiální jméno všech těch mladíků a Míla s ním ochotně šla na pokoj. Také na Stáňu to jeden zkoušel, ale nepochodil. Zájem o drink ani sex neměla.
Míla zatím klečela na posteli a hlasitě sténala, jak jí mladík tvrdě projížděl zezadu. Koule mu pleskaly o zadek při každém přírazu, jak do ní pronikal až po kořen. Ocas měl slušně dlouhý, takže Míla jeho dorazy cítila až na dně pochvy, ale tření bylo silné a to jí dělalo dobře.

David dvojici šel šmírovat, protože byl zvědavý, jak to probíhá a nutno přiznat, že i vlastní matka se mu líbila. Tedy tělem, ne, že by měl jiné spády. V apartmánu zjistil, že posuvné dveře do ložnice jsou už obsazeny Ingrid! Ta, mírně předkloněná, zaujatě sledovala sex matky s mladíkem a ani neslyšela tiché kroky za sebou a netušila, že sama bráchu vzrušila. Spíše cítila vlhkost v kalhotkách a pevně držela stisknutá ústa, aby nezasténala vzrušením, které se jí zmocňovalo.
Najednou ucítila teplý dotek ruky na zadečku.
Trhla sebou, ale když zjistila, že je to David, nenechala se rušit. Jenže jeho ruka ji hladila po půlkách dál a nyní ji dlaň sjížděla níž mezi nohy. Tělem jí projela vlna slasti a samovolně se víc rozkročila. Mozek si uvědomoval, že jde o bratra, vzrušení bylo ale silnější. David jí nyní rukou třel štěrbinu přes mokré kalhotky a Ingrid tlumeně vzdychala.
„Ohh… oh… uuuhh,“ kroutila pánví a nechala si kalhotky stáhnout až po kotníky. Něco teplého a velkého, co se jí dotklo na zadečku, neznamenalo nic jiného, než tvrdý ocas! Teď už se chtíč nedal zadržet.

Ingrid popadla bratra za ruku a odvedla ho do svého pokoje ke Stáně. Kvílela slastí, když jí hlavou rejdil v klíně, vylizoval uvolňovanou vlhkost a dráždil jí poštěváka.
Pak už na ní ležel, hleděl jí do očí a strojovými přírazy mrdal. Prudce a hluboko do ní pronikal a Ingrid hlasitě vzdychala a sténala prožívanou rozkoší. David se věnoval i jejím pevným plným prsům, kde sál a mnul naběhlé bradavky a poté se spolu vášnivě líbali s divokou výměnou jazyků.

***

V apartmánu nyní John ležel na zádech a hlava Míly se mu rytmicky pohybovala v klíně. Sála a kouřila mu ptáka, když změnili polohu. Zatímco ho kouřila, mladík ji rukou laskal a dráždil na prsou a prst strkal do mokré kundy a zkoušel i zadek.
„Na to zapomeň,“ řekla Míla, nasedla na ocas a rozjela steeplechase. Kozy jí poskakovaly do rytmu, ač je John svíral v dlaních, ale přetékaly mu přes ně. Kunda mlaskavě přijímala ocas až po kořen a Míla hlasitými projevy spěla k vyvrcholení.
Mladík toho měl tak akorát dost. Takovou divoženku si nepředstavoval!
„Jooo… oooáááách,“ vyjekla Míla ve svém vrcholu a John do ní úlevně vypustil semeno.

Byl tak hotový, že vyklidil bojiště dřív, než ho Míla mohla za své uspokojení finančně odměnit. No co, alespoň ušetřila.

***

Ingrid s nohama zapřenýma o Davidova ramena hlasitě křičela do světa svou rozkoš, protože takhle hluboko čuráka v sobě ještě neměla a naplňovalo ji to neskutečnou slastí. Byla ptákem dokonale vyplněná a utěsněná a jakýkoliv jeho pohyb znamenal slastné tření a stoupající rozkoš. David ji mrdal rytmickými přírazy a sám spěl k vrcholu. Kundička sestry ho masírovala silně a slastně a to se nedalo dlouho vydržet.

Shodil jí nohy z ramen a sérií rychlých a prudkých přírazů se dodělal a zaplavil jí dělohu semenem.
Ingrid se houkavě odbavila a pak se rychle odebrala do koupelny pro prášek, který sebou pro jistotu měla, neboť antikoncepci nebrala. Že bude souložit s bratrem ji ani ve snu nenapadlo, spíš s nějakým playboyem…. no nazdar. Tohle vypadá na pěknej průser!
„Hele, Davide… ehm… tohle si… snad necháme pro… sebe, ne?“ soukala ze sebe, když vyšla z koupelny ven. „A rozhodně to už znova dělat nebudeme!“
„Jasný, ségra,“ ušklíbl se David. „Ale jestli si to nezopáknem, to si nejsem jistej.“
„Vypadni!“ zaječela Ingrid, ale pak sama cítila, že vlastně jí to tak úplně není proti mysli.
„Co se to se mnou děje?“ sevřela si hlavu do dlaní a pláčem uvolnila nahromaděné emoce.

***

Stáňa se už několikatý den nudila. Míla našla zálibu v sexu s mladíky a ona je tu na ocet. Tu a tam ji nějaký playboy oslovil, ale neměla zájem jen tak někomu dát. Což o to, sex je příjemná věc, ale ona má doma manžela a tohle by byla nevěra. Takhle mudrovala a přitom vnitřně trpěla a kundička ji vzrušením přímo pálila.

Jednou zůstala na pokoji s láhví šampaňského, až jí synovec Marek šel zkontrolovat, aby si snad něco neudělala.
David a Ingrid kamsi zmizeli, matka laškovala na baru s nějakým mladíkem Johnem, a tak se Marek věnoval tetě. Líbila se mu, přitahovala ho a mnohokrát už si ho honil s představou jejího nahého těla.

Teď seděl vedle ní a poslouchal nářky nad životem a nedostatkem pozornosti.
„Já tu jsem s tebou. Já ti naslouchám,“ konejšil ji a Stáňa s uslzenýma očima se na něj vděčně usmála.
„Dík, seš hodnej. Já tady žvaním blbosti, viď? A ty posloucháš opilou tetu,“ pokračovala ve lkaní. „Mě jde jen o trochu pozornosti a něhy. Míla tady má zábavu, a já… co tu mám dělat? Snad ještě nepatřím do starýho železa.“
„Dělej to samý… jsme tu na dovolený, přeci,“ mínil Marek a vzal ji kolem ramen.
„Seš hodnej,“ položila mu hlavu na rameno. „Jak to ale myslíš?“
„No, jako matka… zábavu s nějakým…“
„Ne. To si netroufám. Jsem už stará,“ Stáňa nesouhlasila.
Teď zase nesouhlasil Marek.
„Seš krásná. Fakt. Chceš to dokázat?“
Stáňa zvedla hlavu. „Jak?“

Marek ji pevně políbil a výpadem jazyka se jí snažil rozevřít rty.
Stáňa se ulekla, ale nakonec se jazyku poddala, otevřela ústa a nabídla mu svůj. Během líbání se svalili na postel a pokračovali v laskání a hlazení.
Marek zabořil hlavu mezi její prsa a mačkal je a tahal, jak byly krásně velké a měkké. Ocas mu stál jak vlajkový stožár a třel se Stáně o stehna, že pod tím pocitem tekla jak veletok.
Sama si stáhla mokré kalhotky a už v klíně cítila šmejdící prsty, pronikající jí mezi pysky do lůna.
„Och… oooch… anoooo,“ zmítala tělem naplněným rozkoší a se sílícím pocitem blížícího se vyvrcholení vnímala, jak jí Marek klesá v polibcích po těle, mezi roztažené nohy.
Jakmile ucítila jeho jazyk v klíně a na klitorisu, vybuchla v silném orgasmu.

Gejzír slasti jí naplnil celé tělo a proud uvolněných šťáv Marek hned pohotově lízal a polykal. Zarostlý klín mu vůbec nevadil a líbilo se mu prodírat se kudrnatými chloupky mezi nalité pysky a plátky závojíčků.
Stáňa nevnímala svět a jen doufala, že pocit slasti jí v těle vydrží co nejdéle.

Pak se probrala, když Marek na ní obkročmo usedl a tvrdým ptákem jí šoustal mezi prsy zmáčknutými k sobě. Vždy, když mezery vyjela hlavice žaludu, vyplázla jazyk, ale nedosáhla na něj. Přesto se dočkala, když jí ho pak Marek zarazil až na mandle a šukal jí do pusy, až se skoro dávila.
Dávku semene spolkla, nic jiného jí nezbývalo, ale věděla, že tím nic ještě nekončí.

Popili šampus, opláchli se společně ve sprše kde spolu laškovali a líbali se a pokračovali v milostných radovánkách.
Stáňa znovu ocasu poskytla ústní masáž a když mu pevně stál, nastavila se mu jak háravá fena a slastně hýkala pod mlaskavými přírazy zezadu.
Marka fascinovaly její visící balóny prsou a větší, ale stále pevný zadek. Když jí roztáhl půlky, análek se na něj usmíval a zval k zasunutí. Má to udělat? Nepředpokládal, že by teta se strejdou někdy šukali do zadku, ale tady se rozhodl, že to zkusí.

Vyjel z ní ven, potřel ji šťávami zadek a pak tam zarejdoval a zatlačil ocasem. Stáňa si uvědomila, co chystá, ale nestačila tomu zabránit a jen cítila tlak roztahovaného svěrače.
„Ááách… Ne! To… bolí… přestaň!“ snažila se ho zastavit, ale naopak cítila, jak jí ocas proniká hlouběji do střev.
Rezignovala, nechala si píchat prdel a připadala si jak poslední kurva. Tohle nikdy nikomu nedovolila a teď ji tu zadek šuká synovec…Bože!

Marek byl plný slasti ze silného sevření i z toho, že pokořil zadek tety a strojovými přírazy ji šoustal a vnímal, že její bolestné steny se mění na slastnější.
Ta opravdu přírazy začala vnímat lépe a ač z toho žádnou velkou rozkoš neměla, přece jen to bylo něco nového. Bolestný tlak ustal a pohyby a tření o stěny byly vcelku příjemné.

„Chci ti postříkat kozy,“ zafuněl Marek, cítící nástup vyvrcholení.
Stáňa se v duchu zaradovala, že si zadek odpočine a hned se otočila, sevřela a nadzvedla si prsa.
„Stříkej… postříkej mi je… joooo,“ povzbuzovala ho a sledovala, jak mu ruka kmitá po ocase, jak ten sebou škube a trhavé výstřiky jí zkropily prsa a semeno stékalo v malých praméncích a skapávalo na postel.

Bylo hotovo, už neměli chuť pokračovat. Mlčky se každý zvlášť odebrali do koupelny a když se osprchovali a oblékli, náhle nevěděli, co říct.
Stáňa kupodivu necítila žádný pocit viny z nevěry a skoroincestu se synovcem a Marek byl spokojený, že ošukal ženu svých snů.
„Musíme na to zapomenout,“ řekla nakonec Stáňa, ač to moc přesvědčivě neznělo.
„Musíme to zopakovat,“ řekl Marek a než Stáňa mohla protestovat, ležela na zádech s Markem na sobě, přisátí k sobě ústy v divokém líbání…
Ne, tohle nešlo jen tak přejít a ukončit.

***

Společně pak cestovali po světě dál a přes Japonsko a Spojené Arabské Emiráty se po dvou měsících vrátili domů.

Všude kde to šlo, Marek šoustal tetu Stáňu, David sestru Ingrid a Míla si užívala, kdo se jí namanul, ať už to byl někdo z hotelového personálu nebo místních plážových povalečů.
Návratem domů ale vše skončilo, jak mávnutím kouzelného proutku. Muselo. Realita dovolené a normálního života je totiž odlišná.

***

Stáňa převzala dohled nad získaným jměním, podělila sestru a pak nastala už jen samá pozitiva a sociální jistoty.
Jen se rodina musela přestěhovat před závistivými sousedy, kteří se místo finanční „výpomoci“ dočkali ve většině případů jen nasazení pořádných parohů.

Počet zobrazení: 175

Autor

4.4 38 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Kdo nic nedělá, nic nezkazí, já si to říkám pokaždé, když se snažím něco napsat. Za mě v pohodě. PS: také někdy napíšu něco kde nepočítám s pokračováním ale pak to nějak přijde samo od sebe…………….

Junior

Zajímavé pokračování. Sice šuká celá rodina, ale doma otec a syn nedělali nic jiného tak proč by si neužila manželka i švagrová. Já myslím, že jo to dobré pokračování.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x