Výměna 01

Toto je 10 díl z 10 v seriálu Výměna

Zde se můžeme dovědět, jaké těžkosti mají rozvedené ženy se svými syny. A při tom stačí dobrý nápad a problémy jsou rázem vyřešeny…

ÚVODEM:
I tahle povídka pochází z mého Zlatého fondu a zase nevím, odkud jsem ji stáhl a kdo je autorem. Platí tedy i nadále výzva k čtenářům, aby, pokud vědí, kdo to napsal, to sdělili redakci a jméno bude doplněno. Pokud by se ozval sám autor a vyjádřil nesouhlas se zveřejněním, bude povídka okamžitě stažena. Text tentokrát prošel redakční a jazykovou úpravou, protože v původní předloze byla spousta hrubých gramatických chyb a sloh by také na dost nízké úrovni.

Marie dostala v práci mimořádné volno a tak mohla i s ostatními odejít dřív domů. Pochodila po nákupech a pak zamířila k domovu. Již když otvírala dveře bytu, zaslechla podivné zvuky. Zamkla a zaposlouchala se a téměř vzápětí pochopila, o co tady kráčí. Nezvyklé zvuky zřejmě vycházely z pootevřených dveří pokoje jejího syna. Potichu se přiblížila a nakoukla dovnitř. Nemýlila se, zvuky opravdu vycházely odtamtud. Nemýlila se ani v tom, co ty zvuky znamenají. Její osmnáctiletý syn Petr ležel zcela nahý na posteli, jednou rukou listoval v časopisech, (nepochybovala ani v nejmenším o jejich obsahu) a druhou rukou usilovně onanoval. Slastně při tom hekal, vzdychal a to byly ony zvuky, které zaslechla a které ji mnohé připomněly.
Petr byl tak zabraný do své činnosti, že si ani nevšiml matčina příchodu. Marie se pochopitelně maximálně snažila utajit svoji přítomnost. Ani ji nenapadlo syna okřiknout. Jednak ho nechtěla ztrapnit a dále věděla, že touhle činností se zabývá každý kluk v jeho věku, když zjistí, že mu pohrávání s pinďourem může přinést nádherné pocity.
Vlastně až do tohoto okamžiku na něco takového ani nepomyslela. A teď, když zjistila, že její syn je normální zdravý kluk, vzala ten fakt jako skutečnost. Kluk prostě dělá jen to, co je přirozené. Věděla, že by měla nenápadně odejít, ale nemohla. Ten pohled byl tak fascinující, že ji přímo přinutil tam stát a dívat se, jak Petr masturbuje až do vyvrcholení. Marie byla rozvedená už delší dobu a pravidelný sex ji zatraceně chyběl. Navenek se k mužům chovala odtažitě a to byl možná důvod, který většinu zájemců odrazoval.
Své sexuální potřeby si odbývala svépomocí, zejména ve sprše. Sice si občas pohrávala s myšlenkou, že by si koupila nějakého uměláka, ale ostýchala se jenom projít kolem SexShopu, natož aby vešla dovnitř. Poslední dobou pociťovala silnou touhu zažít zase nějakou pořádnou mrdačku. Takže s ní zmítaly dva pocity: Jeden byla touha po pořádném ptáku, který by vyplenil a vykropil její zanedbávanou jeskyňku a ten druhý, to byla obava, co by tomu řekli lidí kolem, kdyby se s někým začala „tahat“.

Od rozvodu se obávala trvalého vztahu a známosti na jednu noc se bála. A teď, když viděla masturbaci syna a dokonce výstřik jeho semene, najednou byla jako nastartovaná. Prudce zatoužila mít v sobě zase ptáka, aspoň občas. Syn se zatím dodělal a otíral si postříkané břicho. Vytrhla se ze svých myšlenek a potichu se odkradla do kuchyně.
Roztržitě se začala věnovat domácím prácem a zaháněla myšlenky na to, co viděla. Jenže, když se Petr objevil v kuchyni, již oblečený, zase ho v duchu viděla, jak tam leží a honí si péro. Synáček byl překvapený a zaskočený, když spatřil matku doma. Jistě ji nečekal tak brzy. Jeho dotaz k tomu taky směřoval a ona mu vysvětlila, čím to, že je dneska doma dřív.

Zpočátku byl nesvůj i trochu vyplašený. Marie dobře věděla proč. Ale protože nedala ani v nejmenším najevo, že by snad něco viděla, brzy se uklidnil. Zbytek dne utekl v pohodě. Večer strávili u televize jako obvykle. Když ale Marie usínala, sama, jako vždy, opět se jí před očima objevil obrázek, o kterém si byla jista, že jen tak brzy nevymizí. Avšak myšlenka, že by svoji krizi mohla vyřešit se synovou pomocí ji ani nenapadla. Příští den v práci, během polední přestávky, k ní zaskočila její přítelkyně Marta, že s ní nutně potřebuje mluvit v soukromí.

Venku bylo hezky a tak se posadily na lavičku v parčíku, který se rozkládal blízko jejich pracoviště. Rozbalily svoje sendviče a přítelkyně rozpačitě zahájila rozmluvu.
,,Představ si..“ začala Marta a její hlas zněl pohoršeně, ,,včera, jak jsme končily dřív, jsem přišla domů nečekaně brzy. Můj syn Roman byl již také ze školy doma, jenže neměl ani tušení, že přijdu dřív. Byl v obývacím pokoji, docela nahý, koukal na sprosťárny na videu, ani nevím, kde to vzal a dělal při tom….., no, však určitě víš, co myslím!“

Marie se na Martu překvapeně podívala. Jak je ten svět podivný, jak si osud dovede zahrát s lidmi. Kdyby tak kamarádka tušila, že ona měla navlas stejný zážitek. V tu chvíli ji cosi napadlo a začala v hlavě spřádat určitý plán. Bylo to však tak zmatené a neurčité, že se ani nesnažila domyslet do konce. Navenek, jakoby lhostejně, se však Marty zeptala:

,,A co já s tím? Proč mi to říkáš?“ zeptala se.
,,Poraď mi, co mám dělat. Tohle jsem ještě nezažila, tohle se mi ještě nestalo a já opravdu nevím, jak se zachovat!“ z jejího hlasu bylo slyšet zoufalství.
,,Podívej, Marto, nedělej s tím nic. Jestli ti můžu poradit, tak to nech být, prostě onanuje a ty s tím nic nenaděláš. Každej mužskej v mládí onanuje. Strašně bys jej ztrapnila, kdybys mu řekla, že jsi ho při tom viděla. Prostě mu nic neříkej, nech ho, až si najde holku, tak s tím určitě přestane.“
,,Tobě se to řekne, kdyby se to stalo tobě, tak bys mluvila jinak.“
,,Nedělej si s tím starosti, na tom nic nezměníš, když si to dělá, tak si to dělá. A co se týče mého Petra, tak o tom vím své. Taky jsem ho viděla.“
,,Petr si to taky dělá?„
,,Představ si, že ano. A právě včera jsem ho při tom viděla. Prostě jsou to kluci, poznávají sami sebe. Však ono je to přejde.“
,,Já přece vím, že to kluci dělají, ale pro mne, jako matku je těžké připustit, že by něco tak nechutného mohlo dělat i moje dítě.!“
,,Prosím tě, co je na tom nechutného? Jen si vzpomeň, než ses se rozvedla, kolikrát jsi tomu svýmu při milování honila péro? A kdyby jenom honila, určitě jsi ho i kouřila.“
‚„Ale to je přece něco úplně jiného, Při sexu se to tak nebere a navíc, je to mezi dospělými.“
,,Ale jdi, proč by to mělo být něco jiného? Netrap se, kluk prostě přišel na to, jak si udělat dobře. Takže už je taky dospělý. A pořád je lepší, když si to dělá doma a tajně, než aby třeba někde v parku obtěžoval malé holky. Asi by se ti moc nelíbilo, kdyby ti ho přivedli domů policajti a řekli, že se ukájel na veřejnosti.“
,,Máš pravdu, já vím. Jenže mne to vyvedlo z míry.“
,,Tak už se tím netrap. A hele, když už si tak povídáme o takových intimních věcech, jak je to u tebe s mužskýma?“ změnila Marie téma rozhovoru.

,,Jak to myslíš, s mužskýma?“ podivila se Marta.
,,No, myslím to tak, jestli ti to někdo aspoň občas pořádně udělá?“ upřesnila Marie.
,,Pokud myslíš sex, tak už ani nevím, kdy jsem ho měla naposledy.“
,,Tak to jsme na tom úplně stejně. Je zvláštní, kolik toho my dvě máme společného. Obě jsme bez manžela, hezky nadržené, obě jsme viděly své kluky při honění a svěřujeme se s tím jedna druhé.“
,,Od toho jsme snad přítelkyně, abychom si navzájem svěřovaly své problémy. Člověk se vykecá a trochu se mu uleví. A někdy možná čeká, že se stane zázrak a přítelkyně pomůže aspoň radou, jak ze svízelné situace.“


Marta tato slova řekla jaksi omluvně. Skoro ji mrzelo, že se Marii svěřila. Ta však chvíli mlčela, ale pak se rozhodla a řekla:
„Možná bych měla řešení, výhodné pro nás obě. Ale je to skoro šílené a nevím, jak se na můj návrh budeš tvářit.“

Vysvětlila kamarádce plán, který v hlavě spřádala během jejich rozhovoru. Marta nejdříve nechtěla ani slyšet, ale Marie do ni hučela tak dlouho, až ji nakonec přemluvila. Domluvily ještě nějaké podrobnosti, ale to už je siréna zvala opět k práci. Po zbytek pracovní doby byla Marie dost nervózní a nemohla se dočkat, až vypadne z práce. Konečně nastal konec směny a když s Martou vyšly z brány továrny, začaly uskutečňovat svůj plán. Udělaly spolu nákupy, vyměnily si tašky a rozešly se. Obě však zamířily úplně jinam, než domů.

O hodinu později již zvonila Marie u dveří bytu své přítelkyně
,,Ahoj teto, máma není doma, ještě nepřišla z práce,“ řekl Roman, když otevřel dveře. Znali se již dlouho, často se navštěvovali a s jejím synem Petrem si často hráli od dětských let.
„Já vím, proto jsem přišla. Mám ti vyřídit, že dnes přijde domů pozdě, abysis nedělal starosti,“ vysvětlila mu.
,,To mohla zavolat a nemusela s tím obtěžovat tebe, teto.“
Říkal ji teto, ač nebyli příbuzní a stejně tak říkal její Petr Martě.
,,Ale nákupy telefonem nepošle!“ usmála se a ukázala na nákupní tašky.

,,Ježiš, promiň, kdybych věděl, že to patří mámě, tak bych ti hned pomohl,“ omlouval se a hned sahal po taškách. ,,A pojď dál, ať nestojíš ve dveřích.“
Vešla a zavřela dveře. Pomohla mu uklidit nákup, v bytě se vyznala jako doma. Nevyháněl ji pryč a ona sama se nijak neměla k odchodu.
,,Copak to děláš?“ zeptala se Romana, když po chvíli viděla otevřenými dveřmi, že má rozložené na stolku nějaké sešity.
,,Úkoly do školy,“ vysvětlil a zasedl za stolek.
„Nenech se vyrušovat a dodělej si to,“ vybídla jej. Nejen ze zvědavosti obešla židli a postavila se za něj. Při tom mu, tak jakoby náhodou, lehce položila svá výstavní ňadra na ramena.

,,Tady máš chybičku,“ ukázala prstem.
,,Jéé, máš pravdu, teto. Já si toho nevšiml. Jak to, že to znáš?“ podivil se.
,,Taky jsem chodila do školy,“ usmála se, když se k ní otočil. Všimla si, že se zarazil. Její halenka byla rozepnuta poněkud víc, než slušnost dovoluje a tak odhalovala víc, než společnost toleruje. Pousmála se jeho rozpakům, i tomu, jak ji docela neomaleně okukuje. Obešla stůl a posadila se na postel. Přehodila nohu přes nohu a sukně udělala přesně to, co obratná manipulátorka měla v úmyslu. Posunula se výš a odhalila tak její pěkně formované stehno. Trochu vykouklo i hezké kolínko.

,,Nebudu tě rušit, jen klidně pokračuj v úkolech,“ pobídla mladíka. Rudý rozpaky se Roman rychle sklonil nad sešit, ale Marie dobře viděla, jak po ní neustále nenápadně hází očkem. Rozhlížela se po pokoji a při tom nenápadně vystavovala Romanovým zrakům stále víc ze své ženskosti. Uvědomila si, že ji vzrušuje někoho svádět. Už to bylo tak dávno, co využívala svých půvabů k sbalení mužského. A teď sváděla tohoto mladíka a uvědomovala si, že stejně jako její Petr, je to už pořádný kus chlapa. To jen ještě víc rozdmýchávalo její touhu.

Koukla na něj a viděla, že mu málem vypadnou oči. Nebylo divu. Její ňadra odvážně vykukovala z rozepnuté halenky a z pod sukně prosvítaly bílé kalhotky. Cítila příjemné teplo v podbřišku a v tu chvíli se rozhodla.
,,Chceš mě?“ zeptala se vytočeného mládence a pomalu rozepínala provokativně zbylé knoflíčky halenky. Tím obnažila svá velká ňadra, zatím ještě uvězněná v těsné podprsence.
Víc Romanovi ani říkat nemusela. Váhavě k ní přistoupil, nemotorně ji objal a nešikovně se s ní skácel na postel. Potěšeně se usmála jeho mladické zbrklosti a netrpělivosti, ale nebránila mu v tom. Bylo to pro ni tak vzrušující, cítit na těle opět mužské ruce, které jezdily všude, kde se dalo! Samozřejmě, za chvíli se soustředily jen na jisté partie jejího roztouženého těla.

A to právě chtěla. Doslova z ní strhával oblečení a pohledem, prsty, rty, i jazykem se seznamoval s ženským tělem a tím vším, co může nabídnout jen žena. Marie si vychutnávala každičkým pórem těla jeho mladickou dychtivost po poznání a byla v sedmém nebi. Jindy potřebovala mnohem víc, aby se vzrušila, ale nyní byla rozpálená ve chviličce. Napomáhala mu ve vzájemném svlékání a záhy se jejich nahá těla vášnivě zmítala na posteli. Roman zasypával roztoužená ňadra polibky, olizoval terče bradavek a cucal jejich ztuhlé hroty. Rukama ji šmejdil v rozkroku, prsty roztahoval štěrbinku, mnul frajtříka a zajížděl do dírky.

Cítila se nádherně, takovou uvolněnost již dávno nezažila. Svíjela se slastí při každém jeho dotyku. Pak mezi roztažené nohy přesunul i hlavu a Marie jen zasténala blahem, když pocítila na mušličce teplé vlhko jazyka. Začala přirážet proti jeho ústům a Roman ji lízal ještě usilovněji. Sama si mnula ňadra, nasliněnými prsty si žmoulala bradavky. Se zavřenýma očima vychutnávala milostnou předehru, slibující ještě slastnější chvíle. Pak převzala iniciativu. Jemně, ale důrazně jej překulila na záda. Vypadal překvapeně, ale to už se rozklekla nad jeho hlavou. Roman okamžitě pochopil, co se od něho očekává a opět se hladově přisál na roztouženou mušličku, zatímco ztopořený úd zmizel mezi jejími rty. Divoce, vášnivě kouřila to nečekaně velké nádobíčko, tyčící se mu v klíně.

Občas si sním trochu pohrála dlaní, promnula  jemně kulky, ale pak opět zaměstnávala svoji pusinku. Cítila penis až v krku, to když ji Roman začal nedočkavě přimrdávat do úst. Musela jej trochu krotit, jinak by se snad udusila. Ani jeho ústa nezahálela a podporována prsty, ji pomalu přiváděla k orgasmu. To už nemohla vydržet. Chtěla jej už konečně cítit v sobě. Vnímat, jak ji projíždí tím svým válcem čekající mušličku.

Oddělila se od něho, bleskurychle se přetočila a za chviličku již roztoužená kundička chtivě najížděla na trčící úd. Zavedla jej a pak tvrdě dosedla. Jen vyjekla, když do ni zajel. Napíchla se na Romanův kolík a chvíli vychutnávala ten báječný pocit, mít ho v sobě. Pak začala divoká jízda. Nadskakovala na jeho kopí, jako by jí šlo o život. Potřebovala ho v sobě cítit co nejsilněji a tak se na něj narážela, jak jen to bylo možné.

Roman se udělal téměř okamžitě. Cítila, jak do ní stříká, ale jeho pěchovák neztratil nic ze své tvrdosti a tak mohla pokračovat ve zběsilé jízdě. Při tomto tempu ani Marie nečekala na svůj orgasmus dlouho. Sladká křeč se jí od kundičky šířila do celého zbytku těla a cítila ji snad ve všech nervech.
Netlumila svou vášeň, řičela rozkoší. Slastné hekání a sténání se neslo celým bytem a snad i domem. Teprve teď si spokojeně uvědomila, jak je dobře, že má nasazenou Danu. Měla ji ještě z dob manželství a protože ji nedělala žádné potíže, nechala si ji i po rozvodu. Od té doby, ke své lítosti, ještě zatím nikdy nevyužila možnosti nechráněné soulože, až dneska s Romanem.

Pochybovala, že by její panický milenec měl doma šprcky a spoléhat na to, že včas přeruší soulož a vystříká se ji na břicho, to by si opravdu netroufla. Rozhodně nestála o to, aby ji mladý nadrženec naprcal. To by si raději nechala ujít tohle báječné mrdání a to by byla velká škoda. Teď však s požitkem přijala jeho výstřiky, které ji vykropily kapličku a cítila se skvěle. Skulila se z něj, protože už neměla sílu dál na něm poskakovat.

Ale odpočinku se nedočkala. Roman toho hned využil a nalehl na ni. Nebyla na něm znát sebemenší známka únavy. Marie měla rovněž chuť na další sex. Jedno číslo ji zdaleka nemohlo stačit po dlouhém půstu a proto velmi ochotně roztáhla nohy. Mladičký milenec se nemotorně snažil opět do ní vniknout. Péro měl sice poněkud ochablé, ale ze zkušenosti věděla, že na zasunutí to stačí. Neodolala, uchopila zkušenou rukou jeho prut a bezpečně jej zavedla do rajské zahrádky. Radostně vnímala, že do ni hladce zajel a hned ji začal divoce protahovat. Po několika tazích mu čurák zhutěl a nabyl zase potřebné tuhosti.

Roman přirážel jak puštěný ze řetězu, plný síly a nadšení, že mrdá s pořádným kusem ženské. Marie navíc dokonale splňovala jeho pubertální představy, které si vyvolával při onanii. A tahle opravdová mrdačka se vůbec nedala s honěním ptáka srovnávat. Marie nedokázala pod ním ležet jako kus dřeva, naopak se snažila vystihnout rytmus jeho přírazů a přirážela do protisměru, aby mu umožnila zajet co nejhlouběji. Nohy zaklesla za Romanova záda a patami jej lehce kopala do zadku, jako když jezdkyně pobízí koně k rychlejší jízdě.

Mladý, nevybitý hřebeček se pochopitelně snažil a zběsile ji šoustal, co mu síly stačily. Byl vytrvalý, neukojený a žíznivý po mrdání, které prožíval poprvé v životě. Proto si to všechno vrchovatě užíval. Nemohl se nabažit toho božského pocitu: být v ženě, protahovat ji a stříkat semeno do příjemně vlahé jeskyňky, která jej tak rozkošně svírala. Byl nenasytný a zdánlivě k neutahání. Vždy, když se udělal, stačilo mu pár minut a již rozjížděl další kolo.

Na jeho naléhání mu Marie dovolila všechny možné polohy. Bylo vidět, že bral inspiraci z tajně zhlédnutých porno videí. Teprve, když se mu po šesti číslech už nechtěl postavit pták, nerad odtroubil tuto báječnou mrdačku, která mu spadla tak nečekaně do klína, jak nebeská nadílka. Byl vycucnutý do poslední kapky, krásně zničený, ale neskonale šťastný a spokojený. Marie byla rovněž v sedmém nebi. Takhle divoce a nespoutaně si už dlouho nezapíchala.

Byla to dlouhá jízda a na jejím konci leželi vedle sebe, zbrocení potem, zadýchaní, vysílení. Drželi se v objetí, on majetnicky svíral v dlani její kozu a ona lehce držela jeho ochablého bojovníka, který ji tolikrát v krátké době přivedl do ráje.
Teprve teď mu sdělila skoro celou pravdu. Namluvila mu, že Marta si našla nějakého přítele a dnes by s ním měla poprvé strávit celou noc. Takže se nemusí bát, že by se ještě vrátila a zastihla je spolu v posteli. Skromně pomlčela, že předpokládaným milencem je její syn Petr.

Nepochybovala ani v nejmenším, že Marta u nadrženého Petra uspěje stejně snadno, jako ona u Romana. Bylo ji jasné, že zkušená žena utáhne takového mladého nadržence na vařené nudli. Při něžném milostném domazlování se pomalu propadli do posilujícího spánku.
V noci ji Roman ještě dvakrát probudil svým nájezdem, ale Marie byla tak unavená, že mu jen nastavila na boku prdel. Nechtěla mu kazit radost a potěšení a tak jen v polospánku cítila, jak v ní klouže a potom se křečovitě škube jeho dobyvatel a stříká do ni těch pár kapek, co po krátkém odpočinku nastřádal. Zbytek noci pak proběhl klidně, protože ani on už neměl sílu na další pokračování.
Ani po ránu, když si dávali společnou sprchu, se mu nechtěl postavit, i když se o to pokoušeli. Pravdou ovšem je, že Marie se ani moc nesnažila, protože měla kundičku celou rozbolavělou.

Když se loučili, Roman moc naléhal, aby se co nejdřív zase sešli a zopakovali si tohle krásné milování. S polibkem mu slíbila,  že se spolu snad zase někdy sejdou. Naznačila, že vše záleží na tom, jak se bude vyvíjet vztah mámy s jejím novým přítelem. Doporučila Romanovi, aby Martu moc nezpovídal, kde byla celou noc a neuváděl ji do rozpaků. Naopak by měl projevit pochopení pro občasnou máminu nepřítomnost. Protože jen tak je naděje, že si budou moci zase dopřát vášnivé milování, jako bylo to dnešní.

Odcházela spokojená, protože 8 čísel ještě nikdy v životě nezažila. Pak rychle pospíchala do práce a stihla to jen tak tak. Marta tam už byla, ale stihly se jen krátce pozdravit a delší rozmluvu musely nechat na později. Nerušeně si mohly promluvit teprve po práci, když si zašly do kavárny na šálek kávy.

,,Tak co, jaké to bylo?“ samou zvědavostí se Marta nemohla dočkat zpráv z nočního dobrodružství.
,,Co ti mám povídat, holka, takhle mě snad ještě nikdo neojel!“
,,Takže se ti to s ním líbilo?“
,,Jel jak mašina, myslela jsem, že ze mne vymrdá duši, jak do mě bušil!“
,,A co, uspokojil tě? Měla jsi orgasmus?“ Marta zcela zapomněla na to, že nejsou v kavárně samy a bezděky zvyšovala hlas, až ji musela Marie mírnit.

,,Kdyby jeden, holka, představ si, že mi to udělal 8×! Tedy, on se vystříkal 8×, já to měla ještě víckrát. Takhle jsem si ještě nikdy neužila a že byl můj ex opravdu pěkný kanec. A co ty, jsi spokojená? Doufám, že tě Petr neošidil!“
,,Já myslela, že ze mne snad nikdy nesleze. Byl k neutahání, bral mě zepředu, zezadu, na boku, jen by mě zajímalo, odkud všechny ty polohy zná. Až se mi tajil dech. Řvala jsem jak siréna a myslím, že tvoji sousedi se asi moc divili, co se u vás děje. Sice mi to neudělal 8×, ale i tak jsem toho měla dost a byla jsem ráda, když konečně usnul. Akorát mi trochu vadilo, že dost hlasitě chrápal. Což o to, můj ex chrápal taky, ale už jsem si odvykla. Na šukání i na chrápání.“

,,Takže spokojená, Marto?“
,,Jasně. Víc než spokojená. Víš, zpočátku se mi ten tvůj nápad moc nelíbil. Představa, že moje nejlepší přítelkyně svede  syna a při tom vědět, že totéž budu provádět ve stejnou dobu s jejím synem, nebyla právě z těch příjemných. Ale když se na to dívám teď, s odstupem, nebyl to špatný nápad. My jsme spokojené, naši kluci jsou spokojení, takže to dopadlo nad očekávání dobře, no ne?“
,,Ale to víš že jo!“  přikývla Marie.
,,A nebudu proti, když si to zase někdy zopakujeme,“ dodala Marta.

,,Nó, o tom budu opravdu vážně uvažovat. Ostatně, už jsem to Romanovi tak nějak napůl slíbila. Je jasné, že dokud si nenajdu někoho, kdo mě bude pravidelně udržovat, tvůj syn je víc, než dobrý náhradník.“
„Vidíš, já si myslím totéž o tom tvém býčkovi, co máš doma.
Rozesmály se a ještě dlouho si sdělovaly zážitky ze svého nočního dobrodružství. Vnitřně však byly již obě rozhodnuté, že tuto příležitost si nemohou nechat ujít.

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 10 F
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x