Výměna 04 F

Toto je 4 díl z 10 v seriálu Výměna
Počet zobrazení: 426

Konečně i Petr je informován, jak se věci mají.
Jak se to dověděl Petr.
Staré dobré rčení: Středa, je ho tam třeba, se začalo vrchovatě naplňovat, když Marta dorazila k bytu přítelkyně Marie a nedočkavě zazvonila. Rychlost, s jakou ji Petr otevřel, jen dosvědčovala, že byl jak natažené péro. Sotva vstoupila a zaklaply dveře, vrhli se na sebe, objali se a začali se bláznivě líbat.

To byla doba! Těšil ses na mne?“ dostala ze sebe mezi několika polibky Marta.
„Že se ptáš? Nemyslím na nic jiného, než na tebe,“ odpověděl přerývavě Petr. Protože Marta si oblékla prozíravě jen lehké letní šaty se rozpínáním vpředu, začal nedočkavými prsty rozepínat knoflíčky, aby se co nejdřív dostal k jejich výstavním pokladům. Zjišťoval, že jej neobyčejně vzrušuje příjemná směsice jejího
deodorantu s potem, který jej měl potlačit. Obratně zdolal i zapínání podprsenky a hladově začal líbat její melounky. Marta pocítila slastné trnutí v podbřišku, ale přesto se pokusila vymanit:

„Počkej divochu, já bych se raději nejdřív trochu osprchovala. Předpokládám, že půjdeš se mnou a pomůžeš mi,“ dodala šibalsky.
„Prosím tě Martičko, nekoupej se. Já strašně rád cítím tu tvoji ženskou vůni. Osprchujeme se potom.“
S těmito slovy téměř vlekl svoji milenku do obýváku a po cestě se snažil zbavit ji co největší části oblečení. Marta se smířila s dočasnou absencí koupele a s rostoucím roztoužením se podvolovala jeho nájezdům. Byla sice překvapená, že ji táhne do pokoje a nikoliv do ložnice, ale pak si řekla, že je v podstatě jedno, kde zaženou psa do boudy, hlavně, aby tam konečně byl. Na oko však stále protestovala:
„Nespěchej na mne koloušku. Vždyť jsem sotva přišla. Nemusíme si přece dávat rychlovku, když máme dost času.“
„Ale já mám rychlovky rád, strašně mě to vzrušuje, stejně jako nebezpečí, že by nás mohl někdo přistihnout,“ kontroval Petr a už ji pokládal vedle pohovky na koberec. Marta si vzpomněla na svého exmanžela, který byl podobně založený. Jednou spolu byli na plese a on ji zatáhl za těžký závěs nouzového východu a tam si s ní švihnul jedno bleskové číslo ve stoje zezadu, necelý metr od lidí, kteří postávali u popelníku pro kuřáky.

Teď, když skončila zády na koberci, měla už na sobě jenom titěrné průsvitné kalhotky, které se z ní právě snažil nadržený Petr servat. Vzhledem k tomu, že sám byl jen v boxerkách a tričku, dalo se předpokládat, že k zásunu dojde v nejbližších vteřinách. Marta se teď rozhodla k energickému kroku. Odstrčila rozhicovaného Petra, vstala a téměř poklusem zaběhla zpátky do předsíně. Petr, který si její útěk mylně vyložil jako roztomilé dělání fórů ji pronásledoval. Konečně ji polapil, když uchopila kabelku a začala v ni cosi brebtavými prsty hledat. Se slovy: „Mrško, mě neutečeš,“ ji předkloněnou uchopil zezadu za kozy. Vzápětí ale strnul, protože v její ruce spatřil načatý balíček ochrany Pepino.

„No to snad ne, zase mi chceš navlíkat tu protivnou gumu?“ zaprotestoval, avšak marně. V příštím okamžiku již Marta klečela a pusinkou mu navlékala šprcku na trčící péro. Rezignovaně se podvolil, ale neustával ve výpadech na její nejintimnější místa. Konečně se ocitli zpátky v pokoji. Nedočkavý Petr ji tentokrát ohnul přes boční madlo masivního křesla a okamžitě zaútočil na krásně nastavenou a pěkně formovanou prdel.
Nazvat tuto nádheru prdelkou, by totiž bylo poněkud nadsazené i pro milovníky zdrobnělin. Pozorně nasadil a se spokojeným úlevným výkřikem do ni hladce zajel. Marta rovněž blaženě hekla, když cítila, jak do ni ten jeho válec zajíždí.

Petr si blaženě vychutnal ten první slastný pocit vniknutí, když se mu o slabiny a břicho opřely božsky pružné obliny jejích půlek Hned nato začal přirážet, jako by mu šlo o život. Marta,k odsouzena k pasivitě jen držela a vnímala s jeho přírazy i rostoucí pocit sladké pohlavní křeče. Jenom litovala, že při tomhle tempu jejich první číslo skončí až moc brzy a ona bude ošizena o své vyvrcholení.

Její předpoklad se samozřejmě splnil a ve velmi krátké době ucítila v kundě křečovité záškuby útočícího ptáka, který chrlil do gumového zajetí chuchvalce semene. Petr při výstřiku ulehčeně zařval a potom v ní znehybněl. Rozvalil se ji na záda a rukama se snažil uchopit kozy, na kterých ležela. Když se konečně vydýchal, zjistil, že mu pták změkl a vyklouzl tak nešťastně, že šprcka zůstala v Martě. Ta ji obratně vylovila, zabalila do papírového kapesníčku a bezpečně uložila do kabelky.

„Nebylo by dobré, kdyby ji tvoje máma našla v odpadkovém koši, až se zítra vrátí,“ dodala na vysvětlení.
„Ona se vrátí až zítra? To mi neřekla, čekal jsem, že máme dneska pro sebe čas jen do večeře,“ zaradoval se Petr.
„No tobě to neřekla, ale mně ano. Zase bude celou noc s tím svým novým milencem.“
„Já to mámě docela přeji. Už dlouho byla bez chlapa. Kdyby tak tušila, že nám tím otevírá možnost si spolu parádně užívat. Jsem zvědav, kdy mi to konečně řekne a přivede mi ho ukázat ke schválení,“ žertoval Petr.
„Petře, co kdybychom se šli vykoupat? Už bych to docela uvítala. Však si můžeme povídat i při tom.“

Marta zamířila do koupelny a rozvažovala si, jak v rozmluvě pokračovat, aby nenásilně vyklopila Petrovi pravý stav věcí. Zároveň doufala, že erotické prostředí koupelny Petra znovu nastartuje a ze zkušenosti věděla, že po první rychlovce bude následující číslo o hodně delší. Znovu si vybavila vzpomínky na svého ex. Sice na něho nevzpomínala ráda a snažila se na něho zapomenout, ale nemohla si pomoci a každého svého příležitostného milence s ním srovnávala. Když spolu začínali, bylo to s ním jako teď s Petrem.
Vždycky byl nadržený a semeno měl na krajíčku. Musela jej nejdřív vykouřit, aby vypustil první přetlak a teprve potom, napodruhé si báječně zamrdali. Po mnoha letech manželství kouzlo kamsi vyprchalo a jejich milování se stalo rutinní záležitostí. Později, když už občas měl záskoky jinde, se musela milování někdy doprošovat a jeho erekce už taky nebyla tak spolehlivá. Když už mu ale ptáka postavila, vyklepával ji matraci neskutečně dlouho a ona nedokázala rozlišit, zda se umí tak ovládat, nebo zda se prostě nedokáže dodělat.

Tyhle starosti si s Petrem dělat nemusela. Připadalo ji, že díky jemu tak nějak omládla. Nemusela se bát jeho selhání, naopak, už se přesvědčila, že má nezkrotný apetyt. A o tom se měla právě teď znova přesvědčit. Koupelnovou šukačku s ním již zažila a tak byla zvědavá, zda i dnes to bude podle zaběhlého scénáře, anebo zda se dočká nějaké inovace. Při společném sprchování se sice dočkala hlazení, muchlání koziček a pečlivého umytí kundičky, ale očekávaný útok ve stoje zezadu se nekonal. Po vykročení ze sprchy následovalo pečlivé utírání a jemná masáž celého těla froťákem, což zase rozproudilo vášně, které jakoby trochu opadly.

Marta nevěděla, zda jeho zdrženlivost, pokud se to tak dalo nazvat, byla způsobena předchozí kvaltovkou. Rozhodně si však byla jistá, že dnešní milování bude mít ještě další pokračování. Takřka vzápětí se měla přesvědčit, že se nemýlila. Když odložil froťák, přitlačil ji zády k pračce a přiměl ji, aby si na ni sedla. Sám pak přiklekl, lehce ji roztáhl stehna a začal lízat kundu. Nezdržoval se nějakým pozvolným přilizováním od kolínka přes stehno až k bodu svého zájmu, ale najel rovnou do pohostinně pootevřené štěrbinky mezi růžovými pysky. Marta zasténala blahem, zajela mu rukama do vlasů a přitáhla si jeho hlavu víc do klína.
Petr si vybavil několik „instruktážních“ péček, kde sledoval, jak profesionální pornoherci prováděli ližbu a snažil se jejich příklad co nejlíp napodobit. Jazykem šmejdil ve štěrbině odzdola nahoru a pak se zaměřil na zduřelého frajtra. S potěšením zjišťoval, že si vede zřejmě dobře, protože jeho mil
ostenka od jemného skučení přešla až do hlasitého vytí. Napadlo jej, aby přidal ještě průzkum tunýlku prstem. Po chvíli přidal ještě jeden a dočkal se jejího prvního orgasmu. Bohatý výron milostných šťáv stékal až na její druhou dírku a inspiroval jej, aby tam zamířil prstem. Lehce obkroužil tmavou rozetu řiťky a pokusil se vniknout dovnitř. Okraj otvůrku však byl křečovitě sevřen a zároveň zjistil, že Marta v tu chvíli tak nějak strnula.

Zřetelně dávala najevo, že se jí tohle nelíbí a tak, ač nerad, nechal druhou dírku zatím na pokoji. Místo toho se postavil, přistoupil blíž, vsunul se mezi pohostinně rozevřená stehna a pozorně nasadil špičku namlouváka na  vstup do rajské zahrádky. V tu chvíli se Marta vzpamatovala ze svého rauše a lehce jej odstrčila. Pak sáhla vedle sebe a Petr zaúpěl. Spatřil v její ruce další povědomé kolečko prezervativu, který si tam zřejmě stačila předem připravit. Nic nedbala na jeho protesty a zručně mu na trčící kopí narolovala gumáka. Teprve potom mu dovolila zasunout.

Hned nato se rozjel mrdací konzert. Petr ji tentokrát šoustal dlouhými, pomalými tahy a bylo zřejmé, že si to labužnicky prožívá. V jednu chvíli ji zvedl nohy hodně vysoko a další minuty ji mrdal v poloze „nožky na výložky“. Protože se svezla na záda, vystavila tak kozy nejen jeho pohledům, ale také všetečným rukám. Masíroval s požitkem to Boží požehnání a na ni bylo znít, že ji to dělá zatraceně dobře. Všechny tyto vjemy způsobily, že příjemné svědění se stále stupňovalo a blížilo se k bodu zlomu. Chvíli se snažil udržet si kontrolu, ale pak to vzdal. Přehoupl se přes bod zlomu, ze kterého už není návratu a několika dlouhými, rychlými zásuny se dodělal a explodoval do gumy.

Jako vždy po výstřiku znehybněl a zůstal zapíchutý na doraz. Sklonil se k Martě a vděčně ji políbil. Potom, jednu po druhé, políbil vztyčené bradavky a vyjel ochabujícím penisem z uvolněné kundy. Duchapřítomně si přidržel navlečenou šprcku, takže ji nemusel lovit. Následovalo ještě důkladné opláchnutí obou pohlaví a jejich osušení. Potom si oblékli župany na holé tělo a přesunuli se do kuchyně. Zatímco Marta ohřívala v mikrovlnce dvě porce guláše, který prozíravě přinesla sebou hotový, Petr odkudsi vyčaroval sedmičku bílého vína. Sedli si proti sobě a s chutí se pustili do jídla. Marta s potěšením sledovala, jak do Petra velká porce doslova padá.

„Žere jako kyselina,“ pomyslela si spokojeně. „Stejně, jako ten halama, kterého mám doma. Ale to je docela v pořádku, protože jak se říká, prázdný pytel nestojí.“
V tu chvíli byla opravdu ráda, že myšlenky se nedají číst. Petr zatím otevřel lahvinku a nalil jim. Když si připili a políbili se, Marta usoudila, že nastala ta pravá chvíle. Teď to jen chtělo nenápadně nasměrovat rozhovor. Naštěstí ji v tom pomohl sám Petr, když se začal vyptávat:
„Víš něco bližšího o tom vztahu moji mámy? Ona mi zatím vůbec nic neřekla a je tajemná, jako hrad v Karpatech. Ale vy jste přece kamarádky a určitě se ti svěřila.“
Marta se usmála:
„No to si piš, že se mi svěřila. A taky řekla, že se ti to bojí říci, abys ji neodsuzoval. Tak jsem ji slíbila, že ti to řeknu sama. Protože já toho jejího milence znám až moc dobře.“

Petr zvědavostí až nadsedl na židli:
„Tak už mě nenapínej a vybal to. Je to slušný člověk? A jak dlouho ho znáš?“
„Slušný snad je, aspoň doufám. A jak dlouho jej znám? Hodně dlouho, vlastně od jeho narození. Je to totiž můj syn Roman!“
Petr vyvalil oči a ztratil na chvíli řeč. Ale pak vzpamatoval a začal se smát:
„Tohle je tedy docela dobrý fórek, ale já tomu nevěřím. To přece není možné.“
„Proč by to nebylo možné? Vždyť se podívej na nás dva. Taky ti to připadá nemožné? A přece to tak je a jak vidíš, je to velmi příjemné. A pokud vím, před chvílí, než jsme šli do koupelny, jsi řekl něco v tom smyslu, že to mámě přeješ. Tak i ona to přeje nám dvěma a jistě bude ráda, že už to před tebou nebude muset zatloukat. A doufám, že to dnes řekla Romanovi, takže i on už asi ví, že my dva jsme milenci. Tak a teď víš všechno. Už má dušička pokoj?“

Petr se sice přestal smát, ale ještě hodnou chvíli nekoukal příliš chytře. V duchu si sdělené informace přebral a musel uznat, že nastalá situace je sice pikantní, ale také velmi příjemná a rajcovní. Vzpomněl, kolikrát si honil ptáka s představami, že šuká s mámou a nebo s paničkou jejího věku a proporcí. A teď měl své představy vrchovatě splněné. Byl by blázen, kdyby si hrál na moralistu. Usmál se na Martu, tentokrát zcela uvolněně a řekl:
Myslím, že bychom měli jít do ložnice. Máme si ještě hodně co říci a noc je ještě mladá.“

Počet zobrazení: 426

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 03 FVýměna 05 F >>
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x