Výměna 06 F

Toto je 5 díl z 10 v seriálu Výměna

Všechno zlé se snad v dobré obrátí. Malá hádka způsobí, že se všichni nakonec dočkají vytouženého incestu.

Roman měl skutečně důvod, být rozhozený. V jejich „domácnosti“ žádné nesváry nebyly. Večer se odvíjel v obvyklé pohodě. Po dobré večeři si s Marií odbyl společnou koupel, jejíž nedílnou součástí byla samozřejmě i parádní mrdačka. Potom se přesunuli do ložnice a právě si odbývali další číslo, když do bytu vstoupil Petr. Otevřel si svými klíči a choval se velmi potichu, protože správně tušil, že by se tady někde mohly odehrávat milostné hrátky. Když zjistil, že se svítí pouze v kuchyni na lince usoudil, že se nemýlil. Přistoupil k pootevřeným dveřím ložnice kde svítila jen noční lampička a se zatajeným dechem nahlédl dovnitř. Co viděl, jej patřičně vzalo, i když samozřejmě věděl, že se máma s jeho kámošem rozhodně nemodlí.

Marie klečela a Roman mocnými přírazy napichoval úslužně nastavenou prdel. Petrovi zatrnulo v moudí. Znovu si uvědomil, jak vždycky silně a marně toužil po tom, aby mohl mámu protahovat tak, jak to teď dělal Roman. Vzrušení se projevilo tím nejpřirozenějším způsobem: pták mu ztuhl přímo bleskově. V jednu chvíli zauvažoval o tom, že by mohl využít příležitosti, potichu se svléknout a jednoduše se přidat. Z vrozené plachosti to však neudělal. Také nechtěl působit jako kazišuk a proto se potichu odklidil do kuchyně.
Ze zkušenosti věděl, že jejich mrdačka nepotrvá dlouho, takže stačí chvíli počkat a pak s patřičným hlukem nafilmovat příchod.

Jak si usmyslel, tak udělal. Hlučně bouchl bytovými dveřmi a dal milencům čas, aby se trochu přioděli a přišli za ním do kuchyně. Na jejich udivené obličeje reagoval tím, že jim vyklopil svoji verzi neshody s Martou. Vyřídil též vzkaz, že se má Roman okamžitě vrátit domů. K jeho překvapení se kámoš hned začal balit a Marie jej v tom jen podporovala. Celá znepokojená pronesla cosi o tom, že těhotné ženské jsou náladové a tak se bojí, aby si kámoška třeba něco neudělala. Během krátké doby už Roman chvatně odcházel a dvojice matka – syn osaměla.

Ještě chvíli se bavili a rozváděli vzniklou situaci, ale pak Marie, pod záminkou, že je unavená naznačila, že už by šla spát. Petr odmítl nabízené jídlo a odebral se do koupelny. Pod proudem sprchy si uvědomil, jak dlouho již nešukal. Alenka měla „krvavý týden“ a na Martu chuť neměl. S mučivými představami máminy prdele, do které tak vehementně bušil Roman, si Petr pod příjemnou sprchou nahonil ptáka. Stříkal velmi brzy a vydatně. V jednu chvíli si s lítostí uvědomil, že tahle porce měla skončit v mamině a v tu chvíli jej napadlo řešení.


Pomalu dokončil všechny hygienické úkony, včetně holení. Úmyslně se s tím loudal, aby měl jistotu, že máma stačí usnout. Potom si oblékl jen triko a trencle zcela vynechal. Jen tak nalehko oděný vykročil z koupelny. Místo aby zamířil do svého pokoje, nakoukl opatrně pootevřenými dveřmi do ložnice. Ještě chvíli váhal, ale pak se rozhodl a potichu vstoupil do tmavé místnosti, kterou jen spoře osvětlovalo odražené světlo pouličních lamp. Potichu přistoupil k posteli, na které mamka ležela na boku, zády k němu. Přilehl k ní, nadzdvihl pokrývku a přitiskl se k jejímu tělu. Jak správně předpokládal, spala nahá.
Zamumlala něco nesrozumitelného, když se na ni zezadu přilepil jako náplast. Uchopil do dlaně máminu kozu a bál se, že ji probudí bušení jeho srdce. Teplo jejího zadku brzy způsobilo, že jeho nedávno vystříkané péro opět perfektně ztuhlo a začalo se tlačit do rýhy mezi pevnými půlkami. Strachy bez sebe, že ji tímhle probudí a dostane vynadáno, se rozhodl trochu couvnout. Než to stačil udělat, došlo k něčemu, co naprosto nečekal.

Její horní stehno se trochu zvedlo, zkušená ruka uchopila nedočkavce a zavedla jej na vstup do božského tunýlku. Podvědomě zatlačil a jak po másle zajel až na doraz do nastavené, čekající kundy své mámy. V první chvíli myslel, že se mu jen zdá krásný sen. To, po čem toužil od té doby, co se mu začal stavět ocas, se právě teď stalo skutečností. Byl to tak vzrušující pocit, jaký snad ještě nikdy nezažil. Bylo mu jasné, že se přiživuje na posici Romana, který takhle mámu šoustal zřejmě hodně často, pravděpodobně každou noc. Teď šlo jen o to, aby ji divokými přírazy neprobudil natolik, že by si všimla záměny. Začal ji tedy protahovat pomalými, dlouhými pohyby, při kterých si také snáze zachovával kontrolu. Vychutnával si i pikantnost situace, že mrdá vlastní mámu.

Vnímal příjemný tlak jejích pevných hýždí na slabinách a břichu. Sečteno a podtrženo, přestože se snažil zadržovat, nakonec překročil vrchol a několika prudkými výstřiky ji vykropil kapličku. Zůstal v ní a pomalu se zklidňoval. Tuto polohu měl mnohokrát zažitou s Martou, s kterou také rád usínal na lištičku. Předpokládal, že se ráno vzbudí dřív a podaří se mu vyklidit včas pole. S tímto předsevzetím během okamžiku usnul.

Zatímco Petr usínal s ptákem v matčině kundě, v tu dobu měl Roman doma úplně jiné starosti. Zastihl sice doma Martu již trochu uklidněnou, ale pořád ještě v bojové náladě. Sotva se objevil v bytě, vrhla se k němu, objala jej a začala mu líčit, jak je nešťastná. Dovedl ji k pohovce, posadili se vedle sebe a on ji začal utěšovat. Hladil ji po vlasech a po ramenou, ale dál se zatím neodvážil. Jenom očima přímo hltal její zduřelé břicho, které jej přímo fascinovalo. Přestože měl za sebou dnes navečer již dvě soulože s Marií, ten pohled na těhotné břicho jej rozpaloval. Péro mu v kraťasech jen hučelo a když se mu máma vrtěla v objetí, nemohla si toho nevšimnout. Dlužno podotknouti, že Marta, jako těhule. byla nadmíru potřebná a navíc už týden neměla provětranou štěrbinku.
A protože si před Romanovým příchodem dopřála dva panáčky Becherovky, její zábrany kamsi odplouvaly. Ani si pořádně neuvědomila, co dělá a najednou se začala dobývat do Romanova poklopce. Někde vzadu v podvědomí sice cítila, že tohle by dělat neměla ale neobdělaná kundička si žádala své.

Vůbec nedbala na to, že Roman ztuhl a zdřevěněl. Ona především viděla jeho napruženého čuráka, kterého konečně vyprostila ze zajetí. V příštím okamžiku již ji zmizel v  dychtivých ústech. Pro Romana nebylo kouření ptáka nic nového, protože Marie jej kouřila denně, přesto to pro něho bylo nevýslovně rajcovní. Zřejmě tomu napomáhal ten božský pocit, že tentokrát jej kouří jeho mamka, na kterou si dělal chutě již dlouhá léta. Nikdy nevěřil, že by se dočkal nějakých intimností s ní a tím víc to bylo opojnější.

Protože měl dneska za sebou již dva výstřiky, péro mu sice stálo a slastných pocitů z mámina kouření si taky užíval, ale marně Marta čekala, kdy se jí udělá do snaživě pracující pusinky.
„Klidně mi to pusť do papulky, já to všechno spolykám,“ povzbuzovala Marta synka.
„Víš mamko, já bych se ti raděj vystříkal do kundičky. Ani nevíš, jak moc po tom toužím,“ řekl ji po pravdě.
„A to ti moje břicho nevadí? zeptala se s obavou v hlase Marta.
„Ani trochu, naopak, moc mě to rajcuje,“ ujistil ji Roman a řekl to tak přesvědčivě, že tomu uvěřila.

Když ji pak položil hlavu na pěkně vyklenutý bubínek a ona mu viděla do obličeje, jeho rozzářená tvář ji už zcela přesvědčila. V tu chvíli měla jen jedinou myšlenku: aby ji tím svým bucharem, který právě prověřovala z nejtěsnější blízkosti, konečně vjel do nadržené mušličky a pořádně ji vyplenil. Hormony pracovaly naplno a tak se rozhodla na nic dalšího nečekat. Vstala z pohovky, vzala Romana za ruku a vedla jej do ložnice.

„Budeš muset zezadu, abys mne příliš neválcoval. Ale to nevadí, tak to mám nejraději, protože tam jde pěkně hluboko. A můžeš do mne stříkat, když už je zaděláno. Však já vím, že jsi na to od Marie zvyklý.“
S těmito slovy klekla na postel a nastavila mu svoji sice velkou, ale pěkně tvarovanou, pevnou prdel. Roman neváhal a s pocitem neskutečného štěstí s bravurní jistotou nasadil a volným, dlouhým přírazem do ni vjel až po koule.
Marta jen roztouženě vydechla a vzápětí se zcela oddala jeho kopulačním pohybům. Potěšilo ji, že ji mrdal zkušeně a s jistotou, kterou z počátku postrádala u svého milence Petra. Uznale přiznala, že Marie jejího synáčka dobře vyučila a s uspokojením si uvědomila, že její problém je prozatím vyřešen. Nepochybovala ani na okamžik, že ode dneška bude mít svoje každodenní mrdáníčko zajištěné tak, jak byla zvyklá a jak to potřebovala.
Roman ji zatím neúnavně mrdal a díky tomu, že už vystřílel s Marií část své munice, trvalo mu to déle, než by Marta čekala. Jemným tahem za vlasy ji přiměl, aby se vzpřímila, opřela se rukama o zeď a začal ji hňácat kozy. Chvílemi z nich sjížděl na vzedmuté břicho a bylo vidět, že mu toto hlazení dělá značné potěšení.

„Škoda, že jsem tě nemohl naprcat já,“ zašeptal.
„Vím, že by se ti to líbilo, ale takhle je to určitě lepší. Nerada bych porodila nějakého blbečka,“ odpověděla mu Marta spokojeně. „Však o nic nepřijdeš, budeme jej zavlažovat každý den, aby pěkně rostlo. A doufám, že to nebude jen jednou denně, když máme takovou příležitost,“ dodala šibalsky.
Tato vyhlídka jen nastartovala Romanův orgasmus, který už několik minut krotil. S úlevným výkřikem do Marty pustil v několika křečovitých střicích zbytek svých zásob. Marta ucítila hluboko v sobě několikrát se opakující přerušované teplo a to ji přivedlo téměř vzápětí k mohutnému vyvrcholení. I ona hlasitě zařvala a potom se šukající dvojice zvolna skácela na bok tak šikovně, že zajatec zůstal v tom jediném místě, kam patří.
Shodou okolností skončili ve stejné poloze, jako druhý incestní pár, přibližně kilometr odtud.
I průběh noci byl u našich párů podobný. Oba mladíci se po určité době probudili a přítomnost teplého, žádoucího těla v bezprostřední blízkosti, je nabudila k dalším hrátkám. Rozdíl tady ale přece jenom byl a sice v počtu mrdaček. Roman, který si během noci odbyl šukání s dvěma potřebnými ženami byl přece jen poněkud unavenější a proto Martu obšťastnil do rána již jenom jedním výkropem na lištičku.

U Petra to ale bylo trochu jinak. Když se mu podařilo ošukat spící mámu tak, že vlastně vůbec nezaregistrovala, kdo ji ojíždí, předsevzal si, že se ráno včas odklidí do svého pokoje a bude hrát mrtvého brouka. V noci se však probudil a protože vedle něho leželo příjemně teplé ženské tělo, podlehl na chvíli iluzi, že je u „tety“ Marty a rovnou šel tvrdě na věc. Dalo by se to vysvětlit jeho rozespalostí a návykem šukat uprostřed noci. Tentokrát však měla Marie poněkud lehčí spaní a tak se v momentě, kdy se ji do kundy dobýval neodbytný pták, úplně vzbudila. Rázem se ji vybavil včerejší pozdní večer, kdy ji její nabiječ Roman jako obvykle nejdřív lahůdkově vyklepal matraci v koupelně a potom pokračoval dalším číslem v ložnici. Teď šla vstřícně naproti neodbytnému ptákovi, který se do ni dobýval, ale zároveň si vybavila i večerní pokračování, totiž Petrův příchod a jobovku, se kterou přišel.
Vybavila si, jak Roman hned večer odešel za mámou a v tu chvíli ji stihl druhý šok. Jestliže je tedy Roman pryč, kdo se ji právě teď, pro pána Jána, snaží šukat? Nevěřícně se ohlédla přes rameno a rázem měla jasno. Její syn Petr už do ni zezadu vleže zcela vnikl. Právě nasadil dost svižné tempo a bušil do ní, jako by se bál, že něco nestihne.

„Ty pacholku, co… to děláš…? Že se ptám, když je to jasný…, ale tohle přece nemůžeme… spolu dělat. Kvůli tomu jsme se… na vás s Martou smluvily, aby to nedopadlo takhle…,“ vyrážela ze sebe v rytmu jeho přírazů. Mezitím se ji rozkoš začala pomalu rozlévala do celého těla a najednou zjistila, že jeho počínání ji není tak docela proti mysli. Za chvíli již měla jenom jedinou myšlenku, aby se mu co nejvíc oddala a vytěžila maximum z toho, co právě prožívala. Petr nereagoval na její protesty a dál ji usilovně píchal. Věděl, že kdyby chtěla, snadno by se mu z ocasu vyvlíkla. A protože to neudělala a dál slastně vzdychala, bral to jako její souhlas a smíření se s nastalou situací. Ještě několik přírazů co nejhlouběji a už do ni úlevně stříkal.

Vychutnával si doznívání a vnímal křečovité stahy její kundy, které signalizovaly, že i ona se udělala. Když se po chvíli oddělili, obrátila se Marie k synovi a pohladila jej po tváři.
„Příjemně jsi mě překvapil, Petře. Šukáš stejně dobře jako Roman. Dobře tě Marta vycvičila. A pokud se ta vaše rozmíška neurovná, klidně ať si tam Romana nechá. Mně rozhodně chybět nebude, když mám teď v tobě tak rovnocennou náhradu.“
Petr se polichoceně usmál a přitáhl si mamku těsněji k sobě. Příjemná únava se rozlévala jejich těly. Za chvíli již oba v objetí spali hlubokým, zdravým spánkem.

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 05 FVýměna 07 F >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x