Výměna 07 F

Toto je 6 díl z 10 v seriálu Výměna

V šestinedělí se uplatní i náhradní technologie. A když nestačí orálek, nastoupí análek.

Petrova nepochopitelná nechuť šukat jím vlastnoručně naprcanou Martu nakonec vedla k ukončení výměny. Synáčkové se vrátili ke svým matinkám a protože všichni zúčastnění si navykli šoustat mírou vrchovatou, nebylo divů, že nakonec to skončilo tam, kde nemělo. Prakticky hned v den (přesněji řečeno večer) návratu, oba synkové sexuálně uspěli u svých matiček. Petrovi se podařilo ošustit Marii ve spánku a když to ráno vyšlo najevo, dostal sice vynadáno, ale bylo mu odpuštěno a stříhli si ještě bonus.
Roman to měl ještě jednodušší. Marta byla nadržená jak stepní koza, protože Petr již týden „stávkoval“, Jako těhule byla pořádně nažhavená a navíc se „uklidňovala“ Becherovkou. Příchod syna vzala jako záchranný kruh a v podstatě jej ojela téměř ve dveřích. Situace se nakonec „znormalizovala“. Přispělo k tomu i to, že oba nadrženci si tajně už dávno mysleli na svoje maminky. Roman navíc zjistil, že jej mrdání těhotné matky neobyčejně vzrušuje. Obě ženy si to při svém obvyklém kafíčkování vyříkaly a nakonec se shodly na tom, že není ani tak důležité, kdo jim provětrává mušličku, jako to, zda to dělá pořádně.

A po této stránce byly obě spokojené. Navzájem se pochválily, že jedna druhé své nabíječe pořádně vyučily. Dále zjistily, že režim a frekvence domácích šukaček jsou téměř totožné. Jedno čísílko hned po příchodu domů, další pak navečer v koupelně, po vyčumění televize Večerníček na dobrou noc, uprostřed noci znovu a ráno samozřejmě sladké probuzení. Nakonec se obě shodly v tom, že současný status quo jim vyhovuje a není třeba na něm nic měnit. A tak plynuly týdny a měsíce. Martino břicho se stále zvětšovalo a kupodivu to incestním milencům vůbec nevadilo, spíš naopak. Marta se nestačila divit, jaká se z ní stala divoška a Roman se nemohl nabažit toho, že ji mohl denně několikrát prcat.
Oba při tom řvali jak kameloti Večerní Prahy a po každém čísle odpadli zcela mrtví, ale krásně mrtví. Díky Romanově nezkrotné potenci si po krátké pauzičce mohli dopřát další číslo. Pokud je únava hodila do posilujícího spánku, obvykle ten, kdo se první probudil, okamžitě inicioval další mrdačku. S druhou incestní dvojicí se potkávali spíš jenom náhodou a jejich vztahy poněkud ochladly. Když přišel Martin čas, stačili si ještě asi dvě hodiny před odjezdem do porodnice stříhnout poslední výkrop v bezpečné poloze na lištičku.

Marta svůj druhý porod bravurně zvládla a chvíli po půlnoci porodila zdravého chlapečka. Přestože si přála, aby Roman Petrovi nic neříkal, synáček přesto tuto radostnou novinu kámošovi zavolal. Hned druhý den se oba mládenci sešli a novorozeného syna a bratra důkladně zapili. Delší dobu se neviděli a tak bylo potřeba situaci pořádně rozebrat. Petr šel na tuto schůzku s určitými rozpaky, protože si myslel, že bude vystaven nějakým výčitkám. Obavy se však rozplynuly, když jej kámoš přátelsky objal, poklepal mu po ramenech a s úsměvem řekl:
„Tak ti tedy vole blahopřeji. Ten kluk se ti opravdu povedl. Doufám, že až doroste do těch správnejch let, tak nám pomůže ty naše mámy mrdat.“
„Ty se na mne nezlobíš, Romane?“ vysoukal ze sebe překvapeně.
„Proč bych se měl zlobit? Vždyť jenom díky tvým přiblblým zábranám jsem dostal na ocas nejlepší ženskou svýho života, i když připouštím, že tvoje máma taky krásně mrdá. Ale to sis vyzkoušel už sám, tak víš, o čem mluvím.“
V podobném duchu se nesl i jejich další rozhovor, že kterého bylo patrno, že tito sotva odrostlí puberťáci opravdu myslí jenom ptákem. Roman dostal za úkol zjistit, zda Marta by byla přístupná tomu, že by se příležitostně Petr přišel podívat na svého potomka. Roman to přislíbil a potom se v dobré náladě rozešli.
Po 5 dnech Martu propustili z porodnice. Přijela pro ni Marie svým autem, aby ji ušetřila čekání na sanitku. Setkání obou přítelkyň bylo poněkud rozpačité. Marie, podobně jako Petr, měla určité obavy, protože to byl právě její syn, který vlastně zavinil rozpad „výměny“. Sotva však vyšla Marta s malým uzlíčkem v náručí, obě ženy se proměnily v pošetilé bytosti, které se mohly rozplynout nad roztomilým, malým človíčkem.
Cesta domů proběhla v živém brebentění. Marie ještě pomohla Martě v prvním náporu domácích prácí a potom se rozloučila. Krátce nato přišel ze školy Roman. Přivítal se s matkou, prohlédl si malého Oldříška a vyslechl vynadání, jaký po sobě zanechal bordel v bytě. Tím ale plísnění skončilo. Marta si uvědomila, že Roman byl skoro týden doma sám a logicky předpokládala, že synáček celou tu dobu sexuálně strádal.
Litovaný výrostek se pochopitelně nepochlubil, že po celou dobu její nepřítomnosti si denně několikrát dopřával samoobsluhu. Marta proto v dobrém úmyslu využila toho, že mimino po nakrmení začalo usínat a začala se věnovat staršímu synovi. Ten pozorně sledoval kojení mladšího bráchy a když tato šou skončila, najednou měl v poklopci těsno. Přisedl k mamce a lehce ji pohladil ještě odhalený nalitý prs na kterém se rýsovaly namodralé žilky. Marta jen zasténala blahem a přistrčila mu natrčený žužlík. Neváhal ani okamžik a přisál se jistě líp, než právě odložené mimino. Po chvíli ucítil na jazyku pro něho neznámou, zvláštní, neidentifikova­telnou chuť mateřského mléka
Ve stejnou chvíli mu Marta vyprostila trčícího sirotečka z poklopce a projevila snahu jej kouřit. Chvíli jim trvalo, než našli tu správnou polohu, aby tyto činnosti mohly probíhat současně. Místností se teď ozývalo jen dvojhlasné funění, mlaskání a sténání. Po krátké chvilce Roman odevzdal svoji dávku do mamčiných úst a s uspokojením vzal na vědomí, že celá porce byla spolykána a zbytek dočista olízán.

„Budeme to teď mít těžké Romane. Celých šest neděl můžeme na naše mrdáníčko zapomenout. Ale buď bez obav, naštěstí existují tyhle náhradní orální praktiky. Takže, jako milující matka, tě nenechám strádat.“
A tak to také skutečně bylo. Celých šest neděl se jejich sexuální aktivity ubíraly tímto směrem. Marta syna kouřila několikrát denně a on ji oplácel jemnou masáží a cucáním naběhlých melounků. Několikrát naznačil, že by ji vylízal i kundičku, ale Marta to odmítala. Právě v šestinedělí, které mu připadalo nekonečně dlouhé jej napadlo, že by neškodilo k těmto náhradním technologiím přidat ještě jednu, kterou znal zatím jenom teoreticky. Moc příležitostí k tomu ale neměl. Marta se s ním odmítala koupat a pod záminkou, že musí v noci kojit, jej prozatím odsunula do „vyhnanství“ jeho pokojíku.
Bylo zřejmé, že nechce sebe, ani jeho, vystavovat pokušení. Romana však myšlenka na ošukání mamčiny prdelky přímo pronásledovala. Kouření nepovažoval za rovnocennou náhradu a představa nastrčeného zadku, byť mrdaného o jednu dírku výš, jej neobyčejně lákala. Problém byl v tom, že věděl, jak jeho mamka tento způsob milování odsuzuje. Proto se směr jeho myšlenek neustále ubíral vymýšlením, jak to zaonačit, aby nakonec kýženou prdelku zdolal. Pořád nemohl na nic přijít, až jednou večer, když se s ním Marta před spaním rozloučila přeblafnutím sirotečka, si vzpomněl, jak mu Petr líčil, že poprvé svoji mamku optákoval ve spánku.

Dal si pár panáků brandy na kuráž a potichu se odplížil do koupelny. Krátce se osprchoval, osušil a nahý nakročil k ložnici. Matka podle očekávání již spala a k jeho radosti ležela na boku. Její prdel, přikrytá jen tenkou dekou, se přímo nabízela, jako hnízdečko pro osamělého ptáčka. Zlehka k ní přilehl, nadzdvihl deku a přitiskl se k ní. Vyhrnutá košilka jej nastartovala a tak začal lehce hladit rajcovní křivky. Marta cosi zamumlala a vypadalo to, že se nechce nechat vyburcovat ze spánku. Když však pokračoval, vedlo to k jejímu probuzení a za chvíli slyšel její vyčítavý hlas:
„Romane, proč mi to děláš? Dobře víš, že bych taky moc chtěla, ale opravdu to nejde. Nechci riskovat nějaké komplikace. Tak buď rozumný a nech toho.“
„Ale mamko, máš přece i druhou dírku. Proč bychom to nemohli zkusit? Já to viděl na pornokazetě a vypadalo to, že se to té ženské moc líbilo, alespoň podle toho, jak při tom řvala.“
„Jenže já jsem to nikdy nedělala a vždycky jsem to odsuzovala jako největší prasárnu. A navíc, s tím řvaním – nevíš, jestli ta ženská neřvala bolestí. A ty bys přece nechtěl, dělat mi bolest…“
„No jistě že ne. Ale…mamko…pojď to zkusit. Slibuji, že kdyby tě to bolelo, tak toho hned nechám.“
Marta byla z jeho naléhání dost nahlodaná. Zapracovala zvědavost a v neposlední řadě i její nadrženost. Nakonec svůj souhlas dala najevo mlčky tím, že zvedla stehno a uchopila napruženého ptáka. Co by za to dala, kdyby jej mohla zavézt do správné dírky! Místo toho nasadila špičku nedočkavce na růžici konečníku a zaťala zuby v očekávání nepoznaného. Roman začal tlačit, ale proti tomu, jak byl zvyklý hladce zajet, zde narazil na tuhý odpor.
Přerušil nápor a plivl si na dlaň, kterou potom zvlhčil špici svého nedočkavce. Pak se pokusil o další vniknutí. Tentokrát se prodral asi na 2 cm hluboko, ale dál to nešlo. Marta se mezitím natáhla k nočnímu stolku a cosi hledala v zásuvce. Za chvíli již měla v ruce modrou krabičku s pleťovým krémem Nivea a pečlivě nanášela tenkou vrstvu voňavého krému na Romanova čuráka. Teprve potom jej znovu zavedla na správné místo. Tentokrát se po zatlačení vetřelec prodral o něco hlouběji a když Roman začal s krátkými kopulačními pohyby, pomalu překonával odpor svěrače a každým přírazem se prodíral hlouběji.

Během krátké chvíle již byl dobyvatel v těsném zajetí až na doraz. Během náporů Marta se zaťatými zuby snášela jeho snažení a prožívala rozdílné pocity. Zpočátku měla dojem, že ji ten cizí předmět řiťku snad roztrhne, ale pak bolest odezněla a byla vystřídána těžko definovaným přívalem silné rozkoše. Roman, když zjistil, že je bezpečně uvnitř, zrychloval tempo přírazů a těsnost sevření jej vyhnala až na hranici ovládání. Během necelé minuty již mohutnými střiky plnil matčino střevo.
S úlevou znehybněl a chytil Martu za kozu. Když ji zmáčkl, jak byl zvyklý, pocítil na prstech vlhkost a uvědomil si, že její zduřelé mlékárny jsou plné. Vytáhl z ní ptáka, přetočil ji na záda a přisál se k bradavce, která výhružně trčela ke stropu, jako malá anténa. Marta začala znovu milostně sténat.
Patřila k těm šťastným ženám, které mají při kojení pocity navýsost příjemné, že se občas dopracovala i k orgasmu. Po chvíli se, k velkému překvapení Romana, skutečně udělala. Po krátkém odeznění ještě vyhnala syna do koupelny, aby si umyl ptáka a dovolila mu, aby se k ní vrátil zpátky. Přitiskli se k sobě a přehozeni dekou, téměř okamžitě usnuli. Další problém byl vyřešen.

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 06 FVyměna 08 F >>
4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x