Výměna 10 F

Toto je 9 díl z 10 v seriálu Výměna

Krásný grupík na chatě se úspěšně rozvijí a ve vzduchu visí další inovace.
Všechno má svůj konec…
Vzhledem k tomu, že obě dvojice šly spát až k ránu a usnuly hned a tvrdě, není divu, že vstávat se jim moc nechtělo. Matinky se probudily dříve, protože měly zakódovanou časnou ranní hodinu, jako nutnost pro vstávání na ranní směnu. Marta v lehkém polobdění pozorovala vedle sebe ležícího Petra a hlavou ji běžely včerejší orgie.

Tak tady leží můj mladičký milenec. Syn moji nejlepší přítelkyně a otec mého dítěte. Z hlediska morálky a veřejného mínění je to, co dělám vysoce nemravné a odsouzeníhodné. Kdybych měla zdravý rozum, tak bych nikdy nedopustila, aby to došlo tak daleko. Ale z druhé strany, –  co jsem vlastně před tím ze života měla? Jako každá jiná ženská jenom práci, domácnost a sem tam nějaké to posezení s Marii v kavárně. Vdané ženské aspoň mají své manžely, převážně sice jen k zlosti, ale zato se aspoň občas dočkají nějakého toho sexuálního potěšeníčka. A já byla odkázaná jen na to, abych si to dělala potají ve sprše a ještě k tomu s pocitem provinění. Takže když došlo k té výměně, najednou jsem začala prožívat sexuální smršť, o jaké si může každá, pár let vdaná ženská, nechat jenom zdát. Sice za to platím pochybnostmi a obavami, co bude dál, ale přece jenom si myslím, že to stojí za to, i když si střízlivě musím přiznat, že to nemůže trvat dlouho. Maximálně pár let a pak se ten můj kaneček začne rozhlížet po jiné, mladší ženské.“

Zatímco se jí v hlavě motaly tyto rozporuplné myšlenky, začal se probouzet Petr. Bylo legrační sledovat, jak si uvědomuje, že není ve své posteli. Pak se jejich pohledy střetly, on si uvědomil kde je a také tu radostnou skutečnost, že těsně vedle něho leží jeho nádherná milenka.
„Ahoj lásko,“ zamumlal a hned se sunul pod její deku. Přitiskl se k teplému tělu a blažeností jen vrněl. Marta najednou pocítila obrovský příval štěstí a její chmurné myšlenky kamsi odletěly.
V druhé podkrovní ložničce se přibližně v tutéž dobu probudila Marie. Na rozdíl od Marty ji podobné myšlenky vůbec nenapadaly. Byla mnohem víc živočišná, než Marta a nesnažila se řešit budoucnost. Byla ženou dnešního dne a vyznávala rčení: Co si dneska urveme, to budeme mít. I ji bylo jasné, že tento milenecký vztah nepotrvá věčně, ale nelámala si s tím hlavu. Nějak bylo, nějak bude. Carpe Diem, pomyslela si a natáhla ruku k rozcuchané hlavě Romana na vedlejším polštáři. Bylo na čase dopřát si „sladké probuzení“.

Obě dvojice si, podle zaběhnutého zvyku, stříhly své obvyklé ranní čísílko a potom sešly dolů. Obloha byla stále krásně modrá, ale venku bylo dosud chladno a tak bohatě posnídali uvnitř. Na polehávání venku to zatím nebylo a tak se ženské pustily do vaření. Dohodly se, že navaří i na zítřek, aby si pak mohli všichni dopřát nedělního lenošení.
Zatímco se matinky činily u plotny, mládenci se motali kolem nich a pod záminkou různých pomocných prácí jim spíš překáželi a dráždivými doteky, hlazením a laskáním je zdržovali a rozptylovali
Nebylo proto divu, že byli záhy vykázáni ven s příkazem, aby šli svoji sílu vybít při štípání dříví do krbu. Při této užitečné činnosti se natolik zahřáli, že za chvíli byli již vysvlečeni jen do boxerek. Když práci skončili, nanosili dříví ke krbu a silná, příjemná vůně připravovaného jídla jim připomněla, jak jim při dřevorubecké práci pořádně vyhládlo.

Bylo již k polednímu a jídlo bylo hotové. Mezitím se venku rozhořel krásný, až dusný slunečný den. Přetáhli zahradní stůl s lavicemi do polostínu břízy a za chvíli se již obědvalo. Chutná krmě mizela před očima a ke cti přišly i lahve vychlazeného piva. Když se dostavil příjemný pocit útlumu došlo konečně i na opalování. Po chvíli nevinného odpočinku se začaly probouzet vášně. Dámy se zbavily horního dílu opalovaček a s požitkem si objednaly namazání krémem. Samozřejmě, že se to zvrhlo v erotickou masáž, při které byly dámy zbaveny i dolních částí titěrného oblečení. A protože se dožadovaly reciprocity, nekompromisně stáhly mládencům jejich boxerky. Na světlo Boží se tak dostaly výstavně napružené pěchováky. Pohled na trčící kopí přiměl obě matinky, aby se ujaly ústního přezkoušení kvality.

A teď vkládám test pozornosti čtenářů. Mám totiž dojem, že spousta lidí povídku sice otevře, ale pak se ulekne její délky a bez dalšího čtení odchází. Nějaké hvězdičky, nebo komentář od takových konzumentů pochopitelně nelze čekat. Jsem zvědav, zda si toho někdo vůbec všimne.
Jednou, za hlubokého totáče, jsem musel jako učitel odborných předmětů napsat a odevzdat vedení školy několikastránkový elaborát, jak se při mé výuce uplatní ideologické prvky 30. výročí Vítězného Února. Ke každému tematickému celku zvlášť. Bylo to absurdní. Jestliže jsem tedy přednášel o svařování, napadlo mne, že bych asi měl do výuky nenápadně vmísit překvapivé tvrzení, že po Vítězném Únoru se u nás začalo svářet mnohem rychleji a kvalitněji, zejména díky socialistickým závazkům a přebíráním sovětských pokrokových metod. Samozřejmě, že takhle jsem to napsat nemohl a tak jsem „zplodil“ 3 stránky strojopisu naprostých a nic neříkajících kravin. A do prostředka toho blábolu jsem vpravil jednu větu:
„Milý soudruhu doktore, pokud to dočtete až sem, máte u mne stovku.“
Elaborát jsem odevzdal s kopií a asi za týden jsem kopii dostal zpět a dole bylo připsáno: Schválil: zástupce ředitele RSDr. Kaiser Josef. Radostně jsem se usmál a řekl jsem mu, že právě přišel o stovku. Vůbec nevěděl, o čem je řeč, tak jsem mu to ukázal. Trochu se zarazil, pak mi mlčky vrátil i originál s pokynem, abych to znovu přepsal, samozřejmě bez té inkrimované věty a znovu to odevzdal. A jenom tak trochu omluvně dodal: „To víte, my toho máme moc, takže jsem to četl jenom zběžně.“

Ústní zkoušky prokázaly, že tuhost je víc než dostačující a tak se na dece v příjemném polostínu břízy, rozjelo další kolo vynikající mrdačky. Až do večerních hodin se na dekách před chatou zmítala čtyři těla v nejrůznějších polohách a kombinacích. Dvojice si střídaly partnery a znovu došlo i na včera poprvé vyzkoušený sendvič. Jako hlavní aktérka se tentokrát představila Marie. Zaujala ale polohu v obráceném gardu, než včera Marta. Kluci se najednou nemohli dohodnout, kdo ji bude mrdat do prdele a kdo do kundy. Oba najednou moc stáli o to, protahovat kaďák. Nakonec si o to stříhli a vyhrál Roman. Zaujal tedy polohu zcela vespod a Marie se na něho napíchla zhora, opřela se rukama dozadu a mezi roztažená stehna se nedočkavě nasunul Petr. Po chvíli zmatků a hledání nejvhodnější polohy byly oba pyje umístěny v patřičných dírkách a rozjel se velkolepý ohňostroj vášní.

Marta, která stála jako siroteček stranou, si při pohledu na souložící trojici nervozně muchlala melounky, až z nich ronily drobné kapky a občas tenké šprycy mateřského mléka. Obešla trojici a zboku nastavila chlupatou a značně mokrou píču před Petrův obličej. Když ji začal lízat, stoupající vlna rozkoše ji přiměla k tomu že si začala ještě silněji mačkat oba prsy, takže ji mléko stříkalo až na Petrova záda. Po neobyčejně silném zážitku, doprovázeném hlasitými projevy všeho druhu, kde snad chybělo pouze skřípání zubů, se konečně všichni účastníci mrdajícího chumlu skáceli na deky a lapali po dechu.

Teprve večerní pokles teploty vyhnal naši čtveřici do chaty a po roztopení v krbu a snědení studené večeře se pokračovalo v rozjeté partii. Nedá se říci, že by tento večer byl jako podle kopíráku, opakováním večera předešlého. Vždyť přece sexuální fantasie nezná mezí a tak se dá říci, že s vyjímkou zhovadilých praktik, jako je piss a kaviár si dopřáli skutečně všeho. Spát se šlo opět až dlouho po půlnoci. Tentokrát si matinky do ložniček odvedly své synáčky, aby byla nějaká změna. A právě tato záměna vnukla Marii nápad, který potom druhý den, při dopoledním vaření prodiskutovala s Martou. V podstatě šlo o to, že by si své sexuální dovádění s mladými býčky poněkud zpestřily. Marta byla zpočátku poněkud skeptická, ale Mariiny argumenty a přesvědčovací schopnosti ji nakonec udolaly, takže souhlasila.

„Jenom nevím, jak budou kluci na tuhle inovaci reagovat? Připouštím, že to není špatný nápad, měnit si je po týdnu, ale co když nebudou chtít? vyjádřila svoji pochybnost.
„ S tím si nelámej hlavu. Jsou to nadržený bejčci a jde jim jen o to pořádně a často si zamrdat, no a to jim přece štědře poskytujeme. A že by některý měl jednu z nás raději, než druhou, to si myslím vůbec nehrozí.“
Domluveno, schváleno a sděleno klukům, samozřejmě v tu nejvhodnější dobu, tedy těsně před zásunem. Mládenci kupodivu nijak neprotestovali a později si mezi sebou dokonce řekli, že to bude vítaná změna. Po obědě se ještě odbylo jedno, podstatně kratší mrdáníčko a následoval odjezd ze zahrady snů a splněných přání, do všední reality.

A tady v podstatě náš příběh končí. Tato idylka vydržela několik let, dokud jednotu nenarušil Petr. Přestože byl dostatečně sexuálně vytěžován, stačil si ještě narazit spolužačku z Vysoké a jak byl zvyklý nevyndavat, v krátké době ji napustil. Vyřešilo se to svatbou a když se po čase odstěhoval do bytu, který pro mladé iniciativně sehnal tchán, jeho dezerce vážně narušila zaběhnutý pořádek. Po necelém roce téměř stejným způsobem „dezertoval“ i Roman.

Matinky osaměly a svoji sexuální abstinenci řešily každá po svém. Kromě obvyklé samoobsluhy, na které si obě společně koupily v sexshopu nějaké pomůcky, Marie náhle zatoužila po řádném svazku. Nabrnkla si o 15 let staršího, rozvedeného, bohatého podnikatele a dovlekla jej k oltáři. Marta naopak opakovaně tvrdila, že nastálo si už žádného chlapa na krk neuváže. Narazila si ženatého Milana, o 5 let staršího, který měl doma ženu nemrdavku a po pár vášnivých nocích se k Martě natrvalo nastěhoval, aniž by se zdržoval nějakým rozvodem. A léta běžela…

Marie měla sice doma právoplatného manžela, ale její sexuální choutky tento workoholik uspokojoval jen slabě. Dalo by se říci, že toho chudáka doslova usouložila k smrti. Tedy ne přímo, ale po několikátém infarktu zemřel a Marie byla najednou vdovou. Nebožtík měl sice děti z prvního manželství, ale po několika měsících nechutných dohadování ohledně pozůstalosti, zdědila slušnou sumičku peněz.
Marta zatím žila na hromádce s Milanem, který ji doopravdy miloval, ale zároveň se nemohl odhodlat k rozvodu. Tvrdil, že nemůže natrvalo odvrhnout ženu, kterou sice nemiloval, ale která vedle něj zestárla a vychovala mu 3 děti. Martě šel čím dál víc na nervy, přestože se ji ve všem podřizoval a snažil se vyhýbat všem třecím plochám. Strašně záviděla Marii, která si smrtí svého manžela finančně pomohla. Jednou dokonce v hádce vmetla Milanovi do tváře obvinění, že až natáhne brka, vdovský důchod po něm pobere jeho zákonitá žena a že ona, Marta, tak akorát utře nudli.
Hádky by u nich jistě byly na denním pořádku, ale Milan se vyprovokovat nenechal. Na všechny výpady jen rozpačitě a nešťastně mlčel. Hádat se s někým, kde nereaguje prostě nejde a tak Marta sáhla k hrubšímu kalibru. Začala Milana ignorovat v běžném domácím servisu. Byl donucen si vařit, prát a nakonec následovalo i odstavení sexuální. Trvalo to téměř půl roku, než mu došla trpělivost, sbalil si své věci do dvou cestovních tašek a vrátil se po 12 letech zpět ke své, sice nemrdavé, ale zato snesitelné původní ženě.

Marta si potom ve velmi krátké době našla dědouška penzouška ve věku kolem 70 let, který byl tak nemocný, že na vlastní svatbě s Martou vypadal, jako by právě vylezl z rakve. Po necelém půl roce jej šoupla pomocí protekce do domova důchodců, kam za ním pravidelně, jednou za týden, v neděli na dvě hodiny chodila. Dědek tam do roka umřel a Marta po něm pobrala kýžený vdovský důchod. Takže nakonec všichni dopadli dobře. Bohatá vdovička Marie si ze zděděných peněz mohla jednou týdně  objednat na celou noc fešného a výkonného  gigola na eskort. Měla vyhlédnutého jednoho zvlášť  potentního kance, který ji vždycky udělal z kundy trhací kalendář, jak se často Martě chlubila.
Marta si polepšila měsíčně o 2500Kč a nemusela žádnému chlapovi za občasný šuk dělat matraci a služku. Milan se vrátil ke své ženě, která jej vzala na milost a žili spolu dál v tiché dohodě, že si vzájemně nepolezou na nervy.
A oba kluci, Petr a Roman? Zatím žijí spořádaně v průměrných manželských vztazích a to zevšednění a znechucení dlouhodobým vztahem je teprve čeká…

 

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 09 FVýměna 01 >>
4.3 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x