Výpomoc dcery

Oldovo manželství bylo jako každé druhé. Postupné fáze – vzplanutí, láska, sex, svatba, děti, stereotyp… a dál pro někoho vyhoření vztahu a konec.

Olda byl ve fázi číslo šest. S manželkou Věrou si za ty roky vyhovovali a vychovali dvě dcery.
Starší Magda se provdala na druhý konec republiky, mladší Irena oslavila devatenáctiny a zatím se držela doma. Jinak si ale užívala volna a nespoutaného mládí.
Rodiče ji v ničem nebránili. Naopak, když odcházela za zábavou , jen jim uvolňovala byt a Olda s Věrou si tak mohli zavzpomínat na doby svého mládí a divokého sexu.
Ten už tak divoký nebyl, ale Věra se vždy překonala, pokouřila Oldovi ocas a pak si vychutnávala jeho razanci ve své kundičce. Pozice měnili jen málo, na to už byli líní, ale zezadu ji vždy Olda spolehlivě dovedl k vrcholu. Promnul jí balóny velkých prsou a zarážel čuráka opravdu hluboko, že Věře blikaly před očima tisíce světel opojení a následného přílivu rozkoše, kterou hlasitě vykřičela na celý byt.
„Božeee…jooo..uuuuhááá,“ ječivě prožívala svůj vrchol a Olda ji poctivě plnil semenem.

Většinou pak znaveni usnuli a návrat dcery ani nezaznamenali.

***

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, říká se a byla to pravda. Věra onemocněla, musela být převezena do nemocnice, kde podstoupila gynekologický zákrok.
Ošetřující lékař pak Oldovi sdělil, že odteď už nesmí mít se ženou pohlavní styk.

„Řeknu vám to otevřeně. Není kam ho strkat. Zevní pohlavní orgány i močová trubice zůstaly zachovány, ovšem pochva je uzavřena a zašita proti penetraci.“
„Ale vždyť jen nám sotva padesát,“ lkal Olda. „Doteď jsme spolu šuk.. ehm.. pohlavně žili a teď tohle?“
Doktor soucitně pokýval hlavou. „Chápu vás. Předepíšeme vám tlumící léky, případně si musíte vypomoci nějak sám. Je mi líto.“

***

A tak se Olda stal sexuálním zoufalcem. Nějaký čas to řešili aspoň vzájemným hlazením a laskáním, ale Věra se po zákroku stala frigidní bytostí a brzy Oldovi odmítala poskytoval jakoukoliv úlevu. Musel si vystačit sám se sebou.

„Ještě, že existuje internet,“ funěl Olda často před obrazovkou notebooku a ladil si tvrdé péro nad děním na obrazovce.
Poslední dobou ho rajcovala témata otec s dcerou. Snad to bylo přítomností mladé dcery doma, která rozhodně netrpěla stydlivostí. Zkrátka ve videích dcery sténaly pod mrdajícími otci a Olda funěl s připraveným kapesníčkem na výron semene.

„Nebolí tě ruka?“ ozvalo se jednou ode dveří ve chvíli uvolňujícího výstřiku.
Olda zkameněl.
„Sleduju to už dlouho. Jsem už hotová a ty stále nic,“ a Olda spatřil dceru opřenou o futro s rukou zasunutou v rozkroku.
Měla jen kalhotky a na bílé látce byl vidět mokrý flek.
„Promiň,“ hlesl a nevěděl co dřív. Utírat vypuštěné semeno nebo vypnout video?
„Buď v klidu,“ pronesla Irena chápavě. „V ložnici vám to nefunguje, tak musíš takhle. Já jen, že bych ti mohla pomoct.“
„Jak… pomoct?“ nechápal Olda.
„No… se šukáním,“ pronesla Irena bezelstně.
„Zbláznila ses? Budem šoustat jako spolu? V incestu? Táta s dcerou?“ byl Olda nepříjemně zaskočen dceřiným návrhem.
„A co je na tom špatnýho? Já se nechci milovat. Chci jen šukat. Prostě mě vojedeš a citový projevy vynecháš. A semeno do mě taky nepustíš, pochopitelně,“ měla Irena jasné představy a i Olda se na to díval příznivěji.

Zasune ocas, kam patří, uleví si a nebude to vlastně ani incest. Dcera mu nabízí jen díru na šukání, ne sebe.
„Tak jo a kdy?“ souhlasil.
„Až nebude matka doma, přirozeně,“ ušklíbla se dcera a hrdě odešla do svého pokoje.

***

Na první sex si museli chvíli počkat. Teprve když Věra odjela do lázní, měli pro sebe volný byt na celý měsíc.

Hned první večer se Irena nastěhovala do ložnice. Při večeři házela po tátovi okem a svůdně se usmívala. Olda byl nervózní a stále plně nestrávil, že bude prcat vlastní dceru.
Irena s tím však neměla problém a slibovala mu opravdu příjemný večer. A tak zalehli poměrně brzo.

Jakmile se ale Olda začal sápat po dceři a chtěl ji líbat, dočkal se odmítnutí.
„Počkej. Tohle ne! Žádný milování! Jen šukání. Strč ho do mě, ale tohle nedělej,“ měla jasnou představu.
„Ale já… aspoň prsa,“ žadonil Olda.
„Prsa mi můžeš pomazlit… i kundičku, ale jinak nic,“ souhlasila Irena a hned vzdechla nad laskajícími doteky jazyka na vztyčených bradavkách.
Olda mačkal, líbal a laskal pevná prsa a Irena mu rukou honila péro do patřičné tvrdosti.

„Už můžeš? Pojď… strč ho do mě,“ prosila a rozhodila nohy od sebe. Olda na ni nalehl a ocasem hladce zajel do kundy vlastní dcery.
„Áááno… ooooch,“ vydechla Irena slastně.

Tohle už dlouho potřebovala. Olda se vzepřel na rukách a rytmicky ji mrdal. Před očima se mu komíhaly rozlité prsy v rytmu přírazů a Irena tiše sténala se zavřenýma očima. Když ji pocumlal bradavky, jen se usmála.
„Hmmm, příjemné…“ vydechla.

Pak Olda začal zrychlovat s přibližujícím se vyvrcholením. Věděl, že do dcery stříkat nemůže, tak se hlídal a v poslední vteřině chtěl z ní vyjet.
Jenže právě v té kritické vteřině se Irena udělala a pevně ho stáhla za zadek na sebe.
„Jo… jo… jooo… ááááách… ááánooo,“ vykřikla a v nejvyšší rozkoši cítila proud semene, jak jí plní útroby.
Bylo to slastné a opojné. Olda se marně zmítal, ale nemohl nic dělat, dokud ho sama nepustila ze sevření.

„Promiň, ale to bylo fakt skvělý, že jsem to nemohla vydržet,“ prohlásila a šla si vzít prášek proti početí. Antikoncepci nebrala.

***

A tak to šlo den za dnem. Oldovi se vrátila pohoda a životní elán a Irena se o něj starala opravdu s pečlivostí. Stala se domácí hospodyňkou, vařila, prala a byla mu milenkou.
Jediné co ho hnětlo, bylo, že Ireně mohl polaskat kozy, klín a pak zasunout, ale ona mu oplátkou neudělala nic. Prý je to moc osobní a na něčem se dohodli.

Na co si ale Olda nestěžoval, bylo, že mu dcera dala, kdykoliv si řekl.
Doma nenosila kalhotky, takže sotva se vrátil z práce a vytasil péro, ochotně mu ještě v předsíni nastavila zadeček a hned ji ho tam mohl vrazit. Výstřik pak končil na linoleu na podlaze.
Stejně tak si ji mohl kdykoliv vzít u linky v kuchyni. Pozvedl ji za nohu, zajel do ní a mrdal ji dle libosti a vycákal se do dřezu.
V noci se pak Irena klidně obstarala sama a zajezdila si na ocase opatřeném gumou až do výstřiku.

Bylo to hezké, ale dny letěly a Olda hodlal překonat i to poslední. Aby se spolu opravdu a skutečně pomilovali.

***

Zbývalo jim pár dní. Olda se právě obsloužil v předsíni, ale tentokrát si dceru přidržel a všechno do ní napumpoval.
„Ale, tohle jsem si nedomluvili,“ zaječela Irena vztekle, ale hned dostala facku až odlítla ke zdi.
„Ty couro jedna! Teď budeš dělat, co já chci! Mám toho dost! Ty si to užíváš a já z toho nic nemám! Teď to bude po mým, tak nečum a koukej mi ho vykouřit!“ rozjel se nabuzený Olda a sledoval vyděšeně se tvářící dceru, třoucí si tvář.

Ta, po těch slovech, stála jak opařená, ale náhle se usmála, sjela na kolena a po čtyřech přilezla k otci a začala mu olizovat a kouřit povadlý ocas. Dívala se mu přitom do očí a v jejích jí svítily ohníčky vášně, že se mu brzy ocas postavil.
Irena si ho dál pouštěla hluboko do krku a cumlala ho a olizovala.

„To stačí děvko! Jdi do postele a klekni si,“ přikázal jí a dcera poslušně odešla a než se Olda zbavil kalhot, klečela na kraji s vyšpuleným zadečkem.
„Protáhnu ti prdel!“ oznámil jí Olda a cítil, jak se Irena zachvěla.
„Ano, pane… udělejte mi to,“ zahrála si na subku, ale sama se trochu bála.
Celá ta dnešní změna situace se jí nelíbila, ale zároveň i vzrušovala. V zadku však péro ještě nikdy neměla a neslyšela od kamarádek, že by to bylo bůhvíco…

Pak pocítila tlak na svěrači. Docela to bolelo a tak zakňučela.
Olda mlčel a dál se tlačil tvrdým pérem do jejího zadku a pozvolna se mu to dařilo. Žalud již roztáhl svaly a mizel uvnitř. Irena cítila vniknutí do střev a kupodivu bolest odeznívala. Ne, že by to bylo příjemné, ale postupný pronik ocasu v celé délce už nebyl tak bolestný.
Olda ji pevně držel v pase a začal pomalu přirážet. Irena se rozhekala a přirážení začalo zrychlovat.

„Máš úzkou prdel… musím… ti… ji… pořádně… uh… roztáhnout,“ drmolil Olda a cítil, že tuhle masáž dlouho nevydrží.
V extázi sevřel Ireně bolestivě prsa a pak jí do střev vypustil svou dávku.
Pak z ní vyjel a plácl ji po půlce.
„Seš dobrá. Večer pokračujem.“

Irena se odpotácela do koupelny a vyplachovala si anál i kundu a apaticky očekávala věci příští. Tušila, že otec je vyrajcovaný na nejvyšší míru a ona mu teď bude muset být po vůli dle jeho přání. Ale co, sama si to zavinila…

***

U večeře si otec nechal pokouřit čuráka. Irena musela sjet pod stůl a pěkně ho postavit a hrát si s ním. Jemně ho olizovala, laskala mu koule a pevně po něm jezdila sevřenými rty, než ji sám zastavil, že to stačí.
Večer si mu nahá musela sednout na klín a nechat se hladit a laskat po těle, zatímco on sledoval televizi. Bylo to docela příjemné, jak ji otec hladil po těle a nevynechal ani kundičku, kde ji masíroval hrbolek klitorisu.

Pak už se přesunuli do ložnice. Olda nic neříkal a nalehl na ni v šedesátdevítce. Jazyk zabořil do hustého porostu a sevřená štěrbina se pod doteky začala otevírat.
Irena měla pusu zaplněnou tvrdým čurákem a dělalo jí problém kouřit a zároveň si užívat laskání klína. Nakonec se stoupající slastí drtila ocas svými rty a jezdila po něm stále rychleji, až jí pusu zaplnil proud spermatu v trhavých dávkách.

Olda zatím vylizoval tekoucí šťávy z rozšklebené kundy a držel zmítající a sténající tělo své dcery.
„Tati… já… už… to… nevydržím… chci… toooo,“ ječela a kroutila se v návalech rozkoše.
Olda se tedy obrátil a přisál se jí na rty. Irena hned rozevřela pusu a vzájemně si kmitali a proplétali jazyky v divokém líbání.
„Líbí se to to?“ odtrhl se Olda z objetí.
„Ano… ano… pokračuj!“ stáhla ho k sobě a dál se líbali v pevném sevření a váleli se po posteli sem a tam.
Pak jen roztáhla nohy, Olda do ní vnikl a rozjel jízdu prudkých a hlubokých přírazů. Bylo to slastné a opojné, jak se ocas třel o vnitřní stěny s dorazem o dno. Mlaskavě z ní vyjížděl a s mlasknutím zase dorazil až po kořen.

„Jee… jééé… to… je… onoo,“ kňučela Irena slastí a přirážela mu naproti.
Olda změnil polohu. Klekl si, pozvedl ji za stehna a narážel si ji na trčící ocas. Tím se jí nezvykle třel o přední stěnu pochvy, což Ireně vyvolalo orgasmus.
„Jééé… jooo… už… jsééééém!“ vykřikla a propnula tělo ve slastné křeči.
Ani Olda to nevydržel a hekavě se do ní vyprázdnil.
„Jooo… stříííkááám… ty malááá… děvkooo,“ a semeno hned nasávala stahující se děloha.

„Tati, to bylo tak nádherný,“ pronesla trochu unaveně Irena a rukou mazlivě mnula otci povadlý ocas.
„Tohle budeme odteď dělat pořád,“ odvětil Olda a v mazlivém objetí pak tvrdě usnuli.

***

Incestní vztah pokračoval i po návratu Věry. Ta nastoupila do práce, a tak měli oba milenci možnost si občas zařádit. Nebylo to tak často, jak by si přáli, ale aspoň něco. Někdy Olda dceru ojel i ve sklepě, nebo na půdě, když nebyla jiná možnost, ale jinak svůj vztah úzkostlivě a úspěšně tajili.
Vydrželo jim to pět let, než se Irena vdala a odešla z rodného hnízda a Olda se musel vrátit k ručního ventilu nad internetovým pornem.

Manželka Věra, protože se i nadále měli rádi, se občas překonala a Oldovi ocas vykouřila nebo vyhonila, ale své frigidity se již nikdy nezbavila.
A tak spolu šťastně žili až do smrti.

4 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

To je pěkná výpomoc od dcerušky.

Martin

Zajímavě pojatá povídka . Nemocná matka a soucitna dcera . Jinak velmi povedená a hlavně vzrušující povídka .

Shock

Děkuji za komentáře. Můj typ psaní incestu zjevně neboduje s mistry pera na webu, takže s tím končím a věnuju se jiným tématům…..

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x