matka nahá

Vzpomínky na léta šedesátá 03

Toto je 3 díl z 5 v seriálu Vzpomínky na léta šedesátá

Matku sledování televize brzy přestalo bavit. Sundala nohy ze sedáku křesla a dlouze se protáhla. Na poslední chvíli jsem stačil odvrátit zrak od jejího rozkroku.
A máme po ptákách,“ napadlo mne ve chvíli, kdy mi přerušila výhled do jejího chlupatého království.

Nic tam nedávají, a nebo se na to nedá koukat,“ ohodnotila kvalitu televizního pořadu. Davide,“ obrátila se na mne. „Máš ještě tu knížku?“
Jakou?“ zeptal jsem se nechápavě, neboť mne v tu chvíli vůbec nenapadlo, že se ptá na Deník komorné.
Ale víš. Tu, co jsem u tebe našla. No tu o tom, no…“
Musel jsem jí vrátit.“
Nemysli si,“ začala máma, „ že nevím, že kouříš. Sama jsem si od tebe pár cigaret půjčila. Zrovna tak vím, že jsi si četl ty sprosťárny. A kdoví, jak to je s tím mým spodním prádlem. Nic ti nevyčítám. Vím, že jsi už velký kluk, a že máš určité potřeby. Jsem tvoje máma, a měla bych ti ledacos vysvětlit, když nemáme tátu, ale vidím, že jsi si poradil už sám.“

Díval jsem se na matku a nestačil se divit. Nikdy před tím se mnou tak otevřeně nemluvila. Chvíli mlčení přerušil její další dotaz.
Máš možnost si jí ještě jednou půjčit?“ zeptala se náhle matka.
Přece nemůžu říci, že jí chci pro tebe,“ vyrazil jsem ze sebe.
No samozřejmě, že ne. To by tak ještě scházelo, aby se někdo dozvěděl, že vlastní mámě sháníš takovouhle četbu. Hlavně dávej pozor na to, když něco takového přineseš domů, aby se to nedostalo do rukou tvé sestry. Ta má na tohle ještě dost času.“

Musel jsem to všechno pořádně vydýchat. Sedl jsem si před domem na zápraží a zapálil si cigaretu. Teď už jsem nemusel před matkou kouřit tajně.Přemýšlel jsem nad tím, co se dnes večer odehrálo.
Tak matka ví o mém kouření a nejen to. Asi si uměla dát dohromady co jsem dělal s jejími kalhotkami, a ani mi nespílala, když u mne našla tu knížku. Dokonce chce, abych si jí znovu půjčil, že si jí taky přečte. Dost možná, že mne i mohla vidět, když jsem si ho honil.
Ale proč se přede mnou ukazovala nahá? Má to něco znamenat? Nebo mne takto seznamuje s ženským tělem, když mi to jinak vysvětlit nemůže? Jiní kluci mají otce, a ti jim určitě všechno řekli. Moje máma na to zůstala sama a tak to řeší takovýmto způsobem? Uhasil jsem zbytek cigarety o schod, nedopalek zahodil do nedalekého trávníku a vrátil jsem se zpět do domu.

Všude bylo ticho a tma. Matka si šla nejspíš lehnout. Vlezl jsem  do koupelny a pustil na sebe vlažný proud ze sprchy. Stál jsem ve vaně a nechal po sobě stékat pramínky vody. Vzpomínky na matčino ležérní sezení v křesle, kdy mi nabízela pohled mezi stehna, vháněly mízu do jistých míst, a mé mužství začalo nabírat na objemu. V malé chvíli bylo připraveno přijmout mojí dlaň. Uchopil jsem ho a obnažil předkožku. Proud vody jsem pustil na krví naběhlý žalud. Nejen, že to bylo velice příjemné, ale zároveň mne to silně vzrušovalo, a s představou matčiny žemle, porostlé hustými chlupy, hnalo mou touhu k blízkému vyvrcholení.

Představoval jsem si, jak matka vstoupila do koupelny a když uviděla můj stojící úd, začala se přede mnou svlékat. Úplně nahá ke mně přistoupila, vzala ho ruky a začala ho jemně třít, zatím co druhou rukou roztahovala pysky svého království a ukázala mi hluboký, růžový otvor.

Můj dech se zrychloval a zároveň jsem cítil příjemný pocit ve varlatech i tlak spermatu, ženoucího se do špičky žaludu. V představách mi jej matka pevně stiskla a přitáhla si ho těsně ke svému zarostlému klínu. Semeno se prodralo ven a mohutnými výstřiky přistávalo na jejích chlupech.

Okamžitě jsem procitl ze svého snění a sledoval poslední kapky, dopadající na dno vany. Něco mne donutilo obrátit se ke dveřím.Mezi nimi stála matka v noční košili a se široce otevřenýma očima sledovala moji ruku, svírající ještě doposud tvrdou klučičí chloubu.
Promiň Davídku, potřebuji na záchod,“ řekla jakoby na omluvu.
Hned, mami,“ hodil jsem na sebe osušku a vyklidil pozici v koupelně, aby se mohla jít vyčůrat.
Zatím co jsem v chodbě poslouchal zvuk moči, dopadající do porcelánové mísy, dumal jsem nad tím, zda mne  pozorovala delší dobu, nebo přišla až ve chvíli, kdy už jsem si ulevoval do vany. Z přemýšlení mne vyrušilo spláchnutí klozetu. Přešla  kolem mne.
Tak dobrou,“ pohladila mne po tváři.

Ulehl jsem do postele, ale na spánek nebylo ani pomyšlení. Pro dnešní den bylo zážitků až  trochu moc. Hleděl jsem do stropu a pozoroval stíny větví lip pod okny, které sem vrhalo pouliční osvětlení.
Matka ve vedlejší místnosti pravidelně oddechovala, což bylo důkazem toho, že spí. I mně se začaly klížit oči, až jsem nakonec usnul.

V noci mne ale probudilo zvláštní vzdychání, které se ozývalo z ložnice. Co to může být? Vždyť kromě mámy tam nikdo jiný není. Že by jí bylo špatně? V té chvíli mne nenapadlo vůbec nic jiného. Ze strachu, že se jí mohlo opravdu něco stát, jsem se rychle zvedl z lůžka. Pak jsem ale zůstal stát mezi dveřmi.
Naskytl se mi pohled, který jsem v tom okamžiku v přítmí ložnice nečekal.

Ležela tam na posteli se široce rozevřenými stehny, s prstem zastrčeným hluboko do rýhy své ochmýřené mušličky. Zatím co  ukazovák pilně kmital, snažila se tlumit vzdechy, zabořena obličejem do polštáře.
Potichu, aby mne nezpozorovala, jsem se vrátil do postele. Ještě chvíli jsem poslouchal to vzdychání a když posléze utichlo, jsem se zeptal:
Mami, není ti něco?“
Davídku, ty ještě nespíš?“ dostalo se mi odpovědi.
Právě jsem se vzbudil,“ zalhal jsem.

Během matčina vzdychání mi samozřejmě už zase stál k prasknutí. Opět jsem se přistihl při tom, že nedokážu myslet na nic jiného. Svým sténáním přilila olej do ohně moji fantazie. Představoval jsem si jí nahou, s vystrčeným zadkem z pod peřiny a v mysli se mi začal odvíjet děj z Deníku komorné.
komorník Hanz si přilehl k Líze a svůj naběhlý úd vložil mezi půlky jejího masitého zadku…….
Ruka mi bezděčně sjela mezi nohy.
V tu chvíli mé odhodlání začínalo nabírat konkrétní podobu. Co kdybych si teď k ni přilehl? Po té předchozí epizodě s její masturbací, by možná ani nebyla proti. Jsme sami doma, a příležitost se má chytit za pačesy. Proč mě pořád tak provokuje? Inu, vysvětlení by tu bylo. Je dlouho sama, a má určitě potřeby, jako každá jiná žena. A jediný chlap, který je nablízku, jsem já. Že jsem její syn, co na tom?

Ale co když se mýlím a všechno by skončilo špatně, pokud bych si něco dovolil? Samotná představa, že ležím vedle své matky mi natolik zrychlila tep, že mi zvlhlo čelo. V ústech mi vyschlo, až jsem naprázdno polkl. Mám, nemám?
Stále jsem si dodával odvahu. Srdce mi bušilo nejvyšší možnou frekvencí, až jsem cítil, jak napíná krční tepnu.
Mami,“ vydral se mi skoro sten z hrdla. Jakoby  na toto volání čekala, ozvala se hned:
Co je, Davídku?“
Chvíli bylo ticho. Poslední váhání. Buď a nebo.
Mami, můžu si jít k tobě chvíli lehnout?“
A bylo to venku. To, co jsem řekl, nešlo už vzít zpátky, ale stále jsem měl ještě možnost změnit rozhodnutí. Trvalo to věčnost, než se mi dostalo odpovědi:
Tak pojď.“

Jednou rukou jsem zakrýval své vzrušení a vsoukal se k matce pod peřinu.
Co tak najednou?“ zjišťovala matka důvod mého počínání.
Nevím, nějak jsem dostal mazlivou.“
Cítil jsem zblízka vůni jejího těla. Stále jsem se rozhodoval, zda se k ní mám přitisknout, ale synovský stud mne nutil dodržovat určitý odstup.
Myslela jsem, že se stydíš,“ obrátila se ke mně obličejem. „Nemusíš. Vždyť jsi můj kluk, a můžeš přijít pokaždé, když budeš potřebovat, aby tě máma pohladila.“

Uchopila mne za ruku a v tu chvíli udělala něco, co bych neočekával. Položila si jí na prso!
Ležel jsem nehnutě a skoro ani nedýchal. Chtěl jsem si tento okamžik vychutnávat co nejdéle. Prsty se mi samovolně stáhly a já ňadro jemně stiskl, což vyvolalo hluboký vzdech.
V tu chvíli rozparek kalhot pyžama nevydržel tlak napnutého mužství, to vystřelilo a já se vlhkým žaludem dotkl matčina nahého stehna. Její tělo se zachvělo, jako by jím projel elektrický výboj. Reakce byla skoro okamžitá.
Ne, synku, to ne. To přece nejde.“
Promiň.“
Davídku, vrať se zpátky do své postele,“ odstrčila mě jemně.

Nerad jsem opouštěl vyhřáté místo a s pocitem toho, že jsem udělal něco, co jsem neměl, jsem se vracel do svého lůžka. S hlavou zabořenou v polštáři jsem přemýšlel nad tím, co se před chvílí odehrálo, když jsem z ložnice uslyšel matčin slabý pláč.
Mami, proč brečíš? Udělal jsem něco špatně?“ snažil jsem se ještě napravit svůj čin.
Chvíli bylo ticho.
To ženský vždycky brečí, když nevědí, kudy kam,“ dostalo se mi po chvíli vysvětlení.

Autor

Navigace v seriálu<< Vzpomínky na léta šedesátá 02Vzpomínky na léta šedesátá 04 >>
4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Moc hezké pokračování . Každý díl je oáza plná citů . Děkuji za krásné čtení .

bigbiz

Výborné a jen tak dál. Strašně se mi líbí, jak děj pokračuje pozvolna a není to incestní jízda od prvního dílu. Jinak se už nemůžu dočkat, co bude dál.

Fanyn

Ano, právě že se to odvíjí tak pozvolna a že to má děj, prostě příběh na reálném základě je na tom to krásné. Někdo tomu možná říká chození kolem horké kaše, ale já to mám rád. Moc se těším na pokračování.

stařec

Milý dědku, jsem rád, že nejsem sám komu se ten Tvůj způsob vyprávění líbí. Prostě to je takový způsob milostné předehry a ta jak víme, je mnohdy důležitější a krásnější než ten akt samotný.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x