Zastávka na cestě

„Bum!“ ozvala se zespodu rána a auto kleslo na pravou stranu. Petr zareagoval okamžitě a zastavil na krajnici. Příčina byla jasná, praskla pneumatika.

„Ksakru, to ta dovolená hezky začíná!“ začal lamentovat, i když moc dobře věděl, že guma byla už tak sjetá, že byla to jen otázkou času, dokdy vydrží.
„Měl bych nasadit rezervu,“ přemítal, ale nechtělo se mu špinit, a tak se rozhlížel okolo a štěstí mu přálo.
Byl na dohled nějaké vesnice a na kraji stál statek. Tam určitě budou mít traktor na odtažení i nářadí na povolení zarezlých matic.

***

Vešel na dvůr a hned narazil na majitele. Postarší muž se tvářil nevrle, ale pak se zasmál, hned nastartoval muzeální Zetor a za chvíli už s autem zajížděl do dvora a složil ho u dílny.
„Pojďte na večeři, stejně nic neuspěcháme a začíná pršet,“ zval sedlák Petra do domu. Zjevně si už dlouho s nikým nepopovídal.

V kuchyni Petr spatřil jeho manželku, což byla mladá žena, pohledná černovláska, jemných rysů, a vůbec nezapadala do prostředí tohoto zašlého statku.
Petr si ji rozhodně nedovedl představit, jak se stará o hospodářství.
„Nechcete tu přespat a ráno to opravit?“ nabídl mu sedlák nocleh.
Nakonec, proč ne?

Večer muž otevřel láhev rumu a byl pak ještě hovornější. Žena se brzo omluvila a šla Petrovi uchystat pokoj, zatímco ten se opovážil zeptat sedláka na věkový rozdíl mezi nimi.
„No jó. Která žena vydrží se zemědělcem, že jo? První mi utekla, ale Magda umí vzít za práci, my si spolu rozumíme.“

***

Petr si myslel, jak se krásně vyspí, jenže sotva zalehli, z ložnice se začaly ozývat charakteristické zvuky soulože.
Magda hlasitě sténala a ječela jak siréna a muž ji častoval sprostými výrazy, až to i na Petra bylo moc. Na závěr hulákal, ať mu čuráka pěkně dokouří.
Nedalo se to vydržet, a tak si Petr ztopořený ocas musel vyhonit ručně.

***

Ráno se vše opakovalo. Sedlák zřejmě chtěl svou ženu co nejdřív naprcat, aby měl potomka a další sílu na práci.
Petr tentokrát potichu vstal a vykradl se ven. Pokoje totiž měli dveře nahoře prosklené, takže měl manželské radovánky přímo z první řady.

Magda se zrovna svíjela v orgasmu a muž ji zezadu tvrdě mrdal, když náhle zarejdoval čurákem o dírku výš, až Magda hekla.
„Pepo, ty seš zvíře…oúúú…pomalůůů!“ a muž ji snaživě na střídačku plenil oba otvory až se s hekáním vystříkal do čvachtající kundy. Petr se tiše vytratil a opět dopřál nadrženému ocasu ranní vyhonění.

***

Po snídani sedlák odjel a Petr se hodlal věnovat výměně kola.
Jaké bylo ale překvapení, když viděl auto stát na heveru a kolo bylo pryč!

„Pepa si ho vzal sebou, že ho ve městě dá opravit. Má tam nějaké zařizování,“ vysvětlila mu Magda, když šla sypat slepicím. „Nebo někam spěcháte?“
„Ale ne. Jen mi to přijde takový blbý. Nic jsem neudělal a všechno se zařizuje za mě,“ ošíval se Petr. „Rád bych si to odpracoval.“ A nejraději tě omrdal, ty děvko, ale to už Petr nahlas nevyslovil. Magda se usmála.
„Jestli to umíte, tak vykydejte prasatům a já půjdu vařit oběd.“

Petr se začal ohánět vidlemi a kolečkem a užasle sledoval tu jemnou bytost, jak zručně dojí kozu, přemísťuje seno a slámu a na závěr někam dojela traktorem pro čerstvě nasekanou trávu.
„Až to doděláte, trávu dejte kravám do žlabu. Já jdu vařit.“

Petr ji nenápadně šel špehovat. Tušení ho nezklamalo. Magda se šla napřed osprchovat. Opatrně se stal svědkem její koupele.
Ta žena měla všechno, co má mít. Pěknou tvář, plná pevná prsa, zarostlý klín, plné boky a nohy s pevnými stehny. Prostě žena krev a mlíko.
Petr opět ulevil svému ocasu, a když všechno dodělal, Magda dávala jídlo na stůl.
„Myslel jsem, že počkáme na manžela?“
„Kdepak. Ten přijede až večer. Vezme si to k večeři,“ a Petr začal spřádat temné plány.

***

Po jídle mu Magda oznámila, že pojede na nákup a pokud chce, může naštípat dříví.
Petr se tedy snaživě oháněl sekerou, a když zaslechl zvuk motoru vracející se Magdy, zaběhl do domu a v ložnici tiše vyčkával.
Sotva Magda vstoupila dovnitř, hned za dveřmi ji zezadu pevně sevřel a hodil na postel, kde na ni nalehl.
Magda byla nejdřív ztuhlá úlekem, ale pak začala křičet a kopat nohama.
„Pusť..nech mě…co si, sakra, myslíš!“
Rozvášněný Petr ji vyhrnul sukni a serval z ní kalhotky, zatímco Magda mu zaťala prsty do obličeje.
„Aúúú. Ty mrcho!“zaječel a prudce ji otočil na břicho.

Vklínil se jí mezi nohy a tvrdým ocasem ji zatlačil mezi nohy. Pronik nasucho byl samozřejmě bolestivý a Magda začala bolestně sténat a škubat tělem.
Petr ji ale dál tvrdě projížděl, že postupně začala vlhnout a čurák už v ní klouzal lehčeji. Jak ji celou vyplňoval, v ní to začalo vyvolávat slast, že se přestala bránit a jen vnímala rytmické pohyby v sobě.
Náhle z ní vyjel a přistrčil ji ho k puse. Pochopila a hned vsála ocas co nejhlouběji, až se skoro dávila. Petr si vychutnával zručnost jejích rtů klouzajících po ocase. Po chvíli ji ho opět zarazil do kundy.
To už Magda ležela na zádech, nohy doširoka roztažené a se zavřenýma očima si užívala stoupající rozkoš. Nyní už byla mokrá, čurák v ní jezdil zcela volně a Petr se věnoval jejím prsům a tvrdým hrotům vztyčených bradavek. Magda se rozvzdychala v přicházejícím orgasmu.
„Ano…ano.. nepřestávej…ještě..ještě..oúúúú!“ a Petr snaživě přirážel, až pocítil stahy a nezadržitelně do ní začal pumpovat sperma. Magda úpěla v orgasmu a Petr se odvalil stranou.

„Co teď?“ prohodil, když se mu mozek zase vrátil do normálu a byl si vědom svého (zlo)činu.
„Nic. Co by? Kdybys řekl, co chceš, nemusel jsi mě přepadat,“ odvětila Magda ledabyle.
„Tobě nevadilo, že jsem tě… a že má Pepa parohy?“ podivil se Petr.
„Pepa není můj muž, ale otec!“ řekla Magda po chvíli přemítání, zda mu má svěřit rodinné tajemství.
„Ale!“ vyhrkl Petr.
„Já vím! Spí se mnou. Už léta. Vlastně co nás opustila máma a já převzala její funkci. V práci i v posteli. Chce, abych mu dala dědice, aby statek převzal. Co chci já, ho nezajímá. Vlastně jsem nikdy nikoho jinýho nepoznala. A pak si přijdeš ty, znásilníš mě… připadám si jak kus hadru, rozumíš tomu?“
Magda vstala a začala se oblékat.
„Proč myslíš, že tě tu zdržuje? Vidí v tobě syna, kterýho nemá. Nejseš tu, abys mu píchal dceru. Má tu prostě druhýho chlapa, kterej mu schází. Na pivo, na pokec, na práci. Vydrž tady ještě pár dní a já se ti taky odměním,“ naklonila se, pohladila Petrův zvadlý ocas a odešla.

Petr užasle zpracovával ten nával informací. Pomatenej sedlák prcá dceru, v něm vidí syna, ona se mu odmění za znásilnění…ufff, kam to zapadl a co ho ještě čeká?

***

Pepa přijel až navečer, ale gumu nepřivezl. Prý bude až zítra.
Po večeři otevřel víno a tentokrát pila i Magda. Jak Petr sledoval, nedělalo ji problém Pepu opít, že skoro ani nebyl schopen odejít. S Magdinou pomocí se odvlekl do ložnice a za chvíli chrápal, až okna drnčela.

Magda se posadila zpět na gauč, probodával Petra pohledem a prsty si svádivě pohrávala se šněrováním šatů. Popotahovala jemně za volný konec, až se uzel uvolnil, sjelo jí levé ramínko a vykoukl ven levý prs. Pak začala to samé u pravého ramene. To už Petrovi čurák stál, že málem protrhl kalhoty.
„Proč si neuděláš pohodlí?“ usmála se Magda s pohledem na ten stan v klíně.
„Myslíš, že se Pepa neprobudí?“
„Kdepak. Dala jsem mu do pití prášky. Bude tuhej až do rána,“ ušklíbla se a už ji sjelo i druhé ramínko. Vstala, stáhla si šaty dolů a teď tu byla před Petrem úplně nahá.
„Na co prádlo,“ podotkla na jeho němý údiv.

Petr se rychle zbavil šatů a Magda před něj poklekla a začala ho vášnivě sát ztopořený ocas. Mlaskavě ho olizovala, v dlaních mnula koule, že Petr to nedokázal zadržet a stříkal. Magda vše spolykala a pokračovala v kouření, dokud se mu ocas znovu nepostavil.

„Teď mi to hezky udělej zezadu!“ ohnula se přes stůl a vystrčila na Petra pevný zadeček a mezi rozkročenýma nohama se leskla vlhká štěrbina nadržené kundy.
Petr k ní přistoupil, pevně si jí chytil v pase a přirazil. Magda mu šla naproti a čurák do ní zajel hladce až po kořen.
Petr začal přirážet dlouhými pomalými pohyby a Magda slastně sténala. Tekla jak řeka a šťáva jí ve stružkách stékala po stehnech. Mlaskavě mu přirážela a prsa ji plácala o stůl. Petr přidal na razanci a Magda se rozkřičela.
„Mrdej mě..ano…dělej…přitlač…pořádně mě zmrdej!“ a s postupující rozkoší sebou začala házet. „Už budu…bože…všechno…mi…tam…nastříkej…oooáááhhh!“ kvílela a vysávala z Petra semeno přímo do dělohy.
Pak zavrtěla zadečkem a slastně se protáhla.
„Dáš mi ho ještě do zadečku, prosím?“ zavrněla.
„Ale až za chvilku,“ okomentoval Petr svůj stav a Magda ho zkušeně ohmatala a přitakala.
„Tak mi zatím do sucha vylížeš studánku, ano?“ řekla svádivě a Petr se zachvěl.
„Do sucha? Tebe?“

Magda se rozložila na gauči, nohy doširoka od sebe a rozšklebená kunda čekala na jeho jazyk. Začala si mnout prsa, zatímco Petr začal jazykem laskat její klín.
Vnikal do ní hluboko, klitoris byl velký a naběhlý a odměnou za jeho laskání byly výstřiky šťáv z bezedné studánky rozkoše. Petr vše hltavě slízával a Magda hekala a tlačila mu hlavu do klína, až se najednou odtáhla.
„Teď už chci do zadečku!“ a vyšpulila na něj zadek.
Petr plivl na svěrač slinu a pak ji zkusil jedním prstem zajet dovnitř. Magda se syčením držela, a tak si plivl na žalud a začal se tlačit dovnitř. Magda se sama chytla za půlky a roztáhla je.
„Dělej…vraž ho tam!“ a přirazila proti němu.
Byla krásně úzká a pevně svírala čuráka, že Petrovi se dělaly mžitky před očima. Magda ječela, hekala, sténala a očividně byla v sedmém nebi.
„Nepřestávej…máš júúú..čuráka…ach… ano.. krásnýho… dlouhýho …júúúááá!“ hulákala a na zvýšení rozkoše si rukou třela kundu.
Petr ji mrdal rytmickými přírazy a zatínal zuby, aby vydržel co nejdéle.
Když Magdin vřískot dosáhl vrcholu, měl toho Petr tak akorát a začal se jí vyprazdňovat do střev.

Pak se společně svalili vedle sebe a vydýchávali se.
„Na tebe táta nemá a už ho nechci! Můžeš mě mít, kdykoliv chceš! Budu jen tvoje, tvoje!“a vrávoravě se odebrala ložnice.
Petr také cítil k Magdě něco víc, ale stejně zítra odtud navždy odjede, takže nebylo co řešit.

***

Bylo ještě šero, když ho vzbudily známé zvuky z ložnice. Pepa tam brousil dceru a oba si to plně užívali.
„A to ho prý už nechce,“ rozmrzele si Petr pomyslel, přetáhl si peřinu přes hlavu a zase usnul.

Když se vzbudil, byl jasný den a v domě ticho.
Petr kráčel chodbou a přitom nakoukl do ložnice. Magda tam nehybně ležela roztažená jako kurva, chlupy ulepené od semene a v očích nepřítomný výraz. Ten pohled mu vzpružil čuráka, že byl několika skoky u ní a hned ho do ní zarazil.
Magda se probrala a hned začala ječet.
„Nech mě…já už nechci!“
„Seš moje kurva a budeš prcat jen se mnou, rozumíš!“ křikl vztekle Petr a uštědřil Magdě malou facku.
Ta zareagovala jako spouštěč, protože Magda najednou ožila a začala Petrovi jít naproti.
„Ano…jsem tvá kurva…nešetři mě!“ křičela nahlas, až ji Petr čurákem ucpal pusu, dokud se neudělal a ona všechno nespolkla.
„Teda to je ráno! Nejdřív Pepa, teď ty!“ vzdychla pak Magda a šla chystat snídani.

***

Dopoledne ji Petr pomáhal s hospodářstvím. Pepa byl ve městě, ale vrátí se prý k obědu. Když v kůlně nabírali seno, Magda se na Petra najednou obrátila.
„Odpoledne odjedeš a už se neuvidíme. Mohl bys mi tu něco nechat na památku?“ lehla si do sena, zvedla sukni a roztáhla nohy.
Ta je k neutahání, blesklo Petrovi hlavou, ale na nic nečekal a vrhl se na ní.
Nadržená kunda ho lehce přijala a Magda ječela, sténala, vzdychala a sama mu šla v ryhlých a divokých přírazech naproti.
Petr se věnoval jejím prsům a v zubech drtil naběhlé bradavky. Pak se divoce líbali, dokud Magda nezačala vyhekávat svůj orgasmus. Při poševních stazích ji Petr poslušně vyplnil semenem, jak si přála.

Pepa pak přivezl opravenou pneumatiku a po obědě se Petr mohl s touto podivnou rodinkou rozloučit a pokračovat ve své dovolené.

***

Po půl roce ho čekalo překvapení.
Přes SPZ a registr vozidel ho Magda vyhledala a sdělila mu, že je s ním těhotná a že od táty utekla.
Petr jí nevěřil ani slovo, ale protože byl sám, nabídl jí azyl a nakonec už spolu zůstali. Jestli Magdu opravdu oplodnil on, nebo její tatík, neřešil, protože narozenou holčičku vzal za svou a dodnes žijí jako nesezdaný pár.
S otcem Magda navždy přerušila kontakt a už se s ním nikdy neviděla.

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tak trochu jiná povídka ze života na statku . Aneb jak mladý Petr k přítulné ženě a dceři přišel .😀

Bob Romil

To je jako z hororovýho filmu – sedlák mu odveze kolo a nic mu neřekne, na statku se dějou divný věci. Já bych zdrhal snad bez toho auta 🙂 K neutahání byla nejen Magda, ale i Petr.

childe

Dobře napsané a čekal jsem, že na statku zůstane, ale povídka se mi velmi líbí jak je vyvážený příběh a sex.

picu

Pekne napísané!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x