Ztráta nevinnosti

„Ale otče, to snad není nutné. Opravdu netuším, k čemu to bude dobré,“ bránil se Frederik otci, který ho, skoro násilím, táhl městem k výstavnímu domu baronesy Junkovič.
„Mlč! Vím co dělám!“ řekl otec.
Když přistihl syna ležet se ztopořeným ocasem v ruce a kalhotkami jeho matky na obličeji, pochopil, že Frederik právě dospěl a je tedy nutno ho naučit, jak zacházet se ženami.

Dům baronesy Junkovič k tomu účelu byl nejvhodnější. Pod rouškou restaurace a nočního baru se zde skrýval luxusní nevěstinec s velkou nabídkou svůdných dívčin a zde Frederik dostane tu správnou školu v milostném umění.

***

Frederikův otec Rudolf zde byl častým zákazníkem a tak věděl, že synovi se bude věnovat ta nejlepší z děvek, které u baronesy pracovaly.

V domě byli srdečně uvítáni samotnou baronesou, asi padesátiletou elegantní dámou, se kterou by si dal říct nejeden zákazník.
Baronesa Junkovič ale už dávno pověsila řemeslo na hřebík a byla k dispozici jen když sama chtěla a jen těm nejmovitějším zájemcům.
„Uvádím zde svého syna do společnosti, tak chci, aby o něj bylo dobře postaráno,“ řekl Rudolf baronese a porozhlédl se po přítomných dívkách.
„Jistě, jistě,“ šveholila baronesa. „Třeba Esterka ráda..že, Ester?“ a vlevo se zvedla štíhlá černovláska, plných tvarů a jemných rysů tváře.
„Váš syn potřebuje něžný přístup a to Ester ovládá dokonale,“ mluvila baronesa a s tichou účastí pozorovala nervózního a ošívajícího se Frederika. „Je tu poprvé, že?“
„Všechno je jednou poprvé,“ ušklíbl se Rudolf a plácl syna do zad. „Běž a neudělej rodině ostudu!“
Ester vzala Frederika za ruku a odváděla do poschodí.

„A já, abych nemarnil čas, bych ho využil s Anitou,“ rozhlížel se Rudolf okolo a to už mu šla vstříc dlouhonohá, štíhlá rusovláska.
„Ach, pane, zase mi jdete působit bolest? Víte, jak dlouho jsem se uzdravovala z vaší návštěvy?“ nakysle se ušklíbla, ale poslušně šla do svého pokojíku.
Zde Rudolf svůj povadlý ocas nabídl jejím rtům. Anita jen povzdechla, sklonila se a začala ho sevřenými rty sát a kouřit…

***

„Viděl jsi již nahou ženu?“ zeptala se Ester a svůdně si rozepínala šaty.
Frederik nasucho polkl, ale přisvědčil. „Párkrát jsem pozoroval matku, jak se koupe.“
Ester se usmála, povolila poslední knoflík a stála před Frederikem nahá.
Jeho rozkrok reagoval vyboulením, Ester k němu nakročila a jemně bouli přejela.
„Už ses někdy líbal?“ zašeptala mu těsně u obličeje a lehce ho políbila na tvář a pak přejela špičkou vysunutého jazyka.
„Jeeště…ne,“ zakoktal.
„Hmm,“ jen vydechla a přisála své rty na jeho.
Zároveň mu rukou vjela do kalhot, tuhý ocas vysvobodila ven a začala ho jemně honit. Jak mu jazykem vjela do pusy a kmitala s ním sem a tam, zrychlovala i honění, až Frederik prudce vydechl a z penisu trhavě vytryskly cákance spermatu.

„Pro….promiňte,“ zčervenal, ale Ester se usmívala a pobídla ho k posteli.
„Lehni si a nic nedělej,“ položila ho na záda a sklonila hlavu k jeho klínu.
Frederik pocítil teplý dech a vlhkost rtů, jak mu obemkly změklý ocas. Sáním a rytmickými pohyby se mu ovšem brzy postavil a Ester ho pochválila.
„Hmm, pěkný kousek. S tím jistě potěšíš spoustu děvčat. Můžu tě doporučit,“ a dál ho střídavě kouřila a honila rukou.
„Já…už…zase,“ zrychlil dech a dívka ustala s pohyby.
„To by byla škoda,“ přesunula se nad něj, zavedla si ho do klína a zvolna dosedala. „Áááhhh… bože…tys tak velký, oh..oh,“ vzdychala dívka když naplno dosedla a naklonila se nad něj.
„Líbej mi je, mačkej,“ pohybovala mu nad obličejem svými velkými plnými prsy.
Frederik s radostí poslechl a hnětl je, líbal, laskal a přejížděl dlaní přes tvrdé vztyčené bradavky a Ester na něm hopsala, zrychlovala přírazy a dostávala se do extáze.
„Och.. ano..ano..to..je …báječné,“ křičela vzrušeně a nehty mu zarývala do ramen. „Vydrž…už…budu,“ a se slastným sténáním na něj padla a Frederik v tu chvíli do ní pumpoval svou dávku.

„Ach… bože…jsi skvělý muž,“ hlasitě oddychovala Ester a jazykem mu olizovala ušní lalůček.
Frederik ji líbal krk a volnýma rukama hnětl zadeček. Ester mu posléze povadlý ocas jazykem očistila, čímž ho znovu uschopnila a nyní si ji Frederik vzal zezadu.
„Ach bože,“ hekala Ester pod jeho tvrdými přírazy a jeho kládu cítila hluboko v sobě. Postel zatím v pravidelném rytmu narážela do zdi….

***

V SOUSEDNÍM POKOJI

Když Anita kouřením postavila Rudolfovi ocas, povalil ji na záda, uchopil za kotníky, zapřel si je o ramena a takto na ni nalehl. Rudolf byl vyhlášený svou štědrou výbavou a nyní vnikal do jejího klína s veškerou razancí a pořádně hluboko.
Bezmocná dívka jen vzdychala, hekala a podvědomě uhýbala tělem při každém přírazu, neboť měla pocit, že ji roztrhne. Tím ovšem jen zvyšovala jeho rozkoš a také brzy pocítila v těle teplý výron semene.
Rudolf z ní vyjel a znovu ji ho nasměroval do pusy.
„Taky si uspokojena?“ funěl Rudolf a tlačil se jí ocasem do krku.
„Mmmm, chrrr, fmm,“ chrčela Anita a sála tuhnoucí ocas, který ji pozvolna vyplňoval celou pusu.

Nyní si ji Rudolf vzal z boku. Pozvedl ji nohu a zezadu do ní vnikl. Naběhlý žalud rozhrnul závojíčky pochvy a pozvolna mizel ve vlhké jeskyni slasti. Dívka vzdychala rozkoší a Rudolf do ní vnikal po celé délce ocasu.
Brzy však změnil polohu, nalehl na ni a začal tvrdě a rychle přirážet. Anita jen hekala a sténala.
„Áááá…pomalu…prosím…ah,“ marně prosila. Rudolf ji mrdal až násilně a ještě ji v extázi hrubě mačkal prsa. Pak ji vystříkal semenem a s funěním odpadl stranou.

Anita mu opět poslušně očistila oslizlý povadlý ocas a pak ulehla vedle něj a něžně mu dlaní přejížděla chlupatý hrudník.
„Proč jste takový hrubý?“ zašeptala, ale Rudolf neodpověděl, neboť vedle začala postel pravidelně narážet na stěnu.
„Slyšíš? Ten se rychle zapracoval,“ řekl Rudolf s myšlenkami na syna. „Jsi moc dobrá, pošlu ti ho. Je celý po mě,“ zašklebil se, když spatřil její zděšení s pohledem na jeho znovu se probouzející ocas.
„Taky …je takový?“ rozechvěle se ptala.
„Ano. Tak a teď si mě ještě osedlej,“
Rudolf se natáhl pohodlně na loži. Anita si celou jízdu řídila sama, ohlídala si hloubku proniku a nechala si Rudolfem pomazlit prsa. Když se s hekáním udělala, Rudolf se do ní naposledy vystříkal a mohli jít.

***

Frederik s Ester skončili téměř současně. Taky si odbyli tři čísla.
Otec zaplatil dohodnutý obnos a s pozdravem na brzkou návštěvu poplácal baronesu po pozadí.
„I vy jeden kujóne!“ naoko se zlobila, ale ještě je vyprovodila až na terasu.

***

Frederik byl tedy již plně znalý tajů milování, ale otec netušil, že si tím nasadil veš do kožichu, respektive do postele. Středobodem synových zájmů se totiž stala jeho matka Rosalie.

V domě sice ještě měli služku Vilmu, ale u ní mladík nepochodil. Když ji jednou v prádelně zezadu objal a sáhl na prsa, prudce se otočila a vyštěkla.
„Ještě jednou se mne dotknete, mladý pane a nahlásím to vaší matce!“
Kdyby řekla, že otci, z toho by si nic nedělal, protože otec, jak věděl, Vilmu občas sám šoustal, ale matka… to byla Frederikova modla a hlavní postava jeho erotických představ a nočních polucí.
Z její hromady šatstva si bral prádlo a honil si péro a vdechoval vůni pohlaví z kalhotek položených na tváři. Přesně tak, jak ho jednou přistihl otec….

Matka Rosalie taktéž na synovi lpěla víc, než by si dospívající mladík zasluhoval. Jenže, když dva jeho starší sourozenci zemřeli, aniž je Frederik poznal, Rosalie se na poslední dítě upnula a stále v něm viděla toho malého chlapce, jako byli jeho bratři, když v dětském věku umírali.

Rosalii bylo už přes čtyřicet let a na další dítě si netroufala a odmítala s Rudolfem spát, protože ten si pozor rozhodně nedával, a tak po několika prudkých výměnách názoru se otec uraženě chodil ukájet k děvkám, anebo při náhlé potřebě se vycákal do Vilmy, která byla vždy po ruce. Ta mu však jen poslušně podržela, ale nic víc a bez hlasitých projevů nějaké slasti nebo radosti to pro Rudolfa nebylo ono a raději chodil k baronese.
Tamní děvky ječely přesně tak, jak se mu líbilo.

Rudolf pracoval jako úředník u C. k. rakouské dráhy a často vyjížděl na služební cesty po celém mocnářství a toho hodlal Frederik využít ke svým spádům.

***

Bylo dusné jaro a Frederik ulehl s horečkou. Rosalie se ulekla, jako ostatně pokaždé, i když měl Frederik rýmičku a jala se synka opečovávat.
Frederik nebyl ale tak nemocný, jak se dělal, ale měl rád maminku u sebe a dumal, jak ji dostat do postele.
Rosalie mu právě přinesla teplý čaj a usedla vedle na židli.
„Matko, pojď si lehnout ke mně, mám asi zimnici,“ zaprosil Frederik.

Rosalie se ošila. K dospělému synovi ji to přišlo poněkud nevhodné, ale poslechla a vklouzla k němu pod peřinu.
„Takto jsi mi byla vždycky nablízku a já tě objímal,“ říkal spokojeně Frederik a přitiskl se k ní.
Rosalii to nebylo nepříjemné, takto blízko cítit tělo blízké osoby, a kdyby nešlo o syna….
Co to? Na prsou náhle ucítila ruku! Ale nebyla jen položena. Dlaň ji sevřela prso a jemně ho mnula!
„Bože! Co to děláš, Frede!“ chtěla vstát, ale syn se na ni převalil a druhou ruku ji vyhrnoval šaty. Rosalii polilo horko.
„Nech mě…co tě to popadlo? Pusť!“ zuřivě sebou zmítala, protože stále nevěděla, co to do něj vjelo.
„Chci tě…. Už dlouho po tobě toužím…ne, jako syn, ale jako muž,“ funěl Frederik vzrušeně a překonával její odpor.
„To nejde…jsem tvá matka…bože…co to..oáááh,“ bránila se Rosalie, ale jeho ruka už ji pronikla do klína a cítila prsty na štěrbině.
„Prask, trrrrhh,“ a z roztržené blůzy se vyvalily velké prsy.
Rosalie instinktivně překřížila ruce na hrudi, zatímco Frederik ji vykasal šaty nad pas a strhl kalhotky. Žena už poznala, o co mu jde a že tomu nezabrání.
„Prosím…nedělej to…je to proti bohu!“ zkusila to naposled, ale bez účinku.
Frederik mlčel, stáhl si kalhoty a vklínil se jí mezi nohy.
„Mlč a drž…. Bude se ti to líbit. Ukaž kozy!“ chytil ji za zápěstí a ruce ji rozpažil. Rosalie rezignovala a s pocitem studu si nechala ohmatat prsa a polaskat bradavky, které zareagovaly vztyčením.
„Jsi nádherná,“ chroptěl Frederik a pomalu nasadil tvrdý ocas na štěrbinu, a přirazil.
„Óóóó….úúúh,“ vyjekla Rosalie bolestně, jak ocas násilím roztáhl stažené pysky a vnikl do ní.

Přírazy pokračovaly, až pocítila, že je v ní zasunutý až po kořen. Pochva si pomalu zvykala na vniknutí i jeho rozměr a byla poddajnější. Rosalie, ke své hrůze, cítila i slabou vlhkost a kdesi v hloubi těla dávno zasutou vášeň a slast z milostného spojení.
„Oh..oh..oh,“ začala sténat, když Frederik začal rytmicky přirážet.
Rosalie se nemohla zbavit studu, že jí souloží vlastní syn, ale na druhou stranu ji to dělalo dobře. Dlouho nepoznaná slast ze tření ocasu v lůně a laskání citlivých bradavek ji přinášela stoupající rozkoš, že samovolně roztáhla nohy více od sebe, aby slast ještě více umocnila.

Frederik si též užíval tělo své matky a jak svírání úzké pochvy, tak její měkké velké prsy ho přiváděly do stavu naprosté blaženosti.
Pohled na její tvář s výrazem slasti, se zavřenýma očima a sténajícími ústy ho vybičoval k rychlejším a prudším přírazům a pocitem, že brzy bude stříkat.

Rosalie se blížila ke svému vrcholu. Bože, jak dlouho už tohle nepoznala. Od klína i do mozku projížděly záblesky slasti, které se stupňovaly. Začala hlasitě vzdychat a pohazovat pánví naproti přírazům.
„Ach..ano..ano…bože…jooo…úúúúúh,“ naplnila ji tělo nepopsatelná slast, která byla ještě umocněna proudem horkého semene z cukajícího ocasu syna.
„Jo..jo…matko!“ chrčel Frederik v extázi a plnil ji semenem, aniž domyslel možných následků.

Když mu ocas změkl, sesul se z jejího těla stranou.
Rosalie měla pocit naprostého uspokojení, ale co teď? Opatrně pohlédla na syna.
Frederik na ni hleděl a jen se usmíval. „Miluju tě, matko.“
„Já tebe taky, chlapče,“ odpověděla. „Ale toto se stát nemělo.“
„Ale mělo. A odteď to tak bude stále. Otec tě opomíjí a tys tak potřebná lásky…a já tě tak miluji,“ přivinul ji k sobě a Rosalie zjistila, že úd mu zase stojí.

Pomalu si lehla na záda a nyní oba splynuli v líbání.
Žena si zakázala myslet, že se miluje se synem a Frederik byl překvapen, jak krásně matka líbá a jazykem mu projíždí ústa.
Napodruhé Rosalie převzala iniciativu a sama usedla na syna. Ten znal tuto polohu a plně si jí užíval. Mohl se věnovat plným prsům, mnul je, mačkal a odsedávající Rosalie jen slastně sténala a hekala. Odsedávání znělo mlaskavě a Frederik viděl, jak při dosedu z růžového otvoru mezi pysky, kolem zasunutého ocasu doslova vytryskávají proudy šťáv, které matka uvolňovala.
Když zrychlila pohyby, znamenalo to blížící se vrchol.
Rosalie mu zatnula nehty do hrudi a hekavě se odbavila. Zaražený ocas do ní pouštěl husté semeno a plnil ji dělohu. Ten den syn oplodnil svou matku, ale pro tuto chvíli to bylo nepodstatné.

***

Syn s matkou se stali tajnými milenci a svou lásku si užívali, kdy jen to bylo možné.

Těhotenství se Rosalii naštěstí podařilo přerušit u místní andělíčkářky a pak už si Frederik musel dávat pozor.
Milenecký vztah trval dva roky, než Frederik vyrazil do Ameriky na zkušenou a rodiče již nikdy neviděl.

Rosalie zemřela za deset let a celou dobu se synem udržovala písemný styk, otec Rudolf zemřel rok po odjezdu syna. Utrpěl mrtvici v domě baronesy Junkovič a zemřel tak šťastný, s ocasem zaraženým ve slečně Agnes.

Frederik se v Americe usadil a založil rodinu, ale nikdy nezapomněl na krásné milování s vlastní matkou.

4 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Pěkná povídka, jako vždy od Tebe se četla sama. Ale co ten konec? Připadá mi to, že jsi psal a pak na Tebe manželka zavolala „Shocku, oběd, jsou Tvé oblíbené řízky.“ A tys odpověděl: „Mňam, počkej, rychle tu povídku ukončím a hned jsem u stolu 😁.“ Povídka ale pěkná, jen si zaslouží další díl.

Martin

Opět parádní čtení , ani jsem se nenadál a je konec . I když souhlasím s Huhu , že ten konec jsi vzal hopem .

Trysky

Pěkná povídka, jen škoda toho konce. Možná by bylo lepší nechat to otevřené bez toho vysvětlení.

Talmann

Je to pěkná a čtivá povídka, jen ten konec je takový uspěchaný. Souhlasím, že by tu otevřený konec pasoval asi lépe.

Shock

Je pravda, že když to nyní po sobě čtu, tak jsem ten konec moc „usekl“. Psal jsem ji už před časem a zpětně se k povídkám nerad vracím, protože je začnu přepisovat, upravovat, ladit a výsledek je přitom opačný. Tady to ale asi chtělo ještě zásah, takže beru si vaše rady k srdci a budu dolaďovat :-)))) Doufám, že ke spokojenosti :-))))

JMatas

Jen to prosím nepřežeň, aby to nebyli další Vyhnanci, kde pak jen kopali zlato, a kopali zlato, a kopali zlato… …a nic nového v horizontální komunikaci je nenapadlo. 🙂 Za mě dobrý. I to ukázání kontinuity nevěstinců.

Shock

Aby nedošlo k mýlce. Tuto povídku již řešit nebudu. Myslel jsem svou další tvorbu 🙂

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x