Babysitter – Děvče na hlídání 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Babysitter - Děvče na hlídání

S Dominikou

Je mi 38 let a pracuji jako vysoce postavený manažer jedné korporace. V mládí jsem hrával ragby a robustní postavu si dosud udržuji posilováním. Jako kravaťák proto působím trochu nepatřičně, což bylo důvodem několika zábavných omylů, kdy si cizí manažeři mysleli, že jsem bodyguard svého asistenta a on je tedy ten se kterým mají jednat.
Před 4 lety jsem se seznámil se svou manželkou Janou. Byla stejně stará, vysoká pohledná bruneta, zkrátka, hned jsme si padli do oka. Byla zábavná, pozorná a měli jsme mnoho společných zájmů. Po roce byla svatba a před šesti měsíci porodila našeho syna Martina.

Byla na mateřské a starala se o mimino. Jednou si cestou z nákupu zvrtla nohu a to tak nešikovně, že si zlomila kotník. A dost ošklivě, museli si ji nechat na 3 dny v nemocnici.
Vzal jsem si po tu dobu neplacené volno a staral se o našeho kluka. Přebaloval, krmil, uspával a tak podobně. Zvládám to, ale nejsem ten rodinný typ a musím jen obdivovat svou ženu, jak jí to jde od ruky.

Problém měl nastat v pátek. V podvečer jsem si měl vyzvednout ženu z nemocnice, ale zároveň jsem musel být v poledne na důležité poradě v práci. Co teď s Martinem? Prarodiče, jak mí, tak manželčini, nemohli a sousedy jsem příliš neznal. Volal jsem proto ve čtvrtek večer ženě.
„Opravdu na tu schůzi musíš?“
„Už jsem ti to vysvětloval, je to můj projekt a čekají na mou prezentaci. Nemůžu tam chybět. Co kdybych zavezl malého k tobě do nemocnice?“
„Blázníš? Jsem tady na pokoji s otravnou bábou, které vadí i hlasitá televize a já bych si sem vzala batole. Navíc si myslím, že to ani není možné.“
Ztrácel jsem naději, když mou choť napadl spásný nápad.
„A co Dominika?“
„To děvče na hlídání?“
„Jo, byla fakt dobrá, Martin se s ní cítil dobře. Brnkni jí, určitě bude mít čas. Když tak nabídni víc peněz.“
„Asi máš pravdu. Uvidíme se za pár hodin. Ahoj, lásko.“

Dominika byla mladá dívka, která si na vysoké při studiu pajdáku přivydělávala hlídáním dětí.
Svěřili jsme jí Martina, když jsme šli na firemní večírek a bylo to bez problémů. Zavolal jsem jí a ona po chvilce přemlouvání a menším smlouvání o ceně souhlasila.

Na druhý den ráno jsem měl vše připraveno. Martina jsem nakrmil a uložil, když jsem zezdola uslyšel ťukání na dveře. Vpustil jsem Dominiku dál.
„Dobrý den, jdu trochu dřív, jestli vám to nevadí?“
„Ne, vůbec ne. Pojď dál, Dominiko.“
Prohlédl jsem si ji, když kolem mě prošla. Já jsem sice čahoun 190 cm vysoký a vážím skoro 100 kg, ale i tak byla tato blondýnka hodně drobná v porovnání se svými vrstevnicemi. Měla asi 155 cm, možná méně.
Navíc vypadala velmi mladě. Taková ta hezká nevinná tvářička.
Co mě ale udivilo, byly ty vystouplé kozy, které se jí rýsovaly pod tričkem. Na devatenáctiletou holku je měla pomalu větší, jak má žena. Pomyslel jsem si něco o push-upce a dál se tomu nevěnoval. Sledoval jsem, jak kroutí malým, ale hezkým zadečkem. Zavedl jsem Dominiku do obýváku a zadal úkoly.

„Tady máš elektronickou chůvičku. Před chvíli jsem Martina uložil, měl by teď chvíli spát. Jak se vzbudí, hraj si s ním, pak ho přebal a nakrm. Vše potřebné máš v kuchyni. Je tam i nějaké pečivo, udělej si když tak svačinu. Měl bych být do několika hodin zpátky. Nepouštěj si hlasitou hudbu… ale proč ti to vlastně všechno říkám, vždyť to asi znáš. Žádný alkohol, drogy a cigára,“ řekl jsem s úsměvem a Dominika se zahihňala,
„a hlavně žádní hoši!“ dodal jsem po chvilce důrazně. Dominika s vážnou tváří přikývla.
Podíval jsem se na hodinky. Měl jsem ještě hodinku a půl čas do začátku porady, tak si mezitím stihnu všechno nachystat.
Rozloučil jsem se s Dominikou a vydal se směrem do města. Po pár minutách jízdy mě znejistil pocit, že jsem něco zapomněl. Skutečně, vždyť já nechal doma USB flashku s částí projektu.

Vynadal jsem si v duchu a na nejbližší křižovatce se otočil zpátky k domu. Neplánoval jsem nic jiného, než vzít flashku, a proto jsem ani nezajížděl na příjezdovou cestu a nechal auto před domem.
Vešel jsem dovnitř a první, co jsem uslyšel byl chlapecký hlas. Byl to takový ten puberťácký, přeskakoval mu a měnil výšky. Zprvu jsem myslel, že je to jen Dominičin kamarád, ale pak jsem se zaposlouchal, co říká.
„Ty máš tak nádherné kozy, kotě, pocem, já ti je ocucám,“ a podobně.

Na jednu stranu jsem dostal vztek, že porušila můj zákaz vodění si kluků do domu. Vždyť ten amant musel čekat někde poblíž, jinak by nestihl dojít tak rychle.
Na druhou stranu mě vzrušila představa toho, co tam provádějí. Bylo to jak z nějakého péčka. Nahlídl jsem do obýváku a uviděl je, jak sedí na gauči. Na mém gauči! On měl ruku vraženou pod její blůzku a hnětl ňadro.
Pak jsem si všiml, kde spočívá její ruka. Na chlapcově vztyčeném péru. No, péro… Já vím, že se říká i s malým kašpárkem jde předvést velké divadlo, ale jeho výbava byla spíše k pláči. Takovým by nepropíchl ani mýdlovou bublinu. Proto si to zřejmě kompenzoval dredy, různými zlatými přívěšky a přehnanou drsňáckou mluvou.

Měl jsem toho dost a vpadl dovnitř. Zůstali jak opaření.
Vytáhl jí ruku z pod blůzky, ona mu rychle pustila péro a oba byli rudí jak raci. Začal jsem šeptat, abych neprobudil malého, ale kladl jsem na každé slovo přehnaný důraz, aby to působilo naštvaně, byť jsem byl spíše pobaven.
„Co to má sakra znamenat? To jsme si nedomluvili! Co to je za smažku? Nečum tak blbě a zmiz z mého domu! Hned!“
Můj biceps byl tlustší jak jeho stehno, takže se bez jediného slova vypařil, jak příslovečná pára nad hrncem. Tuším, že si zapnul poklopec až na ulici, jak byl vyděšený.

Dominika seděla na gauči, ani nedutala. Stoupl jsem si před ní, dal ruce v bok a čekal, co z ní vypadne. Podívala se na mě smutnýma psíma očima.
„Já, já… se omlouvám,“ koktala.
„Hele, Dominiko, mně nevadí, že sis sem dotáhla kluka. Každá si to musí vyzkoušet. Ale myslel jsem si, že máš lepší vkus než toho dredovitého pitomce.“
„Já vím.“
„Proč s ním vůbec chodíš?“
Chtěla něco říct, ale v poslední chvíli se zasekla.
„No tak, mně to můžeš říct. Proč?“
„Líbí se mi jak šuká,“ šeptla nesměle.

Hluboko uvnitř jsem puknul smíchy. Já mám co říkat, mám nadprůměrný klacek, ale to, co tam měl ten dredař musel být statistický podprůměr i mezi Japonci… co ten může Dominice ukázat?
V hlavě mi vyklíčil perverzní nápad. Hned jsem ho zavrhl a podíval se na Dominiku. Usmála se, ani nevím proč.
Pohled mi sjel ještě níž.
Do výstřihu, kde byly napěchované ty cecky, minimálně trojky, které jen křičely, abych je osvobodil. Pohladil jsem ji po vlasech. Přestal jsem se úplně ovládat a řekl něco, co bych v životě z úst nevypustil.
„Víš, Dominiko. Ten kluk určitě neumí vůbec píchat. Ten jeho pinďa, to je párátko. Tady je něco velkého,“ řekl jsem a poklepal si rukou na klín, kde se začal znatelně rýsovat vztyčující se bojovník. Dominika suše polkla. Nebyla hloupá a došlo jí o co mi jde. Teď se musela rozhodnout.
„Mohla bych ho vidět? Jen jestli nekecáte,“ šokovala mě odpověď. Četl jsem, že dnešní děvčata jsou vyčůraná, ale že až takhle…

Vždyť bych mohl být klidně její táta. Touha byla mocnější, nedbal jsem toho, že jsem šťastně ženatý anebo že o patro výš spí můj syn. Pomalu jsem rozepnul knoflík a zip na kalhotech a přikázal Dominice, ať je stáhne dolů. Mezitím jsem si odložil sako a rozepnul košili. Stál jsem tam jen v boxerkách, které napínala stojící kláda.

Dominika na ten výjev zírala s němým úžasem a já sám sebe přesvědčoval, že to podstupuji pro její vzdělání, aby se vyhýbala podobným tintítkům, které tu předváděl ten hoch.
„Nestyď se, dolů s nima,“ přikázal jsem jí a už cítil, jak mi stahuje boxerky. Vyčkávající kopí jí vystřelilo do obličeje. Délkou je více než nadprůměrné a tloušťkou jakbysmet.
Mnohé moje dřívější známosti s ním měly problém, některé se i zděsily. Ale třeba má manželka se ho nemohla nabažit, ale to je taky statná vysportovaná zralá žena.

Dominika jej nesměla pohladila, jako by nevěřila, že to je živé. Stáhl jsem si předkožku a odhalil naběhlý rudý žalud na němž se třpytila kapka touhy.
„Ten je tak obrovský,“ hlesla.
„Chtěla bys mi ho vykouřit?“
Vzhlédla rozpačitě, asi doufala, že jen žertuji.
„To přece do pusy nenarvu!“ vystřelila z ní první reakce.
Ale já byl neoblomný. Odhodil jsem kalhoty a přiložil jí jej k ústům. Malinko je pootevřela. Ucítil jsem na špičce její horký dech a nesmělý dotyk rtíků.
Nevydržel jsem to, chytil ji za vlasy a natvrdo přirazil. Zakuckala se a začala se dávit. Jen jsem ho tam nechal a čekal, než se vzpamatuje.
Po chvilce mi začala laskat uzdičku jazykem a útlou dlaní mi honila péro u kořene. Šlo jí to jak psovi pastva, ale nechal jsem ji. Možná je samouk a po čase na to přijde.

„Tak co, budeš si sem vodit za mými zády nějaké frajírky?“
Vyndala si ho z úst.
„Nebudu, už nikdy,“ vyhekala a začala mi ocas honit. Střídavě rychle, pomalu, promnula i pytlík, čímž mi způsobila velký nával slasti.
Sehnul jsem se k Dominice a konečně ji vysvlékl z blůzky. Byl jsem šokován, že neměla žádnou elastickou výpomoc, dokonce byla úplně bez podprdy, a ta ňadra byla skutečně tak velká.
Přisál jsem se na jednu ze vzrušených bradavek a druhou jsem tvrdě masíroval. Dominika vzdychala slastí.

„Dělám to líp, než ten tvůj hošan, viď?“
„Je to úžasné, nepřestávej, cucej mi je.“
Vyplnil jsem její přání a dobrých pět minut strávil jen olizováním dvorců, cucáním bradavek, taháním za ně a všemožnými dalšími způsoby, jak dát jejím kozám co proto.
Políbil jsem Dominiku po francouzsku a musím konstatovat, že jak jí honění příliš nešlo, v líbání byla zdatnější než má žena.
To co s tím jazykem předváděla za divy je k nepopsání. Hladila mě po zatnutých hýždích a já ji pevně chytl a zvedl jako panenku.

„Sundej si to konečně,“ řekl jsem a ukázal na poslední kus oděvu, riflovou mini sukýnku.
Odhalila se, jak ji pánbůh stvořil a já zjistil, že nejen že nemá kalhotky, ale rovněž ani chloupek na kundičce. Byla úplné holátko. Po zastřižené chlupatici mé ženy se bude jednat o příjemné zpestření. Napadlo mě, že s touto malou a drobnou dívkou vyzkouším polohu, kterou s mou ženou zvládnu jen těžko, protože ta je vysoká a plnější postavy.

Vzal jsem Dominiku za boky. Byla lehká jako druhá nejlehčí činka z mého fitka a než se stačila vzpamatovat, obrátil jsem ji hlavou dolů. Dominice se před obličejem objevil můj stojící klacek a mně zase její růžovoučké a vlhké závojíčky. Držel jsem ji pod stehny a konečně zažíval na vlastní kůži polohu 69 ve stoje.
Jelikož je Dominika útlá děva a já vysportovaný silák, nedělalo mi to žádnou potíž, přesto mi dala nohy na ramena, aby mi trochu ulevila.
Voněla překrásně. Jazykem jsem zajížděl hluboko do její kundičky a vychutnával si, jak začíná téct. Občas jsem se do závojíčku nebo poštěváku zakousl a zatahal, což mi Dominika oplatila, když při kouření začala používat jemně zoubky. Takové dráždění se nedalo déle snášet. Jelikož při orgasmu hodně křičím, zakousl jsem se do Dominičiny pičky, abych nevzbudil malého Martina a začal jsem stříkat. Cítil jsem, jak jí naplňuji pusu spermatem, jenž jí začalo stékat po obličeji.

Pak jsem ji postavil zase na nohy. Motala se jak opilá, obličej celý upatlaný. Zjevně jsme se udělali naráz a já si to ani neuvědomil. Možná si zažila první opravdový orgasmus v životě. Jemně jsem do ní strčil a ona si bezvládně sedla na gauč. Otřel jsem jí rukou tvář a nechal, ať si cákance semene olíže.

„Musím tě potrestat, že jsi se nedržela mých příkazů.“
Pohlédla na mě se vzrušením v očích.
„Ano, zasloužím si to.“
Zatáhl jsem ji za kotníky, svezla se na pohovce a zůstala ležet na zádech, nohy vystrčené ke stropu. Klekl jsem si a měl tak dokonalý výhled, jak na mokrou kundičku, tak na malou dírku vedle, která, jak jsem předpokládal, byla dosud panenská. Taky, kde by v 19 letech zkusila análek, navíc s takovým křupanem, kterého jsem tu načapal.

Naslinil jsem si prst a pomalu jej začal zasouvat do úzké dírečky. Dominika statečně držela a když jsem překonal odpor svěrače, výskla. Jezdil jsem prstem sem a tam a s povděkem kvitoval, že má dírku flexibilní. S klidem se tam vešel i druhý a záhy třetí prst. Dominika si dráždila poštěvák a kozy, celé červené od mého drsného laskání. Ač už nejsem mladý junák, kláda mi opět stála a byla připravená k zásunu. Dominika si asi až teď uvědomila, že toho obrovitého macka se chystám vrazit do jejího zadku.
„Ježiši, co to děláš, vždyť se tam nevejde, neblázni!“
„Ale neboj, vejde.“
Další námitky jsem umlčel třemi prsty, které jsem jí vrazil do pusinky.
Do roztažené dírky jsem pomalu zasouval žalud a užíval si tu slast. Dominika se prohnula, až jí nadskočily vaky, ale neměla kam utéct, takže se mi poddala. Začala si roztahovat zadeček rukama, abych to měl o něco snadnější.

Šlo to pomalu, ale jistě. Celé péro jsem měl pevně obepnuté a úplně jsem cítil, jak se jí vsouvám hluboko dovnitř. Dominika měla vytřeštěné oči a nevěděla, zda křičet bolestí, nebo slastí. Kdyby tedy mohla a neměla v puse takřka celou mou dlaň.
Povytáhl jsem penis a přirazil. Mohl jsem tam být dlouho, protože ke druhému výstřiku se vždy blížím hodně pomalu. Protahoval jsem jí prdelku a viděl, že i Dominika tomu začíná přicházet na chuť a dokonce mi cucá prsty. Občas mi šla do protipohybu a já cítil, jak se pak otřásá rozkoší. Občas to zabolelo i mě, análek se pokaždé smrštil a já ho musel znovu prorážet.

Dostal jsem chuť i na kundičku. Vytáhl jsem ocas, otřel jej od nečistot a přiložil k jeskyňce. To už jsem si stoupl a zvedl její klín do výše. Hlavou ležela na gauči a mohla tak zezdola pozorovat, jak ji budu mrdat do pičky.
Do ní jsem zajel mnohem snáz a nadoraz. Dominika pamatovala na Martina a musela si zacpat pusu, jinak by vzbudila nejen jeho, ale i všechny v sousedství.
„Líbí se ti to?“ šeptl jsem.
Souhlasně přikyvovala a kousala se do rtů. Vrněla, hekala a smýkala sebou. Zrychloval jsem tempo a nabodával to útlé tělíčko, co to šlo. Pot z nás tekl proudem a z Dominiky nejen ten. Podruhé se udělala a kundí šťávy jí stékaly po břiše mezi kozy. Po několika minutách skvostné píchačky jsem cítil, že to přichází.

„Bereš prášky?“
„Jo, jo, vykrop mě, nepřestávej, udělej se do mě, prosím,“ sténala a dál si vychutnávala pocit vyplnění.
Vyplnil jsem jí přání a první výstřel směřoval dovnitř, na další dávku jsem ale péro vytáhl a pokropil ji čestnou salvou. Bílé chuchvalce skončily na kozičkách, na krku, v obličeji, i v blonďatých vláskách.

Sehnul jsem se k ní a políbil ji na ústa. Po druhém orgasmu přišlo rychlé vystřízlivění, podíval jsem se na hodinky a zjistil, že vše už stíhám jen tak tak. Vzal jsem si svršky a odběhl se umýt do sprchy. Našel flashku a odcházel do práce.

Vešel jsem do obýváku a usmál se při tom pohledu. Dominka ležela na gauči a roztírala si sperma vytékající jí z kundičky po ňadrech a olizovala si jej z prstů. Podívala se na mě a nevinně se usmála, jako bychom právě dohráli pexeso.
„Ty máš ale výdrž. Ne jak ti borci, co párkrát píchnou a mají dost.“
„To víš, léta praxe. Hele, ber to jako laskavost a nikomu ani slovo.“

V dětské chůvičce na stole se ozval dětský pláč a to bylo znamení pro Dominiku, aby vstala. Prošla kolem mě ulepená od slin a spermatu a šla zkontrolovat mého syna. Naposledy jsem se k ní zezadu přitiskl, vzal ji za pevné kozy lesknoucí se spermatem a potem a nasál parfém z její šíje.

Pak jsem odešel na poradu. Když jsem se vrátil, bylo vše uklizené, po souloži ani známky.
Dominika už pak u nás nikdy nehlídala. Bylo mi to trošku líto, ale ne nadlouho. Žena totiž navrhla, že by se jí občasná výpomoc hodila. Začali jsme si proto hledat novou babysitter…

Autor

Navigace v seriáluBabysitter – Děvče na hlídání 02 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Studenti na hlídání dětí jsou vděčné téma a to jak pro muže , ale ani ženy nepohrdnou mladým masem . Jinak trochu drsnější děj . Tak jsem zvědav na další vývoj povídky .

Trysky

No jo, mladé masíčko…
Klasické téma, ať už jde o hlídání dětí nebo pomoc v domácnosti… Moc pěkně a čtivě napsané, jen tak dál.

childe

Připomíná mi to něco co už jsem jednou někde četl. Ale to nic nemění na tom, že se mi to hodně líbí a těším se na pokračování.

Šmajda

Také chválím autora za povedou povídku. Konec jsem si sice představoval trochu jinak, ale nelze se zavděčit všem a třeba se mi mé představy splní při nějakém dalším díle.

PS: jsem v polovině kontroly druhého dílu a musím říct, že JE se na co těšit… popis mě zcela vtáhl do děje, fantazie pracuje na plné obrátky… už jen čekám na návrat manželky domů… DÍKY autore 😉

4
0
Would love your thoughts, please comment.x