Babysitter – Děvče na hlídání 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Babysitter - Děvče na hlídání

Nina – 1. část

Pár týdnů po záletech s našimi babysitters jsem se stal ředitelem středoevropské pobočky korporace, pro kterou jsem pracoval. Starý pán, jak jsme říkali Horstovi dosazenému představenstvem, odcházel do důchodu a doporučil mě jako svého nástupce.
Znám jazyky, mám výborné vystupování a pro svou robustní postavu mám přirozenou autoritu. To přineslo i možnost přestěhování se do krásné vily na předměstí. Patřila Horstovi, ale ten si se svou ženuškou koupil sídlo ve Španělsku a zdejší vilu odprodal firmě, která ho pak nabídla mně k reprezentaci. Přece jen, zvát si návštěvy do našeho bývalého rodinného domku by nebylo prozíravé.
Práce mi přibylo, ale protože firma prosperovala, dokonce expandovala na další trhy, nebylo to nic, co by se nedalo zvládnout.

Co se týče mé ženy, ta byla zpočátku nadšená. Ovšem po pár týdnech jsem na ni začal pozorovat, že je frustrovaná a ani v posteli, kde jindy byla k neutahání, nám to neklapalo. Svěřila se mi, že se nudí mou nepřítomností, prázdným velkým domem, kde musí neustále uklízet, jediné zpestření byl malý Martin.
Rozhodli jsme se tedy, že se Jana vrátí do práce. Sice by s mým platem nemusela už nikdy pracovat, ale když ji to baví a vztahu to prospěje, tak ať. Jediné, co zbývalo zařídit, byla služka do domácnosti a zároveň chůva pro malého. V agentuře nám sice řekli, že takhle pejorativní výraz se už nepoužívá, lepší je hospodyně. Stále se však jedná o to samé.
Pozvali jsme si vybrané zájemkyně domů, abychom je trochu proklepli. Budou se starat o dům a hlavně o malého a musí být kdykoliv ochotné vypomoci.
Došly ženy staré, mladé, příjemné i fuchtle, ale pořád to nebylo to pravé, co jsme hledali.

Jako poslední měla přijít Nina, devatenáctileté děvče ze Slovenska, těsně po maturitě. Říkali jsme si, že ji jen zběžně prolustrujeme a obrátíme se na jinou agenturu.
Nina přišla a my se nestačili divit. Hlavně já teda.
Krásná, vysoká, zrzavé vlasy, macatý zadek a ty kozy, ty byly přímo k pomilování, pevné bujné čtyřky, na kterých jsem mohl oči nechat. Měla pár kil navíc na těch správných místech a navíc je uměla nosit. Usmívala se a hlavně byla moc příjemná. Martinovi se okamžitě zalíbila a on si ji taky hned získal.

Koukal jsem po očku po manželce, jak se jí zamlouvá. Bylo mi jasné, že žena si přece do domu nezavede takovou škodnou, zrzavou prsatou bohyni s ďolíčky. Ale žena mě opět překvapila a po kratší konzultaci pravila: „Je milá, s Martinem to umí, je po škole a potřebuje peníze, myslím, že je ideální.“
Já jen přitakal, že to nechávám na ní.

Nina si radostně povyskočila, když jsme jí to sdělili. Pak z ní vypadlo, zda nevíme o nějakém levném ubytování někde poblíž.
„Ty nejsi zdejší?“ zeptala se Jana.
„Ne, bydlím na opačném konci města, bylo to v mých papírech. Musela bych každý den dojíždět asi dvě hodiny,“ vylíčila posmutněle.
„V podkroví je nevyužitý pokoj pro hosty, tam bys mohla přespávat, dokud si něco neseženeš,“ překvapila mě už podruhé žena.
Proboha, vždyť jsem jenom taky jenom člověk, proč mě takhle zkouší? Po Andrei a Dominice budu mít v domě k mání další krásnou mladou holku, tentokrát 24 hodin 7 dní v týdnu.
Nina se ošívala, že přece nebude obtěžovat, ale má žena si stála za svým. Nina prý pozná chod domácnosti a bude alespoň kdykoliv po ruce. Byt a stravu může chápat jako jistou formu benefitů, stejně jako štědrý plat, o kterém si může jiná holka v jejím věku nechat zdát.

***

A tak jsme začali žít v jedné domácnosti s Ninou. První týdny to šlo v pohodě. Dům byl dostatečně veliký, Nina měla nahoře k dispozici vlastní koupelnu i kuchyňský kout. Po čase hledání bytu vzdala a nám to ani nijak nevadilo, protože si jako hospodyně a opatrovnice vedla skvěle. Obvykle jsem odjížděl brzo ráno a vracel se pozdě večer a Ninu jsem takřka neviděl.

Po prvním měsíci, časně z rána, kdy ještě Jana i Martin spali, jsem popíjel kávu a chystal se odejít do kanceláře, když si to do kuchyně nakráčela Nina. Měla jen krátkou noční košilku, tak akorát pod zadeček a prsa se snažila z tenké látky vymanit vší svou vahou.
Oněměle jsem na ni koukal. Usmála se a pozdravila mě se sexy slovenským přízvukem.

„Paní ještě spí?“
„Ano, dneska nejde do práce, tak ji nechávám prospat.“
„Zjistila jsem, že nemám v ledničce džus, tak jsem si pro něho zašla sem. Nevadí vám to?“ zamrkala dlouhými řasami.
„Ne, jen si posluž…“ jen jsem to dořekl, Nina se sehnula do ledničky pro džus ve spodní poličce a košilka se jí vyhrnula. Evidentně spala naostro, a tak se mi taky zjevila, jak ji pánbůh stvořil. Jen jsem pozoroval, jak se jí odchlíply dva narudlé plátky chlupaťoučké kundičky. Vsadil bych se, že se mi to jen zdálo, ale zahlédl jsem i pár vlhkých kapek. Byla evidentně vzrušená, ale vůbec jsem netušil, proč to dělá.

Suše jsem polkl a dělal, že tam nejsem. Na rozdíl od mého tága, které se stavělo do pozoru a při jeho velikosti to bylo v upnutých trenkách bolestivé. Narovnala se, otočila a šla ke mně. Seděl jsem za kuchyňskou linkou a dělal, že čtu noviny.
Stoupla si naproti mě a v záklonu se napila džusu z krabice, čímž se jí prsa nadmula. Viděl jsem, jak se jí na košilce rýsují ztvrdlé bradavky. Myslel jsem, že umřu. Pokud nebyla slepá, musela vidět, co to se mnou dělá.

„Včera jsem vás slyšela,“ řekla, když dopila. Podíval jsem se na ni a ona se jen nevinně usmála.
„Co jsi slyšela?“ zeptal jsem se opatrně, ačkoliv jsem věděl, co má na mysli. Dostali jsme na to včera s Janou chuť a já jí pěkně provětral kundičku. Snažili jsme se krotit s hlukem, ale rošt postele udělá své a mladé děvče o patro výš se snadno dovtípilo.
„Však vy víte. Překvapilo mě to.“
„Co tě překvapilo?“

Nina obešla linku a přišla ke mně. Opřela se zadečkem o kraj a evidentně viděla, co se mi děje v kalhotách.

„Že máte takovou výdrž. Trtkali jste asi hodinu,“ zamrkala koketně a upila z džusu.
Nehnul jsem brvou. „Máme to oba se ženou rádi.“
„To jsem slyšela velice zřetelně. Paní je pořádně náruživá.“
„To každá žena, Nino. Ty určitě taky.“
Kousla se do rtu a dívala se mi do očí: „To máte pravdu,“ dodala po chvilce přemýšlení.
Líbilo se mi, kam to směřuje.
„Co to s tebou dělalo, Nino?“
Sehnula se ke mně, že jsem měl před očima její plný výstřih: „Vyndala jsem svého robertka a udělala se společně s vámi.“
Zase se narovnala a sledovala, co to se mnou udělá.

Bylo mi jasné, že mě těmi řečmi provokuje. Rozhodl jsem se. Teď nebo nikdy.
Naslinil jsem si dva prsty a zajel s nimi v mžiku pod její košilku. Šel jsem za teplem a pohodlně jí je vrazil hluboko do pičky. Vyjekla a přidržela se stolu.
Vstal jsem a rychle jí zacpal ústa rukou, ale nevypadala, že by protestovala.
„Víš, Nino, že bych tě za takové řeči mohl vyrazit?“ zašeptal jsem jí do ouška a prsty pohyboval v teplé jeskyňce. Přikývla, držela se stolu a přivírala oči.
K prstům jsem přidal palec a mnul jí naběhlý poštěvák, velký jako třešeň. Příjemně mě lechtal několik dní neholený porost, bylo to po Janině hladké frndě příjemné zpestření.

„Máš pěkně mokrou pičulinku, Nino, uvidíme, jak dlouho vydržíš ty,“ řekl jsem a pocumlal jí ušní lalůček.
Nina jen slabě vzdychla a dokonce se mi začala na prsty narážet sama. Za pár chvil jsem v ní měl vražené čtyři prsty a prstil ji, až to čvachtalo.
Vyndal jsem prsty z její skulinky a vrazil je Nině do pusy. Zakuckala se, ale poslušně olizovala své šťávy. Když mé prsty opustily její ústa, stihla se jen nadechnout a už jsem jí dusil polibkem, respektive jazykem, kterým jsem jí prošmátral celou pusu. Klínem jsem se třel o ten její a dělalo mi to náramně dobře, byť mi klacek mohl protrhnout díru do kalhot.

„Podívám se, jestli jsi stejně zrzavá i dole,“ řekl jsem a šťouchnutím ji položil na záda na kuchyňskou linku. Byla naprosto poddajná a nechala mě dělat si s ní, co chci.
Roztrhl jsem jí u krku košilku a konečně uviděl její pevná mladá prsa. Jana je nemá špatná, ale mladé maso je mladé maso. A na ty Nininy byla radost pohledět. Velké hnědé dvorce a perfektní tvar k pomuchlování.

„Ale nejdřív se potěším s tvýma kozičkama.“
„Ano prosím, olizuj mi je,“ vzdychala přerývaně.
Masíroval jsem je, olizoval, mnul tvrdé bradavky mezi palcem a ukazovákem a kousal do nich jako do nejsladšího dortu. Nina začala hlasitě hekat.
„Buď zticha, nebo nás Jana načapá,“ procedil jsem skrz zuby a vrazil jí slabou facku. Pobavilo mě, když zavrčela a vycenila zuby.
Přesunul jsem se konečně k její pičce… a pověsti nelhaly, zrzky jsou nahoře i dole. Minimálně tahle byla.

Zvedla své dlouhé nohy do vzduchu a rozevřela je do V, takže jsem měl volný přístup k voňavé a mokré kundičce. Začal jsem ji vylizovat a nepřestával jsem ji přitom i prstit. Tekla jak potůček a na podlaze pod námi se tvořila loužička.
Prsty uvnitř jsem nahradil jazykem a uvolněné ruce přesunul na její kůzlatka, vlastně spíše kozy s tvrdými bradavkami. Pohazovala sebou a musela si do úst vrážet ruku, aby nekřičela na celý barák.
Najednou jsem zpozoroval, jak si strčila prso do pusy a pohrávala si s bradavkou. Tohle jsem ještě u žádné milenky nezažil, žádná taky neměla tak velká prsa, aby to dokázala. Netrvalo to ani dvě minuty a plody mé práce mi vystříkly do tváře a tím pádem i na oblek. Bylo toho tolik, že jsem byl úplně mokrý, takhle nestříká ani Jana, a to je nějaká fontána.

Pleskl jsem ji po rozevřené pizdě a surově ji sundal z pultu. Myslel jsem, že mi vrazí pohlavek, ale začala mi z obličeje olizovat vlastní šťávy. Nakonec jsme se políbili, přičemž mi nezapomněla prověřit přes kalhoty nádobíčko. Ta velikost ji šokovala a to ho ani neviděla.

„Jestli chceš, budeš ho mít brzy v sobě,“ zašeptal jsem.
„Mlč nebo budu znovu stříkat,“ usmála se.
Pleskl jsem jí po zadku.
„A vytři tady, než se vzbudí moje žena,“ nakázal jsem a poukázal na její výtrysky na podlaze.
Když jsem odcházel s poznámkou, že se budu muset cestou zastavit pro nový oblek a tenhle starý vyhodit, špitla na mě: „A mohl bys mi koupit i novou košilku?“ řekla lascivně a ukázala na své roztržené prádélko.
„Neboj se, koupím ti něco mnohem slušivějšího,“ řekl jsem a usmál se.
V očích se jí blýsklo.

Autor

Navigace v seriálu<< Babysitter – Děvče na hlídání 02Babysitter – Děvče na hlídání 04 >>
4.9 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Parádní začátek . Moc hezky rozjetý děj . Ne nadarmo se říká“Čím rezavejsi střecha , tím vlhčí sklep “ Už se těším na další pokračování . S Ninou to bude jízda . Než na to přijde manželka 😀

Reniem

Boze chlape chceš mě zabit?:D Tenhle seriál je vazne pecka!!!

childe

Každý díl je lepší a lepší. A navíc zrzečka pro které mám slabost již se velmi těším na další díl.
Jistě nebude samosebou, že manželka vybrala na hlídání takovou kost.

Martin

Tak dnes koukám na Amatéry a vidím povídku Soukromá praxe a jak jsem si to na rychlo projel je to hodně podobné tvé povídce . To nemůžeš radši něco hodit tady na sklo ? 😉

4
0
Would love your thoughts, please comment.x