Babysitter – Děvče na hlídání 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Babysitter - Děvče na hlídání

Nina – 2. část

Po ranní rychlovce s Ninou jsem byl neuvěřitelně nabuzený. Péro se mi stavělo do pozoru při sebemenší vzpomínce na její postavu, kozy, prdelku, kundičku. Představoval jsem si, jak ji mrdám pěkně tvrdě, jak se mi prohýbá a vykřikuje, že to chce pořádně udělat, načež jí postříkám tvář, kozy a nechám jí to spolykat… Skutečnost, že jsem jednou tak starý jako ona, že by mohla být klidně má dcera, že vlastně bydlí u nás doma, že by nás mohla žena kdykoliv načapat, to všechno tomu dodávalo vzrušující adrenalinovou příchuť.

Vyřídil jsem záležitosti v kanceláři a popřál všem podřízeným příjemný prodloužený víkend, ať načerpají síly. Já sám je taky potřeboval.
Jel jsem na předměstí, kde jsem věděl o jednom diskrétním, ale dobře zásobeném sex-shopu. Vůbec jsem netušil, kdy a za jakých okolností to budu s Ninou dělat.
Neměl jsem žádný promyšlený geniální plán, jak manželku opiju nebo pošlu pryč a užiju si s nadrženou mladou hospodyní. Věděl jsem jen, co chci s Ninou dělat.
Žádné z těchto fantazií jsem Janě nechtěl říkat, takže jsme měli sice vzrušující, ale myšlenkově fádní sexuální život.

Nakoupil jsem všechno možné, udělal jim s jistotou týdenní obrat, skryl to do tří černých nákupních tašek a jel domů.
Cestou se mi začala vybavovat ranní zkušenost, Ninino smyslné tělo, velká prsa, prořízlá pusa. Představoval jsem si, jak jí zatlačuji řvoucí obličej do peřin a projíždím tágem zadek. Vzpomínal na tu sytou vůni kundičky a nemohl se dočkat. Až jsem se chtěl vykašlat na to, zda bude žena doma a hned na místě bych Ninu opigloval.

Zaparkoval jsem v garáži a chvíli počkal. Musel jsem se uklidnit, poněvadž jsem se z toho vzrušení až orosil. Záhy jsem si uvědomil, že manželka je stále doma, protože tu má auto.
Přiznám se, že jsem byl zklamán, ale pak si řekl, že situace se nějak vyvrbí sama od sebe.
Vzal jsem tašky a šel do předsíně. Dům byl podivně tichý, Martin zřejmě spal, jinak by tady pobíhal a hrál si a celé by to tu připomínalo Bělehrad po náletu.

V jedné chvíli se mi zdálo, jako bych něco zaslechl. Podivný šramot, ale říkal jsem si, že to bude Martin. Šel jsem do pracovny a uschoval tašky s nestydatým nákupem. Při odchodu z místnosti jsem práskl hlasitě dveřmi a uslyšel vzdálený výkřik, velmi nejasný, než abych si ho dokázal s něčím spojit.

Rázem ke mně přišla manželka Jana. Byla celá rudá ve tváři a spánky se jí leskly potem. Měla rozčílený výraz. První, co mě napadlo, že jí Nina řekla o tom, co se stalo a Jana mi to teď jde spočítat. Začal jsem si vyčítat, co jsem provedl a připravoval si omluvy.
„Co že jsi tu tak brzo?“ řekla a nasadila příjemný úsměv.
Její reakce mě trochu překvapila, tak jsem jen něco zamumlal o prodlouženém víkendu.
„Stalo se ti něco? Martin spí?“ zeptal jsem se opatrně.
„Jo, jo, spí. Nic se nestalo. Ta, no, Nina nám udělá svačinu. Já se jdu naložit do vany, dneska je hrozné vedro.“

Šel jsem si sednout do jídelny a Nina začala nosit na stůl, ale jídlo bylo to poslední, co mě zajímalo. Pozoroval jsem hospodyňku, kterak se mi natřásá před zraky v těsných šortkách a upnutém tričku. Jistě si je vzala jen kvůli mně. Byl jsem zaskočen, jak nestydatě mě ta slovenská kurvička svádí přímo v mém vlastním domě, přičemž manželka je pár metrů odtud.
Položila přede mě talíř se steakem a neopomněla se při tom hodně předklonit. Při tom krásném pohledu na nesvobodná dvojčata jsem jen zalapal po dechu.
„Dobrou chuť, ať máš dneska dost síly,“ řekla a mrkla na mě, „paní nebude jíst?“
„Dává si vanu, Nino,“ pak jsem si uvědomil jednu věc. „Vždycky si při tom pouští hudbu do sluchátek…“

Nina pochopila mou narážku. Ohlédla se, jen tak pro jistotu, a zkousla si ret. Hleděla mi do očí a pohladila si prsa. Přes jemnou látku jsem jasně viděl její ztvrdlé bradavky a velké tmavé dvorce.
Obešla mě a stoupla si mi za záda. Na ramenou jsem ucítil její ruce. Začala mě pomalu, ale silně masírovat ramena.
„Ráno si mi dal pořádně do těla. Už dlouho jsem se takhle nevystříkala jako s tebou,“ šeptala.
Neudržel jsem a slabě vzdychl. Přitlačila a sklonila se ke mně. Políbila mě na šíji a vlhkými rty mi zasypávala krk vášnivými polibky.
„Chci, abys mě ojel jako ojíždíš svou ženu. Chci, abys mi ho vrazil do kundy, mezi kozy a já ti ho pak možná vykouřím, když budeš hodný.“
Jednou rukou pak pomalu sjela do mého rozkroku a pevně stiskla klacek, který mi mezitím ztvrdnul. Slabě mi vzdychla do ucha.
„Nech toho, Nino,“ řekl jsem a vzal ji za onu ruku.
Odsunul jsem se od stolu, aby mi mohla nasednout na klín. Objala mě za zády širokými, ale pevnými stehny a přitiskla se mi kozami na hruď. Naše ústa splynula v dlouhý francouzák, kdy jsme si navzájem vytřeli ústa do sucha. Přitom jsem se nemohl nabažit mačkání jejího masitého zadku.
Přesunul jsem dlaně pod tričko a hladil sametovou pokožku na zádech.
Jemně se mi pohupovala na klíně a nevynechala jedinou příležitost, aby mi nestiskla přes látku ocelově napružené péro.

Chytil jsem Ninu pod zadkem a i s ní jsem vstal ze židle. Jednou rukou jsem odsunul ze stolu talíř s jídlem a položil, respektive shodil Ninu na desku.
Vysvlékl jsem jí tričko a bylo mi jasné, že není cesty zpět, byl jsem odhodlaný ho do ní vrazit hned teď. Slabě hekala a v očích jí plál podivný žár. Pleskl jsem ji přes jednu kozu a na tu druhou se přisál a kousal do ní, však měla ještě cucfleky z rána.
„Přestaň a vraž ho do mě, chci ho cítit v kundě, dělej, omrdej mě hned teď,“ šeptala s neskrývaným vzrušením v hlase a já byl ochoten ji poslechnout.
„Na tohle se těším od chvíle, co jsi sem přišla, ty kurvičko,“ procedil jsem skrz zuby.
„Já taky, hrozně chci, abys mě oprcal, když je tvoje žena kousek od nás.“

Rozepnul jsem jí knoflík a zip u šortek a stáhl jsem je. Byla samozřejmě naostro a natolik vzrušená, že tekla jak pokažený kohoutek. Se svými kalhoty jsem udělal to samé a péro mi vystřelilo tak prudce, až mě uhodilo do podbřišku.
„Proboha, ten je obří,“ vzdychla obdivně a já neměl důvod jí nevěřit.
Se svou nadprůměrnou délkou a tloušťkou jsem už vyděsil nejednu známost. Nyní jsem ho měl nalitý krví, jako už dlouho ne a cukalo mi v něm tak silně, až jsem měl obavy, že se udělám dřív, než ho do Niny zasunu.
„Vraž ho do mě, dělej, vraž mi ho tam,“ škemrala a zvedla rozkročené nohy do výšky a roztahovala si prsty pičku.
„Připrav se, že ho budeš cítit pod žebry,“ sykl jsem a přiložil ho ke vchodu do svatyně.

Zatnula zuby a čekala pomalý a pozvolný průnik její štěrbinkou. To jsem však neměl v úmyslu a ucpal jsem jí ústa rukou. Zjevně jí došlo, co se chystám udělat, ale ani vrtění Nině nepomohlo. Pevně jsem držel to krásné tělo v moci a zajel do ní na jeden ráz.
Ačkoliv byla krásně promazaná, zvládl jsem to jen do půlky péra. Přesto bylo vidět, že se třese a začala ještě více téct. Byla asi z těch, co jim bolest dělá příjemně dobře, čímž mě ještě více vzrušila. Vyjel jsem z voňavého tunelu a znovu prudce přirazil.
„Buď ráda, že tě nešukám do zadku, ty malá zrzavá štětko,“ řekl jsem a plivl jí na kundu. Cítil jsem, jak mi slinami zamokřila celou dlaň, a věděl jsem, že už nebude ječet. Sliny jsem jí otřel o kozy a dál zběsile přirážel, až jsem do ní zajel až po kořen. Prohnula se v zádech jak luk a vydala ze sebe slabý sten. Přirážel jsem rychleji a prudčeji a pleskání našich těl se rozléhalo po domě. Skutečnost, že manželka si o patro výš dopřává koupel mě vzrušovala ještě víc.
„Jo, jo, jo, píchej mě, píchej svoji služku, ty můj nadržený taťko,“ hekala a začala si mačkat kozy a vybízela mě k polaskání. Nalehl jsem na ni, a aniž bych zpomalil tempo, začal jsem jí je olizovat a sát, což ji ještě více rajcovalo.
Cítil jsem, že se blížím do finiše, čemuž napomohl i fakt, že se Nina udělala a stahy v její kundě naznačovaly, že to bylo velký. Musela si zacpat pusu rukou, aby se nerozkřičela na celý barák.
„Už, už, už budu, ty moje nadržená děvko.“
„Jo, vykrop mě, udělej se do mě, pořádně mě vystříkej!“ funěla, zatímco se třásla po doznívajícím orgáči.

„Nino, ty kurvo!“ ozvalo se nám za zády.
Bylo pozdě. Žena si zjevně koupel rozmyslela a stála za námi. Bůh ví, jak dlouho nás pozorovala. Ani úlek z prozrazení však přírodě neporučí a já začal stříkat do Niny. Nastříkal jsem do ní plnou dávku a cítil, jak jí z kundy vytéká semeno smíchané s jejími kundími šťávami…
„Miláčku, všechno ti vysvětlím,“ snažil jsem se hasit prekérní situaci, ale dost dobře nejde zakrýt nevěra, když máte tágo v jiné kundě přímo před zraky manželky.

Žena si stoupla vedle mě a čekal jsem hysterickou scénu. Místo toho mě odstrčila a dala Nině facku na tvář, zakroutila jí bradavky a plácla po rozmrdané pičce. Nině vyhrkly do očí slzy, ale nebránila se. Nechápal jsem, proč si vylévá zlost na ní, když by to měla logicky vytýkat mně. Jana se napřahovala k další ráně, ale zadržel jsem ji. Odtáhl jsem ženu do kuchyně a posadil ji ke stolu.
„Ona za nic nemůže, Jani, to já…“
„Ale já moc dobře vím, že to na tebe narafičila.“

Vzápětí jsem se dozvěděl celý příběh. Jana a Nina byly po celou tu dobu milenky. Jana to chtěla již delší dobu vyzkoušet se ženou, ale bála se mi o tom říct.  Taky z toho pramenila její frustrace v posteli. Chtěla laskat cizí ňadra, prstit cizí kundu, případně zarazit do cizího zadku anální kolík, co jsem jí koupil k Vánocům.
Když přišla Nina k nám, přeskočila mezi nimi jiskra a Jana byla rozhodnutá dosáhnout svého a pomilovat se se ženou. Klidně mně před nosem. Byl jsem roztrpčen, že jsem si jejich mileneckého vztahu nevšiml. Vždyť to dělaly i tehdy, když jsem přišel před chvílí domů.

„Takže tys mě podváděla celou tu dobu s Ninou?“
„Já se ti strašně omlouvám, bylo to silnější než já. Chtěla jsem to jen zkusit, ale natolik se mi to zalíbilo… a ta přitažlivost k té couře byla silnější než já. Vážně mě to mrzí.“
Přiznám se, bylo mi to příjemnější, než kdyby mi zahýbala s chlapem. Pokračovala ve vyprávění a vylíčila mi, jak to s Ninou chtěla ukončit. Ta se však rozhodla, že se Janě pomstí a svede mě. To už se vrátila z jídelny i Nina a třela si bolavé bradavky.
„Nechoď mi na oči, ty běhno,“ obořila se na ni Jana.
Nina se zatvářila omluvně a pomalu přišla k Janě. Vylíčila jí, jak jsem se jejím svodům bránil, byť to nebyla vůbec pravda. Chtěl jsem to a moc.
Viděl jsem na Janě, že k mladé šukně pociťuje náklonnost. Z jejich dotyků a pohledů to bylo patrné.

„Zachovala jsem se jako sobec, Jani, mrzí mě to. Nechtěla jsem vám ublížit, ani jednomu.“
„Mně to neublížilo,“ řekl jsem a Jana se na mě překvapeně podívala.
„Podívej, Jani, neklapalo nám to, potřebovali jsme nějaké vzrušení. Ty lesbickou aférku, já zase adrenalin při nevěře. A tohle je to nejlepší, co může být. Jde o jednu osobu, o krásnou osobu, navíc o ní oba víme.“
„Tobě nevadí, že jsem tě podvedla?“ zeptala se Jana.
„Naprosto ne. A jestli se ti to líbí, můžeme pokračovat.“
Obě ženy se na mě překvapeně podívaly.
„Myslíš to vážně, že se jako budeme o Ninu dělit?“
„Pokud proti tomu naše milenka nic nemá,“ řekl jsem a podíval se výmluvně na tu zrzavou bisexuálku. Ta jen souhlasně pokývala hlavou.
„Co ty na to?“
Jana po kratší diskuzi souhlasila. Všechny tři strany budou nadmíru spokojené. Já budu mít dvě šťavnaté kundy a má žena si bude moct nerušeně splnit lesbické sny. Nina se přiznala, že je na sexu s námi dvěma pomalu závislá a navíc za to bude pobírat plat. A nezapomenout na Martínka, ten nepřijde o milou chůvu.

Vtom jsme uslyšeli, že se syn probral z příjemného snu a šli si s ním pohrát. Respektive Jana, já s Ninou jsme zůstali dole.
„Mnoho manželů by se takhle nezachovalo, Jana má vážně štěstí,“ řekla Nina a pohladila mě po slehlém klacku. Ten okamžitě zpozorněl a adekvátně zareagoval.
„Dělám to i pro sebe, nemysli si. Nejsem blbec, abych se ješitností připravil o tvoje krásné kozy a nadrženou kundu,“ řekl jsem a přitáhl Ninu k sobě.
Rukou mi ho začala zpracovávat. Sklonila se a dodělávala mě ústy. Snažila se ho celého narvat do krku, ale v půlce to s dávením vzdala. Takhle nás tam našla Jana a jen zalapala po dechu.

„Vy jste teda začali brzy,“ řekla a začala si pomalu rozepínat blůzku, „Martínek zase usnul, máme teď na sebe čas.“
Nina si vyndala mou okrasu z úst a pohlédla na odhalené kozy mé ženy: „Jaký je to pocit, sledovat, jak ti jiná ženská kouří manžílka, Jani?“
„Pro něj zajisté příjemný, uvidíme, jak se mu bude líbit, když si to budeme rozdávat a on se bude smět jen dívat.“
Nina se zasmála, stoupla si, aniž by mě dovedla k výstřiku, a šla k Janě.
Začaly se laskat, pomalu, jemně, jako by opatrně. To vše se zvrhlo, když Jana Ninu začala fackovat po tváři a přísně jí nakázala, aby jí lízala análek. Nině to nedělalo sebemenší problém a já mohl jen mlčky pozorovat, jak její jazýček mizí v roztažené zadní díře mé ženy. Samozřejmě jsem se musel obsloužit ručně, při takovém pohledu to ani jinak nešlo…

***

Naše vzájemné soužití probíhalo krásně. Když jsem měl chuť na Janu, Nina se dívala, když jsem měl chuť na Ninu, dívala se Jana. Mnohem častější byla varianta, kdy jsme si užívali všichni tři dohromady. Když už jsem nemohl, holkám to nevadilo a vystačily si samy.
Nutno říct, že jsem moc dlouho nečinný nebyl a pokračoval v kropení jejich vyprahlých zahrádek.

Autor

Navigace v seriálu<< Babysitter – Děvče na hlídání 03
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Tak to je pěkné soužití, takhle ve třech. Jen se divím, že ho neutahaly.

Martin

Velmi vydařené další pokračování . Nelze než jen závidět . Krásně povedená trojka bez nevraživosti .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x