Šrajtofle 02 – Běžec

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Šrajtofle
Počet zobrazení: 32

Postarší muž oblečen v teplákové soupravě lehce vyklusával lesní pěšinou. Jeho zrak upoutalo něco tmavého. Ne, kaluž to není. Chtěl to přeběhnout, ale odlesk zbytku šera sklouzl po hladkém povrchu.
Dva skoky, zastavení a pár kroků zpět. Jasně, náprsní taška docela napěchovaná.
„No nazdar,“ pod světlem našel pracovní průkaz. Tady je adresa Mezispojka, zná. Vilová ulice.
Zastaví se tam, až poběží zpět. Pot se mu lepil na záda. Tílko měl promáčené.

Zazvonil u vilky, ještě udýchaný.
Otevřít mu přišla, mladá, rozkošná, ale jak se zdá, víc než energická žena.
Už chtěla, jak byla v ráži, na neznámého vyjet, když zahlédla v jeho ruce známou šrajtofli  a legitimaci Pepy. Přemíra zloby se nyní obrátila v radost. Nečekala ani na otázku: „Prosím vás je tady…?“
„To víte, že je. Jen pojďte dál,“pobízela nyní muže, který jí byl v tuto chvíli víc než sympatický. Táhla ho za rukáv dovnitř.
„Tady ho máte.“

V obývacím pokoji se objevil Pepa v nadurděném stavu se sklenicí v ruce. Zvědavě se podíval na muže a svou prkenici v jeho ruce. Údiv a čistá radost z něj vyrazila v tlumeném a pak v bojovném výkřiku válečníka apačů.
Nebylo sporu, podle fotky to byl on a podle obsahu byla peněženka netknutá.
Nálezce byl nyní pro ně idol, obdivuhodný.
„Tady máš moji hospodu a hospodskou,“ neodpustil si Pepa.

Nastal chvalozpěv na muže, který se představil jako Vladislav, jenž odmítal rezolutně jakékoliv nálezné. Nebylo myslitelné, aby nyní odešel. Musel slavit s Pepou jeho svátek.
Náramně přesvědčivá byla nyní Vlasta žensky slibujícím úsměvem. Ta
postřehla jak Vladislav zálibně spočinul pohledem na jejích klenutých ňadrech a štíhlém pase, od něhož dolů se mírně rozevíraly šaty.

„Nezlobte se, jsem příliš zpocený, než abych mohl být ve společnosti.“ „Sprcha je vedle. Vůbec, jsme kámoši a tak si budeme všichni tykat ne!?“
Upřímná slova a vřelý souhlas Vlasty nebylo možné odmítnout. Stvrzující polibek, až příliš přilnavý od Vlasty ovlivnil Vladislava.
„Co říkáš Pepo?“ mihlo hlavou Vlasty, snad také na omluvu. „Skoč pro Evu. Nakoupila pití, tak ať z toho taky něco má.“

Možná až příliš ochotně šel Pepa pro Evu. Nejdříve k ní chtěl vtrhnout jako dobyvatel, chlap.
Čím více se blížil k jejímu  pokoji, tím více tlumil veškeré zvuky.
V pokoji se sice svítilo, ale bylo nápadné ticho. Jindy Eva vyhrávala hřmotně z magneťáku.
Chvilku se zastavil a naslouchal. Nic, než slabý šustot papíru.
Opatrně, potichu vzal za kliku, dveře povolily. Byly při něm. Ani šelest se neozval. Malá mezera stačila.
Obraz, který se naskytl mu zarazil dech. Eva ležela na rozestlaném lůžku jen tak, v lehkém průsvitném župánku, který snad byl zbytečným, nebo nyní sloužil pouze k tomu, aby zvyšoval erotickou dráždivost okamžiku a tvořil rámec rozkošného obrazu vytvořeného bujnou sexuální fantazií.
Ne, to nebyla fantazie. Byla to nádherná životní realita.
Bělostná pevná, masivní stehna, vystavená v plné nádheře své zralosti a běloskvoucí pokožky, jež byla vždy v jeho přítomnosti úzkostlivě sevřena, aby nic z vábivé poutavosti klínu nepřitahovalo zvědavé zraky, klínu, který ještě v koupelně rozbušil jeho srdce.
To se mu nenabízelo tak jako nyní, v plné kráse s oslnivě rudým chmýřím mezi slonovinovou bělostí, do široka rozevřených stehen.
Stál jako uhranut a pozoroval. Čas pro něho přestal existovat.

Jedna ruka Evy držela obrázkový časopis, zřejmě s erotickou tématikou a druhá vláčným pohybem přejížděla a laskala vrcholky trčících homolí prsů. Vztyčené bradavky se přímo vnucovaly hladící dlani.
Srdce mu bušilo, když štíhlá ruka zajela na jemnou břišní proláklinu a prsty prohrábly zakudrnacený porost zlatistvě zarudlých chloupků Venušina pahorku a jemně projely úžlabinou mezi polštářky pohlaví, které se pomalu rozevřelo. Ukazováček spočinul na malém růžovém výstupku. Tělo se slastně protáhlo.
Župánek se lehce rozevřel a nabídl zrakům strnulého Pepy i alabastr druhého ňadra držící dosud lehkou tkaninu na hrotu trčící růžové bradavky.
Strnulost Pepy byla vyrušena. Tělo reagovalo. Co dál! Takhle nemůže věčně stát.. i když je to krásný pohled. Je to vlastně krádež a je to neslušné!
Jakápak krádež! Čert vzal to neslušné. K takovému sprosťáctví by byla hloupost nepřistoupit.

Mezitím co jeho mysl se přela, obrátila Eva stránku časopisu a její ruka se usadila v rozevřeném údolíčku pohlaví. Časopis jí kryl výhled na dveře, které Pepa opatrně přivřel, aby závan studeného vzduchu nenarušil rozkošný výhled.

—–

Zatím, jeho manželka Vlasta byla již s novým návštěvníkem v družné zábavě. Osprchovaný a vydrhnutý hrubým ručníkem, v teplákové soupravě s rozevřenou bundou, poskytoval příjemný pohled na chlapskou svěžest a drsnost, kterou podtrhávala chloupky porostlá klenutá hruď.
Vlasta od ní nemohla odtrhnout oči. Tečku k tomu ještě dávaly obrysy jemné tkaniny teplákových kalhot, které zdůrazňovaly, že běžecký výkon mu pranic neubíral na mužnosti. Ta vynikala chvílemi až příliš zřetelně. Vladislav na tom nebyl o moc lépe.
Mladá žena proti němu se po nuceném osprchování převlékla do rozkošné blůzy z jemného hedvábí, dávající vyniknout plnému dráždivému poprsí, nepotřebující žádnou podpěru. Taky k čemu. Pro doma by byla každá podprsenka jen zohavením těchto pevných polokoulí. Široká sukně do zvonu byla určena pro domácí intimitu. Nebyla po stranách spojena a její konce se jen z části překrývaly. Umožňovalo to pohled na krásně tvarované štíhlé nohy a hedvábné rozkošné kalhotky.

Vzájemná sexuální sympatie, ta jiskra, která prolétla mezi nimi, se po několika větách prohloubila.
Poznala, že její společník je vtipný a všestranně vzdělaný.
Co jí rovněž neušlo, že se mu líbí. Jeho obdivující pohledy, které kradmo ulpěly na jejím poprsí a vypouklých hýždích, jí jenom dělaly dobře. Dráždivě jí zamrazilo když poznala, že obrysy pod tepláky se stávají znatelnější i v sedě. S neskrývaným úsměvem spočinula zrakem na té vyboulenině a nalila do sklenek.
Horní knoflíček u blůzy se jí rozepnul. Nenápadně mu pomohla. Najednou si uvědomila, že Pepa je už příliš dlouho nahoře u Evy. Dosud ho nepostrádala, ačkoliv…
Opět její pohled sklouzl mimoděk na zarostlou hruď Ládi. Postřehl to. Všimla si toho. Přece mu neřekne, že se jí to moc líbí (co to s ní dělá), ať se raději zapne. Vůbec..pak by z toho neměla zhola nic. On se taky dívá do výstřihu na její mlíčňáky.
Rozepnutý knoflík zabral. Vlna vzájemných sympatií se zvýšila.

„Láďo není ti zima…po té sprše?..já mám na sobě alespoň blůzu…“ Přátelsky se přitom naklonila a položila ruku na jeho koleno. Nemohla si pomoc, musela se přiblížit té vyboulenině.
„Ale Vlastičko, mně a zima? Já přímo hořím, jen si sáhni, nejraději bych dal bundu dolů. Máte tady takové teplo a ještě ten likér.“
Mužská ruka, porostlá tmavými chlupy se položila na její a jemně ji přitáhla na srst své hrudi.
Hrubý, drsný porost ji zasáhl až do podbřišku, bradavky ztvrdly a přilnuly k lehounké tkanině. Jeho chlapské citlivé prsty vychutnaly teplo její ruky a zřetelnou vlhkost dlaně.
Ta bude přímo chlípná, problesklo mu hlavou.
Neodolala přejela horkou hruď až na svalovou, nezarostlou část.
„Ty přímo sáláš.“

Ruka nechtěla opustit kudrnatou, místy prošedivělou srst.
„Víš, že to je hrozně příjemné takhle tě hladit,“ řekla impulsivně co cítí. Uvědomila si to. Nemusí vědět, jak jí to dole burcuje. Sympatie rostla. Chtělo se jí mu svěřit se vším. Určitě by to pochopil! Má taky co dělat aby mu to neprotrhlo tepláky. Musí se mu za to rozkošné pohlazení hrudi nějak revanšovat.

„Co tobě je horko, ale sáhni si jak já jsem zpocená!“
Rukou vyhrnula okraj blůzky až obnažila spodní oblouky trčících prsů po samé dvorce tmavých bradavek.
Viděl jak se mezi nimi usadily drobné kapičky potu.
Druhou rukou přitáhla, jak před chvilkou on jeho masitou dlaň a položila si ji na hladké bříško.
Pomalu, zajíkaje se dráždivou předtuchou nastávajících  okamžiků, vychutnával jemnou, zvlhlou pokožku mladého těla.
Ruka se kradla nahoru mezi trčící plné prsy. Narazil na jejich tuhost a tíhu spodní vypnuté části nesoucí celou tíhu. Prstem setřel kapku potu a pomalu pokračoval výš. Blůza se dráždivě vyhrnula nad koláče bradavek.
Ztráceli zábrany. Tvrdé hroty se vyhouply. Neodolal, aby nepolaskal první kužel, který se s tuhou pevností malinko pronesl. Vzpamatovala se. Štíhlá ruka vděčně a instinktivně přitiskla jeho dlaň na oba prsy. S lehkou obavou se podívala nahoru.
„Co je vlastně s Pepou? Je tam už nějak dlouho.“
Hlas se jí o poznání ztišil.
„Nepůjdeme se tam podívat?“
„Myslím, že mi chůze bude nyní dělat menší potíže,“ podotkl Láďa s výmluvným pohledem na vyšponované tepláky, které již nyní ani nemohl zakrývat.
S chápajícím úsměvem je lehce chvějící rukou pohladila. Přitom se k němu přitiskla svým bohatství nahé hrudi a zašeptala: „Jsem na tom stejně.“

Bleskově reagoval. Chlapská ruka přejela do rozparku sukně mezi pevná bílá stehna, aby se přesvědčil o jejích slovech. Vlastně jaképak přesvědčování, dostal možnost, využil ji.
Hebounká vlákna titěrných kalhotek nemohla zdržet horoucí vlhkost tmavého houští klínu.
Dlaň vychutnala plnost, zatím co prsty se dostaly přímo do rozkošného houští.
Zasykla rozkoší. Jemně, ač nerada, ho odstrčila.
Osten žárlivosti ji probudil ze sexuálního oparu. Přetáhla okraje blůzky přes trčící pahorky.
Vláďa dolil sklenky. Před průzkumem se museli posilnit. Vstala první. Jemné zavrávorání zachytil obejmutím boků. Pak vstal také.
Pomalu a potichu, mlčky se ubírali po schodech nahoru.

——-

Pepa to již nevydržel, když se zdálo, že Evino mazlení ustane pomalu a potichu se k ní přiblížil. Lehounce zakašlal. Strnula. Zděšeně pohlédla na příchozího.
Poznala Pepu, domácího. Pocítila úlevu, ale přesto se rychle provizorně zahalila do župánku.
„Doufám, že tu nejsi dlouho,“ špitla provinile.
Její zrak současně utkvěl na jeho kalhotách náležitě vyšponovaných. Nemusel ji nic vysvětlovat.
Ale co. Začala odhodlaně.
„Chceš se taky podívat?“ nabídla mu erotický časopis, který ji vzrušoval. Lehounký župánek sklouzl z ramena podávané ruky a odhalil plné, narůžovělé ňadro s tuhou trčící bradavkou.
„Jedině spolu,“ dostal Pepa ze sebe chraptivě.
Udělala mu místo v posteli. Přisedl. Časopis byl na křídovém papíře a jeho barevné ilustrace, fotografie, svědčily o vysoké úrovni, jak po stránce technické, tak i výběrové. Bylo se opravdu na co dívat.
Přitiskli se k sobě, oba rozpáleni a sexuálně rozdrážděni. Společně začali hodnotit akty na fotografiích v porovnání s druhým.

První s tím začal Pepa.
„Víš, ta je sice pěkná, ale myslím, že ty máš ňadra pevnější a hezčí.“
Přitiskla se k němu a župánek přitáhla ke krku. Usmál se té intuitivní reakci a lehce pohladil skoro zahalené prsy. Oplatila mu to vzápětí když srovnávala mužské tělo.
„Je sice pěkný, ale kam se hrabe na tebe.“ Pohlédla přitom výmluvně na jeho vzpouzející se pohlaví pod textilem.
Dívčí ruka tisknoucí župánek u krku povolila. Sklouzl z trčících prsů. I její klín se chladil odsunutím tkaniny. Nemohl přece vidět nohy rozevřené a ohnuté v kolenou. Erotické vzrušení pracovalo.
Chlapská ruka projela z prsů do rozevřené prohlubně. Vítala to. Vzdech se vydral z jejich plných, horkých rtů.

—-

V této situaci je pootevřenými dveřmi uviděla lehce skloněná Vlasta.
Už, už se chystala udělat pořádný rámus.
Co si ta mladá dovoluje k jejímu.., když ucítila na svém rameni konejšivou ruku Vládi.
Uklidnila se. Jeho ruka sjela z ramene a zezadu prohmátla, nyní již pod rozevřenou blůzkou, holé visící homole. Uvědomila si, že jí tento pohled a ruka silně vzrušovalo. Slast ji působilo i tuhé pohlaví pod tepláky přitisknuté zezadu mezi půlky hýždí.
Nejraději by se předklonila, nechala si od něj dát dolů kalhotky a umožnila mu vrazit do jejího překrveného, tak strašně svědícího pohlaví to jeho vzpurné žezlo.

Tlak jeho ruky zesílil. Drtil ji obě bradavky v sevření a táhl ji za nalité prsy dolů, zpátky. Potom teprve ji pustil. Neopomenul pohladit oba trčící kužele nesoucí ještě stisky jeho rukou. Jemně ji vtlačil do křesla a nalil skleničku.
Tváře jí hořely a oči plály vzrušením a neřestí. Již chtěla lamentovat. Pohybem ruky ji zarazil a naznačil aby nebyla hlučná. Nalili si skleničku tvrdého.
„Uklidni se. Co z toho budeš mít? Hádky nesváry nic víc a nakonec odpustíš. Vždyť Pepa je chlap v plné síle a ona je setsakramensky pěkná, to sama musíš uznat. Ty jsi taky hříšně pěkná, ale každá jste jiná. Vždyť kdyby přišel on před chvilkou, tak…..Nyní jsi ty ve výhodě! Hraj si s ní a užij ji. Vychutnej ji a pobav se jako on a ještě s ním!?“
Vlasta se na Vláďu podívala s velkýma očima chápajícím pohledem, ale stále plna vášně a rozhorlení.

„Vím….. máš pravdu.,“ pronášela pomalu. „Myslíš, že já nemám taky někdy chuť nechat se od pěknýho chlapa trochu pomuchlat!? Ty jsi chlap tak nevíš co mi to dělá když se o mne, takovej chlapák otře třeba v autobuse, jakože zato nemůže. Je mu vidět na očích, že by mi je vzal do ruky zrovna jako ty. A ona zatím …..“
Plna rozhořčení si Vlasta bezděčně promnula výstavní prsa v rozevřené blůze.
„Nediv se, je to už jiná generace, je jinak vychovaná, dívá se na to docela prostě bez falešných předsudků. Dělá jí to dobře, tak co by se tomu bránila a připravovala se o hezké chvilky. On život je tak krátký. To si neuvědomujeme.“

Náhle vybuchla: „Hergot, já se mu pomstím.“
Ne, s ní nebyla nyní rozumná řeč. Bouře vášní v ní řádila. Šlo o to nyní jí trochu usměrnit, aby se v nich neutopila, myslel si Vláďa.
Chlípnost, kterou v něm probudily poslední zážitky vzrůstala úměrně s požitým alkoholem.

U Vlasty to bylo umocněno uraženou ješitností a ponížením, právě před tím žádoucím chlapem.
„Já mu ukážu!“ vstala s rozhodným výrazem ve tváři. „Copak jsem horší ženská než ona?! Řekni? Jsem? Má snad ona je lepší než já!?“
Ani se nezdržovala rozepnutím posledního knoflíčku rozevřené blůzy a roztrhla ji. Nalité, vyhrocené, pevné prsy se objevily v celé kráse.
„Podívej se jak jsou kozy pořádné a tvrdé!“
Drsně je prohmátla až se lehce prohouply a tykadla bradavek se začala vztyčovat.
„Vidíš jak pérujou. Sáhni jak jsou tvrdé! Na!“
Přiblížila se blíž k Vláďovi a nabídla mu své klenoty.
„Nebo má snad štíhlejší pas a kulatější boky!?“
Horečně začala uvolňovat sukni, která v okamžiku opustila spodní partie štíhlého těla. Objevil se vosí pas, zdůrazňující kulatost boků a zadečku. Pootočila se aby se mohl pokochat dráždivými půvaby. Její rozhorlení se stupňovalo. Neznala mezí.
„Nebo snad si myslí, že tu kočku má hezčí!? No řekni!!“
Bez otálení strhla poslední průsvitnou, lehkou roušku klínu, rozkošné, miniaturní kalhotky. Nádherný černý lesklý klín zazářil mezi bělostí plných stehen.
„Vidíš jak jsou pevná!?:“ plácla do oblouku stehen. „Bez jediného kazu, podívej.“
Rozevřela je pevná čistá, jak ze slonoviny, s rozkošným tmavým houštím údolí mokvajícího pohlaví. Venuše nebyla krásnější, nebyla vášnivější ve své zlobě, nenávisti, chlípnosti a tužbě.

Vláďa se nezdržel. Na její sáhni, sáhnul  a prohmatával, kochal se, vzrušoval, dráždil sebe a dráždil ji.
Její vztek dosahoval vrcholu.
„Já se mu pomstím,“ drtila mezi zuby, „nechám se přeříznou snad regimentem!“
„Když ti to pomůže.,“ podporoval ji. “ Nemohl bych být v tom regimentu a začít?“

Pomalu stahoval tepláky aby osvobodil vzpurně se zvedající úd.
„Máš snad o regimentu jiné představy?!“ dorážel na ni s úsměvem.
Viděl dávno jak nemůže odtrhnou oči od jeho teplákového kopce a nyní pozoroval jak vytřeštila svá černá kukadla na jeho stojícího tvrdého bráchu.
Bylo to silnější. Neodolala.
„Ne, ano, neé,“ volala vzrušeně a tiskla si nahé prsy když se roztouženě přitiskla na jeho zarostlou hruď.
Sama si ho tam nasadila a s tlumenými výkřiky neovládané rozkoše, nespoutané vášně tvrdě na “ bráchu“ narážela.
Několikrát jejím tělem projela mohutná křeč a z plných rozevřených rtů se vydral výkřik slastného uspokojení.
Musel ji jemně odstrčit.

„Jsme blázni. Rychle se oblékni. Vždyť oni se mohou dostat do daleko lepší situace, než jsme byli před chvilkou! Co jsme viděli, jak jí tu její chlácholinku láskyplně hladí. Kdyby přišli oni tak uvidí jak si to rozdáváme naostro. Co jim pak řekneš ? Žes viděla jak byl nadržený a chystaný jí přefiknout? Oblečený? Hoď na sebe alespoň sukni a blůzku. Provedeme to jinak.“
Vlasta se stačila ještě kalhotkami otřít, aby nebyla mezi stehny opruzená, když zaslechli kroky.

Pepa s načatou lahví koňaku v ruce kráčel vedle Evy, oblečené, nebo spíše zahalené lehkým župánkem pod nímž probleskovaly titěrné spodní kalhotky.
Ještě než mohla rozparáděná Vlasta vznést námitky, že to tak dlouho trvalo, zamával lahví:
„Dalo mi to pořádné přesvědčování.“ Bylo vidět jak se na vteřinu vrátil v myšlenkách, k tomu „přesvědčování“, jelikož ruka mu nevědomky zajela přes oblá zadeček Evy. Vlastinu ostřížímu zraku to neušlo.
„Koukám, že stále přesvědčuješ. Hlavně, že jste přišli,“ obrátila se na Evu.
„Copak tys nechtěla s námi slavit Pepův význačný den?!“
„Víš Vlastičko, ani ne,“ odpovídala Eva mazlivě, „ale copak se dá Pepovi odříci když je tak vemlouvavý!?“
Dvojsmysl určená pro Pepu dopadla tvrdě i na Vlastu. Už chtěla odpálit „že ty jeho argumenty důvěrně zná“, ale dotek ruky Vládi na rameni ji zarazil.
Prohodila jen suše:
„Seznamte se tady s Vláďou, myslím, že se ti bude líbit.“

Ještě chtěla dodat, že má taky přesvědčivé a působivé argumenty, ale spolkla to, řekla jen: „Našel Pepovu šrajtofli a ten mu slíbil, že mu dá co tady bude chtít. Jak jsme se zatím stačili seznámit, je to pořádný (zde Vlastně v genitáliích zamravenčilo) a dobrý chlap. Uvidíš jak si budete rozumět. Myslím, že by jste si taky mohli tykat.“
Eva už dávno postřehla vybouleninu v teplácích a dráždivé ochlupení na hrudi, které rozevřená bunda vydávala na pospas chlípnosti obou žen.
I jí projel dráždivý čertík a opět se jí zahrotily bradavky, ještě pamatující drcení Pepovy tlapy.
Toto doporučení vytvořilo prvního posla sympatie.
Stačilo pak už jen Pepovo opilé: „Tak jí pořádně zmáčkni a dejte si pusu.“ Vláďa nelenil. Taky, když je taková nabídka.
Z Evy sálala rozkoš, mládí a teplo. Pomalu jí objal. Ruka porostlá chloupky vychutnávala pružnost ramen a boků, druhá zavadila jen tak mimochodem o pravý, pevný prs s trčící bradavkou.
Zelektrizoval políbení polštářků horkých, kyprých rtů při němž zaťukal jazykem na sklovinu zubů.
Postřehla to, věděla o co jde. Rty malinko pootevřené přijaly mezi zuby vystřelenou špičku jazyka. To byla abeceda o níž druzí nevěděli.
Eva odešla pro zákusky a novou láhev.
Pepa,mezitím pustil pomalou, táhlou hudbu z magnetofonu, která procitlivěla celou atmosféru smyslnou erotikou.

Chvilku si povídali a popíjeli. Vlasta si sedla proti Vláďovi tak, aby jenom on viděl její rozevřená bílá stehna bez kalhotek, nabízející rozkošný pohled na klín s černým leklým houštím s probleskujícím pohlavím s růžovými plátky malých pysků.
Působilo jí obrovskou rozkoš když se mohla takhle Vláďovi předvádět a viděla jak se přemáhá, aby s rozzářeným zrakem s od tohoto pohledu odtrhl. Což teprve, když si nepozorovaně, ale provokativně na Láďu, prohrábla prsty v rozkroku. To ještě stačili oba zaregistrovat, jak Eva občas nabídla Pepovi pohled do rozevírajícího župánku, umožňujícího při naklonění výhled na oba pahorky v celé jejich nahotě.

Alkohol již opanoval obě ženy i Pepu. Vláďa se bránil jak mohl a vychutnával situaci.
První od něj zaznělo vyzvání k tanci. Zesílil hudbu, aby si mohl s Vlastou nerušeně popovídat. Přitiskla se k němu rozdrážděna, celým tělem. Mírně ji oddálil.
„Vlastičko, víš, že bych ti ho tam nejraději vrazil hned teď, ale chápeš, že to nejde. Měla bys pak od Pepy peklo. Je mi taky jasné, že Evu přeřízl.“ Už si taky nevybíral slova.
Přikývla, ani ne tak z porozumění, jako z odevzdanosti.

Pochopil, že bude souhlasit se vším co navrhne.
„Víš co teď uděláme?“ uvažoval usilovně při zvuku táhlého tanga, když zároveň cítil na holé hrudi obě nahá ňadra Vlasty a na stehnech její klín přes tenkou sukni, stále nepozorovaně před zraky druhé dvojice.
Ta ostatně neměla jiný zájem, než o sebe.

Vláďa pozoroval jak Pepa tiskne stehno Evy u samého rozkroku. Schválně shodil lžičku, aby mohl pod stolem zajet rukama a prsty přímo do prohlubně jejího narezlého údolí mezi rozevřenými stehny. Eva se prohnula, chlípně a rozkošnicky.
Stejně chlípně se prohnula Vlasta, když Vláďa rozevřel rozparek její sukně a palcem jí poskytl stejnou rozkoš.
Dostal nápad.
„Víš co Vlasti? Já tu Evu Pepovi přeříznu, aby to viděl on a když to bude vhodné, tak ty taky!! Co tomu říkáš?“
„Ježiši! Ty jseš kanec,“ zaúpěla Vlasta, které stačila jen představa toho co nyní slyšela, aby jí projela nová vlna chlípnosti.
„Co když nebude chtít?!“ namítla nesměle.
„Mohlo by se stát, ale v tomhle stavu, v jakém je, je to málo pravděpodobné. Tak, když jí tam strčíš svíčku bude přirážet jako divá a křičet, ty můj kluku zlatej, to to hezky klouže.“
Vilně se k němu přitiskla.
„Raději kdybys to udělal mně, ať čumí oba.“
„Jsem pro, ale později, bez jejich koukání, až budeme sami, nyní ti aspoň píchnu takhle.“

Tango doznělo. Vlasta celá rozpálená se posadila a s rozkoší se napila studeného vína.
Vláďa pozvedl číši na nový přípitek: „Na rozkoš okamžiku života a krásné ženy.“
Vlasta porozuměla a opravila: „Na pěkné ženy, to by stačilo, viď Pepo.“
„Ale holky, vy jste obě krásné a pěkné zároveň.“
Jeho ruka již opile polaskala zadeček své ženy, jež si k němu přisedla, když si vyhrnula sukni aby si ji nepomačkala.
Druhou rukou prohmátl, pod župánkem, prs Evy sedící na druhé straně. Ta se jen opile, pomalu zakryla, ale to neobešlo bez odkrytí druhého jejího bohatství před zrakem Vládi.

Ten se hned uklonil s němou výzvou k tanci. Evě nemusel dvakrát říkat. Tanec to bylo její. S pozvolným odevzdání hudbě, alkoholu a Vláďovi mu vklouzla do náruče a přitiskla se.
Po několika krocích poznal, že si s ní může dělat při tanci, co bude chtít. Několik figur s otočkou a držel na chvilku v dlani oba její vyhrocené prsy a promnul tvrdé bradavky zřetelné svou červení a velkými dvorci pod průsvitným župánkem.
Další obrat se záklonem přinutil její klín aby se dostal do styku s jeho tvrdnoucím žezlem. Zachvěla se.

„Evičko,“ zašeptal ji do vlasů, „je vám taky takové vedro?“
Polkla a přikývla. Nebyl schopna slova. Cítil přes tenkou látku kalhot, její vydutý klín se zarostlým pahorkem, plnost jejich stehen a hladkost podbřišku se zarostlou hrmou, která se systematicky, usilovně a pevně o něj třela. O dalším nebylo pochyb.
„Mohu se trochu rozepnout?“ požádal a jeho ruka rozepínala zip u bundy. Oči se jí rozzářily chlípností při pohledu na houštinu jeho hrudi.
„Neuděláš si taky trochu pohodlí?!“vybídl jí.
Opilá tancem, hudbou, říjí a alkoholem poodhalila rozevřený župánek. Kulatý, bílý, pevný, trčící prs se celý osvobodil a růžová bradavka vévodící stejně růžovému dvorci se přitiskla nahá na chlupy jeho prsou. Postřehla to jen Vlasta, než se zahalili župánkem a bundou.
Rozkošné tření nahoře a dole, eroticky vzrušovalo oba k závrati.
Hudba již neurčovala rytmus doteků.

Opilý Pepa byl zaujat vlastní manželkou, která ho dráždila sama vydrážděná pohledem na tančící dvojici. Již poznal, že je bez spodních kalhotek a marně se snažil alespoň pohladit její klín, který před tím Vláďa tvrdě masíroval. Věděl, že je bez podprsenky. Doma ji nikdy nenosila. Dávala mu nahlédnout na oba skvostné prsy, nyní zvláště objemné a pevné. Nedovolila mu aby, si je prohmátl, potěžkal a pomačkal.
Ano, zezadu se o něj třela bez ostychu. Dala mu dolů košili a docela si rozevřela blůzu a drhla své rozparáděné kužele o jeho nahá záda. Oba,Vláďa s Evou to pozorovali a tak přišel na vzduch i druhý prs Evy a ponořil se bundy tanečníka.
Po chvilce museli jít ke stolu aby se napili. V těle měli žár a v hrdle vyprahlo.
Další přípitek byl jen závlahou oběma párům, které nyní již nevnímaly slova ale jen rozkoš těla.
Nikdo se nepodivil, že blůza Vlasty do široka rozhalená nabízela pohupující se prsy pohledům přítomných. Obdobně župánek Evy již odhalil oba bělostné kužele s červenými dvorci. Nepůsobilo to pohoršení, ale zvyšovalo to odvahu k další rozkoši.
Vlasta, už snad úmyslně odhalila rozparek u sukně, aby se Eva přesvědčila, že se nemusí stydět za odhalený, kučeravý hustě zarostlý klín. Takže ochotně přijala když ruka Vládi zajela pod gumičku provlhlých ,částečně srolovaných kalhotek v rozparku tvořících jen úzkou šňůrku nic nekryjící a nadzvedla Evin zadeček umožňující stáhnutí této zbytečnosti.
Rozkošný byl pohled na obě oblečené, ale přesto krásně nahá těla. Zakryté a přitom svůdně nabízející pohledům intimní krásu. Pokrytecky cudné, že se úplně neodhalily a prostopášné v chlípnosti smyslů, tužeb, přání s nabízejícím odhalování.

Pepa v opilé a jasné chvilce zablábolil: Ženské, co vy to s tím Láďou děláte? Nebo co on, on s váma a vůbec, tentoc já mu to přeju, ať si dá.“ Jako by se na chvilku vzpamatoval pohlédl na jejich vystavená ňadra:
„Že mají, ale obě pěkné kozy a jaké tvrdé a kdybys viděl tu……..,“ jeho zrak klouzl dolů a vytřeštil oči na rozevřená stehna Evy, která se pomocí Vládi zbavovala kalhotek.
„Ježiši! Ty toho máš ještě málo?!“ uklouzlo mu.

Z vedlejšího kouta celou scénu pozorovala, rovněž neukojitelná Vlasta s vytřeštěnýma očima na rudý rozevřený klín Evy a na tuhé pohlaví Vládi, který se právě chystal prorazit Evinu sopku chvějící se nedočkavostí. Vůbec ji nevadil Pepa s jeho opilou připomínkou, ani Vlasta o níž věděla, že sleduje každé její hnutí. Naopak, dráždilo jí to k nepříčetnosti. Schválně provokovala Vlastu, která si musela přitisknou prsty na poštěváček, když jí Vláďa svlékal kalhotky.
Stačila vychutnávat stisky a pohlazení jimiž si ji Vláďa upravoval. Procítěně přijala jeho prsty, aby si připravil vchod do sluje kdy předtím řádil Pepa. Schválně se otočila aby mohla sledovat Vlastu s Pepou, který k ní přiklusal na zavolání.
Teprve nyní mu Vlasta dovolila, aby s ní strhl sukni a nabral oba horké zahrocené prsy do dlaní. Ty je začaly pozvolna hníst a drtit. Projela jí silná vlna chlípnosti.
Prohnula se a předklonila. Lesklý otvor ve smolně černém, zakudrnaceném houští se dráždivě nabízel jeho ztopořenému údu k proniknutí. Neotálel.
S Pepovým nájezdem do pulsující pochvy Vlasty, narazil Vláďa prudce své vztyčené kopí do vilné Evy nabízející, do široka rozprostřenou, rudou kytici pohlaví.
V tu chvíli přestala Eva sledovat vášnivou Vlastu. Neovládala se a vydávala svou chlípnost v šanc cele strašné rozkoši, která jí projela až do konečků prstů.
Nevnímala okolní svět. Táhlé „aúúú“ Evy doprovázené vlčím zavytím Vlasty odstartovalo bezuzdné, nespoutané milování, nebo páření?

Poslední oděv, blůza již dávno nekryla rozkošné tělo manželky oddávající se svému Pepovi. Ani lehký župánek smyslně halící růžové tělo Evy již neplnil svou funkci a ležel opodál, zatím co jeho majitelka byla již několikrát na vrcholcích extáze.

Pepa ještě před tvrdým spánkem stačil s údivem zaslechnout vášnivé výkřiky Evy podvolující se neuvěřitelným přáním svého nového partnera.
To nebylo vše. Obě ženy se po chvilce setkaly, slastně ukojené, v koupelně pod sprchou kde společně s Láďou se osvěžovaly proudem vody.  Zde se setkávaly jejich ruce, těla v pohanském laskáním, vyjadřujícím obdiv, náklonnost a rozkoš.

Počet zobrazení: 32

Autor

Navigace v seriálu<< Šrajtofle 01
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Krásná povídka, díky.
Ale opravte si ty dvě chyby ve shodě přísudku s podmnětem v posledních dvou větách (má být osvěžovaly, setkávaly).
Četlo se to skvěle, za příběh chválím. Těším se na pokračování 🙂.

dedek.Jeff

Díky za upozornění. Opraveno.

Huhu

Není zač, koukám, že i já mám v tom podmětu překlep. Kontrola pravopisu mi podmět změnila na podnět, já to chtěl opravit a tak to dopadlo 🙂.

Martin

Krásná a smyslná povídka plná vášně . Moc hezky se to čte od začátku do konce . A otevřený konec dává tušit , že smyslné orgie budou ještě pokračovat .

Dan

Teda to byl masakr! Tak krásně napsanou povídku – vzletně, poeticky a přitom pekelně vzrušující jsem už dlouho nečetl! Klobouk dolů! Pecka!

Bob Romil

Jak málo stačí – třeba vrátit nabitou peněženku 🙂 Pořádně vzrušující a zamotaná situace se z toho vyvrbila.

Shock

Přiznávám, že jsem nějak ztratil orientaci v ději. Eva je příbuzná Pepy a bydlí u nich, to jsem vyčetl, ale kdo to je, kolik jí je – takový hnidopišský otázky mám… Vlasta je podle popisu taky mladá, takže tak nějak tápu. To, že na to skočí všichni hromadně je přímo (ne)uvěřitelný, protože mě se to při běhání ještě nikdy nestalo (a proto už neběhám) 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x