Bonita 05

Toto je 5 díl z 15 v seriálu Bonita

V domě bylo ticho jako v kostele. Postaven byl velmi festovně, aby přes zdi nepronikal žár začínajícího mexického léta. Vešel jsem do pokoje, shodil oblečení a potmě sedl na postel, opřel levou ruku o druhou půli lůžka s tím, že si lehnu. Málem mě trefil šlak. Pod dekou byla Bonita.
„Co blázníš, holka jedna potrhlá?“

Místo odpovědi si sedla, dala mi jednu ruku na ústa, druhou kolem krku a stáhla mě k sobě. Voňavé pružné tělo mladé ženy vyvolalo bouři v mých, už postarších, hormonech. Z masa se v mžiku stala kost, kterou drapla dost nesmlouvavě její drobná ručka.
„Pomiluj mě, nebo se zblázním,“ přisála se ústy.
„No nazdar, to bude ostuda!!!“

Ženská v mé posteli nebyla téměř dva měsíce. To jsem tenkrát přefikl během slavnostního rautu v rámci předání hotového díla investorovi jednu pěknou španělskou čtyřicítku, ženu ředitele nějaké banky. Nota bene, stálo to, slušně řečeno, za hovno. Držela jak hluchý dveře, děsně řvala, ale výkon nic moc. Jako bych rajtoval na šukacím prkně.
„Neblázni, brzdi. Nebo to chceš dostat do ruky?“
Kousla mne do ramene a lehla si naznak. Stisk dole povolil a zjemněl. Broskvička byla mokrá jako tůň, úslužně roztažená stehna a vlahé teplo mezi nimi zvalo do ráje. Nebo do pekla?

„Dej pozor, nemám žádnou ochranu,“ prosila šeptem.
Ohon mi zaparkoval u ústí kundičky a jal se pomaličku dobývat dlouho nepoužívanou stezku. Byla těsná, nabuzená na maximum, se tetelila rozkoší. Několik přírazů a můj přítel parkoval v pohostinné stáji téměř celý. Ještě jeden dva přírazy, aby netrčel ze stáje ani kousek, když to na ni přišlo.
„Alespoň si netrhnu ostudu, když už to má za sebou,“ blesklo mi hlavou.
Ocas jako ve svěráku, ždímala ho kundou jako hadr na podlahu. Potom se zvláštním skučením stisk povolila a odpadla. Hormony se zatím trochu zklidnily, možná i tím, že jsem intenzivně přemýšlel, jakou barvou mají vlastně vymalovanou jídelnu. Svůdné tělo pode mnou se probralo a začal zvířecí koncert. Sonáta pro dvě kozy, jednu micinu a jednoho ptáka. Shodila mě ze sebe a v mžiku se snažila napíchnou v poloze na koníčka.
Moc to nešlo, dlouho nepoužívaná micka nebyla i přes předchozí pološoust úplně uvolněná. Holt dlouho nepoužívané nářadí chátrá.
Snaživě jezdila po ohonu a každým šťouchem se naše stydké kosti přibližovaly. Se zakvílením dosedla na doraz a ztuhla. Přiznám bez mučení, tato poloha mi vyhovovala maximálně, volné ruce laskaly její nádherně pevná ňadra, její chlácholinka dráždila chřípí omamnou a zcela neznámou vůní, úplně rozdílnou od bělošek.

Rozjela jízdu smrti. Narážela se na kůl jako odsouzenec, vyluzovala mému uchu lahodíci pazvuky, ve slabinách mravenčilo, finiš se blížil jak mně tak i jí. Cukání a stahy ji prozradily, sjela po ocase na doraz, prohnutá v kříži dozadu zakvílela a zanaříkala jako malé dítě. Vlak se řítil s nákladem k cílové stanici, zvané děloha. Shodil jsem ji ze sebe a ona udělala něco, co do té doby žádná žena. Lehla si hrudníkem na pinďoura , lehce se mi zakousla do prsou a dodělala mě třením koziček.
Bolestivě napružené koule se přitáhly k tělu a první chlístanec jí přistál pod bradou, další tři udusila ňadry. Prvním mým pocitem byla obrovská, nekonečná úleva.
Vrtěla kozenkami po pytlíku, jakoby tušila, že je potřeba tuto práci odvést dokonale a měšec semenný vyprázdnit dočista. Host do domu, bůh do domu. S plným servisem.

Autor

Navigace v seriálu<< Bonita 04Bonita 06 >>
4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Vynikající pokračování. Konečně došlo i na sex. Bonita je pěkně nadržená jen doufejme, že než jí otec zařídí antikoncepci tak mu dovolí házet za plot.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x