hromadně vystříkaná

Chata

Počet zobrazení: 84

Na tu krásnou roubenou chatu jezdili kluci už od střední školy. Stála na kraji chatové osady v borovém lese u malého rybníka. Opravdu bylo to čarokrásné klidné místo pro relaxaci i zábavu.
Byla to chata jednoho jejich příbuzného, který jim půjčoval klíče a byl rád, že mu to tam vysmýčí, vyvětrají a občas i něco opraví. Zkrátka neměl čas tam jezdit.

Léta plynula, chlapcům bylo už přes dvacet, ale pánská víkendová výjezdní zasedání, jak tomu říkali, je doposud neomrzela.
O to víc byli zaskočeni, když se jednoho dne na nádraží objevil Luboš v doprovodu dívky.

„Ahoj, jsem Katka,“ špitla dívka, když viděla zamračené pohledy tří kluků a nejistě pohlédla na svůj doprovod.
„To je má přítelkyně. Pojede se mnou,“ zahlásil nekompromisně Luboš a nevnímal nesouhlasné mručení kamarádů.
„My máme taky holky a nebereme je sebou. Tohle byla vždycky pánská jízda,“ hučel Pavel, ale neuspěl.
„Jestli vám vadí, máte smůlu, ale nejsme malí, abychom si dělali naschvály. Já chci být s Katkou, a tak to prostě je,“ vysvětlil Luboš a s tím se všichni museli smířit.
Martin mlčel a vzpomínal, kde už tuhle holku viděl, ale nakonec usoudil, že je asi jen někomu podobná a pustil to z hlavy.

***.

Pobyt začal jako vždycky úklidem. Katka se v tomto velmi činila a kluci ji začali brát na vědomí a dokonce se na ni i usmáli.

První večer proběhl bujará pitka z dovezených zásob. Hráli se všelijaké picí hry a na dívčí přítomnost kluci nebrali žádný ohled.
Katka se však projevila jako zdatný „píč“ a když se rozcházeli spát, nejevila známky opilosti, na rozdíl od vytuhlých jedinců, Pavla a Martina.

Sotva zalehli, z osamělé komůrky, kde se utábořil Luboš s Katkou, se začaly ozývat neklamné zvuky divoké mrdanice.
„Ánoo…jooo…máš..skvělý..péro..“ kvílela Katka, Luboš hlasitě funěl a roubenka se otřásala v základech.

Opilci klidně spali, zatímco Bob si nadrženě honil péro s představami o dění za tenkou příčkou.
Katka byla hezká holka a představa, jak ji tvrdě mrdá on a ne Luboš, ho brzo přivedla k výstřiku. Tamti ještě neskončili, když uspokojený Bob tvrdě usnul.

***

Druhého dne šel Bob s Pavlem na nákup do blízké vesnice. Luboš sekal dřevo do krbu, Katka cosi kuchtila k obědu a Martin ji mlčky pozoroval.
„Co na mě tak civíš?“ ošila se Katka pod Martinovým probodávajícím pohledem. „Raději přilož do kamen.“
„Já tě odněkud znám,“ pronesl. „Jen si nemůžu vzpomenout.“
Katka se zarazila, ale pak mávla rukou. „Těžko. Nikdy jsme se neviděli.“

Náhle se Martin plácl do čela. „No jasně, že tě znám! Tys byla tím překvapením na narozeninách mýho bratrance a v noci jste spolu šukali! Seš ta děvka Marita, ale teď si říkáš Katka, nebo jak to je?“
Katka se prudce otočila a jak měla v ruce nůž, nebylo jisté, jestli Martina bodne. Pohled však měla vražedný.
„Tak o tomhle budeš mlčet, jasný?! To byla minulost a nechci se k ní vracet! Luboš je můj kluk, mám ho ráda a nechci mu ublížit tím, že bych mu právě tohle vyprávěla! A ty taky nic neřekneš, nebo tě vážně vodkrouhnu, na to ještě mám,“ a vrhla nožem proti dveřím.
Nůž se zabodl do dřeva deset centimetrů od Martinovy hlavy. Ten ztuhl.
„Ja..ja…jasný!“ a rychle vyšel ven.

***

Večer uspořádali venku táborák a po opečení buřtů se stáhli do chaty, kde zatopili v krbu.
Oheň sálal do místnosti, takže všem rychle stoupal alkohol v krvi.
Pak Bob navrhl nějakou svlékací hru, ale určili si pravidla jen do spodního prádla. Uplynul čas a v místnosti seděli čtyři kluci ve slipech a jedna dívka v krajkovém prádle modré barvy. Rozkurážená alkoholem se nakonec přizpůsobila klukům a vzdala se podprsenky.

Hezké, pevné dvojky nadzvedly chlapcům slipy a všem se leskly oči chtíčem. Luboš se nejdřív tvářil nadšeně nad půvaby své holky, ale pak mu slintající pohledy ostatních začaly vadit.
„Hele, nečumte furt na ni,“ vztekal se, ale Katka se jen chichotala a prsa ji hezky poskakovala.
Pak si odskočila a když se vracela, v chodbě se srazila s Martinem. Ten ji sevřel v náručí, sáhl na prsa a ona jemu hmátla mezi nohy, kde sevřela tuhnoucí ocas.
„Já… klidně si to s váma rozdám, ale musíte se zbavit Luboše!“ zašeptala Katka a vyklouzla mu z náruče.
Martin se usmál a přemítal, jak to zařídit.

Nejdřív zjistil, že Luboš je poměrně čilý. Pravě znova dorážel na Katku, ať se, sakra, oblíkne a neukazuje všem kozy. Ta se smála, že se nemá za co stydět, ale pro klid si navlékla podprsenku.

Martin se odebral do kuchyně a ve skříňce vzal plastovou krabičku, kde byly různé obvazy a léky. Mimo jiné i rohypnol.
Věděl to, protože loni prošlé léky vyměnili za nové. Nyní se to hodilo. Připravil všem drink a Lubošovi tam přidal víc alkoholu a přihodil prášky.
„Vážení, nyní něco na závěr večera. Drink ve stylu co dům dal,“ rozdával Martin pití z tácku a všichni si společně přiťukli. Martin nenápadně mrkl na Katku, a ta se chápavě usmála.

Oheň už dohasínal, když Luboš začal tuhnout a jen taktak ho Katka doprovodila na postel, kde padl jak podťatý a hluboce usnul.

Martin vedle zatím vykládal klukům, že večírek bude pokračovat ve čtyřech a v trochu jiném duchu. Bob s Pavlem ožili a nedočkavě čekali na nadcházející chvíle.

***

Katka se vrátila zpět a musela se pousmát na trojicí nadržených pohledů.
Pro začátek se opět vzdala podprsenky, sedla si naproti klukům a bavila se na jejich nadržených pohledech a vyboulených slipech.
„Jak si to teda vlastně představujete? Chcete po jednom, nebo všichni najednou?“ zaskočila je profesionální nabídkou.
„No..ehm..já raději sám,“ špitl Bob. Martin a Pavel pokrčili rameny, že jim to je jedno.
„Tak pojď,“ vstala Katka a namířila do ložnice a Bob ji následoval.

„Ty vole, tím čekáním mě asi praskne péro,“ vzdychl Martin a sledoval Pavla, který si ho začal honit. „Já to taky nemůžu vydržet a když se vystříkám, aspoň pak dýl vydržím..“

Katka si lehla na postel a stáhla si kalhotky. Bob k ní přisedl a tvářil se schlíple.
„Co je? Ty se bojíš, nebo se ti nelíbím?“ otázala se Katka a sedla si.
„Já…. Já jsem ještě neměl holku,“ pípl Bob a zrudnul. „Kluci to nevědí, tak jim to, prosím, neříkej.“
„Neboj. Dnes z tebe udělám chlapa,“ usmála se Katka, stáhla mu slipy a rukou prohmátla zařízení. Na ruční pohon fungoval dobře.
Po pár tazích začal tuhnout a mohutnět. Když ho vzala do pusy a chvíli kouřila, ztvrdnul na kámen. Bob opojeně vzdychal a tlačil ji hlavu na ocas, až se dávila.
„Gmm…mmgmm..chmm….. chceš mě udusit?“ vymanila se konečně ze sevření. „Lehni si a nic nedělej.“

Bob si lehl a sledoval, jak na něj Katka nasedá a pouští si stojící ocas do hladce vyholené kundy. Byl to vzrušující pohled. Naběhlý žalud roztáhl pysky a závojíčky a vnikal pomalu dovnitř za Katčina tlumeného sténání.
„Úúúúh….jooo,“ dosedla a čuráka měla v sobě až po kořen.
Bob zažíval slast prvního proniku a vnímal teplo a sevření poševních stěn. Katka zhluboka vydýchávala vyplnění pochvy, protože Bob neměl žádného drobečka a začala pomalu odsedávat. Když pocítila sevření prsou v Bobových dlaních, což bylo příjemné, poskakovala na ocase stále rychleji. Dosedy zněly mlaskavě, jak již byla celá uvolněná a užívala si to.
Bob začal pociťovat, že už bude a začal hekat a funět. Katka to vnímala, ale sama se chtěla udělat. Přirážela jak zběsilá a doufala, že to stihne dřív než on.
Nestihla!

V kundě ji to zacukalo a cítila teplo, jak se ji tam rozlila dávka semene. Bob snaživě přirážel, aby do ní vypumpoval všechen obsah koulí a Katka mu zahrála skvělý orgasmus. Když z něj vstala, po stehnech ji teklo semeno.
„Teda, ty seš čuně. To sis ho nemohl předem vyhonit? Takhle mi zasvinit jeskyňku. No nic, pošli sem ty dva,“ naoko se Katka zlobila a začala se utírat papírovými kapesníčky.

Bob šel pro kámoše a hrdě jim hlásil, že si krásně zamrdal a že Katka je super kurva.
Ta co celé slyšela a jen si pro sebe povzdechla. „Ach jo. Zase jsem Maritou. Promiň, Lubošku,“ tušila, že tohle chlapci asi neutají. Někdy jsou ukecanější než baby.

***

Pavel s Martinem byli už zkušení mrdáči a měli s Katkou jasné plány. Nejdřív si ocasy nechali kouřit.
Katka klečela mezi nimi a střídavě jim sála tvrdé ocasy. Pouštěla si je hluboko dovnitř, tepala jazykem a honila rukou. Kouřila ty dva ohony opravdu důkladně a kluci jen slastně funěli. A když jim ještě lízala a promnula visící koule, byla jejich rozkoš dokonalá.
Z obavy, aby se kouřením neudělali, ji raději povalili na všechny čtyři a Pavel ji hezky nabodl zezadu.
„Oúúú,“ Katka hekla, ale hned mu přirazila naproti, takže ocas v ní zmizel až po kořen. . Zepředu ji do pusy zajel Martin a dělal jí stěry z mandlí. Katka ho sevřenými rty kouřila a tlumeně sténala nad rabováním kundičky zezadu. Pavel ji sjížděl opravdu tvrdě, prudce a hluboko.
„Jo..jooo,“ hekl při každém dorazu a užíval si těsnost pochvy.
„Už…jsem!“ zaúpěl Martin a začal stříkat. Katka pevně sevřela rty a polykala trhavé dávky semene.
Vysála vše do poslední kapky a povadlý ocas mu olízala dočista do čista.
Pak se mohla plně soustředit na Pavlovy drsné přírazy. Ten prstem zkoumal zadní dírku, ale jinak ji stále mlaskavě mrdal hluboko do kundy. Katka sténala a blížila se k vrcholu, jenže kluci ji to zkazili.

„Lehni si, děvko!“ přikázal ji Martin a nalehl na ni s připraveným ocasem. Zvedl ji nohy, zapřel si je o ramena a prudce přirazil.
„Oúúú…ne tak..moc,“ zakňučela Katka, ale Martin se tvářil jak mistr světa a tvrdě do ní vnikal prudkými přírazy. Další její protesty umlčel Pavel a vrazil ji čuráka do pusy.
Hned ho začala sát, protože věděla, že to má na krajíčku. Proud semene ji to potvrdil, a tak mu ho olízala jako předtím Martina.

Ten ji stále mrdal jak smyslů zbavený a co hůř. Náhle z ní vyjel a nečekaně a tvrdě ji ho zarazil do zadku.
Katka tohle nečekala a vykřikla bolestí, že tím dovnitř přilákala Boba, který si zatím dával osvěžující sprchu. Teď tu stál nahý a připravený na další hrátky. Ocas se mu postavil, když viděl Katku se zaraženým ocasem Martina v zadku a Pavla, jak se jí právě snaží zasunout ptáka do kundy. Tohle doposud viděl jen v pornu. Tak nelenil a ucpal Katce poslední volný otvor. Ta ho vsála do pusy a se zvyšující se slastí mu ho kouřila stále rychleji a vášnivěji.

A tak tu tři hřebci rabovali klisničku do všech tělesných otvorů.
Katka si užívala slast a rozkoš z přirážejících čuráků, kluci slastně vzdychali nad sevřením, třením o vnitřní stěny a ústní masáží ocasů. Čtyřnásobný orgasmický řev pak naplnil pokoj a proudy semene plnily Katku zevnitř i vně.
Bob ji pocákal obličej, Pavel ji vykropil kundu a Martin střeva.
Poté leželi vedle sebe a po vydýchání a nabrání sil se vrhli znovu do víru vášně.

Postupně Katce lízali bezednou studničku rozkoše. Překrvená kunda tekla jak přehrada a při dráždění klitorisu už ani neměla sílu křičet slastí, a jen sípala a kroutila se v návalech rozkoše.
Kluci ji postupně znovu vyplňovali tvrdými ocasy a Katka jim už jen odevzdaně držela, protože už vážně nemohla.
Zvláště čerstvě „odpaněný“ Bob se nemohl Katky nabažit a s nadšením a výdrží jí prolízal kundu až k orgasmu, promačkal prsa, až měla modřiny a líbal ji tak divoce a vášnivě, až je jazyky bolely.

Když ji dokonale protáhli všechny otvory a vystříleli do ní své veškeré střelivo, na pár hodin ulehli, aby se alespoň trochu vyspali. Kluci s prázdnými koulemi a odřenými ocasy a Katka s bolavou sanicí, zadečkem a kundičkou.

***

Ráno je přivítalo sluníčkem a příjemnou teplotou. Kluci měli kruhy pod očima, Luboše bolela hlava a Katka se ploužila chatou pajdavým krokem s nohama od sebe.
Tak jako pokaždé, chatu uklidili, dali vše do pořádku a přesunuli se na nádraží.

„Tohle byl prima víkend,“ pronesl Bob.
„Musíme se ti, Katko, omluvit. Jsi fakt dobrá holka do party, a tak tě příště zase berem,“ řekl Martin.
„A co kdybyste teda vzali i vaše holky?“ otázal se Luboš a mrkl na Katku.
„Víš jak to je? Kde je víc holek najednou, nedělá to dobrotu. Mě to nevadí bejt takhle s váma sama. Super jsme si tu užili, ne?“ pohlédla na ostatní.
„Máš pravdu. Zas příště jen v tomhle složení,“ přitakal Pavel a pak už hlasité skřípění brzd oznámilo příjezd vlaku

Počet zobrazení: 84

Autor

4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Zajímavý víkend na chatě. Všichni si to dosyta užili.

Martin

Asi až na Luboše sí to kluci i Katka dobře užili . Katka si uvědomila , že jí jen Luboš k uspokojení nestačí .p

Bob Romil

Má ho strašně ráda, ale ještě víc TO má ráda 🙂 Jen pokud by ho pokaždý uspali práškama, tak aby si nevytvořil závislost nebo dokonce nepojal podezření.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x