Chceš-li řádnou šoustačku, zajdi si na houpačku 04 – epilog

Autor se omlouvá za neznalost slovenského jazyka a proto prosí čtenáře o pochopení a neupozorňování na chyby v textu.

„Tatííí, půjdem na houpačky?“ prosila malá Žaneta a Patrik se prosebně podíval na manželku.
„No, na mě nekoukej, já mám ten cvičební pobyt. Co ti to udělá?“ odvětila Tereza a dceři slíbila, že o víkendu tam s ní tatínek určitě rád zajde. Nechápala, proč to Patrikovi tak vadí….

***

Patrik se lunaparkům skutečně vyhýbal. A to od doby, co tam byl na pracovní stáži a ošoustal všechny obyvatele ženského pohlaví. Nechtěl je totiž už nikdy vidět, Ilonu, Mariku a hlavně Žanetu, do které se tehdy zamiloval. Ani ho nezajímalo, jak dopadla jeho oplodňovací „mise“ s Ivetou, zkrátka atrakcím se důsledně vyhýbal.
Nyní nebylo vyhnutí. Žaneta se ve školce dozvěděla, že jsou tu kolotoče a mlela jak kolovrátek do omrzení, že tam chce jít.

***

Druhého dne cestou z práce, jel Patrik obhlédnout situaci. Kolotočáři přece nejsou jen jedni. Tohle může být jiná parta.
Bohužel, jeho temné představy se zhmotnily. Ruské kolo poznal hned, vlevo byla Demeterova horská dráha a Dům hrůzy o kus dál mu byl také povědomý. Všude byl klid, atrakce pouštěli až navečer a o víkendu po celý den.
„Kurvafix!“ zaklel, ale to bylo jediné, co s tím mohl dělat.

Po večeři ženě oznámil, že jde na pivo, ale vyrazil na houpačky.
Než tam půjde s dcerou, musí osondovat terén.
Uvítala ho známá dunivá hudba a uřvané lákání k dalším jízdám. Všechno se mu to vrátilo zpět. Stejné milionkrát ohrané písničky, stejné hlasy slibující skvělou jízdu, stejná světelná show (některé žárovky možná tehdy sám vyměňoval). Nadechl se a pevně vykročil k ruskému kolu.

Iveta tam stála, ač o deset let starší, stále byla velmi atraktivní a v minisukni a tričku prodávala jízdenky. Řídící budka tonula v přítmí a tam byla možná Žaneta.
„Jeden lístek, prosím,“ Iveta vzhlédla a ztuhla, když se jejich oči střetly. Hned však roztála v úsměvu.
„Patriku! Tebe bych tu nečekala. Počkej chvilku.“
Obsloužila poslední zájemce a jak se kolo rozjelo, odvedla ho stranou. Tam mu vlepila facku jen to mlasklo.
„To je za Žanetu!“ vysvětlila přísně.
Pak ho popadla za hlavu a pevně se k němu přisála vášnivým polibkem a projela mu ústa jazykem.
„To je za Davídka,“ usmívala se a zkoprnělý Patrik si to rovnal v hlavě.
„Co…za Žanetu?“ hučel a třel si tvář.
„Slíbil si mi, že se jí nedotkneš a udělal si jí dítě. To si mě vážně nasral. Mě jsi naopak přání splnil,“ znovu se usmívala.
Patrik znervózněl. Dítě má s oběma. Co z toho bude?
„Můžu..ho…vidět?“
„Proč ne? Je v řídící kabině,“ kývla Iveta a pátravě si ho měřila. „Ale kvůli tomu tu nejsi, že? Hledáš Žandu.“
„Taky,“ ošil se Patrik. „Víš. Já mám dceru a na víkend se sem chystáme. Chtěl jsem to tu napřed obhlédnout.“
„No super,“ zasmála se Iveta. „Jen přijďte. Máte jízdu zadarmo. A Žandu nehledej. Vdala se do jiný rodiny a jezdí s nimi. Pokud ti jde o to, co s ní máš, tak hezkou holku Marušku. Promiň, jdu makat. Davídek je v kabině. Čau,“ mávla mu rukou a vrátila se na své místo.

Patrik šel ke známé kabině. Tam seděl asi desetiletý kluk a hrál si s mobilem.
„Ahoj,“ řekl Patrik.
Kluk vzhlédl. Byl Patrikovi podobný, když byl on v jeho letech.
„Před lety jsem tu pracoval, tam jsem se šel podívat, jak to funguje teď.“
Kluk se usmál. „To je jednoduchý…“ a jal se mu to vysvětlovat.
Bylo to stejné jako kdysi. Jenže teď to kolo neřídil on, ale jeho syn, který neví, že právě mluví se svým tátou.
„Kdo tě to naučil řídit?“ zajímalo Patrika.
„No přece táta!“ zahlásil kluk hrdě a Patrik ztuhl. Pak mu došlo, že Iveta určitě nezůstane sama s děckem a někoho si nabrnkla.
„A kde je?“ zajímalo ho dál.
„U labutí,“ odvětil kluk a pak řekl. „Hele. Už musíme spouštět…táááák…tímhle kolečkem,“ a dělal přesné pohyby jako kdysi Patrik.
Ten se rozloučil a šel za Ivetou.

„David má tátu?“ otázal se.
„A co sis myslel?“ ušklíbla se Iveta. „Podržela jsem Milanovi od Labutí a pak mu řekla, že mně udělal dítě. Vzal to a teď spolu žijeme. Vadí ti to snad?“
„Jasně že ne,“ vyhrkl Patrik. „Seš stále krásná.“
„To mám být nabídka na starý časy?“ zasmála se. „Nejsem proti. Od desíti jsem volná…“
„Počkej,. Takhle jsem to nemyslel,“ bránil se Patrik a a Iveta se přestala usmívat.
„Tak až se, kurva, rozmyslíš, co vlastně chceš, tak přijď a teď už vypadni,“ rozjela se a Patrik se dal na úprk netušíc, co to do ní vjelo.

Náhle stanul před Domem hrůzy. Vstupenky prodávala zmalovaná ženská, v níž jen stěží poznal Ilonu. Věk a tuny makeupu z ní udělaly neforemnou nevzhlednou bečku, se kterou by dnes nic nechtěl mít.
Zamířil k Horské dráze. Lístky prodávala Marika, stále krásná a žádoucí. S ní věk neudělal vůbec nic. Jakmile Patrika zaregistrovala, jásavě vypískla a pozvala ho do kabiny, kde ho počastovala vášnivým polibkem.
„Patrik, moj milý. Ja dúfala, že sa tu zjavíš a pozreš sa, čo sis zrobil.“ usmívala se.
„Co?“ protáhl Patrik nechápavě.
„No predsa decko,“ smála se bílými zuby.
„Já…s tebou?“ nechápal Patrik nic, ani Maričin smích.
„Už hej. Urobil sis syna. Tiež sa volá Patrik a Ondrej ho prijal. Od teba áno, ale kebysom ho mala s voĺaakým iným, tak by sa ku mne choval zle, ako bych bola hociaká nečistá žena.“
„Ach jo,“ povzdechl si pro sebe Patrik, který pochopil, že tu rozesel semeno opravdu všude.
Jediné štěstí bylo, že ho nikdo neuháněl k odpovědnosti a vše brali, jak to je.

Pak přišel Ondrej, zubil se a Patrika objal jako bratra. O dítěti nepadlo ani slovo a Marika mu pak syna ukázala. Měla jich už pět a desetiletý Patrik mezi nimi nijak nevyčníval. Převzal všechny rysy své matky.
Marika trvala na tom, že se s ním musí přivítat po svém. Povolala Ondreje ke vstupenkách a odvedla si Patrika do maringotky.
Ten věděl, že se nemá cenu bránit a po pravdě, docela se i těšil.

Když se Marika svlékla, měla opravdu stále výstavní tělo. Vrhla se na Patrika s vášnivostí divoké šelmy a ten se tomu rád poddal.
Laskal její hladké tělo, líbal ji prsa a tvrdé bradavky a vášnivě se líbali. Marika si s radostí zavzpomínala na jeho něžný přístup a roztáhla nohy k polaskání kundičky. Pod dotyky pak tekla jak vodopád a sténala rozkoší při laskání klitorisu.
Pak se zmocnila ocasu a rozjela úžasné kouření, které Patrik od té doby nezažil. Teď měl na co zavzpomínat. Ocas mu polkla až po kořen a jazykem vytlačovala a střídavě ho sála a střídavě rukou honila.
„Choď s ním do mě!“ lehla si roztáhla nohy. Patrik na ni nalehl a už cítil vlhkost a těsnost její pochvy.
„Oj…boha jeho..to je ozaj krásné!“ vydechla slastně, když ho v sobě cítila celého.
Patrik ji líbal a zároveň pomalu přirážel. Marika poté, co starý Demeter zemřel, v sobě necítila tak velký ocas a teď si to plně užívala. Líbali se vášnivě a divoce a Patrik do ní přirážel stále rychleji a prudčeji.
„Áno…to je…oááách…ááááh,“ sténala v orgasmu a stahy pochvy sevřely pevně ocas, že Patrik začal stříkat.
„Áno…áno!“ držela ho Marika za zadek a tlačila na sebe, aby ani kapka nepřišla nazmar. Oba byli zaplněni rozkoší, tak jako před lety.

„Co když sem tě zase oplodnil?“ zajímalo Patrika.
„No a čo? Ondrej ho vezme za svého. Ty si náš brat, tak prečo nad tým mudrovať,“ usmála se Marika a začala mu znovu kouřit ocas ke druhému číslu.
Podruhé si ji vzal vkleče zezadu. Marika nahlas sténala, jak se jí tvrdý ocas třel o stěny v novém směru.
„Prirážaj…viac…ah…ah!“ hekala a Patrik do ní mlaskavě zarážel ocas co to šlo. Když ji roztáhl půlky viděl kakaovou dírku a uvědomil si, že v ní ještě nebyl. Marika sténala v extázi a že vyměnil dírky jí plně došlo, až když žalud překonal sevření svěrače.
„To niee!“ vykřikla, ale to už měla ocas zabořený uvnitř téměř celý.
Ondrej ji také plenil zadek, ale takovýhle rozměr tam nikdy neměla. Přesto po chvíli cítila příjemnější pocity, zatímco Patrik cítil těsnost střev a užíval si to naplno. Zezadu ji promačkal prsa a Marika si to začala užívat a slastně vyhekávat.
„Oh..oh..oh.“

Pevné sevření Patrika brzo přivedlo k výstřiku, a tak z ní vyjel, zasunul ji ocas do kundy a po několika prudkých přírazech ji vystříkal semenem dělohu. Marika se odbavila a pak znaveni leželi spolu v mazlivém objetí.
„Choď už, ale…. prídeš ma ještě někedy pozrieť?“ vstávala Marika a oblékala se.
„V sobotu přijdu s dcerou,“ odvětil Patrik a Marika se usmála.
„Ty maš dceru? Aspoň uvidí brata a dráhu máte zadarmo,“ konstatovala a odešla, aniž čekala, až se Patrik oblékne.
Dovnitř náhle vstoupil Ondrej. Zkušeně přejel zrakem zválenou postel a oblékajícího se Patrika.
„Neviem, ako to vieš, ale oplodnil si mi ženu. Koĺko peňazí mi dáš za tvoje dieťa?“ otázal se ho s drsným výrazem ve tváři.
„Ale já..já to nevěděl,“ blekotal Patrik, ale Ondrej se zazubil svým typickým způsobem.
„Iba som si robil srandu. To je v poriadku. Si ako naše rodina a držíme spolu. Len mám takú prosbu. Za Marikou prijela její sesternica. Mladá a celkom pekná. Její muž je starý a nedokáže jej urobit decko. Tak to chce odo mňa… No, po pravde, prečo nie, ale Marika je proti. Nemohol by si ma v tomto zastúpiť? Marika ti děcko dala, tak treba rýchlo otehotní aj Agniesza.“
„Ale já…jsem ženatý…mám dítě,“ bránil se Patrik.
„V sobotu. Však chodite, nie? Marika ti dieťa zabaví a ty si to odbudeš. Len raz. Dohodnuto?“ pozvedl Ondrej ruku.
„Dohodnuto,“ stiskl mu ji Patrik nakonec.

***

Sobota byla nádherná a Patrik opravdu šel se Žanetou na atrakce. Ta si to užívala, jezdila i pár jízd za sebou a Patrik zatím klábosil s personálem a vesměs ušetřil peníze, neboť i po těch letech stále patřil do rodiny.

Iveta měla dobrou náladu, pochválila mu Žanetu, potěšena, že se jmenuje po dceři a mrkla na Patrika, jestli si to s „tam tím“ nerozmyslel.
Patrik si to rozmyslel, jen musel najít způsob, jak to zařídit. Měl toho teď nějak moc. Iveta, nějaká Agniesza, svůdně na něj mrkala i Magda ze střelnice, že se jen ohne za maringotkou a bude to hned…
„Zejtra tě zvu na oběd,“ rozhodla Iveta. „Ženu stejně doma nemáš, jak si řekl. Děti se sami zabaví, o to neměj péči a my si zařádíme v pelíšku,“ dodala svůdně, že Patrik jen přikývl.
„Ale co ten tvůj…Milan?“ otázal se.
„Máme svý středy…o to se nestarej,“ ušklíbla se Iveta a vlepila mu pusu na tvář.
Pak pokračovali dál. Vyhnuli se Domu hrůzy, Žaneta sama o to nestála, ale pak zajásala nad horskou dráhou. Zde nastalo dohadování.
Nejdřív se jich ujala Marika. Zavolala potomky, aby si vzali na starost mladou slečnu a chovaly se k ní galantně. Kluci se na ní usmáli a za chvíli s nimi Žaneta odběhla, jako by se nechumelilo.

„Tak to bychom měli,“ konstatovala Marika a Patrika začala líbat, až sám musel cuknout. „Počkej. Sem tu kvůli nějaké Agniesze.“
„Voĺaakej? To je moja sesternica! Ondrej by ju rád pomilovat, ale to sa mi nepáči. Ty si ten pravý na plodenie decek. Tak ťa bozkám len pre šťastie,“ usmála se a vedla do maringotky.
„Je vnútri. Trocha sa bojí, tak buď něžný a milý, ako so mnou,“ postrčila ho ke dveřím a šla pryč.

Patrik bázlivě vešel dovnitř, když vtom spatřil proti sobě vyjít dívku. Jestli Marika byla krásná, tak tato dívka byla přenádherná. Byla velmi mladá a tělo i tvář mělo souměrné, dokonalé, byla to úplná romská princezna.
„Jsem Agniesza,“ řekla melodickým hlasem a usmála se. Patrik se jí líbil.
„Patrik,“ vydechl a podal jí ruku.
Seznámení měli za sebou a mohli se věnovat příjemnějším věcem.
Agniesza mu sdělila, že její muž, za nějž je provdána je již nemohoucí, ale protože je nutno míti potomka, musí se toho chopit někdo jiný, nejlépe příbuzný. Ondreje však Marika nechce „připustit,“ a tak ji nabídli Patrika jako výkonného samce, který Marice pořídil krásného chlapečka.
Ona sama proti tomu nic nemá a jelikož se jí líbí, mohou se do toho hned dát.
„Líbím se ti i já?“ otázala se, ač to bylo zbytečné, neboť po sundání svršků, Patrikovi trčel čurák dopředu jak kopí.
Agiesza to přešla mlčky, ale v duchu ho pochvalně ocenila.

Leželi vedle sebe, mazlili se a líbali. Její dokonalé tělo Patrika fascinovalo, ale nabažit se ho nemohl. Agniesza skvěle líbala. Polibky mu rozsévala i po těle, znalá všech míst, která muže vzrušovala a nejvíc péče, samozřejmě, věnovala tvrdému péru.
Sama si přitom nechala lízat klín, hladce vyholený, s rýhou štěrbiny, vlhkou vzrušením a očekáváním. Patrik ji kmital mezi pysky a sál uvolňované šťávy a kmital po naběhlém klitorisu, což Agniesza doprovázela pevným stiskem rtů na ocase a sacím silou výkonného vysavače a dalším proudem šťáv.
Ruka jí kmitala po tvrdém ocase a jazykem mu mnula a líbala koule.

Těsně před vzájemným vyvrcholením, konečně Patrik zasunul ocas do roztoužené dívky. Ta vystřelila nohy vysoko a sama si je zapřela o jeho ramena. To byl gymnastický výkon a čurák teď do ní zajel opravdu hluboko.
„Oách…joooo….úúúúúh,“ vydechla slastně, jak cítila jeho velikost a pevnost, jak už dlouho ne.
Pochva se jeho rozměrům hladce přizpůsobila a pohyby a tření v ní vyvolávaly slastné mrazení a stoupající rozkoš. Patrik mezi rty mnul naběhlé tvrdé bradavky jejích skvostných pevných prsou.
Rytmické přírazy netrvaly dlouho, neboť předchozí mazlení bylo už velmi vzrušivé, natož šoustání této romské bohyně. Patrik začal hekat, zrychlil přírazy a pak už proud semene plnil dělohu dívky, která svými stahy ho nasávala do sebe s doufáním, že se v ní ujme.

Pak uvolněně vydýchávali své milování a Patrik s potěšením zjistil, že stále je plně funkční. To už se mu dlouho nestalo.
Agniesza byla též potěšena, poskytla mu orální masáž a když byl ocas plně při síle, nasedla na něj a vychutnávala si řízení celé soulože. Odsedávala jak potřebovala a cítila a hýbala pánví do stran, což ji přinášelo slastné pocity.
Patrik se plně věnoval jejím velkým a pevným prsům a občas se dívka sklonila, aby se líbali a projeli si ústa jazykem. Když cítila stoupající rozkoš, zrychlila odsedy a nahlas sténala s blížícím se orgasmem.
„Božeee…ááánoo…ještě…ještě….júúú…oooohhh…buduuu,“ vzdychla a pevně zapřena o Patrikovu hruď jezdila na ocase nahoru a dolů.
Patrik jen sledoval mokrý ocas, mlaskavě z ní vyjíždějící a s roztažením závojíčků zase do ní vnikající. To se dlouho vydržet nedalo. Povolil zadržování a úlevně do ní pustil semeno. Agniesza hýkavě vyvrcholila a nasávala sperma do přeplněné dělohy. Pak padla na Patrika, vzrušeně dýchala a líbala ho.
„Moc ďakujem….si skvelý milenec a prajem si takého synčeka, ako má Marika. Alebo dcérku, ako máš ty. Lúbim ťa a pokiaĺ sa raz uvidíme, rada sa ti opeť oddám,“ řekla mu tentokrát slovensky.
Patrik ji též zahrnul sladkými slovy a pak se oblékl a vyšel ven.
Na zápraží narazil na Mariku, která s vyhrnutou sukní si rukou rejdila v kundě a s přivřenýma očima tlumeně sténala.
„Co tu blbneš?“ otázal se a ona se teprve nyní probrala do reality.
„Bol si skvelý. To sa nedalo vydržať,“ znovu ho začala líbat, ale Patrik už byl zcela vysílený.

Nakonec sehnali děti a Patrik se šťastnou Žanetou zamířili k domovu.

„Zítra půjdem na oběd k tetě u ruského kola,“ vysvětlil ji. „Já tam kdysi pracoval a mají mě tam rádi.“
Žaneta byla spokojená. „A můžu pak jít za kluky od horský dráhy? A víš, že jeden se taky jmenuje Patrik?“
„Jojo,“ odkýval ji Patrik všechno a byl rád, když mohl doma ulehnout a všechno zaspat.

***

Oběd byl vynikající. Iveta si dala záležet a předstrojila návštěvě vrchol svého kuchařskému umění. David se Žanetou se seznámili rychle a poté, když mu Iveta přikázala, chovat se k mladé slečně galantně, vypadli ven, jako když do nich střelí.
„To o tý galantnosti, jsem slyšel včera od Mariky,“ vzpomněl si Patrik.
„Učíme k tomu děti už odmala, aby nezvlčily. Vědí, že stále je někdo sleduje a kdyby řádily, tak si to odskáčou. A k holkám je snad nutno se chovat hezky, ne? Ty ke mně budeš také milý a něžný… jako tenkrát,“ mile se usmála.
„Tenkrát jsi moc něžnosti nepožadovala,“ konstatoval Patrik a vzpomněl si naopak na divoké tvrdé mrdanice.
„To bylo tenkrát,“ oponovala Iveta. „Nyní jsem starší paní, a tak to mám ráda pomalu a něžně. Jdu si dát sprchu. Můžeš zatím zahřát pelíšek.“

Patrik šel po paměti a přehlížel velké letiště.
„Tady jsem mrdal Ivetu i Žanetu,“ běžely mu hlavou vzpomínky, až ucítil zezadu dloubnutí do zad.
„Ty seš ještě voblečenej? Na co civíš? Máš zahřát pelíšek, jsem řekla,“ byla Iveta rozladěna milencovou neschopností. Tohle neměla ráda. Co řekla, to se udělalo. A platilo to i pro postel. S Milanem to koulela podle svých potřeb a on to přijal a neodmlouval.

Patrik rychle napravoval svou chybu a pak jí přistrčil ptáka k puse.
„Kuř, ať vidím, jestli si to nezapomněla!“
Iveta hned po něm chňapla a lízala a sála ho tak bravurně, že mu v mžiku stál. Rukama mu mnula koule, lízala a mu naběhlý žalud a jazykem mu kmitala po celé délce od kořene ke špičce. Patrik jen opojeně funěl a Iveta se v duchu smála. O svém umění nepochybovala.
„A teď ty!“ lehla si na záda. „Ať vidím, jak to vypadá u tebe v ložnici.“
Nadržený Patrik do ní zajel rychlostí blesku a prudkými hlubokými přírazy ji přiváděl do stavu blaženosti. Přes vlastní slova o něžnosti, to stále měla ráda i tvrdě, jak za starých časů. Patrik ji teď plnil přání dokonale. Cítila jeho dorazy až na dně a tření pulsujícího ocasu jí přinášelo slastné pocity stopující tělem s narůstající silou.
„Ty děvko…..chceš jenom mrdat…pořádně a hluboko!“ funěl ji Patrik do tváře a jemně se jí zakusoval do tvrdých bradavek prsou.
„Jo…chci…jen…mrdat…tvrdě…a pořádně…a ty mě jen…šimráš..oh..oh,“ sténala a odpovídala mu Iveta přesně jako před lety.
„Týýý…kurvoooo,“ ječel Patrik skoro nepříčetně, protože se právě udělal a všechno stříkal do ní, protože ho Iveta nepustila a tlačila ho za zadek na sebe.
„Stříkej..stříkej..lásko,“ vzdychala mu do ucha, protože ji teplo rozlévajícího se semene dělalo dobře.

Pak Iveta přinesla víno. Patrik se strachoval návratu dětí, ale Iveta se jen smála.
„Spíš kolik máš času a síly ty? Předpokládám, že večer budeš plnit manželské povinnosti.“
Patrik náhle změnil téma.
„Kolik tu mám vlastně dětí?“
„U nás dvě, Marika jedno, Ilona…“ počítala Iveta a Patrik ji přerušil.
„Cože…i Ilona?“ zhrozil se.
„No jo. Máš plodný semeno a když si stříkal naplno… Já tě varovala. Tys na mě nedal a teď tu máš haranty. Neboj, všechno je už vyřešený a nikdo po tobě nic nechce.“
„Žanetu jsem miloval. Víš to?“
„Vím. Proto jsem ji před tebou chtěla ochránit. Jenže stalo se a ….. moc dlouho ji srdce bolelo. Brečela, trápila se. Měli jste se vzít,“ rozohnila se Iveta.
„Tenhle kočovnej život není pro mě, i když jste mě přijali mezi sebe,“ konstatoval Patrik.
„To je tvoje věc. Kvůli tomu tu nejsme. Děcka máš v pořádku, všichni je milujeme, ale teď mě ještě jednou hezky omrdej,“ přikázala mu Iveta a rukou mu už připravovala ocas k dalšímu výkonu.

Pak mu nastavila zadek.
„Ale opovaž se trefit někam jinak. To mě nasereš a budu zlá, tak to nezkoušej,“ varovala ho, když prsty zakroužil kolem análu. Pak hekla, když ji čurák protáhl kundu až na dno.
„Ohhh..seš …hluboko…oooh…oh…úúúh,“ nejdřív vyjekla, než se rozsténala na rytmickými přírazy.
Sténala a plně si to užívala, zvlášť když Patrik jí plácal rukou po zadku a nadával do nadržených děvek. Když ji začal tvrdě mrdat a v dlaních ji mnul a přímo drtil visící prsa, řičela nahlas rozkoší a cítila nastupující vrchol.
„Chci semeno…nastříkat…do pusy…prosím,“ začala se třást v orgasmu a svírala v sobě mrdající ocas.
Patrik ještě z ní stačil vyjet a sotva se jí postavil před obličej, začal stříkat. Iveta vyplázla jazyk kam dopadla první dávka, pak dostala zásah do nosu a na tvář. Zbytek semene vsála i s ocasem a cumlala ho do úplného vyždímání.

Když vyplivla povadlého ptáka, usmála se.
„Mám tvý semínko ráda. Chutnáš stále dobře.“
Patrik vydýchával tu slastnou chvíli a chvíli přemítal nad vážnou myšlenkou, než pronesl.
„Když se vrátím, vezmete mě mezi sebe?“
Iveta sebou trhla. „Co blbneš? Chceš opustit svou rodinu?“
„Rozvedu se. Žaneta by se taky rozvedla a byli bysme zase spolu,“ uvažoval Patrik.
„Žanda se nerozvede, nebo ji zabiju a tebe taky. Co sis to vymyslel?“ naštvala se Iveta.
„Já….já…tě miluju. Žanetu miluju, Mariku…zase se mi to všechno vrátilo. Těch deset let… já …vážně nemůžu na to zapomenout a teď zase.. ty seš nejskvělejší milenka…žena,“ zoufale mával Patrik rukama jak střelená vrána.
„Co tě to popadlo? Tak jsme se spolu po letech vyspali a co má bejt? To doma nemáš sex nebo co?“ stále Iveta nic nechápala.

Patrik uznal, že jeho nápad nemá logiku ale jen nejasné kontury. Zaprvé, Žaneta je vdaná a nerozvede se, zadruhé, Iveta má muže a David je jeho syn, ať je to, jak je to a zatřetí, sex s Marikou i Ivetou jsou jen krátkodobé chvilkové radosti, jichž se člověk naplní a pak už je to rutina.

Když Patrik svou slabou chvilku přestál, Iveta mu v šedesát devítce vykouřila ocas a nechala si jazykem polaskat kundičku. Zarostlý klín s vystupujícími závojíčky i naběhlý klitoris, to vše Patrik pečlivě projel a polaskal jazykem, slízal šťávy a obsah svých koulí vypustil do úst sténající Ivety, kterou vylízal až k orgasmu.
„Příští týden balíme a kdoví, kdy se zase uvidíme. Žij svůj život a až se zas potkáme, zavzpomínáme buď takhle, nebo u piva. A teď jdem sehnat ty naše potomky,“ vstala Iveta z postele a popadla mobil.
Chvíli s někým mluvila a pak se obrátila na Patrika.

„Jsou u Demeterů, co si myslíš? Za chvilku David přivede tu tvou princeznu. Prý je to pěkný kvítko, říká Marika a nejvíc si rozumí s Patrikem. Proč asi?“ usmála se.

KONEC

Autor

Navigace v seriálu<< Chceš-li řádnou šoustačku, zajdi si na houpačku 03
4.2 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Výborně napsaný epilog . Ani se nedivím , že se mu prvotně nechtělo na kolotoče . Ale konec dobrý , vše dobré . Jenom jde o to , jak se mu povedla vzpomínková mise . Kolik se Patrikovi podařilo ještě splodit potomků . Myslím , že se už na další návštěvy kolotočů bude jenom těšit .

Shock

Tohle už jsem nechal otevřené. Ne, že bych psal dál, ale…. možná Ivetu a ostatní znovu oplodnil, možná ne, přece jenom byl o deset let starší. Ale jak jsem psal, u světských to nijak zvlášť neřešili. Jinak jak jsem psal v úvodu první části – je to jenom fikce a kdo v tom shledává nesmysly, tak je to dáno mou neznalostí, jak to tam skutečně chodí a funguje. Vše mám „odkoukáno“ z běžného chození na houpačky v dětství s kamarády a nyní s potomky a také jsem kdysi v mládí dostal do držky mezi maringotkama, když jsem s jednou „kolotočářkou“… Číst vice »

Reniem

Moc pekny konec, Diky 😊

Bob Romil

Druhá zběsilá jízda na kolotoči. A zdarma! Jen nějak moc rychle do toho spadnul po deseti letech, přestože nějakou dobu je ženatý. Ale možný důvod je, že stará láska prý nerezaví 🙂 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x