Čokoládová dieta 02 – Trojka s Janou

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Čokoládová dieta

O několik týdnů později…
„Aaach, miláčku, ano, tam, přesně tam, joo,“ šeptala Klára Patrikovi do ucha, zatímco ji pomalu projížděl pochvičku. Vždycky nechal péro vyklouznout, žaludem se chvilku zlehka dotýkal vchodu, načež znovu vstoupil a zvolna zajel až na dno. Klára mu vycházela vstříc a snažila se ho zarazit co nejhlouběji, ale ten neustále se opakující okamžik, kdy do ní vstupoval, je oba pořádně rajcoval.

Patrik si to však chtěl užít víc. Vyklouzl ven a klekl si ke Klářině hlavě, ta ho začala ochotně kouřit a on se jí na oplátku věnoval rukou. Nebylo neobvyklé, že při tom Klára sem tam vystříkla, novinkou však bylo, že se snažila dostat Patrika na pokraj orgasmu, který mu na poslední chvíli odepřela. S chutí však olizovala sperma, které mu při tom ukáplo.

„Pojď zase do mě,“ zakňourala na něj.

Patrik jí ochotně vyhověl, přitom však cítil, že to na Kláru už opravdu jde a do ucha jí proto zašeptal: „Jestli se uděláš dřív než já, vystříkám ti prdelku!“
„Já ti… dám… prdelku!“ vyrážela Klára mezi vzdechy a raději Patrika pevněji objala. Ten se jen zlehka usmál a šukal ji dál. Představa penisu v Klářině těsném zadečku ho ovšem vzrušila natolik, že se během pár přírazů udělal a začal stříkat.
„Anoooo!“ vzepjala se pod ním Klára, ještě párkrát se nabodla a udělala se také.

Jana a Klára sice nepracovaly ve stejné kanceláři, často se však potkávaly ve výklenku u tiskárny a při čekání na tisk měly ve zvyku probírat všechno možné. Natolik, aby spolu probíraly i intimnosti, se ovšem dříve neznaly.

To se po společném školení, a divokém večeru ve třech, změnilo. Nestalo se to hned, ale bylo to logické. Kláru nevěra hryzala a Jana byla ideální vrbou, neboť nebylo třeba se s tím svěřovat nikomu jinému. S Patrikem o tom mluvit nechtěla, bála se téma jakkoli jitřit, když to nakonec tak dobře dopadlo, ale promluvit si o tom potřebovala.

„Ty, Jani, myslíš na to někdy?“ zeptala se rozpačitě jednoho pátečního odpoledne, kdy už byly kanceláře poloprázdné a ona i Jana se opět náhodou sešly u tiskárny a nehrozilo příliš velké riziko nečekané návštěvy někoho dalšího.
„Myslíš na tu naši trojku?“ odpověděla Jana otázkou a rty se jí zvlnily smyslným úsměvem. Pro ni to byl prostě sex na jednu noc, protože stálého partnera neměla.

Klára němě přikývla.

„Hlavně to neříkej tomu svýmu, ať si nepohnojíš manželství!“ zdůraznila jí, ale Klářin provinilý pohled jí řekl všechno, co potřebovala vědět.
„Tys mu to řekla!“
„Jo,“ špitla Klára.
„A co on na to?“
„Vzal to docela dobře. Já ho předtím vykouřila a všechno spolykala, to jsem nikdy předtím nedělala, tak ho to úplně odrovnalo. Měl úplně čokoládový sperma,“ dodala ještě zasněně.
„Tak to jsem fakt nechtěla vědět,“ řekla Jana s mírně znechuceným výrazem.
„Co? Já myslela, že polykáš.“
„Myslela jsem to s tou „čokoládou“,“ odpověděla Jana a uvozovky kolem slova „čokoláda“ byly jasně slyšitelné.
„Aha… já nevěděla, že nemáš ráda čokoládu. On jí snědl hrozně moc, když jsem tu nebyla, až z toho chutnal a voněl jak čokoládová figurka. Náhodou to bylo super.“
„Jakože pravý čokolády?“ ptala se nejistě Jana.
„No jasně, cos myslela?“ podívala se Klára na Janu, tentokrát udiveně.
„Ty seš fakt číslo,“ rozesmála se.
„Počkej, jaks to myslela?“
„Ale to je jedno…“ snažila se to Jana zamluvit.

Nakonec však podlehla dalšímu z Klářiných pohledů a vysvětlila jí:
„Já mám análek občas docela ráda, když se dělá dobře, může to být i příjemný a chlapi jsou z toho vždycky úplně odvaření, což je taky rajcovní. Ale když už tam jednou je, tak si tam taky hezky skončí, jestli víš, co myslím.“
„Jo takhle, to je nechutný,“ rozesmála se Klára, když pochopila.
„Hele a ty si to fakt necháváš dělat do zadečku?“
„Tys to nikdy nezkoušela?“
„Ne, Patrik by chtěl, občas má narážky, ale já se toho bojím.“
„Napoprvé musíš být pořádně nadržená. Ale nesmíš zapomenout namazat, to jako fakt ne.  Pak už je to jen o zkušenosti, já tomu časem přišla na chuť.“
„Patrik by chtěl ještě něco,“ zamumlala po chvíli ticha Klára.

Jana na ni ostře pohlédla a řekla: „A copak by to mělo být?“
„Slíbila jsem mu trojku se dvěma holkama. Abychom si byli kvit.“
„A ty bys chtěla, abych já…?“
„Ne, to byl blbej nápad, vůbec jsem to neměla zmiňovat.“
„Nezamlouvej to, on ten tvůj není zas tak ošklivej,“ otočila Jana kurz, protože ve skutečnosti se jí Patrik líbil víc než jen trochu a chlapa už zase delší dobu neměla, „co děláte o víkendu?“
„To jako myslíš zítra?“ zeptala se polekaně Klára.
„No a proč ne? Že bych se pozvala na kafe, trochu se poznáme, oťukáme…“ řekla Jana ledabyle, ale srdce se jí rozbušilo vzrušením z možností, které sobotní večer nabízel.
„A víš ty co? Vlastně proč ne,“ odpověděla zamyšleně Klára. Ani jí totiž vzpomínka na Janin jazyk nebyla vůbec nepříjemná.

Patrik samozřejmě od rána něco tušil, Jana neobvykle chystala dům, děti odvezla k rodičům a občas na Patrika vrhala takové zvláštní postranní pohledy. Nebyl by však jejím manželem, kdyby nevěděl, že ptát se je zbytečné. Čekal nějaké překvapení, možná soukromý striptýzek nebo něco podobného, a nechtěl si ho zkazit.

Když kolem šesté zazvonila Jana s tím, že potřebuje s Klárou vyřešit nějaké papíry do práce, znejistěl. Holky se, poté co Klára ze sklepa vylovila láhev růžového, zavřely v pracovně a Patrik se musel zabavit sám. Po chvíli na internetu skončil samozřejmě u porna, z čehož se mu sice parádně postavil, pokračování si ovšem rychle zakázal, aby se před Klářinou kolegyní neztrapnil. Stejně tušil, že by jí nedělalo problém si toho přes lehké domácí kalhoty všimnout. S blížícím se večerem se osprchoval, pustil si televizi a udělal si pohodlí na gauči. Erekce už skoro odezněla, zato obě ženy konečně vyšly z pracovny s lahví, která nebyla ani z poloviny plná, a posadily se k Patrikovi každá z jedné strany. Jeho očekávání se vrátilo se silou doslova dvojnásobnou. Dobře si pamatoval, co Kláře řekl, když se mu přiznala k nevěře.

„Patričku, chtěl bys taky vínečko?“ zeptala se ho Klára škádlivě.
„A víš, že jo, Klárinečko?“ vrátil jí Patrik zdrobnělinu.
„Tak já ti donesu skleničečku,“ odpověděla mu se smíchem.
„Klářina kundička byla moc dobrá, víš?“ zašeptala mu Jana do ucha, sotva Klára odešla do kuchyně. „Ale slyšela jsem, že tys jí pak chutnal ještě mnohem víc.“
Patrik po té poznámce poněkud zaskočeně ztuhl, ale zatímco většina jeho těla se zase rychle uvolnila, jeden malý kousek tuhý zůstal.

Tichým hlasem jí odpověděl: „A ty bys chtěla taky ochutnat?“ a doufal, že příliš nepřestřelil. Jana se na něj usmála a rukou mu pomalu vjela do kalhot, kde nahmatala jeho erekci a pomalu ho hladila. Klára se mezitím vrátila z kuchyně se skleničkou a když viděla Janu nalepenou na Patrika, měla z toho trochu smíšené pocity. Zakázala si ovšem jakkoli reagovat, sama to na něj přece pomáhala ušít a hlavně to byla ona, kdo to celé začal. Místo toho k Patrikovi přišla zezadu, zaklonila mu hlavu a vášnivě ho políbila.

Jana střelila pohledem ke Kláře a když na ni souhlasně mrkla, svezla se na kolena, stáhla Patrikovi kalhoty a vzala ho mezi své plné rty. Její pusa byla více než příjemně horká a vlhká a Patrik měl co dělat, aby se hned neudělal. Klára se od něj odlepila a nechala Janu, aby mu úplně stáhla kalhoty. Když se ta pak vrátila ke kouření, řekla mu Klára chraptivým hlasem: „Miláčku, vystříkej té děvce prosím pusu!“

Tohle Patrik opravdu nečekal. Klára tak nikdy nemluvila a v kombinaci s kouřením od téměř cizí ženy se skutečně udělal. Jana z něj všechno jemně vysála a spolykala.

„Fakticky to chutnalo trochu jako čokoláda!“ řekla se zářivým úsměvem Kláře.
Klára se sklonila k Patrikovi a zašeptala mu do ucha: „Neboj, ještě jsme dnes neskončili.“

Podala Janě ruku a odešly spolu do koupelny. Patrik mezitím rozdýchával nový zážitek. Vzrušení po orgasmu opadlo a vystřídala ho obvyklá malátnost, ale v duchu si stále přehrával Klářin příslib pokračování a to mu do břicha i podél páteře vysílalo příjemné chvění.

Podobné cítila i Jana, protože se k ní Klára nečekaně hladově přisála a začala jí ve sprše olizovat bradavky. O chvilku později se její zrychlený dech trochu uklidnil a přesunula se pod sprchu, zády k Janě. Jana toho využila a rukou jí zajela mezi nohy, aby zjistila, jestli i Klářiny závojíčky jsou vlhké něčím víc, než jen vodou. Samozřejmě byly, a tak se jí probírala kundičkou, zatímco Klára jen mírně rozkročila nohy, zrychleně dýchala a bez hnutí přijímala laskání. Vzrušení nebezpečně narůstalo, ale Jana včas odhadla správnou chvíli a nechala Kláru se zase uklidnit. Vyběhly ze sprchy a po rychlém osušení se přesunuly na manželskou postel v ložnici. Na podřimujícího Patrika v té chvíli zapomněly.

Patrika z malátnosti probudil dusot ženských nožek. Chvíli čekal, jestli se vrátí k němu, ale z ložnice se místo toho začaly linout dost jednoznačné zvuky. Svlékl se a vydal se za nimi. Nejprve nakoukl pootevřenými dveřmi. Klára ležela na posteli s nohama doširoka rozkročenýma, oči měla zavřené a klínem se vzpínala proti Janině útlé ruce, jejíž čtyři prsty i s kouskem dlaně mizely mezi jejími mokrými stydkými pysky, zatímco palec se věnoval poštěváčku. Jana sama klečela se zadečkem vystrčeným do vzduchu, hlavu zabořenou někde v oblasti Klářina výstřihu, kde se asi původně věnovala ňadrům, ale teď tam pouze tlumila vzdechy, protože zespodu jí do kundičky Klára zahákla esovitě prohnutý vibrátor připomínající mořského koníka a jednou rukou ho tam ovládala.

„No tedy, dámy! A co já?“ zeptal se s hraným rozhořčením Patrik.
„Neboj miláčku… i na tebe… dojde,“ vyrážela mezi vzdechy Klára a vystříkla Janě do dlaně.
„Ale tady nejsou žádné volné dírky,“ postěžoval si.
„Ale jdi ty, hřebečku. Opravdu?“ odpověděla mu tentokrát Jana a vytáhla z Kláry zmáčenou ruku. Pak se mu podívala do očí a vlhkými prsty si celkem jednoznačně potřela zadeček.
„Přestaň mi svádět manžela a vrať tam tu ruku ty…“
„Kurvičko?“ zašeptala Jana Kláře do ucha nápovědu, ale pak opravdu zasunula dlaň zpátky do Klářiny kundičky a palec umístila zpět na knoflíček rozkoše.

Patrik jí trochu záviděl, on by si se svýma rukama nic takového dovolit nemohl. Přesunul tedy pozornost ke kakaové dírce, která mu byla nabídnuta. Přiklekl a zlehka nasadil žalud k análku, natáhl se na noční stolek, kde byla nachystaná lahvička lubrikantu, a pro jistotu bohatě namazal svůj kolík i Janin zadeček. Cítil se v tu chvíli trochu jako panic. Lehce napřel proti svěrači a ten ho vpustil do hebké a nezvykle těsné dírky. Nechal Janu, aby si na něj zvykla, dovnitř zasouval jen velmi pomalu, ale Jana už nebyla nikde panna a Patrik mazal dobře, takže to šlo snadno. Čím víc pronikal dovnitř, tím víc cítil vrnění a pohyby vibrátoru vedle v pochvě, což rozkoš ještě stupňovalo. Začal pomalu přirážet a projíždět Janě zadeček, a snažil se při tom o podobný rytmus, jakým se ve vedlejší dírce činila jeho žena.

Jana nad sebou pozvolna ztrácela kontrolu. Ve zrychleném dechu a občasných stenech slyšela Patrikovo i Klářino vzrušení a hlavně cítila, jak se oba činí mezi jejíma nohama. Nebylo to poprvé, co měla obě dírky plné, ale nestávalo se to často a hlavně to nikdy nebylo tak sehrané.

„Vidíš? Naše kurvička si to užívá,“ řekla chraplavým polohlasem Klára. „Vystříkáš jí i prdelku? Když se jí pak ráno uděláš do kundy, bude to ta děvka mít úplně všude.“

Patrik nestačil zírat, Klára se nikdy takovým způsobem nevyjadřovala, ani při sexu ani mimo něj. Ale rozhodně to bylo rajcovní – a nejen pro něj.

„Joo… všude to chci… všude mě naplň,“ odpovídala Jana nesouvisle a Patrik najednou ucítil, že prdelka se kolem něj začíná stahovat a Jana se roztřásla a rozkřičela v orgasmu.

„Kurvička se nám udělala,“ zareagovala na to Klára omámeně a trochu udiveně. Ale Patrik ještě ne. Počkal, až se Jana trochu uklidní a pak z ní opatrně vytáhl stále tvrdý penis. Jana ze sebe nechala vyklouznout i vrnící šidítko a zhroutila se na postel.

„Tys jí to tam neudělal?“
„Nestihl jsem to.“
„Ale já chtěla, abys jí naplnil všechny dírky!“ postěžovala si Klára.
Patrik stále netušil, jestli své chování a řeč hraje nebo je tak nadržená.  Vsadil by si ale spíš na to druhé.
„Tak naplním jinou, mám tu přece ještě jednu kurvičku.“
„Ano?“
„Ano,“ řekl najednou tvrději, než zamýšlel. „Jednu nevěrnou děvku, která potřebuje vystříkat ještě víc než tady ta.“
„Opravdu?“
„Na čtyři, dělej!“ zavelel a Klára poslechla. Sotva se před ním objevil její zadek, pleskl ji po něm, až vykřikla bolestí a překvapením.
„Au! Co to děláš?“ vykřikla na něj najednou mnohem známějším hlasem. Před chvílí by Patrik svou sázku vyhrál, ale Klára teď rychle střízlivěla. Na druhou stranu, on nepoznával ani sám sebe. Vztek, který na Kláru cítil pro její nevěru, a který v sobě celou dobu dusil, konečně vypěnil.

„Vystrč ten zadek!“ zavrčel na ni, když se chtěla otočit a podpořil to dalším razantním plácnutím. Klára zabořila hlavu do matrace a statečně vydržela celý výprask. Nutno podotknout, že se v Patrikovi svářil vztek a jeho klidná povaha, ve které bití žen rozhodně nebylo, takže po jeho výprasku Kláře tak maximálně zčervenal zadeček. S poslední ranou se Patrik opřel obličejem o její bedra a rukou jí zašmátral po kundičce.

„Ty jsi úplně mokrá!“ vyskočil vzápětí. „Tobě se to snad líbilo!“

Klára se ani nehla a jenom se chvěla. Cítila, že konečně dostala, co si podle sebe samé zasloužila. Lidská mysl je někdy spletité místo a mnohé sami před sebou ukrýváme.
Patrik Kláru dál hladil mezi mokrými závojíčky, až z toho začala slyšitelně vzdychat a zase se třásla vzrušením.

„Uděláš mi to prosím, miláčku?“ zašeptala.
„Samozřejmě, Kláro,“ odpověděl a přiložil žalud k zadní dírce.
„Ale…“ cukla sebou a pak se odmlčela, když si uvědomila, kde už byl a že pokračovat v kundičce není úplně to pravé.
„Jano!“ zavolal Patrik a lehce ji pleskl po zadečku. „Pojď, večer ještě neskončil.“

Jana, která vše sledovala, ale dobře věděla, že se nemá plést do manželských sporů, se zvedla a zpod sebe vylovila vibrátor, který předtím i jí poskytl tolik rozkoše. Patrik mezitím Kláru přesunul, nechal ji položit se na záda s nohama doširoka roztaženýma a polštářkem pod bedry. Pokynul Janě, která jí rukou hladila Venušin pahorek a poštěváček obzvlášť, což samozřejmě u Kláry vyvolávalo další kapání vlhkosti a vášnivé vzdechy, ale Patrik se přesto rozhodl trochu přimazat a péro si pomazal lubrikantem. Potom se jemně napřel proti svěrači stejně jako u Jany, napoprvé ovšem bez úspěchu. Musel pokus několikrát opakovat, než se Klára dostatečně uvolnila (hlavně Janiným přičiněním) a pustila ho dovnitř. Velice pomalu zasouval, pak ji nechal, aby si na něj zvykla nebo rovnou zapomněla – v té chvíli jí totiž začala Jana do kundičky zasouvat vibrátor, což Patrik velice dobře cítil. Když ho pak ještě zapnula, málem se s Klárou udělali.
Jana se nenechala odradit a postupně navolila silnější pulzace, díky nimž měla oba manžele prakticky ve své moci. Patrik se nevědomky snažil zasunout ještě hlouběji, Klára mu najednou ochotně vycházela vstříc, a když jí Jana přitiskla příhodně umístěný výstupek vibrátoru přímo na klitoris, zasténala v orgasmu. To vybudilo i Patrika, který hrdelně zachrčel a začal jí prdelku plnit horkými výstřiky. Nakrátko skončili všichni v unaveném spletenci, pak však převážilo nepohodlí a poté, co se postupně vystřídali ve sprše, ulehli mnohem konvenčněji – i když stále ve třech.

Epilog

Ráno se Jana diskrétně vytratila a nechala Patrika s Klárou, aby si svůj vztah vyřešili sami. Společně strávený večer byl pro všechny neobyčejným prožitkem, ale zviditelnil potlačované napětí mezi oběma partnery a málem je stál manželství. Nebylo jednoduché najít cestu zpět. Anebo novou společnou cestu? Ale kde je vůle, tam se nějaká cesta vždycky najde…

Autor

Navigace v seriálu<< Čokoládová dieta 01
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Líbí, pěkné pokračování. Možná jen škoda rázného ukončení potenciální minisérie ;-).

reniem

Moc pěkná minisérie!Přijde mi to opravdu hodne realne,proste ze života.Není tam milion orgasmu u každého,litry spermatu všude možne a mluvi se tam i o ne vždycky příjemných věcech…fakt skvěle napsane!

Martin

Moc hezky a ze života napsané dílo . Za námět a zpracování bych dal za 1 , co mě a v čem souhlasím se Šmajdou je rychlé zakončení rozvíjejícího děje . Těším se na další nové povídky 😉

Trysky

Moc pěkně zpracovaný námět. Příjemné počtení… Jen ten epilog je tam tak trochu navíc. Nechal bych z toho jen tu první větu.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x