Dárek v 2.0. – část 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Dárek v 2.0

Pokud vám bude připadat povídka povědomá, máte pravdu. Kdysi byla sepsána nebo možná lépe řečeno sesmolena pro jakýsi dnes už neexistující server. Jak se stává, časem se objevila i jinde. Tím by vlastně mělo všechno skončit, jenže mi příběhy čtveřice přátel stále nešly z hlavy. Tak nějak se mi zalíbila blonďatá vlídná Danča s krásným úsměvem, její věrný manžel Pavel, a i druzí partneři, tmavovlasá štíhlá nevyzpytatelná Lucka s rarášky v očích a málomluvný seversky tajemný Jirka. Pokračování už bylo napůl hotovo, ale bylo očividné, na jak chatrných základech by stálo. Nezbylo, než změnit a snad i vylepšit minulost. Jistě namítnete, že u erotické povídky jsou takové ohledy možná zbytečné, když jde jen o – no prostě erotiku, a vše ostatní se stejně přeskakuje. Stejně tak mi jistě vytknete příliš ideální hrdiny. Jsou všichni více nebo méně pohlední a rádi si užívají sex (spoiler). Jenže kdyby takoví nebyli, příběh by skončil úvodem.

Takže jsou moje postavy nuceny začít příběh opět úplně od začátku, jen trochu pozměněný. Snad je to bude i napodruhé bavit. Koneckonců nijak nezestárly a mužům je stále nějakých 27 nebo 28, a ženy jsou ještě o něco mladší. Jejich příjmení kupodivu neznám. Nicméně za ně stejně cítím jistou odpovědnost. Jak asi teprve musí být váženému autorovi, který celý dlouhý román nechává chudáka hrdinu ošklivě trpět a na konci ho nějak ošklivě sprovodí ze světa? Já tu jen řeším, jestli mé oblíbené postavě dopřát anální sex nebo jinou praktiku. Byla by k ní svolná? A co třebas trocha lesbického sexu pro dívky? A co by to znamenalo pro další části?

Ještě poslední poznámka. Nacházíme se v čase DVD přehrávačů, stříbrných kotoučků a již zaniklého krásného světa videopůjčoven s oddělením pro dospělé, odděleném povinnou plentou. Dále erotických časopisů a shopů s rozličnými pomůckami. Internet už samozřejmě dorazil i do české kotliny, ale málokdo tuší, jakou revoluci zanedlouho způsobí například právě v oblasti pornografie.

„Máš ten dárek?“ zeptala se Dana Pavla, obouvajíc si v předsíni elegantní lodičky.
Pavel, který si právě oblékal bundu, něco zamručel a pak poklepal na kapsu: „Jo, jo, nezapomněl jsem.“
Dana si ještě před zrcadlem urovnala světlé vlasy, narovnala šaty na bocích a prsou. Mrkla do zrcadla, Pavla se ještě očividně držela mrzutá nálada.
Vzala si kabelku, chvilku přemýšlela, jestli si vzít brýle, ale pak je strčila s pouzdrem do kabelky. Vesele se na manžela usmála.
Obvykle to mělo vysloveně léčebný účinek, neměla vlastně nijak extra krásný obličej, ale když se usmála, člověk na všechno zapomněl a viděl jen veselé modré oči a rozesmátou tvář. Dnes ale ani tento účinný medikament nepomohl, Pavel se stále tvářil jako kakabus.
Měla pro něj naprosté pochopení, ale opravdu „to“ nevyšlo. Včera v pátek přijel po týdnu montáže a seřizování strojů v nové japonské továrně utahaný jako osel v Řecku. Stačil jen něco sníst, osprchovat se a usnul jako špalek. Těšil se ale na ráno, Danča byla obvykle rozespalá, krásně vláčná a povolná. Většinou nebyl v sobotu ráno žádný spěch a milování si pomalinku vychutnávali. Bylo to lepší než večerní manželské povinnosti typu „ale zítra ráno brzy ráno vstávám“. Mnohem lepší.

Jenže když se Pavel probudil, byla druhá polovina postele prázdná. Smutně si uvědomil, že Danča asi běžela na trh, aby koupila čerstvý chléb a máslo. Nejhorší na tom bylo, že to udělala vysloveně kvůli němu, miloval chuť křupavého v noci upečeného chleba namazaného máslem. Vlastně jí oba milovali, vždycky se pohádali, komu připadne patka, už vyzkoušeli prostý los i pravidelné střídání, ale co naplat, patka je jen jedna.
Tedy, jak technicky založený Pavel připomněl, jsou vlastně dvě. Ale to Dana nikdy nedovolila, kdepak, krájet chléb z obou stran.
Pojídali tedy chleba s máslem, Danča onu pěkně vypečenou patku, muž popíjel kafe z pořádného hrnku a žena zvolila cejlonský čaj.
No, a při snídani zavolali Pavlovi rodiče, že potřebují s čímsi pomoci. Dobrý synek sice souhlasil, ale pak se nešťastně díval na manželku.
„Nezapomeň, dnes jdeme k Lucce a Jirkovi,“ připomněla mu.
Pravda, říkala mu to minulý týden. Znali se s nimi už dávno. Dana chodila s Lucií do jedné třídy na střední školu, docela spolu už tehdy kamarádily. Nakonec i jejich pozdější manželé se již dříve znali, spíše ale jen od vidění. Pavel i Jirka měli narozeniny pár dní po sobě. Čas od času se navštěvovali, když bylo volno. No, a dvojí narozeniny samozřejmě důvod k oslavě byl, takže manželky vše dopředu domluvily a oznámily to manželům.

„V kolik musíme jít?“ zeptal se Pavel.
„Hele, Lucka říkala nějak mezi čtvrtou pátou, jak nám to vyjde.“
Pavel kývl, to by měl stihnout, hodil si do auta montérky a odjel. Jak to tak ale bývá, rodiče potřebovali navíc ještě tamtu a onu maličkost, trochu si taky promluvit, takže se vrátil až po třetí.
Danča byla právě ve sprše. Snědl z tácu na stole dva chlebíčky, které manželka připravila na večer, zbytek pečlivě přeskládal, aby to nebylo vidět. Nepochyboval, že na to Danča stejně přijde.
Když uslyšel z koupelny fén, protáhl se do sprchy, smyl ze sebe dnešní prach a vyšel ven s ručníkem kolem pasu. Nějak mu připadalo divné chodit doma nahý.
Danča s tím měla ještě větší problémy… No, teď tady nahá nebyla, ale měla na sobě novou bílou soupravičku, tu s tangy a malou podprsenkou, která sice podepírala vše potřebné, ale zakrývala jen to nejnutnější, možná ještě méně.
Seděla před zrcadlem s vystrčeným zadečkem a prohnutými štíhlými zády a malovala se.
Když při milování šeptal Daně do ucha, vždycky říkal „zadeček“, ale byl to krásně oblý a velmi ženský zadek. Ten pohled způsobil jisté podstatné odstávání ručníku kousek pod pasem.

Přišel k ženě a pohladil ji po výše popsané bezesporu atraktivní části jejího tělíčka, a i po zádech. Danča sice zavrněla, ale omluvně se podívala na Pavla v zrcadle.
„Promiň, musela bych znovu do sprchy a zase se malovat, ale počkej, až se vrátíme, zalezeme si do postýlky,“ usmála se na manžela.
Tak zase nic, řekl si Pavel, a přitom by stačilo jen rozepnout jedno malé zapínání na horní části prádélka a trošku posunout ten kousíček látky na spodním. Danča proti těmto rychlovkám sice v zásadě nic neměla, ale na druhou stranu je sama nevyhledávala a snad nikdy je nezačala sama.
Jednou ji takhle pomiloval už v předsíni, nemohl si pomoci, když se půvabně ohýbala pro botky. Jen jí vyhrnul sukni a stáhl proužek látky z pičulinky. Žena si jen stoupla jednou nohou na skříňku, opřela se o dveře bytu a vystrčila zadeček. Netrvalo to nijak rychle, ale oběma se odcházelo do práce mnohem spokojeněji.

Jak ale řečeno, úspěšnost podobných pokusů nebyla vysoká a dnešek bohužel nepřinesl obrat skóre. Ještě chvíli na manželku koukal, na její krásná velká prsa, která tak rád mazlil a na vystrčenou prdelku, kterou… no, taky rád mazlil. Vlastně celou Danču rád mazlil. Teď jen cosi zamručel, ještě ženu pohladil po zádech a odešel se oblékat.
Žena se za ním smutně podívala. Bude mu to muset večer vynahradit, ale kdoví, kdy se vrátí. No nic, tak přinejhorším zítra ráno, beztak je to po ránu nejlepší. A ty dva snědené chlebíčky mu nebude připomínat. A i tu patku mu příště nechá.

Takže to byl v krátkosti důvod, proč byl Pavel mrzutý. Vzali tašku s láhvemi „něčeho dobrého“, nějakými sýrovými tyčinkami a pak se ještě musel vrátit pro onen tác chlebíčků, na který samozřejmě zapomněl. seběhli po cestičce k autu.
Jeli jen kousek, do vedlejšího městečka. Mohli tam vlastně dojít i pěšky, ale to by nesměli mít s sebou onu velkou tašku a tác.

„To je dost, že jste dorazili,“ přivítala je Lucie.
Pavel se s ní pozdravil a políbil ji na tvář. Letmo zachytil vůni jejího parfému.
Lucie se krátce objala s Danou a doprovodila ji dovnitř. Pavel šel za nimi, vždy se mu líbilo, když je viděl vedle sebe. Byly důkazem toho, že protiklady se přitahují, s tmavovlasou, vyšší, štíhlou a dlouhonohou Lucií kontrastovala blonďatá Dana. Nebyla tak vysoká, o půl hlavy menší, možná i o víc, rovněž štíhlá v pase, ale plnější v prsou a bocích.
Lucie měla na sobě zelené minišaty na ramínka, tmavé vlasy rozpuštěné. Vzadu na pravém rameni měla malé tetování, zelenou ještěrku. Jirka jednou ve slabé chvíli prozradil, že jí tak i někdy říká. Ale podle Lucčina mazlivého pohledu bylo jasné, o jaké situace se jedná.
Dana zvolila světlé lehké letní šaty a vlasy si vyčesala nahoru. Obě byly pečlivě nalíčené, Pavel se musel usmát, když si vzpomněl, jak Dana ještě zdokonalovala posledními tahy rtěnky svůj podle jeho názoru již beztak bezvadný vzhled. Nepochybně tomu bylo podobně i u Lucie.

Ve dveřích předsíně je přivítal i Jirka, světlovlasý, štíhlý a vysoký. Danča se ho jako obvykle zeptala, jak je daleko se zkoumáním rodokmenu a nalezením nějakých severských předků.
Jirka rozhodil rukama: „Co já vím, možná se tady zapomněl nějaký Švéd za třicetileté války. Koneckonců, holky máme nejhezčí.“
Objal Lucku a pohladil jí zadeček. To se Danče líbilo. Její manžel tohle veřejně nedělal, nanejvýš jí vzal za ruku nebo kolem pasu, Ale doma…
No nic, bude s tím možná začít sama nebo mu naznačit, že by proti tomu nic neměla.

Usadili se na pohovce. Jirka prozkoumal lahve, které přátelé přinesli a ujal se nalévání. S úsměvem přijal Daninu objednávku pomerančového džusu, ale vymínil si, že ho trochu ochutí. Danča po chvilince váhaní souhlasila s tím, že chce, aby to alespoň jako džus chutnalo, ne jako vodka.
Jirka nalil i ostatním a posadil se k nim.
Po chvíli zábavy přistoupili k předání dárků. Pavel dostal od přátel pěknou košili a knížku. Jirkovi darovali DVD s filmem, který už dlouho sháněl, Nebe nad Berlínem. Film sehnal kamarád někde v Německu a naštěstí dorazil včas. Lucie s Jirkou si koupili DVD přehrávač teprve nedávno a moc filmů ještě neměli. Občas si něco vybrali v nedaleké půjčovně.
Zábava pokračovala dál, nakonec to ale dopadlo tak, že chlapi odešli vedle a ženy osaměly.

Lucie chtěla uložit film do přihrádky k ostatním a Dana jí nakukovala přes rameno a mžourala očima přes tituly disků.
„Vy máte na DVD i porno?“ zeptala se lehce udiveně a vzala do ruky jeden disk z pořadače, „stojí to za ty peníze?“
„Ne, ne, znáš to, Jirka se v pátek stavil u kamaráda v půjčovně, vzal nějaké normální filmy a k tomu ještě tohle péčko. Prý ho k tomu dostal zdarma, doufám, že nekecá. Vlastně jsme ho ještě ani neviděli. Pustíme si to?“
„Neblázni, co si pomyslí Pavel, když tady budeme koukat na porno.“
„Uvidíme, tedy já uvidím, ty nějak mžouráš, kde máš brýle?“
„No, v kabelce, nějak jsem si na ně ještě nezvykla, a no…“
„Myslíš, že ti nesluší?“ dořekla Lucka.
Přítelkyně přikývla.
Lucka jí ale jen beze slova podala kabelku.
„Klidně si je nasaď, sluší ti. A nevím proč, chlapům se brýle většinou líbí, asi nějaký fetiš, nebo myslí na paní učitelku z puberty. Minule jsem kromě toho viděla, jak na tebe Pavel tak nějak zálibně kouká, když jsi je měla na nose.“
„Jako na paní učitelku?“
„Hmm, to už z něj musíš vytáhnout sama,“ usmála se Lucie a zavolala na oba manžele ve vedlejším pokoji.
„Co vy na to, když si tady pustíme to péčko, Dana nedá pokoj a chce si to pustit.“
„Ne, já ne,“ bránila se smějící se Dana.
„Jo, klidně, pusťte si, co chcete, my za chvíli dorazíme, jestli to bude stát za to,“ mávl rukou Jirka.

Blondýnka se ještě červenala, ale tmavovláska již vyndala disk z obalu, chvíli točila s kotoučkem na prstu a vložila ho do přehrávače.
„Vezmi si sklenici a pojď si sednout, počkej, ještě ti doleju.“
Pak se obě uvelebily a Lucie zručně zvolila kapitolu zhruba uprostřed filmu.
„Trochu přeskočím, uvidíme, oč vůbec jde.“

Dana sledovala film na obrazovce a zároveň pokukovala po Lucii.
Na obrazovce si to právě rozdávaly dva páry zároveň. Svalnatý blonďák nekompromisně tlačil své mohutné přirození do úst štíhlé brunetky.
„Nemůže jí být než dvacet,“ pomyslela si Dana. „Pěkná holka, má asi svoje prsa, menší, ale fakt pěkná. Není úplně vyholená, jen úplně dole. Tenkrát jsem se chtěla vyholit, ale Pavel nechtěl. Vždycky říkal, že ho hrozně rajcuje pohled na můj světlý kožíšek. Naštěstí nejsem zase chlupatá tak moc a stačí, když si jí taky jen upravím po stranách. Navíc to asi může být pěkná otrava, pořád si jí holit. Člověk si tam vlastně ani nevidí.
Lucka se myslím holí, aspoň tehdy, když jsme byly posledně viděla v sauně, měla jí jako holčička. Jen nahoře se nechává takový proužek. To vypadá pěkně… Zajímalo by mě, jak ho ta holka dokáže dostat tak hluboko do pusy. A že ho ten blonďák má, pořádný kousek. Nijak zvlášť silný, ale přes dvacet centimetrů na délku mít určitě bude. A holka mu přitom skoro olizuje varlata.“

Kamera si vzápětí vybrala druhý pár. Černovlasý chlapík italského typu se právě chystal zasunout svůj ohon zezadu do druhé dívky. Byla to malá drobná blondýnka s poměrně nevýrazným obličejem, hezkými ňadry a vyholeným pohlavím. Klečela na posteli s vystrčeným zadečkem a trochu bojácně se ohlížela. Nebylo divu, Italský typ měl ocas stejné délky jako blonďák, ale snad dvakrát tlustší.

„Asi to nijak dlouho nedělá,“ ušklíbla se Dana a mrkla na Lucii.
Ta v tu chvíli mrkla na Danu a obě se pousmály.
„Teď mě to tedy zajímá,“ poznamenala Lucie. „Ten Talián ho má jako poleno. Jednou přitáhl Jirka nějaký péčko, byl to takový pornocasting. Byly to o vysloveně mladé nezkušené holky, asi z Maďarska, německy nebo anglicky toho moc neuměly, ale snažily se. Ti chlapi je vůbec nešetřili, některé brali i do análu a nakonec se jim udělali na obličej nebo rovnou do pusy. Ty holky se tvářily právě tak jako tahle teď. Mám ale dojem, že si to některý z nich i docela užívaly, no, nebo se tak aspoň tvářily. Asi lepší hérečky.
Co bylo dobré, na začátku to klukům dělaly vždycky pusou, pravda, to je v péčku vlastně taky skoro vždycky. No, a jedna holka, takový drobný sportovní typ, s tím měla očividně potíže. Ukazovala klukovi, že se jí zvedá žaludek. Ani se jí nedivím, cpal jí ho do pusy, jak mohl nejvíc. A mohl tedy opravdu hodně.“ Lucka ukázala rukou, jak hodně.
„Musel jí přitom pěkně lechtat na mandlích a ona v tom asi ještě neuměla chodit. Kluk se s ní ale nebabral, vytáhl ho z pusy a šel rovnou na věc. Chudák holka, asi na tom castingu neuspěla.“
„Nebo se tak tvářila naschvál, aby to chlapy vzrušovalo,“ poznamenala Dana. Lucie na ní se zájmem mrkla.
„Pravda, kluci mají docela rádi, když se holka ve videu nějak zajímavě tváří, jakože to nemá ráda nebo tak, no právě tahle na konci chudák musela spolykat… A i nás vlastně zaujala ze všech nejvíc, a to tam byly některé holky fakt krásné, pokud tedy mohu posoudit. Vidíš, možná ji ještě někde uvidíme. Koukej, jak jí ho tam šupne.“

Lucie ukázala směrem obrazovce rukou, ve které držela sklenku s bourbonem.
„Moc pijeme a moc žvaníme,“ řekla omluvně Dana. „A vůbec, tobě takové filmy něco říkají?“
Tmavovláska se kupodivu chvilku zamyslela.
„Správná otázka, víš, občas na to ráda koukám, na tom asi není nic špatného. Neříkej, že se někdy nedíváte na porno. Ale připadá mi, že je to všechno dělaný snad jen pro chlapy. O tom castingu ani nemluvím, chlapy spíš rajcuje, že to ta holka dělá možná před kamerou poprvé. Ale i v normálním pornu. Jen pár slov nebo ani to ne, pak šaty dolů a hned akce, žádná fantazie. Tak nanejvýš půl minuty předehra, hned orál klukovi, holce a už toho už jen bušej. Mělo by se dělat nějaký porno pro ženský,“ povzdechla Lucie.
Ital to asi slyšel a rovněž usoudil, že již bylo dosti předehry. Nasadil svůj pěkně nalitý žalud k pochvě, nekompromisně ho vsunul dovnitř a začal přirážet. Kamera se posunula pod jeho zadek a detailně sledovala, jak ocas rytmicky zajíždí do dívky až po pleskající koule.

„No, a teď pojedou nejspíš až do konce. Možná tak přidají anál, to bude tak všechno. Tohle mě už nebere, mám ráda začátky, koukám, jak který ten chlap vypadá nebo i ty holky, jaké jsou. Ale sledovat čtvrt hodiny, jak ji jen různě šuká, a to vlastně vždycky jen v pár polohách pro kameru, kde je všechno dobře vidět. Co z toho.“
„No jo, jenže když to pustíš v půlce, co můžeš čekat,“ namítla prakticky blondýnka.
„Pravda, ale vsadím se, že jsme o nic nepřišli. Tak co, jaké péčko se líbí tobě, Danuš?“ zeptala se Lucie kamarádky.
Dobře věděla, že Dana je navenek stydlivka, jenže v ní vždycky to „něco“ bylo, ale nesvěřovala se, jen naznačila. Naproti tomu se už znaly spoustu let, a navíc sklenice na stolku před Danou rozhodně nebyla první a také neobsahovala jen onen požadovaný džus, o který Dana po svém příchodu požádala.

Nezklamala se, blondýnka se pohodlně opřela do opěradla kožené sedačky, jako by omylem si do sklenky nalila bourbon místo džusu, a zasnila se.
„Víš, my se zase na to nedíváme tak často. Mně to taky zase tolik neříká. Máš úplně pravdu. Je to jen šaty dolů a hupky na to. Jednou se mi ale něco líbilo. Bylo to trochu lehce sadomasochistický, víš, ale jen trošku. Žádný řetězy, masky, kříže a takový kraviny. Holce zavázali oči šátkem a připoutali ji k posteli. Pak si různě hráli a tak.“
„Á, to snad popisuješ Devět a půl týdne nebo tak, ne?“ smála se Lucie.
„Ne, to ne, byl tam taky nakonec i sex, ale trochu jiný, tamto ale se mi taky docela líbilo. Víš, jsme s Pavlem už nějaký ten pátek a začínáme se trochu nudit. On je hrozně fajn, jemný a tak, ale někdy trošku sním o něčem jiném. Přitom zájem má často, zrovna dneska jsem ho chudáka musela odbýt, byl z toho smutný, celý týden abstinoval, doufám tedy, jenže to nějak nevyšlo. Večer si ho budu muset nějak udobřit. A vůbec, jak jste na tom vy, Lucko?“
Tmavovláska neřekla nic, jen se trošičku smutně pousmála.
„Noooo, hmm, už jsme taky spolu nějakou chvíli… Ale co, hele, co se líbí Pavlovi?“
„Myslíš péčko?“
„No, sice by mě zajímalo, jak si ho budeš večer udobřovat, ale to mi asi neřekneš. Myslela jsem tedy péčko.“
„Všechno možný, docela dost různé grupáče, kde je víc lidí společně, hrajou třebas různý hry, svlíkaj se, plní úkoly. Občas je to pěkný, i když to většinou končí taky stejně. Jinak třebas nějaké starší věci, francouzský myslím. Klasiky z chlupatých časů, říká Pavel. No, on má asi rád chlupatý… No, prostě to má rád. Některé filmy jsou docela podařený, je tam někdy i nějaký příběh. Je zajímavý pomyslet, že tyhle filmy promítali i v kinech. Jak to tam asi muselo při projekci vypadat… Jeden se mi líbil dost.
Páreček koukal dalekohledem do protějšího bytu, kde taková trochu starší dvojice pořádala sado akce. Vždycky je to hrozně vzrušilo, často jeden nějak dráždil druhého, co zrovna šmíroval. Pak se spolu vždycky pomilovali. Nakonec se nějak se starší dvojicí seznámili a přišli k nim. No, a tam se vyspali všichni se všemi, byli tam i další lidé a měli i tam i nějakou další holku, kterou trochu mučili, ale jen akorát, chápeš. Starší chlapík si to nejdřív nejdříve rozdal s přítelkyní toho čumila a ten na oplátku s jeho manželkou, byla sice starší, ale moc pěkná. Tam mě až mrzelo, že nerozumím, co říkaj. No, a teď zkouší Pavel občas lehký nebo i někdy tvrdší esemko, když jsem jednou ve slabé chvíli řekla, co se mi líbí. Na to koukáme taky společně, přitom mě různě hladí, člověk si leccos představuje…“

„Hmm, ty jsi úplný expert, nechtěla bys to zkusit v pornu?“
„Jo, jasně, jsem vysloveně pornohvězda. A navíc by se na to nikdo nesměl koukat, to musí být divný, když jdeš třebas nakupovat a někdo tě pozná. Hele, to je ta ženská z porna, jak jsem se u něj posledně udělal. Má takový a takový prsa, pipinu, a nechá si to dělat do zadku“
„Do zadku?“
„Já nevím, v pornu skoro všechny holky dělaj anál, nejspíš kvůli prachům, za to asi berou víc. A lidi na to asi chtěj aspoň koukat, protože pochybuju, že by to mohli čekat doma ve středu od manželky,“ mávla rukou Danča.
„Pravda tedy je, že bys podle mě skoro žádnou z nich v civilu nepoznala, ty mladé holky z péčka mi připadají všechny stejné.“
„No, to máš asi pravdu, vlastně asi jen pár starších by člověk poznal. Ale co já vím, ty jsi expert,“ mrkla na Danču Lucie.
„Jo, jsem vysloveně expert na porno, mohla bych o tom psát články a dělat rozhovory s pornoherci. A vůbec, co vy, nemáte třebas taky privátní video, koukám, že kluci studujou nějakou kameru…“

Myslela to jako vtip, ale Lucka se v tu chvíli k Dančinu překvapení začervenala, což u ní nebylo obvyklé.
„No… hmm… Jirka má občas takový nápady. No nic, koukej, nějaké to zajímavé porno byste nám mohli půjčit, vypadá to rozhodně líp než nezkušený mladý Maďarky. Zvlášť ty hry se mi líběj, víš, občas mě napadlo, že bychom mohli my dohromady… no zahrát si taky nějakou podobnou hru.“
„Co, to jako bychom to dělali spolu?“
Lucie jí vzala za ruku.
„Hele, jak dlouho se známe, víme o sobě snad všechno, co to nezkusit?“
„Neblázni, to přece nejde, já a tvůj Jirka …“
„Nemusíme se střídat, ale budeme si hrát, uvidíme, kam to až dojde, pojď. Bude to pro ně takový extra dárek.“
„Počkej, narovinu, fakt se nechci milovat s Jirkou a abych pravdu řekla, vůbec nevím, co bych dělala, kdyby to Pavel dělal tobě.“
„Jak myslíš, ‚dělal‘?“ mrkla na přítelkyni Lucie, „to je široký pojem. Myslíš tím dělal i rukou nebo pusou?“
„No, myslela jsem tedy opravdu spíš souložit.“
„To je jako ze slovníku, souložit, ale chápu, no, můžeme se klidně domluvit, bez střídání ptáčků v klícce, jak se říká. Budeš klidnější a já vlastně taky, i když… No, mám takovou představu, víš, a jednou bych jí ráda zkusila. Dělat to se dvěma najednou a pak se zase dívat, jak to dva dělají tobě.“
„Co… cože?“
„Říkám, představy, občas si ráda něco představuju. Ty koukáš na porno, já si představuju. A ne všechno, co si představuju, bych chtěla zkusit. Co ty?“
„To fakt ne, kdybys věděla…“
„No, jednou to z tebe možná vytáhnu, ale když jsme se už domluvili, jak to začnem? Podle mě by byl nejlepší takový pěkný orálek, no, jednoduše řečeno bychom mohli dát chlapcům dárek k narozeninám. Bez střídání, abys neřekla. Jak jste na tom s orálkem? Nečervenej se…“
Dana byla opravdu červená až za ušima.
„Tak dobře, ale já to do pusy tedy tak moc nemusím,“ raději šeptala Dana.
„Fakt ne?“ mrkla Lucie, „to povídej a nekecej.“
„Tak jo, vlastně trochu kecám. Mám ráda, když si Pavla beru do pusy, ještě malého a měkkého, jak se pomalu probouzí k životu, zvětšuje se…“
„Mhm… no vidíš, to je už lepší, a jak to děláte?“
„Jak kdy, když si chci pohrát, položím si Pavlovi hlavu na břicho a spíš ho dráždím rukou a trochu jazykem. On mě při tom taky moc hezky hladí, nejraději si nechám ještě noční košili, mám takovou krásně kraťounkou, aby si mohl hrát, to se mu líbí. No, a mně taky. To taky hned poznám,“ usmála se Dana lehce nepřítomně.
„A taky ho někdy prostě uděláš pusou?“
„Jo, ale jen někdy, když je takový smutný nebo otrávený. Vlastně tak jsem plánovala dnes, až budeme doma. Začneme třebas ve sprše, navzájem se osušíme a přenese mě v náruči do postele. Tam mu pak dělám dobře, jenže Pavel se na to rád dívá, takže chce aspoň trošku světlo, to já zas nemám úplně ráda. Má rád i lízání kulek no a vůbec. Prostě se mu věnuju, a on se mi pak taky nějak moc příjemně revanšuje.
Ale nebylo to hned, ze začátku jsem mu to dělala jen tak, věděla jsem, že to má rád, asi jako každý chlap. Ale nic mi to neříkalo, ani mě to nevzrušilo. No, jenže Pavel tohle hned pozná.
Jednou mě přitáhl k sobě a řekl mi, miláčku, když to nemáš opravdu ráda, nemusíš mi to takhle dělat, jen kvůli mně. Vymyslíme něco jiného. No, a vymysleli jsme, co jsem říkala, nebo třebas ležíme vedle sebe na boku, abych k němu mohla, ale on ke mně úplně ne. Teprve když vidím, že opravdu chce, nějak ho pustím dál. To je pěkný. A tak jsem si nakonec začala užívat i to, jak mu to dělám pusou, jeho vzrušení… Hele, teď už fakt moc povídám, co ty…“

Lucka zavrtěla hlavou, jako by byla právě myšlenkami někde trochu dál nebo možná spíš níž.
„Řeknu ti to, slibuju, i jak je to s tím privátním videem, bude to ale dlouhý příběh a teď už mám opravdu chuť na něco jiného, když tak krásně vyprávíš. Pojď už za kluky“.

Lucie vstala, vzala s sebou sklenici a kráčela do vedlejší místnosti, kde Pavel s Jirkou obdivovali digitální kameru Sony, kterou si Jirka nedávno dovezl odkudsi s Arabských Emirátů.

Dana pozorovala svou přítelkyni, jak z potemnělého pokoje vstoupila do osvětlených dveří.
„Spolu?, no jo, Ještěrko, ty máš perfektní postavu, dlouhé nohy, malý zadeček, menší, ale pěkně pevná prsa, dlouhé vlasy. Snad trochu moc hubená, ale to je teď v módě. Já mám vlastně od puberty trochu širší boky a větší prsa. Ale co, na tom vlastně nesejde, klukům se to taky líbí. Snad si to užijeme, kdyby ne, co se stane“.
Dana rozhodně dopila sklenici, ještě si trochu nalila a šla za ostatními.
Lucie právě něco šeptala Jirkovi do ucha, ten jen mrkl na Pavla a jen usmál. Pavel neříkal nic.
Dana si uvědomila, že to všechno muselo být domluveno už dopředu. Atmosféra, alkohol, ten film… Film – ještě mrkla na obrazovku. Kamera zabírala oba páry současně. Blonďák ležel na zádech, brunetka byla rozkročena nad jeho obličejem, aby mohl svým jazykem přejíždět přes její poštěváček. Drobná blondýnka byla napíchnuta na blonďákův ocas. Co bylo ale neuvěřitelné, Ital měl svůj obří ocas zaražen v dívčině análu a oba chlapíci se zuřivě činili.
„Ta teď nemůže vědět, co se s ní děje,“ pomyslela si Dana a pocítila kdesi v břiše závan jemného vzrušení. „No, tak co, když se mi to nebude líbit, ukončíme to. To pochopěj, sama nevím, jestli to už Lucka takhle s někým zkusila. Sice občas něco naznačila o kamarádce Janě, ale nic podrobně. V tomhle byla Lucka fajn, nebyla slepičí prdelka. Hmm, vlastně by mě to s tou Janou zajímalo, paní učitelka… Musím to z Lucie nějak vytáhnout, vlastně mi dluží vyprávění.“

Lucie mezitím ztlumila světla a vsunula do přehrávače cédéčko Norah Jones.
„Tak co, Dančo, ukážeme chlapcům?“ usmála se. „Snad nebudeme hrát flašku jako nějací puberťáci. Vezmi si ale brýle… Jo, dokonalé.“
Přešla do středu místnosti, lehce se rozkročila a kývla na Danu.
Blondýnka přišla k tmavovlásce, postavila se za ní a položila ji ruce na ramena, pravou dlaň na ještěrku. Lucie se začala pomalinku vlnit v rytmu hudby, vzala Daninu ruku a pomalu s ní klouzala z ramena níže. Vyhnula se ňadru a dovedla ji až k pasu.
Po chvilce se pomalu otočila a svou ruku položila Daně přímo na ňadro. Dana nebyla ani překvapena, byla příliš vzrušena situací a představou budoucích chvil. Lucka se usmála, objala Danču, a přitom jí také pootočila zády k pohovce. Rukama sjela po zádech a zadečku na stehna. Pokračovala nahoru, a přitom jako by náhodou vyhrnovala Danče letní šaty.
Sledovala dva páry dychtivých očí na pohovce. Chtěla, aby viděli jen kousek nahého kamarádčina zadečku.
Když usoudila, že viděli už dost, stáhla sukni opět dolů. Začala Daně neuvěřitelně pomalu rozepínat šaty. Ukázala se bílá krajková podprsenka a ve chvíli, kdy Daně sklouzly šaty z ramen, i podvazkový pás, světlé punčochy a bílá tanga.
Všimla si Daniných miniaturních kalhotek a schválně ji otočila zády k mužům.
Dlaněmi přejížděla přítelkyni přes boky a zadeček.
Přitom jí šeptala do ucha: „Nejdřív to uděláme klukům pusou, pěkně rychle, aby mohli zase brzy. Doufám tedy. Myslím, že to nebude žádná práce, už teď budou pěkně vzrušení. Jak tak koukám, Jirka je už připravený a Pavel na tom asi nebude jinak. Takže čím víc je teď rozpálíme, tím dřív budou, myslím.“
„Tak dobře“, šeptala Dana, „Jak znám Pavla, když tě teď uvidí skoro nahou, bude ho mít ještě většího než normálně, nejspíš už má. Musíme ho teď pořádně nabudit, aby moc nevydržel, pomůžeš mi při tom, viď.“

Na toto Dana myslela, když pomalu otočila Lucii zády k sobě a rozepnula zip jejích krátkých přiléhavých šatů. Mrkla na oba manžele, kteří byli rozvaleni v sedačce a s hranou ledabylostí je pozorovali. Počkala, až bude Lucie čelem k nim, zajela pod rozepnutými šaty do podprsenky a vzala do dlaně její ňadro tak, aby to Pavel s Jirkou spíše jenom tušili, než aby něco viděli.
Nechala šaty sklouznout k zemi. Lucka měla tmavé prádlo, podprsenku bez ramínek a nizounké kalhotky.
Mrkla Lucce přes rameno a s potěšením viděla, že Pavel doslova hltá pohledem kamarádčin zadeček. Malinko kamarádce stáhla kalhotky, tak, aby se objevil krajíček žlábku. Zasunula prsty za spodní okraje kalhotek, pohrávala si s nimi a různě je zařezávala mezi půlky.
Lucie nenechala kamarádku ve štychu, trochu roztáhla nohy, začala jemně vlnit boky.
Dana sledovala přitom po očku manžela a zašeptala Lucce: „Nehoří ti zadeček? Ty pohledy mě pálily i do ruky.“
Lucie jen přikývla.
„Jo, tomu věřím, viděla jsem je, když zírali na tvůj.“
Za chvíli měli Pavel s Jirkou si pohled zopakovat, Danča byla zády k nim. Lucka přiložila pod kotlem, rozepnula přítelkyni podprsenku, obdivovala její velká ňadra, trochu si s nimi hrála.
To už chlapci snad ani nedýchali, ale Lucka na ně jen mrkla, a upravila Danče prádélko do dokonalého stavu.

„A to už je všechno?“ zvolal zklamaně Jirka, který by opravdu moc chtěl vidět to, co jeho manželka. „To bylo jako z socialistickýho filmu, tam byla ženská taky vždycky jen zády ke kameře.“
„Neremcej,“ usmála se Lucie, „a vůbec, teď to teprve začíná“.
Dívky se otočily a pomalu kráčely k manželům. Svlékly jim košile a stáhly kalhoty. Bylo více než zřejmé, že jejich produkce nezůstala bez odezvy.
Pak na sebe mrkly. Lucka sebrala z pohovky polštářky a s úsměvem je hodila na zem. Dana se zasmála Lucčinu nápadu, klekla si před Pavla a stáhla mu trenýrky. Také Lucie nezůstala pozadu.
Dana po očku pozorovala, jak Lucie nejdříve pomalu přejela rukou po Jirkově přirození a pak mu svlékla černé boxerky.
Danu vždy trochu zajímalo, jakého ho Jirka vlastně má. Několikrát si o tom s Lucií vyprávěly, ale vidět ho na vlastní oči je přece jen něco jiného.
Jirka byl světlovlasý a také chlupy dole měl docela světlé. Jeho ocas, který teď trčel proti Luciině obličeji, byl určitě mnohem delší než Pavlův, ale štíhlejší.

Lucie ho pomalu vzala do úst a pak přetáhla předkožku přes žalud. Chvíli objížděla jazykem kolem jeho okraje a pak zakmitala špičkou na jeho samém vrcholu. Teprve pak si ho znovu zasunula do pusy.
Pavel nadšeně sledoval vzrušující představení. Lucie se mu vždycky líbila. Teď viděl, jak klečí jen v černém prádle před Jirkou. Kochal se jejími pevnými menšími ňadry, jen velmi nepatrně zakrytými malou podprsenkou bez ramínek. Vybavil si, jak je jeho manželka držela v dlani a jak jí to pak Lucka oplatila. To ho vzrušilo ještě víc.
Dana jen s úsměvem sledovala, kam její manžel zírá a co to s ním dělá. Byla s Pavlovým ocáskem naprosto spokojená. Nebyl moc dlouhý, ale zato docela tlustý. Vlastně neobvykle tlustý. Nemusel dávat ani moc pozor, jak hluboko je, aby jí to při tom nebolelo. Tloušťka penisu potíže nedělala, ani v puse ani ve mušličce, spíš naopak.
Pavel sledoval, jak Lucie prsty pravé ruky obepíná Jirkův ocas a svou druhou rukou jemně hněte jeho varlata. Pyj měla v ústech zhruba do třetiny délky a co chvíli žalud vybuloval její tváře.
Pavel ucítil Daninu ruku na svém ztopořeném klacku. Ta také sledovala druhý pár a nechtěla se nechat zahanbit. Odtrhla pohled od přátel a zadívala se Pavlovi do očí. Pomalinku si vzala žalud mezi rty, naslinila ho jazykem a několikrát si s ním přejela po tváři.
Pak otevřela ústa a pevně je obemkla kolem žaludu. Pavel nevydržel, přidržel Danu za vlasy a zasunul ocas on něco hlouběji do jejích úst. Dana věděla, jak hluboko si ho může pustit, aniž by měla potíže, naštěstí nebyl tak dlouhý.
Uchopila Pavla jednou rukou za zadek a sjížděla ho rty. Druhou však raději držela kořen ocasu, aby nemohl dál. Tohle měla vyzkoušené, tak proč to nepoužít. Holky v pornofilmech sice někdy spolkly ocas celý, ale sama si na hluboké hrdlo hrát nehodlala. Zato si ho pouštěla do stran do tváří, jak to viděla u Lucie.

Jirka nevěděl, co má sledovat dříve. Pohled dolů na svůj úd mizející hluboko v ústech jeho ženy ho vzrušovat právě tak, jako možnost vidět obvykle slušňáckou světlovlasou Danu, která teď polonahá nestydatě kouřila Pavla.
Viděl její plná prsa, které bílá podprsenka zvedala a krásně tiskla k sobě, a dráždivě kulatý zadek jen velmi málo krytý bílými tangy. Navíc ještě měla brýle, což vypadalo dokonale. Jeho vzrušení stále rostlo a chtěl se pokusit o oddálení orgasmu.
Lucie to poznala, měla ale zcela jiné plány, a naopak začala žalud sát a ještě urychlila tření Jirkova ohonu. Muž překročil hranici, za níž již nebyla šance na návrat. Trochu ho to v tu chvíli naštvalo, chtěl si užít těchto krásných chvil mnohem déle. Ale už nešlo nic dělat, chytil Lucku za vlasy a vzápětí začal stříkat.
Lucii tím popravdě překvapil, ale zkušeně stačila jazykem usměrnit semeno tak, aby ji nešlo přímo do krku. Prsty ještě vyprázdnila poslední zbytky šťávy do pusy. Pak vystrčila jazyk, aby ukázala všem napěněné sperma a nechala ho pak vytékat po bradě na prsa. Jirkovi jen zašeptala: „Promiň, bylo to moc rychlé, ale neboj, večer snad ještě nekončí, jestli tedy budeš chtít. Podívám se teď, jak se jim daří vedle.“
Usmála se na druhou dvojici a přesunula se k nim, zanechavši Jirku na pohovce samotného.

Dana již chvíli spolu s manželem sledovala Jirkův orgasmus a pohled na druhou dvojici ji vzrušil více, než předpokládala. Původně myslela, že se prostě přemůže, nebude myslet na to, že jsou kamarádi vedle nich, prostě na ně zapomene a jednoduše to udělá Pavlovi co nejrychleji pusou.
Teď ale zjistila, že i tento ještě před chvílí nepředstavitelný způsob milování má svůj půvab. S úsměvem setřela Lucce semeno z ňadra a rozpatlala jí je po tváři.
„Ty jsi dnes samé překvapení, Dančo, trochu ti teď s Pavlem pomůžu,“ zašeptala Lucie, setřela si prstem z obličeje trochu semene a otřela ho na oplátku o tvář Daně.
Oba muži trochu vyjeveně pozorovali, jak se jejich manželky dělí o Jirkovo semeno.

Pak vzala do úst Pavlův úd Lucie.
Dana jí jenom šeptla : „Nakonec ho chci já,“ a pak se střídavě mazlila s Lucií a Pavlem. Lucii přejížděla dlaněmi po zádech, občas zajela za lem kalhotek, ale intimní oblasti vynechávala.
Pak si klekla vedle Lucky a ústy dráždila Pavlovi pytlík a kořen ocasu, jak to měl rád. Ten si jenom vychutnával náhlé štěstí a hladil obě ženy.
Jirka chvíli uvažoval, že se k trojici přidá, ale vcelku ho nenapadlo, jak. Uchopil tedy svou kameru a začal je natáčet. Ostatní si toho sice všimli, ale bylo jim to zcela jedno.
Lucie se jen mrkla, odkud ji kamera snímá, a připravila několik pěkných záběrů.
Nejdříve zasunula úd co nejhlouběji do úst a pak ho naopak nechala venku, objala ho prsty a začala ho honit. Navíc jazykem objížděla kolem žaludu. Nakonec vzala úd zase do úst a stále rychleji ho sjížděla.
Dana viděla, že se Pavel už moc dlouho nevydrží, odstrčila Lucii a sama pokračovala v kouření stejným způsobem. Lucie ji zatím oplácela mazlení.
„Dano, nenech se zahanbit a nech si ho vystříkat také do pusy,“ zašeptala Daně do ucha.
Dana měla právě úd v ústech a nemohla mluvit a zavrtěla jen hlavou. Sice se jí líbilo, jak to Jirka udělal Lucii, ale měla strach, že by se jí mohlo začít chtít zvracet. Teď držela je tvrdý klacek u kořene dlaněmi a rty ho co nejtěsněji obepínala.
Pavel chytil klečící Danu za vlasy a Dana ho sjížděla prsty i rty.

Jirka sám nevěděl co se mu líbilo víc. Jestli, když to Pavlovi dělala Dana nebo Lucka. Snad si jen přál, aby byla Dana nahá, ale tohle bylo zase rajcovnější. Pokynul ještě Lucii, aby se ke dvojici ještě přidala.
Ta se nenechala přemlouvat. Klekla si mezi Danu a Pavla čelem ke kameře. Pavel na chvilku zarazil a pak střídavě zasunoval ocas do úst Lucii a Daně. Vystřídal to ale jen párkrát a vzala si ho mezi rty opět manželka. Lucie jí odhrnovala vlasy z obličeje, aby nezakrývaly Jirkovi pohled.
Bylo zřejmé, že už to Pavel dlouho nevydrží. Ještě se trochu více rozkročil a hlasitě vzdychal. Sám se začal honit a Dana rychle pustila ocas z pusy. Měla opravdu namále, protože těsně nato dosáhl Pavel vyvrcholení. Chtěl se vystříkat manželce na prsa, ale jeho výstřik směroval mnohem výš, až do vlasů a další dávky potřísnily ženě tváře a bradu i ony brýle.
Pavel dlaní vytlačil všechno semeno z údu a pak ho znovu strčil Daně do pusy.
Lucie se smála a rozpatlávala překvapivě velkou dávku kamarádce ve vlasech.
„Tak to vidíš, kdybys mě poslechla, tak bys teď nebyla tak ulepená. Jen by sis vypláchla pusu. A kdyby sis nevzala brýle, měla bys zalepené oko. Teď aby sis umyla vlasy a všude ti to teče po obličeji. Jirko, pěkně to natoč.“
Když usoudila, že by to už mohlo stačit, vzala Danu za ruku: „Pojď, jdeme se umýt, ať si chlapci dělají, co je napadne.“
Za chvíli už byla slyšet jen sprcha a ženský smích.

„Nikdy se ti ještě neudělal Pavel do pusy?“ zeptala se Lucie prohlížejíc si kamarádku, které nezbylo než si umýt vlasy.
„No, podle mě to patří jen na jedno místo a to rovnou tam,“ ukázala Danča významně na svůj klín.
„Jo, pravda, ale někdy proč ne, navíc mě to samotnou docela vzruší. Jirka by asi chtěl, abych to spolykala, ale to nějak nemůžu. Párkrát jsem to zkusila, ale nic moc. Takže to holt vyplivnu do kapesníku nebo někam, ale přitom mám takový divný pocit. Asi jako bych ho jen vyhonila, víš. Není to ono. Fakt jsi to nikdy nezkusila?“
„No, s Pavlem ne, ale na škole s… no, s někým jiným. Dokonce jsem to taky i spolkla, ale ono se to tak divně lepí. Naštěstí jsme tam měli sklenici s vodou. Chudák kluk si pak asi myslel, že to mu budu tak dělat pořád, ale kdepak. Abych tedy nekecala, občas je mi tak nějak líto, nutit Pavla vyndat mi ho z pusy, když je v nejlepším. Není nic horšího, když chlapa necháš ve štychu těsně před vrcholem.“
„No vidíš, klidně jsi to mohla udělat teď taky tak, ale pozdě semeno po obličeji honit. Hele, a nebyl ten tvůj u hasičů.“
„Cože? Proč u hasičů?“
„No, že tak pěkně stříká, pravda, kdyby ti to udělal do pusy, houby bych viděla. Takhle to bylo jako v pornu, říkala jsem ti, že bys to v něm měla zkusit, máš talent, i na obličej necháš chlapa se udělat.“
„To byla jen nehoda, to se nepočítá. Krom toho za to můžeš ty, protože jsi mě znervózňovala. A casting by skončil dřív, než by začal. Přišla bych tam, nějaký týpek by mi ho strčil do pusy, já bych ho pozvracela a šla bych domů. S holou kačkou, protože bych se musela samozřejmě oholit. A co ty, neuvažovala jsi o takové kariéře, s tvou postavou? Ani holit by ses kvůli tomu nemusela.“ „Pravda, ale to je tak asi to jediné. Hele, čistě technicky, když to tak vidím, podle mě bych s první částí zase problém neměla, s Jirkou jsem vycvičená, no, teď jsi ho viděla v plné nebo spíš dlouhé kráse. Takže to už umím nějak ošulit, jasně, celého si do pusy nedám. Ale o to ani nejde, akorát to asi vypadá pěkně na kameře. Jenže si vůbec neumím představit, že by mi to pak začal dělat, potřebuju se do toho nějak dostat, a pochybuju, že by mě vzrušila myšlenka potencionálního výdělku. Světla, kamery, co já vím, kolik je tam lidí.“

„No, počkej, snad by sis to nechtěla užívat, akorát by ses tak musela tvářit. A moc lidí tam nebude. Ale představ si, přijdeš tam, kouká na tebe nějaký týpek, kterého jsi nejspíš v životě neviděla. Režisér ti řekne: ‚Svlékni se, udělej mu to pusou, on tě bude lízat a pak ti to bude dělat nejdřív z boku a pak zezadu‘. No, a ty si lehneš k tomu týpkovi a rozepneš mu kalhoty…“ poznamenala věcně blondýnka.
„Tfuj, jo, nakráčíš tam, týpek ti potřese pravicí a řekne ti: ‚Ahoj, já jsem Franta a budu to s tebou dneska dělat‘. Divný, přitom to dělá hodně holek, a fakt pěkných. Holt prachy, no. Na druhou stranu my jsme udělali teď první krok, dívali jsme se při tom na sebe a tak.“

„Mhm, nesrovnávej to. To není jen jiné hřiště, ale úplně jiný sport. Mě to popravdě docela rozehřálo, že jste byli přitom, a to jsem si myslela… No, a Jirka to dokonce filmoval, snad to smaže,“ sklopila Danča oči.
„No, to se mi právě líbilo. A asi to dělá leckdo, jak jsou teď ty nové malé kamery. Natáčela jsem jednou Janu s jejím Honzou, Janu a Jana.“
„Cože, tys při tom natáčela Janu?“
„No, chtěli natočit, ale ne od někoho cizího. Tak jsme se domluvili.“
„Povídej“, zasvítili Daně oči.
„Už jsem ti říkala, je to dlouhý příběh a chlapci by tak dlouho nevydrželi. A Janě jsem slíbila, že si to nechám pro sebe.“
„Takže nic neřekneš.“
„Řeknu, ale nebude to zadarmo, uvidíš. Jana má pravidla, je to holt paní učitelka, trochu zvláštní pravidla. Ale možná se ti budou líbit, spíš ano. Ale někdy příště, obleč si to svoje krásné prádlo, tady mám ještě něco navíc, podle mě se to pánům bude líbit. Aspoň Jirkovi se to vždycky líbí. Šup a pojď už“.

„Pánská košile, hmm, to je těžký kalibr. Ale počkej ještě,“ zadržela blondýnka Lucku. „Řekni mi, od kdy Pavel od téhle akci ví?“ „Pavel, no, vlastně o ničem nevěděl. Jirka se ho měl zkusit zeptat, ale neudělal to. Prý se mám nejdřív zeptat tebe. Takže mu něco naznačil až dnes večer, kdybys ale nechtěla, oba by se tvářili jakoby nic. Tak, jako obvykle to nechali na nás.“
„Díky, jsem ráda, že… No nic. Řekni mi, co bude dál, jak moc se mám bát?“
„Co bude dál?“ zamyslela se Lucka.

To se ale dozvíme až příště.

Konec první části.

Autor

Navigace v seriáluDárek v 2.0. – část 02 >>
4.8 37 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Pěkné nakročení, prosím další

Pallas Athena

Dík, další dva díly budou snad brzy, čímž se první série uzavře. Další trojdílná série je „v tisku“, vydání spíše v říjnu, píše Jeff.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x