Den svatby 03

Toto je 3 díl z 5 v seriálu Den svatby

Sotva vešly všechny tři do Martininy garsonky, bylo jasné, že Lenka a Marcela budou pokračovat v tom, co se začalo v autě. Martina, která se rychle převlékla do svého pohodlného maxitrička, sledovala, jak se obě dvě dívky vzájemně svlékají a netrvalo dlouho, už byl koberec v pokoji plný dívčího prádla a Lenka ležela na zádech na koberci.

Měla doširoka rozevřená stehna, kundička nabídnutá jako na podnosu a Marcela olizovala postupně její stehna a jazykem se blížila ke středu kundičky. Vnikla mezi Lenčiny pysky a stále více roztahovala Lenčino pohlaví. Klečela mezi roztaženýma nohama a její vysazená prdelka se v celé své velikosti nabízela Martině. Ta samozřejmě využila situace a rozhodla se pro trochu drsnější počínání. I když Martinu Roman svým ocasem dokázal ukojit podle její potřeby, pořídila si hned z první mzdy krásného černého robertka, který jí od té doby dokázal přinést spoustu krásných chvil. A hlavně, na rozdíl od Romana byl vždy k dispozici.

Sáhla tedy do nočního stolku a vyndala ho ven. Jejího počínání si všimla jenom Lenka a hned pochopila jaké má Martina plány. Byl to docela slušný kousek, mohl mít tak dvacet pět centimetrů na délku a pět v průměru, rozhodně ne jako nějaký podměrečný ocas. Martina začala rukou hladit Marcelu po prdelce a té to bylo velmi příjemné. Proto se dál věnovala Lenčině kundičce a stále více pronikala jazykem hlouběji. Dráždila její poštěváček a rukou jí laskala ňadra, bříško, pupík.
Lenka, pro kterou to bylo dnešní první pořádné laskání, nabízela Marcele svůj pohár rozkoše a roztažením pysků jí to umožňovala v maximální míře. Náhle však Marcela pocítila na svém zadečku tlak, který se stále zvyšoval, a dokonce jí začalo místo, kam ji ta věc tlačila, bolet. To Martina začala postupně šroubovat svého robertka do její řiťky a nedbala na to, že Marcelina prdelka nechtěla povolit. Pro usnadnění svého počínání Martina namočila jeden svůj prst v Marcelině kundě, která už byla vlhká a objela s ním Marcele dírku do prdelky. Teď už to šlo lépe, i když s potížemi. Robertek najednou překonal sílu svěrače prdelky a vjel do zadečku až po baterii. Lenka přidržela hlavu Marcely ve svém klíně a nutila jí k dalšímu lízání, které už zapříčinilo, že z její kundičky začala vytékat šťáva. To nejvzrušivější na Marcelu teprve čekalo. Martina zapnula robertka a ten se začal v prdelce činit.

Marcela samozřejmě panna nebyla, ale aby jí někdo takhle řádil v zadečku, to ještě ve svém životě nezažila. Maximálně se tam někdy sama laskala prstíkem, ale to se s tím, co jí tam prováděla Martina s robertkem, nedalo vůbec srovnat. To bylo něco tak vzrušujícího, že snad po minutě už i jí vystříkla šťáva a stékala jí po stehnech. Martina však nepřestala a donutila Marcelu ještě k dalšímu výstřiku. Teprve pak vytáhla robertka z prdelky a pozorovala zblízka, jak se roztažená dírka jen pomalu opět svírá.
I Lenka pocítila druhý výstřik a dokonale pro tuto chvíli ukojená pustila Marcelinu hlavu. Marcela se notnou chvilku vzpamatovávala ze zážitku, který jí připravila Martina svým robertkem. Potom navrhla Martině, že by bylo zajímavé, kdyby jí úplně vyholila kundičku, že by to mohlo být pro jejího manžela pěkným překvapením. Martina neváhala ani chvilku, lehla si na postel, roztáhla nohy a Marcela se se strojkem pustila do práce. Netrvalo jí to ani pět minut a kundička byla úplně holá, jako dětská prdelka. Její pysky se tak zdůraznily a opět vzrušovaly pohledy obou dvou dívek. O stejnou službu požádala Marcelu i Lenka, která sice nebyla tak moc zarostlá, ale přesto to Marcele trvalo trochu déle. Když Lenka svoji, do hladka vyholenou, kundičku viděla v zrcadle, byla přímo nadšená.
„To bude můj Jirka (přítel) překvapen,“ libovala si.

Blížilo se poledne a nastal čas na obléknutí svatebních šatů. Svatba se konala na městském úřadu ve tři hodiny odpoledne, ale bylo dohodnuto, že pro Martinu se její rodiče zastaví ve dvě hodiny, a tak se dívky daly do práce. Martina provedla opět totální striptýz. Lenka dnes znovu a Marcela poprvé mohly vidět celé nahé Martino tělo. Začalo strojení, které vzhledem k tomu, co všechno na sebe musela Martina navléct, trvalo neskutečně dlouho. Martina měla na svatbu vybrány takové ty princeznovské lesklé bílé šaty s nadýchanými rukávy, širokou sukni s mini vlečkou. Ty ovšem přišly na řadu až nakonec. Postupně se Martinino tělo halilo do stále většího množství věcí, které ke svatbě patří, ať to byla krátká spodnička, bílé punčochy i s podvazky. Nutno podotknout, že oblékání právě spodního prádla trvalo Lence a Marcele nejdéle a Martina mnohokrát pocítila na svých intimních místech dotyky buď jedné, nebo druhé dívky. Když přišla na řadu podprsenka a Martina si ji oblékla, obě dvě, jak Marcela, tak i Lenka, obdivně vzdechly.

Martininy kozičky, které normálně byly tak akorát, díky podprsence vypadaly minimálně o dvě čísla větší a když se na sebe Martina podívala v zrcadle, musela konstatovat, že si vybrala opravdu dobře. Oblékání pokračovalo však dál, samozřejmě nejkomplikovanější bylo nasoukat se do svatebních šatů, ale i to se zvládlo. Pak přišly na řadu šperky. Zlaté náušnice, na krk zlatý řetízek od Romana, další zlatý řetízek na nohu a nakonec zásnubní prstýnek, který za několik hodin doplní svatební prsten. Naposled přišel na řadu závoj a lodičky na vysokém podpatku. Poslední úprava účesu a bylo po hodině a půl hotovo. Oblékání Lenky trvalo podstatně kratší dobu a vzhledem k tomu, že poslední čtvrthodinku se Martině věnovala jen Marcela, dokončila Lenka své oblečení jen chvilku po ní.

Martina se finančně vyrovnala s Marcelou a přidala jí i bohaté spropitné za nadstandardní služby. Deset minut po jejím odchodu už zvonila Martinina matka a Lenka s Martinou se vydaly za dalšími zážitky. Samotný svatební obřad proběhl zcela tradičně. Martině se podařilo hned na poprvé podepsat svým novým příjmením, dostala první manželský polibek i když těch předmanželských bylo mnoho a mnoho a samozřejmě nejen na ústa.

Dalším kolem svatebního dne bylo fotografování a zde si Roman neodpustil několik pomuchlání Martininých koziček, samozřejmě tak, aby to nikdo neviděl a snažil se jí dostat i pod sukni, ale tomu nevěstinka snadno zabránila s odkazem, ať si to nechá na později. 
Po fotografovi směřovala cesta novomanželů a svatebních hostů k vile Romanových rodičů. Cestou na ně čekalo několik tradičních nástrah – jako třeba zatahování, kde se musel Roman svým kamarádům vykoupit několika lahvičkami nebo společné zametání rozbitých střepů. Hostina se konala jednak ve velké hale v přízemí, jednak v zahradě, kde bylo připraveno grilování a další občerstvení. Počasí svatbě přálo a všichni svatební hosté se už brzy usadili u stolu. Romanovi rodiče vyřešili svatební hostinu moderně, objednali si ji na klíč u cateringové společnosti. 

Začala svatební hostina. Nejprve novomanželé společně snědli polévku, přitom Martina cítila, jak se jí Roman snaží proniknout rukou pod svatební šaty, ale jejich střih to příliš neumožňoval, a tak se dostal maximálně do půlky stehna a dál to bez toho, že by to někdo zpozoroval, nešlo.
Když dojedli, začal Roman přesvědčovat Martinu, aby se šla převléknout. Před tím ještě nezapomněl na jeden tradiční svatební zvyk, stáhnout manželce podvazek a vystřelit ho mezi svobodné pány. Musel si přitom vyslechnout několik poznámek typu, že by novomanželku nejraději svléknul úplně a tak podobně. Potom Martina požádala Lenku, aby s ní šla do jejích pokoje a pomohla jí s převlečením. Tím docela Romana naštvala, neboť si myslel, že půjde s manželkou sám a využije příležitosti. Začal do sebe nalévat jednu sklenku tvrdého za druhou, což na další vývoj svatebního dne mělo zásadní vliv. Martina s vydatnou Lenčinou pomocí, která se samozřejmě neomezila jen na svlečení a oblečení, ale protáhla se díky mazlení minimálně o čtvrt hodiny – zase prožila mnohem více rozkoše Martina – nahradila svoje svatební bílé dlouhé šaty růžovou sukní i halenkou a když se prohlédla v zrcadle, musela být také spokojena – opravdu jí to slušelo.

To taky zpozoroval Roman, když ji poprvé uviděl převlečenou. Dostal okamžitě chuť na to, aby ji někde trochu potěšil. Ta růžová sukně už nebyla ani tak dlouhá, a tak se při nejbližší příležitosti pokusil zatáhnout Martinu do jednoho pokoje. Martina se mu ani trošku nebránila a velice ochotně se přehnula přes křeslo a nechala si od něj vyhrnout sukni. Ovšem spodnička, kterou měla ještě Martina na sobě, bránila prvnímu manželskému pohledu Romana na kundičku své ženy.

„Prosím tě, co to všechno máš na sobě,“ zavrčel, „stáhni si ji, já se zatím připravím.“ Začal si rozepínat kalhoty, ale moc rychle mu to nešlo, ten alkohol, který do sebe už nalil, mu trošku zkomplikoval rozepínání knoflíků. Martina udělala přesně to, co Roman chtěl a stáhla si svoji spodničku. Pak, ohnutá přes křeslo s vysazenou prdelkou a nabízející se kundičkou, čekala na to, až se dá Roman do díla. Ten se ještě trošku zdržel s tím, než se mu postavil ocas do správné tvrdosti. Už to bylo v pořádku a chtěl ho zabořit tam, kam patří. Vtom se však otevřely dveře a do pokoje nakoukla Romanova matka. Bylo jí sice okamžitě jasné, o co v pokoji jde, ale když už tohle viděla, neodpustila si poznámku:

„Prosím tě, to to nedokážeš vydržet? O svatební noci si užiješ dost a dost. U svatebního stolu je po tobě sháňka.“
Na Romana vyrušení zapůsobilo hrozně. Ocas mu klesl, se zaklením si natáhl kalhoty a rychle zmizel, naštván na matku, že ho vyrušila. Dorazil dolů a už zase nasával další a další alkohol. Martina si opět mohla na sebe vše obléknout, ale na rozdíl od manžela tak nespěchala a Romanova matka si tak mohla prohlédnout některé intimní partie své snachy a v duchu konstatovala, že si Roman špatně nevybral. Situace na svatbě se blížila k dalšímu okamžiku, který měl ovlivnit svatební den – k únosu nevěsty.

Navigace v seriálu<< Den svatby 02Den svatby 04 >>

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x