Diskotéka

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Diskotéka
Počet zobrazení: 405

Říkal jsem si, že je to nádherné. Po šesti měsících chození s mojí drahou přítelkyní, mi konečně dovolí jít dál. Myslím tím, co se sexu týče. Prostě konečně nadejde den, abych z ní udělal ženu a bylo to krásné. Musel jsem se držet, na vojně nemám moc příležitostí si zašukat a navíc jsem byl své přítelkyni věrný. A tak jsem krotil své choutky a čekal dne, na který jsme se dohodli. Na den našeho výročí.
Týden před tím dnem D jsem musel zůstat kvůli jedné službě v kasárnách. Jednalo se o honění neustrojených vojáků po městě a měli jsme to vykonávat až do pozdních hodin. Nakonec jsme však skončili o dost dříve. Celý natěšený, protože byl pátek, jsem uháněl za svou drahou na diskotéku, kde jsme se poznali a kam ráda chodí, protože to má blízko domova. Ani jsem jí nedával vědět, že jedu. Chtěl jsem jí překvapit, ale ona překvapila mě.

Od zastávky jsem šel nejkratší cestou k vysokoškolským kolejím, kde diskotéka byla. Cesta vedla přes lesík. Díky tomu jsem hned spatřil svou přítelkyni, jak sedí na jedné lavičce a pokuřuje trávu. Nebyla sama. Vedle ní seděl postarší cikán, který od ní převzal brko a popotáhl. Chtěl jsem tam normálně přijít, pozdravit, políbit svou přítelkyni a odvést jí od cikána, ale neudělal jsem to. Všiml jsem si totiž, že kromě předávání brka jí taky vyloženě balí. Lichotil jí slovy, že je pěkná, že má vzrušující tělo a občas jí pohladil po jejím boku. Martině, jak se má přítelkyně jmenuje, se to evidentně zamlouvalo. Normálně každého doslova odpálkovala, ale teď, možná to dělala ta tráva a alkohol, se jen usmívala.

„Ale, to určitě říkáš každé. Zase tak vzrušující nejsem,“ pravila, když popotáhla z brka a předala ho zpět cikánovi. Cikán z brka popotáhl, opět ho Martině předal a přisedl si ještě blíž k ní, aby jí jednou rukou mohl obejmout kolem pasu a druhou položit na bříško schovávající se pod slabou košilí.
„Věř mi, jsi moc vzrušující. Máš krásou tvář a nádhernou postavu a tvá prsa…“ při těch slovech jeho ruka putovala od bříška víš až k prsům, která se krásně rýsovala pod košilí a jeden kopeček uchopil do své dlaně. Martina popotáhla z brka a předala ho opět cikánovi. Ten musel svou ruku sundat z jejího prsa a převzít brko, stále jí však objímal kolem pasu, jenž jeho ruka něžně hladila.
„Vážně se líbí?“ zašeptala tiše, že sem to málem neslyšel. Takovou jsem jí neznal, nikdy se s lidmi romského původu moc nebavila a teď si tu od nějakého přezrálého frajera nechala líbit jeho dotyky. Cikán kývl hlavou a znovu popotáhl z brka. Jen co ho předal zpět Martině, jeho ruka se okamžitě vrátila na prso a určitě jej jen nepohladil. Pak začal pozvolna rozepínat knoflíčky u košile. Za chvíli už jen odhrnul rozepnutou košili a naskytl se mu pohled na dva kopečky, které se schovávaly pod krajkovanou podprsenkou černé barvy. Oba je uchopil do svých rukou.

„Jsou tak nádherná. Tak pevná,“ šeptal, zatím co je hladil. Martina popotáhla. Měla přivřené oči a když vydechovala kouř, tak bylo slyšet i slabé zasténání. Podala opět brko cikánovi. Ten odtáhl své ruce od prsou a delším popotáhnutím brko dokouřil.
„Měli bychom jít,“ namítla a bylo vidět, že se chystá zvednout, začala si zapínat košili, ale nezapnula ani jediný knoflík. Uchopil jí za ruku a zastavil:
„Počkej. Proč? Vždyť jsme si tak krásně povídali i…“
Pohledla na něj a zavrtěla hlavou.
„Copak se ti nelíbím?“

No upřímně, nebyl ošklivý, sice byl starší to ano, mohlo mu být tak kolem čtyřiceti, ale zase jeho menší postava byla vypracovaná, plná svalů. „Přeci jenom je tu ten věkový rozdíl, mě je osmnáct a mám kluka,“ odpověděla po chvíli váhání, ale už se nepokoušela zapnout si košili.
„Mně to nevadí, spíš naopak, dost mě to vzrušuje. Sem celý vzrušený,“ naléhal a ručku mé přítelkyně, kterou stále držel ve své, si položil do klína, kde se mu pod kraťasy rýsovala tvrdá boule.
„Ale já má kluka,“ zašeptala znova. Ručku však z klína nestáhla.
„Chápu, ale vyhoň mi ho aspoň. Nikdo se to nedozví. Jen mi ho vyhoň, nic víc nechci.“

Martina chvíli váhala, dívali si přitom do očí a já byl celý zvědavý, jak tohle dopadne. Nemůžu říci, že sem cítil jen vztek, protože ten se mísil s neuvěřitelným vzrušením. Zajímalo mě jak by to asi vypadalo, kdyby mi jí odpanil zrovna tenhle cikán. Z mého zamyšlení mě vytrhla Martina, která skoro zakřiknutým hláskem pravila:
„Tak dobře.“ a zajela mu do kraťasů, aby po chvíli vytáhla černý úd a udiveně na něj pohlédla. „Vauuu.“ pravila překvapeně a i já musel uznat, že to co vytáhla, byl pořádný klacek. Cikán se jen usmál, opřel se o opěradlo lavičky, objal mou holku kolem pasu a začal si vychutnávat její honění. S tím měla zkušeností dost, což jsem také sám poznal na vlastní kůži. Její drobná ručka začala jezdit po celé délce údu, který v důsledku rychlého přetahování předkožky přes žalud a něžného stisku mladé ručky, rychle ztvrdnul jak kámen.

„Ach ano, děláš to dobře. Ach to je krása.“ sténal a k tomu dodal: „Líbí se ti můj čurák?“
Okamžitě se usmála a k mým uším dolehl její roztomilý hlásek:
„Ano líbí, je to pořádný péro.“
A jak to dořekla sklonila se nad černým ptákem a přejela špičkou jazyka po celé jeho délce od kořene až po žalud. Opět se narovnala a dál divoce jezdila rukou po tom klacku.
„Achh…to byla nádhera.“ zachroptěl slastí a dodal: „Jsem rád že se ti líbí, mě se zase líbí ty tvoje kozičky,“ a jak to říkal, tak do dlaně uchopil jedno prso, které lehce zmáčkl. Teď zasténala Martina, která se doposud mírně od cikána odtahovala, ale nyní se k němu bokem více přitiskla. Toho hned využil a zajel rukou pod košíček krajkované podprsenky, z kterého po chvíli vytáhl menší ňadro. Teď to byla jeho hlava, která se sklonila, aby jazykem přejel po naběhlé bradavce, kterou vzápětí vsál do úst a začal jí v nich cumlat. Nakonec zcela prso zmizelo v ústech. A při tom celou dobu Martina slastně vzdychala. Potichu, slabě, ale slyšel jsem to. A když to samé udělal cikán i s druhým prsem, ustala v honění údu a rozepnula si podprsenku, aby jí i s košilí položila vedle sebe na lavičku. Nyní měla na sobě už jen kalhoty.

Opět se začala věnovat té tvrdé hadici. Znova jsem pln překvapení a vzrušení sledoval, jak sklání hlavu, aby její hbitý jazýček mohl rejdit po naběhlém žaludu, který vzápětí zmizel v pusince.
„Ach ano, ano, to je ono kuř ho, ach si ale kurvička.“ sténal cikán a když se Martina opět napřímila, zeptal se jí: „Jak ti chutnal můj čurák?“
Opět se usmála, vypnula svou hruď a pravila:
„Hmmm mňam.“

Oba se začali smát, ale Martina neustávala rychlými pohyby své ručky přetahovat předkožku přes žalud. Cikán se pokusil jednou rukou dostat do klína mé přítelkyně, ale daleko se nedostal. Měla totiž jednu nohu přehozenou přes druhou a tak jeho ruka opět putovala na prsa, která ve svých dlaní zmáčkl a dychtivě i vsál do úst.
„A jak vám chutnají má prsa?“ zasténala po chvíli Martina. Cikán se odlepil od jejích prsou a zadíval se jí do očí. Tváře měli tak blízko sebe a on jen:
„Hmmm mňam.“
Po té se opět začali smát a pak líbat. Ano, sledoval jsem, jak má krásná osmnáctiletá přítelkyně honí postaršímu cikánovi ptáka, nechává si od něj sahat na svá pevná prsíčka a teď i v ústech rejdit jeho jazyk. Polibky mu oplácela stejně vášnivě, jak je přijímala. Přitom dál honila tvrdého ptáka a své nohy dala mírně od sebe. Chvíli trvalo, než si toho cikán při vášnivém líbání a mačkání prsou všiml, ale jen co se tak stalo, hned jeho ruka sklouzla do klína, mezi nohy mé milované a já se vztekem a neuvěřitelným vzrušením sledoval, jak přes slabou látku kalhot začal dráždit její kundičku. Cikán evidentně získal sebevědomí, zvláště po tom, co sténání mé přítelkyně zesílilo a ona usilovněji jezdila svou ručkou po jeho údu. Opatrně, zatím co dál líbal mou přítelkyni, rozepínal knoflíček u kalhot a pak i zip, aby mohl vítězoslavně vniknout rukou do kalhot a dotknout se již mladinké kundičky.
Ta v tom okamžiku hlasitě zasténala a nechala ať jí prsty dál způsobují rozkoš, jíž momentálně prožívala.
„ Ach ano, je tak mokrá.“ zasténal a vytáhl svou ruku z Martininých kalhot a hned si olízl dva prsty. „Z čeho asi?“ dodal v zápětí, když zase zasunul ruku do kalhot. Martina chvíli sténala až se jí nakonec z úst vyloudilo.
„Z toho tvého čuráka!“
Opět jí začal líbat. Už to nešlo vydržet, musel jsem i já vytáhnout svého ptáka a při té vzrušující podívané si ho začít honit. Cikán jasnými dotyky rukou naznačil, že by rád stáhnul Martině kalhoty z jejího těla. Ta mu odpověděla mírným nadzvednutím zadečku a brzy už přetahoval kalhoty přes její kotníky a odhodil je na zem. A tak má drahá přítelkyně seděla už jen v tangách, která ale musela již být pěkně nasáklá milostnými šťávami. Sklonila hlavu nad cikánovým klínem, aby do pootevřené pusinky vsunula tvrdý ohon. Jedna ruka přitom dál po něm jezdila a druhou mačkala nateklé koule.

„Ach ano, kuř ty kurvičko, kuř,“ sténal cikán slastí. „Ach ty si úžasná, s takovou brzy budu,“ zasténal znova cikán, když jeho úd zajel hluboko do krku mé přítelkyně. Ta jej po chvíli doslova vyplivla z úst, opět se opřela o opěradlo a jen rukou tvrdý úd zpracovávala.
„Líbí se ti to kurvičko?“ zeptal se jí. Jen mu pohlédla do očí a přikývla a opět se přilepila na jeho ústa. Když se odlepili od sebe tak náhle cikán vstal z lavičky a poklekl mezi rozevřené nohy mé přítelkyně, aby hlavu zasunul do jejího klína a mohl jazykem začít vylizovat šťávičky vytékající z kundičky. Martina doslova vyjekla rozkoší, chytla cikánovu hlavu do rukou a víc si jí zatlačila mezi do široka roztažené nohy.

„Ach ano lízej, lízej,“ sténala, zatím co se její štíhlé tělo kroutilo v návalu rozkoší. A cikán lízal a s chutí. Přitom jsem zahlédl, jak dvěma prsty lehce vniká do kundičky a pak je do ní prudce vrazil. Martina znova vyjekla, ale ne rozkoší. Její tvář se zkřivila bolestnou grimasou. Byla to však chvilka, brzy opět slastně sténala. Po chvíli cikán prsty z kundičky vytáhl, aby se opět svými ústy na ní přisál a bylo mi hned jasný co asi vylizoval.
„Ach to je nádhera, bože to je nádhera. Vylízej mi jí, vylízej,“ sténala a rukama si víc tlačila jeho hlavu do klína. Možná jste si už položili otázku, proč jsem nic neudělal, proč jsem nezakročil, jak dřív, tak teď, ale představte si to. Vaší mladou dívku, takhle šikovně sbalí postarší típek, k tomu cikán s pořádným pérem. Ze začátku mě jen zajímalo kam až to dojde, přesvědčoval jsem se, že kdyby přišlo na nejhorší, tak to vše zarazím. To ještě ve mně převládal vztek, ale v tomto okamžiku už to bylo vzrušení a já si přál vidět tu černou kládu v úzké kundičce mé přítelkyně. Možná jsem zvrácený, když se mi to líbilo, ale co, určitě nejsem sám.

A tak jsem tam stál, honil a sledoval, jak cikán bravurně líže pičku mé přítelkyně a jak v ní už docela snadno rejdí třemi prsty. A Martinka jen sténala, hladila si kozičky a její tělo se svíjelo v návalech rozkoše.
„ Ach, uf, ano pořádně mi ty prsty tam vraž… aaaach…“ sténala a přirážela proti prstům.
„Líbí se ti, když je něco ve tvé pičce?“ zeptal se cikán a vyčkával odpovědi, která se mu dostala okamžitě.
„Je to nádhera tam něco mít.“ zasténala a nechala ho, aby z ní stáhl i ten poslední oděv, tanga. Uchopil je do ruky a pak k nim dlouze přičichl. „Ještě lepší by bylo, kdyby v tvé píče byl můj čurák.“ pravil nadrženě, když odhodil kalhotky na zem. Přitom pořádně zarazil prsty do kundičky a druhou rukou zmáčkl jedno prso. Martina zasténala v přívalu další vlny rozkoše.

„Tak už mi ho tam vraž.“
Konečně se začalo naplňovat to, co jsem si přál. Cikán se postavil a stáhl ze sebe kraťasy a trenýrky. V rozkroku se mu houpal, před tváří mé přítelkyně, jeho polotvrdý úd, připomínající teď zahradní hadici. Martina neváhala dlouho, hned jej uchopila do ručky a vsála do úst.
„Ach, teď ti ukážu kurvičko, jak mám rád kuřbu,“ zasténal, zatímco ruce zajely Martině do vlasů a náhle začal přirážet. Jenom vytřeštila oči. Tohle nečekala, protože tvrdnoucí pták zajížděl hluboko do jejího krku a ona se začala dusit a dávit. Když po pár přírazech cikán už tvrdý úd vytáhl, tak se ale na něj nezlobila. Z úst jí přitom vytekla spousta slin, které jí po bradě stékaly na její tělo. Cikán jednou rukou držel čuráka a otíral jej žaludem o tvářičku mé přítelkyně.

„Uff, bomba,“ hlesla, když konečně nabrala dech a sama otevřela ústa, aby do nich mohl černý úd zajet. Sledoval jsem, jak cikán potěšen začal opět přirážet. Zajížděl až po koule tou ohromnou kládou hluboko do úst mé holky, ale v okamžiku kdy se začínala dávit, hned jej vytáhl. Vždy byl obalen spoustou slin, které vytékaly Martině z úst. A ona si přitom všem ještě dokázala dráždit kundičku. A pokaždé, když jej vytáhl, otíral jej o její tvář. Po několika opakování ji měla celou od slin.
„Ano, děláš to skvěle děvko! Ach ach,“ sténal když opět vrážel ptáka hluboko do jejího krku.Nakonec se na chvíli odtáhl, aby mohl mé holce přikázat:
„Dělej nastav mi jí, ať ti ho tam mohu vrazit.“
Konečně jsem tedy mohl vidět, jak kundičku mé Martiny roztáhne ten černý pták. Sledoval jsem, jak se postavila, opíraje se rozkročmo rukama o opěradlo lavičky, vyšpulila svou krásnou prdelku proti cikánovu klínu. Okamžitě k ní přistoupil, jednou rukou si udržoval černý úd v tvrdém stavu a druhou si naslinil, aby pak prstem ještě jednou projel kundičku. Martina se roztřásla očekáváním a vzrušením. Pak už jsem jen sledoval jak cikán nasazuje žalud na okraj kundičky a jak pozvolna do ní zajíždí.

„Ach bože, bože, ten je velkej. Ach,“ sténala Martina, jejíž kundička musela být tím ptákem celá zaplněna a příjemně roztahována. Když v ní byl cikán z poloviny, uchopil Martinu pevně za zadeček a přirazil. Vyjekla překvapením a náhlou rozkoší, která projela jejím tělem, když tak ohromný pták zajel až na dno její pičky.
„Jooo, pořádně ti tu píču protáhnu,“ zasténal a plácl mou přítelkyni po zadečku a začal rychle a tvrdě přirážet. Ta se už jen pevně držela opěradla lavičky a slastně sténala. „Bože, ta je tak úzká.“ sténal dál cikán. Divoce jsem si ho honil a sledoval ty dva jak si užívají.
„Ach, ach ano, protáhni mi mou píču, pořádně ano, ach,“ kňučela rozkoší a cikán přirážel jak divý, až se začala lavička pod nápory jeho přírazů pomalu převracet. Vytáhl proto ptáka z kundičky a sedl si na lavičku.

„Pojď na koníčka děvko,“ zachroptěl a už jsem jen sledoval, jak Martina, zády k němu, rozkročmo nasedá na jeho klín a přitom si jednou ručkou cikánův úd nasazuje na okraj své kundičky. Teď jsem teprve měl tu pravou možnost sledovat, jak pořádně cikánův pták roztahuje tu její nadrženou pičku. Nohy dala na lavičku a pak začala doslova na tom ptáku poskakovat. Pohled to byl krásný. Jak zajížděl celý až po koule do roztažené pičky a zase se rychle objevoval.
„Jo dělej ty děvko, jo ach, ano, ano…“ sténal a držel Martinu za pas, aby náhodou při tak divokém poskakování nespadla z lavičky a neublížila si. „Líbí se ti to ty čubko? Líbí se ti, když je v tobě?“ chroptěl opět cikán, jenž se snažil přirážet proti poskakování mé drahé přítelkyně.
„Ach, ano, je to nádhera. Uff, udělám cokoliv, aby se ti to líbilo jako mě,“ zasténala. Cikán si jí přitiskl zády na svou hruď, takže přestala na chvíli poskakovat a jen vrtěla pánví, aby se pták v ní alespoň trošku pohyboval.

„Chci ti jí vycákat děvko,“ pravil cikán, zatím co jednou rukou mačkal její kozičky a druhou hladil kundičku. Martinka na to hned vstala a posadila se na jeho klín, čelem k němu a začala ho líbat.
„Vyšukej mě se vším všudy. Chci jí mít plnou tvé mrdky,“ pravila, když se od jeho úst odlepila. V tom okamžiku jí cikán uchopil pod zadečkem a vstal, chvíli, jen chvíli byla ve vzduchu, objímaje svýma nohama cikána kolem pasu, protože hned šel cikán na zem a položil Martinku na záda. Jenom stačila dát nohy nahoru a už do její kundičky nadrženě vrazil ptáka a začal přirážet.
„Ach ano, ano, pořádně, vymrdej mě, vystříkej ach, ach.“ sténala a snažila se přirážet proti cikánovým pohybům. Oba už dost hlasitě sténali a bylo evidentní, že velikost rozkoše, kterou oba prožívali, je na hranici orgasmu. Pleskání nahých těl muselo znít snad na kilometry v okolí a jak její kundička krásně mlaskala, když do ní zas a zas zajížděl celou délkou černý pták, aby se zastavil až o její samé dno.

„Ach tak to mám ráda, pěkně tvrdě. Ježíš ten tvůj čurák je neuvěřitelnej, panebože, to je nádhera…já už budu…nastříkej to do mě, zaplň mou píču svou mrdkou ach ano, ano!“ sténala Martinka, která se doslova pod cikánem zmítala v křečích rozkoše jak had.
„To víš, že to do tebe nastříkám ty jedna kurvo, a nebude to naposledy.“
Brzy na to prožila Martina svůj první orgasmus při milování a dala to hlasitě najevo. Hned na to se udělal i cikán, sledoval jsem, jak tvář měl zkřivenou v grimase neskutečné rozkoše a slyšel Martinu sténat:

„Ach, ach, ano tak ji zaplň celou celičkou, to je nádhera.“A cikán stříkal a přitom dál jezdil divoce ptákem v kundičce. Bylo doslova vidět, jak z ní stříkají proudy jeho semene, od kterého měl cikán brzy celého ptáka.
„Ach bože, bože, ach,“ zasténala opět Martina a začala přirážet proti cikánovým pohybům. Pár minut a cikánův úd zcela ochabl a vyklouzl z její kundičky plné lepkavého semene, jenž rázem doslova vyteklo ven. To však nebránilo cikánovi, aby se nezačal s mojí přítelkyní líbat a dál rukama osahávat její nahé tělo. Už jsem se nedokázal koukat. Sedl jsem si na zem a opřel o strom, abych si pročistil myšlenky. To, co jsem viděl mě vzrušilo a zároveň i dost ranilo. Má přítelkyně byla odpaněna a ne mnou.

„A ty si chtěla odejít.“ zaslechl jsem po chvíli spokojený hlas cikána. Oba už byli u lavičky a zřejmě se oblékali.
„Bylo to úžasné.“ odpověděla Martina dychtivě a zřejmě cikána znova začala líbat. Když jsem opět opatrně vykoukl zpoza stromu, byli již oblečeni a seděli na lavičce. Martina obkročmo na cikánovi a oba se vášnivě líbali. Pohled to byl vzrušující a zraňující zároveň, ale čím déle jsem na ty dva koukal, tím víc mi to bylo jedno a tím víc jsem byl opět vzrušený.
„Musím už domů,“ pronesla Martina a cikán jen kývl, už jí nebránil, proč také. A tak jsem tam zůstal sám a přemýšlel, co udělat. Mám to říct? Nemám? Raději jsem toho přemýšlení nechal a šel zpět na kasu se trochu vyspat. Zítra budu moudřejší.

Počet zobrazení: 405

Autor

Navigace v seriáluDiskotéka 02 >>
3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x