Dochucovadlo 4

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Dochucovadlo
Počet zobrazení: 227

Povídka volně navazuje na dříve otištěný seriál autora Ardise.

V pátek měly konečně přijít i sestřiny kámošky.
Hrozně jsem se na to těšil, protože byly obě výstavní a já si už mockrát představoval, jak přede mnou klečí a já jim stříkám do úst nebo na obličej. Nikdy mne ale nenapadlo, že by se mi to mohlo splnit.
Vždycky se tvářily s lehce shovívavou blahoskolonností. Byl jsem pro ně prostě mladší bráška jejich kamarádky, dokud jsem jim neuvařil tu ochucenou kávu.

Tehdy jsem úplně náhodou zjistil, že ve skutečnosti jsou nadržené samičky, které hrozně rády mlsají čerstvé sperma.
Katka je zrzečka. Štíhlé a pružné tělíčko jí zdobí malá, ale pevná a špičatá prsa, dlouhá ohnivá hříva, která jí vzadu padá až na záda. Vpředu má ofinu, zpod které vyhlížejí šedozelené, jakoby kočičí oči.
Anita je blondýnka s mikádem. Za její tělo by se nemusela stydět ani antická bohyně.
Dokonalé tvary korunují velké prsy, které ale nejsou melouny, jako má moje sestra. Trčí hrdě a výbojně vpřed, jako by provokovaly celý svět, aby se s nimi šel pomazlit.
Myslel jsem, že za to může podprsenka. Teprve když jsem ji jednou uviděl v těsném tričku, pod kterým by pásky podprsenky byly vidět, pochopil jsem, že její prsa jsou i přes svou velikost tak pevná.

Když jsem přišel ze školy, všechny tři už seděly v obýváku a uždibovaly z medovníku. Když si mne sestra všimla, pousmála se.
„Nevím jak vy, ale já bych si k tomu zákusku dala kafe“, prohlásila. „Brácho, mohl bys nám zase uvařit kávu?“ otočila se ke mně.
Slovo „zase“ nenechávalo na pochybách, jakou kávu myslí.
Všiml jsem si, že Anitě zasvítily oči a Katka si významně olízla prst od medovníku. Mrkl jsem na ségru a odklidil se do kuchyně.
„Díky, brácho,“ zavolala za mnou potěšeně ségra.

Jenže já už měl jiné plány.
Proč si mám namáhat ruce, když jsou tu tři nadržené kočičky, natěšené na moje sperma? Když ho chtějí, ať si ho hezky zaslouží.
Vrátil jsem se zpátky do obýváku a položil na sůl tři šálky s kávou. Katce zasvítily oči a sáhla po šálku, který byl nejblíž. Zvedla ho k nosu a labužnicky nasála aroma.
Nespokojeně se na mne podívala.
„Jako by té kávě něco chybělo?“ řekla významně.
„Samoobsluha… jestli ti chybí nějaká příchuť, klidně si ji přidej.“
Přimhouřila oči a na vteřinu to vypadalo, že mne odpálí. Pak se ale lehce pousmála.
„Pojď sem,“ kývla na mne prstem.
Přistoupil jsem k ní. Sáhla po zipu a zatáhla. Moje chlouba jí vystřelila v ústrety a vzpínala se v jejích štíhlých prstech.
Sklonila se a pomalu přejela jazykem po celé délce. Když dojela až na konec, podívala se mi do očí a lehce mne pošimrala špičkou jazyka na uzdičce.
Nechybělo moc a byl bych jí v té chvíli nazdobil obličej. Od té ostudy mne zachránila jen představa, jak by se mi pro ten předčasný výstřik všechny tři smály.
Katka labužnicky přivřela oči, vzala ho do úst a její rty a jazýček začaly něžně mazlit žalud.
Zvrátil jsem rozkoší hlavu dozadu a silou vůle, jen tak tak potlačil zavytí.

Koutkem oka jsem zaregistroval, jak se sestra v křesle pohodlně usadila a přes košilku si promnula bradavku. Anita si hodila nohu přes nohu a olízla si rty.
Ucítil jsem, jak mne Katčiny hebké dlaně začaly hladit po břiše. Podíval jsem se dolů a když jsem skrz vodopád rudých vlasů uviděl, jak můj penis zajíždí mezi její nádherné rty, bylo hotovo.
Zatmělo se mi před očima a ruce mi reflexivně sjely dolů na její hlavu. Moje prsty se zabořily do její hebké hřívy a zrak mi zahalila rudá mlha, pulsující ve stejném rytmu, v jakém můj penis chrlil jeden výstřik za druhým do sajících a polykajících úst.

„Hele, to mělo být do kafe!“, řekla Anita a vstala.
Katka s mým penisem v puse vzhlédla, ale pokrčila rameny. Pomalu si vytáhla úd z krku, až opustil její pusu se slyšitelným mlasknutím. Olízla si rty.
„Ten toho určitě ještě má,“ řekla, zatímco mne lehkým honěním udržovala v pohotovosti.
„Vždyť si dej taky.“
„Taky že dám,“ řekla Anita a sesunula se na kolena.

Zatímco Katka se s mým žezlem vyloženě mazlila, tak Anita se s ním vyloženě nemazlila. Hladově po něm chňapla plnými rudými rty a jedním tahem si ho zasunula až do krku. Když jsem na špičce žaludu ucítil její mandle, protočily se mi blahem panenky.
Kouřila mne tvrdě a hladově, dlouhými pravidelnými tahy rtů od žaludu až po kořen.
Levou rukou mne chytla za koule a lehce do nich zaryla rudě namalované nehty, zatímco pravá zmizela kdesi mezi jejími stehny.
„Jestli to má ráda tvrdě, tak proč ne?“ řekl jsem si.
Popadl jsem ji za blonďatou kštici a začal jí přirážet do pusy. Něco zafuněla, ale neznělo to naštvaně.
Chytla mne oběma rukama za zadek, zaryla do něj nehty a začala si sama určovat tempo. Můj kolík zajížděl mezi rudě namalované rty jako píst a tlak v koulích narůstal do závratných výšin.
Cítil jsem, že už to na mne jde, tak jsem ji uchopill za vlasy a naplno přirazil až k mandlím.

Jenže Anita byla dravá šelma, ne povolná samička jako Katka. Chtěla to po svém. Srazila mi ruku, vyndala si kolík z pusy a pevně ho vzala do ruky. Vyplázla jazyk a začala mne rychle honit.
To už se nedalo vydržet. Zatnul jsem zuby a dávkoval Anitě její příděl smetany na jazyk.
Anita se mi přitom dívala do očí a špičkou jazyka mne dráždila na uzdičce. Když jsem dostříkal, Anita zavřela pusu a s pohledem stále mi upřeným do očí slyšitelně polkla.
„Koukám, že do kafe ti taky nic nezbylo,“ ozvala se pobaveně Katka.
Anita neodpověděla, protože měla plnou pusu práce s očišťováním mého kolíku a lízáním posledních kapiček.
„Nechaly jste mi tam taky něco?“ ozvala se sestra z křesla.

Pohledy obou holek se střetly v mém rozkroku. Bohužel po dvojím vystříkání byla moje chlouba sotva polotuhá a provozní tlak rychle klesal.
„Asi na tom budeš muset trochu zapracovat,“ pokrčila rameny Anita.
„Tak to ani náhodou,“ odsekla sestra. „Když jste si ho vymlaskly, tak mi ho taky hezky postavte.“

Holky se po sobě podívaly. Katka mi rozepla pásek a stáhla mi kalhoty ke kotníkům a Anita do mne se zlomyslným úsměvem strčila. Zapotácel jsem se a upadl přímo do křesla za mnou.
Obě dračice se na mne vrhly. Katka mi jemně pusinkovala péro po celé zvadlé délce, zatímco Anita mi vzala do pusy jedno varle, jemně ho cucala a škrabala zoubky. Můj pyj ale nevypadal, že by si chtěl nechat říct.
„Asi potřebuje motivovat,“ šťouchla Anita do Katky.
Holky se v kleče otočily k sobě a jejich rty se setkaly v dlouhém a vášnivém polibku. Anita zahákla palce s rudými nehty za dolní okraj Katčina trička a pomalu ho sunula nahoru, zatímco Katčiny prsty zápasily s knoflíčky Anitiny blůzky.
Anita byla rychlejší a na svět zpod trika zvědavě a drze vykoukly dvě malé špičaté kozičky. Katka nenosila podprsenku.
Vzápětí povolil neposlušný knoflíček a Anitina blůzka se rozlétla, aby uvolnila alabastrové polokoule napěchované do černé krajkové podprsenky.
K souboji dvou jazýčků se přidaly i ruce, které soutěžily o to, které dokážou lépe a mazlivěji laskat soupeřčiny bradavky.
Kupodivu měla navrch spíš Katka, která dravě a náruživě hnětla Anitiny melounky a vinula se po ní jako liána, zatímco Anita odtrhla své rty od jejích, aby popadla dech. Skoro upadla do sedu. Ppřela se o ruce a zaklonila hlavu, aby se vydýchala. Jenže tím vypnula svoje nechráněná prsa proti své sokyni, která bez váhání zaútočila.
Katčiny rty se přisály k Anitině pravé bradavce.
Z Anitiných úst se vydral výkřik, který odumřel v táhlý sten. Ruce jí povolily a padla na záda.
Katce na chviličku její bradavka vyklouzla z úst, ale okamžitě se na Anitu znovu vrhla jako kočka na myš. Zaklínila se boky mezi její stehna a začala se třít svým Venušiným pahorkem o její. Oběma rukama opět nahmátla ňadra své protivnice, hnětla je a jazykem masírovala bradavky.

Anita už byla skoro mimo. Ještě podnikla chabý pokus odtrhnout hlavu své trapitelky od svých prsou, ale ruce jí brzy sklouzly z ohnivé hřívy dolů a rudé nehty se začaly zarývat do koberce.
Její vlastní tělo ji zradilo a začalo klínem vycházet vstříc nárazům, které jí přinášely takovou slast. Začala se třást a sténat. Sevřela Katku rukama i nohama a přitiskla ji k sobě, jako by se v poslední chvíli ještě snažila získat ztracenou sebekontrolu.
O vítězce souboje však už bylo rozhodnuto. Anitiny steny se zrychlovaly a sílily, až se nakonec slily v hlasitý křik, při kterém se Anita zmítala v příboji rozkoše a držela se Katky jako záchranného kruhu. Sevření povolila teprve, když slastná křeč pomalu odezněla.
Vítězka ji domazlovala, líbala a smířlivě jí čechrala vlasy.

„Hele, on už mu zase stojí!“ ozvala se sestra.
Opravdu. Ani jsem si toho nevšiml, ale můj kolík z toho divadla najednou znovu stál jako svíce a byl tvrdý jako žula.
„Teď je tvůj,“ řekla Katka.
Anita jen zmoženě přikývla. Sestra ale byla jiného názoru.
„Už dvakrát stříkal a teď bude mít hroznou výdrž. Hezky mi ho připravte. Jste na to dvě, tak se snažte.“
Katka pomalu sklouzla z Anity na koberec. Anita se převalila na bok a podepřela si dlaní hlavu. V těsných džínách a nahoře bez byla strašně sexy.
Všimla si, jak ji hltám pohledem, promnula si druhou rukou bradavku a zatahala se za ni. Lehce se přitom kousla do rtu, protože bradavka byla pořád ještě citlivá.
Pak její ruka vklouzla do džín a začala se pohybovat tam, kde jsem tušil poštěváček. Anita byla prostě nenasytná.
Jak jsem ji pozoroval, zapomněl jsem na Katku.
Druhá samička se připlížila k objektu svého zájmu a já ucítil, jak mi její kočičí jazýček obtahuje péro po celé délce. Když dojel k žaludu, zastavil se a hlavici mého žezla pohltila hebká, vlhká, horká ústa.
Můj úd byl ztopořený tak tvrdě, že to po dvou výstřicích už skoro bolelo, ale byla to sladká bolest a já si přál, aby pokračovala. To ostatně chtěly i Katka a Anita, která si přestala honit kočičku a po čtyřech se se smyslným vlněním blížila ke mně. Zase vypadala jako šelma na lovu.

Obě holky si sedly na zem k mému klínu, naproti sobě. Koukaly si do očí a s chichotáním si střídavě podávaly můj pyj jako lízátko k ochutnání. Vždycky ho jedna vzala do ruky, olízla žalud a vsála ho do pusy, načež ho s mlasknutím vytáhla a nabídla kamarádce. Opravdu jsem nevěděl, co je lepší, jestli Katčina malá pusinka nebo Anitiny rudě namalované rty.
Cítil jsem jen, že se ve mně začíná chystat další dávka.
Ale chtěl jsem si to užít ještě víc. Naklonil jsem se a popadl holky každou za jednu kozičku.
Katčina byla malá, ale úžasně pružná a pevná. Hnětl jsem ji jako hračku a bradavka tvrdá jako křemínek mne přitom píchala do dlaně. Anitin prs se mi nevešel do dlaně. Vychutnával jsem si tu váhu alabastrové polokoule, korunované velkým prsním dvorcem zahroceným do bradavky.

Holky si přestaly podávat můj kolík a přisály se k němu každá z jedné strany. Myslel jsem, že se mi roztrhne.
V té chvíli vstala sestra.
„Myslím, že už je v tom správném stavu,“ zapředla a klekla si mezi obě kamarádky.
Ty se odsunuly, aby jí udělaly místo, a přitiskly se prsy se každá k jednomu mému stehnu.
Sestra vzala můj kolík do ruky a začala se o něj mazlivě otírat obličejem.
Několikrát si jím laškovně pleskla po tváři, asi aby vyzkoušela, jak je tvrdý. Zřejmě mu k dokonalosti ještě něco chybělo, protože se pohodlně usadila a rozjela ruční práci.
Mně se už dělaly mžitky před očima a sperma se mi v koulích vařilo, ale sestra řekla: „Opovaž se stříkat, než si tě vezmu do pusy.“
Zatnul jsem tedy zuby a snažil se ovládnout, ale bylo to jako brzdit rozjetý vlak.
Katka s Anitou se ke mně vinuly každá z jedné strany. Hladily mi a pusinkovaly břicho a slabiny, což mi taky zrovna nepomáhalo.
Pak se přesunuly níž, kde jim sestra udělala místo.
Jejich ústa se setkala na mém kolíku, každá z jedné strany, a začala společně jezdit nahoru, dolů, nahoru, dolů.
Sestra to sledovala se zlomyslným úsměvem.
„Ony mne snad chtějí zabít,“ pomyslel jsem si.

Pak sestra vzala do dlaní svoje melouny, naklonila se a uvěznila můj trčící pyj ve sladké úžlabince mezi nimi. Zrzavá, blonďatá i kaštanová hlava se sklonily nad mým klínem a já ucítil, jak mi na žaludu nalitém k prasknutí začaly skotačit tři dovádivé jazýčky.
To už nešlo vydržet.
Zatmělo se mi před očima, v uších mi začala bušit krev a cítil jsem, jak se mi tlak ve slabinách začíná nezadržitelně stupňovat.
Nechtěně jsem se propnul a tím přirazil ještě hlouběji mezi ségřiny kozičky.
Můj pták začal pulzovat a pumpovat sperma nahoru, až nakonec vytrysklo jako gejzír.
Propadl jsem se do růžové mlhy, která postupně zčernala a já jsem ztratil vědomí.
Poslední, co jsem vnímal, bylo nezaměnitelné sevření sestřiných úst.

Počet zobrazení: 227

Autor

Navigace v seriálu<< Dochucovadlo 03
4.6 46 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Jsem rád, že se nový autor ujal tohoto tématu a skvěle v něm pokračuje. Asi bych moc nepoznal rozdíl kdyby to na začátku nebylo uvedeno. Doufám, že budeš pokračovat je to zajímavě rozjeté pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x