Dokonalý job 2 – Poprvé na novém pracovišti

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Dokonalý job
Počet zobrazení: 80

Tak je to tu. Můj první den v nové práci. Možná si pamatujete, jak jsem k ní přišel. Jako slepý k houslím. Vášnivě dotlačen ke zradě mého zaměstnavatele, a pod tíhou mých primitivních pudů později naverbován k novému. Dalo by se říct, že jsem byl až znásilněn. No, neměl jsem sice moc na výběr, ale znásilnění je asi fakt příliš silné slovo, protože jsem se na nové zaměstnání strašně těšil, na všechny nové kolegyně, na ty především, na kolegy, ale hlavně na…
Ano, na sexy blondýnku, která za všechno může, a po našem bouřlivém seznámení už i vlastně moji novou asistentku, Niki. Díky ní budu mít teď doma průser a v práci ráj. Pokud si to tedy ještě nerozmyslím.

Momentálně se mi v tom Niki snažila zabránit ukazováním nové kanceláře. Zatím nebyla moc zařízená, ale měla velký potenciál. Na základní práci stačila. Velké pohodlné křeslo, kancelářský stůl, počítač s monitorem, telefon a nějaké kancelářské potřeby. U zdi malý gauč pro chvíle pohodlí a jakási zelená rostlina v rohu. Z okna jsem se mohl dívat na zahradu a bazén (krucinál, jak s tímhle výhledem budu schopný odvádět smysluplnou práci opravdu netuším). Zbytek si můžu zařídit podle chuti, což není na škodu.
Co se týče dispozice pracoviště, před mojí kanceláří je ještě menší místnost, jak jinak, pro moji asistentku.
Všiml jsem si, že z ní je průchod do malé kuchyňky a asi i koupelny.
Jestli ještě chvíli budu civět do výstřihu Nikolčiny blůzky, na které jsou zřejmě vrchní dva knoflíky naprosto zbytečné, tak budu sprchu dost brzy potřebovat.

Nikolka nadšeně rozhodila rukama.
“Tak co na to říkáš?” usmála se na mě tak, že jsem šel do kolen. Zamaskoval jsem slabost tím, že jsem dosedl do křesla a rozvalil se v něm.
“Je perfektní. Lepší místo jste vybrat nemohli. Myslím to vážně,” pokyvoval jsem uznale hlavou.
“Je to teď tvoje útočiště. Můžeš, nebo můžeme společně, záleží, jak budeš chtít, si to tu zútulnit podle svého.”
Polkl jsem a napadla mě spousta myšlenek, jak si to tu společně zútulnit už se současným vybavením.
Ano, samozřejmě, že nějakou nevázanou divočinou!

Niki mě vytrhla z mých chlípných myšlenek:
“Zatím se trochu sžij se svou kanceláří. Fungování firmy samotné ti ukážu později. Co takhle pro začátek kafe?“
“Dám si, velmi rád, díky. “
Radostně se usmála, bylo na ní vidět, jak je nadšená, že může pro mě něco udělat.
“Postavím vodu”, řekla.

Sakra. Ne jen vodu, uvědomil jsem si, když jsem s tlakem v kalhotách pozoroval její nádhernou postavu mizet v kuchyňce. Od našeho posledního setkání jsem na ni myslel každý den a její krásu nešlo jen tak zapomenout, ale přece jenom naživo ji zase vidět. To mi hodně chybělo.
Houpal jsem se na křesle a rozhlížel se po kanceláři. Už teď se mi to tady líbí. I když mě teď začaly přepadat černé myšlenky.

Niki se za chvíli vrátila z kuchyně, nesla podnos s voňavou kávou, který položila na stůl.
“Vypadáš docela nervózně. Řeknu ti, co potřebuješ. Masáž“, usmála se, stoupla si za mě a začala mi jemně masírovat ramena.
“Jen ještě nemůžu tomu všemu uvěřit”, řekl jsem uvolněně, protože její doteky byly moc příjemné.
“Chápu, jde ti o to, jestli to je všechno skutečné, jestli to na tebe jen nehraju. O moji motivaci”
Pohladil jsem ji po ruce. Měla pravdu, ještě stále mi to připadalo jako krásný sen, který je daleko od reality.
“Ale nemusíš se bát. Uvolni se. Šéfův záměr sice původně byl “jen” navnadit tě, abys byl lehčeji zpracovatelný, ale pravda je, že jsem si tě sama vybrala, protože ses nám se Simčou, to byla ta druhá, brunetka, moc líbil. A skutečnost pak zdaleka předčila mé očekávání. ”
Zavřel jsem oči a snažil se užívat si jejích jemných pohybů.
Ale pořád to nějak nešlo.
Hlodaly mě myšlenky, jak skloubit pracovní život s osobním.
Co se týče rodiny, mám syna, ale ten už je v maturitním ročníku, takže mu bude všechno fuk.
A moje žena? To bude těžké. Náš vztah se rozhodně nedá označit za dokonalý, ale nikdy jsem jí nebyl nevěrný takovým způsobem, jako předtím s mojí novou sekretářkou.
Když tu zůstanu, budu ji donekonečna podvádět, protože si nedovedu představit, že se s Niki budeme věnovat jen pracovním věcem, zvlášť po tom, co jsem už jednou okusil chuť jejího těla.

“Chápu, tvoje manželka”, povzdechla si.
Tak teď mi ještě navíc bude číst myšlenky a vědět, co přesně chci? Tak proč ne! I když můj problém to teď asi jen zhorší.
Pokračovala dál :
“Nemusíš nad tím nijak zvlášť přemýšlet. Dostaneš ode mě všechno, co ti tvoje žena doma nemůže nebo nechce dát.
Toužíš po pochopení? Budu ti naslouchat celým srdcem a povzbuzovat tě.
Po klidném pracovním dní? S nasazením vlastního života se budu snažit, aby ses měl dobře a měl vše, co potřebuješ.
Nebo snad prahneš po nekonečném uspokojení? Tvůj pouhý pohled na mě stačí, abych pochopila, jak moc potřebuješ vybít svou frustraci a stres. A k tomu mě můžeš používat, jak se ti zlíbí. “

Zajela mi rukou pod košili a hladila mě po hrudi, čím dál tím níže, až jsem její obličej měl vedle svého. Cítil jsem její vůni a zrychlující dech na své tváři. Začala mi do ucha zoufalým tónem šeptat:
“Ani netušíš, jak jsem si oddechla, že sis nakonec mezi námi dvěma vybral mě. A po tom, co jsi se mnou dělal tam venku, už se mě nemůžeš přece jen tak zbavit. “

Natočil jsem k ní hlavu a vpil se do jejich rtů. Sladce a dlouze jsme se líbali. Ona pak obešla křeslo a obkročmo se mi posadila do klína. Viděl jsem před sebou výstřih její košile a ta nádherná prsa, co se drala ven. Neměla podprsenku, takže jim bránily jen napnuté knoflíčky.
Tvrdě se na mě podívala a pak se prohnula a vyšpulila mi je přímo před obličej.
Chytil jsem ji prudce rukou za výstřih a trhl, jeden z horních knoflíků, který byl ještě zapnutý, odletěl a osvobodil ta božská pevná ňadra. Odtrhl jsem i ty spodní, košile se přede mnou rozevřela a já ji pohladil dlaní od krku, mezi kozičkami, až k podbřišku.
Zajel jsem rukou pod její sukni a zarazil se. Políbila mě a usmála se. “Přesně. Jsem tam úplně nahá a vlhká. Vidíš? “ chytila mou ruku a navedla ji až do skulinky. Tekla touhou.
Strčil jsem jí tam dva prsty a začal ji s nimi protahovat. Zabořil jsem hlavu mezi její prsa, začal je zuřivě sát, lízat a kousat.
Vyhrnula si minisukni a začala mi obnaženou pánvi jezdit v klíně.

“Tomuhle říkám pořádná masáž,” zabručel jsem blahem.
“Mohla by ti tohle dát tvoje manželka?”
“To ne. To by pak asi zkomplikovalo mé rozhodování”
“A to je jenom začátek. Stačí říct, že mě chceš.. A jako tvoje osobní asistentka ti ukážu mnohem víc.“

Nemohl jsem se ovládat. Uvědomil jsem si, že mě má naprosto ve své moci, a že jsem zamilovaný jak malý kluk.
Ta holka byla dokonalá a zatím představovala všechno, co jsem si přál ve svých mokrých snech. A kdo ví, co mě ještě dál čeká! Při takovém pomyšlení jsem ji nemohl nechat jít.
“Miluju tě,” hlesl jsem nakonec zcela nekontrolovaně, až mě to samotného překvapilo. Ve tváři Nikolky jsem uviděl radost a uspokojení. Natočila ke mě hlavu a šeptala mi do ouška:
“A já tebe. Lásko moje, tolik jsem se bála, že už tě nikdy neuvidím. Že už nezažiju tak krásnou chvíli, jako tehdy s tebou v altánu.”

Mohla mě skutečně milovat? Pokud lhala, bylo to hodně věrohodné. Věřil jsem jí a objal jsem ji.
“Neboj miláčku. Teď už jsme spolu.. ”
“To ano, teď už jsem navždy tvoje. Můžeš si se mnou dělat, co se ti zlíbí. Všechny moje služby jsou jen pro tebe a postarám se, aby ses cítil dobře. Budu tvoje inspirace, tvoje milenka, tvoje osobní děvka. Ano, můžeš mi tak klidně i říkat, ať mi připomeneš, kde je moje místo.“
Pomalu mi jezdila v klíně a můj uvězněný penis už byl řádně tvrdý. Potom vstala a strčila mi ruku vrchem do kalhot, chytila ho a honila, zatímco mě vášnivě líbala.
Po chvilce už to nevydržela, sundala mi pásek, stáhla kalhoty a odhodila je pryč. Znovu si na mě nasedla. Seděla tak, aby měla můj úd před sebou. Vzala ho do dlaně a  jemně ho honila po celé délce. Vyzývavě se kousla do rtu a doslova mě šoustala svým nadrženým pohledem. Dělala to docela dlouho a nic přitom neříkala, až jsem nakonec zaúpěl:
“Proboha, ty jsi tak krásně nadržená kurvička, Nikolko.”

Zasmála se, přisunula se blíž, zapřela se nohama o opěradla křesla a začala přejíždět kundičkou po celé délce penisu, pěkně pomalu tam a zase zpátky. Pak se nahoře na penisu trochu zhoupla a nechala žalud trošičku zajet dovnitř, ten ale přeskočil přes okraj skulinky. Udělala to znovu a znovu, při každém průchodu si nechala zajet můj žalud o trochu dál, ale ne až dovnitř, a tím mě neskutečně trýznila.
“Ano, jsem moc nadržená malá kurvička.. a chci abys mě pořádně zkurvil ještě víc. Baví tě kurvit svoji mladou sekretářku?”
Poslušně jsem pokýval hlavou. Za odměnu mi dala pusu a pohladila ve vlasech.
“Měli bychom náš pracovní vztah oficiálně začít kvalitní souloží. Myslíš, že by to bylo dobré?”
Nestihl jsem odpovědět, protože se na mě náhle položila břichem a zhoupla se pánví. Můj penis se konečně zasunul dovnitř a ona na mě dosedla tak, že se zabořil do její lasturky až po kořen.
V obrovském přívalu vášně hlasitě zasténala a po chvilce za rytmického vrzání židle začala divoce jezdit tou úzkou vláčnou skulinkou na mojí kládě.

“Jak se ti líbí souložit se svou asistentkou?”
Hýbala svižně zadečkem, můj penis se přitom cítil jak ve ždímačce a já řval slastí:
“Moc. Jsi nádherná, krásně na mě jezdíš koťátko!”

Začala čím dál hlasitěji sténat a zrychlovala jízdu.
Měl jsem co dělat, abych se udržel. Přece jenom minule na zahradě to byla docela rychlovka a chtěl jsem, ať si to tentokrát užijeme o něco déle. Ale sakra, jde to vůbec, když ji má tak uzoučkou? Musel jsem se pokusit myslet na něco hodně hnusného, aby mě to odvrátilo od orgasmu, který se rychle blížil.

Niki se zmítala na mém klíně a s ní i já v křesle, které zažívalo generální zkoušku.
“Máš ho tak velkého miláčku, asi už se udělám,” kňučela.

“Tak pojď lásko,” pobídnul jsem ji, pevně ji stiskl oběma rukama zadeček a pomáhal jí ve zběsilé jízdě.
To ji ještě více vyrajcovalo, až nakonec vykřikla v prudké orgastické extázi a křečovitě sebou škubala v mém klíně. Zařval jsem taky, ale jen proto, abych ji celou nevykropil a opět se snažil oddálit orgasmus.
Byli jsme oba roztřesení a zadýchaní. Niki mě v židli něžně objala a odpočívala. Chvíli jsme se líbali, pak se zvedla a svlékla si, co na ní zbylo.

Stoupla si ke stolu a vyzývala mě k další akci pomalým vrtěním prdelkou.
“Moje dírky jsou pořád ještě strašně nadržené. Chtěl bys je ochutnat?”

Na nic jsem nečekal. Svezl jsem se ze židle, klekl za ní a začal jí ty nádherné půlky hladit a líbat.
Lehla si hrudníkem na desku stolu a vyšpulila tak na mě obě dírky. Zabořil jsem nos mezi její půlky a spokojeně vylizoval její sladkou broskvičku. Lízal jsem ji intenzivně do té doby, než začala být opět pořádně vlhká a nadržená na další kolo.
Zvedl jsem se, chytil ji za vlasy a přinutil ji postavit se a otočit hlavu. Vrazil jsem jí jazyk do pusy. Přitiskl jsem se na její záda, jednou rukou masíroval kozičky a druhou honil dírku, penisem jsem ledabyle jezdil mezi jejími půlkami.

“Máš pravdu, musím si tě pořádně ochutnat a vyzkoušet. Co kdybych tě pak nechtěl?”
Zoufale se na mě podívala.
“To bys mi udělal? Opustil bys mě a nechal mě tu stát jak odhozenou šlapku? “ zeptala se smutně.
“Ne, když mi dovolíš tě teď pořádně opíchat.”
“Blázníš? Co bych to byla za sekretářku, kdybych nedovolila svému šéfovi mě pořádně vyšoustat? Umírám touhou cítit, jak mi vymrdáváš dírku … pěkně zezadu… jak pokořenou samičku. “

Nasměroval jsem penis na okraj její rozpálené mezírky a začal ho pomalu zasouvat dovnitř.
“Och bože! “ zhluboka se nadechla, aby ji to pomohlo ustát moji tvrdou kládu, která se právě bourala na dno její svatyně.
Asi jí to pomohlo, protože neotálela a šla mi zadečkem naproti. Až jsem byl až po kořen v ní, povytáhl jsem ho a zarazil zpět. Pomalu jsem ji zezadu napichoval na svůj kůl.

“Nebuď na mě tak hodný, miláčku. Jestli mě chceš pořádně vyzkoušet, musíš do mě jít tvrději a rychleji, ” skučela.
Poslechl jsem, chytil jsem ji loktem kolem krku a zrychlil. Teď už to nebylo romantické pomalé píchání, ale tvrdá soulož, při které bylo slyšet hlasité pleskání mých koulí a ženský řev plný rozkoše.
“To je ono, miluju, když se splašíš a přirážíš do mě takhle hrubě!

Přitiskl jsem jí hlavu na stůl, oběma rukama chytil za zadeček a bušil do ní s takovou kadencí a silou, že se musela chytnout hrany stolu, aby se vůbec na něm udržela. Pod tvrdými přírazy se celý stůl málem rozpadal, začaly z něj padat věci a pomalu se posunoval po místnosti.
“Lásko, ty mě celou rozmrdáš!” křičela rozkoší tak hlasitě, že to muselo být slyšet po celé budově. “Už budu.. Už budu.. Nepřestávej mě píchat! Miluju tě! Aaaach! “
Napnula se, rukou shodila ze stolu kafe, jednu z posledních věcí, co na něm dosud zůstaly, a pak už jen kňučela slastí, jak si vychutnávala svůj orgasmus.
Sotva popadala dech, tak jsem z ní vytáhl penis celý zbrocený od jejích šťáv, otočil ji k sobě a odměnil její výkon  dlouhým polibkem.
“Takhle krásně mě ještě nikdo neudělal,” hlesla spokojeně.
“Já musím uznat, že jsem taky ještě neměl šikovnější sekretářku,” pochválil jsem, což ji očividně pozitivně rozdráždilo,soudě podle jejího svůdného pohledu.
“Moc mě těší, že se ti to líbilo, ale… jak jsem si všimla, ještě jsme neskončili,” ukázala na moji pulzující kládu i koule, které už byly nalité k prasknutí.
“Dokážeš být na mě tak tvrdý a milý zároveň, chtěl bys, abych si to taky užila. Za odměnu ti ukážu, co dalšího ještě dovedu. Chceš?“

Celý nadržený jsem rychle pokýval hlavou:
“Čím hlouběji se poznáme, tím líp.”

Strčila do mě směrem ke křeslu. Ochotně jsem si sedl. Přiklekla mezi mé nohy, zvedla mi rukou penis a začala ho za soustavného pohledu do mých oči jemně dráždit rukou a přitom lízala a sála moje koule.
Po chvilce ke mě vzhlédla a začala mi krouživými pohyby oběma rukama honit ptáka.

“Co by sis přál, aby teď pro tebe tvoje oddaná sekretářka udělala? Chtěl bys ho pořádně vykouřit?”
“Můžu to po tobě chtít?”
“Chci, abys to po mě chtěl. “
Za stálého honění se přicucla pusou k žaludu, kroužila hlavou a brutálně ho sála. Spustila takovou božskou kuřbu, že se mi zatmělo před očima a v kládě mi začalo cukat.
“Nikolko, jsi skvělá, ty mi ho kouříš jako božská děvka!”

Navnadilo jí to, zrychlovala tempo, hypnotizovala mě pohledem a tlumeně sténala.
“Ty mě celého vysaješ!“
Můj penis už se začal vzpouzet, ale nechtěl jsem jí stříkat do pusy, to se neslušelo a spousta holek to nenávidí. Měl jsem tedy v plánu ho vytáhnout a vystříkat se na ni.

Ona se ale nechtěla odtrhnout a jak viděla, že už jsem na pokraji orgasmu, ještě přitlačila na intenzitě a zároveň ho rukama třela jako šílená.
“Holčičko, počkej.. Už budu.. Už budu.. “
S vyzývavým pohledem zvedla jedno obočí, jako by mě přímo hnala do toho, ať jí vystříkám pusinku.

“Ne.. “ zavrtěl jsem hlavou, ale to už jsem začal prudce stříkat.
Niki mohutně a labužnicky polykala obsah a pohledem mě vyzývala, ať nepřestávám s pumpováním, čemuž pomáhala ždímáním mé tryskající klády rukou. Poctivě hltala každý proud semene, který plnil její pusinku.
Když už jsem přestal stříkat a můj úd už jí jen pulzoval v puse, sála ho dál, dokud si nebyla jistá, že jsou mé koule zcela prázdné.
Potom vytáhla penis z pusy a olizovala ho celý pěkně do čista.

Byli jsme oba úplně hotoví. Ona si lehla na zem a ještě si jemně projížděla prstem lasturku, zatímco se na mě spokojeně usmívala.
“Tak co? Necháš si mě teda jako svou asistentku, nebo mě vyměníš?”
“Bylas dokonalá, asi si tě nechám,” ujistil jsem ji s úsměvem.
“Mám nejskvělejšího šéfa a odteď doufám i milence, asi bych nedovedla žít s vědomím, že se o sebe nebudeme navzájem pravidelně takto starat… Ale nezapomeň, můžeš si se mnou dělat co chceš. Nemusíš se vůbec snažit držet zpět jako teď. Jakékoli tvoje přání je pro mě radostí”

Pomalu se zvedla a odcházela do koupelny.
Díval jsem se opět na její krásný zadeček, jak se při pohybu vrtí a vzdaluje se ode mě.
Uvědomil jsem si, že už ji nechci nechat jít jako minule a pak myslet na to, jestli ji ještě uvidím. Nezbyla mi jiná možnost, než ji následovat a tvrdě si to s ní rozdat ve sprše. A pak si ji vzít pro sebe celou, se vším všudy, nejen pro práci.
Stala se mojí novou láskou a všechno ostatní najednou pro mě přestalo existovat.

Počet zobrazení: 80

Autor

Navigace v seriálu<< Dokonalý job 1 – První kont(r)akt
4.6 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezké. Opět plné (nejen) ruce práce… Aby ovšem v přítomnosti Niki vůbec někdy došlo na skutečnou práci. Těžko 🙂

Bob Romil

Kdo by myslel na práci v přítomnosti takové asistentky 🙂 Produktivita by asi šla rapidně dolů. Jsem zvědavý, kam se příběh posune a jakým způsobem.

Trysky

Rozhodně zajímavé pr(a)covní prostředí. Jen nevím, kolik práce bych udělal s takovou sekretářkou.

Martin

Opravdu přesně podle názvu Dokonalý job . S takovou asistentkou bych toho pracovního moc neudělal . Skvěle napsané . Jsem zvědav jak se bude vyvíjet dál děj a hlavně jak to ustojí doma s manželkou .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x