Dostaveníčko se sousedkou

Dita, s nohama zapřenýma o Lukášova ramena, hlasitě sténala nad hlubokými přírazy do již několika orgasmy zmáčené kundičky. V této poloze byla bezbranná a zcela mu odevzdaná, čehož Lukáš využíval a dával jí co proto svým vybavením. Tvrdý a silný pták raboval dívku dlouho a neúnavně.

„Uhh… uhhh… jo,“ vzdychl vždy, když do ní zajel až po kořen a slastně vnímal tření a masáž od poševních stěn.
„Já… já… už… oááááhhh,“ roztřásla se Dita v dalším vyvrcholení a tentokrát už do ní Lukáš vypustil dlouho oddalovanou dávku semene.
Trhavé výstřiky jí naplnily pochvu a semeno vytékalo ven, sotva se odvalil stranou a vydýchával svoji slast.
Dita byla hotová a zcela bezvládná k jakémukoliv pokračování. Lukáš ji umrdal už při druhém čísle.

***

Lukáš a Dita spolu chodili a byli i spolužáci na vysoké škole. Lukáš bydlel doma, Dita byla přespolní, ale sdílela příbytek nějakých příbuzných, kteří ho dlouhodobě neužívali. Byl to dvoupokojový byt ve starém domě se společnou pavlačí a Ditě maximálně vyhovoval. Nepotřebovala žádný luxus.
Byt se líbil i Lukášovi, protože měli kde pobývat… vlastně šukat. Bydlet spolu ale nemohli. To Dita měla přísně zakázáno a respektovala to. No co, Lukáš bydlel u rodičů ani ne pět stanic autobusem.

***
Meg se slastně protáhla po právě prožitém vyvrcholení. Ve vedlejším bytě probíhala divoká mrdačka a to tak hlasitá, že se většinou dala do vlastního uspokojování, protože sténání sousedky jí natolik nabudilo fantazii, že si představovala obří péro, jak jí rabuje kundičku a to se vždycky spolehlivě udělala. Sama měla svého přítele, jen ten čas nějak nebyl, aby měla sex častěji, jak by si přála.

Teď odpočívala, než večer půjde za klientem. Meg totiž podlehla touze po velkých penězích a místo studia na škole pracovala jako placená společnice. Ovšem ne taková, co by se zákazníkem i spala. Sex striktně odmítala už při vyjednávání podmínek a klient to musel přijmout. Později ze své zásady slevila a přiznala si, kdyby byl zákazník hezký a sympatický, tak by se s ním i pomilovala. Za příplatek samozřejmě. Zatím se ale nikdo takový nenašel.

O zákazníky ale neměla nouzi. Jako míšenka, kdy otec byl Japonec a matka Češka, měla rysy více asiatské, ale zjemnělé, takže výsledná podoba byla pro muže atraktivní. Meg v sobě mísila vzhled nevinné dívenky a přitom inteligentní mladé ženy s vášní v krásném těle.
Jméno Meg si přinesla z Ameriky, kde se narodila a příjmení Ryaango měla po otci. Když matce skončil ve Státech pracovní pobyt, vrátili se do Čech a jakmile to šlo, Meg se osamostatnila a žila životem studentky, jak si mysleli rodiče a placené společnice, jak si to rozhodla sama.

***

Byla středa, Lukáš vyběhl na pavlač a hned klepal na známé dveře.
Místo Dity se otevřely dveře u sousedky a ven vykoukla Meg.
„Hello… Dita neny doma, ale šíkala, že pšijdeš. Chceš zatym jít ku mě? Na tea… ehm… šaj?“ zeptala se ho roztomilou češtinou.
Byla v zahraničí příliš dlouho. Psanou češtinu ovládala dobře, jen tu řeč ne a ne vypilovat.

Lukáš ji zběžně znal. Nikdy s ní moc nemluvil, ale jako každému chlapovi, i jemu se líbila a na čaj k ní zašel moc rád.
Zatímco něco brebentila, on oceňoval její tělesné kvality. Měla na sobě jen nějaké dlouhé triko, takže štíhlé nožky se nedaly přehlédnout a na hrudi se dmuly dva pevné kopečky. Nebyly to žádné alpské vrcholky, ale dva pěkné kopce Českého Středohoří. Hezká tvář s pohledem nevinné dívenky pak stačila už jen k tomu, aby v kalhotách cítil pozvolnou erekci.

Na stůl mu přistál hrnek s čajem a talířek se sušenkami. Meg si sedla naproti a stále něco povídala, až z toho šla Lukášovi hlava kolem. Radši zabrousil na téma její práce a přítele, kterého u ní párkrát zahlédl a měl dojem, že se jmenuje Martin.
„Nemá na mě šas,“ konstatovala Meg posmutněle. „Já stále v byznys… on ve škola… pak na chokej… trénink a pak nepšijde, že je unavenej…“
„Na tak krásnou přítelkyni si přece čas musí udělat,“ konstatoval Lukáš a Meg se pousmála a sklopila oči.
Lukáš měl už pevnou erekci a s pohledem na tuhle kočku mu tvrdnul ještě víc.
Podle všeho tahle holka musela být pěkně nadržená.

Náhle jí na stolku u okna cinknul mobil. Meg vystartovala a chvatně ho vzala do ruky. Pak se přestala usmívat.
„Špatné zprávy?“
„Zas nemá šas…“ konstatovala tiše a smutně pohlížela z okna ven do rušné ulice.
Lukáš vstal, přistoupil zezadu k ní a lehce ji vzal za ramena.
Meg ztuhla, ale nepohnula se, ani když jeho ruce jí od ramen jely po zádech až dolů, kde končilo triko. Tam se zastavily a začaly ho vyhrnovat. Na krku současně cítila teplý dech a lehký dotek rtů.
„Zasloužíš si lásku a pohlazení,“ šeptal Lukáš a Meg se vzrušením celá roztřásla.

Triko již měla vyhrnuté přes zadek a Lukáš zjistil, že Meg nemá kalhotky a dlaněmi přejížděl obliny pevného zadečku.
„Hmmm,“ vzdechla a mírně se rozkročila, jak laskající prsty mířily dolů, mezi půlky.
Přes ochlupení Lukáš cítil vlhkost a rozevřené pysky, které ho přijaly a tělo Meg se propnulo ve slastné křeči. To už jí do klína zajely dva prsty a rytmicky ji šukaly a mlaskavé zvuky zesilovaly, jak dívka vzrušením tekla čím dál víc.
Náhle měla triko stažené a odhozené na zem a malá pevná prsa se ocitla v sevření jeho dlaní, jak je mnul, masíroval a hrál si s tvrdými bradavkami.
„Oáááh… úúúh,“ vzdychala Meg a Lukáš ji střídavě hladil prsa a střídavě laskal v klíně.

Uvolnil si ptáka, tvrdého a připraveného a chystal se na spojení nejtěsnější.
Také Meg už to chtěla a proto slastně vzdechla, když pocítila tlak a následný pronik hluboko do pochvy.
„Oh… áááh… úúúh,“ vyjekla, jak nečekala takový rozměr a tvrdost.
Měla pocit zaražení ocelové tyče do těla a jeho velikost přinášela maximální tření a zcela jím byla vyplněna. Dorazy cítila až na dně.

Její Martin ho neměl takhle pevný, tvrdý a velký. Až po dlouhém laskání mu ztuhl tak, že byl schopen zásunu a pak se po krátké chvíli udělal. Meg pak musel uspokojit jinak, ale ona si nestěžovala, neměla to v povaze.
Teď poprvé cítila naprostou mužskou nadvládu. Lukáš do ní zarazil tvrdého čuráka, který v ní vyvolává nepoznané výboje rozkoše. Dělá si s ní co chce a ona tu opřená lokty o stolek mu drží a přijímá zezadu strojové přírazy.
„Flop… mlask… flop… mlask,“ znělo rytmicky, Meg sténala rozkoší a Lukáš ji držel za útlý pas a užíval si silné tření a masáž ocasu a celou tu nádheru šoustat mladou krásnou holku.
Zrychloval přírazy a za jejího hlasitého vyvrcholení do ní uvolnil nastřádanou dávku semene. Proud spermatu jí plnil dělohu a v ní to vyvolalo další silný výbuch rozkoše.

Když z ní vyjel, sáhla si mezi nohy a cítila, jak z ní teče semeno potokem.
„Plomiň,“ pípla a rychle běžela do koupelny.
Za chvíli klaply dveře a Lukáš se vecpal k ní. Sprchový kout byl malý, ale spojení tělo na tělo jim nevadilo a začali se líbat.
To už Meg cítila na stehně tlak od tuhnoucího péra a sáhla tam rukou. Bože, jak byl tlustý!
Pomalu ho honila a vnímala jak tvrdne a mohutní ještě víc.
Lukáš ji pozvedl za stehno a takto do ní hladce pronikl ve stoje.
„Ahh… seš velkej… ooooh,“ zasténala, ale užívala si ten obří nástroj v sobě.

To už ji Lukáš zvedl celou, zády opřel o stěnu a nadhazoval si ji a napichoval na tvrdé péro, hezky až po kořen. Meg se cítila jak nabodnutá na rožni a bolest se mísila se slastí. Vnímala každou žílu na ocase a každičký pohyb byl spojen se slastným mrazením, které se násobilo.
Lukáš jí rty žužlal naběhlé bradavky a stále ji pevně držel v náručí.
„Uš… budu… oááááh… ah… aghh,“ vzdychala v zajetí vášně, že je mu zde zcela poddána a vydána napospas.
Orgasmus jí zaplavil tělo a trhavé výstřiky semene do pochvy ho doplnily.
Oba se mohli osprchovat znova. Jestli si ale Meg myslela, že je konec, tak se hluboce mýlila.

***

Protože i nadále byla hračkou v jeho rukách a sama to tak i chtěla, ocitli se na lůžku v pozici šedesát devítky, kdy měla možnost ochutnat to jeho dělo.
Opatrně, jako by se ho bála, mu stáhla předkožku a olízla hlavici žaludu. Polaskala uzdičku a poté ho lízala dolů až na koule, které jemně promnula mezi rty a promačkala rukou. Pak se vrátila zpět, rozevřela pusu a snažila se ho sát. Bolelo ji v koutcích, tak toho nechala a jen ho cumlala a honila.
Lukáš byl nadšený z chlupaté kundičky, se kterými se běžně nesetkával a holky byly skoro všechny vyholené. Nyní se jazykem probojovával porostem do mokré tůně mezi překrvenými pysky a sál vytékající nektar a laskal všechna místa, kam jazykem dosáhl. Meg kroutila pánví a i přes zaobírání se ocasem, dávala sténáním najevo své pocity.

Sotva se ocas opět změnil v pevnou tyč, Meg si klekla a vyšpulila na Lukáše zadek.
„Ale ne do sadešku!“ upozorňovala, protože to by asi nepřežila, podvědomě se děsila.
Lukáš hladce zajel do mokré kundičky a Meg se hlasitě rozsténala slastí. Jeho rozměr, nový směr tření jí opět přinesly pocit neskonalého blaha.
Lukáš rozjel strojové přírazy a rukama jí mnul a mačkal prsíčka, která se mu hravě vešla do dlaní. Po nějaké době se trochu nudil. Po dvojím vystříkání měl velkou výdrž, a tak změnil polohu a vzal si Meg z boku.
Ta se mu ochotně nastavila a sténala rozkoší pod novými hlubokými proniky. Otáčela hlavu dozadu, aby se mohli líbat a Lukáš jí zespoda svíral prso, až na něm měla otlaky a mocně přirážel, aby ho v sobě měla až po kořen. Meg si rukou třela klitoris a spěla k dalšímu vrcholu.

Lukáš ale opět z ní vyjel a tentokrát chtěl, aby si ho osedlala.
Jen pomalu ho do sebe pouštěla, ale jak už byla otevřená, zmizel v ní v celé délce a ona mohla začít odsedat. Činila tak jen pomalu a opatrně, protože ho cítila až někde v žaludku, ale i tak byla plna rozkoše a slasti.
„Ah… ah… ah… aaah,“ hekala a jezdila na té kládě stále rychleji.
Lukáš si nehnutě užíval její jízdu a věnoval se prsům, které mu Meg sama nabízela k polaskání, jak nad ním byla sehnutá.
„Je… to… klása… ah…“ sténala a cítila sílící vrchol slasti. „Uš… uš… ááááchoooúúúééé,“ vyluzovala houkavě a kroutila se nabodnutá na ocase, aby zvýšila maximální rozkoš.

Když se probrala ze sevření slasti, ležela na zádech a Lukáš ji mezi roztaženýma nohama prudce mrdal. Předtím se neudělal, ale teď už se chystal na své vyvrcholení.
Meg se mu zcela poddala, nohy co nejvíc roztáhla, ruce měla volně rozhozené do stran a jen sténala a upřeně mu hleděla do očí.
Lukáš poklekl, přitáhl si ji za stehna a prudce do ní pronikal svým kyjem, až se mu pot řinul po těle. Meg už byla odrovnaná. Tolik orgasmů nikdy neměla a to obří péro ji dál neúnavně mrdalo a přivádělo k dalším výronům rozkoše, že už to nedokázala vydržet. Sténala a hekala a byla jak hadrová panenka a teprve série rychlým prudkých přírazů a poslední doraz, kdy Lukáš ztuhl, znamenalo výstřik semene a konečná. Pro oba.
„Ohhh… uuuuh,“ funěl, když do ní pouštěl poslední zbytky spermatu a odpadl vedle ní.

Meg přes oba natáhla pokrývku a usnuli.

***

Když se probudila, ležela v posteli sama a Lukáš byl pryč. Tělo měla celé rozlámané a kundička ji bolela. Tohle ještě nezažila a asi nezažije. Co teď?
Myšlenky si srovnala hned druhý den, kdy se odvedle zase ozývaly zvuky divoké soulože Dity a Lukáše. Teď už věděla, co Dita zažívá a vlastně jí to ani nezáviděla. Obří pták je i není výhra. Jak se to vezme.

***

Za dva dny šel zase Lukáš za Ditou a když jen ze zvědavosti chtěl z pavlače nakouknout do bytu Meg, zjistil, že byt je prázdný.
„Meg se včera odstěhovala,“ sdělila mu Dita. „Neřekla proč ani kam… prý si musí srovnat život, tak to nějak řekla. A teď už pojď,“ svůdně se usmála a rozepínala si košili, pod kterou neměla podprsenku a couvala k posteli.

Lukáš ji následoval a v kalhotách už se mu začal pozvedávat tlustý ocas, který se už nemohl dočkat až se zaboří do vlhké, nadržené a otevřené pochvy své přítelkyně.

Author

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Flop…mlask…flop…mlask… tady nekdo cte komixy 😁

Harai

„Oh…ááh…uuuh“ má podle mě Shock přednastaveno – ctrlV a ctrlC 😀

Harai

Počkej, já tu povídku nijak nekritizoval. Navázal jsem jenom na předešlý komentář. Citoslovce používáme všichni, na tom není nic špatného.
Povídka je podle mě zcela v intencích toho, co píšeš obvykle. Obvykle míváš vypracovanou pointu, která tady trochu chyběla. Ale napsané je to dobře, ostatně jako vždy.

Harai

Mimochodem já zase často používám: „uuuuž…uuuuž…budu“ 😀

Gourmet

Já také. V reálu 😀

Harai

To taky 😀

Tsgarp

Ja mam tvoje jednohubky rád😊

Last edited 2 let před by tsgarp
Clark

Já tohle neumím moc používat, takže se těmto ,,zvukům,, snažím při psaní raději vyhýbat. Každý ale má nějaký svůj styl a to je v pořádku. Rozmanitost je potřeba, jinak by to byla nuda.

Gourmet
  1. Povidka je sice poněkud prvoplánová, jako u Shocka obvykle, ale je výborně napsaná a kritizované zvuky ji naopak pěkně ilustrují.
  2. Harai píše decentní a poetické příběhy, které jsou pravým opakem těch odpudivých matkosynovských jebaček. Proto se mi jeho tvorba tak líbí.
Juli

Říkali sme za mlada “ lupali až padli“ 😛. Dobrý, je to čtivý 🤗.

Marťas

Dík za trochu té Asie

12
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk