Dovolená 01 – Cesta na dovolenou

Toto je 1 díl z 9 v seriálu Dovolená
Počet zobrazení: 119

Tomáš, ještě co by chudý student, vzal svou přítelkyni Lucku na dovolenou. Byl to last minute v září do Itálie na týden. Oběma bylo osmnáct, byli mladí a nadržení. Už měli spolu něco za sebou, tak Lucku ani nepřekvapilo, když jí Tomáš před cestou věnoval malou krabičku, se slovy: „Něco malého na cestu,“ a s potutelným úsměvem. V krabičce Lucka objevila venušiny kuličky, ty si vždycky přála vyzkoušet, nyní konečně bude mít možnost.

V pátek večer se sešli na zastávce a čekali na autobus. Aby si zpříjemnili čekání na autobus, tak se věnovali sami sobě. Ještě, že nikdo jiný ze stejné zastávky neodjížděl, měli aspoň nějaké soukromí. Lucka na sobě měla jen tílko, bez podprsenky, tu ostatně ani nepotřebovala, její pevné plné dvojky, byla škoda schovávat, a krátkou těsnou sukni sahající do půlky stehen. Takhle dobře vynikl její vysportovaný zadeček a perfektní dlouhé, štíhlé nožky.

Tomáš využíval výhod Lucčina oblečení a poctivě ji masíroval zadeček, který ho hrozně rajcoval. Chvílemi zajížděl rukou pod tričko, kde si hrál s kozičkama, padly mu akorát do ruky, stačilo pár pohlazení a stisknutí a už se přes tričko zřetelně rýsovaly velké tvrdé bradavky.
Lucka mu přitom masírovala jeho velký klacek. Sotva k němu přitiskla ruku, už cítila, jak mu tuhne. Než se dostali k něčem dalšímu, viděli přijíždět autobus. Naložili svá zavazadla a nastoupili. Když hledali své místo, Lucka šla pro jistotu první, aby trochu zamaskovala stan na Tomášových šortkách.

Usadili se na svá místa, batoh se sváčou hodili nahoru a přes sebe deku, kterou s sebou pro jistotu měli. Tím se aspoň trochu zamaskovalo jejich vzrušení. Autobus se rozjel a jak tak poskakoval, Tomáš zjistil, že Lucka chvílemi zatíná zuby a kouše se do rtů. Přemýšlel, co se děje. Měl jisté podezření, ale pro jistotu se zeptal.

„Co se děje?“
„Hádej, “ vzala ho za ruku a navedla si jí mezi stehna. Tom ucítil, že jsou celá vlhká a ulepená, postupoval rukou výš, dokud nenarazil na kalhotky. Ty byly celé mokré, opatrně je odtáhl a začal se dobývat do Lucčiny kundičky. Bylo tam však už obsazeno, zjistil, že tam má nové kuličky.
„Tak to vypadá, že kuličky fungují, jak mají. Určitě s nimi zažijeme spoustu legrace,“ komentoval Lucčino vzrušení Tom.
„Fungují a moc dobře. Ale mohl bys mi je prosím vyndat, když už tam máš tu ruku?“
„Opravdu to chceš?“
„Jestli nechceš… mít ostudu…, tak je vyndej, že začnu hlasitě… vzdy…chat…,“ snažila se Lucka přemáhat vzrušení.
Tom chvíli přemýšlel, jestli je vyndá, nebo jí pomůže prsty. Řekl si, že je ještě brzo, všichni jsou vzhůru a nebylo by vhodné, hned na začátku způsobit poprask. Začal tedy pomalu tahat za provázek, dokud obě kuličky nevytáhl.

Lucka cítila, jak s sebou autobus hází, kuličky v ní podle toho poskakují. Bylo jí jasné, že tohle už dlouho nemůže vydržet. Když Tom začal tahat za provázek, cítila, jak se jí dírka roztahuje, aby jí mohly kuličky opustit. Ten pocit byl úžasný, když ji opustila první kulička, autobus poskočil a kulička se jí přitiskla na klitoris. To nečekala, byl to další impuls, který jí hnal vstříc orgasmu. Tom tahal dál, když vyklouzla i druhá kulička, ten pocit uvolnění a to, jak se za kuličkami vyvalila šťávička, jí dohnalo k orgasmu.
Musela se kousnout do ruky, aby nekřičela nahlas. Stejně jí uniklo tiché zasténání, jako na potvoru zrovna v tu chvíli zavládlo ticho, takže to všichni slyšeli. Naštěstí nikdo, nebo téměř nikdo nebyl schopen odhadnout, odkud to přišlo. Oba se začali tiše smát a začali se také rozhlížet, aby nebyli nápadní.

Byl už večer, tak řidič zapnul televizi a pustil film. Byl to nějaká romantická komedie o tom, jak se parta puberťáků snaží přijít o panictví a panenství. Lucka s Tomášem při tom začali vzpomínat na své nesmělé začátky, první polibky, první osahávání a první pokusy o sex. Lucka se přitulila k Tomášovi, hladila ho po stehně, cítila, jak se mu ocas staví do pozoru. Ani Tom nelenil, pod dekou vyhrnul Lucčinu těsnou sukýnku a rukou jí hladil prcinku přes kalhotky. Lucka líbala Toma na ucho a u toho mu šeptala, co by s ním všechno chtěla provádět. Jak by ráda cítila jeho klacek ve své kundičce, jak by si hrála s jeho koulema, jak by si od něj chtěla nechat sát a lízat bradavky…

Toma to vzrušilo ještě víc, prsty zamířil do její pochvičky, kde s nimi začal kroužit a pohybovat. Lucka mu odpověděla ve stejném duchu, sáhla mu do šortek, osvobodila naběhlý úd a začala ho pomalu honit. Cítila, jak mu z něj začíná téct sperma. Hlavou sklouzla pod deku a začala ten tvrdý klacek opečovávat jazýčkem a rty. Tom když ucítil horký dech a pevný stisk rtů na svém penisu, sykl vzrušením.
Lucka nelenila, jednou rukou si začala pohrávat s jeho pytlíkem a koulema v něm a druhou ho pomalu honila. Za chvíli ucítila, jak v Tomově klacku začíná cukat a brzy se její nenasytná pusinka plnila semenem. Všechno poctivě spolykala. Vyndala hlavu z pod deky a usmála se na Toma. Ten jí políbil, aby otřel zbytek spermatu z jejích rtů.

Film mezitím už skončil a většina cestujících spala. Tom využil přítmí v autobusu a začal jí rukou dráždit kozičky pod tričkem. Netrvalo dlouho a bradavky jí začali tvrdnout. Tom se rozhlédl, vyhrnul tričko a přisál se k bradavkám. Poctivě je střídal, obě sál, lízal, skousával zubama.
Lucka začala tiše vzdychat. Tom neváhal, vsunul jí ruku mezi nohy a začal jí prstit. Dvěma prsty pohyboval uvnitř, palcem nahmátl poštěváček a začal ho třít. Netrvalo dlouho a Lucka se začala chvět, snažila se tlumit své vzdechy, ale moc jí to nešlo. Tom přidal na intenzitě dráždění a dovedl Lucku k orgasmu. Oba vysílení předchozí činností za chvíli usnuli. Zbytek cesty už proběhl v klidu.

Počet zobrazení: 119

Autor

Navigace v seriáluDovolená 02 – Den první >>
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělý začátek dovolené. ty těm svým hrdinkám při tom cestování dáváš zabrat. Zahraniční studentce do letadla vibrační vajíčko, Kristýně do letadla kuličky a ještě je necháš prolétat turbulencemi a Lucce kuličky do autobus na našich silnicích to musel být fakt zážitek.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x