Dva týdny z prázdnin 1

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Dva týdny z prázdnin

„Už jsou tady!“ ozvalo se zezdola a Zuzana se ve svém vysokoškolském pokojíku v horním patře rodinné vilky jenom samolibě pousmála. Znamenalo to jediné. Dorazila dlouho očekávaná návštěva. Strýc s tetou a především bratrancem Markem, gymnazistou čerstvě osmnáctiletým a úměrně tomu urostlým.
Ovšem taky přiměřeně svému věku naivním, připomněla si v duchu zálibně Zuzana. Ona sama měla ve svých pětadvaceti letech naopak sexuálních zkušeností až až, a k tomu navíc mladší sestřičku, kterou si vychovala k obrazu svému a bezmezné poslušnosti.
Bratranec Marek ovšem představoval další lákavé sousto, které jí zpestří část letošních prázdnin.

Sama se ostatně tetě nabídla, že může čerstvý maturant během společné dovolené jejích a Markových rodičů v Turecku bydlet u nich, kde na něj jako rozumná sestřenka dohlédne, aby někde nevyvedl nějakou pitomost.
Poněkud zakřiknutý mladíček se nezmohl na odpor, což na jednu stranu vyvolalo v Zuzaně opovržení, a na druhou stranu slibnou žádostivost. Tohle bude její hračka na léto!
Načala si ho koneckonců už tehdy, když se k naplánování zahraniční výpravy konala rodinná návštěva v opačném gardu, v jejímž rámci se obě sestry mohly pár hodin slunit u tety na zahradě.
Všeobecné klábosení dospělých a pití kávy se odehrávalo na opačném konci domu a Zuzana s Janou tak měly dokonalý klid na to, aby si zase o něco vylepšily opálení.
Na Janičku se ovšem barva stejně nikdy moc nechytala, pomyslela si Zuzana. Její o tři roky mladší sestra měla spíš bledší pleť, která jakoby přesně charakterizovala jeji submisivní povahu. Zato ovšem disponovala hned od osmácti let poprsím někde mezi velikostmi dvě až tři, v čemž jí ani samotná Zuzana, jak sama sobě v duchu přiznávala, nemohla konkurovat.
Jinak byla její sestra o něco menší, spíš drobnější postavy, vlasy měla hnědozrzavé a trochu vlnité, a kromě výstavních prsou mohla chlapy lovit i na dětský obličejík posetý pihami, který byl nevinnost sama.
Janička sice o nevinnost přišla poměrně záhy (a za Zuzaniny spoluúčasti), nicméně starší sestra pro ni byla nedotknutelnou modlou a zatím stále platilo, že co Zuzana řekla, to platilo.
Většinu sexu si ostatně odehrály mezi sebou a o těch pár chlapech, které Janě povolila, Zuzana věděla všechno.
Mladší sestřičku si zkrátka pečlivě vychovala.

Když se spolu tehdy u tety vystavily pálícím paprskům, přinesl jim Marek pití, se kterým ho poslali jeho rodiče. Snažil se trochu laškovat, ale moc mu to nešlo. Spíš si Zuzana všimla, jak hladově zírá na její dlouhé nohy a rafinovaně vykrojený spodní díl černých plavek.
„Chlapeček bude nejspíš dolňák,“ pomyslela si spokojeně.
Při svých stopětasedmdesáti centimetrech výšky používala dlouhá štíhlá stehna, dívčí kolena, elegantní linie lýtek a pěkné kotníky jako jednu ze svých hlavních ženských zbraní. Fungovalo to dokonale i na její mladší sestru, chlapi se pak po jejím těle mohli utlouct celkově. Ploché bříško s decentním piercingem v pupíku, opálení tak akorát, jen na ňadrech mohla příroda trochu přidat, připomněla si trochu mrzutě.
Pohled na Marka jí ale dobrou náladu vrátil. Nešlo si nevšimnout, že se mu v kraťasech utvořila menší vypouklina.
Pokušení trochu ho poškádlit se prostě nedalo odolat.

„Namaž mi záda,“ kývla na sestru a ta poslušně popadla tubu s krémem.
„Chceš se dívat?“ zasmála se laškovně Zuzana na svalnatého blonďáčka, který jen nasucho polkl a přikývl.
Jana si nabrala trochu krému a automaticky rozepla starší sestře horní díl plavek.
Poloha na břichu dávala jen tušit kopečky jejích prsou, sice drobné, ale pevné. Bradavky, které Jana dobře znala, si Marek mohl jen představovat. Přesto, nebo asi právě proto, se mu v kraťasech ocas viditelně ztopořil.
Zuzana se blaženě prohnula v zádech a trochu zavzdychala. Zatím to bylo jen naoko, ale bratránek polykal další a další žhavé sliny a ruka mu mimoděk zavadila o teď už docela slušnou bouli mezi nohama.

Starší sestra se líně otočila na záda a očima dala pokyn Janě, aby ta pokračovala v natírání na prsou. Dvorce nebyly největší, ale bradavky už se pomalu stavěly do pozoru, protože sestřina péče připomínala spíš masáž.
Marek se prosebně nadechl.
„Pohlaď si ho,“ zašeptala milostivě Zuzana a za slunečními brýlemi přimhouřila oči jako kočka, která se chystá k útoku.
Marek beze slova vsunul pod gumu trenýrek ruku jako lopatu a místo pohlazení si prostě němě vzal do ruky svůj klacek.
Janiny ruce se trochu zachvěly, ale pokračovaly v natírání koziček své starší dominantní sestry.
Marek, ruku stále pod látkou kraťasů, zapumpoval několikrát opatrně předkožkou na žaludu a z pusy se mu vydral náznak zasténání.
Zuzana ucítila, jak jí mezi nohama vytéká miniaturní pramínek horké šťávy.
Vždycky tekla takhle rychle a pokaždé měla poševního sekretu hodně, ostatně Jana o tom věděla svoje. Ta teď ale jako hypnotizovaná hleděla na Marka, jak si pomalu a trochu nevěřícně honí svůj ocas, oněmělý zhmotnělým štěstím, které si nejspíš někdy představoval při masturbaci.

Zuzana vzala něžně do dlaní Janinu hlavu a vtiskla jí polibek, při kterém se jejich jazyky dokonale propletly. To mladší sestru probralo z lehkého transu a rukou si pohladila dolní díl svých plavek, na kterém už se taky rýsovala malinkatá vlhká skvrnka.
„Už… budu!“ vyrazil ze sebe najednou Marek a znělo to omluvně a blaženě zároveň.
„Vycákej se do trenýrek,“ pokynula Zuzana jako královna, která háže kost psovi pod stůl.
Jana zavzdychala a toužebně fixovala dění pod Markovými kraťasy.
Mladíček tiše zasténal a prohnul se v pánvi, načež se látka začala otřásat pod prudkými výstřiky rozpáleného semene.

Obě sestry nemusely mít bujnou fantazii, aby viděly, že z něho cáká gigantická dávka spermatu a že má nejspíš taky pořádně vyvinutý penis.
Brzo ho uvidíme naživo, pomyslela si spokojeně Zuzana a pohladila něžně svou poslušnou mladší sestřičku po kundičce přes vlhnoucí látku plavek.
Jana zavdychala znovu a Zuzaně nemohlo uniknout, že se podle všeho udělala taky, i když asi jen tak nějak napůl.
Královna samotná ještě k orgasmu nedoputovala, ale vědomí, že by její mladší sestra i bratránek momentálně udělali absolutně cokoli, co by si jen poručila, jako poslušná háravá fenka a nadržený pes, pomyslela si, vyvolalo v jejím podbřišku několik příjemných horkých cuknutí.
„Poděkuj a můžeš jít,“ mávla rukou a Marek k jejímu pečlivě skrývanému nadšení po pár vteřinách nechápavého ticha skutečně chraplavým hlasem téměř nezřetelně hlesl poděkování a trochu omámený odešel pryč.

„Zapomněl tu tácek,“ ušklíbla se zlomyslně Zuzana a otočila se na sestru, která ještě přerývaně oddechovala.
„Bylas taky, že?“ usmála se mile.
Jana přikývla a tváře jí hořely vzrušením a trochu i studem.
Ráda se ode mě nechá ponižovat, i když se za to trochu stydí, spokojeně pro sebe pokývla Zuzana. Vzrušuje ji poslouchat a dělat cokoli jí řeknu.

Až přijede bratránek na prázdniny, nadržený až k prasknutí z téhle rajcovní stříkací mezihry, bude mít na pohrání s tímhle poslušným mlaďounkým párem celých čtrnáct dní. Janiny nádherně nalité kozy, obratný jazyk, horká kunda, o tolik těsnější než Zuzanina, i Markův mladý, pevný a častým honěním trénovaný čurák, to všechno jí bude říkat paní a sloužit.

Autor

Navigace v seriáluDva týdny z prázdnin 2 >>
4.9 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Fosil

Mně tento první díl zcela stačil.

Harai

Musím s tebou souhlasit. Ačkoli incest rád čtu i píšu, tohle není můj šálek kávy.

petr

Incest okořeněný dominancí a submisivní sestrou a bratránkem, je velmi zajímavý. Už se těším na další díl

Gourmet

Mě se to velice líbí, hlavně žádné matky se syny! Toto je něco zcela jiného, docela napínavého. Prosím o pokračování!

Sasha

No začíná to velmi slibně a pro mě skoro ideálně…. jen tak dál

Marťas

Žádný rychlý začátek, ale krásný pomalý rozjezd. To lehké koření dominance je vzrušující. Těším se na další vývoj příběhu.

Junior

Zajímavý začátek. Vypadá to na zajímavé prázdniny pro všechny. Tedy doufejme, že si to všichni užijou.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x