Dva týdny z prázdnin 2

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Dva týdny z prázdnin

Zuzana se toho nemohla ani dočkat, a teď, právě teď ten čas nadešel.

Museli si samozřejmě trpělivě odbýt povinné loučení s oběma rodičovskými páry, proložené dotazy na Zuzanino postgraduální studium a Markovu maturitu.
Největší čas ale dospělým zabralo nakládání věcí do auta, během kterého Jana s Markem stáli trochu trochu zakřiknutě opodál a do debaty se zapojovala převážně Zuzana.
„Jsem moc ráda, že tady ty dva týdny budete spolu,“ pochvalovala si teta a vrhla spokojený pohled na Marka, který jen rozpačitě pokrčil rameny. Zuzana se musela tajně kousat do rtů, aby nevyprskla smíchy, a nahlas tetě zlomyslně slíbila, že na bratránka dohlédne opravdu zodpovědně. Ten zrudnul jako rajče a tváře trochu zahořely i Janě, rodiče si toho naštěstí nevšimli.
Jsou tak roztomilí, pomyslela si při pohledu na mladý pár nedočkavě Zuzana a v kalhotkách zase ucítila známé teplo.

Konečně auto s dospělými vykroutilo zatáčku a zmizelo za rohem.
Trojice se vrátila zpátky do domu a Marek si odnesl sportovní tašku do pokoje, kde normálně spávala Jana. Ta měla podle plánu sdílet na dva týdny dvojpostel u své starší sestry.
Než si Marek vybalil, Zuzana si udělala v horku pohodlí, což znamenalo, že se svlékla jen do kalhotek a trička. Janě poradila, aby si na plavky vzala lehký župánek a obě se naoko začaly věnovat svým učebnicím. Starší z obou sester na posteli, mladší u stolu.

Bratránek se objevil asi po patnácti minutách, převlečený jakoby náhodou do stejných trenýrek, které si tak pěkně navlhčil před čtrnácti dny doma na zahradě.
Zuzana se musela až usmát nad průhledností toho, jak se přišel svým sexy sestřenicím připomenout.
„Doufám, že už je máš vyprané?“ kývla hlavou k jeho rozkroku a bratranec rázem upadl do svých tradičních rozpaků.
Beze slova přikývl.

„Vystříkal ses tehdy pěkně,“ pochválila ho a usmála se na Janu, která si jakoby na potvrzení jejích slov bezděčně jazykem navhlčila náhle suché rty.
„Líbilo se mi to,“ osmělil se Marek. „Líbily jste se mi vy dvě,“ dodal odvážněji a Zuzaně neušlo, že už si zase toužebně měří její nohy a pohledem hladově přejíždí na Janina prsa.
„To je dobře,“ zasmála se Zuzana. „Každá žena má ráda, když umí chlapa vzrušit jenom tím, že ho nechá se na sebe podívat. Líbí se ti i to, co vidíš teď?“
Nemusel nic odpovídat, protože jeho oči fixovaly mladá těla jeho sestřenic a hltaly každou křivku, ať už byla odhalená nebo skryta pod tričkem a županem.
Přesto se nadechl a poslušně reagoval: „Líbíte se mi moc, obě dvě. Jste… jste prostě kočky, to se musí nechat.“

Zuzana se líně převalila na posteli na záda, učebnice odstrčila stranou a jakoby mimoděk roztáhla trochu nohy, opřená na rukou o lokty a černé rozpuštěné vlasy splývající na polštáře za ní.
„Máme pro sebe čtrnáct dní, tak se můžeš vynadívat do sytosti.“
Jeho grimasa byla směsicí nadšení a zklamání, pak si zase dodal odvahy.
„Co kdybych chtěl i víc, než se jen dívat?“
Usmála se a věnovala významný pohled i své mladší sestře.
„To si musíš zasloužit postupně, pak se uvidí. Až jak budeš hodný a poslušný.“

Marek je obě začal překotně ujišťovat o tom, že udělá cokoli mu řeknou a že nikomu neprozradí nic z toho, co se mezi nimi za ty dva týdny stane.
Je miloučký, napadlo Zuzanu, a přitom už kus chlapa. Věděla o něm, že už řadu let závodně vesluje, což bylo na jeho ramenou, předloktích, stehnech a lýtkách znát. Pevný zadek a světlé vlasy dotvářely téměř dokonalý vzhled, za kterým se určitě na ulici se zalíbením otočí kdekterá dívka nebo žena.
Teď byl ale celý její a to pomyšlení jí dělalo nesmírně dobře.
„Lehni si vedle mě,“ poklepala dlaní.
Marek se nenechal dlouho pobízet a hned natáhl dychtivě ruku k jejímu stehnu. Zasmála se a plácla ho přes ni.
„Neříkal tady někdo náhodou, že bude poslouchat na slovo?“
Zakabonil se, ale ruku stáhl.

„Vyzkoušíme si, jak moc se ti líbíme,“ navrhla mu Zuzana a zpod polštáře vytáhla pouta, kterými Markovi připevnila ruce k rámu postele.
Pak pokynula Janě a podala jí šátek. Sestra přistoupila blíž, aby svému bratranci zavázala oči, a když se nad ním sklonila, z rozepnutého župánku se jí nedočkavě vyvalily polokoule jejích ňader ukrytých v košíčcích plavek. Protějšek jim tvořilo dokonalé pevné a ploché dívčí bříško, jehož bílá pleť perfektně kontrastovala s naopak výrazně snědým Zuzaniným opálením.
Marek nevěděl kam s očima a v kraťasích se mu okamžitě znovu ztopořil jeho nádherně mladý a pružný čurák.
Zkusil zaprotestovat, ale Jana byla obratná a během pár vteřin ho o mučivě krásný pohled šátek připravil, takže ležel na posteli bezmocný a oslepený.

Zuzana znovu kývla na sestru a ta neváhala ani vteřinu a stáhla Markovi trenýrky.
Poprvé spatřily to, co minule na zahradě napnutá látka jenom slibovala, a Zuzana se sama kousla vzrušením do rtů, zatímco mladší z obou sester slyšitelně zalapala po dechu.
Jak vypracované svaly napovídaly, Marek byl urostlý po všech stránkách a jeho pták strnule trčel nad jeho vytrénovaným břichem vzhůru jako svíčka, určitě dobře přes dvacet centimetrů dlouhý a silný tak, že i Jana, která měla delší dlaně, ho podle všeho sotva vezme do ruky.
Zuzanu málem přemohlo vzrušení, které jí diktovalo strhat ze sebe kalhotky, okamžitě na tu nádhernou mužskou chloubu nasednout a vrazit si ji co nejhloub. Zase už tekla a nebylo divu, protože Jana na ten dokonalý kolík hleděla až vyděšeně a také její ruka už bezděky zabloudila ke kalhotkám.
„Jestlipak sis to dneska udělal, než jste jeli k nám,“ zajímalo Zuzanu, když se vzpamatovala z prvního ohromení.
Marek něco neochotně zamumlal, až ho musela napomenout.
„Hlasitěji!“
„Dvakrát,“ přiznal se a začervenal se, jeho ocas ale neztratil nic na své tvrdosti.
„A to ti ještě tak pěkně stojí?“ podivila se jeho zkušenější sestřenice, v hlase ale prosvítala spokojenost.
„Tak víš co? Teď si to pěkně uděláme my, a ty si to pro začátek budeš muset jenom představovat,“ oznámila mu pak a prstem ukázala sestřičce, aby obešla postel.

Jana poslechla a tak jak byla navyklá z jejich předchozích hrátek, klekla si k sestřině posteli, župan už vyhrnutý jen přes ramena, takže odhalila kromě naditého horního dílu plavek i ten spodní a nohy včetně lýtek a chodidel. Nehty si podle Zuzanina pokynu nalakovala načerno, tak jak to měla její sestra nejradši.
Zuzana se posadila čelem k ní a rychlým pohybem si stáhla tričko i kalhotky, takže Jana měla přímo před obličejem elegantně vyholenou čárku její kundičky, která už dýchala když ne přímo horkostí, tak zatím aspoň příjemným teplem. Zuzana si do ní pomalu zajela prstem, polaskala se nepatrně uvnitř a prstík nabídla mladší sestřičce k olíznutí.
Marek vedle ní se na posteli nervózně zavrtěl. Neměl sice ponětí, co se teď kousíček od něho odehrává, ale jeho představivost pracovala na plné obrátky a z naběhlého žaludu na konci jeho dokonale tvrdého údu se pomalu, líně vyřinula první kapka průhledné tekutiny.

Jana mezitím až otrocky věrně zpracovávala ústy prst vonící sestřinou šťávou a pohledem se stále věnovala obrovskému samčímu exempláři svého bratrance, který se maličko kýval ze strany na stranu, jak se jeho majitel ošíval ve snaze zahlédnout nebo aspoň zaslechnout, co spolu obě jeho sestřenice provádějí.
Vidět nemohl nic, rozhodně ale nemohl přeslechnout, jak Zuzana chraplavým hlasem přikázala Janě: „Lízej mě a sama si to udělej rukou. Ale udělat se můžeš, až ti řeknu, dřív ne!“
Její pokyn a téměř neslyšitelné zamlaskání, které znamenalo, že příkaz té sexy bohyně ležící či snad sedící vedle něho byl okamžitě uposlechnut, to vše způsobilo, že Markův čurák začal pozvolna pulzovat v rytmu tepu jeho srdce. Nebyl už jen tvrdý, ale nepatrně s sebou cukal ve snaze najít okamžitě ukojení bezbřehého a slepého vzrušení, kterého se mu právě dostávalo.

Jana hladově jazykem zpracovávala Zuzaninu zkušenější dírku, o poznání hlubší a roztaženější, než měla sama, z níž už se zase řinul pramínek jí tak dobře známého nektaru.
Po očku se přitom snažila sledovat Markovu ztopořenou, cukající se kládu, jak to jenom šlo, a její levá ruka ještě stihla pracovat mezi nohama jí samotné, v navyklém rytmu dráždící už krásně naběhlý poštěváček.
Zuzana už tohle zažila mnohokrát a bezpečně věděla, že dokáže svůj orgasmus ovládat mnohem lépe, než její sestřička.
Markova přítomnost byla samozřejmě vzrušujícím bonusem, nakázala si ale v duchu se zatím neotáčet, přestože za zády jasně cítila, jak sebou nadržený mladíček trhá v poutech a přitom natahuje uši, aby mu neunikl ani jediný povzdech.

Po chvilce mu dopřála táhlé, dráždivé zasténání jako z áčkového pornofilmu, které ovšem v tu chvíli bylo hrané maximálně z poloviny. Její sestra měla ve francouzském milování dobrý trénink a přesně věděla, kde a jak jí udělat dobře.
Přece se neudělám dřív, napomenula se v duchu a přivřela oči, aby si odepřela rozkošný pohled na svou nadrženou a přitom na slovo poslušnou sestřičku, kterak jí hladově líže kundu a přitom se vkleče rukou nedočkavě masturbuje, spodní díl plavek stažený mezi stehny.

Jana to měla složitější. Jednak její oči neustále přitahoval Markův čurák napjatý už viditelně k prasknutí a doslova žadonící, aby se ho někdo ujal, a navíc měla od sestry přísně zakázáno udělat cokoliv, co jí nebylo výslovně dovoleno. Tedy například přestat s honěním kundičky, kdy se jí zlíbí, nebo i zavřít oči.
Snažila se sice ovládat, ale mladé tělo začínalo naznačovat, že svou majitelku brzo zradí.
„Už budu,“ zašeptala rychle prosebně a hned zase znovu přitiskla rty na sestřiny stydké pysky, už krásně mokré a rozchlíplé. „Prosím, já už budu. Už chci!“

Marek za Zuzaninými zády přidušeně zaúpěl a varlata se mu v pravidelných intervalech přitahovala v šourku nahoru a zase dolů. Rukama v poutech několikrát trhl a zdálo se, že by mu stačilo pár doteků k vystříknutí.
„Můžeš se udělat, až napočítám v duchu do sta,“ poručila sestře Zuzana a teď už si bez obalu vychutnávala výhled na slastné ponížení, s nímž jí Jana dál věrně jako fena lízala její rozpálenou pičku a přitom bojovala s vlastní kumulující se rozkoší, která jí vystřeluje z rozkroku.
Žádným počítáním se samozřejmě nehodlala unavovat. Prostě jí dovolí vyvrcholit, až ona sama uzná za vhodné.

Mladší sestra už nad sebou viditelně ztrácela kontrolu. Tyhle hrátky na ni zabíraly skoro vždycky.
Svalnatý Marek, kterého si Zuzana zotročila se stejnou samozřejmostí jako ji samotnou, zoufale nadržený a přitom ponechaný napospas, ji přiváděl skoro k šílenství.
Přes neustávající laskání sestřiny kundy jí začalo z úst unikat zřetelné sténání a musela zpomalit tempo, kterým masírovala svůj poštěváček, jinak by byla exploze vzrušení už nezastavitelná.
„Nespomaluj!“ napomenula ji okamžitě Zuzana, která už její úhybné manévry dávno znala, a popadla sestru nevybíravým způsobem za vlasy, aby si byla vědoma, že musí poslouchat, jinak ji to bude bolet.

Jana už se ocitla tam, kde ji chtěla mít. Nevěděla o světě kolem, jazykem se dobývala nejhlouběji, jak to jen šlo. Zuzaně rty dráždila klitoris v zuřivém tempu, jakým se blížila k vrcholu, který musela neustále oddalovat, pokud nechtěla za trest schytat výprask a navíc přijít o všechny radovánky příštích dnů.
Rozklepala se jí kolena a z očí jí vytryskly slzy: tohle už nemůže dlouho vydržet. Ještě pět vteřin. Ještě dalších pět. Ještě posledních pět a už to přece musí přijít! Ještě…
„Udělej se!“ svolila konečně její domina, paní a vládkyně. Nic na světě by Janu v tu chvíli nepřimělo přemýšlet o ní jako o sestře, přestože právě tohle pomyšlení jinak dodávalo jejich společnému sexu příchuť vzrušujícího zakázaného ovoce.
Vzápětí ta mladší vykřikla, pak znovu, a silněji, a ještě jednou, s táhlým zaúpěním se prohnula v zádech a posledním zasténáním si vychutnala proud rozkoše, který jí proběhl od propnutých konečků prstů u nohou až po páteř, krk a zase zpátky.

Byl to jeden z nejlepších orgasmů, který kdy zažila, srovnatelný s tím, který jí sestra dopřála kdysi před lety poprvé, tajně v koupelně, když rodiče byli doma.
Tehdy výkřik utlumila zakousnutá do ručníku, dnes se mu bránit nemusela a o to to bylo sladší.

Zuzana se spokojeně usmála. Pohled na mladší sestřičku v roli naprosto podřízené kurvičky byl prostě sladký. Sama pro sebe měla orgasmus naplánovaný jinak, a protože už jí mezi nohama znatelně pocukávalo a horko vystřelovalo všemi směry, usoudila, že je čas přejít k činům.

Autor

Navigace v seriálu<< Dva týdny z prázdnin 1Dva týdny z prázdnin 3 >>
4.8 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Jo! Skvělé!!!

Junior

Skvělé pokračování. Jsem zvědav jak to bude pokračovat a jestli si i Marek užije nebo jestli mu bude muset stačit fantazie.

Clark

Za mě fajn ale ty holky jsou mrchy, takhle ho chudáka týrat. dd

Sokar

Super! Vyzera to na slubnu seriu, ktora moze priniest nieco nove, neokukane

Tomas

Je cas aby Zuzanu a Janu Marek riadne vytrtkal inak to hude take prevarene. Ale zo Zuzky je riadna kurvicka co ma rada vzrusenie..

JK_

Škoda, že jsou mezi díly takové prostoje

Junior

Bohužel to je dané tím, že autoři musí žít i normální život a ne vždy je nálada nebo čas na to něco napsat nebo zrovna není inspirace co do dalšího dílu napsat. Je to stejné jako u ostatních lidí. Po komunikaci s některými autory vím že mají několik rozepsaných povídek, ale prostě nějak to nejde dokončit a tak leží a čekají na nápad či náladu. Můžeš zkusit sám napsat povídku nebo seriál a uvidíš jak to takový autor má.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x