Erotická masáž

Počet zobrazení: 375

Poslední dobou se mi nějak špatně usíná a tak vysedávám do noci u PC, probírám se obsahem netu, sleduji filmy a občas si zahraji nějakou hru, dokud se mně nezačnou klížit oči.

Nejsem už žádný mladík, jsem ženatý třicet let, děti máme už dospělé. Mají svůj vlastní život a rodiny a my  s manželkou fungujeme tak nějak automaticky, ze zvyku vedle sebe.

 Jednou jsem narazil na video, kde krásná masérka  dělala erotickou masáž muži tak mého věku.
Docela mě to zaujalo, v sexu jsem už zažil kde co,  ale takovouhle erotickou masáž jsem  ještě nezkusil.

Prošel jsem inzeráty a jeden mě zaujal. Mladá dívka tam slibovala nevšední zážitek z její erotické masáže pro muže nad čtyřicet. U inzerátu měla fotografii,  která sice neukazovala tvář, ale tělo na ní bylo dokonalé.
To bylo to, co jsem hledal. Hned druhý den jsem zavolal na uvedené číslo a ozval se mi mladý a příjemný hlásek, který přímo hladil na duši.
Ujistil jsem se, že volám správné číslo a když mně hlásek potvrdil  že ano, vysvětlil jsem, o co bych měl zájem a zeptal se na podmínky.

Dívka se nejdříve zeptala na můj věk. Odpověď ji evidentně uspokojila a hned se rozšvitořila a začala mně objasňovat co a jak poskytuje.
Její nabídka se mi líbila a tak jsem se s ní hned domluvil na další den dopoledne, na jedenáctou hodinu.

Druhý den jsem se oholil, vykoupal a navoněl a s předstihem vyrazil. Dívka měla své sídlo v menším městě, nedaleko od Prahy a tak jsem vyrazil raději dříve.
Navigace mě dovedla k pěknému domku ve vilové čtvrti s velkou časovou rezervou. Chtěl jsem původně počkat na domluvený čas,  ale docela jsem se těšil a tak jsem se rozhodl zavolat hned.
Zase se mně ozval ten příjemný hlásek a  když jsem dívce řekl že jsem už na místě, odpověděla, že  mám jít ke dveřím, kde si mě vyzvedne.
Sotva jsem došel ke dveřím a položil ruku na zvonek, dveře se pootevřely do tmavé chodby a dívka mě zvala dále.
Vešel jsem, pozdravil, zavřel za sebou dveře a otočil se k dívce.

Přede mnou stála mladinká, štíhlá světlovláska  v bílých mini šatech, krásně se usmívala a hned mně podávala ruku.
„Jsem Valerie, vítám tě,“ zaševelila s mírným přízvukem, kterého jsem si všiml už v telefonu, „prosím, pojď dále.“

Také jsem se představil a následoval ji dovnitř domu.
Dívka mě uvedla do první místnosti, která sloužila zřejmě jako šatna a tam mě vyzvala abych si odložil. Ukázala mně koupelnu a požádala abych po koupeli za ní přišel do další místnosti určené na masáže.

Koupelna byla hezky zařízená, čistá a tak jsem se rychle osprchoval a s osuškou kolem pasu nedočkavě vyrazil vstříc očekávanému zážitku.
Vešel jsem do určeného pokoje, který byl příjemně zatemněn.
Uprostřed útulné místnosti byla veliká postel, na kterou dívka právě pokládala čisté prostěradlo a pak mě vyzvala abych odložil ručník a položil se na břicho.
Vleže, hlavou dolů jsem ještě zaregistroval, jak si  svléká šaty a pak už na mě lila olej a začala masírovat.

Masáž byla příjemná a profesionální. Těšil jsem se ale až se budu moci otočit a pořádně si ji prohlédnout. Masírovala mě dlouho a až na občasné otázky zda je to příjemné, nebo zda to nebolí,  jsme mlčeli, až mě konečně vyzvala k otočení na záda.

Otočil jsem se a zůstal skutečně mile překvapen. Dívka na sobě měla jen malé černé kalhotky, nic jiného její krásnou postavu nezakrývalo. Měla nádherné tělo, štíhlé, vysportované a krásně tvarovaná prsa, které zdobily tmavé, velké bradavky.
Všimla si  jak ji pozoruji a zeptala se, zda je vše v pořádku. Uklidnil jsem ji že ano, že jsem jen překvapen jak je hezká.
Mile se usmála, poděkovala za pochvalu a pak pokračovala v masáži.  Pochválil jsem jí za to, jak mě pěkně namasírovala záda a pak jsme si už začali povídat.
Zjistil jsem, že je skutečná masérka, je z Ukrajiny a sem přijela před třemi roky za výdělkem. 
Hezky se nám povídalo, dívka byla  příjemná a mně bylo hezky po těle.
Řekla mně toho spoustu o sobě, já ji na oplátku také něco pověděl a tak nám čas rychle utekl a přišel  čas velkého finále.
Toho se zhostila na jedničku. Měla velice šikovné ruce a když pak ještě zapojila tělo a prsa,  byl jsem v sedmém nebi. Když se ještě natočila zadečkem k mé hlavě, byl to asi nejhezčí zadeček, jaký jsem kdy viděl. Nemohl jsem si pomoci, věděl jsem, že se na masérky nesmí sahat, ale i tak jsem se jí zeptal, zda bych ji mohl po zadečku hladit.

Chvilku přemýšlela ale pak svolila. ,,Jen jemně a ne pod kalhotky.“
Souhlasil jsem a začal jí ten zadeček hladit. Hladil jsem ji až do svého vyvrcholení, které bylo po dlouhé době skutečně bouřlivé.
Když jsem pak odcházel do sprchy, nabídla mi kávu, že si ji také bude dělat. Přijal jsem rád, že ještě zůstanu chvilku v její přítomnosti.

Ze sprchy jsem se vrátil oblečen a také ona už měla na sobě šaty. Popíjeli jsme kávu a povídali si.
Když se zeptala jestli se mně to líbilo, přiznal jsem se, že to byl po dlouhé době můj nejhezčí erotický zážitek, že mně s ní bylo moc dobře a že bych rád přišel znovu.
Vysvětlila mně že tam není každý den, že chodí ještě normálně do práce, ale prolistovala diář a termín, který vyhovoval oběma, jsme našli. Já se pak rozloučil, dal jí pusu na tvář, ještě jednou poděkoval a odešel.

Týden do další návštěvy se neskutečně vlekl a přiznám se, že jsem na tu dívku nepřestával myslet.
Úplně mě očarovala a jí počítal hodiny do dne D.
Když jsem konečně zaparkoval před domem, vyzbrojen kyticí růží a zazvonil na zvonek, připadal jsem si jak puberťák na prvním rande.
Viktorie mě přivítala s úsměvem a polibkem na tvář a když jsem jí předal růže, užasle poděkovala a pohladila mě po ruce. Připadal jsem si jako bych přišel za starou známou.

Následovala koupelna, přesun do pokoje ale tentokrát jsem si lehl na záda s tím, že záda dnes vynecháme.
Viktorie souhlasila a tak jsem sledoval jak si svléká šaty, připravuje olej a kleká si ke mně.
Tentokrát měla kalhotky červené a snad ještě menší než minule. Začala mě masírovat a povídali jsme si  od samého začátku. Začali jsme o běžných věcech ale brzy jsme přešli i na sex a další intimnější stránky.
Vyptávala se mě co mám v sexu rád, proč chodím na masáže a na spoustu dalších věcí. Na oplátku mně pak prozradila, co má ráda ona.
Když jsem s zeptal jestli ji mohu zase hladit, řekla, že klidně po celém těle, jen pod kalhotky ne a hned se zase otočila zadečkem k mé tváři, abych měl krásný výhled a pěkně na ni dosáhl.

Zatím co její ruce něžně hnětly moje mužství a okolí, já ji jemně hladil po zadečku, zádech i bocích a nakonec i v rozkroku přes kalhotky. Neprotestovala, naopak bylo vidět že se jí to líbí protože začala lehounce vzdychat a na kalhotkách se objevila vlhká skvrna.
Krásně jsme se vzájemně uspokojovali a úplně zapomněli na čas,  až jsem to nakonec nevydržel a bouřlivě se udělal.

Viktorie mě tentokrát neposlala do sprchy, položila se vedle mě, jemně jsme se hladili, povídali si a odpočívali.
Přiznala se, že jsem ji vzrušil tak, že málem  neodolala. Padli jsme si prostě do oka a bylo nám spolu hezky.
Prý jsem jí moc sympatický a líbí se jí, jak jsem jemný, ohleduplný a držím slovo.

Ani netušila jak těžké to bylo, ale nechtěl jsem zkazit ten hezký pocit a příjemné okamžiky s ní. Už jsem toho v životě ošukal dost  a tohle bylo úplně jiné. Vzrušující ale zároveň uklidňující a konejšivé.
Řekl jsem jí to všechno po pravdě a jí to dost překvapilo. Jsem prý první kdo se k ní tak hezky chová.

Vypravoval jsem jí, co jsem už zažil a že vlastně už teď hledám asi něco jiného než jen zašukání a že jsem to s ní asi našel.
Na oplátku ona mně sdělila co zažila a co by si přála ještě zkusit. Mimo jiné to, že by ráda masírovala pár, muže a ženu. Láká jí dotýkat se ženy, pozorovat její orgasmus nebo i její sex s mužem.

Jak tohle pronesla, hned mě něco napadlo.
Mám jednu dávnou přítelkyni, dnes už jsme jen kamarádi, ale právě ta často říkala že by takovou erotickou masáž od ženy chtěla zkusit.
Navrhl  jsem to Viktorii a ta hned nadšeně souhlasila. Vyptávala se jak přítelkyně vypadá, kolik jí je a podobně. Vysvětlil jsem jí , že už se jen kamarádíme, ale že se jí zeptám a dám vědět.
Pak jsme se rozloučili, dostal jsem hezkou pusu a pohlazení na rozloučenou a jel domů.

Večer jsem zavolal své kamarádce a řekl  o co mi jde. Strašně litovala, že musí odmítnout, bohužel odjíždí na služební cestu do zahraničí a bude tam nejméně dva měsíce, ledaže až potom.
Dohodli jsme se, že zavolá až se vrátí a pak jsem hovor ukončil.
Moje žena na to není, ta nepadala v úvahu. Horečně jsem přemýšlel a hledal náhradu.
Nenapadal mě nikdo jiný, vhodný, ale nechtěl jsem o to přijít a usilovně přemýšlel jak to udělat.

Nakonec jsem si dal inzerát. Napsal jsem, že hledám příjemnou ženu ve věku od do na společnou erotickou masáž, doplnil své představy a inzerát odeslal.
Nedělal jsem si žádné velké naděje a tak mě ani nepřekvapilo že se následující dny nikdo neozval.
Považoval jsem to už za ztracené a chystal se zavolat Valerii, že musíme počkat až se kamarádka vrátí, když tu najednou přišel mail.
Žena, podepsaná jako Hanka se v něm dotazovala zda se nejedná o vtip, že by měla zájem, ale až dostane více informací a po osobním setkání.
Odepsal jsem potřebné informace a navrhl setkání.
V dalším mailu žena odpověděla, že souhlasí a zda by mně vyhovovalo sejít ze druhý den večer v  kavárně, poblíž stanice metra.
Souhlasil jsem, poslal svůj popis a těšil se na setkání.

Druhý den jsem v domluvenou dobu zasedl v kavárně a čekal. Delší dobu se nic nedělo. Už jsem si říkal že si ze mě někdo vystřelil a chystal se zaplatit a odejít, když od vzdálenějšího stolu přišla žena v šedém kostýmku.
„Dobrý večer, jsem Hana a pokud vy jste Petr, tak tu máme schůzku.“
Vstal jsem a pozdravil.
„Ano, jsem Petr,“ nabídl jsem ženě místo a když se posadila, čekal jsem s čím začne.
„Omlouvám se, že jsem vás nechala čekat, chtěla jsem se ujistit že to není nějaký žert a také jsem chtěla vědět jak vypadáte, ještě jednou se omlouvám.“

Ujistil jsem ji, že se nic nestalo a že ji chápu. Sám jsem se obával nějakého žertu. Společně jsme se tomu zasmáli a pak jsme přešli na praktickou stránku věci.
Hana se mě zeptala na pár věcí a pak začala vyprávět o sobě. Je vdaná a nechce na tom nic měnit, nehledá milence ale ráda by zkusila tu masáž a její manžel by s ní nikdy nešel.
Pokud se tedy dohodneme, že zůstane u té masáže a vše proběhne bez narušení soukromého života, ráda se zúčastní.
Potvrdil jsem jí to a navrhl jak to zrealizujeme.
Hana měla málo „volného“ času a tak chvilku trvalo, než jsme našli den a hodinu, která vyhovovala oběma.
Nakonec se to podařilo, ale ještě bylo třeba zavolat Valerii, zda termín vyhovuje i jí. Zavolal jsem a ona souhlasila. Vše tedy bylo dohodnuto.

Hanka navrhla abychom si dali společně ještě sklenku vína a trochu si poklábosili.
Souhlasil jsem, chtěl jsem ji také víc poznat a tak jsme si ještě dobrou hodinu přátelsky povídali. Nic moc osobního, to nechtěla, ale zjistil jsem že je příjemná společnice a také jsem měl čas si ji pořádně prohlédnout.
Je jí 42 let, to už sama řekla ale vážně na to nevypadala.  Brunetka ve strohém, šedém kostýmu byla nenápadná ale na druhý pohled jsem poznal že je to hezká žena s udržovanou postavou a na tu masáž jsem se začal hodně těšit.
Na rozloučenou mě podala ruku. Měla pevný, energický stisk. 
Sledoval jsem jak odchází. Sukně odhalovala štíhlá lýtka, pěkně tvarované kotníky a já si představoval jak asi bude vypadat svlečená.  Zaplatil  jsem útratu a také zamířil domů.

V dohodnutý den a hodinu jsem ji čekal na konečné metra a málem jsem ji nepoznal. Přišla zase v šedivém kostýmu, o něco tmavším než posledně, ale tentokrát měla černou paruku a tmavé brýle.
Rychle nasedla a vysvětlovala že nechce, aby ji někdo nepoznal.
Chápavě jsem přikývl a vyrazili jsme na cestu.

Cestou se přiznala že se těší, ale je zároveň i nervózní. Ujistil jsem ji, že se nemá čeho obávat a že to může i kdykoliv ukončit pokud by ji něco nevyhovovalo.
Uklidnila se a začala se vyptávat na Valerii. Tentokrát chtěla znát podrobnosti. Vyprávěl jsem jí tedy  jak Valerie vypadá  a vyzdvihl jsem jak je milá, příjemná a šikovná.

Během povídání jsme dojeli na místo. Valerie nás už čekala, mile nás přivítala a vedla dovnitř. Obě ženy jsem vzájemně představil a Hanka jako dáma dostala přednost do sprchy.
Za pár minut vyšla zahalená do osušky a já nastoupil.
Po sprše jsem přešel do masážní místnosti. Hanka již ležela nahá na břiše a já s radostí mohl konstatovat že její postava vypadá nahá stejně dobře jako oblečená a že její ladné tvary nebyly jen výsledkem nějakého stahovacího prádla.
Odložil jsem osušku a položil se na druhou stranu postele.

Valerie už byla připravená, tentokrát měla malá, bílá tanga. Klekla si mezi nás, pokapala olejem a začala masírovat každého jednou rukou.
Nebyla ta klasická masáž jako dříve, dnes nás spíše jen hladila a mazlila. Fungovalo to ale výborně. Za okamžik jsem byl pěkně vzrušený. Užíval jsem si hlazení po zádech a zadku, jemných dotyků mezi stehny a nedočkavě čekal na pokyn k otočení.

Konečně jsem se dočkal. Otočil jsem se a viděl Valeriinu zčervenalou tvář a vedle mě vztyčená prsa Hanky. Ta se na mě mírně usmála a přivřela oči, zřejmě na souhlas. Také jsem se na ní usmál a kývl.
Valerie nás znovu hojně polila olejem a hladila po břiše, prsou i okolo rozkroků. Všiml jsem si, že zvláštní pozornost věnuje Hančiným prsům a bradavkám.
Hance se to evidentně zamlouvalo. Přivřela oči, pootevřela rty a na tváři měla spokojený výraz.

Valerie pozvolna přesunula ruce do našich klínů, mně hladila varlata a Hance tiskla dlaň na klitoris až zavzdychala. Několik krásných minut nás pěkně dráždila a pak udělala nečekanou věc.
Postavila se, sundala si kalhotky a lehla si napříč přes nás tak, že její klín zakryl moje přirození a prsa skončila v klíně Hanky.
Velice šikovně se na nás pohybovala, podbřiškem masírovala moji chloubu a prsy dráždila Hance klín.
Sledoval jsem to s potěšením a hladil jí zadeček.

Netrvalo dlouho a zapojila se i Hanka, hladila Valerii po vlasech, ramenou a zádech a ta jí to oplatila tak, že jí zajela prsty do lůna.
Hanka začala tiše sténat a že je vzrušená i Valerie jsem poznal podle vlhka ve svém klínu a zduřelých bradavek.
Obě ženy si rozhodně rozuměly a laskaly se tak, že jsem až záviděl, ale jako by to Valerie vycítila, vzala mou ruku, roztáhla stehna a vložila si ji přímo do středu klína.
Myslel jsem, že se dožaduje hlazení a snažil jsem se vyhovět.
Přejížděl jsem jí prsty po mokrých závojíčcích až se prohýbala v zádech, ale nebylo to, co chtěla. Znovu mě uchopila ruku a rázně si moje prsty tlačila mezi pysky. Chtěla abych jí dal prsty dovnitř.
To bylo něco zcela nového. Dosud jsem udržoval naši dohodu, ale když se teď sama dožadovala, pomalu jsem prsty pronikl dovnitř.
Byla mokrá a horká jak peklo a já pronikal stále hlouběji, až také začala tiše sténat.
Byli jsme podivný trojúhelník. Já měl prsty ve Valerii, Valerie je měla v Hance a ještě jí začala lízat poštěváček.
Hanka se jí na oplátku jednou rukou snažila mazlit ňadro a druhou si hnětla prsa.

Tohle se nedalo dlouho vydržet. Děkoval jsem v duchu prozřetelnosti, že mě napadlo vzít si prášky pro oddálení, jinak by můj ocas už asi explodoval.
Pohled na obě ženy byl neuvěřitelně vzrušující. Tohle jsem prostě nemohl vydržet.
Pomalu jsem se vymanil zpod Valerie, přiklekl k ní zezadu a přitiskl svůj žalud na vyšpulený vchod její svatyně.
Bude chtít, nebude? Rozřešila to ihned a sama si ho tam zavedla.
Razil jsem si cestu dovnitř jako parní píst. Byla tak vlhká, že jsem do její úzké kundičky zajel jako nic a zarazil se až o dno.

Prohnula se v zádech jako kočka, ale hned se vrátila jazykem zpět na Hančin poštěvák a jen rukou, kterou ji tam zastrčila už téměř po zápěstí, začala kmitat dovnitř a ven, stále rychleji.
Já už na nic nebral ohled a přirážel jak o život a konec se blížil, než jsem se stačil udělat, předběhla mě Hanka. Z hrdla se jí vydral pěkně hlasitý výkřik, tiskla k sobě pevně Valerii a prudce sebou škubala.
To mě dorazilo a začal jsem prudce ejakulovat do Valerie, výstřiky horkého semene nebraly konce a při posledním se prudce vzepjala i ona a konečně se dočkala i svého orgasmu.
Cítil jsem, jak jejím tělem probíhají prudké záškuby, ale přes sevřené rty jí neunikl ani hlásek.
Její napětí povolilo až potom co jsem zvadnul a vytáhl ho.

Dost dlouho jsme jen tak leželi vedle sebe a oddechovali, ale pak jsem na lokti ucítil dotek. Otočil jsem hlavu. Byla to Hanka, sice ještě také rychle dýchala, ale oči jí zářily uspokojením.
„Tohle jsem vážně nečekala, bylo to skvělé. Jestli souhlasíš, tak bych ráda zrušila tu naši původní dohodu,“ dodala.
Usmál jsem se na ní, ano, bylo to úžasné a hned se zeptal co by chtěla změnit.
„No to jak  jsme se dohodli, že my dva spolu nebudeme nic provozovat, jen tu masáž,“ vysvětlovala. „Mně by nevadilo kdyby si mi dělal to, co Valerii, víš? Tedy jestli mě chceš?“ dodala.

Ubezpečil jsem jí že chtít rozhodně budu, že je moc hezká, přitahuje mě a že jsem doteď jen plnil dohodu. Pokud ale už na tom netrvá, rád se pomiluji i s ní.
Valerie se nám jen tiše smála.
„Já věděla už po pár minutách, že to tak dopadne. S tebou, Petře jsem věděla, že ti podlehnu už po té druhé návštěvě. Mezi námi funguje nějaká přitažlivost, nebo chemie jak se říká. Bylo mně jasné, že tomu neodolám a vůbec mě to nevadí.“

„A Hanička je naprosto úžasná,“ pohladila ji po tváři, „to bylo asi to nejhezčí, co jsem kdy zažila.“
Souhlasil jsem s Valerií, cítím to podobně. Nevzpomínám si že by mně za dlouhá léta bylo tak hezky. Oběma jsem dal velkou pusu, což opětovaly.

Jako by ty polibky něco odstartovaly, začali jsme se společně mazlit navzájem. Chvilku jsem se líbal a mazlil s Hankou, pak zase s Valerií a do toho se mazlily ty dvě spolu. Byl to pěkný propletenec, který pokračoval tím, že jsem položil obě vedle sebe a zatím co se spolu líbaly a hladily, já zastrčil do každé jednu ruku a pěkně jim ty kachničky promáčkával, až sykaly.

Když se nabažily jedna druhé, vrhly se obě na mě a já za okamžik ani nepoznal v čí puse ho mám, které saji bradavku a do které strkám prsty. Dokonalý propletenec prsou, vagín, rukou i nohou.
Hotová Sodoma Gomora, ale výsledkem bylo, že se mně zase pořádně postavil a děvčatům kočky zvlhly.

Chvilku jsem je na střídačku lízal, prstil a dráždil zadečky, ale pak si mě rázně k sobě přitáhla Hanka, roztáhla široce nohy a zaprosila: „Udělej mě to jako Val, prosím,“ škemrala.
Takové žádosti nelze nevyhovět a tak jsem zasunul a začal přirážet.
Hanka nebyla tak těsná jako Valerie, ale vynahradil jsem si to tak, že jsem ho do ní zarážel tvrdě až na dno, až mé koule pleskaly o její zadeček.
Valerie si klekla nad její obličej, nechala se od Hanky lízat a strkat si jazyk do kundičky a na mě se přisála takovým francouzákem, že jsem její jazyk cítil až v krku.

Nečekal bych, že se může zopakovat tak skvělý orgasmus jako ten první ale ten co pak přišel, byl ještě lepší a delší.
Valerie mě přestala líbat, zaklonila hlavu a z hrdla se jí dralo úplné skučení a prudce si mačkala prsa.
Hanka, ta se pode mnou tak zmítala, až jsem nadskakoval a křičela: „Joo… joo… joo,“ že jsem z toho začal stříkat.
Nebylo toho už tolik, ale orgasmus byl delší a silnější, až se mně tmělo před očima.

Postupně jsme jeden po druhém odpadli a já měl pocit jakoby mě někdo vyždímal. To samé pak potvrdila Hanka i Valerie.
Pak už jsme si jen povídali, lechtali se, smáli, prostě uvolněná, odpočinková nálada po vynikajícím sexu.
Hanka sice vypadala, že by ještě něco snesla, ale já byl dokonale vyždímaný, bez šance na nějaký brzký výkon a Valérie byla také dost vyčerpaná a tak jsme to rozhodli ukončit a jít se osprchovat.

Po sprše jsme se rozloučili, každý velkou pusou s Valerií, slíbili, že si zavoláme a odešli.
Cestou v autě se Hanka rozpovídala.
„Musím ti Petře ještě jednou poděkovat za ten zážitek. Vůbec jsem netušila, že by to mohlo být tak pěkné. Opravdu jsem před tím nečekala nic než tu masáž,  nevěděla jsem, jaké to bude a jen jsem to chtěla vyzkoušet.“
„Já jsem také nečekal že to bude až takové,“ přiznal jsem se.
„Mám ale takový dojem, že chceš něco navrhnout, ne?“
„Máš pravdu i když je mně to trapné. Úplně to převrací všechna moje původní odhodlání a vlastně i bourá dosavadní hodnoty,“ přiznala se a odmlčela.
„Klidně mluv, cokoliv řekneš, pochopím,“ pobídl jsem ji.
„Tak jo,“ souhlasila, „ať je to venku. Dnes sem to nebyla já. Poprvé v životě jsem se vyspala s cizím mužem, kterého znám pár hodin a vůbec poprvé se ženou. Myslela jsem, že to jen vyzkouším a tím to skončí, každý si půjdeme po svém a už se nesetkáme. Všechno je ale jinak, něco to ve mně probudilo.
Líbilo se mně to tak moc, že si to chci zopakovat. Chápeš mě?“

Pokýval jsem hlavou.

,,Chápu, nejsi první žena která se po letech probudila z nějakého stereotypu a chce si to užít. Co se mě týče, já jsem pro a myslím, že bude souhlasit i Valerie. Viděl jsem dobře, že na tobě mohla oči nechat.“
„Mně se také líbila, je to milá holka, takže myslíš že můžeme pokračovat?  Samozřejmě za předpokladu naprosté diskrétnosti, třeba tak jedenkrát do měsíce,“ dodala.
„Určitě ano, můžeme pokračovat tak dlouho jak budeme chtít, nebo dokud to jednoho nepřestane bavit,“ ujistil jsem ji.

Pak už jsme dojeli na místo, kde chtěla vysadit a tak jsem dostal pusu. Se slibem, že brzy zavolá, se rozloučila a já pokračoval domů.

Počet zobrazení: 375

Autor

4.8 51 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Takovou masáž bych si taky nechal líbit, ale nevím jestli bych k tomu sebral odvahu.

Talmann

Prima rajcovní povídka. Člověk se úplně cítil na jeho místě.

Shock

Chodím na tantra-masáž. Je to velmi podobné. Masérka je též nahá a doteky jsou povoleny všude. Jen sex je zapovězený….

Hammer

Kam chodis? Chteli jsme to se zenou zkusit, idealne ve dvou, ale dost blbe se hleda neco “duveryhodnyho”. Diky

Shock

Masérku znám už léta… kdysi dělala klasické masáže a pak přešla na „vyšší level“ – tantru. Ale jinak jde o to odhodit zábrany a jít….

Hammer

Taky bych pripadne poprosil o kontakt 😉 presne jak rika Clark – nejde o zabrany, ale o strach z toho, aby to za to stalo… klidne na email, at to tady nelezi verejne 🙂 diky

7
0
Would love your thoughts, please comment.x