Hezká uklízečka

Vloni v červnu k nám do firmy přijali na brigádu mladou studentku na večerní úklid kanceláří. Mohlo být jí tak devatenáct a musím říct, že byla docela dobře tvarovaná jak na zadku, tak i na kozách.
Jednou jsme to s kolegou Romanem trochu v práci přetáhli. Nahromadila se nám práce a když jsme skončili, rozhodli jsme se, že se za tu námahu sami trochu odměníme.
Roman vyndal lahvinku, kterou dostal od jakéhosi zákazníka jako všimné. Pohodlně jsme se rozvalili v křeslech pro klienty a začali konzumovat lahodný mok. Jak to tak mezi chlapy bývá, brzy řeč přišla i na ženské a na naši novou „uklízečku“. Shodli jsme se, že je to kočka docela k světu a že by opravdu stála za hřích.

„Co kdybychom tu na ní počkali a zkusili to s ní?“ navrhl jsem jen tak v legraci.
Roman bez jakýchkoliv protestů souhlasil a tak jsme na tom začali pracovat. Počkali jsme tedy v kanceláři a když jsme viděli, že Jarmilka už má skoro hotovo a končí v ředitelově kanceláři, vzali jsme lahvinku koňaku, tři skleničky a vyrazili jsme tam za ní.
Jarmila nebyla naším „nájezdem“ vůbec překvapená a bez upejpání přijala nabídnutou sklenku koňaku. Zmizela v ní, jen to zasyčelo a tak jsme ji hned nalili znovu a dali se do hovoru.
Jarmila vyprávěla o studiu a o tom, jak se musí ještě večer učit, protože přechod ze střední na vysokou není jednoduchý.

Řeč se samozřejmě brzy stočila i na sex. Muselo jí být jasné, že s ní nekecáme jen tak pro nic zanic.
Když měla v sobě už třetí sklenku, pustili jsme se do akce.
Jarmilka seděla v křesle, Roman přistoupil k ní, rychle vyhrnul bílé tričko, které měla na sobě, přetáhl jí ho přes hlavu a už zkoumal kvalitu bradavek jejích koziček nechráněných podprsenkou. Byly to kvalifikovaným odhadem slušné trojky a Roman brzy docílil toho, že se po několika dotecích nalily a ztvrdly.
Ani já nezůstal pozadu, ba naopak. Klekl jsem si před Jarmilu, strčil jsem jí ruce pod její sukni, a jakmile jsem v prstech držel její kalhotky, stačilo jedno trhnutí a už jsem mohl vidět její ochlupenou kočičku.
Vyhrnout sukni a rozepnout jeden knoflíček, který bránil jejímu úplnému obnažení, nebyl rovněž žádný problém.
Bylo to moc pěkné tělíčko a zvláště zarostlá kundička, to byl pohled pro bohy. Jarmila mohla za chvilku už pocítit v klíně můj jazyk, který se soustředil především na krásně velký klitoris.

Reagovala na to tím, že se v křesle rozvalila, doširoka roztáhla svoje nožky, aby mi umožnila přístup ke všem zákoutím jejího pohlaví.
Lízal jsem kromě poštěváčku i její pysky a brzy jsem cítil, že to na ní jde. Za chvíli jsem již srkal mok z jejího klína.
Zkusil jsem jí vzrušit ještě více tím, že jsem si omočil v tom milostném oleji dva prsty a začal s nimi dráždit její druhou dírku.

Roman přestal masírovat její bradavky a svlékl se jak z kalhot, tak i ze slipů.
Teď jsme oba mohli vidět jeho klacek. Když jsem ho srovnal se svým, zatím ještě ukrytým v kalhotách, musím říct, že ho měl kratší, ale co mu chybělo na délce, to doháněl na průměru.
V duchu jsem si pomyslel, že až ho bude cpát do Jarmily, tak si asi holčička užije.

Také já jsem přestal s laskáním její buchty a vysvobodil jsem svého nedočkavce nejprve z kalhot a pak i z trenek.
Jarmila seděla v křesle a před svýma očima mohla vidět zblízka dva kvalitní čuráky, které měla za chvíli pocítit ve svém těle. Nejprve však přišlo na řadu kouření, při kterém kupodivu byla iniciativnější, než jsme předpokládali.
Otevřela ústa a vyzvala nás: „Tak první doutník do pusy.“
Přistoupil jsem k ní a ponořil jsem do otevřené tlamičky svůj vztyčený ocas co to šlo. S požitkem jsem vnímal, jak jej sevřela rty a jak mi zkušeně jezdí jazykem po uzdičce. Cítil jsem, jak mi čurák v její péči roste a mohutní, ale než mne stačila vykouřit do konce, už se o svoje hlásil i Roman.
Vytáhl jsem tedy z Jarmiliny pusinky svou kládu a na kuřbu nastoupil Roman. Nejdřív jen tak jezdil ocasem kolem pusy, ale za chvíli se začal tím svým válcem dobývat dovnitř. Roztáhl ji pusinku mnohem víc, než já a navíc začal přimrdávat, jako by byl v kundě. Ale ani on nedokončil svoje číslo do výstřiku.
Když cítil, že by už byl hotov, tak přestal, vytáhl ho a obrátil se ke mně se slovy: „Jdeme na to.“

Přinutil jsem Jarmilu vstát a ohnul jsem jí přes roh stolu. Její prdelka se mi ukázala v plné kráse, ještě mokrá od toho, jak jsem jí jezdil v zadečku prsty. Znovu jsem jí zajel prsty mezi pysky, namočil je v její šťávě a objel jsem dírku prdelky. Potom jsem přitiskl svého kameňáka mezi půlky prdele a začal jsem ho pomalu, ale nekompromisně tlačit dovnitř. Zaváděl jsem špičku do dírky její řitě a viděl jsem, jak pomalu proniká a noří se hlouběji. Vnímal jsem, jak jej prdelka božsky svírá a on se přesto zavrtával nenasytně dál.
Na tento útok na její dosud panenský zadeček Jarmila reagovala sténáním. Jestli rozkoší, nebo bolestí, to opravdu nevím.
Po několika přírazech jsem konečně zjistil, že jsem v ní až na doraz. Víc to prostě už nešlo. Uchopil jsem Jarmilu nejprve za ramena a pak za její vztyčené kozy a jak byla nabodnuta na mém klacku, pootočil jsem se a usadil se v křesle, kde seděla, když jsem ji lízal.
Opřela se o moji chlupatou hruď a když viděla před sebou stát Romana, sama roztáhla široce stehna. Bylo jí jasné, že ji čeká sendvič. Romanův válec byl připraven k proniknutí do její kundy a Roman také opatrně, to zpočátku, nořil svou kládu do jejího klína.

Když už byl však trochu vevnitř, prudce přirazil. Jarmila vyjekla bolestí, jednak jak jí jeho ocas rozevřel pysky brutálně od sebe, jednak jak i můj ocas ještě více rozevřel její prdel a vnikl ještě o kousek dál.
Začali jsme oba přirážet jako o závod. Jarmila velmi brzy přestala kontrolovat svoje tělo i chování.
Křičela na plné kolo: „Jen mi ho tam vraž, jen mne ošukejte, já se snad z toho zblázním, jen mne mrdejte dál, proboha, to je něco,“ a podobné výkřiky.
Dávali jsme si opravdu záležet.
Roman ji mrdal do kundy, já do prdele a oba jsme se činili, jako by nám šlo o život.
Byla hotová poprvé, podruhé i potřetí a její šťáva hlavně Romanovi umožňovala stále dokonalejší pohyb čuráka v jejím těle.
Cítil jsem, jak to na mne jde a jako bychom se s Romanem domluvili, téměř naráz jsme vystříkli svou první dávku do obou jejích otvorů.
Pustili jsme ji a ona se vyčerpaná svalila na koberec před nás. Naše ocasy však ještě nebyly úplně prázdné a tak jsme na její nahé tělo dál stříkali náplň svých zásobníků. Něco jí skončilo na obličeji, něco na kozách, něco i ve vlasech.
Když se potom trochu vzpamatovala, očistila jazykem naše mokré ocasy.

Jarmila si možná myslela, že už je konec, ale čekalo na ní ještě druhé kolo, tentokrát sólo.
Začal jsem já.
Po chvíli, kdy se vzpamatovávala nejen Jarmila, ale i naše ocasy, jsem jí povalil na koberec na záda. Roztáhl jsem jí nohy, co to šlo a bez jakýchkoliv problémů jsem ji nabodl ocasem. Vlítnul jsem do ni zcela hladce, však před chvílí ji pořádně roztáhl Romanův napínák. Šukat ji normálně, to by nebylo ono. Dal jsem jí nožky na výložky, což značně zúžilo kundu a začal jsem do ní bušit, jako zjednaný.
Opět mne začala častovat sprostými výrazy, kde čurák a píča patřila k těm nejjemnějším a zase tekla jako Dunaj. Dal jsem jí znova pořádně zabrat.
Dovedl jsem ji třikrát k vrcholu, než jsem jí do kundy pustil celý zásobník.

Skončil jsem, ale Roman jí nedopřál dlouhou pauzu.
„Klekni si na všechny čtyři a vystrč na mne tu svoji prdel,“ pobídl jí a Jarmila věděla, co bude následovat. Udělala to, co Roman chtěl a ten nejprve namočil opět prsty v jejím moku a na rozdíl ode mne je strčil Jarmile rovnou do řitě.
„Musím tě tam pořádně promazat, aby se tam lépe dostal,“ pochechtával se a začal Jarmilu prsty šukat.
Asi po minutě se ke mně obrátil: „Roztáhni jí pořádně ty půlky, jdeme na to.“
Poslechl jsem ho a roztáhl je co to jen šlo. Díra do zadku se otevřela jako brána do pekel a Roman k ní nasměroval maxiocas.
Jen pomalu překonával obnažený žalud počátek své cesty. Pak ale překonal odpor svěrače a prodíral se dál. Jarmila sice hrozně řvala, že to strašně bolí, ať ji pustí, že jí natrhne prdel, ale on na její řvaní nic nedbal. Za chvíli jsem měl možnost vidět, jak celý jeho tlustý ocas zcela zmizel v její prdeli.

Pak začal Roman přirážet, což bylo provázeno spíš slastným hekáním a hýkáním prcané studentky.
Obráběl jí zadek asi dvě minuty, ale pak slastně zařval a naplnil Jarmilino střevo dávkou svého semene.
Když ho vytáhl, se zájmem jsem sledoval, jak se široce roztažený řitní otvor ztýrané Jarmilky pomalu stahuje. Byl to pohled, který se jen tak nevidí.
Tím skončila parádní šukanice s naší krásnou uklízečkou. Po nezbytném odpočinku jsme se všichni oblékli a Jarmilku za její výkon odvezli až před kolej.

Autor

4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Příběh hezký, jen mi stále vadí ten rychlý nástup do akce a okamžitá ochota holek si hned, okamžitě zapíchat….. V reálném světě jsem zatím takovou nepotkal – od toho jsou právě tady tyto povídky.

Tomas

Tak takyto upratovacku sme mali vo firme z ukrajiny. Bohuzial som nestihol kdskusat jej kvality

Martin

Takový přesčas ve firmě by se mi hodně líbil . 👍😀 Ještě , že si o tom můžu aspoň přečíst .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x