Hospodská nehoda

Počet zobrazení: 42

Po fotbalovém zápase jsme seděli v hospodě, celý fotbalový team včetně nás fanoušků a kamarádů. Někteří kluci měli sebou i svý holky.

Petr vzal sebou svůj nedávný objev Zdenku, kterou nikdo z nás pořádně neznal a tak se s námi moc nebavila.
Vlastně s námi v hospodě nebyla poprvé, ale i přes naše snahy zapojit ji do debaty Zdenka zarytě mlčela, asi ji naše kecy o fotbale a pivu nebavily.
Shodou okolností seděla vedle mě. Petr si jí moc nevšímal, protože se bavil s jinýma, hodiny utíkaly, pivo teklo proudem, zábava se stávala divočejší a hlučnější.
A jak jsem se natahoval po dalším pivu, převrhl jsem jedno nedopité Zdence přímo do klína.
Skoro nikdo si toho nevšimnul, ani ona se v této situaci nijak výrazně neprojevila, jen povzdechla, že má úplně mokré kalhoty.
„To nebude tak hrozný, ne?“ zeptal jsem se rozverně, drze jsem dodal „ukaž,“ a strčil jí ruku mezi nohy, abych se přesvědčil, jak moc velká katastrofa to je.
Jel jsem rukou po stehnu nahoru, a zjistil, že rifle byly opravdu docela mokré od rozlitého piva.

Vzal jsem nějaké ubrousky a začal jí otírat stehna. Ani toho si kupodivu nikdo pořádně nevšímal, všichni byli zabraní do důležité debaty o tom, kdo v 25. minutě zavinil gól.
Moje ruka postupně doputovala až nahoru do rozkroku a zajela trochu níže směrem k zadku.
To už mě začalo trochu překvapovat, že se Zdenka nechá takhle osahávat, ale měli jsme upito a tak jsem to nijak neřešil.

Chvíli jsem šmejdil v jejím rozkroku a chystal jsem se svoji ruku vytáhnout, jenže Zdenka nečekaně sevřela stehna a uvěznila ji tak mezi nima.
„Zahřívej mě,“ špitla směrem ke mně, což byla asi tak druhá věta za celý večer, kterou pronesla.

A tak jsem seděl s jednou rukou uvězněnou mezi jejími stehny, přitom jsem ani nevěděl, jak daleko jsem od jejího rozkroku.
Zprvu byla moje ruka nehybná, ale po nějaké chvíli jsem začal trochu hýbat prsty a kupodivu i Zdenka začala pohybovat nohama a zadkem, až se moje ruka dostala k jejímu rozkroku.
Chvíli jsem ji takhle třel. Pak mi i ona strčila ruku mezi nohy a začala přes rifle hladit ptáka.
Vše probíhalo naprosto beze slov, já jsem dělal, že poslouchám debatu, která se mezitím dostala ke zbytečnému faulu v 38. minutě a pomalu jsem přemýšlel, jak danou situaci využít lépe.

Zdenka na tom byla asi podobně, protože už roztáhla nohy trochu od sebe a tak moje ruka volně klouzala jejím klínem, bez jakéhokoliv náznaku odporu z její strany.
I můj pták se začal probírat k životu, zatím jen do polotuhého stavu.
Raději jsem naznačil, že jdu na záchod a doufal, že Zdenka narážku pochopí.
Pochopila, těsně po mně se zvedla i ona a náš odchod zůstal nepovšimnut, protože se zrovna rozhořela hádka, jestli se penalta v 60. minutě dala nebo nedala chytnout.

Nevím jak penalta, ale Zdenka se chytnout nechala hned, jak jsme vyšli na dvorek.
Místo na záchod jsem ji odtáhl do temného kouta, kde se mi pověsila kolem krku.
Automaticky jsem sjel rukou mezi její nohy a pořád ještě přes rifle hnětl její rozkrok.
Zdenka, pořád beze slov, roztáhla mírně nohy a já jí rozepl kalhoty, stáhl je dolů a zajel rukou pod kalhotky, rovnou do její roztoužené dírky.
Ta byla úplně mokrá. Nevím jestli od rozlitého piva nebo touhou, ale vzhledem k tomu, jak předla, tak to bylo určitě vzrušením.

Chvíli jsem projížděl prsty její jeskyňkou, můj ocas už taky stál a netrvalo dlouho a Zdenka mi ho osvobodila z kalhot a začala jemně honit.
Po chvíli vzájemného dráždění jsme zjitili, že to není ono. Zdenka si ještě více stáhla kalhoty i kalhotky a roztáhla nohy.
Já ji opřel o zeď, z kapsy vytáhl kondom, který pro jistotu mívám vždy u sebe, nasadil a zajel do ní.

Pomalu jsem projížděl dovnitř a ven, ona lehce přirážela, stále přitištěná ke mně, ruce mi dala kolem krku a její vztyčené bradavky mě šimraly na hrudníku.
Kromě mírně stažených kalhot jsme byli oblečení. V koutu a stínu velkého dvora nás nemohl nikdo vidět, přesto bylo riziko prozrazení obrovské.
Nevím jak Zdenku, mě to však docela vzrušovalo a tak jsem zrychloval, i ona podle vzdechů do mého ucha a přirážení nebyla chladná.

Začala se proti mě vzpínat a přirážet, lehce házela hlavou a přitom se přemáhala, aby nebyla moc hlasitá, až se konečně vzepjala v křeči orgasmu.
Při něm sevřela její úzká pička můj ocas a křeče ho krásně masírovaly, takže jsem i já brzy vystříkal svoji dávku.

„To bylo super,“ vyhrkla ten večer třetí, a jak jsem později zjistil, také poslední větu.
Potom jsme se oba oblékli a postupně se vrátili do hospody na svoje místa, právě včas, protože se oslavoval vítězný gól z 80. minuty.
Naší nepřítomnosti si nikdo nevšiml. Ani Petrovi Zdenka nechyběla…

Počet zobrazení: 42

Autor

4.5 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drziun

Zajímavá povídka a nehoda 🙂

Iki

Bezva. Je to tak akorát dlouhé.

Junior

Výborná povídka. Těším se na něco dalšího od Tebe.

Denis86

Pěkná povídka

4
0
Would love your thoughts, please comment.x