Intermezzo 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Intermezzo
Počet zobrazení: 30

Jak to dopadne, když kamarád vyhecuje přítele k napsání erotické povídky   Intermezzo II

Léto toho roku už pomalu končilo, i když podle kalendáře do začátku podzimu chyběly ještě skoro dva týdny. Po loukách se proháněl chladný vítr, slabě mrholilo, ale dvěma mužům, klečícím na okraji lesa, to zjevně nevadilo…
„Hygrocybe coccinea,“ pravil Mirek s neskrývanou stopou hrdosti v hlase, když mi ukázal malou skupinku krásně červených houbiček, rostoucích v trávě.
„Voskovka šarlatová,“ pokýval jsem zamyšleně hlavou. „Tady bych ji nečeka. Jak se ti to podařilo?“ otázal jsem se zvědavě, zatímco jsem z batohu vytahoval své fotografické nádobíčko.
„Jó, kamaráde, to musíš ve volným čase běhat po lesích a lukách, a ne šukat svoje bejvalý studentky.“

Bylo mi jasné, na co naráží. Když jsme se spolu viděli minule, po druhé lahvi vína jsem mu popsal své loňské intermezzo s Renatou, na což reagoval (nejspíš ale hraným) smutným výrazem a konstatováním, že kvůli šuku obětuju návštěvu kamaráda.
„Ty děláš, jako bych ti vopíchal manželku“, pokrčil jsem rameny. „Ty si nikdy neodskočíš vedle?“
Zavrtěl hlavou.
„Zatím ne. Ale co já vím, třeba to na mě taky někdy přijde. Třeba až budu za tři roky v tvých letech,“ usmál se. „Řekni mi, jak se z tebe stal najednou na starý kolena takovej šukálista?“
Chvíli jsem přemýšlel.
Sám jsem si nikdy takovou otázku nepoložil, i když je fakt, že jsem se za žádného „šukálistu“ určitě nepovažoval. Obyčejnej chlapík průměrného vzhledu, padesátka pomalu za rohem…
„Nevím,“ odpověděl jsem po pravdě. „Možná jsem jen vylezl z temného doupěte svých podivínských a samotářských koníčků,“ pokusil jsem se o metaforu. „Vzpomínáš si na Jarku z našeho předposledního srazu?“
„No neříkej, že jsi s ní taky něco měl,“ vykulil nevěřícně oči.
„Jo, jednou,“ kývl jsem, „ale vyprávět ti to tady nebudu. Až se večer vrátím domů, napíšu ti o tom povídku, oukej?“
„Cože? Ty píšeš erotický povídky?“ vykulil oči snad ještě víc.
„Sem tam,“ připustil jsem. „Ale pokud mě nepolíbí můza hned, pošlu ji až zejtra, tak nebuď netrpělivej. A pojď fotit, začíná pršet…“

Večer mě ale můza políbila a já sedl k počítači a začal psát…

Koupelnové fantazie

Ponořila se do vody a zády se opřela o studenou obrubu vany. Pustila sprchu, ze které předtím sundala hlavici, a namířila si proud horké vody do klína. Horký proud zasáhl její poštěváček a za pár okamžiků se celá její lasturka začala slastně svírat. Prsty druhé ruky rozevřela své závojíčky tak, aby proud tepla cítila ještě víc a v klidu si vychutnávala pocit slasti.
Z lahvičky sprchového gelu poté vytlačila několik kapek na svá ňadra. Když ucítila ty těžké, mazlavé kapky, které jí pomalu stékaly po prsech dolů, bradavky se jí vztyčily do pozoru a jen napínaly onu neviditelnou nit vzrušení mezi nimi a poštěváčkem ještě víc. Přivřela oči a za víčky jí běžely fantazie, kterým se meze nekladou…

Stál jsem nepozorovaně mezi pootevřenými dveřmi koupelny a pozoroval tu nádhernou hru. Nejsem žádný voyeur, to určitě ne, ale když se Jarka dlouho nevracela z koupelny, dostal jsem strach, zda se jí něco nepřihodilo a šel jsem se za ní podívat.
Pohled na tento koncert pro dvě ruce, dvě ňadra a jednu lasturku mě vzrušil tak, že jsem cítil, jak mám trenky napnuté touhou a po chvíli jsem se už neovládl a vstoupil do koupelny.

„Promiň,“ usmál jsem se na ní omluvně, „nevěděl jsem, že…“
Její tváří se mihl úlek, ale jen na okamžik. Zajela pod vodu, aby alespoň částečně zakryla svoji nahotu.
„No tak co, už jsi to viděl… chtěla jsem si před spaním udělat dobře, hezky se mi po tom usíná.“
Přistoupil jsem k vaně, poklekl u ní a jednou rukou zajel pod vodní hladinu, která byla bohatě pokrytá pěnou. Hladina se neznatelně zavlnila a odhalila mi tak na okamžik pohled na její oblá, pevná ňadra.
„Mohli jsme si udělat dobře spolu…“
Bylo vidět, jak se to v ní pere. Byli jsme dosud jen dobří, převážně mailoví kamarádi, ale shoda náhod (za kterými byl náš společný koníček), která nám umožnila strávit tento víkend spolu, tomu zřejmě chtěla jinak.

Z mých náznaků a letmých dotyků věděla určitě moc dobře, jak rád bych se s Pomněnkou (jak jsem jí říkal kvůli jejím modrým očím) pomiloval…
„Umyješ mi záda?“ vyhnula se přímé odpovědi.

Beze slov jsem vzal do ruky sprchový gel a vytlačil si z něj trochu do ruky. Pomalu jsem jí začal mydlit ramena, krk a záda. Mé prsty jezdily jemně po její hebké, hladké kůži a já jsem cítil, jak se pod mými dotyky pomalu uvolňuje.
Zvrátila hlavu dozadu a opřela si ji o mé rameno. Přidal jsem si do dlaně opět trochu gelu a zezadu jsem ji objal tak, že mé dlaně skončily na jejích prsou. Trochu sebou cukla, ale nebránila se.
Roztíral jsem gel po jejich hezkých ňadrech a kdykoli jsem svými prsty přejel přes tuhé bradavky, tiše zasténala. Něžně jsem se mazlil s jejími prsy ještě několik minut, pak jsem vstal a podal jí ruku.

„Pojď, pomilujeme se pod sprchou.“
Jako ve snách vstala a vklouzla mi do náruče. Připevnil jsem sprchu k držáku na zdi a pustil vodu.
Jarka mě zatím svýma šikovnýma ručkama zbavila trenek a já si, již zcela nahý, vlezl k ní do vany. Klekl jsem si mezi její stehna a začal líbat její hladce vyholenou mušličku.
Po chvíli se opřela zády o zeď, protože vzrůstající slastí začínala ztrácet stabilitu. Voda ze sprchy padala bez ustání na naše těla a smývala z nás pěnu. Líbal jsem ji i přes proudící vodu na bříško, na místa pod prsy a opět jsem se vracel k její svatyňce lásky. Jarka si nedočkavostí začala svými prsty jezdit po jejím okraji, občas mi přejela prstem po tváři či ho strčila do mých úst.
Nechal jsem její ruce pokračovat ve své hře a přešel svými ústy na její ňadra. Můj penis, vzrušením již pěkně tuhý, se začal tlačit na její bříško. Tiše vzdychla, a zatímco prsty jedné ruky měla vsunuté do své jeskyňky, svou druhou ruku vsunula mezi nás, sevřela mé mužství do dlaně a začala mě laskat.
Nemohl jsem se nabažit jejích prsů a nestačily mi obě ruce i ústa dohromady.
V tom jsem cítil, jak Jarka přitahuje můj penis mezi svá stehna a trochu jsem se přikrčil abych ji tuto činnost umožnil.
Lehce nadzvedla jednu nohu a tím mi usnadnila přístup k její lasturce. Nesmlouvavě jej přisadila k nádherně vlhkému a pootevřenému otvůrku a já ucítil sametově horké sevření jejího lůna.

Jemně jsem uchopil její zvednutou nohu pod kolenem a začal lépe zasouvat svůj úd dovnitř. Zavřela oči a začala se se sténáním poddávat mým pohybům lásky. Byla to slast, cítit pružné stěny jejího lůna obepínající pevně můj penis a způsobující mu svým třením nepředstavitelné blaho.
Cítil jsem, že Jarka ztrácí stoupající rozkoší vládu nad svým tělem a podklesává v kolenou. Přidal jsem na intenzitě milování a nezadržitelně jsem nás dlouhými přírazy přibližoval k našemu vrcholu.
Bylo mi jasné, že budeme prožívat naši rozkoš společně.

„Smím dovnitř, Pomněnko?“ zašeptal jsem jí do ouška.
„Nesmíš… musíš…“ vydechla omámeně a její mokré tělo se ke mně ještě více přitisklo.
Balancoval jsem na samé hraně vyvrcholení a celý jsem se třásl vzrušením a touhou po tom, abych už mohl s úlevou pustit své semeno do té roztomilé mušličky.
„Už…“ zaznělo konečně za pár okamžiků z našich úst téměř současně a my se oddali těm nejkrásnějším pocitům na světě.
Oba jsme si v tu chvíli přáli, aby tyto vteřiny nikdy neskončily.
Ještě několik dlouhých minut jsem takto držel Jarku v náručí, se rty spojenými ve vášnivém polibku rozkoše a vychutnávali jsme si společně tu slast z nádherného milování.

Uvolnění po předchozím napětí přišlo rychle. Ucítil jsem, jak povoluje sevření její štěrbinky okolo mne a lehce jsem z ní vyjel. Usmáli jsme se na sebe, ještě jednou se políbili a oběma nám bylo jasné, že naše první milování nebude tuto noc našim posledním…

Počet zobrazení: 30

Autor

Navigace v seriálu<< IntermezzoIntermezzo 03 >>
4.7 27 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Fosil

Tato koupelnová fantazie se mi moc líbila, múza evidentně odvedla dobrou práci.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x