Japan story

Toto je 13 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Telefon zvonil dlouho a naléhavě, než ho Jitsu konečně zvedla.
„Ano, pane Yudo?“
„Sumo porušil dohodu, okamžitě zmiz, okamžitě!“ vyštěklo ze sluchátka a muž zavěsil.

Jitsu se spakovala v minutě, ale když otevřela dveře ven, stáli tam dva drsně se tvářící muži. O koho jde, pochopila záhy.
Zatlačili ji dovnitř a ten starší se ušklíbl. „Kampak máš tak naspěch, slečinko?“
„Kdo jste?“
„Zdraví tě pan Sumo a velmi se zajímá o tvůj obchod,“ posadil se muž do křesla a druhý s ní smýkl na protější pohovku a stál za ní.
„Nevím o čem mluvíte. Provozujeme jen malou čajovnu,“ prohodila Jitsu vzdorně.
„Jistě, jistě…malou čajovnu. Ty a tvá sestřička Jiu. I tak se panu Sumovi nelíbí, že jste ho nepožádali o svolení,“ hovořil dál úlisně muž.
„Máme povolení od stavebního úřadu….“
„A dost!“ vykřikl muž vztekle. „Víš moc dobře o co jde a nemá cenu dělat divadlo. Půjdeš teď k našemu pánu, ale nejdřív tě přivedeme trochu k rozumu!“

Nato ji druhý muž povalil na pohovku a začal hrubě zbavovat oblečení.
Jitsu nebyla dnešní a věděla, co bude následovat, ale nehodlala se jim vzdát jen tak bez boje, i když tomu nezabrání.
Dle předpokladu muži pacifikovali její odpor a ten starší ševelil.
„Tvoje sestřička si to moc hezky užívala, když jí rabovali kundu. Byla hezky úzká, zadek nedotčený a ten nátisk pusinky na ocasech…..he,he….moc se chlapcům líbila. Tak ukaž, jak jsi na tom ty!“

Jitsu se přestala bránit. Právě se dozvěděla, že muži znásilnili její sestru, ji to čeká taky, tak zvolila jinou možnost, naprostou apatii.
A tak jen ležela a snažila se potlačit jakýkoli projev vzrušení pod přirážejícím ocasem mladšího muže.
Starší chvilku přihlížel a pak jí zasunul ocas mezi rty a nechal si ho kouřit. Jitsu se to docela líbilo.
Už zvlhla a ocas jí příjemně rytmicky projížděl pochvou. Muž funěl a prudce přirážel a Jitsu už začala tlumeně sténat a pevně staženými rty jezdila po ocase stále rychleji.
Když muž domrdal, vystříkal se do ní a vstal, zakousla se Jitsu silně do kouřeného ocasu.
Muž se strašlivým výkřikem odpadl, Jitsu vyskočila na nohy a prudkým výkopem zasáhla prvního muže do hlavy. Ten jen hekl, odletěl k protější stěně, kde se sesul k zemi a zůstal nehybně ležet. Vřeštícího muže Jitsu objala kolem krku a prudce škubla. Křik rázem utichl.
„Tak to bychom měli,“ řekla si, prohledala obě mrtvá těla a byt opustila zadem, přes zahradu.

***

Jiu, mladší sestra Jitsu, byla odvezena před samotného Tatamiho Suma, tlustého, nesympatického, ale veskrze mocného a váženého vládce podsvětí tohoto velkoměsta.
„Vida, jaký hezký kvítek do mé zahrádky jsme přivezli. Co mi ta květinka poví?“

Jiu odvyprávěla smyšlený příběh o chudých sestrách, které pro prostou obživu si zřídily malou čajovnu a slovutného pana Suma opomenuly požádati o souhlas, což rády odčiní.
„Že odčiníš, o tom nepochybuji,“ zasmál se Sumo, „ ale že lžeš, mě uráží….tvoje sestra snad….co je?“ vyrušil ho jeden z jeho nohsledů s naléhavou zprávou.
„Cože!? Jakže?!“ vybuchl Sumo poté, co mu muž zašeptal. „Chyťte tu čubku!“

Pak se otočil zpět na Jiu. „Tvá sestra se opovážila vztáhnout ruku na mé lidi. Dokonce je zabila, což je největší provinění! Tím vynesla ortel ovšem i nad tebou. Budeš k použití v mých podnicích jak nejspodnější děvka tak dlouho, než tě ušukají k smrti! Tvou sestru chytnem, aby ti dělala společnost, o tom nepochybuj. Odveďte ji!“

***

Uzavřena ve sklepení Sumova sídla měla Jiu dost času popřemýšlet o situaci. K dispozici drogovému kartelu Ikebara Yuda se daly před několika lety. Jako krytí si zřídily malou nenápadnou čajovnu a v zadních prostorách se zatím distribuovaly drogy.
Sestry pocházely z chudých poměrů a jelikož život v chudinských čtvrtích je drsný, už o dětství se zdokonalovaly v bojových sportech a umění sebeobrany.
Jiu nestihla při přepadení reagovat a muži byli čtyři, na Jitsu přišli dva …a nepochodili.
Jiu ale jinak byla klidná. Věděla, že sestra ani pan Yudo ji nenechají v rukách pana Suma shnít.

***

Večer do sklepení zašel sám Sumo. Jiu byla ve střehu, ale muž se zasmál.
„Tvé znalosti proti mým jsou neporovnatelné. Jestli mě chceš zkusit porazit, prosím,“ a pokynul jí doprostřed místnosti.
„Ale věz, že prohraješ a stejně si vezmu co chci, hehehe.“

Jiu bleskově vyskočila a vykopla mu dobře mířenou ránu do obličeje. Sumo ránu okamžitě vykryl a zaútočil tak nečekaně, že Jiu jen hekala pod sekavými údery, kterými ji zasypal. Tohle neznala.
Ještě několikrát se pokusila ho zasáhnout a odpovědí vždy byl protiútok a a její odražení.
Nakonec to vzdala.
„Mistr Kara-Te by z tebe měl radost. Škoda, že již nežije. Byl to můj velký učitel,“ zasnil se Sumo na okamžik. „Jenže ty teď jsi obyčejná děvka, povolná mému ocasu!“
Jiu pokrčila rameny. Jejím životem prošlo už tolik mužů, sympatických i ošklivých, že jeden navíc ji nemohl rozházet.

Sumo si lehl na záda a Jiu mu začala kouřit ocas. Neměl velké rozměry, tak jí nečinilo problém vsát ho do pusy skoro celého a zase ho jazykem vytlačit ven. Vždy mu olízla žalud a stále dokola, rychleji a rychleji. Sumo sténal blahem a užíval si zručnost jejích úst.

Když na něj nasedla, což při jeho objemnosti byl jediný možný způsob styku, si ji na sobě nadhazoval a v dlaních drtil její malá prsa.
Jiu se dostala do tempa a odsedávala na něm stále rychleji, jak zvolna stoupala k vrcholu.
„Ah..ah..ahahahahah,“ spustila vysokými tóny kulomet vášně a vzápětí se udělala. Sumo tu masáž nevydržel a s funěním se do ní vystříkal a byl úplně hotov.
„Jsi dobrá a proto budeš k dispozici jen nejvýznamnějším klientům,“ změnil názor. „Ovšem Jitsu to nezachrání. Muži už jí jsou na stopě.“

***

To samozřejmě nebyla pravda. Jitsu se skryla u samotného pana Yuda, kde byla v bezpečí. Tam se dozvěděla, že Sumo začal násilně přebírat obchody Yuda, ač s ním měl dohodu a on mu odváděl pravidelné poplatky. Bylo to nečekané a nepochopitelné, ale bohužel skutečné.

O několik dní později špehové zjistili, že Jiu ve spárech Suma je v nabídce nejdražších kurev v jeho „Bouquet restaurantu,“ nejluxusnějším podniku v této části města.
„Dostaneme ji ven,“ řekl Yudo Jitsu. „Ale zadarmo to nebude. Chci s tebou strávit noc.“
„Jistě, pane Yudo. To je samozřejmé,“ kývla Jitsu na souhlas, neboť svou sestřičku chtěla dostat ven a pomstít se Sumovi za jejich pokoření.

***.

Noc s panem Yudem byla vcelku příjemná a pro Jitsu nenáročná. Yudo byl šedesátník, muž při síle, ale v sexuální oblasti už to nebylo tak valné.
Jitsu už bolela sanice od dlouhého kouření, než se mu konečně ocas vzchopil do možnosti zásunu. Pevnými pohyby sevřených trů a usilovným sáním usoudila, že ho dokáže do ní dostat, a ulehla naznak a doširoka roztáhla nohy.

Jenže Yudo se k ní sklonil a jazykem jí začal lízat kundu. To bylo sice příjemné a Yudo brzy začal chrčet, jak jí sál příliv šťáv z rozevřené a připravené kundy, ale ocas mu mezitím ochabl a tak znovu musela Jitsu nastoupit se svou ústní masáží.
Nakonec do ní ocas s mlasknutím zajel a rozjel rychlé prudké přírazy.
„Ah..ah…jste…silný…a ..velký…pane Yudo,“ chválila Jitsu mužův přístup i když moc slasti z toho neměla. To lízání snad bylo příjemnější. Ještě, že se aspoň věnoval jejím prsům a zkušeně mnul mezi rty naběhlé bradavky, což bylo velmi slastné.
„Oáách..Jitsu…úúúú…úúúh,“ zazmítal se náhle Yudo a plnil jí pochvu přílivem semene.
Jitsu mu zahrála orgasmus a pan Yudo byl tak spokojen.

První krok k osvobození Jiu byl uskutečněn.

***

O NĚKOLIK DNÍ POZDĚJI….

„Bouquet restaurant“ navštívil neznámý mladý muž. Přijel v luxusním voze, byl dobře oblečen a okázale dával najevo, že se přišel pobavit a rozhodně na to má dostatek peněz.
Vrchní číšník se ho ujal, usadil ke stolu a nabídl společnost.
„Račte si ke stolu přát dámu, či několik?“ šveholil.
„Co tu máte v nabídce?“
„Jen ty nejdokonalejší dívky, pane. Jsou sečtělé, vzdělané, mistryně ve svém oboru….“
„Kurev,“ dodal mladík s pousmáním. „Která je nejdražší?“
„Slečna Jiu. Velmi atraktivní a opravdu jen pro ty nejlepší klienty. Mám ji přivést ke stolu?“ zeptal se číšník s úklonou.
„Ne. Chci mít klid. Zajistěte mi s ní soukromí a tam poté i povečeříme,“ poručil si mladík a číšník ho už úslužně vedl do zázemí restaurace.
Cestou dostal od mladíka ruličku bankovek, aby opravdu splnil všechny jeho požadavky a zakrátko se tak v přepychově zařízeném pokoji mohl seznámit se slečnou Jiu.

Ta ho v místnosti očekávala v nádherných šatech a zářivým profesionálním úsměvem.
„To je opravdu kurva za všechny prachy,“ pomyslel si mladík a dvorně jí políbil ruku a představil se: „Izobara Teiko.“
Prohodili ještě několik přátelských frází, než je číšník opustil.
Pak mu úsměv zmizel z tváře a jeho pohled bloudil po stěnách. Přikročil k Jiu, sevřel ji do náruče a zašeptal jí do ucha.
„Jsou tu kamery a odposlechy?“
„A..ano…. Usadíme se tak, abyste mohl mluvit a nebyli jsme vidět,“ přikývla tiše Jiu a odvedla ho do postele.
Když si lehli, zašeptala: „Kamera postel nesnímá. Pan Sumo ctí soukromí klientů. Odposlech v posteli také není, ale raději mluvme tiše. Kdo jste a co mi chcete?“
„Posílá mě pan Yudo a jde o vás. Chceme vás dostat ven k vaší sestře. Potřebuji to tu vidět, abychom vymysleli plán a vám se při útěku něco nestalo.“

Jiu se zalily oči slzami. Tak přece jen na ni nezapomněli.
„Všechno vám povím, ale musíte…se…mnou mít …styk…. protože…. prostě vzdechy musí být slyšet.“
Izobara nic nenamítal a tak se vrhl do milostného spojení s krásnou mladou Jiu.

Sotva byli nazí, Jiu se mu hned vtrhla na ocas a důkladně ho sála, laskala a lízala, že mu hned ztvrdl na kámen.
Na oplátku pak hnětl její prsa a jazykem zkoumal bránu rozkoše v černém pruhu ochlupení. Jiu, zvyklá na rychle se odbavující, někdy i lehce násilné klienty, byla zalita rozkoší a hekavě to dávala najevo a k tomu ještě pohazovala tělem.

Když do ní vnikl, hned doširoka roztáhla nohy, aby ho v sobě cítila co nejhlouběji a hlasitým pištivým sténáním doprovázela rytmické přirážení. Izobara se s ní dlouho nezabýval. Měl již potřebné informace a tohle byl jen příjemný bonus.
Výstřik semene nasměroval Jiu do úst, která celou dávku spolkla a ocas mu ještě očistila a olízala.
„Myslím, že se brzo uvidíme,“ rozloučil se s ní s úsměvem, zaplatil požadovaný obnos a doprovázen úslužným číšníkem opustil restauraci.

***

Za dva dny byl restaurant přepaden gangem Tai-Chi, obávanou zločineckou skupinou složenou ze samých žen a kromě Jiu, zmizely i ostatní dívky, držené zde jako konkubíny v nedobrovolném zajetí.
Podnik byl zároveň i důkladně poničen a personál i přítomní zákazníci utrpěli šok a také nějakou tu ránu.

Sumo tušil, kdo za tím vším je, ale neměl důkazy a Yudo byl navíc důkladně opevněn a střežen. Zatím to nechal být a spokojil se s převzetím distribuce drog v zázemí čajovny sester Jiu a Jitsu. Co ale netušil, že gang byl najat i na jeho likvidaci.
Jeho dny se tak pozvolna krátily.

***

V CHRÁMU TEMNOTY TAI-CHI

„Že může vstoupit,“ pokynula Tai-Chi jedné z přítomných dívek.
Ta odešla a za chvíli se vrátila v doprovodu sympatického mladého muže.
„Izobara Teiko,“ poklonil se muž ženě, která seděla za stolem, ale její tvář byla zahalena ve stínu.
„První část naší dohody byla splněna. Nyní je čas na splátku,“ pronesla Tai-Chi.
„Jistě. Proto jsem tu, abych se tohoto úkolu zhostil,“ kývl hlavou Izobara a snažil se očima proniknout stínem kryjícím tvář ženy, kterou ještě nikdy neviděl a kterou viděl málokdo. Ten pak také ale většinou zemřel.

„Troufáš si, mladý muži, ale ve smlouvě stojí, že pokud splátka nebude dostatečná, druhá část dohody se ruší. A pokud snad bude směšná, můj Chrám temnoty tě navždy pohltí.“
Izobara zamžikal očima a povšiml se pobaveného úsměvu na tváři okolostojících dívek, snad osobní stráže Tai-Chi. Všechny byly svůdně krásné, ale on věděl, že to jsou i prvotřídní vražedkyně, které by s ní rychle udělaly krátký proces, kdyby dostaly rozkaz od své paní.
Žena povstala, ale tvář byla nadále zahalena.
„Nyní se tě ujme Sakura. Plň její pokyny. Brzy se uvidíme,“ mávla rukou a zleva se pohnula jedna z dosud strnule stojících dívek a přistoupila k němu se širokým úsměvem.
„Prosím, pane Teiko, následujte mě,“ a zamířila do bočních dveří, jiných, než kterými přišli.

Chodba vedla do vykachlíkované místnosti s bazénem.
„Odložte si, prosím, v kabince a pak můžete do vody,“ řekla Sakura a sama zmizela za závěsem.

Izobara se vysvlékl donaha a vyšel ven, kde již stála nahá dívka a společně se vnořili do příjemně teplé vody. Nahá Sakura snad byla ještě krásnější a Izobara zaznamenal problém v klíně.
„Pokud máte nějaké přání či potřebu, jsem tu jen pro vás,“ usmála se Sakura, tušíc, co se u Izobary děje.
„Ano…ehm…stojí mi péro a nevím, co s tím,“osmělil se.
Sakura nehnula ani brvou. „To je v pořádku, vím, jak se o to postarat.“

Připlula k němu, rukou mu ho sevřela a zkušeně začala jemnými tahy honit.
„Jestli chcete, můžu ho i vykouřit,“ šeptala mu do ucha.
„Ano..ano,“ zavzdychal Izobara, který už neměl daleko k výstřiku.

Dívka ho usadila na břeh tak, aby mu mohla kouřit péro a aby on se jí mohl všude dotýkat.
„Fhmmm…gfmmm….mmhhh,“ funěla a zalykala se dávkou spermatu, kterou jí právě obdařil ze škubajícího se ocasu. Dál ho láskyplně sála a cucala až do povadnutí.
„Jste při síle, pane Teiko, musíte vyvrcholit ještě jednou. Paní tak nařídila,“ sdělila mu a Izobara znervózněl.
Po dvou číslech neměl na sex moc chuť i když s erekcí problém neměl.
„Musí to být?“
„Ano. Paní je velmi náročná. Vaší splátkou, snad jste to pochopil, je strávení noci v jejím loži.
Pokud byste neuspěl, či snad naší paní rozhněval, stihl by vás trest, že byste byl vydán všem ženám v Chrámu a to byla vaše smrt. Vím, o čem mluvím. Muži zde skončili opravdu usouložením k smrti. My…he,he…jsme taktéž potřebné, ale na shánění nápadníků čas nemáme,“ usmívala se Sakura přelíbezně.

„Proboha, kam mě to Yudo poslal?“ zachvěl se Izobara v myšlenkách, ale ruka dívky už mu postavila ptáka do patřičné polohy a převzala řízení tím, že si ho osedlala.
Ocas v ní s mlasknutím zmizel až po kořen a Sakura jen slastně vzdychla. Pak hned začala odsedávat. Izobara se zmocnil jejích poměrně velkých prsů a hnětl a promačkával. Dívka si hekavě řídila hloubku a rychlost soulože a plně si to užívala. Zřejmě opravdu moc často sex neměla.
„Jéééh…ááááhhh….jooooh….júúúúh,“ vzdychala a nabodávala se stále rychleji.
Izobara měl napodruhé slušnou výdrž, a tak ze sebe dívku shodil,dostal ji pod sebe, chytil za kotníky a prudkými přírazy vrážel čuráka hluboko do čvachtající kundy.
„Óóááááh….ty….mě…zničíš,“ řičela Sakura nahlas a zmítala se v přívalech rozkoše, zaplňující jí celé tělo.
Pak se prohnula v křeči orgasmu a sevřela v sobě ptáka jak v kleci. Silné stahy ho přivedly k vrcholu, a tak nyní svou dávkou plnil dívce útroby.

Ještě dlouho leželi vedle sebe, vydýchávajíc se z té krásy milování. Pak se Sakura probrala do reality.
„A nyní předstoupíš před mou paní. Buď se již neuvidíme, nebo nám budeš vydán na milost. V tom případě bych si ohlídala, abys byl pro mě ještě při síle,“ ušklíbla se, políbila, a tak jak byl, ho postrčila dveřmi do další místnosti.

***

TAI-CHI

Místnost tonula v přítmí, ale než se Izobara rozkoukal, světlo naráz zalilo celý prostor. Před ním stála obrovská postel vybudovaná ve starodávném stylu a posetá mnoha ornamenty a vším, co souviselo s učením Tai-Chi a celou její organizací.
Uprostřed postele, obklopena poduškami ležela nahá Tai-Chi.
Na Izobara hleděla krásná, souměrná tvář asi čtyřicetileté ženy s dokonalými křivkami, kde nic nechybělo, ani nepřebývalo. Měla nádherná oválná pevná prsa, ploché břicho, úzký pas a neuvěřitelně dlouhé štíhlé nohy s pevnými stehny a upraveným zarostlým klínem. Pleť měla hladkou, jakoby opálenou a ač její tvář nezapřela asijské předky, nebylo to už typická Japonka.

„Jsem Tai-Chi Che Wan Mia-Ongo. Jen málo mužů mě může spatřit, ještě méně mě mít a ještě méně uspokojit. Tvůj úkol je jasný, proto skončeme řeč a konejme vzájemnou slast a rozkoš, která je základem mého učení.“
Izobara šel pomalu k posteli a oči Tai-Chi hypnotizovaly jeho zatím povislý úd. On sám neměl strach. Ta žena byla tak dokonalá, že pomilovat ji, by bylo snem každýho chlapa a ocas by se musel postavit i impotentovi.

Zprvu se začali pomalu a něžně, poté divočeji a vášnivěji líbat a hladit se rukama po těle.
Tai-Chi rukou zkontrolovala tvrdost a pevnost ocasu a byla spokojena. Izobara ji položil na záda a věnoval se jejímu tělu. Byl jím tak uchvácen, že polibky a hlazením jí sjížděl doslova celé tělo, od hlavy až po nárty.
Jeho něžné dotyky, hlazení a líbání vyvolávaly v Tai-Chi elektrizující záchvěvy slasti, a tak tiše sténala a vzdychala.
Izobara samozřejmě polaskal spravedlivě obě prsa, hnětl je a mezi rty opatrně promnul tvrdé hroty bradavek a přes krásně dlouhé nohy od nártů zase stoupal nahoru a skončil v černém porostu klína, kde byla rozevřená vlhká štěrbina slasti, která si žádala polaskání.

„Ach..ano…ano…to..dělej,“ sténala žena, když se dotknul špičkou jazyka plátků závojíčků a laskal i okraje vnějších pysků, které se samy rozevíraly. Polaskal i klitoris a to už Tai-Chi vyvrcholila a zaplavila ho přívalem uvolněné šťávy.
„Óóóáááhhh….anooo….joooo,“ vzlykala rozkoší a slastí se jí rozklepalo tělo.

Než se probrala z vyvrcholení, cítila už v sobě zaražený tvrdý ocas a strojové pohyby. Izobara, vzepřený na rukách ji soustředěně mrdal a i on si užíval vlhkost a tření jejího klína a rozkoš se vzájemného nejintimnějšího spojení.
Krásné tělo zralé ženy se pod ním vlnilo, třáslo a jeho něžné doteky byly stejnou měrou opláceny.
Při pozici na koníčku ho Tai-Chi hladila po hrudi a pomalým odsedáváním ho jen udržovala v potřebné tuhosti a bránila vyvrcholení.
Izobara byl plně zaujat jejími prsy a drtil je a mačkal bradavky, což bylo pro Tai-Chi taktéž slastným prožitkem.
V závěru si ji vzal zezadu, kdy byla vydána napospas jeho prudkým hlubokým přírazům, což v ní vyvolávalo vlnu rozkoše z bezmoci a poddanosti a spěla rychle k orgasmu.
Izobara ji mrdal už bezohledně a tvrdě a pak s hlasitým zaúpěním ji plnil výstřikem semene.
Bylo to potřetí a tudíž nevýrazná dávka a ocas mu rychle měknul.

Tai-Chi se hlasitě odbavila a pak se znaveně svezla na břicho. Byla velmi uspokojená.
„Jsi skvělý a dohoda byla potvrzena. Nyní nechám donést jídlo a budeme pokračovat, budeš-li mít sil a já věřím, že ano.“

Izobara s Tai-Chi strávil celou noc milováním a díky jejím milostných technikám vyvrcholil ještě třikrát a vycucaný jako citron a s bolavým ocasem byl nad ránem odvezen k domovu.
Tai-Chi byla svěží a pojala myšlenku, jak splnění požadavku pana Yuda vylepšit a ozvláštnit tak, aby z toho měla ještě nějaký profit.

***

JEDNÁNÍ U SUMA

Když se u pana Suma ohlásila návštěva od paní Tai-Chi, obklopil se osobními strážci, než tu ženu přijal. Paní Tai-Chi osobně neznal a krásná žena ve středním věku mu jako vládkyně organizace vražedkyň nepřipadala a proto s ní jednal povýšeně. Uvažoval totiž, že tajemná Tai-Chi musí být starší žena se zkušenostmi, tak jako on. Pro Tai-Chi zas byl Sumo příliš váženou osobou, že ho poctila svou osobní návštěvou, ale identitu mu neodkrývala.
Nechala ho, aby ukázal, co je vlastně zač.

„Čím vděčím za vaši návštěvu, paní…paní..?“
„Nechte to na paní,“ usmála se Tai-Chi. „Naše organizace vám způsobila jisté potíže, ale na to jsme byly najaty a není v tom nic osobního. Od jistého klienta však máme ještě úkol vás odstranit. Opět nejde o nic osobního a proto jsem zde. Můžeme spolu vytvořit novou dohodu.“
„Máte mě zabít a přitom mi to přijdete říct? Porušujete dohodu s nájemcem a chcete se spojit proti němu? To je proti všem zásadám čestného jednání?“ rozčílil se Sumo.
„Vše je jen otázka peněz,“ řekla žena nevzrušeně. „Zakázka ještě nebyla zaplacena a pokud nabídnete víc, můžem se dohodnout.“
„A co nájemce, jak mu to vysvětlíte?“ zajímalo Suma.
„Podívejte se, pane Sumo,“ povzdechla žena. „Přišla jsem vám nabídnout obchod za vaši hlavu. Až odejdu, nevystrčíte ven už ani nos.“
„A co když ani vy už odsud nevyjdete?“ ušklíbl se Sumo lišácky.
„Myslím, že tu chybu byste neučinil,“ řekla žena břitce a tvář se jí zkřivila natolik do hrůzné masky, že Sumo jen zablekotal, že to byl žert a je budou tedy mluvit o penězích. Se ženami od Tai-Chi si opravdu nebylo radno zahrávat.

Žena mu sdělila částku plus ještě bonus v dodávce schopného muže na jednu noc.
Sumo zalapal po dechu, ale pochopil, že hodnota života se nedá jen tak vyčíslit penězi a poptal se ještě na ten bonus.
„Onen muž, v podstatě kdokoliv od vás, bude k dispozici mé paní. Pokud neuspěje, bude odstraněn a dohoda se ruší, pokud uspěje, dohoda je zpečetěna. Peníze jsou vlastně jen režijní částka na chod organizace. Rozumíte?“
„Rozumím,“ kýval hlavou Sumo, ale moc tomu nerozuměl. „A když neuspěje, co bude s penězi?“
„S Vámi se nedá moc jednat, pane Sumo,“ prudce žena vstala. „Vaše lapálie mě nezajímají! Buď na to máte nebo ne! Zaplaťte, vyberte schopného muže a příští týden je očekáván na této adrese, odkud bude dopraven k mé paní.“

Žena pohodila na stůl papírek s datem a místem a otočila se k odchodu. Tai-Chi už byla rozhodnuta, že tohodle tlusťocha odstraní tak jako tak.
S panem Yudem bylo jednání více na úrovni, jeho muž splnil její očekávání, ale tohle? Sumo penězi skrblil, částku nezvýšil……no, poslaného muže vyzkouší, to je samozřejmé a pak Suma vlastnoručně zlikviduje.
Už dlouho sama nikoho nezabila a je třeba nevyjít ze cviku.

***

V CHRÁMU TEMNOTY TAI-CHI

„Že může vstoupit,“ pokynula Tai-Chi jedné z přítomných dívek.
Ta odešla a za chvíli se vrátila v doprovodu mladého muže.
„Hitsu Mikotai,“ oznámil muž ženě, která seděla za stolem, ale její tvář byla zahalena ve stínu. „Jsem tu dle přání pana Suma,“ a snažil se očima proniknout stínem kryjícím tvář ženy, kterou nikdy neviděl a kterou viděl málokdo.
„Troufáš si, mladý muži, ale ve smlouvě stojí, že pokud splátka nebude dostatečná, dohoda se ruší. A pokud snad bude směšná, můj Chrám temnoty tě navždy pohltí.“

Hitsu se sebevědomě usmál a pozoroval úsměvy na tváři okolostojících dívek. Všechny byly svůdně krásné.
Žena povstala, ale tvář byla nadále zahalena.
„Nyní se tě ujme Amite. Plň její pokyny. Brzy se uvidíme,“ mávla rukou a zleva se pohnula jedna z dosud strnule stojících dívek a přistoupila k němu se širokým úsměvem.
„Prosím, pane Mikotai, následujte mě,“ a zamířila do bočních dveří, jiných, než kterými přišli.

Chodba vedla do vykachlíkované místnosti s bazénem.
„Odložte si, prosím, v kabince a pak do vody,“ řekla dívka a sama zmizela za závěsem.

Hitsu se vysvlékl donaha a s nahou Amite se společně se vnořili do příjemně teplé vody.
„Pokud máte nějaké přání, jsem tu jen pro vás,“ usmála se dívka.
„Ano…jsi moc hezká…co mi můžeš nabídnout?“ začal se jí Hitsu pod vodou dotýkat.
Amite nehnula ani brvou. „Jestli chceš, můžu ti ho vykouřit.“
„Super,“ kývl Hitsu a plaval ke břehu.

Dívka zůstala stát ve vodě a hned se mu ústy přisála na stojící klacek. Sála ho, olizovala žalud, rukou ho svírala u kořene a cítila, že výstřik už má na krajíčku.
„Fhmmm…gfmmm….mmhhh,“ funěla a pak polykala dávku semene ze škubajícího se ocasu. Dál ho ale sála a cucala až do povadnutí.
„Jste při síle, pane Mikotai, musíte vyvrcholit ještě jednou. Paní tak nařídila,“ sdělila mu a Hitsu znervózněl.
„Já už nechci. Proč?“
„Má paní je velmi náročná. Vaší splátkou, snad jste to pochopil, je strávení noci v jejím loži.
Pokud byste neuspěl, či snad naší paní rozhněval, stihl by vás trest, že byste byl vydán všem ženám v Chrámu a to byla vaše smrt. Muži zde skončili opravdu usouložením k smrti,“ usmívala se Amite přelíbezně a něžnými tahy mu honila povadlé péro.
„Proboha, kam mě to Sumo poslal?“ zachvěl se Hitsu v myšlenkách, ale ruka dívky už mu postavila ptáka do patřičné polohy.
Pak vylezla ven a ulehla na záda s roztaženýma nohama. Hitsu na ni nalehl a ocas v ní hladce zmizel až po kořen a Amite jen slastně vzdychla a hned mu výpadem pánve šla naproti.
„Jéééh…oooh….júúúúh,“ vzdychala a užívala se rytmické přírazy do dlouho neprotažené pochvy. Hitsu snaživě mrdal to krásné dívčí tělo až do jejího vyvrcholení.
„Óóááááh….božeee,“ sténala Amite a zmítala se v návalu nevýslovné rozkoše a poševními stahy přivedla k vrcholu i jeho, který jí svou dávkou vystříkal útroby.

Po vydýchání Amite řekla: „A nyní předstoupíš před mou paní. Buď se již neuvidíme, nebo nám budeš vydán na milost i nemilost,“ ušklíbla se, a tak jak byl, ho postrčila dveřmi do další místnosti.

***

TAI-CHI

Zde stála obrovská postel vybudovaná ve starodávném stylu a posetá mnoha ornamenty a vším, co souviselo s učením Tai-Chi a celou její organizací.
Uprostřed postele, obklopena poduškami ležela nahá Tai-Chi. Na muže hleděla krásná, souměrná tvář asi čtyřicetileté ženy. Hitsu si uvědomil, že tato žena byla u pana Suma na jednání. Bylo to tedy paní Tai-Chi osobně!
„Jsem Tai-Chi Che Wan Mia-Ongo. Jen málo mužů mě může spatřit, ještě méně mě mít a ještě méně uspokojit. Tvůj úkol je jasný, proto skončeme řeč a konejme vzájemnou slast a rozkoš, která je základem mého učení.“

Hitsu šel k posteli a oči Tai-Chi hypnotizovaly jeho zatím povislý úd.
Hned se začali líbat divoce a vášnivě a Tai-Chi mu rukou sjela na ocas.
Byla zvyklá nahmatat tvrdé a připravené péro, ale tenhle byl měkký a scvrklý. Nasadila tedy své ústní umění, ale ať Hitsu sám chtěl sebevíc, ocas se mu nepostavil.
Cumlaní mrtvoly se Tai-Chi brzy přestalo líbit.
„Aspoň mě vylízej,“ rozhodila nohy od sebe a hned se rozvzdychala nad kmitáním jazyka v klíně.
Hitsu ji snaživě lízal po pyscích, zajížděl mezi ně a sál a cumlal naběhlý klitoris, za což se mu Tai-chi odměňovala slastnými steny a vzdechy a hlazením rukou ve vlasech.
Jenže po prvním orgasmu byla žena rozjetá a chtivá šoustání a jelikož Hitsu měl stále mezi nohama jen mrtvou žížalu, rozběsnilo ji to do běla.

Měla velkou sílu, když ho popadla, stáhla z postele, pohodila před dveře a křikla.
„Stráže! Vemte si toho chcípáka, je váš!“
Dvě dívky s vítězným chichotáním odvlekly zoufale se zmítajícího muže pryč. Jeho osud byl zpečetěn.

Nadržená a vzrušená Tai-Chi se musela spokojit s náhražkami uloženými v nočním stolku a při rejdění s nimi v kundě přemítala o nutnosti brzké návštěvy pana Suma…..

***

„Pane Sumo…je tu..aaah,“ nedořekl strážce a skácel se na břicho. V zádech měl ukázkově zabodnutou hvězdici Shuriken.
Sumo ztuhl úlekem, když do místnosti vstoupila jemu známá žena.
„Vaši muži nemají vychování a nechtěli mě pustit. Musela jsem si proto cestu uvolnit sama,“ překročila nevzrušeně mrtvolu. „Jsem Tai-Chi Che Wan Mia-Ongo. Jen málo mužů mě může spatřit a ještě méně uspokojit. Sdělila jsem vám naprosto přesně, co vyžaduji a poslal jste mi naprostého idiota. Proto ruším naši dohodu,“ a pozvedla ruku v níž třímala pistoli s tlumičem.
Sumo nestačil nic říct, zasyčela rána a on se s průstřelem mezi očima sesul na podlahu.
Tai-Chi nerušeně odešla a později zavolala panu Yudovi splnění dohody.

Ten poté znovu převzal vládu nad distribucí drog a sestry Jiu a Jitsu si místo čajovny otevřely školu bojových umění, kde žákům předávaly své znalosti a samy se v sebeobraně ještě více zdokonalovaly.

Autor

Navigace v seriálu<< Pokorná žena
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bert9k

To je škoda, že je to poslední japonská povídka. Vaše povídky se pěkně čtou, tyto mají i „exotický“námět. Není to jen šup sem, šup tam.

Přimlouvám se za pokračování.

J. J.

A není to škoda? Patří mezi moje oblíbené.

Tomas

Mas oekne vymyslene poviedky aj popis. Ale viac sa mi pacia ked sa tykaju nasej kultury. Tam je lepsi pocit z poviedok ktore zverejnujes. Ale nemam co vytknut. Mam velmi rad tvoj styl. 👍🏻

věrný čtenář

Co mě dostalo naprosto nejvíc, byla ta jména postav. S těmi si autor opravdu vyhrál. 😀

Junior

Skvělá povídka a opět zajímavá a výborná volba jmen postav. Skvěle jsem se pobavil. Těším se na další povídky.

Kamil Fosil

Osobní stráž pana Sumo nestála za nic, když k němu pustila ženu ozbrojenou pistolí s tlumičem.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x